Wuslědki (08.11.18)

Donnerstag, 08. November 2018 geschrieben von:

Kopańca, wokrjesna wyša liga

1. Rakečanske ST 11 37 : 3 33

2. Módro-běli Kulow 11 24 : 11 24

3. Póst Germ. Budyšin 11 30 : 21 20

4. LSV Hory 11 23 : 16 20

5. Sokoł Ralbicy/Hórki 10 21 : 15 20

6. Drohotka Ramnow 11 24 : 19 18

7. Natwar Němske Pazlicy 11 17 : 12 18

8. Motor Kumwałd 11 20 : 26 16

9. Wojerowski FC 11 26 : 19 15

10. ST Kinspork/Łužnica 11 18 : 19 15

11. TSV Połčnica 11 18 : 25 15

12. SG Großnaundorf 11 23 : 25 12

13. ST Hnašecy-Dobruša 10 20 : 23 11

14. Zeleno-běli Bukecy 11 15 : 41 7

15. ST Porchow 11 12 : 33 4

16. ST Radwor 11 11 : 31 1

wokrjesna liga, stafla I

Großröhrsdorf II – Wachau 3:1 (0:0)

Germania Budyšin II – Wjelećin 1:4 (0:3)

Huska/Hodźij – Horni kraj II 0:6 (0:3)

Bart – Kubšicy0:1 (0:0)

Ottendorf-Okrilla – Frankenthal 2:0 (1:0)

Biskopicy II – Wjernarjecy 4:0 (2:0)

Lomnitz II – ST Budyšin 0:3 (0:1)

Bretnig-Hauswalde – Arnsdorf1:4 (0:3)

čoło tabulki

1. TSV Wachau 11 51 : 21 22

2. Arnsdorfske KT 11 31 : 19 22

3. FV Ottendorf-Okrilla 10 25 : 15 21

4. Horni kraj-Sprjewja II 10 35 : 14 19

Wuslědki (06.11.18)

Dienstag, 06. November 2018 geschrieben von:

Kopańca, 3. liga

Kaiserslautern – Choćebuz 0:2 (0:0)

Münster – Mnichow0:0 (0:0)

Großaspach – Braunschweig 1:1 (0:0)

Přećeljo sporta Lotte – Aalen 1:1 (0:0)

Carl Zeiss Jena – Rostock 1:1 (0:0)

Zwickau – Unterhaching 2:2 (1:1)

Karlsruhe – Würzburg  2:1 (1:0)

Halle – Meppen2:1 (2:0)

Köln – Wiesbaden0:7 (0:4)

čoło tabulki

1. VfL Osnabrück 13 18 : 8 26

2. SC Preußen Münster 14 23 : 15 26

3. SV Wehen Wiesbaden 14 30 : 20 23

4. Halleski FC 14 17 : 14 23

4. Karlsruheski SC 14 17 : 14 23

6. KFC Uerdingen 05 13 15 : 16 22

7. F.C. Hansa Rostock 14 20 : 22 22

8. SpVgg Unterhaching 14 21 : 15 21

9. 1. FC Kaiserslautern 14 20 : 19 20

10. TSV 1860 Mnichow 14 22 : 15 18

11. Würzburger Kickers 14 20 : 17 18

12. FC Energija Choćebuz 14 17 : 20 18

13. Přećeljo sporta Lotte 14 15 : 17 17

14. SC Fortuna Köln 14 17 : 25 17

regionalna liga muži

Nordhausen – Lipsk1:1 (0:0)

Altglienicke – Rathenow 1:1 (0:1)

Babelsberg – Dynamo 1:1 (0:0)

Biskopicy – Auerbach 1:0 (1:0)

Viktoria Berlin – Halberstadt 4:0 (1:0)

Neugersdorf – Berlinski AK 0:4 (0:1)

Fürstenwalde – Erfurt 2:2 (2:2)

Meuselwitz – Kamjenica  0:5 (0:2)

Hertha BSC II – Budyšin 3:0 (0:0)

