Wuslědki (29.08.17)

Dienstag, 29. August 2017 geschrieben von:

Wokrjesna koparska liga, stafla II

Łuty – Wulka Dubrawa 2:4 (0:2)

Marijina hwězda – Chrósćicy II 4:0 (2:0)

Natwar Němske Pazlicy – Ćisk II 4:0 (1:0)

Wulke Ždźary – Njebjelčicy 1:1 (1:0)

Nadrózna Hrabowka – Sepicy 1:2 (0:0)

1. HZ Łaz/Běły Chołmc 3 13  :  4 7

2. Natwar Němske Pazlicy 3 11  :  3 6

2. SV Haselbachtal 3 11  :  3 6

4. ST Lubuš 2 6  :  2 6

5. HZ Wulke Ždźary 2 3  :  1 4

6. Wojerowski FC II 2 4  :  3 4

7. FSV Łuty 3 5  :  5 4

8. ST Ćisk II 3 5  :  6 4

9. SJ Njebjelčicy 3 5  :  7 4

10. Zeleno-běli Sepicy 3 3  :  8 4

11. ST Marijina hwězda 3 6  :  5 3

12. ST Wulka Dubrawa 3 6  :  7 3

12. Nadrózna Hrabowka 3 6  :  7 3

14. LSV Nowe Město II 3 5  :  7 3

15. Rakečanske ST II 2 1  :  8 1

16. SJ Chrósćicy II 3 0  :  14 0

wokrjesna liga, stafla I

Wachau – Huska5:0 (3:0)

Arnsdorf – Malešecy2:3 (2:1)

Wjernarjecy – Germ. Budyšin II 3:3 (0:0)

Porchow – Großharthau 1:1 (1:0)

1. Traktor Malešecy 3 17  :  3 9

2. TSV Wachau 3 10  :  0 9

3. SC Großröhrsdorf II 3 5  :  1 7

4. SG Frankenthal 3 7  :  3 6

Wuslědki (28.08.17)

Montag, 28. August 2017 geschrieben von:

Wokrjesna koparska wyša liga

Módro-běli Kulow – Budyšin 4:0 (2:0)

Zeleno-běli Bukecy – Radwor 2:4 (1:1)

Hory – Wojerowski FC 7:0 (3:0)

Großnaundorf – Rakečanske ST 0:2 (0:0)

Ramnow – Kumwałd2:3 (0:2)

Ralbicy/Hórki – Kinspork/Łužn. 1:1 (0:0)

1. Módro-běli Kulow 3 17  :  0 9

2. SC Großröhrsdorf 3 4  :  0 9

3. ST Radwor 3 9  :  5 6

4. ST Wjelećin 3 5  :  5 6

5. Wojerowski FC 3 5  :  8 6

6. Sokoł Ralbicy/Hórki 3 4  :  2 4

7. ST Hnašecy-Dobruša 3 5  :  4 4

8. Rakečanske ST 3 6  :  6 4

8. Drohotka Ramnow 3 6  :  6 4

10. ST Kinspork/Łužnica 3 6  :  7 4

11. Motor Kumwałd 3 4  :  6 4

12. LSV Hory 3 8  :  9 3

13. ST Großnaundorf 3 2  :  6 3

14. Póst Germ. Budyšin 3 2  :  4 1

15. Zeleno-běli Bukecy 3 3  :  7 1

16. ST Budyšin 3 0  :  11 0

Wokrjesna klasa, stafla IV

Němske Pazlicy II – Hlinowc 1:2 (0:1)

Haselbachtal II – Njebjelčicy II 3:1 (2:1)

1. SV Haselbachtal II 3 14  :  3 9

2. SV Liegau-Augustusbad 2 7  :  1 6

3. TSV Połčnica II 3 11  :  7 6

4. ST Hlinowc 3 7  :  4 6

Wuslědki (24.08.17)

Donnerstag, 24. August 2017 geschrieben von:

Wokrjesna koparska liga, stafla I

Germania Budyšin II – Połčnica 1:1 (0:0)

Horni kraj Sprjewja II – Porchow 1:1 (0:0)

