Wuslědki (23.03.16)

Mittwoch, 23. März 2016 geschrieben von:

Wokrjesna koparska liga, stafla II

Njeswačidło – Ćisk II2:5 (1:3)

Bluń – Lubuš4:5 (1:1)

Hory II – Ralbicy/Hórki II 1:1 (1:0)

HZ Łaz – Rakecy II0:2 (0:1)

1. Wojerecy 1919 17 52  : 14 41

2. Rakecy II 18 47  : 14 39

3. FC Łužica 19 37  : 20 34

4. Nowe Město II 18 66  : 32 30

5. HZ Łaz 18 24  : 18 30

6. Hórnikecy 19 36  : 35 29

7. Bluń 18 41  : 36 28

8. Njeswačidło 19 43  : 43 26

9. Nadr. Hrabowka 18 41  : 31 25

10. Hory II 19 38  : 30 25

11. Lubuš 18 39  : 46 24

12. Ćisk II 19 39  : 58 22

13. Ralbicy/Hórki II 19 33  : 42 19

14. Wětnica/Hola 19 28  : 76 11

15. Šćeńca 18 27  : 96 7

Wokrjesna koparska liga, stafla I

Póst Budyšin II – Wjernarjecy 3:3 (1:2)

Hodźij – HZ Budestecy 0:2 (0:1)

Kubšicy – Radwor1:1 (0:0)

ST Budyšin – Porchow 2:1 (1:1)

1. ST Budyšin 18 59  : 22 47

2. Malešecy 18 54  : 24 40

3. HZ Budestecy 19 58  : 34 39

4. Załom 18 52  : 24 33

5. Kubšicy 17 38  : 22 31

6. Radwor 19 47  : 25 29

Wuslědki (22.03.16)

Dienstag, 22. März 2016 geschrieben von:

Wokrjesna koparska liga stafla III

Arnsdorf – Němske Pazlicy 3:0 (1:0)

Haselbachtal – Wóslink/Skaskow 1:0 (1:0)

Njebjelčicy – Großdrebnitz 3:0 (1:0)

Marijina hwězda – Sepicy 1:3 (0:1)

1. Ottendorf/Liegau 16 42  : 15 41

2. Frankenthal 15 45  : 22 37

3. Arnsdorf 18 45  : 20 35

4. Sepicy 17 50  : 36 31

5. Großnaundorf 16 51  : 25 30

6. Marijina hwězda 18 62  : 37 30

7. Großröhrsdorf II 18 34  : 24 30

8. Njebjelčicy 16 33  : 25 25

9. Haselbachtal 16 34  : 42 20

10. Hlinowc 17 27  : 41 16

11. Němske Pazlicy 16 19  : 37 15

12. Wóslink/Skaskow 18 21  : 54 8

13. Großharthau 16 17  : 50 8

14. Großdrebnitz 17 15  : 67 7

Wokrjesna wyša liga

Hnašecy – Wjelećin2:1 (1:1)

Kumwałd – Połčnica3:4 (2:1)

Póst Budyšin – Ćisk0:1 (0:1)

Łuty – Kulow0:5 (0:1)

Kinspork – Rakecy1:5 (0:2)

Chrósćicy – Ramnow 5:0 (2:0)

1. Chrósćicy 23 56  : 19 56

2. Großröhrsdorf 23 63  : 35 46

3. Hory 23 57  : 24 43

4. Ralbicy/Hórki 22 55  : 23 41

5. Rakecy 23 47  : 36 38

6. Kumwałd 22 60  : 42 37

7. Hnašecy 22 46  : 31 33

Wuslědki (16.03.16)

Mittwoch, 16. März 2016 geschrieben von:

Wokrjesna wyša koparska liga

Kulow – Bukecy2:3 (1:2)

Wachau – Póst Budyšin 1:1 (1:1)

Ćisk – Chrósćicy2:2 (1:0)

Hnašecy – Kumwałd0:2 (0:0)

Hory – Großröhrsdorf 2:2 (1:2)

Ramnow – Kinspork1:1 (0:0)

Wjelećin – Rakecy2:1 (1:1)

Ralbicy/Hórki – Łuty8:2 (4:0)

1. Chrósćicy 22 51  : 19 53

2. Hory 22 56  : 21 43

3. Großröhrsdorf 22 61  : 35 43

4. Ralbicy/Hórki 22 55  : 23 41

5. Kumwałd 21 57  : 38 37

6. Rakecy 22 42  : 35 35

7. Ramnow  22 47  : 47 33

8. Póst Budyšin 22 48  : 45 31

9. Hnašecy 21 44  : 30 30

10. Ćisk 22 46  : 48 28

11. Połčnica 21 34  : 36 28

12. Kinspork 22 42  : 41 23

13. Kulow 22 36  : 39 22

14. Bukecy 21 26  : 57 17

15. Wjelećin 21 31  : 67 16

16. Wachau 22 32  : 71 13

17. Łuty 21 19  : 75 10

Wuslědki (15.03.16)

