Wuslědki (25.11.15)

Mittwoch, 25. November 2015 geschrieben von:

Volleyball – wokrjes Budyšin,

stafla wuchod, mužojo

ST Marijina hwězda   4 8:0 8:0

SZ Wjazońca   4 8:1 8:0

SZ Budyšin-sewjer   6 8:8 6:6

VV Biskopicy   4 4:5 4:4

TSV Wóspork/Hrodźišćo   6 5:8 4:8

MSV Budyšin IV   2 1:4 0:4

Sokoł Budyšin   4 0:8 0:8

wokrjes Budyšin, stafla sewjer, mužojo

SC Wojerecy   2 4:0 4:0

Módro-běli Wojerecy III   2 4:1  4:0

SZ Kupoj/Nowa Łuka III   3 5:3  4:2

Módro-běli Wojerecy V   2 2:2  2:2

PZ Kamjenc   3 3:5 2:4

Módro-běli Wojerecy IV   3 2:4  2:4

Viktoria Worklecy 92   3 1:6  0:6

Wuslědki (24.11.15)

Dienstag, 24. November 2015 geschrieben von:

Kopańca, regionalna liga

Zwickau – Halberstadt 4:1 (1:0)

Babelsberg 03 – Jena0:0 (0:0)

Nordhausen – Rathenow 6:1 (4:0)

Neugersdorf – Schönberg 2:1 (0:0)

Hertha BSC II – Meuselwitz 0:0 (0:0)

Neustrelitz – Budissa Budyšin 2:1 (2:1)

Auerbach – Luckenwalde 4:0 (1:0)

RB Lipsk II – BFC Dynamo 1:2 (1:0)

Berlinski AK – FC Viktoria 3:1 (3:0)

1. Nordhausen 15 31 : 12 34

2. Jena 15 21 : 5 32

3. Zwickau 15 29 : 11 31

4. Berlinski AK 15 22 : 8 31

5. BFC Dynamo 15 36 : 25 30

6. Neugersdorf 15 24 : 16 28

7. Babelsberg 03 15 17 : 7 26

8. Auerbach 16 25 : 22 25

9. Budissa Budyšin 15 24 : 16 21

10. Neustrelitz 16 23 : 22 21

11. Meuselwitz 15 18 : 24 18

12. Hertha BSC II 15 19 : 28 16

13. Schönberg 15 18 : 18 15

14. RB Lipsk II 15 16 : 25 14

15. FC Viktoria 15 15 : 28 10

16. Luckenwalde 15 10 : 34 10

Wuslědki (23.11.15)

Montag, 23. November 2015 geschrieben von:

Kopańca, krajna liga

FSV Zwickau II – Glauchau 6:2 (2:1)

Heidenau – Markkleeberg 1:2 (0:1)

Hohenstein-E. – BSC Freiberg 6:0 (1:0)

Wocl Riesa – Pirna-Copitz 3:1 (1:0)

Zhorjelc – FC Grimma 0:1 (0:0)

Kamjenc – Chemija Lipsk 1:1 (1:1)

Rapid Kamjenica – FC Eilenburg 0:5 (0:3)

Reichenbach – Taucha 4:0 (3:0)

1. Wocl Riesa 13 30 : 15 27

2. Chemija Lipsk 12 32 : 12 26

3. FC Grimma 13 23 : 15 25

4. Kamjenc 12 22 : 8 23

5. FSV Zwickau II 13 20 : 13 23

6. FC Eilenburg 13 25 : 21 21

7. Markkleeberg 13 24 : 21 19

8. Hohenstein-E. 13 28 : 20 18

9. Zhorjelc 13 17 : 16 18

10. Pirna-Copitz 13 17 : 21 16

11. Heidenau 13 13 : 18 16

12. Glauchau 12 13 : 23 12

13. Reichenbach 13 12 : 19 11

14. BSC Freiberg 13 12 : 33 11

15. Rapid Kamjenica 12 14 : 26 10

16. Taucha 13 10 : 31 6

Wokrjesna wyša liga

Bukecy – Póst Budyšin 3:4 (0:3)