1. Kamjeničanski FC 15 43 : 10 45

2. Berlinski AK 15 29 : 15 32

3. Hertha BSC II 15 32 : 17 30

4. Čerwjeno-běli Erfurt 15 24 : 13 27

5. Wacker Nordhausen 15 16 : 14 24

6. FC Viktoria Berlin 15 22 : 17 21

7. SV Babelsberg 15 22 : 18 21

8. BFC Dynamo 15 20 : 23 20

9. VfB Auerbach 15 16 : 20 18

10. Union Fürstenwalde 15 18 : 23 18

11. HŁ Neugersdorf 15 17 : 26 18

12. Germania Halberstadt 15 19 : 21 17

13. Biskopičanske KT 15 12 : 23 17

14. Budissa Budyšin 15 10 : 22 17

15. Lok Lipsk 15 17 : 21 16

16. VSG Altglienicke 15 22 : 28 16

17. ZFC Meuselwitz 15 24 : 34 13

18. Optik Rathenow 15 14 : 32 8

Wuslědki (05.11.18)

Montag, 05. November 2018 geschrieben von:

Kopańca, krajna klasa

Ćisk – Oderwitz II1:1 (1:1)

Drježdźany-Strěžin – Weixdorf 1:1 (1:0)

Großröhrsdorf – Rotacija Drjež.2:2 (2:0)

Borea Drježdźany – Horni kraj  0:2 (0:2)

Laubegast – Trjebin3:1 (0:1)

Chrósćicy – Nowe Město 1:1 (0:1)

Neugersdorf II – Běła Woda  3:1 (1:0)

1. LSV Nowe Město 9 28 : 10 19

2. FC Neugersdorf II 9 18 : 10 19

3. Laubegast 9 23 : 12 17

4. SZ Drježdźany-Strěžin 9 17 : 9 16

5. SG Weixdorf 9 18 : 15 16

6. VfB Běła Woda 1909 9 28 : 16 14

7. SC Borea Drježdźany 9 13 : 13 11

8. FSV Oderwitz II 9 11 : 12 11

9. ST Ćisk 9 16 : 18 11

10. SC Großröhrsdorf 9 15 : 12 10

11. SJ Chrósćicy 9 17 : 25 9

12. TSV Rotacija Drježdźany 9 14 : 24 9

13. ST Horni kraj-Sprjewja 9 11 : 36 6

14. ST Trjebin 9 8 : 25 4

wokrjesna wyša liga

Kumwałd – Radwor2:0 (0:0)

Kulow – Wojerowski FC 1:0 (1:0)

Rakecy – Hory5:0 (2:0)

Germ. Budyšin – Němske Pazlicy 0:1 (0:1)

Kinspork/Łužnica – Bukecy 2:0 (2:0)

Großnaundorf – Połčnica 2:3 (0:2)

Porchow – Ramnow1:1 (1:1)

Wuslědki (01.11.18)

Donnerstag, 01. November 2018 geschrieben von:

Kopańca, krajna klasa

Horni kraj – Großröhrsdorf 0:5 (0:2)

Běła Woda – Drježdźany-Strěžin 0:2 (0:1)

Nowe Město – Neugersdorf II 1:0 (1:0)

Rotacija Drježdźany – Laubegast 1:5 (1:0)

Borea Drježdźany – Ćisk 1:2 (1:1)

Weixdorf – Oderwitz II 2:0 (1:0)

Trjebin – Chrósćicy2:3 (0:3)

1. LSV Nowe Město 8 27 : 9 18

2. FC Neugersdorf II 8 15 : 9 16

3. SZ Drježdźany-Strěžin 8 16 : 8 15

4. SG Weixdorf 8 17 : 14 15

5. VfB Běła Woda 1909 8 27 : 13 14

6. Laubegast 8 20 : 11 14

7. SC Borea Drježdźany 8 13 : 11 11

8. FSV Oderwitz II 8 10 : 11 10

9. ST Ćisk 8 15 : 17 10

10. SC Großröhrsdorf 8 13 : 10 9

11. SJ Chrósćicy 8 16 : 24 8

12. TSV Rotacija Drježdźany 8 12 : 22 8

13. ST Trjebin 8 7 : 22 4

14. ST Horni kraj-Sprjewja 8 9 : 36 3

NOFV-wyša liga

Kamjenc – Taucha2:1 (1:0)

Niska – Olbernhau1:0 (0:0)

Großenhain – Mittweida 4:0 (2:0)

Markkleeberg – Grimma 2:1 (0:0)

Radebeul – Pirna-Copitz 0:1 (0:1)

Glauchau – Markranstädt 0:2 (0:1)

Kamjenica – Riesa2:5 (1:2)

