Do kina (19.04.18)

štwórtk, 19. apryla 2018 spisane wot:

19.04.2018 – 25.04.2018 Budyski fil­mowy palast: Early Man – Steinzeit bereit: nj 14:30 A Quiet Place: wšědnje 17:30 (nimo pó) a 19:30 | pj a so 22:00 Der Sex Pakt: wšědnje 19:45 | štw, pj, so a wu 15:15 | pó 17:15 | so 22:00 Pacific Rim: wšědnje 19:45 (nimo pó) Unsere Erde 2: pj, nj a srj 17:30 Peter Hase: wšědnje 15:00 (nimo srj) a 17:00 | nj 13:00 Ready Player One w 3 D: wšědnje 19:30 Jim Knopf: wšědnje 15:00 (nimo srj) a 17:15 (nimo pó) | nj 12:45 Die kleine Hexe: nj 12:15 Die Biene Maja 2: nj 13:00 Heilstätten: so a srj 21:45 Midnight Sun: štw, so, pó a wu 17:30 Red Sparrow: pj a srj 21:45 Tomb Raider w 3 D: pj 21:45 Fünf Freunde und das Tal der Dinosaurier: wšědnje 15:15 (nimo srj) Fifty Shades of Grey: pj, so a srj 22:15

Kino-ekstra: Das Leben ist ein Fest: pó 14:30, 17:15 a 20:15

Do kina (12.04.18)

štwórtk, 12. apryla 2018 spisane wot:

12.04.2018 – 18.04.2018 Budyski fil­mowy palast: Unsere Erde 2: pj, nj a srj 18:30 Der Sex Pakt: wšědnje 15:00 (nimo srj), 17:15 a 19:45 (nimo pó) | pó 16:15 a 20:30 | pj a so 22:45 Peter Hase: wšědnje 14:45 (nimo pó a srj) a 17:00 | nj 12:45 Ready Player One w 3 D: wšědnje 17:00 a 19:45 Jim Knopf und Lukas der Lokomotivführer: wšědnje 14:00 (nimo srj) a 16:15 (nimo pó) | nj 12:30 Die kleine Hexe: nj 12:30 Midnight Sun – Alles für dich: štw, so, pó a wu 18:30 Tomb Raider w 3 D: pj 22:00 Fünf Freunde und das Tal der Dinosaurier: wšědnje 14:45 (nimo srj) Die Biene Maja 2 – Die Honigspiele: nj 12:15 Heilstätten: so 22:00 Red Sparrow: pj a so 22:00 Fifty Shades of Grey – Befreite Lust: wšědnje 20:30 (nimo pó) | pj a so 22:30

Kino-ekstra: Nur Gott kann mich richten: pó 17:15 a 20:15

Do kina (05.04.18)

štwórtk, 05. apryla 2018 spisane wot:

5.04.2018 – 11.04.2018 Budyski fil­mowy palast: Unsere Erde 2: wšědnje 18:15 | štw, nj a wu 19:45 Titanic: nj 19:45 Der Sex Pakt: srj 19:45 Peter Hase: wšědnje 15:00 (nimo pó a srj) a 17:15 | štw, pj, so a nj 12:45 Ready Player One w 3 D: wšědnje 14:15 (nimo pó a srj) a 17:00 | štw, so, pó a wu 19:30 | pj, nj a srj 19:45 | pj a so 22:15 Jim Knopf: wšědnje 14:45 (nimo pó a srj) a 17:17 (nimo pó) | štw, pj, so a nj 12:30 | pó 16:00 Die kleine Hexe: štw, pj, so a nj 12:15 Midnight Sun: wšědnje 16.15 (nimo pó) Tomb Raider w 3 D: štw, so, pó a wu 19:45 | pj a so 22.30 Fünf Freunde und das Tal der Dinosaurier: wšědnje 14:00 (nimo pó a srj) Die Biene Maja 2: štw, pj, so a nj 12.15 Heilstätten: pj a so 22:30 Red Sparrow: pj, so a srj 19:45 | pó 20:15 Fifty Shades of Grey: wšědnje 20:15 (nimo pó) Black Panther: pj a so 22:30

Kino-ekstra: Der seidene Faden: pó 17:15 a 20:15

Do kina (29.03.18)

štwórtk, 29. měrca 2018 spisane wot:

29.03.2018 – 4.04.2018 Budyski fil­mowy palast: Jim Knopf: wšědnje 14:45, 17:15 a 19:45 | wu a srj 10:15 | pó, wu a srj 12:30 Peter Hase: wšědnje 15 a 17:15 | pó, wu a srj 12:45 Ready Player One w 3 D: srj 20:15 Tomb Raider: wšědnje 19:30 (nimo srj) | srj 19:45 | štw, pj, so a nj 22:15 Fünf Freunde: wšědnje 15:15 | wu a srj 10:15 | pó, wu a srj 13:00 Die kleine Hexe: wšědnje 17:15 (nimo pó) | wu a srj 10:00 Midnight Sun: wšědnje 17:30 Die Biene Maja 2: wšědnje 15:15 Heilstätten: štw, pj, so a nj 22:30 Red Sparrow: wšědnje 19:45 (nimo pó) | pj a nj 20:00 Fifty Shades of Grey: wšědnje 19:45 (nimo srj) | štw a so 22:00 Black Panther: štw, pj, so a nj 22:15 Hilfe, ich hab meine Eltern geschrumpft: pó, wu a srj 13:00 Wendy 2: wu a srj 10:30

Kino-ekstra: Die dunkelste Stunde: pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion: Jim Knopf: wšědnje 13:00, 15:15, 17:30 a 19:55 Die Verlegerin: wšědnje 20:25 (nimo srj) Unsere Erde 2: wšědnje 16:00 Alles Geld der Welt: srj 17:00 Ready Player One w 3 D: srj 20:25 Peter Hase: wšědnje 12:50, 14:15 (nimo so), 16:20 (nimo so) a 18:25 (nimo so) | so 14:30 a 16:45 Pacific Rim w 3 D: wšědnje 19:45 | štw, pj, so a nj 22:10 Fünf Freunde: wšědnje 13:55 Tomb Raider w 3 D: wšědnje 18:00 Tomb Raider: štw, pj, so a nj 22:50 Heilstätten: štw, pj, so a nj 22:45 Die Biene Maja 2: wšědnje 12:20 a 15:00 Die kleine Hexe: wšědnje 11:45 Red Sparrow: štw, pj, so a nj 22.15 Black Panther: wšědnje 17:00 (nimo srj) Fifty Shades of Grey: wšědnje 20:30 (nimo so)

Do kina (22.03.18)

štwórtk, 22. měrca 2018 spisane wot:

22.03.2018 – 28.03.2018 Budyski fil­mowy palast: Peter Hase: wšědnje 14:30 (nimo srj), 17:00 a 19:00 | nj 12:30 Midnight Sun – Alles für dich: wšědnje 16:30 (nimo pó) a 20:30 (nimo pó) | pó 17:15 a 19:30 Jim Knopf: nj 14:30 Tomb Raider w 3 D: wšědnje 19:30 (nimo pó) | pj, nj, pó a srj 16:30 | pj a so 22:00 Die Biene Maja 2: wšědnje 14:30 (nimo nj a srj) | nj 12:30 Fünf Freunde und das Tal der Dinosaurier: wšědnje 15:00 (nimo srj) a 17:15 (nimo pó) Heilstätten: wšědnje 18:30 (nimo pó) Red Sparrow: wšědnje 21:00 | pj a so 22:15 Fifty Shades of Grey – Befreite Lust: wšědnje 19:45 Die kleine Hexe: wšědnje 14:15 (nimo pó a srj) Black Panther: pj a so 22:30 Hilfe, ich hab meine Eltern geschrumpft: nj 12:15 | so a wu 16:30 Wendy 2: nj 12:45 Wunder: štw 16:30

Kino-ekstra: Das Leuchtebn der Erinnerung: pó 14:30, 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion: Peter Hase: wšědnje 14:15, 16:15 a 18:15 | so a nj 12:40 Pacific Rim: Uprising w 3 D: wšědnje 17:30 a 20:00 | pj a so 22:20 Madame: srj 10:00 Jim Knopf: nj 14:45 Der seidene Faden: srj 17:10 Fünf Freunde und das Tal der Dinosaurier: wšědnje 14:40 (nimo nj) a 17:10 (nimo so a srj) | so a nj 12:30 Tomb Raider w 3 D: wšědnje 19.50 Tomb Raider: wšědnje 17:00 | pj a so 22:20 Heilstätten: pj a so 22:30 Death Wish: pj a so 22:15 Die Biene Maja 2: so a nj 12:20 a 14:50 Red Sparrow: wšědnje 19:30 Wendy: wšědnje 15:00 (nimo nj) | nj 12:45 Black Panther: wšědnje 14:50 (nimo so a nj) | so a nj 17:10 Fifty Shades of Grey – Befreite Lust: wšědnje 20:15

