Koparske tabulki dorosta
młodźina E, wokrjesna wyša liga
1. FSV Budissa Budyšin 7 53 : 15 21
2. Jednota Kamjenc 8 45 : 21 18
3. ST Kinspork/Łužnica 8 39 : 26 18
4. TSV Połčnicy 1920 7 44 : 20 15
5. Liegau-Augustusbad II 8 38 : 20 15
6. Módro-běli Kulow 8 31 : 33 6
7. FV Ottendorf-Okrilla 8 23 : 36 6
8. Biskopičanske KT 8 18 : 60 3
9. Wojerowski FC 8 13 : 73 3
młodźina E wokrjesna liga, stafla I
1. ST Hnašecy-DobrušaII 10 105 : 13 30
2. HZ Malešecy/Budyšink 10 81 : 15 27
3. ST 1922 Radwor II 10 88 : 34 24
4. Budissa Budyšin III 10 49 : 34 16
5. Módro-běli Minakał 10 34 : 65 15
6. HZ Bukecy/Kubšicy 10 36 : 54 12
7. ST Wulka Dubrawa 10 28 : 47 11
8. Rakecy II/Njeswačidło 10 24 : 71 10
9. ST Bart 10 28 : 54 9
10. ST Hodźij 10 32 : 55 5
11. Wóspork/Hrodźišćo 10 12 : 75 3
młodźina E, wokrjesna liga stafla II
1. ST Horni kraj Sprjewja 10 110 : 18 30
2. TSV 1859 Wernarjecy 10 106 : 14 27
3. ST Hnašecy-Dobruša 10 98 : 29 24
4. ST Huska 10 49 : 33 18
5. Póst Germ. Budyšin 10 47 : 41 18
6. Budissa Budyšin II 10 52 : 64 15
7. TSV 90 Wjazońca 10 51 : 80 12
8. Motor Kumwałd 10 41 : 51 9
9. TSV Wernarjecy II 10 36 : 58 9
10. SZ Wjelećin 10 16 : 86 1
11. Horni kraj Sprjewja II 10 11 : 143 1
młodźina E, wokrjesna liga stafla III
1. FSV Bretnig-Hauswalde 9 58 : 20 24
2. SC Großröhrsdorf II 9 46 : 22 21
3. Biskopičanske KT II 9 44 : 26 21
4. ST Porchow 9 61 : 33 18
5. Bretnig-Hauswalde II 9 38 : 35 15
6. HZ Frankenthal/Postup Großharthau/
ST Seeligstadt 9 35 : 42 12
7. Arnsdorfske KT 9 12 : 22 10
8. Arnsdorfske KT II 9 24 : 50 6
9. ST Zemicy-Tumicy 9 15 : 63 4
10. ST Porchow II 9 25 : 45 2
młodźina E, wokrjesna liga stafla IV
1. SC Großröhrsdorf II 10 108 : 23 24
2. ST Haselbachtal 10 69 : 19 24
Kopańca, 3. liga
Münster – Kaiserslautern 2:0 (2:0)
Würzburger Kickers – Aalen 2:1 (1:0)
Meppen – Uerdingen 3:2 (0:0)
Mnichow – Osnabrück 1:2 (0:1)
Großaspach – VfL Lotte 0:1 (0:0)
Halleski FC – Jena0:0 (0:0)
Karlsruhe – Köln3:1 (0:1)
Wiesbaden – Rostock 2:0 (1:0)
Unterhaching - Choćebuz wupad
1. VfL Osnabrück 22 33 : 16 47
2. Karlsruheski SC 21 37 : 21 42
3. Halleski FC 22 26 : 19 40
4. KFC Uerdingen 05 22 28 : 29 37
5. SV Wehen Wiesbaden 22 42 : 30 36
6. SpVgg Unterhaching 20 42 : 20 35
7. SC Preußen Münster 22 30 : 29 33