Kulow – Hory0:0 (0:0)

Połčnica – ST Ćisk2:1 (0:1)

Kumwałd – Rakecy1:0 (1:0)

Großröhrsdorf – Wjelećin 8:0 (2:0)

Ralbicy/Hórki – Wachau 1:1 (1:0)

Łuty – Chrósćicy1:3 (1:1)

1. Chrósćicy 14 37 : 7 38

2. Hory 13 38 : 8 30

3. Kumwałd 12 33 : 14 26

4. Hnašecy 12 29 : 13 23

5. Großröhrsdorf 14 31 : 27 23

6. Ralbicy/Hórki 13 26 : 13 20

7. Póst Budyšin 14 35 : 33 20

8. Rakecy 13 23 : 18 19

9. ST Ćisk 13 26 : 26 19

10. Połčnica 14 23 : 22 16

11. Ramnow  12 25 : 25 16

12. Kinspork 13 22 : 27 15

13. Kulow 13 18 : 20 13

14. Bukecy 13 15 : 36 8

15. Wachau 13 18 : 45 8

16. Wjelećin 13 16 : 47 7

17. Łuty 13 12 : 46 7

Wokrjesna liga, stafla II

Hórnikecy – Wětnica/Hola 0:0 (0:0)

Njeswačidło – Lubuš2:3 (2:2)

Šćeńca – Bluń2:5 (0:1)

Nowe Město II – Ćisk II 1:2 (1:1)

Hory II – Wojerecy 1919 0:1 (0:0)

Ralbicy/Hórki II – FC Łužica 0:5 (0:2)

HZ Łaz – Nadr. Hrabowka 2:1 (2:0)

Wokrjesna liga, stafla III

Großröhrsd. II – Wósl./Skaskow 4:1 (2:1)

Němske Pazlicy – Frankenthal 1:4 (0:3)

Haselbachtal – Sepicy 2:6 (0:2)

Wuslědki (17.11.15)

Dienstag, 17. November 2015 geschrieben von:

Wokrjesna koparska liga, stafla III

Kamjenc II – Großröhrsdorf II 1:1 (1:1)

Ottendorf – Němske Pazlicy 5:2 (4:0)

Frankenthal – Drjewnica 6:1 (5:0)

Wóslink/Sk. – Großharthau 2:2 (1:2)

Marijina hwězda – Arnsdorf 0:2 (0:0)

1. Frankenthal 10 27  :  14 25

2. Arnsdorf 10 30  :  8 23

3. Ottendorf/Liegau 10 25  :  11 23

4. Großröhrsdorf II 10 17  :  10 18

5. Großnaundorf 10 32  :  16 16

6. Njebjelčicy 10 21  :  17 15

7. Hlinowc 8 20  :  12 14

8. Němske Pazlicy 10 14  :  16 14

9. Kamjenc II 10 12  :  22 13

10. Marijina hwězda 10 26  :  23 12

11. Haselbachtal 10 21  :  26 10

12. Sepicy 9 19  :  31 9

Wuslědki (16.11.15)

Montag, 16. November 2015 geschrieben von:

Wokrjesna wyša koparska liga

Póst Budyšin – Großröhrsdorf 3:3 (1:2)

ST Ćisk – Hnašecy0:2 (0:0)

Wachau – Połčnica2:1 (1:1)

Hory – Ralbicy/Hórki 1:0 (1:0)

Wjelećin – Kulow0:2 (0:1)

Chrósćicy – Bukecy5:0 (3:0)

Kinspork – Łuty3:1 (3:0)