Nowosólc-Hródk – Lößnitz 2:2 (1:1)

čoło tabulki

1. Jednota Kamjenc 9 23 : 6 22

2. FC Grimma 9 24 : 5 20

3. Großenhainski FV 90 9 20 : 10 17

4. FC 1910 Lößnitz 9 19 : 11 16

5. Kickers 94 Markkleeberg 9 12 : 12 14

6. FSV Nowosólc-Hródk 9 14 : 11 13

7. SSV Markranstädt 9 12 : 9 13

Wuslědki (30.10.18)

Dienstag, 30. Oktober 2018 geschrieben von:

Koparska tabulka regionalneje ligi

1. Kamjeničanski FC 14 38 : 10 42

2. Berlinski AK 14 25 : 15 29

3. Hertha BSC II 14 29 : 17 27

4. Čerwjeno-běli Erfurt 14 22 : 11 26

5. Wacker Nordhausen 14 15 : 13 23

6. SV Babelsberg 14 21 : 17 20

7. BFC Dynamo 14 19 : 22 19

8. FC Viktoria Berlin 14 18 : 17 18

9. VfB Auerbach 14 16 : 19 18

10. HŁ Neugersdorf 14 17 : 22 18

11. Germ. Halberstadt 14 19 : 17 17

12. Union Fürstenwalde 14 16 : 21 17

13. Budissa Budyšin 14 10 : 19 17

14. Lok Lipsk 14 16 : 20 15

15. VSG Altglienicke 14 21 : 27 15

16. Biskopičanske KT 14 11 : 23 14

17. ZFC Meuselwitz 14 24 : 29 13

18. Optik Rathenow 14 13 : 31 7

wokrjesna wyša liga

Wojerowski FC – Rakecy 0:2 (0:1)

Połčnica – Kulow 0:3 (0:2)

Bukecy – Radwor 3:2 (1:1)

Hory – Porchow3:0 (2:0)

Großnaundorf – Kumwałd 2:3 (1:2)

Němske Pazlicy – Hnašecy-Dobr. 1:1 (1:1)

Ramnow – Germania Budyšin 5:5 (4:1)

1. Rakečanske ST 10 32 : 3 30

2. Módro-běli Kulow 10 23 : 11 21

3. LSV Hory 10 23 : 11 20

4. Póst Germania Budyšin 10 30 : 20 20

5. Sokoł Ralbicy/Hórki 10 21 : 15 20

6. Drohotka Ramnow 10 23 : 18 17

7. Wojerowski FC 10 26 : 18 15

8. Natwar Němske Pazlicy 10 16 : 12 15

9. Motor Kumwałd 10 18 : 26 13

10. SG Großnaundorf 10 21 : 22 12

11. ST Kinspork/Łužnica 10 16 : 19 12

12. TSV Połčnica 10 15 : 23 12

13. ST Hnašecy-Dobruša 10 20 : 23 11

14. Zeleno-běli Bukecy 10 15 : 39 7

15. ST Porchow 10 11 : 32 3

16. ST Radwor 10 11 : 29 1

Wuslědki (25.10.18)

Donnerstag, 25. Oktober 2018 geschrieben von:

Kopańca, regionalna liga muži

Viktoria Berlin – Erfurt 0:1 (0:0)

Rathenow – Budyšin4:1 (1:0)

Neugersdorf – Halberstadt 0:0 (0:0)

Hertha BSC II – Kamjenica 1:3 (1:0)

Biskopicy – BFC Dynamo 0:6 (0:3)

VSG Altglienicke – Lok Lipsk 4:2 (0:2)

Fürstenwalde – Babelsberg 1:0 (0:0)

Meuselwitz – Auerbach 2:4 (0:1)

Nordhausen – Berlinski AK  1:5 (0:1)

1. Kamjeničanski FC 13 34 : 10 39

2. Berlinski AK 13 25 : 13 29

3. Hertha BSC II 13 27 : 17 24

4. Čerwjeno-běli Erfurt 13 19 : 11 23

5. Wacker Nordhausen 13 15 : 12 23

6. FC Viktoria Berlin 13 18 : 16 18

7. Hornja Łuž. Neugersd. 13 17 : 18 18

8. BFC Dynamo 13 19 : 22 18

9. SV Babelsberg 13 19 : 17 17

10. Union Fürstenwalde 13 16 : 21 16

11. VSG Altglienicke 13 21 : 25 15

12. VfB Auerbach 13 15 : 19 15

13. Germania Halberstadt 13 16 : 16 14

14. Biskopičanske KT 13 11 : 20 14

15. Budissa Budyšin 13 9 : 19 14

16. ZFC Meuselwitz 13 23 : 26 13

17. Lok Lipsk 13 15 : 20 12

18. Optik Rathenow 13 13 : 30 7

Wuslědki (24.10.18)

