Wuslědki (10.06.15)

Mittwoch, 10. Juni 2015 geschrieben von:

Kopańca, wokrjesna liga stafla III

1. Kinspork 24 78 : 20 58

2. Großnaundorf 25 47 : 30 47

3. Frankenthal 25 60 : 41 43

4. Ottendorf–Okrilla 25 50 : 28 42

5. Marijina hwězda 25 46 : 43 40

6. Großröhrsdorf II 24 39 : 42 36

7. Liegau–Augustusbad 24 51 : 45 30

8. Njebjelčicy 24 51 : 52 29

9. Haselbachtal 24 36 : 46 29

10. Němske Pazlicy 24 31 : 47 27

11. Arnsdorf 24 38 : 38 25

12. Porchow 24 34 : 46 25

13. Großharthau 24 34 : 59 24

14. Hermsdorf 24 24 : 82 14

Wuslědki (08.06.15)

Montag, 08. Juni 2015 geschrieben von:

Kopańca, wokrjesna wyša liga

Biskopicy II – Kumwałd 4:0 (2:0)

Bukecy – Ralbicy/Hórki 2:1 (1:1)

Póst Budyšin – LSV Hory 3:4 (0:3)

Großröhrsdorf – ST Ćisk 3:3 (0:2)

Kulow – Wojerecy 1919 6:1 (3:1)

Wachau – Sepicy 4:1 (1:0)

Hnašecy – Ramnow 1:8 (0:5)

Chrósćicy – Połčnica 5:1 (2:1)

1. Biskopicy II 28 93 : 28 63

2. ST Ćisk 28 79 : 33 57

3. Großröhrsdorf 28 75 : 41 57

4. LSV Hory 28 70 : 38 53

5. Póst Budyšin 28 69 : 63 52

6. Ralbicy/Hórki 28 58 : 33 51

7. Kumwałd 28 56 : 48 38

8. Chrósćicy 28 56 : 45 37

9. Kulow 28 48 : 59 37

10. Ramnow  28 41 : 51 33

11. Bukecy 28 41 : 78 29

12. Połčnica 28 43 : 64 28

13. Hnašecy 28 49 : 71 27

14. Wojerecy 1919 28 20 : 56 23

15. Wachau 28 48 : 94 23

16. Sepicy 28 42 : 86 21

Wuslědki (03.06.15)

Mittwoch, 03. Juni 2015 geschrieben von:

Kopańca, wokrjesna liga, stafla 2

1. Łuty 23 57 : 20 57

2. Rakecy II 23 54 : 26 46

3. Lubuš 23 51 : 39 40

4. Nadrózna Hrabowka 24 45 : 32 39

5. FC Łužica 23 49 : 40 37

6. Kamjenc II 23 46 : 32 35

7. Ćisk II 23 44 : 49 33

8. Bluń 23 51 : 56 31

9. Nowe Město II 25 42 : 52 29

10. HZ Łaz 24 41 : 41 27

11. Hórnikecy 23 44 : 55 23

12. Ralbicy/Hórki II 24 20 : 43 19

13. Wětnica/Hola 23 43 : 68 15

14. Kulow II 24 27 : 61 14

wokrjesna liga, stafla 3

1. Kinspork 23 77 : 18 58

2. Großnaundorf 24 45 : 29 44

3. Ottendorf–Okrilla 24 49 : 26 42

4. Frankenthal 24 58 : 40 40

5. Marijina hwězda 24 43 : 41 37

6. Großröhrsdorf II 23 37 : 40 35

7. Liegau–Augustusbad 23 49 : 43 29

8. Njebjelčicy 23 50 : 51 28

9. Němske Pazlicy 23 29 : 44 27

10. Haselbachtal 23 33 : 45 26

11. Arnsdorf 24 38 : 38 25

12. Porchow 24 34 : 46 25

13. Großharthau 23 33 : 58 23

Wuslědki (02.06.15)

Dienstag, 02. Juni 2015 geschrieben von:

Aktulna tabulka serbskeje beachvolleyballoweje ligi

Metod Šołta/Beno Šołta 4 7:3   3:1

Ludwig Eckert/Marko Brězan 2 4:1   2:0

Škit Budyšin 2 4:2   2:0

Marcel Rjelka/Jurij Lipič 1 2:0   1:0

Norbert Wahlicht/Jan Bětnar 0 0:0   0:0

Marko Smoła/Lukas Kubic 2 2:3   1:1

Maćij Šěn/Daniel Gal 3 2:5   1:2

Benedikt Smoła/Jurij Bjeńš 2 2:4   0:2

Stefan Gedik/Jan Ješka 2 2:4   0:2

Jakub Langa/Jurij Hantuš 2 1:4   0:2

Wuslědki (01.06.15)

Montag, 01. Juni 2015 geschrieben von:

Kopańca, krajna liga

Biskopicy – Póst Drježdźany 4:1 (2:1)

Döbeln – Zhorjelc 0:3 (0:1)

Hohenst.-Ernstthal – Kamjenc 1:1 (0:0)

Markkleeberg – Heidenau 4:1 (2:1)

FSV Zwickau II – BSG Chemija 2:3 (2:1)

1. BSG Chemija 27 52 : 25 55

2. FC International 27 59 : 33 55

3. Biskopicy 27 47 : 22 54

4. FC Eilenburg 27 42 : 24 48

5. FC Grimma 27 54 : 34 46

6. Wocl Riesa 27 34 : 31 43

7. Zhorjelc 27 43 : 31 41

8. BSC Freiberg 27 50 : 46 38

9. Hohenstein-Ernstthal 27 40 : 44 36

10. Heidenau 27 38 : 39 35

11. FSV Zwickau II 27 41 : 37 34

12. Kamjenc 27 30 : 29 32

13. Markkleeberg 27 43 : 41 31

14. Glauchau 27 50 : 66 27

15. Döbeln 27 24 : 89 11

16. Póst Drježdźany 27 26 : 82 6

wokrjesna wyša liga

Połčnica – Póst Budyšin 4:0 (1:0)

Bukecy – Hnašecy 5:4 (2:3)

Kumwałd – Wachau 6:3 (4:1)

Ramnow – Biskopicy II 0:0 (0:0)

Sepicy – Kulow 3:5 (0:4)

Wojerecy 1919 – Großröhrsdorf 0:3 (0:0)

1. Biskopicy II 27 89 : 28 60

2. Ćisk 27 76 : 30 56

3. Großröhrsdorf 27 72 : 38 56

4. Póst Budyšin 27 66 : 59 52

Wuslědki (26.05.15)

Dienstag, 26. Mai 2015 geschrieben von:

wokrjesna liga, stafla I

Póst Budyšin II – Kubšicy   3:3 (0:1)

HZ Budestecy – Bart 90   3:2 (2:0)

Hodźij – Wóspork    2:1 (2:0)

Njeswačidło – Wernarjecy   1:1 (1:1)

Załom – ST Budyšin    2:2 (2:2)

Malešecy – Minakał    2:2 (2:0)

Radwor – Wulka Dubrawa   4:2 (1:2)

1. Wjelećin 24 74 : 27 61

2. HZ Budestecy 24 54 : 35 50

3. ST Budyšin 24 63 : 26 45

4. Kubšicy 24 55 : 38 42

5. Załom 24 69 : 42 39

6. Wóspork 24 52 : 53 35

7. Radwor 25 52 : 37 34

8. Malešecy 24 65 : 62 31

9. Hodźij 24 32 : 43 27

10. Póst Budyšin II  25 27 : 61 25

11. Wjernarjecy 24 32 : 43 23

12. Wulka Dubrawa 24 44 : 53 22

13. Njeswačidło 25 31 : 56 21

14. Minakał 24 27 : 57 20

15. Bart 90 25 28 : 72 14

wokrjesna liga, stafla II

Kamjenc II – Ralbicy/Hórki II   3:0 (1:0)

Kulow II – Wětnica/Hola   3:3 (1:1)

Hórnikecy – Bluń  1:3 (0:2)

Wuslědki (21.05.15)

Donnerstag, 21. Mai 2015 geschrieben von:

Kopańca,wokrjesna liga stafla III

Großröhrsdorf II – Marijina hwězda 

1:3 (1:0)

Frankenthal – L.-Augustusbad  4:2 (2:1)

Haselbachtal – Großharthau   6:3 (2:1)

Ottendorf-Okrilla – Porchow   1:1 (0:0)

Kinspork – Arnsdorf   4:1 (1:0)

Němske Pazlicy – Hermsdorf   2:1 (2:1)

1. Kinspork 22 74 : 16 55

2. Ottendorf-Okrilla 23 48 : 23 42

3. Großnaundorf 23 41 : 28 41

4. Frankenthal 23 55 : 37 39

5. Marijina hwězda 23 41 : 38 37

6. Großröhrsdorf II 22 36 : 36 35

7. Liegau-Augustusbad 23 49 : 43 29

8. Njebjelčicy 22 49 : 47 28

9. Němske Pazlicy 22 28 : 43 26

10. Arnsdorf 23 37 : 37 24

11. Porchow 23 31 : 43 24

12. Haselbachtal 22 29 : 44 23

13. Großharthau 22 30 : 57 20

14. Hermsdorf 23 23 : 79 14

Wuslědki (19.05.15)

Dienstag, 19. Mai 2015 geschrieben von:

Kopańca, regionalna liga

1. Magdeburg 29 60 : 20 60

2. Zwickau 29 44 : 20 56

3. Nordhausen 29 41 : 38 45

4. Hertha BSC II 29 48 : 37 42

5. BFC Dynamo 29 32 : 26 42

6. Jena 29 42 : 37 42

7. Berlinski AK 29 34 : 35 39

8. Halberstadt 29 43 : 42 37

9. 1. FC Union II 29 49 : 47 36

10. Neustrelitz 29 42 : 39 35

11. Auerbach 29 27 : 52 31

12. Babelsberg 03 29 31 : 33 30

13. Budissa Budyšin 29 23 : 38 27

14. Meuselwitz 29 27 : 52 22

15. FC Viktoria 29 23 : 50 17

16. Plauen 29 0 : 0 0

krajna liga

FC Eilenburg – Biskopicy   0:0 (0:0)

Kamjenc – Döbeln   2:0 (0:0)

BSC Freiberg – Hohenstein-E.   6:1 (3:1)

FC Grimma – FC International  2:2 (0:1)

BSG Chemija – Markkleeberg   2:2 (0:2)

Heidenau – Glauchau   3:2 (1:1)

Póst Drježdźany – FSV Zwickau II  1:2 (0:1)

Zhorjelc – Wocl Riesa   1:2 (0:0)

1. BSG Chemija 26 49 : 23 52

2. FC International 26 57 : 32 52

3. Biskopicy 26 43 : 21 51

4. FC Eilenburg 26 41 : 22 48

Wuslědki (18.05.15)

Montag, 18. Mai 2015 geschrieben von:

Kopańca, regionalna liga

1. FC Union II – Nordhausen   0:1 (0:1)

Plauen – Auerbach  0:1 (0:1)

Jena – Budissa Budyšin   2:1 (0:1)

BFC Dynamo – Neustrelitz  4:2 (1:1)

Hertha BSC II – Magdeburg  1:4 (1:2)

FC Viktoria – Berlinski AK  0:2 (0:1)

Halberstadt – Zwickau  3:1 (2:1)

Babelsberg 03 – Meuselwitz   3:0 (2:0)

1. Magdeburg 29 60 : 20 60

2. Zwickau 29 44 : 20 56

3. Nordhausen 29 41 : 38 45

4. Hertha BSC II 29 48 : 37 42

5. BFC Dynamo 29 32 : 26 42

6. Jena 29 42 : 37 42

7. Berlinski AK 29 34 : 35 39

8. Halberstadt 29 43 : 42 37

9. 1. FC Union II 29 49 : 47 36

10. Neustrelitz 29 42 : 39 35

11. Auerbach 29 27 : 52 31

12. Babelsberg 03 29 31 : 33 30

13. Budissa Budyšin 29 23 : 38 27

14. Meuselwitz 29 27 : 52 22

15. FC Viktoria 29 23 : 50 17

16. Plauen 29 0 : 0 0

krajna liga

FC Eilenburg – Biskopicy 0:0 (0:0)

Kamjenc – Döbeln 2:0 (0:0)

BSC Freiberg – Hohenstein-E. 6:1 (3:1)

FC Grimma – FC International 2:2 (0:1)

BSG Chemija – Markkleeberg 2:2 (0:2)

Heidenau – Glauchau 3:2 (1:1)

Wuslědki (13.05.15)

Mittwoch, 13. Mai 2015 geschrieben von:

Kopańca, wokrjesna liga stafla I

Wóspork – Malešecy 3:2 (2:1)

Wulka Dubrawa – Njeswačidło 0:2 (0:0)

Minakał – Załom 0:8 (0:4)

1. Wjelećin 24 74 : 27 61

2. HZ Budestecy 23 51 : 33 47

3. ST Budyšin 23 61 : 24 44

4. Kubšicy 23 52 : 35 41

5. Załom 23 67 : 40 38

6. Wóspork 23 51 : 51 35

7. Radwor 24 48 : 35 31

8. Malešecy 23 63 : 60 30

9. Hodźij 23 30 : 42 24

10. Póst Budyšin II  24 24 : 58 24

11. Wulka Dubrawa 23 42 : 49 22

12. Wjernarjecy 23 31 : 42 22

13. Njeswačidło 24 30 : 55 20

14. Minakał 23 25 : 55 19

15. Bart 90 24 26 : 69 14

wokrjesna liga stafla III

1. Kinspork 21 70 : 15 52

2. Ottendorf-Okrilla 22 47 : 22 41

3. Frankenthal 22 52 : 34 39

4. Großnaundorf 23 40 : 29 38

5. Großröhrsdorf II 21 35 : 33 35

6. Marijina hwězda 22 38 : 37 34

7. Liegau-Augustusbad 22 47 : 39 29

8. Njebjelčicy 22 49 : 47 28

9. Arnsdorf 22 36 : 33 24

10. Porchow 22 30 : 42 23

Anzeige