Do kina (15.03.18)

štwórtk, 15. měrca 2018 spisane wot:

15.03.2018 – 21.03.2018 Budyski fil­mowy palast: Disney Junior Mitmachkino: nj 15:00 Peter Hase: nj 16:30 Fünf Freunde und das Tal der Dinosaurier: wšědnje 17:00 (nimo nj) | štw, pj, so a wu 14:45 | nj 12:30, 14:15 a 16:15 Tomb Raider w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj), 17:00 a 19:30 | pj a so 22:15 Midnight Sun – Alle für dich: srj 19:45 Die kleine Hexe: wšědnje 15:45 Die Biene Maja: wšědnje 14:00 (nimo pó a srj) | nj 12:15 Heilstätten: wšědnje 18:15 (nimo pó) a 20:15 (nimo pó) Red Sparrow: štw, so, nj a wu 19:45 | pj a so 22:15 Wendy 2 – Freundschaft für immer: štw, pj, so a wu 14:15 | nj 12:15 Hilfe, ich hab meine Eltern geschrumpft: wšědnje 16:15 (nimo nj a pó) | nj 12:15 Black Panther: pj a pó 19:45 Black Panther w 3 D: pj a so 22:30 Fifty Shades of Grey – Befreite Lust: wšědnje 20:15 | pj a so 22:30 Dieses bescheuerte Herz: pj a wu 18:00 Wunder: so, pó a srj 18:00

Kino-ekstra: Three Billboards Outside Ebbing, Missouri: pó 17:15 a 20:15 | štw a nj 18:00

Do kina (08.03.18)

štwórtk, 08. měrca 2018 spisane wot:

8.03.2018 – 14.03.2018 Budyski fil­mowy palast: Tomb Raider w 3 D: srj 20:15 Die Biene Maja 2 – Die Honigspiele: wšě­dnje 14:00 (nimo pó a srj) a 16:45 (nimo pó a srj) | nj 12:00 Heilstätten: wšědnje 16:00 (nimo štw) a 20:15 (nimo štw) | pj a so 22:15 Red Sparrow: wšědnje 19:30 | pj a so 22:00 Wendy 2 – Freundschaft für immer: wšědnje 14:45 (nimo pó a srj) a 17:00 | nj 12:30 Die kleine Hexe: wšědnje 17:00 (nimo pó) | nj 12:30 | pj, so, nj a wu 14:45 Hilfe, ich hab meine Eltern geschrumpft: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj) Black Panther: wšědnje 19:30 (nimo pó a srj) | pó a srj 16:45 Black Panther w 3 D: pj a so 22:15 Fifty Shades of Grey – Befreite Lust: wšědnje 19:30 | pj a so 22:30 Dieses bescheuerte Herz: pj, nj a wu 18:00 Ferdinand – Geht STIERisch ab!: nj 12:15 Wunder: so, pó a srj 18:00

Kino-ekstra: Eine bretonische Liebe: pó 17:15 a 20:15

Do kina (01.03.18)

štwórtk, 01. měrca 2018 spisane wot:

1.03.2018 – 7.03.2018 Budyski fil­mowy palast: Die Biene Maja 2 – Die Honigspiele: wšědnje 14:00 (nimo pó a srj) a 16:00 | nj 12:00 Heilstätten: wšědnje 20:15 Red Sparrow: wšědnje 19:45 (nimo pó) | pó 19:30 | pj a so 22:00 Wendy 2 – Freundschaft für immer: wšědnje 14:45 (nimo pó a srj) a 17:00 | nj 12:30 Die kleine Hexe: wšědnje 14:45 (nimo pó a srj) | nj 12:30 Hilfe, ich hab meine Eltern geschrumpft: wšědnje 17:15 Black Panther: wšědnje 17:00 (nimo pó) Black Panther w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj) a 19:30 (nimo pó a srj) | pj a so 22:30 Fifty Shades of Grey – Befreite Lust: wšědnje 19:30 | pj a so 22:30 Dieses bescheuerte Herz: pj, nj a wu 18:00 Maze Runner: pj a so 22:15 Ferdinand – Geht STIERisch ab!: nj 12:15 Wunder: štw, so, pó a srj 18:00 Vielmachglas: srj 19:45

