Do kina (02.06.16)

štwórtk, 02. junija 2016 spisane wot:

2.6.– 8.6.2016 Budyski filmowy palast: Warcraft: The Beginning w 3 D: wšědnje 14:45 (nimo pó a srj), 16:45 a 19:15 | pj a so 21:45 Money Monster: wšědnje 19:15 | pj a so 22:15 Alice im Wunderland: Hinter den Spiegeln w 3 D: wšědnje 17:15 a 19:30 | pj a so 22:00 Alice im Wunderland: Hinter den Spiegeln: wšědnje 15:00 (nimo pó a srj) Angry Birds: wšědnje 17:00 | štw, so a nj 14:45 Angry Birds w 3 D: wšědnje 14:45 (nimo pó a srj) | nj 12:15 X-Men: Apocalypse: wšědnje 19:15 (nimo pó) | pj a so 21:30 Bad Neighbors 2: wšědnje 17:15 (nimo nj a pó) The Jungle Book: nj 12:45 Zoomania: nj 12:45 Rico, Oskar und der Diebstahlstein: nj 12:45

Kino-ekstra: Birnenkuchen mit Lavendel: pj a wu 14:45 | nj a pó 17:15 | pó 20:15

Wojerowski CineMotion:

The Nice Guys: wšědnje 19:45 | pj a so 22:15 X-Men: Apocalypse: wšědnje 17:10 (nimo pj a so) | pj a so 21:25 Alice im Wunderland: Hinter den Spiegeln w 3 D: wšědnje 17:15 a 19:40 | pj a so 22:05 Alice im Wunderland: Hinter den Spiegeln: wšědnje 15:15 | so a nj 13:00 War­craft: The Beginning w 3 D: wšědnje 14:45, 17:20 a 19:50 | pj a so 22:25 Money Monster: wšědnje 20:10 | pj a so 17:10 a 19:15 Angry Birds w 3 D: wšědnje 15:10 | so a nj 13:05 Angry Birds: wšědnje 17:40 | so a nj 12:50 Rico, Oskar und der Diebstahlstein: so a nj 12:45 The Jungle Book w 3 D: wšědnje 14:55 (nimo nj) Einmal Mond und zurück: nj 15:00

Do kina (26.05.16)

štwórtk, 26. meje 2016 spisane wot:

25.5.– 1.6.2016 Budyski filmowy palast: Warcraft: The Beginning w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo štw a srj), 17:00 a 19:30 | pj a so 22:15 Money Monster: wšědnje 17:15 (nimo pó) a 20:30 | pó 18:15 | pj a so 22:30 Alice im Wunderland: Hinter den Spiegeln w 3 D: wšědnje 16:45 a 19:15 | so 21:45 Alice im Wunderland: Hinter den Spiegeln: wšědnje 14:45 (nimo štw a pó) | pj 22:15 Angry Birds: wšědnje 16:15 | srj 10:00 | nj 16:15 Angry Birds w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo štw a pó) X-Men: Apocalypse: wšědnje 19:15 (nimo pó) | so 22:15 X-Men: Apocalypse w 3 D: pj 21:45 Bad Neighbors 2: wšědnje 18:30 (nimo pó) The Jungle Book: nj 12:15 Rico, Oskar und der Diebstahlstein: wšědnje 14:15 (nimo štw a pó) | srj 10:00 Zoomania: srj 10:00 | nj 12:30 How to be Single: nj 12:15

Kino-ekstra: Nichts Passiert: pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

X-Men: Apocalypse w 3 D: pj a so 22:30 X-Men: Apocalypse: wšědnje 16:30 (nimo srj) a 19:30 Alice im Wunderland: Hinter den Spiegeln w 3 D: wšědnje 17:35 a 20:05 | pj a so 22:40 Alice im Wunderland: Hinter den Spiegeln: wšědnje 15:10 | so a nj 12:50 Warcraft: The Beginning w 3 D: wšědnje 14:45, 17:15 a 20:00 | pj a so 22:40 Money Monster: wšědnje 18:15 a 20:25 | pj a so 22:35 Angry Birds w 3 D: wšědnje 16:10 | so a nj 11:55 Angry Birds: wšědnje 14:24 | so a nj 12:20 Rico, Oskar und der Diebstahlstein: so a nj 12:45 The Jungle Book w 3 D: wšědnje 14:00 Raum: srj 16:45

Do kina (19.05.16)