8. FC Würzburger Kickers 22 33 : 26 30
9. 1. FC Kaiserslautern 22 25 : 32 28
10. TSV 1860 Mnichow 22 32 : 26 27
11. Přećeljo sporta Lotte 22 22 : 26 27
12. F.C. Hansa Rostock 22 27 : 34 27
13. FSV Zwickau 20 25 : 23 25
14. SV Meppen 22 29 : 33 25
15. FC Energija Choćebuz 21 27 : 34 23
16. FC Carl Zeiss Jena 22 27 : 37 23
17. SC Fortuna Köln 22 21 : 39 23
18. SG Großaspach 22 16 : 23 21
19. VfR Aalen 21 25 : 34 17
20. Eintr. Braunschweig 21 23 : 39 17
wokrjesna liga, stafla 1
Kubšicy – Ottendorf-Okrilla 1:1 (0:1)
Wjernarjecy – Bart3:1 (3:0)
1. TSV Wachau 15 66 : 25 32
2. ST Wjelećin 15 37 : 24 30
3. Horni kraj-Sprjewja II 14 47 : 16 29
4. SC Großröhrsdorf II 15 33 : 24 26
5. Arnsdorfske KT 14 41 : 24 25
6. FV Ottendorf-Okrilla 13 32 : 23 25
7. Biskopičanske KT II 14 39 : 36 21
8. ST Budyšin 14 22 : 23 21
9. ST Kubšicy 14 31 : 36 20
10. TSV Wjernarjecy 13 35 : 42 19
11. Bretnig-Hauswalde 15 25 : 43 19
12. SV Frankenthal 14 30 : 36 16
13. HZ Huska/Hodźij 14 15 : 38 13
14. Lomnitz-Großnaund. II 14 17 : 38 11
15. Germania Budyšin II 13 17 : 42 10
16. ST Bart 15 17 : 34 5
Kopańca, 3. liga
VfL Lotte – TSV Mnichow 1:1 (0:1)
Fortuna Köln – Halleski FC 0:1 (0:0)
Carl Zeiss Jena – Münster 0:0 (0:0)
Kaiserslautern – Großaspach 2:0 (1:0)
Osnabrück – Meppen 1:0 (1:0)
Choćebuz – Wiesbaden 2:3 (0:3)
Zwickau – Karlsruheski SC wupad
Braunschweig – Rostock 2:0 (0:0)
Uerdingen – Würzburger Kickers 0:3 (0:1)
1. VfL Osnabrück 21 31 : 15 44
2. Karlsruheski SC 20 34 : 20 39
3. Halleski FC 21 26 : 19 39
4. KFC Uerdingen 05 21 26 : 26 37
5. SpVgg Unterhaching 20 42 : 20 35
6. SV Wehen Wiesbaden 21 40 : 30 33
7. SC Preußen Münster 21 28 : 29 30
8. 1. FC Kaiserslautern 21 25 : 30 28
9. TSV 1860 Mnichow 21 31 : 24 27
10. FC Würzburger Kickers 21 31 : 25 27
11. F.C. Hansa Rostock 21 27 : 32 27
12. FSV Zwickau 20 25 : 23 25
13. Přećeljo sporta Lotte 21 21 : 26 24
14. FC Energija Choćebuz 21 27 : 34 23
15. SC Fortuna Köln 21 20 : 36 23
16. SV Meppen 21 26 : 31 22
17. FC Carl Zeiss Jena 21 27 : 37 22
18. Sonnenh. Großaspach 21 16 : 22 21
19. VfR Aalen 20 24 : 32 17
20. Eintr. Braunschweig 21 23 : 39 17
Tabulce koparskeho dorosta
młodźina D, wokrjesna liga, stafla II
1. Liegau-Augustusbad II 9 64 : 8 25