1. Chrósćicy 13 34  :  6 35

2. Hory 12 38  :  8 29

3. Kumwałd 11 32  :  14 23

4. Hnašecy 12 29  :  13 23

5. Großröhrsdorf 13 23  :  27 20

6. Ralbicy/Hórki 12 25  :  12 19

7. Rakecy 12 23  :  17 19

8. ST Ćisk 12 25  :  24 19

9. Póst Budyšin 13 31  :  30 17

10. Ramnow 12 25  :  25 16

11. Kinspork 13 22  :  27 15

12. Połčnica 13 21  :  21 13

13. Kulow 12 18  :  20 12

14. Bukecy 12 12  :  32 8

15. Wjelećin 12 16  :  39 7

16. Wachau 12 17  :  44 7

17. Łuty 12 11  :  43 7

Wokrjesna koparska liga, stafla I

HZ Budestecy – Radwor 3:1 (1:0)

Załom – Mały Wjelkow 6:0 (1:0)

ST Budyšin – Kubšicy1:1 (1:1)

Wóspork – Hnašecy II 1:2 (0:1)

Wjernarjecy – Wjazońca 1:1 (1:0)

Póst Budyšin II – Hodźij 2:3 (1:1)

Porchow – Wulka Dubrawa3:3 (1:3)

Wuslědki (12.11.15)

Donnerstag, 12. November 2015 geschrieben von:

Wokrjesna koparska liga, stafla II

Njeswačidło – FC Łužica 0:4 (0:1)

Šćeńca – Wětnica/Hola 4:5 (1:3)

Nowe Město II – Wojerecy 1919 2:2 (0:2)

Hory II – Lubuš1:1 (0:1)

Ralbicy/Hórki II – Rakecy II 1:3 (0:1)

HZ Łaz – Bluń2:1 (1:0)

N. Hrabowka – Ćisk II 5:1 (2:1)

1. FC Łužica 9 21  :  10 21

2. Rakecy II 9 25  :  6 20

3. Wojerecy 1919 9 24  :  10 20

4. Hory II 9 22  :  15 15

5. HZ Łaz 8 12  :  6 15

6. Nowe Město II 9 28  :  17 14

7. N. Hrabowka 9 22  :  16 12

8. Bluń 9 17  :  13 12

9. Lubuš 9 13  :  20 12

10. Wětnica/Hola 10 20  :  39 11

11. Ralbicy/Hórki II 10 16  :  23 10

12. Njeswačidło 7 17  :  18 9

13. Hórnikecy 9 14  :  23 8

14. Ćisk II 10 19  :  35 7

15. Šćeńca 8 16  :  35 4

Wuslědki (10.11.15)

Dienstag, 10. November 2015 geschrieben von:

Wokrjesna koparska liga, stafla III

Großnaundorf – Mar. hwězda 2:2 (1:1)

Arnsdorf – Sepicy3:1 (1:0)

Kamjenc II – Wóslink/Skaskow 2:1 (1:0)

Němske Pazlicy – Großharthau 1:0 (0:0)

Großdrebnitz – Ottendorf 0:4 (0:3)

Haselbachtal – Frankenthal 0:1 (0:0)

Njebjelčicy – Hlinowc 1:1 (1:1)

1. Frankenthal 9 21  :  13 22

2. Arnsdorf 9 28  :  8 20

3. Ottendorf/Liegau 9 20  :  9 20

4. Großröhrsdorf II 9 16  :  9 17

5. Großnaundorf 10 32  :  16 16

6. Njebjelčicy 10 21  :  17 15

7. Hlinowc 8 20  :  12 14

8. Němske Pazlicy 9 12  :  11 14

9. Marijina hwězda 9 26  :  21 12

10. Kamjenc II 9 11  :  21 12

11. Haselbachtal 10 21  :  26 10

12. Sepicy 9 19  :  31 9

13. Großharthau 9 14  :  24 6

14. Großdrebnitz 10 7  :  37 6

15. Wóslink/Skaskow 9 14  :  27 4

Wuslědki (09.11.15)