štwórtk, 19. meje 2016 spisane wot:

19.5.– 25.5.2016 Budyski filmowy palast: X-Men: Apocalypse w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo štw a srj), 16:30 a 19:30 | pj a so 22:30 Alice im Wunderland: Hinter den Spiegeln: srj 19:45 Kiss Rocks Vegas: srj 20:00 Bad Neighbors 2: wšědnje 18:30 (nimo srj) a 20:30 (nimo srj) | pj a so 22:30 Angry Birds: wšědnje 16:30 a 19:30 (nimo pó) Angry Birds w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo štw a srj) a 17:30 Wie Brüder im Wind: nj 12:30 The First Avenger: Civil War w 3 D: wšědnje 19:30 (nimo srj) | pj a so 22:30 The Jungle Book: wšědnje 17:15 | pj, so, nj a wu 15:00 Rico, Oskar und der Diebstahlstein: wšědnje 14:30 (nimo štw a srj) | nj 12:30 How to be Single:­ pj a so 21:45 Zoomania: nj 12:30 The Jungle Book w 3 D: nj 12:30

Kino-ekstra: Suffragette – Taten statt Worte: pó 14:45, 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

X-Men: Apocalypse w 3 D: wšědnje 15:00, 17:30 a 19:55 | pj a so 22:25 X-Men: Apocalypse: wšědnje 19:40 The First Avenger: Civil War w 3 D: wšědnje 19:50 (nimo srj) The First Avenger: Civil War: pj a so 22:30 Angry Birds w 3 D: so a nj 13:00 Angry Birds: wšědnje 15:20 a 17:25 | so a nj 13:15 The Jungle Book w 3 D: wšědnje 17:40 (nimo srj) Bad Neighbors 2: wšědnje 15:30, 17:50 a 20:20 | pj a so 22:45 Gods of Egypt: pj a so 22:50 Rico, Oskar und der Diebstahlstein: wšědnje 15:40 | so a nj 13:30 Zoomania: so a nj 13:15 Alice im Wunderland: srj 20:00 Ich bin dann mal weg: srj 10:00 Grüße aus Fukushima: srj 17:45

Do kina (12.05.16)

štwórtk, 12. meje 2016 spisane wot:

12.5.– 18.5.2016 Budyski filmowy palast: Angry Birds: wšědnje 14:45 (nimo štw a srj) | nj a pó 12:30 Angry Birds w 3 D: wšědnje 17:15 a 19:45 | pj, so a nj 22:30 The Jungle Book: wšědnje 17:00 (nimo pó) X-Men: Apocalypse w 3 D: srj 20:15 Bad Neighbors 2: wšědnje 16:30, 18:30 a 20:30 | pj, so a nj 22:30 The First Avenger: Civil War w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo štw a srj), 16:45 a 19:30 (nimo­ srj) | pj, so a nj 21:45 Rico, Oskar und der Diebstahlstein: wšědnje 14:30 (nimo štw a srj) Wie Brüder im Wind: nj a pó 12:30 The Boss: pj a nj 21:45 How to be Single: pj, so, nj a srj 19:15 Zoomania: nj a pó 12:30 The Jungle Book w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo štw a srj) The Huntsman & The Ice Queen: so 21:45 Der geilste Tag: štw a wu 19:15 Kung Fu Panda 3: nj a pó 12:30

Kino-ekstra: Landstück: pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

The First Avenger: Civil War w 3 D: wšědnje 15:05, 16:35 a 19:30 (nimo srj) | pj, so a nj 22:00 The First Avenger: Civil War: wšědnje 19:45 Bad Neighbors 2: wšědnje 14:40, 18:00 a 20:00 | pj, so a nj 22:40 Angry Birds w 3 D: wšědnje 20:10 | pj a so 22:15 Angry Birds: wšědnje 15:30 a 17:45 | so, nj a pó 13:20 The Jungle Book w 3 D: wšědnje 17:45 (nimo srj) The Jungle Book: nj 12:45 Gods of Egypt: pj, so a nj 22:25 Rico, Oskar und der Diebstahlstein: wšědnje 15:40 | so, nj a pó 13:40 Zoomania: so, nj a pó 12:25 Bibi & Tina: Mädchen gegen Jungs: pó 12:45 Kung Fu Panda 3: so 12:45 X-Men: Apocalypse w 3 D: srj 19:45 Hail, Caesar!: srj 17:45