2. Drohotka Ramnow 9 56 : 16 20
3. SG Großnaundorf 9 46 : 27 18
4. TSV Wachau II 9 54 : 41 15
5. Liegau-Augustusbad II 8 50 : 22 13
6. HZ Kinspork/Łužnica II/
Zeleno-běli Sepicy 9 28 : 41 12
7. HZ Hlinowc/
ST Marijina hwězda 9 22 : 35 12
8. HZ Großnaundorf II/
Lomnitzer SV 9 21 : 50 6
9. HZ Postup Großharthau/
Drjewnica/Seeligstadt 9 15 : 54 6
10. HZ Bretnig-Hauswalde/
Drohotka Ramnow II 8 17 : 79 3
młodźina D, wokrjesna liga, stafla III
1. HZ Łaz/Běły Chołmc 9 49 : 9 24
2. HZ Němske Pazlicy/Wóslink/Skaskow
ST Běła-Cunnersdorf 9 48 : 26 19
3. HZ Wětnica/Hola/Nadrózna
Hrabowka/Njedźichow 9 43 : 25 19
4. SJ Njebjelčicy 9 40 : 32 14
5. Wojerowski FC II 9 33 : 34 13
6. HZ Módro-běli Njeswačidło/
Rakečanske ST II 9 33 : 30 10
7. Sokoł Ralbicy/Hórki 9 26 : 55 10
8. HZ LSV Hory/ST Ćisk 9 11 : 24 8
9. Módro-běli Kulow 9 15 : 40 7
10. SJ Chrósćicy 9 10 : 33 3
Wolejbulowej tabulce
wobwodna liga – mužojo
1. Volleys Koblicy 11 33 : 5 33
2. CVJM Zhorjelc 10 27 : 13 25
3. Viktoria Worklecy 9 22 : 13 18
4. ST Wulka Dubrawa 11 17 : 24 13
5. Módro-běli Wojerecy II 9 16 : 15 12
6. TSV Niederoderwitz 10 13 : 24 10
7. TSV Kundraćicy 9 13 : 23 8
8. MSV Bautzen 04 II 10 15 : 25 8
9. OSSV Kamjenc 9 10 : 24 5
wobwodna liga – žony
1. Módro-běłe Wojerecy 10 30 : 13 26
2. CVJM Zhorjelc 9 25 : 10 21
3. TSV Kundraćicy 9 21 : 13 18
4. Ochranowske wolejfantki 9 18 : 17 15
5. JTVG Koblicy 10 18 : 22 14
6. OSC Lubij 10 17 : 19 13
7. ST Kupoj-Nowa Łuka 9 14 : 23 8
8. HZ Pančicy-Worklecy 9 13 : 22 8
9. VV Žitawa 9 9 : 26 3
dypkowej hrě žonow:
26.01. 14:00 HZ Pančicy-Worklecy –
TSV Kundraćicy
(we Worklecach)
26.01. 16:00 HZ Pančicy-Worklecy –
Módro-běłe Wojerecy
(we Worklecach)
Tabulki koparskeho dorosta
młodźina C, wokrjesna liga-stafla I
1. Budissa Budyšin II 8 36 : 7 22
2. Póst Germania Budyšin 8 25 : 18 14
3. Wulka Dubrawa/Radwor 7 27 : 14 13
4. HZ Bukecy/Kubšicy 8 15 : 18 13
5. HZ Załom/Wopaka/
Wjernarjecy 7 13 : 9 12
6. TSV Połčnica 8 18 : 17 12
7. HZ Horni kraj Sprjewja/
Hnašecy-Dobruša 8 17 : 28 7
8. HZ Huska/Palow-Stachow 8 18 : 36 4
9. HZ Ramnow/Bretnig 8 15 : 37 3
młodźina C, wokrjesna liga-stafla II
1. TSV Połčnica 8 45 : 9 22
2. ST Kinspork/Łužnica 8 29 : 7 21
3. HZ Kamjenc/Biskopicy II 8 26 : 15 14
4. HZ Ćisk/Hory/
