Wuslědki (27.10.16)

Donnerstag, 27. Oktober 2016 geschrieben von:

Wokrjesna koparska liga, stafla II

Ralbicy/Hórki II – LSV Hory II 3:4 (2:1)

ST Radwor – Rakečanske ST II 3:0 (1:0)

1. ST Radwor 10 34  :  13 25

2. HZ Wulke Ždźary 8 26  :  13 22

3. ST Ćisk II 10 21  :  9 22

4. HZ Łaz/Běły Chołmc 10 25  :  10 19

5. Rakečanske ST II 10 15  :  20 16

6. FSV Łuty 10 19  :  16 13

7. LSV Hory II 10 19  :  21 13

8. Wojerowski FC II 10 17  :  27 13

9. ST Lubuš 10 15  :  16 12

10. Mó.-běli Njeswačidło 10 17  :  19 10

11. ST Nadr. Hrabowka 10 15  :  23 10

12. LSV Bluń  9 15  :  18 8

13. Nowe Město n. S. II  9 7  :  22 7

14. Sokoł Ralbicy/Hórki II 10 14  :  32 4

wokrjesna klasa, stafla IV

1. FSV Bretnig-Hauswalde 8 33  :  8 18

2. Lomnitz/Großnaun. II 8 24  :  6 18

3. ST Kinspork/Łužnica II 8 12  :  10 16

4. Germania Biskopicy 8 17  :  11 15

5. TSV Połčnica II 8 20  :  18 15

6. Arnsdorfske KT II 8 20  :  20 13

7. ST Marijina hwězda II 8 14  :  20 12

8. TSV Wachau II 8 18  :  15 9

9. Zeleno-běli Sepicy II 8 17  :  28 9

10. SV Hermsdorf II 8 16  :  29 9

11. SV Haselbachtal II 8 9 : 23 6

Wuslědki (26.10.16)

Mittwoch, 26. Oktober 2016 geschrieben von:

Wokrjesna koparska liga, stafla III

ST Drjewnica – ST Mar. hwězda 0:6 (0:0)

Němske Pazlicy – SJ Njebjelčicy 2:0 (0:0)

1. SG Großnaundorf 10 37  :  13 23

2. TSV Wachau 10 33  :  17 20

3. Natwar Něm. Pazlicy 10 26  :  14 20

4. SG Frankenthal 10 23  :  17 17

5. SJ Njebjelčicy 10 16  :  13 17

6. ST Marijina hwězda 10 19  :  15 15

7. Arnsdorfske KT 10 16  :  16 15

8. Zeleno-běli Sepicy 10 30  :  23 14

9. SV Haselbachtal 10 16  :  14 13

Wuslědki (25.10.16)

Dienstag, 25. Oktober 2016 geschrieben von:

Krajna koparska klasa

Biskopicy II – Laubegast 1:5 (1:2)

Chrósćicy – Neugersdorf II 0:0 (0:0)

1. Radebeul 7 18  :  8 18

2. Neugersdorf II 7 24  :  8 16

3. Laubegast 7 20  :  8 16

4. Nowosólc-Hródk 8 19  :  13 16

5. Mužakow 7 13  :  11 13

6. Drježdźanski SC 7 18  :  14 10

7. SG Weixdorf 7 14  :  15 9

8. Zschachwitz 8 15  :  25 9

9. Chrósćicy 8 11  :  16 8

10. Nowe Město 7 11  :  16 7

11. ST Horni kraj-Sprjewja 8 16  :  23 7

12. ST Trjebin 8 13  :  23 7

13. Biskopičanske KT II 7 9  :  21 2

regionalna liga

Meuselwitz – RB Lipsk II 3:0 (2:0)

Neustrelitz – Energija Choćebuz 0:4 (0:2)

1. Jena 11 23  :  1 29

2. Energija Choćebuz 11 16  :  5 22

3. Berlinski AK 11 17  :  11 21

4. Hertha BSC II 11 16  :  14 20

5. FC Viktoria 11 23  :  14 19

6. BFC Dynamo 10 22  :  9 18

7. Babelsberg 03 11 20  :  16 18

8. Nordhausen 11 15  :  14 17

9. RB Lipsk II 10 12  :  11 17

10. Lok Lipsk 11 15  :  12 16

11. Neugersdorf 11 14  :  11 14

12. Auerbach 11 9  :  18 12

13. Schönberg 11 15  :  25 11

14. Fürstenwalde 11 8  :  17 10

15. Meuselwitz 11 7  :  11 8

16. Luckenwalde 11 9  :  22 8

17. Budissa Budyšin 11 10  :  17 6

18. Neustrelitz 11 7  :  30 1

wokrjesna klasa, stafla II

Němske Pazlicy II – Njebjelčicy II 1:1 (0:1)