Do kina (04.05.16)

srjeda, 04. meje 2016 spisane wot:

5.5.– 11.5.2016 Budyski filmowy palast: Bad Neighbors 2: wšědnje 15:00 (nimo pó a srj), 17:00 (nimo pó) a 19:15 | pó 17:15 | pj a so 22:30 Angry Birds: nj 16:45 Angry Birds w 3 D: nj 14:30 Rico, Oskar und der Diebstahlstein: wšědnje 14:45 (nimo pó a srj) a 16:45 (nimo nj) The First Avenger – Civil War w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj), 16:45 a 19:45 | pj a so 21:45 Wie Brüder im Wind: nj 12:30 The Boss: pj a so 21:45 How to be Single: wšědnje 19:15 (nimo štw a pó) Zoomania: nj 12:30 The Jungle Book w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo nj, pó a srj), 17:15 a 19:30 (nimo pó) The Huntsman & The Ice Queen: pj a so 21:30 Der geilste Tag: štw 19:15 Kung Fu Panda 3: nj 12:30 Bibi & Tina: Mädchen gegen Jungs: nj 12:30

Kino-ekstra: Brooklyn – Eine Liebe zwischen zwei Welten: pó 17:15 a 20:15 | nj 12:30

Wojerowski CineMotion:

The First Avenger: Civil War w 3 D: wšědnje 14:30, 17:05 a 20:00 | pj a so 22:15 The First Avenger – Civil War: wšědnje 19:30 | so 22:25 Bad Neighbors 2: wšědnje 15:15, 17:40 a 20:05 | pj a so 23:00 Rico, Oskar und der Diebstahlstein: wšědnje 13:03 (nimo pó, wu a srj), 15:05 a 17:15 The Jungle Book w 3 D: wšědnje 17:35 (nimo srj) | pj a srj 19:50 The Jungle Book: wšědnje 14:50 (nimo nj) Gods of Egypt: pj a so 22:30 The Huntsman & The Ice Queen: štw, so, pó a wu 19:50 Zoomania: štw, pj, so a nj 13:00 Bibi & Tina: Mädchen gegen Jungs: štw, pj, so a nj 12:15 Kung Fu Panda 3: štw, pj, so a nj 12:50 Angry Birds: nj 15:00 Unsere Wildnis:srj 17:30

Do kina (28.04.16)

štwórtk, 28. apryla 2016 spisane wot:

28.4.– 4.5.2016 Budyski filmowy palast: The Boss: wšědnje 19:45 (nimo pó) Wie Brüder im Wind: nj 12:45 Rico, Oskar und der Diebstahlstein: wšědnje 15:00 (nimo štw, pó a srj) a 17:15 The First Avanger: Civil War w 3 D: wšědnje 14:15 (nimo štw, pó a srj), 17:15 a 19:15 | pj a so 22:15 | srj 22:30 Bad Neighbors 2: srj 00:01 How to be Single: wšědnje 19:30 | pj a so 22:00 The Jungle Book w 3 D: wšědnje 14:45 (nimo štw, pó a srj), 17:00 a 20:15 | pj a so 22:30 Bad Neighbors 1+2: srj 22:00 Zoomania: pj, nj a wu 15:00 | pj, nj a srj 17:15 Zoomania w 3 D: nj 12:30 Kung Fu Panda 3: so 15:00 Kung Fu Panda 3 w 3 D: nj 12:15 Der geilste Tag: štw, so a wu 17:15 Bibi & Tina – Mädchen gegen Jungs: nj 12:30 The Huntsman & The Ice Queen: pj, so a srj 21:45

Kino-ekstra: Hail Caesar!: pó 17:15 a 20:15 | nj 12:30

Wojerowski CineMotion:

The First Avanger: Civil War w 3 D: wšědnje 14:55, 16:50 a 19:50 | pj a so 22:25 The First Avanger: Civil War w 3 D: wšědnje 19:35 | pj a so 22:30 Rico,­ Oskar und der Diebstahlstein: wšědnje 15:25 a 17:30 | so a nj 13:15 The Jungle Book w 3 D: wšědnje 14:35, 17:55 a 20:10 The Huntsman & The Ice Queen w 3 D: wšědnje 20:00 (nimo so a srj) | srj 19:40 | srj 22:00 How to be Single: wšědnje 15:30 (nimo so) | so 14:30 | pj 22:25 Gods of Egypt: pj, so a srj 22:45 The Boss: wšědnje 17:50 (nimo so a srj) | 16:40 Zoomania: so a nj 12:35 Bibi & Tina – Mädchen gegen­ Jungs: so 12:15 | nj 13:00 Kung Fu Panda 3: so a nj 12:30 Bad Neighbors 1+2: srj 22:00 Birnenkuchen mit Lavendel: srj 17:40