Malešecy – Bretnig-Hauswalde 6:1 (0:0)

Ottendorf-Okrilla – Wjernarjecy 1:0 (0:0)

1. Traktor Malešecy 2 14  :  1 6

2. SG Frankenthal 2 7  :  0 6

3. TSV Wachau 2 5  :  0 6

4. ST Porchow 2 6  :  2 4

5. TSV Połčnica 2 4  :  1 4

6. Arnsdorfske KT 2 5  :  4 4

7. SC Großröhrsdorf II 2 2  :  1 4

8. TSV Wjernarjecy 2 2  :  2 3

9. FV Ottendorf-Okrilla 2 1  :  3 3

10. ST Horni kraj Sprjewja II 2 1  :  4 1

11. Germania Budyšin II 2 2  :  6 1

12. Concordia Załom 1 1  :  2 0

13. ST Huska 2 3  :  8 0

14. Postup Großharthau 2 0  :  5 0

15. FSV Bretnig-Hauswalde 2 1  :  7 0

16. Budissa Budyšink 1 0  :  8 0

Wokrjesna liga, stafla II

Wojerecy II – Marijina hwězda 2:1 (1:0)

Wulka Dubrawa – Wulke Ždźary 0:2 (0:1)

Lubuš – Natwar Němske Pazlicy 3:1 (1:1)

Sprjewja II – Haselbachtal 3:1 (2:0)

Chrósćicy II – Łaz/Běły Chołmc 0:7 (0:4)

Rakečanske ST II – Łuty 1:1 (1:0)

Njebjelčicy – Nadr. Hrabowka 3:2 (1:1)

Zeleno-běli Sepicy – Ćisk II 1:1 (1:0)

1. ST Lubuš 2 6  :  2 6

2. HZ Łaz/Běły Chołmc 2 9  :  2 4

3. ST Ćisk II 2 5  :  2 4

4. Wojerowski FC II 2 4  :  3 4

5. Natwar Němske Pazlicy 2 7  :  3 3

6. LSV Nowe Město II 1 3  :  1 3

7. HZ Wulke Ždźary 1 2  :  0 3

8. SV Haselbachtal 2 4  :  3 3

9. ST Nadrózna Hrabowka 2 5  :  5 3

10. SJ Njebjelčicy 2 4  :  6 3

11. FSV Łuty 1 1  :  1 1

11. Rakečanske ST II 1 1  :  1 1

13. Zeleno-běli Sepicy 2 1  :  7 1

14. ST Wulka Dubrawa 2 2  :  5 0

14. ST Marijina hwězda 2 2  :  5 0

16. SJ Chrósćicy II 2 0  :  10 0

Wuslědki (23.08.17)

Mittwoch, 23. August 2017 geschrieben von:

Wokrjesna wyša koparska liga

Germania Budyšin – Bukecy 1:1 (0:1)

Rakecy – Drohotka Ramnow 2:2 (2:1)

Großröhrsdorf – Ralbicy/Hórki 1:0 (0:0)

Kumwałd – Hnašecy-Dobruša 1:1 (1:1)

Wojerowski FC – Wjelećin 3:1 (0:0)

Hory – Módro-běli Kulow 0:7 (0:1)

Radwor – Großnaundorf 4:1 (4:1)

Kinspork/Łužnica – Budyšin 5:0 (2:0)

1. Módro-běli Kulow 2 13 :0  6

2. Wojerowski FC 2 5 :1  6

3. SC Großröhrsdorf 2 3 :0  6

4. ST Hnašecy-Dobruša 2 5 :3  4

5. ST Drohotka Ramnow 2 4 :3  4

6. ST Radwor 2 5 :3  3

7. Sokoł Ralbicy/Hórki 2 3 :1  3

8. ST Kinspork/Łužnica 2 5 :6  3

9. ST Wjelećin 2 3 :4  3

Wuslědki (22.08.17)

Dienstag, 22. August 2017 geschrieben von:

Koparska krajna klasa

Neugersdorf II – Nowe Město 3:0 (2:0)

Horni kraj-Sprjewja – Laubegast 5:1 (3:1)

