Do kina (05.07.18)

Donnerstag, 05. Juli 2018 geschrieben von:

05.07.2018 – 11.07.2018 Budyski fil­mo­wy palast: Meine teuflisch gute Freundin: wšědnje 15:00 The First Purge: wšědnje 18:00 (nimo pó) a 20:15 (nimo pó) | pó 17:15 a 19:30 | pj a so 22:30 Skyscraper w 3 D: srj 20:15 Liliane Susewind: wšědnje 15:00 | wu a srj 10:15 a 12:45 Papst Franziskus: wšědnje 16:00 (nimo pó) Jurassic World: wšědnje 14:15 (nimo nj) Jurassic World w 3 D: wšědnje 17:00 (nimo nj) a 19:45 | pj a so 22:30 Hotel Transsilvanien 3: nj 13:00 a 14:30 Hotel Transsilvanien w 3 D: nj 17:00 Love, Simon: wšědnje 17:15 (nimo nj a pó) a 19:45 Sherlock Gnomes: wu a srj 10:00 a 12:30 Ocean’s 8: wšědnje 17:15 (nimo nj) | štw, pj, so a nj 19:30 Luis und die Aliens: wšědnje 14:15 | wu a srj 10:15 | nj, wu a srj 12:30 Jim Knopf: wu a srj 10:15 a 12:45 | nj 12:30 Wahrheit oder Pflicht: pj 22:15 Peter Hase: nj 12:30 Solo: A Star Wars Story w 3 D: pj 22:00 Deadpool 2: so 20:15 Avengers: so 22:00

Kino-ekstra: Lady Bird: nj a pó 17:15 | pó 20:15

Do kina (28.06.18)

Donnerstag, 28. Juni 2018 geschrieben von:

28.06.2018 – 04.07.2018 Budyski fil­mo­wy palast: Jurassic World: wšědnje 14:15 (nimo pó a wu) | pó a wu 14:30 Love, Simon: wšědnje 14:45, 17:15 a 19:45 Oceans 8: wšědnje 17:15 (nimo nj) a 19:45 | nj 16:45 | pj a so 22:15 Papst Franziskus: štw, nj, wu a srj 15:00 Luis und die Aliens: wšědnje 14:45 (nimo pó a wu) | wu a srj 10:30 | pó a wu 14:00 Jurassic World w 3 D: wšědnje 17:00 (nimo pó) a 20:00 | pj a so 22.30 Wahrheit oder Pflicht: pj a so 22:15 Avengers: pj a so 22:00 Solo: A Star Wars Story w 3 D: štw, pj, so a srj 16:45 | nj 19:30 Deadpool 2: wšědnje 19:30 (nimo nj a pó) Liliane Susewind: pj, so a pó 15:00 | wu a srj 10:15 a 12:45 Sherlock Gnomes: nj, wu a srj 12:30 Jim Knopf: wu a srj 10:15 | nj, wu a srj 12:30 Peter Hase: wu a srj 10:00

Kino-ekstra: 3 Tage in Quiberon: nj 17:15 | pó 17:15 a 20:15

Do kina (21.06.18)

Donnerstag, 21. Juni 2018 geschrieben von:

21.06.2018 – 27.06.2018 Budyski fil­mo­wy palast: Jurassic World: wšědnje 14:15 (nimo pó a srj) Love, Simon: srj 20:00 Oceans 8: wšědnje 14:45 (nimo pó a srj), 17:15 a 19:45 | pj a so 22:15 Papst Franziskus – Ein Mann seines Wortes: wšědnje 17:15 (nimo nj a pó) Luis und die Aliens: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj) | nj 12:30 Jurassic World w 3 D: wšědnje 17:00 (nimo srj) a 20:00 (nimo srj) | srj 16:45 a 19:45 | pj a so 22:30 Wahrheit oder Pflicht: pj a so 22:30 Avengers: pj a so 22:00 Solo: A Star Wars Story w 3 D: wšědnje 16:45 (nimo srj) | štw, pj, nj a wu 19:45 Deadpool 2: wšědnje 19:30 Liliane Susewind: wšědnje 15:00 (nimo pó a srj) Sherlock Gnomes: nj 12:30 Jim Knopf: nj 12:30 Peter Hase: nj 12:45

