Wuslědki (21.02.19)

Donnerstag, 21. Februar 2019 geschrieben von:

Koparske tabulki dorosta

młodźina E, wokrjesna liga, stafla V

1. Natwar Němske Pazlicy II 9 91 : 12 27

2. Jednota Kamjenc II 9 52 : 18 22

3. SJ Njebjelčicy 9 79 : 19 19

4. TSV Połčnica 1920 II 9 68 : 18 17

5. ST Marijina hwězda 9 72 : 20 16

6. Sokoł Ralbicy/Hórki 9 31 : 32 9

7. Natw. Němske Pazlicy II 9 25 : 84 7

8. SJ Chrósćicy 9 34 : 33 6

9. Jednota Kamjenc III 9 14 : 57 6

10. HZ Hlinowc/Halštrow 9 10 : 183 3

młodźina E, wokrjesna liga, stafla VI

1. LSV Hory 1990 9 58 : 9 22

2. ST Ćisk  9 65 : 19 22

3. Rakečanske ST 9 67 : 15 21

4. Módro-běli Kulow II 9 41 : 35 18

5. HZ Nadrózna Hrabowka II/ Wětnica/  Hola/TSV Njedźichow 9 34 : 29 12

6. ST Ćisk II 9 39 : 39 11

7. HZ ST Lubuš/LSV Bluń 9 28 : 37 10

8. HZ SZ Wětnica/Hola/

ST Nadrózna Hrabowka/

TSZ Njedźichow 9 52 : 57 9

9. Wojerowski FC II 9 25 : 64 7

10. HZ Łaz/Běły Chołmc 9 8 : 113 0

Wuslědki (20.02.19)

Mittwoch, 20. Februar 2019 geschrieben von:

Kopańca, wokrjesna liga, stafla 1

1. TSV Wachau 16 77 : 28 35

2. Horni kraj-Sprjewja II 15 50 : 18 32

3. ST Wjelećin 16 39 : 26 31

4. FV Ottendorf-Okrilla 14 34 : 23 28

5. Biskopičanske KT II 16 48 : 36 27

6. Arnsdorfske KT 15 45 : 28 26

7. SC Großröhrsdorf II 16 35 : 27 26

8. ST Kubšicy 15 34 : 36 23

9. ST Budyšin 15 24 : 25 22

10. TSV Wjernarjecy 14 37 : 44 20

11. Bretnig-Hauswalde 16 25 : 46 19

12. SV Frankenthal 15 33 : 47 16

13. HZ Huska/Hodźij 16 15 : 41 13

regionalna liga

1. Kamjeničanski FC 19 50 : 15 51

2. Berlinski AK 20 40 : 22 42

3. Hertha BSC II 20 39 : 25 38

4. Čerwjeno-běli Erfurt 19 37 : 17 36

5. Wacker Nordhausen 19 27 : 17 33

6. SV Babelsberg 20 33 : 26 28

7. Lok Lipsk 20 28 : 22 27

8. Germania Halberstadt 21 28 : 28 26

9. Union Fürstenwalde 21 29 : 40 24

10. VfB Auerbach 19 22 : 28 23

11. VSG Altglienicke 20 32 : 39 23

12. FC Viktoria Berlin 19 26 : 17 22

13. Budissa Budyšin 21 15 : 29 22

14. Biskopičanske KT 20 15 : 31 21

15. ZFC Meuselwitz 20 31 : 41 20

Wuslědki (19.02.19)

Dienstag, 19. Februar 2019 geschrieben von:

Kopańca, wokrjesna liga, stafla 2

Wojerecy II – Mały Wosyk 3:0 (0:0)

Lubuš – Ćisk II4:0 (1:0)

Łaz/Běły Chołmc – Rakecy II 6:0 (2:0)

Malešecy – Nadrózna Hrabowka 6:2 (5:1)

Chrósćicy II – Marijina hwězda 0:2 (0:0)

Njebjelčicy – Wulke Ždźary 2:0 (0:0)

Haselbachtal – Wulka Dubrawa 6:1 (2:1)