HZ Łaz/Běły Chołmc 8 23 : 20 13
5. HZ Ralbicy/Hórki/Kulow 8 16 : 13 12
6. Arnsdorfske KT 8 12 : 23 8
7. HZ Chrósćicy/Njebjelčicy 8 17 : 28 7
8. HZ Ottendorf-Okrilla/
Hermsdorfske KT 8 11 : 20 5
9. HZ Němske Pazlicy/
Běła/Cunnersdorf 8 11 : 55 1
młodźina C, wokrjesna liga-stafla III
1. HZ Njeswačidło/Rakecy 7 42 : 8 17
2. TSV Wachau II 7 28 : 10 15
3. TSV Wjazońca 7 42 : 17 13
4. HZ Großnaund./Lomnitz 7 26 : 17 12
5. HZ Łužica 7 26 : 18 11
6. ST Bart 7 23 : 25 9
7. HZ Hlinowc/Halštrow 7 18 : 47 3
8. TSV Wóspork/Hrodźišćo 7 10 : 73 0
młodźina D, wokrjesna wyša liga
1. TSV Połčnica 11 69 : 27 30
2. HZ Ottendorf-Okrilla/
Hermsdorfske KT 11 62 : 26 27
3. Budissa Budyšin II 10 59 : 35 19
4. Motor Kumwałd 11 32 : 25 19
5. ST Radwor II 11 60 : 36 17
6. ST Kinspork/Łužnica 10 36 : 22 17
7. ST Jednota Kamjenc II 11 39 : 41 17
8. TSV Połčnica 11 54 : 52 13
9. Arnsdorfske KT 11 27 : 57 13
10. SC Großröhrsdorf II 11 33 : 38 12
11. Biskopičanske KT II 11 24 : 64 4
12. Rakečanske ST 11 13 : 85 1
młodźina D, wokrjesna liga-stafla I
Kopańca, 3. liga
Wiesbaden – Aalen2:1 (2:1)
Karlsruhe – Braunschweig 1:1 (0:1)
Würzburg – Osnabrück 1:2 (1:1)
Meppen – Přećeljo sporta Lotte 2:0 (2:0)
1860 Mnichow – Kaiserslautern 2:1 (0:0)
Preußen Münster – Köln 0:2 (0:1)
Halle – Zwickau2:0 (1:0)
Rostock – Choćebuz0:2 (0:1)
Unterhaching – Uerdingen 4:0 (3:0)
Sonnenhof Großaspach – Jena 0:0 (0:0)
1. VfL Osnabrück 20 30 : 15 41
2. Karlsruheski SC 20 34 : 20 39
3. KFC Uerdingen 05 20 26 : 23 37
4. Halleski FC 20 25 : 19 36
5. SpVgg Unterhaching 20 42 : 20 35
6. SV Wehen Wiesbaden 20 37 : 28 30
7. SC Preußen Münster 20 28 : 29 29
8. F.C. Hansa Rostock 20 27 : 30 27
9. TSV 1860 Mnichow 20 30 : 23 26
10. FSV Zwickau 20 25 : 23 25
11. 1. FC Kaiserslautern 20 23 : 30 25
12. FC Würzburger Kickers 20 28 : 25 24
13. Přećeljo sporta Lotte 20 20 : 25 23
14. FC Energija Choćebuz 20 25 : 31 23
15. SC Fortuna Köln 20 20 : 35 23
16. SV Meppen 20 26 : 30 22
17. SG Großaspach 20 16 : 20 21
18. FC Carl Zeiss Jena 20 27 : 37 21
19. VfR Aalen 20 24 : 32 17
20. Eintr. Braunschweig 20 21 : 39 14
Tabulki koparskeho dorosta
młodźina B, wokrjesna liga-stafla I
1. HZ Radwor/Wulka Dubr. 7 28 : 4 19
2. ST Horni kraj Sprjewja 7 23 : 4 15