Do kina (21.04.16)

štwórtk, 21. apryla 2016 spisane wot:

21.4.– 27.4.2016 Budyski filmowy palast: The Boss: wšědnje 15:00 (nimo štw a srj), 17:00 a 19:15 | pj a so 22:15Rico, Oskar und der Diebstahlstein: nj 14:30 The First Avenger – Civil War w 3 D: srj 20:15 How to be Single: wšědnje 19:30 (nimo pó) | pj a so 22:00 The Jungle Book w 3 D: wšědnje 15:00 (nimo štw a srj), 17:30 a 20:00 | pj a so 22:15 The Huntsman & The Ice Queen w 3 D: wšědnje 19:45 (nimo srj) Batman v. Superman: pj a so 21:30 Zoomania: wšědnje 17:15 Zoomania w 3 D: wšědnje 14:45 (nimo štw, nj a srj) Kung Fu Panda 3: wšědnje 14:45 (nimo štw, pó a srj) | nj 12:30 Kung Fui Panda 3 w 3 D: nj 12:30 Der geilste Tag: wšědnje 17:00 (nimo pó) Bibi & Tina – Mädchen gegen Jungs: nj 12:30

Kino-ekstra: Wie Brüder im Wind: pó 14:45, 17:15 a 20:15 | nj 12:30

Wojerowski CineMotion:

The Jungle Book w 3 D: wšědnje 15:25, 17:40 a 20:00 | pj a so 22:25 The Jungle Book: wšědnje 15:15 | so a nj 13:05 How to be Single: wšědnje 17:30 (nimo srj) a 19:50 | pj a so 22:10 The Boss: wšědnje 14:05, 16:05 a 20:30 | pj a so 22:35 The Huntsman & The Ice Queen w 3 D: wšědnje 18:05 Gods of Egypt w 3 D: wšědnje 19:35 (nimo srj) Gods of Egypt: wšědnje 16:50 | pj a so 22:20 Zoomania w 3 D: pj a so 13:10 Zoo­mania: wšědnje 14:35 Bibi & Tina – Mädchen gegen Jungs: so a nj 12:15 Kung Fu Panda 3: so a nj 12:05 The First Avenger – Civil War w 3 D: srj 19:30 Am Ende ein Fest: srj 10:00 Süd­afrika: srj 17:30

Do kina (14.04.16)

štwórtk, 14. apryla 2016 spisane wot:

14.4.– 20.4.2016 Budyski filmowy palast: The Jungle Book w 3 D: wšědnje 15:00 (nimo štw, pó a srj), 17:30 a 20:00 | pj a so 22:30 The Boss: srj 20:00 The Huntsman and the Ice Queen w 3 D: wšědnje 19:45 | pj a so 22:15 How to be Single: wšědnje 17:15 a 19:45 | pj a so 22:15 Eddie the Eagle: wšědnje 15:00 (nimo štw, pó a srj) Batman v. Superman: wšědnje 16:30 (nimo pó) | pj 21:45 Zoomania: wšědnje 17:15 | nj 12:30 Zoomania w 3 D: wšědnje 14:45 (nimo štw, pó a srj) Kung Fu Panda 3: wšědnje 14:30 (nimo štw, pó a srj) | nj 12:30 Kung Fu Panda 3 w 3 D: nj 12:45 Der geilste Tag: wšědnje 19:30 (nimo pó a srj) | so 20:00 Bibi & Tina – Mädchen gegen Jungs: nj 12:30

Kino-ekstra: The Big Short: pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