Kino-ekstra: Isle of Dogs – Ataris Reise: nj 17:15 | pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion: Oceans 8: wšědnje 14:45, 17:15 a 19:45 | pj a so 22:45 The Greatest Showman: srj 10:00 Stronger: srj 17:30 Papst Franziskus – Ein Mann seines Wortes: wšědnje 17:25 | so a nj 13:00 Jurassic World w 3 D: wšědnje 17:30 a 20:00 | pj a so 22:00 Letztendlich sind wir dem Universum egal: wšědnje 17:30 (nimo srj) Luis und die Aliens: wšědnje 15:30 | pj a so 13:15 Solo: A Star Wars Story: wšědnje 19:50 Deadpool 2: wšědnje 19:30 | pj a so 22:15 Wahrheit oder Pflicht: pj a so 22:35 Liliane Susewind: pj a so 15:15 Sherlock Gnomes: so 12:45 Early Man: nj 12:45 Jim Knopf: so a nj 12:15

Do kina (14.06.18)

Donnerstag, 14. Juni 2018 geschrieben von:

14.06.2018 – 20.06.2018 Budyski fil­mo­wy palast: Papst Franziskus – Ein Mann seines Wortes: wšědnje 15:00 (nimo srj), 17:15 a 19:30 Ocean’s 8: srj 19:45 Liliane Susewind: štw, so, nj a wu 15:00 | štw, so a wu 17:15 Sherlock Gnomes: nj 12:30 | pj 14:30 Jurassic World w 3 D: wšědnje 14:15 (nimo srj), 16:45 (nimo srj) a 19:45 | srj 16:30 | pj 22:15 | so 22:30 Luis und die Aliens: pj a nj 14:30 | štw, so, pó a wu 14:45 Early Man: nj 12:30 Wahrheit oder Pflicht: pj a so 22:30 Petar Hase: nj 13:00 Solo: A Star Wars Story w 3 D: wšědnje 17:00 (nimo nj) a 19:45 (nimo pj a srj) Deadpool 2: wšědnje 19:30 (nimo pó) | pj a so pj a so 22:00 Rampage: pj a srj 17:15 Avengers: pj a so 21:45 Jim Knopf: nj 12:30

Kino-ekstra: Die Sch’tis in Paris: nj 17:15 | pó 14:30, 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion: Papst Franziskus – Ein Mann seines Wortes: wšědnje 14:55, 17:10 a 19:30 Ocean’s 8: srj 20:00 Solange ich atme: srj 17:25 Jurassic World w 3 D: wšědnje 17:15 a 20:00 | pj a so 22:30 Jurassic World: wšědnje 14:30 Luis und die Aliens: wšědnje 15:00 | so a nj 13:00 Letztendlich sind wir dem Universum egal: wšědnje 17:30 (nimo srj) Deadpool 2: wšědnje 20:15 | pj a so 22:45 Solo: A Star Wars Story w 3 D: wšědnje 19:45 (nimo srj) Solo: A Star Wars Story: wšědnje 17:00 Wahrheit oder Pflicht: pj a so 22:50 Liliane Susewind: wšědnje 15:15 Sherlock Gnomes: so 13:00 Early Man: nj 13:00 Avengers: pj a so 21:45 Jim Knopf: so a nj 12:15 ­Peter Hase: so a nj 13.10

Do kina (07.06.18)

Donnerstag, 07. Juni 2018 geschrieben von:

07.06.2018 – 13.06.2018 Budyski fil­mo­wy palast: Jurassic World w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj), 17:15 a 20:00 | pj a so 22:45 No Game No Life: Zero: štw 20:00 | nj 17:00 Luis und die Aliens: wšědnje 15:15 (nimo pó a srj) Wahrheit oder Pflicht: štw, so, pó a srj 17:15 | pj a so 22:30 Solo – A Star Wars Story: wu 19:30 Solo – A Star Wars Story w 3 D: wšědnje 14:15 (nimo pó a srj), 17:00 a 19:45 (nimo wu) | pj a so 22:30 Deadpool 2: wšědnje 19:30 | pj a so 22:00 Rampage: pj a wu 17:15 Liliane Susewind: wšědnje 14:45 (nimo pó a srj) a 17:00 (nimo nj a pó) Sherlock Gnomes: nj 12:30 Avengers: pj, so, nj a srj 19:30 Early Man: nj 12:30 Jim Knopf: nj 12:30 Peter Hase: nj 13:00