SC Boreja Dresden – ST Ćisk 3:4 (1:2)

Drježdźanski SC – Drjež. Strěžin 1:8 (1:3)

Nowosólc-Hródk – Trjebin 5:0 (1:0)

SJ Chrósćicy – Wódrjeńca II 2:3 (0:1)

Weixdorf – Mužakow 2:2 (1:1)

1. FSV Wódrjeńca II 2 7  :  4 6

2. ST Ćisk 2 6  :  3 6

3. SZ Drježdźany Strěžin 2 9  :  2 4

3. Čerwj.-běli Mužakow 2 9  :  2 4

5. FSV Nowosólc-Hródk 2 6  :  1 4

6. SG Weixdorf 2 4  :  2 4

7. SZ Horni kraj-Sprjewja 2 7  :  5 3

8. FC Neugersdorf II 2 3  :  2 3

9. ST Trjebin 2 2  :  6 3

10. Drježdźanski SC 2 9  :  15 3

11. SJ Chrósćicy 2 3  :  5 0

12. LSV Nowe Město  2 7  :  11 0

13. FV Laubegast 2 1  :  7 0

14. SC Boreja Dresden 2 3  :  11 0

krajna liga žonow

Biskopicy – Kamjenc3:0 (0:0)

Merseburg – Sandersdorf 0:5 (0:2)

Eilenburg – Jena1:1 (1:1)

Rudolstadt – Kśišow4:2 (2:0)

Carl Zeiss Jena II – Barleben 1:0 (1:0)

Plauen – Halle0:0 (0:0)

Askania Bernburg – Stendal 1:1 (1:0)

Lipsk – Wismut Gera1:0 (0:0)

1. Biskopičanske KT 2 7  :  2 6

2. FC Eilenburg 2 6  :  3 4

3. 1. FC Lok Stendal 2 3  :  1 4

Wuslědki (21.08.17)

Montag, 21. August 2017 geschrieben von:

Regionalna koparska liga

Halberstadt – Neugersdorf 3:3 (2:1)

Babelsberg 03 – Fürstenwalde 1:0 (0:0)

1. FC Lok Lipsk – Luckenwalde 4:2 (2:2)

Hertha BSC II – FSV Nordhausen 1:0 (0:0)

Berlinski AK – FC Viktoria 3:3 (2:1)

BFC Dynamo – VSG Altglienicke 1:2 (1:1)

Meuselwitz – TSG Neustrelitz 4:2 (2:0)

Auerbach – Energija Choćebuz 0:4 (0:3)

Budissa Budyšin – Chemija Lipsk 1:0 (1:0)

1. Energija Choćebuz 4 16 :1 1 2

2. 1. FC Lok Lipsk 4 7 :2 1 0

3. FC Neugersdorf 4 10 :5  8

4. ZFC Meuselwitz 4 8 :7  7

5. SV Babelsberg 03 4 3 :2  7

6. Hertha BSC II 4 5 :6  6

7. Budissa Budyšin 4 3 :6  6

8. FC Viktoria 3 7 :5  5

9. FSV Nordhausen 4 4 :2  5

10. VfB Halberstadt 4 5 :6  5

11. Berlinski AK 4 7 :9  5

12. BFC Dynamo 3 5 :3  4

13. FSV Fürstenwalde 4 6 :6  4

14. VSG Altglienicke 4 3 :4  4

15. TSG Neustrelitz 4 4 :10  3

16. BSG Chemija Lipsk 4 1 :7  3

17. VfB Auerbach 4 3 :8  2

Wuslědki (14.08.17)

Montag, 14. August 2017 geschrieben von:

Kopańca, wokrjesna wyša liga

M.-běli Kulow – Kinspork/Łužn. 6:0 (3:0)

Zeleno-běli Bukecy – Wojerercy  0:2 (0:1)

ST Budyšin – SC Großröhrsdorf 0:2 (0:1)

Hnašecy-Dobruša – Rakecy  4:2 (0:2)

Großnaundorf – Germ. Budyšin 1:0 (1:0)