1. ST Marijina hwězda 15 45 : 4 42

2. ST Ćisk II 15 30 : 16 33

3. HZ Łaz/Běły Chołmc 14 41 : 12 32

4. Traktor Malešecy 15 38 : 18 30

5. Wojerowski FC II 15 23 : 17 25

6. ST Lubuš 15 22 : 14 23

7. HZ Wulke Ždźary 15 20 : 22 23

8. SV Haselbachtal 15 27 : 24 20

9. SJ Njebjelčicy 15 23 : 20 19

10. FSV Łuty 14 23 : 23 17

11. Nadrózna Hrabowka 15 23 : 35 15

12. 1896 Wulka Dubrawa 15 20 : 42 14

13. SJ Chrósćicy II 15 18 : 28 13

14. ST Mały Wosyk 14 14 : 57 6

15. HZ Rakecy II/Šćeńca 15 9 : 44 5

wokrjesna wyša liga

čoło tabulki

1. Rakečanske ST 16 57 : 8 45

2. Módro-běli Kulow 16 34 : 15 35

3. LSV Hory 16 35 : 25 28

4. Drohotka Ramnow 16 32 : 24 28

5. Sokoł Ralbicy/Hórki 16 31 : 24 28

6. Germania Budyšin 16 38 : 30 26

7. ST Kinspork/Łužnica 16 27 : 25 23

8. Natwar Němske Pazlicy 16 27 : 25 22

9. TSV Połčnica 16 28 : 36 22

10. Wojerowski FC 15 35 : 27 21

11. ST Hnašecy-Dobruša 16 30 : 35 21

12. Motor Kumwałd 15 26 : 35 19

13. SG Großnaundorf 16 28 : 39 13

14. ST Porchow 16 24 : 36 13

15. Zeleno-běli Bukecy 16 18 : 57 11

16. ST Radwor 16 15 : 44 5

Wuslědki (18.02.19)

Montag, 18. Februar 2019 geschrieben von:

Kopańca, wokrjesna wyša liga

Rakecy – Radwor2:1 (1:0)

Kulow – Bukecy4:0 (1:0)

Połčnica – Němske Pazlicy 2:1 (2:1)

Wojerecy – Ramnow1:3 (1:1)

Germ. Budyšin – Hnaš.-Dobruša 2:3 (1:1)

Hory – Kumwałd4:1 (3:1)

Porchow – Kinspork/Łužnica 0:0 (0:0)

Großnaundorf – Ralbicy/Hórki0:3 (0:0)

Wuslědki (12.02.19)

Dienstag, 12. Februar 2019 geschrieben von:

Kopańca

3. liga

Osnabrück – Großaspach 0:2 (0:1)

Kaiserslautern – Halleski FC 0:0 (0:0)

Uerdingen – 1860 Mnichow 1:1 (0:0)

Choćebuz – Würzburger Kickers 1:2 (0:1)

Hansa Rostock – Unterhaching 2:0 (1:0)

Fortuna Köln – Zwickau 1:0 (0:0)

Carl Zeiss Jena – Karlsruheski SC 1:1 (1:1)

Aalen – Meppen 1:2 (1:1)

Braunschweig – Wiesbaden 2:3 (1:2)

1. VfL Osnabrück 23 33 : 18 47

2. Karlsruheski SC 22 38 : 22 43

3. Halleski FC 23 26 : 19 41

4. SV Wehen Wiesbaden 23 45 : 32 39

5. KFC Uerdingen 05 23 29 : 30 38

6. SpVgg Unterhaching 21 42 : 22 35

7. FC Würzburger Kickers 23 35 : 27 33

8. SC Preußen Münster 22 30 : 29 33

9. F.C. Hansa Rostock 23 29 : 34 30

10. 1. FC Kaiserslautern 23 25 : 32 29

11. TSV 1860 Mnichow 23 33 : 27 28

12. Přećeljo sporta Lotte 22 22 : 26 27

13. SC Fortuna Köln 23 22 : 39 26

14. FSV Zwickau 22 25 : 25 25

15. SV Meppen 22 29 : 33 25

16. SG Großaspach 23 18 : 23 24

17. FC Carl Zeiss Jena 23 28 : 38 24

18. FC Energija Choćebuz 22 28 : 36 23

19. Eintr. Braunschweig 23 26 : 42 20

20. VfR Aalen 21 25 : 34 17

Wuslědki (11.02.19)

Montag, 11. Februar 2019 geschrieben von:

Kopańca, regionalna liga muži

Fürstenwalde – Budissa Budyšin 1:0 (0:0)

Erfurt – Germania Halberstadt 0:2 (0:1)

1. Kamjeničanski FC 19 50 : 15 51

2. Berlinski AK 19 39 : 22 39

3. Čerwjeno-běli Erfurt 19 37 : 17 36

4. Hertha BSC II 19 37 : 24 35

5. Wacker Nordhausen 19 27 : 17 33

6. SV Babelsberg 19 31 : 24 27

7. Germania Halberstadt 20 27 : 27 25

8. Lok Lipsk 19 23 : 22 24

9. Union Fürstenwalde 20 29 : 35 24

10. FC Viktoria Berlin 19 26 : 17 22

11. VfB Auerbach 18 21 : 27 22

12. Budissa Budyšin 20 13 : 27 21

13. Biskopičanske KT 19 15 : 30 21

14. ZFC Meuselwitz 19 30 : 39 20

15. VSG Altglienicke 19 29 : 38 20

16. BFC Dynamo 19 20 : 36 20

17. HŁ Neugersdorf 18 19 : 35 19

18. Optik Rathenow 18 17 : 38 9

Wuslědki (05.02.19)