Kino-ekstra: Das schweigende Klassenzimmer: nj 17:15 | pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion: Jurassic World w 3 D: wšědnje 14:15, 17:00 a 20:15 | pj a so 23:00 Das etruskische Lächeln: srj 17:30 Luis und die Aliens w 3 D: so a nj 12:15 Luis und die Aliens: wšědnje 15:15 Solo – A Star Wars Story: w 3 D: wšědnje 17:20 a 20:00 Solo – A Star Wars Story: wšědnje 14:45 | pj a so 22:45 Letztendlich sind wir dem Universum egal: wšědnje 17:30 (nimo srj) | srj 15:00 Deadpool 2: wšědnje 17:15 a 19:45 | pj a so 22:15 Liliane Susewind: wšědnje 15:10 (nimo srj) Wahrheit oder Pflicht: wšědnje 19:30 (nimo srj) | srj 19:40 Sherlock Gnomes: so 12:45 Early Man: nj 12:45 Avengers: pj a so 21:50 Jim Knopf: so a nj 13:00 Peter Hase: so a nj 13:00

Do kina (31.05.18)

Donnerstag, 31. Mai 2018 geschrieben von:

31.05.2018 – 06.06.2018 Budyski fil­mo­wy palast: Wahrheit oder Pflicht: wšědnje 20:00 (nimo pó a srj) | pj a so 22:15 Jurassic World w 3 D: srj 17:15 a 20:00 Solo – A Star Wars Story w 3 D: wšědnje 14:15 (nimo pó a srj), 16:30 (nimo srj) a 19:30 (nimo srj) | srj 17:00 a 20:00 | pj a so 22:30 Deadpool 2: wšědnje 14:45 (nimo pó a srj), 17:15 a 19:45 (nimo pó) | pó 17:00 a 20:00 | pj a so 22:15 Rampage: pj a so 22:30 Liliane Susewind: wšědnje 14:45 (nimo pó a srj) a 17:00 (nimo srj), pj 10:15 | pj a nj 12:15 | Sherlock Gnomes: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj) Avengers: wšědnje 17:00 (nimo nimo nj a pó) | srj 20:00 Avengers w 3 D: wšědnje 19:30 (nimo srj) Early Man: pj 10:15 | pj a nj 12:30 Jim Knopf: pj a nj 12:30 Die Biene Maja 2: pj 10:00 Peter Hase: pj a nj 12:15 Hilfe, ich hab meine Eltern geschrumpft: pj 10:00

Kino-ekstra: Vor uns das Meer: nj 17:00 | pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion: Jurassic World: srj 14:20, 17:00 a 20:00 Luis und die Aliens w 3 D: wšědnje 17:10 (nimo srj) Luis und die Aliens: wšědnje 15:20 | so a nj 13:15 Letztendlich sind wir dem Universum egal: wšědnje 14:30, 17:45 a 19:50 Die Nacht der Nächte: srj 17.15 Solo – A Star Wars Story w 3 D: wšědnje 15:00, 16:45 a 19:30 | pj a so 22:00 Deadpool 2: wšědnje 17:15 (nimo srj) a 19:45 | pj a so 22:15 Liliane Susewind: so a nj 12:15 Wahrheit oder Pflicht: wšědnje 19:00 (nimo srj) | pj a so 22:20 Sherlock Gnomes: so 12:45 Avengers: pj a so 21:20 Early Man: wšědnje 15:10 (nimo srj) Jim Knopf: nj 12:45 Peter Hase­: so a nj 13:00

Do kina (24.05.18)

Donnerstag, 24. Mai 2018 geschrieben von:

24.05.2018 – 30.05.2018 Budyski fil­mo­wy palast: Solo – A Star Wars Story ­w 3 D: wšědnje 14:15 (nimo pó a srj), 16:30 a 19:30 | štw, so, nj a wu 17:15 | pj a so 22:45 Deadpool 2: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj), 17:15 (nimo pó) a 20:00 | pó 17:00 | pj a so 22:30 Rampage w 3 D: pj 22:30 | so 23:00 Rampage: wšědnje 20:00 (nimo pó) Liliane Susewind: wšědnje 14:45 (nimo pó a srj) | nj 12:45 | pj, pó a srj 17:00 Sherlock Gnomes: wšědnje 14:15 (nimo pó a srj) Avengers: wšědnje 17:00 (nimo nj a pó) | pj a so 22:15 Avengers w 3 D: pj, pó a srj 19:30 | štw, so, nj a wu 20:00 Early Man: nj 12:30 Jim Knopf: nj 12:15 Peter Hase: nj 12:15