Mittwoch, 24. Oktober 2018 geschrieben von:

Kopańca, NOFV-wyša liga

Grimma – Olbernhau 6:0 (3:0)

Pirna-Copitz – Kamjenc 1:3 (0:1)

Riesa – Radebeul2:0 (1:0)

Lößnitz – Großenhain 2:3 (1:0)

Taucha – Nowosólc-Hródk 2:0 (1:0)

Markranstädt – Kamjenica 4:0 (2:0)

Glauchau – Niska1:2 (1:0)

Mittweida – Markkleeberg 1:1 (1:0)

čoło tabulki

1. FC Grimma 8 23 : 3 20

2. Jednota Kamjenc 8 21 : 5 19

3. FC 1910 Lößnitz 8 17 : 9 15

4. Großenhainski FV 90 8 16 : 10 14

5. SV Olbernhau 8 13 : 15 13

krajna klasa

Ćisk – Weixdorf1:0 (1:0)

Drježdź.-Strěžin – Nowe Město 1:1 (0:1)

Oderwitz II – Běła Woda  0:4 (0:1)

Großröhrsd. – Borea Drježdźany 1:2 (1:0)

Laubegast – Horni kraj-Sprjewja 4:0 (2:0)

Neugersdorf II – Trjebin 1:0 (0:0)

1. FC Neugersdorf II 7 15 : 8 16

2. LSV Nowe Město 7 26 : 9 15

3. VfB Běła Woda 1909 7 27 : 11 14

4. SZ Drježdźany-Strěžin 7 14 : 8 12

5. SG Weixdorf 7 15 : 14 12

6. Laubegast 7 15 : 10 11

7. SC Borea Drježdźany 7 12 : 9 11

8. FSV Oderwitz II 7 10 : 9 10

9. TSV Rotacija Drježdźany 7 11 : 17 8

10. ST Ćisk 7 13 : 16 7

11. SC Großröhrsdorf 7 8 : 10 6

12. SJ Chrósćicy 7 13 : 22 5

13. ST Trjebin 7 5 : 19 4

14. ST Horni kraj-Sprjewja 7 9 : 31 3

Wuslědki (23.10.18)

Dienstag, 23. Oktober 2018 geschrieben von:

Kopańca, wokrjesna wyša liga

Kumwałd – Bukecy5:1 (2:0)

Kulow – Großnaundorf 2:1 (1:0)

Rakecy – Połčnica5:0 (2:0)

Póst Budyšin – Hory3:0 (1:0)

Hnašecy-Dobruša – Ramnow 3:2 (2:2)

Kinspork/Łužn. – Něm. Pazlicy 1:4 (1:0)

Radwor – Ralbicy/Hórki 1:2 (0:1)

Porchow – Wojerowski FC 3:5 (1:1)

wokrjesna liga, stafla 2

Łuty – Wulka Dubrawa 2:1 (1:1)

Malešecy – Lubuš3:0 (1:0)

Ćisk II – Wulke Ždźary 1:0 (1:0)

Pančicy – Rakecy II/Šćeńca 2:0 (1:0)

Njebjelčicy – Haselbachtal 1:1 (0:1)

Nadr. Hrabowka – Mały Wosyk 5:2 (2:1)

1. ST Marijina hwězda 8 24 : 4 21

2. ST Ćisk II 8 21 : 5 21

3. HZ Łaz/Běły Chołmc 8 22 : 8 17

4. Traktor Malešecy 8 17 : 8 17

5. HZ Wulke Ždźary 9 13 : 7 16

6. FSV Łuty 8 19 : 10 14

7. ST Lubuš 8 15 : 10 13

8. Wojerowski FC II 9 13 : 12 12

9. ST Wulka Dubrawa 9 17 : 18 11

10. SV Haselbachtal 8 10 : 13 10

11. SJ Njebjelčicy 8 8 : 13 9

12. SJ Chrósćicy II 8 9 : 17 7

13. ST Nadrózna Hrabowka 7 10 : 18 6

14. ST Mały Wosyk 9 9 : 39 3

15. HZ Rakecy II/Šćeńca 9 3 : 28 0

Wuslědki (22.10.18)

