Do kina (23.02.17)

štwórtk, 23. februara 2017 spisane wot:

23.2.2017–01.03. 2017 Budyski filmowy palast: Bob, der Streuner: wšědnje 16:45 (nimo pj, so, pó a srj) John Wick – Kapitel 2: wšědnje 20:00 (nimo pó a srj) | pj a so 22:30 Bibi & Tina 4: wšědnje 17:00 a 14:30 (nimo srj) Fifty Shades of Grey: wšědnje 17:00 (nimo pó) a 19:30 (nimo srj) | pj a so 22:30 | pó 16:45 | srj 20:00 The LEGO Batman Movie: wšědnje 14:30 (nimo srj) The LEGO Batman Movie w 3 D: wšědnje12:30 (nimo pó, wu a srj) | 17:15 (nimo štw, nj, pó a wu) Wendy: wšědnje 15:00 (nimo pó a srj) Kundschafter des Friedens: pj a srj 16:45 | štw, so a wu 19:45 | nj a pó 17:15 Mein Blind Date mit dem Leben: so 16:45 | štw, a wu 17:15 | pj, nj, pó a srj 19:45 Timm Thaler: štw, pj, so a nj 12:30 Vaiana: wšědnje 14:45 (nimo srj) Sing: wšědnje 12:45 (nimo pó, wu a srj) Feuerwehrmann Sam: pó 14:30, 17:15 a 20:15 A Cure for Wellness:­ wšědnje 19:30 | pj a so 22:00

Do kina (16.02.17)

štwórtk, 16. februara 2017 spisane wot:

16.2.2017–22.2.2017 Budyski filmowy palast: Bob, der Streuner: wšědnje 12:45 (nimo pj a nj) a 17:15 (nimo pó) John Wick – Kapitel 2: wšědnje 19:45 | pj a so 22:15 Bibi & Tina 4: nj 15:00 Fifty Shades of Grey: wšědnje 14:45, 17:00 a 20:00 | pj a so 22:45 The LEGO Batman Movie: wšědnje 14:30 (nimo nj) | nj 15:00 The LEGO Batman Movie w 3 D: wšědnje 17:30 Wendy: wšědnje 15:00 Resident Evil: The Final Chapter: pj a so 22:00 Split: wšědnje 19:30 (nimo pó) | pj a so 22:15 Kundschafter des Friedens: pj, nj a wu 17:15 | štw, so, pó a srj 19:45 Mein Blind Date mit dem Leben: štw, so, pó a srj 17:15 | pj, nj a wu 19:30 Timm Thaler: pj a nj 12:30 Willkommen bei den Hartmanns: pj, nj a wu 12:30 Vaiana: wšědnje 15:00 (nimo nj) | štw, so, pó a srj 12:30 | wu 9:45, 10:00 a 10:15 Sing: wšědnje 12:30 Feuerwehrmann Sam: wšědnje 13:00

Kino-ekstra: Sully:­ pó 17:15 a 20:15

Do kina (09.02.17)

štwórtk, 09. februara 2017 spisane wot:

9.2.2017–15.2.2017 Budyski filmowy palast: Fifty Shades of Grey: wšědnje 14:30, 17:00 a 20:00 | pj a so 22:45 The LEGO Batman Movie: wšědnje 14:30 The LEGO Batman Movie w 3 D: wšě­dnje 17:00 a 19:30 John Wick – Kapitel 2: srj 20:15 Resident Evil: The Final Chapter: pj a so 22:15 Timm Thaler: wšědnje 17:00 (nimo pó) Wendy: wšědnje 14:45 Split: wšědnje 19:30 (nimo pó) | pj a so 22:00 Kundschafter des Friedens: pj, so, nj a wu 17:15 | štw a srj 19:45 Mein Blind Date mit dem Leben: štw, pó a srj 17:15 | pj, so, nj a wu 19:30 xXx – Die Rückkehr des Xander Cage: pj a so 22:00 Willkommen bei den Hartmanns: nj 12:30 Findet Dorie: wu 10:00, 10:15, 10:30 Vaiana: wšědnje 14:30 (nimo štw) Sing: nj 12:30 Ritter Rost: nj 12:30 Feuerwehrmann Sam: nj 12:45