Dienstag, 05. Februar 2019 geschrieben von:

Koparske tabulki dorosta

młodźina E, wokrjesna wyša liga

1. FSV Budissa Budyšin 7 53 : 15 21

2. Jednota Kamjenc 8 45 : 21 18

3. ST Kinspork/Łužnica 8 39 : 26 18

4. TSV Połčnicy 1920 7 44 : 20 15

5. Liegau-Augustusbad II 8 38 : 20 15

6. Módro-běli Kulow 8 31 : 33 6

7. FV Ottendorf-Okrilla 8 23 : 36 6

8. Biskopičanske KT 8 18 : 60 3

9. Wojerowski FC 8 13 : 73 3

młodźina E wokrjesna liga, stafla I

1. ST Hnašecy-DobrušaII 10 105 : 13 30

2. HZ Malešecy/Budyšink 10 81 : 15 27

3. ST 1922 Radwor II 10 88 : 34 24

4. Budissa Budyšin III 10 49 : 34 16

5. Módro-běli Minakał 10 34 : 65 15

6. HZ Bukecy/Kubšicy 10 36 : 54 12

7. ST Wulka Dubrawa 10 28 : 47 11

8. Rakecy II/Njeswačidło 10 24 : 71 10

9. ST Bart 10 28 : 54 9

10. ST Hodźij 10 32 : 55 5

11. Wóspork/Hrodźišćo 10 12 : 75 3

młodźina E, wokrjesna liga stafla II

1. ST Horni kraj Sprjewja 10 110 : 18 30

2. TSV 1859 Wernarjecy 10 106 : 14 27

3. ST Hnašecy-Dobruša 10 98 : 29 24

4. ST Huska 10 49 : 33 18

5. Póst Germ. Budyšin 10 47 : 41 18

6. Budissa Budyšin II 10 52 : 64 15

7. TSV 90 Wjazońca 10 51 : 80 12

8. Motor Kumwałd 10 41 : 51 9

9. TSV Wernarjecy II 10 36 : 58 9

10. SZ Wjelećin 10 16 : 86 1

11. Horni kraj Sprjewja II 10 11 : 143 1

młodźina E, wokrjesna liga stafla III

1. FSV Bretnig-Hauswalde 9 58 : 20 24

2. SC Großröhrsdorf II 9 46 : 22 21

3. Biskopičanske KT II 9 44 : 26 21

4. ST Porchow 9 61 : 33 18

5. Bretnig-Hauswalde II 9 38 : 35 15

6. HZ Frankenthal/Postup Großharthau/

ST Seeligstadt 9 35 : 42 12

7. Arnsdorfske KT 9 12 : 22 10

8. Arnsdorfske KT II 9 24 : 50 6

9. ST Zemicy-Tumicy 9 15 : 63 4

10. ST Porchow II 9 25 : 45 2

młodźina E, wokrjesna liga stafla IV

1. SC Großröhrsdorf II 10 108 : 23 24

2. ST Haselbachtal 10 69 : 19 24

Wuslědki (04.02.19)

Montag, 04. Februar 2019 geschrieben von:

Kopańca, 3. liga

Münster – Kaiserslautern 2:0 (2:0)

Würzburger Kickers – Aalen 2:1 (1:0)

Meppen – Uerdingen  3:2 (0:0)

Mnichow – Osnabrück 1:2 (0:1)

Großaspach – VfL Lotte 0:1 (0:0)

Halleski FC – Jena0:0 (0:0)

Karlsruhe – Köln3:1 (0:1)

Wiesbaden – Rostock 2:0 (1:0)

Unterhaching - Choćebuz wupad

1. VfL Osnabrück 22 33 : 16 47

2. Karlsruheski SC 21 37 : 21 42

3. Halleski FC 22 26 : 19 40

4. KFC Uerdingen 05 22 28 : 29 37

5. SV Wehen Wiesbaden 22 42 : 30 36

6. SpVgg Unterhaching 20 42 : 20 35

7. SC Preußen Münster 22 30 : 29 33

8. FC Würzburger Kickers 22 33 : 26 30

9. 1. FC Kaiserslautern 22 25 : 32 28

10. TSV 1860 Mnichow 22 32 : 26 27

11. Přećeljo sporta Lotte 22 22 : 26 27

12. F.C. Hansa Rostock 22 27 : 34 27

13. FSV Zwickau 20 25 : 23 25

14. SV Meppen 22 29 : 33 25

15. FC Energija Choćebuz 21 27 : 34 23

16. FC Carl Zeiss Jena 22 27 : 37 23

17. SC Fortuna Köln 22 21 : 39 23

18. SG Großaspach 22 16 : 23 21

19. VfR Aalen 21 25 : 34 17

20. Eintr. Braunschweig 21 23 : 39 17

wokrjesna liga, stafla 1

Kubšicy – Ottendorf-Okrilla 1:1 (0:1)