Montag, 22. Oktober 2018 geschrieben von:

Koparska tabulka wokrjesneje wyšeje ligi

1. Rakečanske ST 9 30 : 3 27

2. Póst Germania Budyšin 9 25 : 15 19

3. Módro-běli Kulow 9 20 : 11 18

4. LSV Hory 9 20 : 11 17

5. Sokoł Ralbicy/Hórki 9 19 : 14 17

6. Drohotka Ramnow 9 18 : 13 16

7. Wojerowski FC 9 26 : 16 15

8. Natwar Němske Pazlicy 9 15 : 11 14

9. SG Großnaundorf 9 19 : 19 12

10. ST Kinspork/Łužnica 9 15 : 17 12

11. TSV Połčnica 9 15 : 20 12

12. ST Hnašecy-Dobruša 9 19 : 22 10

13. Motor Kumwałd 9 15 : 24 10

14. Zeleno-běli Bukecy 9 12 : 37 4

15. ST Porchow 9 11 : 29 3

16. ST Radwor 9 9 : 26 1

Wuslědki (18.10.18)

Donnerstag, 18. Oktober 2018 geschrieben von:

Kopańca

wokrjesna klasa, stafla 1

Bart II – Wjelećin II 3:5 (0:4)

Bukecy II – ST Budyšin II 2:3 (1:1)

1. Módro-běli Minakał 7 23 : 4 19

2. ST Budyšin II 7 21 : 8 16

3. ST Mały Wjelkow 7 24 : 15 13

4. ST Bart II 7 16 : 15 12

5. ST Wjelećin II 6 20 : 17 11

6. ST Zeleno-běli Bukecy II 7 13 : 19 9

7. SV Budissa 08 Budyšink 6 5 : 10 7

8. Wulka Dubr./Radwor II 7 14 : 17 4

9. Horni kraj-Sprjewja III 6 8 : 14 4

10. Wjernarj./Wjazońca II 6 3 : 28 0

wokrjesna klasa, stafla 2

Hodźij II – Frankenthal II 3:0 (2:0)

Wjazońca – Porchow II 6:0 (5:0)

1. TSV Wjazońca 6 24 : 4 16

2. ST Drjewnica 6 25 : 13 13

3. SG Steinigtwolmsdorf 6 20 : 10 13

4. SV Großharthau 6 27 : 8 12

5. Mały Wosyk/Pančicy II 7 13 : 16 8

6. ST Hodźij II 6 13 : 19 6

7. Biskopicy/Biskopicy III 6 7 : 18 4

8. ST Porchow II 5 5 : 22 3

9. SG Frankenthal II 6 2  :26 1

wokrjesna klasa, stafla 3

Njeswačidło – Bluń 7:0 (3:0)

Wóslink/Skaskow – Sepicy 2:1 (1:1)

wokrjesna klasa, stafla 4

L.-Augustusbad – Njebjelčicy II 2:0 (0:0)

Haselbachtal II – HZ Bretnig-Hauswalde II/Ramnow II1:1 (1:0)

1. TSV Wachau II 7 29 : 10 16

2. Arnsdorfske KT II 7 19 : 15 15

3. SV Liegau-Augustusbad 7 18 : 12 13

4. ST Hlinowc 6 16 : 10 13

5. SV Hermsdorf II 7 22 : 24 12

6. TSV Połčnica II 7 18 : 12 10

7. SJ Njebjelčicy II 6 22 : 13 7

8. ST Kinspork/Łužnica II 7 14 : 21 6

9. HZ Bretnig-Hauswalde II/Ramnow II   7 4 : 23 2

10. ST Haselbachtal II 7 6 : 28 2

krajne pokalne koło

Plauen – Budissa Budyšin 4:6 (0:1)

Niska – Mittweida6:1 (4:1)

Neugersdorf – FSV Zwickau 1:2 (1:2)

Lößnitz – Taucha4:2 (0:2)

Chemija Lipsk – FC Lipsk 4:1 (2:0)

Syrau – Běła Woda  3:1 (1:0)

Anzeige