Kino-ekstra: Arthur & Claire: nj 17:00 | pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion: Solo – A Star Wars Story w 3 D: wšědnje 14:15, 17:15 a 20:00 | pj a so 21:45 Solo – A Star Wars Story: wšědnje 14:30 a 20:30 Letztendlich sind wir dem Universum egal: nj 17:00 Vor uns das Meer: srj 17:00 Dieses bescheuerte Herz: srj 10:00 Deadpool 2: wšědnje 17:00 (nimo srj) a 20:15 | srj 14:50 | pj a so 22:50 Wahrheit oder Pflicht: wšědnje 19:30 | pj a so 23:15 Rampage w 3 D: pj a so 22:45 Rampage: wšědnje 17:30 (nimo nj) Liliane Susewind: wšědnje 14:15 | so a nj 12:30 Sherlock Gnomes: so a nj 12:20 Avengers: wšědnje 17:10 Early Man: wšědnje 15:10 (nimo srj) Jim Knopf: so a nj 12:15 Peter Hase: so a nj 13:00

Do kina (17.05.18)

Donnerstag, 17. Mai 2018 geschrieben von:

17.05.2018 – 23.05.2018 Budyski fil­mo­wy palast: Deadpool 2: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj), 17:00 (nimo pó) a 19:45 | pó 14:15 | štw, so a wu 18:30 | so 20:30 | štw, so, pó a wu 21:00 | pj, so a nj 22:30 Solo – A Star Wars Story w 3 D: srj 20:00 Rampage w 3 D: wšědnje 17:15 (nimo pó) Rampage: pó 18:30 | pj 19:30 | štw, štw, so, nj a wu 19:45 | srj 20:30 | pj, so a nj 22:00 Liliane Susewind: wšědnje 14:00 (nimo pj a srj) a 16:15 (nimo pj) | pj 14:30 a 16:45) Sherlock Gnomes: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj) | nj, pó a wu 12:15 Unsere Erde 2: nj 18:30 | pó 14:30, 17:15 a 20:15 Avengers w 3 D: wšědnje 14:15 (nimo srj), 16:30 (nimo pó) a 19:30 | pó 16:45 | pj, so a nj 22:30 Early Man: nj, pó a wu 12:15 Jim Knopf: nj, pó a wu 12:15 Peter Hase: pó 12:15 | nj a wu 12:30 Der Sex Pakt: srj 18:15

Wojerowski CineMotion: Solo – A Star Wars Story w 3 D: srj 20:00 Solo – A Star Wars Story: srj 20:30 Deadpool 2: wšědnje 15:15 (nimo srj), 17:30 a 20:15 | srj 15:00 | pj, so a nj 22:30 Die grüne Lüge: srj 17:30 Liliane Susewind: wšědnje 15:00 a 17:45 (nimo srj) | so, nj, pó a wu 12:45 Rampage w 3 D: wšědnje 19:45 (nimo srj) Rampage: wšědnje 17:15 Wahrheit oder Pflicht: wšědnje 20:00 (nimo srj) | pj, so a nj 22:15 Sherlock Gnomes: wšědnje 14:30 | so, nj, pó a wu 12:30 Avengers w 3 D: wšědnje 16:45 | pj, so a nj 22:00 Avengers: wšědnje 14:15 a 19:30 (nimo srj) | srj 19:45 Early Man: so a pó 12:15 A Quiet Place: pj, so a nj 22:45 Peter Hase: nj a wu 12:15 Jim Knopf: so, nj, pó a wu 13:00

Do kina (09.05.18)

Mittwoch, 09. Mai 2018 geschrieben von:

10.05.2018 – 16.05.2018 Budyski fil­mo­wy palast: Rampage w 3 D: wšědnje 14:15 (nimo pó a srj), 17:15 a 19:45 | pj a so 22:30 Liliane Susewind: wšědnje 14:45 (nimo pó a srj) a 17:00 (nimo nj) | nj 12:30 Deadpool 2: srj 20:15 Sherlock Gnomes w 3 D: nj 12:15 Sherlock Gnomes: wšědnje 17:15 (nimo pó) Avengers w 3 D: wšědnje 14:15 (nimo pó a srj), 16:30 a 19:30 | pj a so 22:00 Ready Player One: pj a so 21:30 Early Man: nj 12:15 Heilstätten: pj a so 22:00 Jim Knopf: wšědnje 14:45 (nimo pó a srj) Peter Hase: nj 12:30 Der Sex Pakt: wšědnje 19:30 (nimo pó a srj) A Quiet Place: wšědnje 19:30