The Jungle Book w 3 D: wšědnje 15:20, 17:40 a 20:00 | pj a so 22:25 The Jungle Book: wšědnje 15:15 | so a nj 13:05 How to be Single: wšědnje 17:30 a 19:50 | pj a so 22:15 Batman v. Superman: wšědnje 19:30 (nimo so a srj) The Huntsman and the Ice Queen w 3 D: wšědnje 20:05 The Huntsman and the Ice Queen: wšědnje 17:35 | so 22:35 Der geilste Tag: wšědnje 17:00 (nimo so a srj) The Boy: pj 22:30 Kung Fu Panda 3 w 3 D: so a nj 13:10 Kung Fu Panda 3: wšědnje 14:55 Zoomania w 3 D: wšědnje 15:10 Zoomania: so a nj 13:05 Das Tagebuch der Anne Frank: so 12:25 Dirty Grandpa: so 22:30 Bibi & Tina – Mädchen gegen Jungs: nj 12:40 10 Cloverfield Lane: pj 22:35 The Boss: srj 20:00 Freunde fürs Leben: srj 17:15

Do kina (07.04.16)

štwórtk, 07. apryla 2016 spisane wot:

7.4.– 13.4.2016 Budyski filmowy palast: The Huntsman & The Ice Queen w 3 D: wšědnje 14:00 (nimo štw, pó a srj), 17:00 a 19:30 | pj a so 22:00 How to be Single: wšědnje 14:30 (nimo štw, pó a srj), 17:00 a 19:30 | pj a so 22:15 Eddie­ the Eagle – Alles ist möglich: wšědnje 17:00 pó) Batman v. Superman: wšědnje 19:15 (nimo pó) | pó 19:45 | pj a so 22:00 Robinson Crusoe w 3 D: nj 12:00 Zoomania: wšědnje 18:15 | nj 12:15 Zoomania w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo štw, pó a srj) Kung Fu Panda 3: wšědnje 14:45 (nimo štw, pó a srj) Kung Fu Panda 3 w 3 D: wšědnje 16:15 Der Spion und sein Bruder: pj a so 22:45 Der geilste­ Tag: wšědnje 20:30 (nimo pó) Dirty Grandpa: nj 12:30 Bibi & Tina – Mädchen gegen Jungs: nj 12:15

Kino-ekstra: The Danish Girl: pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Batman v. Superman w 3 D: wšědnje 19:30 Batman v. Superman: wšědnje 16:35 | pj a so 21:55 How to be Single: wšědnje 14:20, 17:15 a 19:35 The Huntsman & The Ice Queen w 3 D: wšědnje 15:05, 17:30 a 20:00 | pj a so 22:30 10 Cloverfield Lane: wšědnje 20:10 | pj 22:35 Der geilste Tag: wšědnje 17:45 (nimo pó a srj) The Boy: pj a so 22:25 Kung Fu Panda 3 w 3 D: so a nj 13:15 Kung Fu Panda­ 3: wšědnje 15:30 Zoomania w 3 D: wšědnje 15:00 Zoomania: so a nj 12:05 Das Tagebuch der Anne Frank: so 12:30 Dirty Grandpa: so 22:35 Bibi & Tina:­ so a nj 12:50 The Choice – Bis zum letzten Tag: nj 12:45 Suffragette – Taten statt Worte: srj 17:45

Do kina (31.03.16)

štwórtk, 31. měrca 2016 spisane wot:

31.3.– 6.4.2016 Budyski filmowy palast: Eddie the Eagle – Alles ist möglich: wšědnje 14:15 (nimo pó a srj), 16:30 (nimo pó) a 21:00 (nimo pó) | pó 17:00 a 19:30 How to be Single: srj 19:45 Batman v. Superman: wšědnje 16:16 | pó 19:15 Batman v. Superman w 3 D: wšědnje 19:15 (nimo srj) | pj a so 22.15 Zoomania: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj) a 18:15 | nj 12:00 Zoomania w 3 D: wšědnje 14:00 (nimo pó a srj), 16:00 (nimo pj, pó a wu) a 20:30 Kung Fu Panda 3: wšědnje 17:00 (nimo pó a wu) | nj 12:00 | pj, pó a wu 16:00 Kung Fu Panda 3 w 3 D: wšědnje 14:00 (nimo pó a srj) Die Bestimmung: pj a so 22:45 Robinson Crusoe w 3 D: nj 12:00 My Big Fat Greek Wedding 2: wu 17:00 Der Spion und sein Bruder: pj, so a srj 18:45 Der geilste Tag: wšědnje 19:15 (nimo pó a srj) Dirty Grandpa: štw, nj a wu 18:45 Deadpool: pj a so 22:45 The Hateful 8: so 21:45 The Revenant – Der Rückkehrer: pj 21:45 Bibi & Tina – Mädchen gegen Jungs: nj 12:00

Kino-ekstra: Legend: pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

nawěšk

nowostki LND