SJ Chrósćicy II – Wulke Ždźary II 6:0 (2:0)

1. SJ Chrósćicy II 8 25  :  17 19

2. Hlinowski SC 8 24  :  10 18

3. ST Wětnica-Hola 8 33  :  16 17

4. FSV Šćeńca 8 27  :  20 16

5. HZ Łaz/Běły Chołmc II 8 23  :  15 15

6. Natwar Něm. Pazlicy II 8 17  :  13 14

7. SJ Njebjelčicy II 8 16  :  13 9

Wuslědki (24.10.16)

Montag, 24. Oktober 2016 geschrieben von:

Wokrjesna wyša koparska liga

LSV Hory – Módro-běli Kulow 1:3 (1:2)

Ralbicy/Hórki – TSV Połčnica 5:0 (3:0)

1. ST Ćisk  10 35  :  4 27

2. Rakečanske ST 10 26  :  14 21

3. Motor Kumwałd 10 20  :  17 19

4. Sokoł Ralbicy/Hórki 10 26  :  12 17

5. SC Großröhrsdorf 10 10  :  6 17

6. ST Kinspork/Łužnica 10 24  :  17 16

7. Módro-běli Kulow 10 22  :  16 15

8. Póst Germ. Budyšin 10 18  :  19 15

9. ST Hnašecy-Dobruša 10 17  :  18 15

10. Wojerowski FC 10 20  :  23 12

11. LSV Hory  10 27  :  20 11

12. Drohotka Ramnow 10 15  :  20 9

13. FV Ottendorf-Okrilla  10 15  :  30 9

14. Zeleno-běli Bukecy 10 18  :  40 8

15. TSV Połčnica  9 12  :  24 6

16. ST Wjelećin 9 14  :  39 2

krajna liga

Taucha – Kamjenc0:4 (0:2)

1. Kamjenc 9 20  :  10 19

2. Eilenburg 8 20  :  7 18

3. Grimma 7 17  :  7 17

4. Pirna-Copitz 9 16  :  10 17

5. Wocl Riesa 8 16  :  10 15

6. Markkleeberg 7 15  :  10 11

7. Hohenstein-E. 7 15  :  14 10

8. Rapid Kamjenica 9 14  :  18 9

9. Taucha 8 12  :  19 8

10. Freiberg 7 11  :  15 6

11. Niska 7 7  :  12 6

12. Lößnitz 8 7  :  13 6

13. Reichenbach 8 3  :  14 6

14. Zwenkau II 7 8  :  15 5

Wuslědki (20.10.16)

Donnerstag, 20. Oktober 2016 geschrieben von:

Wokrjesna koparska wyša liga

ST Ćisk – FV Ottendorf-Okrilla  5:0 (3:0)

TSV Połčnica – Motor Kumwałd 1:2 (1:2)

Großröhrsdorf – Ralbicy/Hórki 1:1 (0:0)

Kulow – Hnašecy-Dobruša 1:2 (0:0)

ST Wjelećin – Póst Budyšin 2:6 (2:2)

1. ST Ćisk  9 29  :  3 24

2. Rakečanske ST 9 24  :  12 20

3. Motor Kumwałd 9 17  :  15 16

4. ST Kinspork/Łužnica 9 21  :  14 15

5. ST Hnašecy-Dobruša 9 17  :  17 15

6. Sokoł Ralbicy/Hórki 9 21  :  12 14

7. SC Großröhrsdorf 9 9  :  6 14

8. Póst Germania Budyšin 9 16  :  17 14

9. Módro-běli Kulow 9 19  :  15 12

10. LSV Hory  9 26  :  17 11

11. Wojerowski FC 9 17  :  20 11

12. Drohotka Ramnow 9 14  :  17 9

13. Zeleno-běli Bukecy 9 17  :  34 8

14. TSV Połčnica  8 12  :  19 6

15. FV Ottendorf-Okrilla  9 12  :  29 6

16. ST Wjelećin 8 12  :  36 2

wokrjesna liga, stafla I

1. ST Horni kraj-Sprje. II 9 37  :  10 22

2. Traktor Malešecy 9 27  :  10 20

3. TSV Wjernarjecy 9 25  :  15 19

4. FV Concordia Załom 9 35  :  15 18

5. ST Porchow 8 13  :  8 15

6. HZ Wulka Du./Minakał 9 20  :  21 15

7. ST Budyšin 9 17  :  11 12

8. Germania Budyšin II 9 21  :  25 11

Wuslědki (19.10.16)

Mittwoch, 19. Oktober 2016 geschrieben von:

Wokrjesna koparska liga, stafla III

Njebjelčicy – Sepicy2:1 (1:0)

Mar. hwězda – Němske Pazlicy 2:1 (0:1)