Kino-ekstra: Shape of Water: nj 17:00 | pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion: Liliane Susewind: wšědnje 15:10 a 17:20 | štw, pj, so a nj 13:00 Rampage w 3 D: wšědnje 17:30 a 19:40 Rampage: štw, pj a so 22:30 Wahrheit oder Pflicht: wšědnje 17:15 (nimo srj) a 19:45 | štw, pj a so 22:05 Die Schtis in Paris: srj 17:15 Deadpool 2: srj 20:15 Mamma Mia: nj 19:30 Sherlock Gnomes w 3 D: wšědnje 15:20 Sherlock Gnomes: štw, pj, so a nj 12:30 Avengers w 3 D: wšědnje 14:30, 16:40 a 20:00 | štw, pj a so 22:00 Avengers: wšědnje 19:30 (nimo nj a srj) Early Man: štw, pj, so a nj 12:15 A Qiet Place: štw, pj a so 23:00 Peter Hase: štw, pj, so a nj 13:15 Jim Knopf: wšědnje 14:25

Do kina (03.05.18)

Donnerstag, 03. Mai 2018 geschrieben von:

03.05.2018 – 09.05.2018 Budyski fil­mo­wy palast: Sherlock Gnomes w 3 D: wšědnje 14:15 (nimo pó a srj) Sherlock Gnomes: wšědnje 16:00 | nj 12:15 Li­lia­ne Susewind: nj 14:30 Early Man: wšědnje 18:00 (nimo nj a pó), štw, pj, so a wu 14:00 | nj 12:30 a 18:30 I Feel Pretty: srj 19:45 Rampage: srj 20:00 Avengers w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj), 16:15, 17:45 (nimo pó a srj) a 19:30 (nimo srj) | pj a so 21:00 | pó a srj 17:00 | srj 20:30 a 22:00 Jim Knopf: wšědnje 17:00 (nimo nj a pó) | nj 12:30 Der Sex Pakt: wšědnje 19:30 (nimo pó a srj) | pó 20:00 A Quiet Place: srj 19:30 | štw, pj, so a wu 20:00 | pó 20:15 | nj 20:30 | pj a srj 22:30 Peter Hase: wšědnje 14:45 (nimo pó a srj) | pó 18:00 Pacific Rim: pj a so 22:00 Unsere Erde 2: nj 12:15 Heilstätten: so 22:30 Ready Player One: pj, so a srj 21:45

Kino-ekstra: I, Tonya: nj 17:00 | pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion: Sherlock Gnomes w 3 D: wšědnje 17:30 Sherlock Gnomes: wšědnje 14:25 | so a nj 12:30 | pj, so a srj 19:00 | štw 20:00 Liliane Susewind: nj 15:00 Maria Magdalena: srj 16:40 Avengers w 3 D: wšědnje 14:30, 16:45 a 20:00 | pj, so a srj 22:00 Avengers: wšědnje 16:30 a 19:30 Wahrheit oder Pflicht: nj 19:45 Early Man: wšědnje 14:45 | so a nj 12:45 Ghost Stories: pj, so a srj 22:30 Der Sex Pakt: wšědnje 19:45 (nimo nj) A Quiet Place: nj, pó a wu 19:40 | pj, so a srj 20:55 a 22:55 Peter Hase: so 12:40 | nj 13:00 | pj, so a srj 14:40 | štw, pó a wu 15:00 Jim Knopf: wšědnje 17:15 (nimo srj) Fünf Freunde: so a nj 12:20 Heilstätten: pj, so a srj 23:00

Anzeige

  • 21. jolka-swjedźeń w Nuknicy je nimo. Štož zwostanje su dopomnjenki na rjany žortny a zabawny wječor w Nukničanskej Brězanec bróžni. Někotre impresije serbskeho wječora w Nuknicy, kotrež je naša fotografowka-wolontarka Hanka Šěnec zhotowiła, wam tule
  • Serbske Nowiny-LND-Tuchmacherstr. 27 02625 Bautzen: Jolka 12.01.2019
  • Serbske Nowiny-LND-Tuchmacherstr. 27 02625 Bautzen: Jolka 12.01.2019