3. Póst Germania Budyšin 7 31 : 6 14
4. HZ Bukecy/Kubšicy/
TSV Wóspork/Hrodźišćo 6 18 : 17 8
5. HZ Huska/Hodźij/Palow 7 13 : 29 7
6. HZ Załom/Wopaka/Wjern. 7 11 : 31 4
7. ST Hnašecy-Dobruša 5 4 : 19 3
8. SZ Wjelećin 6 4 : 22 3
młodźina B, wokrjesna liga-stafla II
1. TSV Połčnica 8 59 : 9 24
2. SC Großröhrsdorf II 8 36 : 11 19
3. FV Ottendorf-Okrilla 8 27 : 14 16
4. ST Kinspork/Łužnica 8 21 : 16 14
5. Hermsdorfske KT 8 16 : 22 9
6. Großnaundorf/Lomnitz 8 14 : 30 9
7. Arnsdorfske KT 8 24 : 37 6
8. FSV Bretnig-Hauswalde 8 15 : 32 5
9. SV Liegau-Augustusbad 8 9 : 50 3
młodźina B, wokrjesna liga-stafla III
1. HZ Kamjenc/Biskopicy 7 75 : 6 19
2. HZ Běła-Cunnersdorf/Natwar Němske Pazlicy 7 37 : 15 15
3. HZ Ćisk/Hory/
HZ Łaz/Běły Chołmc 7 28 : 19 14
4. HZ Jězorina 7 28 : 24 12
5. SV Haselbachtal 7 20 : 31 6
6. HZ Marijina hwězda/SJ Njebjelčicy
7 13 : 41 6
7. TSV Połčnica 7 11 : 31 4
8. Zeleno-běli Sepicy 7 19 : 64 4
Tabulka koparskeho dorosta
młodźina A, koparska wokrjesna liga
HZ Kubšicy/Bukecy 12 86 : 11 36
HZ Ottendorf-O./Hermsd. 13 74 : 22 30
HZ Radwor/Wulka Dubr. 13 39 : 17 29
HZ Horni kraj Sprjewja/Hnašecy-Dobruša
11 38 : 17 25
Póst Germania Budyšin 12 45 : 34 19
HZ Němske Pazlicy/Běła/Cunnersdorf
13 39 : 51 19
TSV Wachau 13 51 : 60 18
HZ Jednota Kamjenc/Kinspork/Łužnica
12 29 : 38 16
HZ Großnaund./Lomnitz 13 29 : 31 15
HZ Ramnow/Bretnig-Hausw./Porchow
13 32 : 44 15
HZ Ćisk/Hory/HZ Łaz/Běły Chołmc
13 31 : 39 11
HZ Rakecy/Njeswačidło 13 27 : 56 10
SJ Chrósćicy 11 21 : 30 8
HZ Bart/Budissa Budyšink/Malešecy
12 4 : 95 0
Wokrjesna klasa mužojo, stafla sewjer
1. SC Wojerecy 5 10 : 1 10
2. Módro-běli Wojerecy III 5 8 : 3 8
3. Módro-běli Wojerecy IV 4 6 : 4 4
4. ST Kupoj-Nowa Łuka III 5 2 : 8 2
5. Viktoria Worklecy II 5 0 : 10 0
07.01. 19:00 Sokoł Budyšin –
MSV Budyšin 04 IV
07.01. 20:00 Sokoł Budyšin –
TSV Wóspork
Wokrjesna klasa mužojo, stafla wuchod
1. SZ Budyšin sewjer 8 13:5 12
2. ST Chróstawa 4 8:0 8
3. Sokolnik Wjazońca 4 8:1 8
4. ST Marijina hwězda 6 8: 6 8
5. ST Hnašecy-Dobruša 4 4: 5 4
6. TSV Wóspork/Hrodźišćo 6 3:10 2
7. MSV Budyšin 04 IV 6 3:12 0
8. Sokoł Budyšin 4 0: 8 0
09.01. 19:00 ST Chróstawa –
ST Marijina hwězda
(w Chróstawje)
09.01. 20:00 ST Marijina hwězda –
Sokolnik Wjazońca
(w Chróstawje)