Kino-ekstra: Loving Vincent: pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion: Die Biene Maja 2 – Die Honigspiele: wšědnje 15:00 a 16:30 | so a nj 13:00 Game Night: wšědnje 14:20, 18:30 a 20:454 | pj a so 22:55 Red Sparrow: wšědnje 17:00 a 19:50 | pj a so 22:30 Die dunkelste Stunde: srj 17:00 Wendy 2 – Freundschaft für immer: wšědnje 14:15 a 16:15 | so a nj 12:15 Black Panther w 3 D: wšědnje 19:45 Black Panther: wšědnje 16:55 (nimo srj) | pj a so 22:40 Fifty Shades of Grey – Befreite Lust: wšědnje 16:15 a 20:30 Insidious – The Last Key: pj a so 22:45 Die kleine Hexe: štw, so, pó a srj 14:45 | nj 12:30 Wunder: so a nj 12:00 Hilfe, ich hab meine Eltern geschrumpft: pj, nj a wu 14:45

Do kina (22.02.18)

štwórtk, 22. februara 2018 spisane wot:

22.2.2018 – 28.02.2018 Budyski fil­mowy palast: Wendy 2 – Freundschaft für immer: wšědnje 14:45 (nimo srj) a 17:00 (nimo pó) | nj 12:30 | pó 16:00 Die kleine Hexe: wšědnje 14:45 (nimo pó a srj) a 16:00 (nimo pó) | nj 12:15 Hilfe, ich hab meine Eltern geschrumpft: wšědnje 14:00 (nimo srj) | nj 12:00 Black Panther w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo srj), 17:15 a 20:00 | pj a so 22:45 Fifty Shades of Grey – Befreite Lust: wšědnje 17:00 a 19:45 | pj a so 22:30 Dieses bescheuerte Herz: pj a so 18:15 | pó a srj 18:15 Hot Dog: štw 18:15 | pj a so 22:30 | nj a wu 18:15 Maze Runner – Die Auserwählten in der Todeszone: wšědnje 19:30 (nimo pó) Ferdinand – Geht STIERisch ab!: nj 12:30 Wunder: wšědnje 20:30 Insidious – The Last Key: pj a so 23:00

Kino-ekstra: Madame: pó 14:30, 17:15 a 20:15

Do kina (15.02.18)

štwórtk, 15. februara 2018 spisane wot:

15.2.2018 – 21.02.2018 Budyski fil­mowy palast: Black Panther w 3 D: wšědnje 14:30, 17:15 a 20:00 | pj a so 22:45 Disney Prinzessinen Wunschkino: nj 15:00 Wendy 2 – Freundschaft für immer: nj 16:30 Ferdinand – Geht STIERisch ab!: wu a srj 10:00 | nj, wu a srj 11:45 Fifty Shades of Grey – Befreite Lust: wšědnje 14:15 (nimo nj), 17:00 a 19:45 | pj a so 22:30 Die kleine Hexe: wšědnje 14:30 (nimo nj) a 16:00 | wu a srj 9:30 | nj, wu a srj 12:15 | nj 14:15 Hilfe, ich hab meine Eltern geschrumpft: wšědnje 14:00 | wu a srj 9:30 Paddington 2: wu a srj 9:30 Dieses bescheuerte Herz: pj, so, pó a srj 18:15 Coco – Lebendiger als das Leben: nj, wu a srj 11:45 Insidious – The Last Key: pj a so 23:00 Hot Dog: štw, nj a wu 18:15 | pj a so 22:30 Wunder: wšědnje 20:30 Star Wars: Die letzten Jedi: nj 11:30 Jumanji – Willkommen im Dschungel: wu a srj 12:00 Maze Runner: wšědnje 16:30 (nimo nj a pó) a 19:30 (nimo pó)

Kino-ekstra: Lieber leben: pó 17:15 a 20:15 | nj 18:15

nawěšk

nowostki LND