Kino-ekstra: Paula:­ pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion: Fifty Shades of Grey: wšědnje 14:25, 17:00 a 20:00 | pj a so 22:35 La La Land: wšědnje 19:45 Split: wšědnje 21:00 | pj a so 22:35 Kundschafter des Friedens: wšědnje 16:55 a 19:00 The LEGO Batman Movie w 3 D: wšědnje 15:20 a 20:10 (nimo wu) The LEGO­ Batman Movie: wšědnje 13:05 (nimo štw a pj) a 17:45 Resident Evil: The Final Chapter w 3 D: pj a so 22:30 Timm Thaler: wšědnje 15:00 Wendy: wšědnje 12:25 (nimo štw a pj) a 14:55 Monster Trucks w 3 D: wšědnje 17:15 Monster Trucks: so, nj, pó a wu 12:45 Vaiana: wšědnje 12:30 (nimo štw a pj) John Wick – Kapitel 2: wu 20:00 Alle Farben des Lebens­: srj 13:00

Do kina (02.02.17)

štwórtk, 02. februara 2017 spisane wot:

2.2.2017–8.2.2017 Budyski filmowy palast: Split: wšědnje 19:15 (nimo srj) | srj 17:00 | pj a so 21:45 Fifty Shades of Grey: srj 19:45, 20:00 a 20:15 Tim Thaler oder Das verkaufte Lachen: wšědnje 17:00 | pj, so, nj a wu 14:45 Resident Evil: The Final Chapter w 3 D: pj a so 22:00 Kundschafter des Friedens: wšědnje 17:30 (nimo pó) a 19:45 (nimo pó a srj) | pó 17:15 a 19:30 Mein Blind Date mit dem Leben: wšědnje 17:00 (nimo srj) a 19:30 (nimo srj) | pj, so, nj a wu 14:30 xXx – Die Rückkehr des Xander Cage w 3 D: wšědnje 19:30 (nimo pó a srj) Wendy: wšědnje 17:15 (nimo pó) | pj, so, nj a wu 15:00 Assassin´s Creed: pj 22:00 Ritter Rost 2: nj 12:45 Feuerwehrmann Sam: nj 13:00 The Great Wall: so 22:00 Passengers: pj a so 22:00 Willkommen bei den Hartmanns: nj 12:30 Vaiana: pj, so,nj a wu 15:00 Sing: nj 12:30

Kino-ekstra: Frantz:­ pó 17:15 a 20:15

Do kina (26.01.17)

štwórtk, 26. januara 2017 spisane wot:

26.1.2017–1.2.2017 Budyski filmowy palast: Resident Evil: The Final Chapter w 3 D: wšědnje 19:15 | pj a so 21:45 Kundschafter des Friedens: wšědnje 17:30 a 19:45 Mein Blind Date mit dem Leben: wšědnje 14:30 (nimo štw a srj), 17:00 a 19:30 Wendy: wšědnje 14:30 (nimo štw a srj) a 16:45 xXx – Die Rückkehr des Xander Cage w 3 D: wšědnje 20:00 (nimo pó) | pj a so 22:15 Ritter Rost 2: nj 12:30 Feuerwehrmann Sam: nj 12:45 The Great Wall: so 22:00 The Great Wall w 3 D: štw a nj 17:30 Assassin’s Creed: pj 22:00 Passengers: pj a so 22:00 Vier gegen die Bank: pj a wu 17:30 Rogue One: A Star Wars Story w 3 D: nj 12:15 Phantastische Tierwesen: nj 12:15 Willkommen bei den Hartmanns: so a srj 17:30 Vaiana: wšědnje 15:00 (nimo štw a srj) Sing: pj, so, nj a wu 15:00

Kino-ekstra: Hinter den Wolken:­ pó 14:30, 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion: Resident Evil – The Final Chapter w 3 D: wšědnje 18:30 a 20:45 | pj a so 23:05 Kundschafter des Friedens: wšědnje 14:04, 16:05 a 20:35 | pj a so 22:40 Why him?: wšědnje 15:40 The Great Wall w 3 D: wšědnje 19:50 | pj a so 22:05 xXx – Die Rückkehr des Xander Cage w 3 D: wšědnje 18:00 (nimo srj) a 20:30 | so a nj 23:00 Plötzlich Papa: wšědnje 18:05 Wendy: wšědnje 13:40 a 16:30 | so a nj 11:45 Monster Trucks w 3 D: wšědnje 17:30 Monster Trucks: wšědnje 15:15 Ritter Rost 2: so a nj 12:10 Feuerwehrmann Sam: so a nj 12:35 Ballerina: so a nj 13:15 Vaiana: wšědnje 14:10 Sully: srj 18:00

Do kina (19.01.17)

štwórtk, 19. januara 2017 spisane wot:

19.1.2017–25.1.2017 Budyski filmowy palast: xXx – Die Rückkehr des Xander Cage w 3 D: wšědnje 17:00 a 19:30 (nimo so a srj) | so a srj 20:00 | pj 22:00 | so 22:30 Kundschafter des Friedens: so 18:00 Ritter Rost 2: wšědnje 16:00 | pj, so, nj a wu 14:00 | nj 12:15 Feuerwehrmann Sam: nj 12:45 Wendy: nj 15:00 Mein Blind Date mit dem Leben: srj 19:45 The Great Wall w 3 D: wšědnje 19:45 (nimo srj) | pj a so 22:15 Passengers: wšědnje 17:00 (nimo pó) a 19:30 (nimo pó) Vier gegen die Bank: wšědnje 20:30 | pj a so 22:30 Assassin’s Creed w 3 D­:­­ pj a so 22:00 Rogue One: A Star Wars Story w 3 D: wšědnje 17:00 (nimo so) Vaiana: pj, so, nj a wu 14:30 | nj 12:15 Phantastische Tierwesen: pj, so, nj a wu 14:15 Willkommen bei den Hartmanns: wšědnje 18:00 Sing: pj, so a wu 14:30 | nj 12:30

Kino-ekstra: Swiss Army Man:­ pó 17:15 a 20:15

Do kina (12.01.17)

štwórtk, 12. januara 2017 spisane wot:

12.1.2017–18.1.2017 Budyski filmowy palast: The Great Wall w 3 D: wšědnje 17:00 a 20:00 | pj a so 22:30 Ritter Rost 2: nj 15:30 xXx – Die Rückkehr des Xander Cage w 3 D: srj 20:15 Passengers: wšědnje 17:00 (nimo pó) | srj 19:30 | pj a so 22:00 Vier gegen die Bank: wšědnje 20:30 | pj, so a wu 13:45 | pj a so 22:30 Assassin’s Creed w 3 D: pj a so 22:00 Passengers w 3 D: wšědnje 19:30 (nimo srj) Assassin’s Creed: wšědnje 19:30 (nimo pó a srj) Rogue One: A Star Wars Story w 3 D: wšědnje 17:00 Vaiana: wšědnje 15:45 (nimo nj) | nj 12:45 Vaiana w 3 D: pj, so, nj a wu 14:30 Schubert in Love: nj 12:15 Phantastische Tierwesen: pj, so, nj a wu 14:15 Willkommen bei den Hartmanns: wšědnje 18:00 Pettersson und Findus: nj 12:30 Sing: pj, so, nj a wu 14:30 Sing w 3 D: nj 12:15

Kino-ekstra: Gleißendes Glück:­ pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion: The Great Wall w 3 D: wšědnje 15:10, 17:30 a 19:45 | pj a so 22:05 Plötzlich Pappa: wšědnje 20:15 Why him?: wšědnje 17:25 a 20:00 | pj a so 22:30 Vier gegen die Bank: wšědnje 18:10 (nimo srj) Ballerina w 3 D: wšědnje 16:10 Ballerina: wšědnje 14:15 | so a nj 12:20 Sing: so a nj 12:45 Passengers w 3 D: wšědnje 15:05 (nimo pó) a 20:05 (nimo srj) Passengers: wšědnje 17:35 | pj a so 22:35 Vaiana w 3 D: so a nj 12:40 Vaiana: wšědnje 15:00 Assassin’s Creed w 3 D: pj a so 22:45 Willkommen bei den Hartmanns: so a nj 12:50 xXx – Die Rückkehr des Xander Cage w 3 D: srj 20:00 Ritter Rost 2: nj 15:00 Jeder stirbt für sich allein: srj 18:10

Do kina (05.01.17)

štwórtk, 05. januara 2017 spisane wot:

29.12.2016–4.1.2017 Budyski filmowy palast: Assassin’s Creed: wšědnje 19:45 (nimo pó) Passengers: wšědnje 17:00 (nimo pó) Vaiana: pj, so, nj a wu 14:30 | nj 11:45 Vaiana w 3 D: wšědnje 17:00 (nimo pó) Passengers w 3 D: wšědnje 19:45 | so a nj 14:15 | pó 17:00 | pj a so 22:15 Vier gegen die Bank: wšědnje 16:00 a 20:30 | pj a so 22:45 Rogue One: A Star Wars Story: pj, so a nj 14:00 | pj a so 22:30 Rogue­ One: A Star Wars Story w 3 D: wšědnje 16:45 a 19:45 Schubert in Love: nj 11:45 Sing: pj, so, nj a wu 13:45 Sing w 3 D: nj 12:00 Phantastische Tierwesen: pj a wu 14:00 Willkommen bei den Hartmanns: wšědnje 18:00 Pettersson und Findus: nj 12:00 Assassin’s Creed w 3 D: pj a so 22:30