Wjernarjecy – Bart3:1 (3:0)

1. TSV Wachau 15 66 : 25 32

2. ST Wjelećin 15 37 : 24 30

3. Horni kraj-Sprjewja II 14 47 : 16 29

4. SC Großröhrsdorf II 15 33 : 24 26

5. Arnsdorfske KT 14 41 : 24 25

6. FV Ottendorf-Okrilla 13 32 : 23 25

7. Biskopičanske KT II 14 39 : 36 21

8. ST Budyšin 14 22 : 23 21

9. ST Kubšicy 14 31 : 36 20

10. TSV Wjernarjecy 13 35 : 42 19

11. Bretnig-Hauswalde 15 25 : 43 19

12. SV Frankenthal 14 30 : 36 16

13. HZ Huska/Hodźij 14 15 : 38 13

14. Lomnitz-Großnaund. II 14 17 : 38 11

15. Germania Budyšin II 13 17 : 42 10

16. ST Bart 15 17 : 34 5

Wuslědki (31.01.19)

Donnerstag, 31. Januar 2019 geschrieben von:

Kopańca, 3. liga

VfL Lotte – TSV Mnichow 1:1 (0:1)

Fortuna Köln – Halleski FC 0:1 (0:0)

Carl Zeiss Jena – Münster 0:0 (0:0)

Kaiserslautern – Großaspach 2:0 (1:0)

Osnabrück – Meppen 1:0 (1:0)

Choćebuz – Wiesbaden 2:3 (0:3)

Zwickau – Karlsruheski SC wupad

Braunschweig – Rostock 2:0 (0:0)

Uerdingen – Würzburger Kickers 0:3 (0:1)

1. VfL Osnabrück  21  31 : 15  44

2. Karlsruheski SC  20  34 : 20  39

3. Halleski FC  21  26 : 19  39

4. KFC Uerdingen 05  21  26 : 26  37

5. SpVgg Unterhaching  20  42 : 20  35

6. SV Wehen Wiesbaden  21  40 : 30  33

7. SC Preußen Münster  21  28 : 29  30

8. 1. FC Kaiserslautern  21  25 : 30  28

9. TSV 1860 Mnichow  21  31 : 24  27

10. FC Würzburger Kickers  21  31 : 25  27

11. F.C. Hansa Rostock  21  27 : 32  27

12. FSV Zwickau  20  25 : 23  25

13. Přećeljo sporta Lotte  21  21 : 26  24

14. FC Energija Choćebuz  21  27 : 34  23

15. SC Fortuna Köln  21  20 : 36  23

16. SV Meppen  21  26 : 31  22

17. FC Carl Zeiss Jena  21  27 : 37  22

18. Sonnenh. Großaspach  21  16 : 22  21

19. VfR Aalen  20  24 : 32  17

20. Eintr. Braunschweig  21  23 : 39  17

Wuslědki (30.01.19)

Mittwoch, 30. Januar 2019 geschrieben von:

Tabulce koparskeho dorosta

młodźina D, wokrjesna liga, stafla II

1. Liegau-Augustusbad II 9 64 : 8 25

2. Drohotka Ramnow 9 56 : 16 20

3. SG Großnaundorf 9 46 : 27 18

4. TSV Wachau II 9 54 : 41 15

5. Liegau-Augustusbad II  8 50 : 22 13

6. HZ Kinspork/Łužnica II/

Zeleno-běli Sepicy 9 28 : 41 12

7. HZ Hlinowc/

ST Marijina hwězda 9 22 : 35 12

8. HZ Großnaundorf II/

Lomnitzer SV 9 21 : 50 6

9. HZ Postup Großharthau/

Drjewnica/Seeligstadt 9 15 : 54 6

10. HZ Bretnig-Hauswalde/

Drohotka Ramnow II 8 17 : 79 3

młodźina D, wokrjesna liga, stafla III

1. HZ Łaz/Běły Chołmc 9 49 : 9 24

2. HZ Němske Pazlicy/Wóslink/Skaskow

ST Běła-Cunnersdorf 9 48 : 26 19

3. HZ Wětnica/Hola/Nadrózna

Hrabowka/Njedźichow 9 43 : 25 19

4. SJ Njebjelčicy 9 40 : 32 14

5. Wojerowski FC II 9 33 : 34 13

6. HZ Módro-běli Njeswačidło/

Rakečanske ST II 9 33 : 30 10

7. Sokoł Ralbicy/Hórki 9 26 : 55 10

8. HZ LSV Hory/ST Ćisk 9 11 : 24 8

9. Módro-běli Kulow 9 15 : 40 7

10. SJ Chrósćicy 9 10 : 33 3

Anzeige