Drohotka Ramnow – ST Radwor 2:1 (1:1)

Sokoł Ralbicy/Hórki – Kumwałd 3:0 (1:0)

ST Wjelećin – LSV Hory 2:1 (1:1)

1. Módro-běli Kulow  1 6:0 3

2. Sokoł Ralbicy/Hórki  1 3:0 3

3. ST Hnašecy-Dobruša  1 4:2 3

4. Wojerowski FC  1 2:0 3

4. SC Großröhrsdorf  1 2:0 3

6. ST Wjelećin  1 2:1 3

6. Drohotka Ramnow  1 2:1 3

8. SV Großnaundorf  1 1:0 3

9. LSV Hory  1 1:2 0

9. ST Radwor  1 1:2 0

11. Póst Germania Budyšin  1 0:1 0

12. Rakečanske ST  1 2:4 0

13. ST Budyšin  1 0:2 0

13. Zeleno-běli Bukecy  1 0:2 0

15. Motor Kumwałd  1 0:3 0

16. ST Kinspork/Łužnica  1 0:60

Wuslědki (10.08.17)

Donnerstag, 10. August 2017 geschrieben von:

NOFV – wyša koparska liga

Union Sandersdorf – Eilenburg 2:5 (0:3)

FSV Barleben – SV Merseburg 99 0:0 (0:0)

Halle – TV Askania Bernburg 0:0 (0:0)

Wismut Gera – SV SCHOTT Jena 0:1 (0:0)

Jednota Kamjenc – Jena II 2:1 (1:1)

1921 Krieschow – Biskopicy 2:4 (1:2)

Lok Stendal – Jednota Rudolstadt 2:0 (2:0)

International Lipsk – VFC Plauen 0:1 (0:0)

1. FC Eilenburg 1 5 :2  3

2. Biskopičanske KT 1 4 :2  3

3. 1. FC Lok Stendal 1 2 :0  3

4. Jednota Kamjenc 1 2 :1  3

5. SV SCHOTT Jena 1 1 :0  3

5. VFC Plauen 1 1 :0  3

7. FSV Barleben 1 0 :0  1

Wuslědki (09.08.17)

Mittwoch, 09. August 2017 geschrieben von:

Kopańca – krajne pokalne koło

Hartmannsdorfske ST – Trjebin 2:0 (1:0)

Freiberg – N. M. nad Sprjewju 3:2 (1:0)

Horni kraj-Sprjewja – Weinböhla 1:3 (1:1) po. pod.

Wuslědki (07.08.17)

Montag, 07. August 2017 geschrieben von:

Regionalna koparska liga

Neugersdorf – ZFC Meuselwitz 3:1 (1:0)

TSG Neustrelitz – VfB Auerbach 2:1 (0:1)

FSV Nordhausen – Berlinski AK 3:0 (1:0)

FSV Luckenwalde – Hertha BSC II 0:2 (0:0)

Ener. Choćebuz – Bud. Budyšin 3:1 (2:0)

Altglienicke – Halberstadt 0:1 (0:1)

Chemija Lipsk – Babelsberg 03 1:0 (0:0)

Fürstenwalde – 1. FC Lok Lipsk 0:2 (0:0)

1. Energija Choćebuz 3 12 :1  9

2. FC Neugersdorf 3 7 :2  7

3. 1. FC Lok Lipsk 3 3 :0  7

4. FSV Nordhausen 2 4 :1  4

5. FSV Fürstenwalde 3 6 :5  4

6. SV Babelsberg 03 3 2 :2  4

7. VfB Halberstadt 3 2 :3  4

8. Berlinski AK 3 4 :6  4

9. BFC Dynamo 1 4 :1  3

10. FC Viktoria 1 2 :0  3

11. ZFC Meuselwitz 2 2 :3  3

12. Hertha BSC II 3 4 :6  3

13. Budissa Budyšin 3 2 :6  3

13. TSG Neustrelitz 3 2 :6  3

15. BSG Chemija Lipsk 3 1 :6  3

16. VfB Auerbach 3 3 :4  2

17. VSG Altglienicke 3 1 :3  1

Anzeige