Dienstag, 15. März 2016 geschrieben von:

Wokrjesna koparska liga, stafla I

Hnašecy II – Wulka Dubrawa/M. 1:3 (0:0)

HZ Budestecy – Póst Budyšin II 4:1 (1:1)

Wóspork – ST Budyšin 0:6 (0:2)

Malešecy – Porchow2:1 (1:1)

Wjazońca – Kubšicy0:8 (0:3)

Radwor – Mały Wjelkow 8:1 (1:1)

1. ST Budyšin 17 57  : 21 44

2. Malešecy 17 50  : 23 37

3. HZ Budestecy 18 56  : 34 36

4. Załom 17 46  : 24 30

5. Kubšicy 16 37  : 21 30

6. Radwor 18 46  : 24 28

7. Wjazońca  18 33  : 45 25

8. Wóspork 18 28  : 45 24

9. Porchow 18 43  : 54 22

10. Wulka Dubrawa/Min.  18 32  : 36 19

11. Póst Budyšin II  17 37  : 45 19

12. Wernarjecy 18 30  : 34 18

13. Hodźij 17 21  : 37 15

14. Hnašecy II 17 25  : 52 14

15. Mały Wjelkow 18 26  : 72 10

Wuslědki (14.03.16)

Montag, 14. März 2016 geschrieben von:

Krajna koparska klasa

Budissa II – Nowosólc-Hródk 0:0 (0:0)

Laubegast – Radebeul 1:1 (1:1)

Mužakow – Drježdźanski SC 2:3 (1:0)

Nowe Město – Póst Drježdźany 1:1 (0:1)

Trjebin – Biskopicy II 2:3 (1:3)

1. Niska 15 36  : 14 33

2. Mužakow 15 44  : 26 29

3. Radebeul 15 22  : 13 28

4. Laubegast 15 34  : 17 26

5. Budissa Budyšin II 15 27  : 20 26

6. Zschachwitz 14 31  : 23 25

7. Biskopicy II 15 31  : 28 20

8. Nowe Město 15 25  : 27 20

9. Trjebin 15 30  : 38 18

10. Drježdźanski SC 15 23  : 29 16

11. Nowosólc-Hródk 15 22  : 28 16

12. Budestecy 14 21  : 37 13

13. Drježdźany-Strěžin 15 15  : 33 9

14. Póst Drježdźany 15 17  : 45 8

Wuslědki (10.03.16)

Donnerstag, 10. März 2016 geschrieben von:

Regionalna liga

Nordhausen – Babelsberg 03 2:0 (2:0)

FC Viktoria – BFC Dynamo 3:2 (2:0)

Rathenow – Halberstadt 0:3 (0:1)

Hertha BSC II – RB Lipsk II 1:1 (1:1)

Auerbach – Berlinski AK wotprajena

Meuselwitz – Schönberg 1:0 (0:0)

Luckenwalde – Zwickau 0:5 (0:4)

Neustrelitz – Neugersdorf 0:2 (0:2)

Budissa Budyšin – Jena 0:2 (0:0)

1. Zwickau   22 50:14  52

2. Nordhausen   23 44:22  47

3. Neugersdorf   22 37:22  42

4. BFC Dynamo   22 49:34  41

5. Berlinski AK   21 33:14  40

6. Babelsberg 03   23 33:15  38

7. Jena   22 26:14  38

8. Auerbach   22 39:30  34

9. Hertha BSC II   23 35:42  33

10. RB Lipsk II   23 35:35  28

11. Neustrelitz   22 31:31  28

12. Meuselwitz   23 26:41  28

13. Budissa Budyšin   23 29:22  25

14. Schönberg   23 27:33  25

15. FC Viktoria   22 26:40  20

16. Halberstadt   23 27:52  16

17. Luckenwalde   22 16:63  10

18. Rathenow   23 17:50  9

Wuslědki (07.03.16)

Montag, 07. März 2016 geschrieben von:

Wokrjesna wyša koparska liga

Kumwałd – Wjelećin3:3 (3:1)

Póst Budyšin – Hory4:1 (1:1)

Großröhrsdorf – Kulow 3:2 (3:0)

Bukecy – Ralbicy/Hórki 1:5 (1:1)

Rakecy – Ramnow 4:3 (1:0)

Łuty – Połčnica0:1 (0:1)

Kinspork – Ćisk2:2 (1:1)

Chrósćicy – Wachau2:1 (0:0)

1. Chrósćicy 21 49  : 17 52

2. Hory 21 54  : 19 42

3. Großröhrsdorf 21 59  : 33 42

4. Ralbicy/Hórki 21 47  : 21 38

5. Rakecy 21 41  : 33 35

6. Kumwałd 20 55  : 38 34

7. Ramnow  21 46  : 46 32

8. Hnašecy 20 44  : 28 30

9. Póst Budyšin 21 47  : 44 30

10. Połčnica 21 34  : 36 28

11. Ćisk 21 44  : 46 27

12. Kinspork 21 41  : 40 22

13. Kulow 21 34  : 36 22

14. Bukecy 20 23  : 55 14

15. Wjelećin 20 29  : 66 13

16. Wachau 21 31  : 70 12

17. Łuty 20 17  : 67 10

Wokrjesna liga, stafla I

Wulka Du./Minakał – Malešecy 0:4 (0:2)