Montag, 09. November 2015 geschrieben von:

Wokrjesna wyša koparska liga

Bukecy – Kinspork2:2 (2:1)

Großröhrsdorf – Chrósćicy 2:2 (0:2)

Póst Budyšin – Wjelećin 8:1 (4:0)

Połčnica – Hory0:3 (0:2)

Hnašecy – Wachau7:1 (4:1)

Kumwałd – ST Ćisk6:1 (4:1)

Łuty – Rakecy0:4 (0:0)

Ralbicy/Hórki – Kulow 2:0 (1:0)

1. Chrósćicy 12 29  :  6 32

2. Hory 11 37  :  8 26

3. Kumwałd 11 32  :  14 23

4. Hnašecy 11 27  :  13 20

5. Ralbicy/Hórki 11 25  :  11 19

6. Rakecy 12 23  :  17 19

7. ST Ćisk 11 25  :  22 19

8. Großröhrsdorf 12 20  :  24 19

9. Póst Budyšin 12 28  :  27 16

10. Ramnow 12 25  :  25 16

11. Połčnica 12 20  :  19 13

12. Kinspork 12 19  :  26 12

13. Kulow 11 16  :  20 9

14. Bukecy 11 12  :  27 8

15. Wjelećin 11 16  :  37 7

16. Łuty 11 10  :  40 7

17. Wachau 11 15  :  43 4

Wuslědki (05.11.15)

Donnerstag, 05. November 2015 geschrieben von:

Krajna koparska klasa

Drježdźany-Strěžin – Mužakow 2:3 (1:2)

Drježdźanski SC – Radebeul 0:1 (0:1)

Zschachwitz – Póst Drježdźany 5:2 (1:1)

Niska – Nowe Město1:1 (1:1)

Budestecy – Budissa Budyšin II 0:3 (0:3)

Trjebin – Laubegast2:3 (0:2)

Biskopicy II – Nowosólc/Hródk 4:0 (3:0)

1. Niska 9 20  :  9 20

2. Mužakow 9 30  :  15 19

3. Budissa Budyšin II 9 20  :  12 18

4. Trjebin 9 21  :  14 17

5. Laubegast 9 20  :  11 16

6. Biskopicy II 9 22  :  14 16

7. Zschachwitz 9 21  :  15 15

8. Radebeul 9 8  :  8 14

9. Nowe Město 9 16  :  20 12

10. Nowosólc/Hródk 10 13  :  22 9

11. Drježdźanski SC 9 14  :  18 8

12. Póst Drježdźany 9 12  :  30 5

13. Drježdźany-Strěžin 9 9  :  21 4

14. Budestecy 8 9  :  26 4

Wuslědki (04.11.15)

Mittwoch, 04. November 2015 geschrieben von:

Wobwodna volleyballowa liga žonow

1. ST Chróstawa 4 11 : 5 9

2. VV Schönbach  4 10 : 5 9

3. ST Kupoj/Nowa Łuka 4 10 : 6 8

4. MSV Budyšin 04 4 10 : 9 7

5. TSV Kundraćicy 4 7 : 7 6

6. ST Marijina hwězda 4 7 : 8 6

7. OSC Lubij 4 7 : 8 5

8. VfB Zhorjelc 4 5 : 10 3

9. VV Žitawa 09 II 4 3 : 12 1

Wobwodna volleyballowa liga muži

1. ST Kupoj/Nowa Łuka 4 11 : 5 9

2. OSC Lubij 4 10 : 7 7

3. Viktoria Worklecy 92 3 8 : 3 7

4. TSV Kundraćicy 3 6 : 5 5

5. TuS Niska 4 8 : 10 5

6. VfB Zhorjelc 3 7 : 7 5

7. Módro-běli Wojerecy II 2 3 : 5 2

8. TSG Hamor/Běła Woda 4 4 : 12 2

Anzeige