Kino-ekstra: Meine Zeit mit Cézanne:­ pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion: Vier gegen die Bank: wšědnje 16:15 a 20:40 | pj a so 22:50 Rogue One – A Star Wars Story w 3 D: wšědnje 17:00 a 19:34 (nimo so) Rogue One – A Star Wars Story: wšědnje 14:15 | pj a so 22:30 Sing w 3 D: so a nj 12:00 Sing: wšědnje 14:00 (nimo nj) Passengers w 3 D: wšědnje 14:50 a 20:00 Passengers: wšědnje 17:30 | so a nj 22:35 Vaiana w 3 D: wšědnje 17:25 (nimo so) Vaiana: wšědnje 15:00 | so a nj 12:30 Assassin’s Creed w 3 D: wšědnje 19:50 | pj a so 22:25 Assassin’s Creed: wšědnje 18:15 (nimo srj) Willkommen bei den Hartmanns: so a nj 11:45 Die Vampirschwestern 3: so a nj 12:45 Ballerina: nj 14:15 Café Society: srj 16:15

Do kina (29.12.16)

štwórtk, 29. decembera 2016 spisane wot:

29.12.2016–4.1.2017 Budyski filmowy palast: Assassin’s Creed w 3 D: wšědnje 20:00 | so 16:30 | štw a pj 22:30 Vaiana: wšědnje 14:45 | pó 14:30 Vaiana w 3 D: wšědnje 17:00 | štw a pj 12:00 Passengers w 3 D: srj 19:45 Rogue One: A Star Wars Story: so 12:00 | srj 19:30 Vier gegen die Bank: wšědnje 14:00, 18:15 a 20:30 (nimo so) | štw a pj 22:45 | so 16:45 Rogue One: A Star Wars Story w 3 D: wšědnje 14:00 a 17:00 (nimo so) a 19:45 (nimo so a srj) | štw a pj 20:30 Schubert in Love: pj, wu a srj 17:15 Sing: wšědnje 16:00 (nimo so) Sing w 3 D: wšědnje 14:45 (nimo so a pó) | so 12:00 Die Vampirschwestern 3 – Reise nach Transsilvanien: štw a pj 12:00 Arrival: štw a pj 22:30 Phantastische Tierwesen und wo sie zu finden sind: so 16:15 | štw a nj 17:15 Willkommen bei den Hartmanns: štw, pj, nje a wu 20:00 | so 14:00 Trolls – Finde dein Glück: štw, pj a so 12:00 Pettersson und Findus – Das schönste Weihnachten: so 12:00 | štw a pj 12:45 | so 14:45

Kino-ekstra: Der Landarzt von Chaussy:­ pó 14:30, 17:15 a 20:15

Do kina (22.12.16)

štwórtk, 22. decembera 2016 spisane wot:

22.12.–28.12.2016 Budyski filmowy palast: Vier gegen die Bank: nj, pó, wu a srj 14:00, 18:15.20:30 a 22:45 Vaiana: wšědnje 14:15 (nimo so) | so 12:30 Vaiana w 3 D: wšědnje 12:00 (nimo so a nj), 17:30 (nimo so), 20:00 (nimo so) a 22:30 (nimo štw a so) | pj 9:30 | so 10:15 a 15:00 Rogue One: A Star Wars Story w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo nimo so), 16:45 (nimo so), 19:45 (nimo so) a 22:45 (nimo štw a so) | so 12:30 Sing w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo so) | so 12:45 Schubert in Love: wšědnje 17:15 (nimo so a pó) | pj 22:30 | so 10:15 Sing: pj a so 10:00 | nj, pó, wu a srj 16:00 | štw a pj 17:15 Die Vampirschwestern 3: wšědnje 12:15 (nimo so a nj) | štw, pj a so 10:00 Arrival: pj, nj, wu a srj 22:00 | pó 22:15 Phantastische Tierwesen: štw a pj 19:45 | so 14.30 Willkommen bei den Hartmanns: wšědnje 19:30 (nimo so a pó) | pj 10:15 | štw a pj 14:45 | so 15:00 Trolls: štw, pj a so 12:30 | pó, wu a srj 12:00 Pettersson und Findus: wšědnje 12:45 (nimo so a nj) | so 15:15

Kino-ekstra: Welcome to Norway:­ pó 17:15 a 20:15

nawěšk

nowostki LND