Załom – HZ Budestecy 0:2 (0:1)

Hodźij – Radwor3:0 (1:0)

Mały Wjelkow – Wjazońca 0:2 (0:1)

Kubšicy – Hnašecy II wupadnyła

ST Budyšin – Wjernarjecy 0:1 (0:1)

Porchow – Wóspork5:4 (2:3)

1. ST Budyšin 16 51  : 21 41

2. Malešecy 16 48  : 22 34

3. HZ Budestecy 17 52  : 33 33

Wuslědki (02.03.16)

Mittwoch, 02. März 2016 geschrieben von:

Regionalna koparska liga

Babelsberg 03 – Luckenwalde 6:1 (1:0)

BFC Dynamo – Auerbach 2:0 (2:0)

Halberstadt – Budissa Budyšin 3:0 (1:0)

RB Lipsk II – Neustrelitz 4:2 (2:0)

Jena – Meuselwitz 0:2 (0:1)

Zwickau – Rathenow 2:1 (1:0)

Neugersdorf – Nordhausen 2:2 (2:0)

Schönberg – FC Viktoria 1:1 (0:1)

Berlinski AK – Hertha BSC II 1:2 (1:0)  1. Zwickau  21 45  :  14  49

2. Nordhausen  22 42  :  22  44

3. BFC Dynamo  21 47  :  31  41

4. Berlinski AK  21 33  :  14  40

5. Neugersdorf  21 35  :  22  39

6. Babelsberg 03  22 33  :  13  38

7. Jena  21 24  :  14 35

8. Auerbach  22 39  :  30  34

Wobwodna volleyballowa liga žonow

1. OSC Lubij  14 32 : 16 29

2. ST Chóstawa 14 34 : 24 26

3. VV Šumbach 13 30 : 18 26

4. MSV Budyšin 04 13 29 : 27 22

5. TSV Kundraćicy 13 27 : 23 22

6. VfB Zhorjelc 14 25 : 26 20

7. ST Kupoj/Nowa Łuka 13 24 : 27 17

8. ST Marijina hwězda 13 20 : 33 13

9. VV Žitawa 09 II 13 10 : 37 5

Wuslědki (01.03.16)

Dienstag, 01. März 2016 geschrieben von:

Wobwodna volleyballowa liga muži

1. ST Kupoj/Nowa Łuka  14 40 :12  37

2. Viktoria Worklecy  13 32 :13  30

3. Módro-běli Wojerecy II 13 27 : 21 21

4. TuS Niska 12 25 : 23 20

5. TSV Kundraćicy 12 23 : 22 19

6. OSC Lubij  14 26 : 28 19

7. VfB Zhorjelc 13 21 : 31 14

8. TSG KW Hamor

Běła Woda 12 12 : 33 7

9. ST 90 Traktor

Mittelherwigsdorf 11 8 : 31 4

Wuslědki (29.02.16)

Montag, 29. Februar 2016 geschrieben von:

Wokrjesne pokalne hry

Wachau II – Bluń 3:1 (0:1)

Frankenthal – Wjelećin 1:6 (1:4)

Lubuš – Großröhrsdorf 1:4 (0:2)

Großnaundorf – Ottendorf/Liegau 1:0 (1:0)

Großröhrsdorf II – Ralbicy/Hórki0:3 (0:1)

Marijina hwězda – Wachau 8:6 (3:2)

Chrósćicy – Ćisk 4:0 (0:0)

Wojerecy 1919 – Kumwałd 1:5 (1:2)

Krajna liga

FC Eilenburg – Zhorjelc 2:1 (1:1)

Kamjenc – Pirna-Copitz 2:1 (1:1)

FSV Zwickau II – BSC Freiberg 3:2 (1:2)

BSG Chemija – Markkleeberg 2:1 (1:1)

Heidenau – Wocl Riesa 2:1 (1:1)

Rapid Kamjenica – FC Grimma 2:2 (1:1)

Glauchau – Taucha 2:0 (1:0)

Reichenbach – Hohenstein-E. 0:1 (0:0)

tabulka:

1. BSG Chemija  17 45  :  17  38

2. Kamjenc  18 33  :  10  37

3. Wocl Riesa  18 41  :  23  36

4. FSV Zwickau II  18 30  :  20  33

5. FC Grimma  18 30  :  21  33

6. FC Eilenburg  18 29  :  26  29

7. Hohenstein-E.  17 32  :  21  27

8. Heidenau  18 19  :  23  24

9. Zhorjelc  17 27  :  25  21

10. Pirna-Copitz  18 24  :  30  21

11. Markkleeberg  17 30  :  35  20

12. Glauchau  17 18  :  31  19

Anzeige