1. SG Großnaundorf 9 34  :  12 20

2. TSV Wachau 9 31  :  16 17

3. Natwar Němske Pazlicy 9 24  :  14 17

4. SG Frankenthal 9 22  :  15 17

5. SJ Njebjelčicy 9 16  :  11 17

6. Arnsdorfske KT 9 16  :  12 15

7. SC Großröhrsdorf II 9 19  :  17 12

8. ST Marijina hwězda 9 13  :  15 12

9. Zeleno-běli Sepicy 9 26  :  23 11

10. SV Haselbachtal 9 11  :  14 10

11. SV Hermsdorf 9 12  :  22 7

12. SZ Wóslink/Skaskow 9 12  :  31 7

Wuslědki (17.10.16)

Montag, 17. Oktober 2016 geschrieben von:

Krajna koparska klasa

Nowe Město – Chrósćicy 1:4 (0:2)

Nowosólc Hrodk – Biskopicy II 4:2 (2:2)

Mužakow – Horni kraj Sprjewja 1:0 (1:0)

Laubegast – Drježdźanski SC 3:1 (0:0)

1. Nowosólc Hrodk 7 18  :  11 16

2. Neugersdorf II 6 24  :  8 15

3. Radebeul 6 13  :  5 15

4. Laubegast 6 15  :  7 13

5. Mužakow 6 11  :  11 10

6. Weixdorf 7 14  :  15 9

7. Drježdźanski SC 6 15  :  12 7

8. Nowe Město 6 9  :  13 7

9. Horni kraj Sprjewja 7 13  :  18 7

10. Chrósćicy 7 11  :  16 7

11. Trjebin 7 13  :  21 7

12. Zschachwitz 7 13  :  24 6

13. Biskopicy II 6 8  :  16 2

wokrjesna liga, stafla II

Njeswačidło – ST Radwor 3:5 (1:1)

HZ Łaz/Běły Chołmc – ST Ćisk II 1:0 (0:0)

Hory II – Nadrózna Hrabowka 4:1 (0:0)

Nowe Město n. S. II – Ralbicy II 1:1 (0:0)

1. ST 1922 Radwor 9 31  :  13 22

2. HZ Wulke Ždźary 8 26  :  13 22

3. ST Ćisk II 9 20  :  8 21

4. HZ Łaz/Běły Chołmc 9 23  :  10 16

5. Rakečanske ST II 9 15  :  17 16

6. Wojerowski FC II 9 16  :  26 12

7. ST Lubuš 9 14  :  15 11

8. FSV Łuty 9 16  :  14 10

9. LSV Hory II 9 15  :  18 10

10. ST Nadrózna Hrabowka 9 15  :  21 10

11. Módro-běli Njeswačidło 9 16  :  18 9

12. LSV Bluń  8 13  :  15 8

13. No. Město n. Sprjewju II 9 7  :  22 7

14. Sokoł Ralbicy/Hórki II 9 11  :  28 4

Wuslědki (12.10.16)

Mittwoch, 12. Oktober 2016 geschrieben von:

Krajna koparska klasa

1. Radebeul 6 13  :  5 15

2. Nowosólc-Hródk 6 14  :  9 13

3. Neugersdorf II 5 20  :  7 12

4. Laubegast 5 12  :  6 10

5. Drježdźanski SC 5 14  :  9 7

6. Mó.-čerwjeni Mužakow 5 10  :  11 7

7. LSV Nowe Město 5 8  :  9 7

8. ST Horni kraj-Sprjewja 6 13  :  17 7

9. ST Trjebin 6 12  :  17 7

10. SG Weixdorf 6 9  :  14 6

11. Zschachwitz 6 12  :  19 6

12. SJ Chrósćicy 6 7  :  15 4

13. Biskopičanske KT II 5 6  :  12 2

Wuslědki (11.10.16)

Dienstag, 11. Oktober 2016 geschrieben von:

Wokrjesna koparska liga, stafla II

Łaz/Běły Chołmc – Njeswačidło 2:0 (1:0)

ST Lubuš – ST Radwor 1:3 (1:1)

Wulke Ždźary – Wojerowski FC II 3:1 (1:0)

ST Ćisk II – LSV Hory II 4:1 (2:0)

Ralbicy/Hórki II – LSV Bluń  5:1 (1:0)

1. HZ Wulke Ždźary 8 26  :  13 22

2. ST Ćisk II 8 20  :  7 21

3. ST Radwor 8 26  :  10 19

4. HZ Łaz/Běły Chołmc 8 22  :  10 13

5. Rakečanske ST II 8 13  :  16 13

6. Wojerowski FC II 8 14  :  20 12

7. ST Lubuš 8 13  :  13 11

8. ST Nadrózna Hrabowka 8 14  :  17 10

9. Módro-běli Njeswačidło 8 13  :  13 9

10. LSV Bluń 74 8 13  :  15 8

11. FSV Łuty 8 10  :  12 7

12. LSV Hory II 8 11  :  17 7

13. No. Město n. Sprjewju II  8 6  :  21 6

14. Sokoł Ralbicy/Hórki II 8 10  :  27 3

Wokrjesna liga, stafla I

Germania Budyšin II – Porchow 2:2 (1:2)

Wulka Dub./Minakał – Wjazońca 4:0 (1:0)

TSV Wjernarjecy – ST Wjelećin II 4:3 (4:1)

Budyšin – Postup Großharthau 0:0 (0:0)

1. Horni kraj-Sprjewja II 8 34  :  8 19

2. TSV Wjernarjecy 8 22  :  11 19

3. Traktor Malešecy 8 19  :  9 17

4. Concordia Załom 8 33  :  15 15

5. ST Budyšin 8 15  :  8 12

6. ST Porchow 7 12  :  8 12

7. Wulka Dub./Minakał 8 17  :  19 12

8. Postup Großharthau 8 20  :  17 10

9. Germania Budyšin II 8 17  :  22 8

10. ST Hodźij 04 7 12  :  20 7

11. ST Wjelećin II 8 14  :  30 7

12. TSV Wjazońca 8 11  :  30 7

13. ST Kubšicy 7 7  :  17 6

14. HZ Wóspork/Hbjelsk II 7 8  :  27 1

Wuslědki (10.10.16)

Montag, 10. Oktober 2016 geschrieben von:

Krajna koparska liga

Niska – Kamjenc0:3 (0:2)

Taucha – Pirna-Copitz 2:1 (1:0)

Reichenbach – Rapid Kamjenica 0:0 (0:0)

1. Grimma 6 16  :  6 16

2. Eilenburg 6 15  :  6 14

3. Wocl Riesa 6 13  :  7 13

4. Pirna-Copitz 7 12  :  8 13

5. Kamjenc 7 11  :  10 13

6. Markkleeberg 5 12  :  7 9

7. Hohenstein-E. 5 12  :  10 9

8. Taucha 6 9  :  12 7

9. Freiberg 5 9  :  11 5

10. Zwenkau II 6 8  :  11 5

11. Rapid Kamjenica 7 9  :  14 5

12. Reichenbach 6 2  :  8 5

13. Lößnitz 6 5  :  11 4

14. Glauchau 5 7  :  13 2

15. Niska 5 3  :  9 2

16. Zhorjelc 0 0  :  0 0

wokrjesna wyša liga

Mo. Kumwałd – Großröhrsdorf 0:2 (0:1)

Póst Germ. Budyšin – Połčnica  3:2 (1:1)

Hnašecy-Dobruša – Wojerecy 4:4 (2:2)

LSV Hory – Drohotka Ramnow 3:0 (2:0)

Ralbicy/Hórki – Mó.-běli Kulow 1:2 (1:1)

ST Wjelećin – Rakečanske ST 1:3 (0:2)

ST Kinspork/Łužnica – ST Ćisk  0:5 (0:3)

1. ST Ćisk 8 24  :  3 21

2. Rakečanske ST 8 20  :  11 17

3. ST Kinspork/Łužnica 8 20  :  12 15

4. Sokoł Ralbicy/Hórki 8 20  :  11 13

5. SC Großröhrsdorf 8 8  :  5 13

6. Motor Kumwałd 8 15  :  14 13

7. Módro-běli Kulow 8 18  :  13 12

8. ST Hnašecy-Dobruša 8 15  :  16 12

9. Wojerowski FC 8 17  :  15 11

10. Póst Germania Budyšin 8 10  :  15 11

11. LSV Hory  8 21  :  17 8

12. Zeleno-běli Bukecy 8 16  :  30 8

13. Drohotka Ramnow 8 12  : 16 6

14. TSV Połčnica  7 11  :  17 6

15. FV Ottendorf-Okrilla  8 12  :  24 6

16. ST Wjelećin 7 10  :  30 2

Wokrjesna liga, stafla III

ST Drjewnica – Großröhrsdorf II 0:4 (0:1)

Na. Němske Pazlicy – Hermsdorf 5:1 (1:1)

Sepicy – ST Mar. hwězda 2:2 (0:0)

SJ Njebjelčicy – Arnsdorfske KT 2:2 (0:1)

Haselbachtal – Frankenthal 2:1 (0:0)

Großnaundorf – Wachau 5:3 (3:1)

1. SG Großnaundorf 8 29  :  12 17

2. Natwar Němske Pazlicy 8 23  :  12 17

3. SG Frankenthal 8 21  :  14 16

4. TSV Wachau 8 28  :  15 14

5. Arnsdorfske KT 8 15  :  11 14

Anzeige