Wuslědki (23.11.15)

póndźela, 23. nowembera 2015
artikl hódnoćić
(0 )

Kopańca, krajna liga

FSV Zwickau II – Glauchau 6:2 (2:1)

Heidenau – Markkleeberg 1:2 (0:1)

Hohenstein-E. – BSC Freiberg 6:0 (1:0)

Wocl Riesa – Pirna-Copitz 3:1 (1:0)

Zhorjelc – FC Grimma 0:1 (0:0)

Kamjenc – Chemija Lipsk 1:1 (1:1)

Rapid Kamjenica – FC Eilenburg 0:5 (0:3)

Reichenbach – Taucha 4:0 (3:0)

1. Wocl Riesa 13 30 : 15 27

2. Chemija Lipsk 12 32 : 12 26

3. FC Grimma 13 23 : 15 25

4. Kamjenc 12 22 : 8 23

5. FSV Zwickau II 13 20 : 13 23

6. FC Eilenburg 13 25 : 21 21

7. Markkleeberg 13 24 : 21 19

8. Hohenstein-E. 13 28 : 20 18

9. Zhorjelc 13 17 : 16 18

10. Pirna-Copitz 13 17 : 21 16

11. Heidenau 13 13 : 18 16

12. Glauchau 12 13 : 23 12

13. Reichenbach 13 12 : 19 11

14. BSC Freiberg 13 12 : 33 11

15. Rapid Kamjenica 12 14 : 26 10

16. Taucha 13 10 : 31 6

Wokrjesna wyša liga

Bukecy – Póst Budyšin 3:4 (0:3)

Kulow – Hory0:0 (0:0)

Połčnica – ST Ćisk2:1 (0:1)

Kumwałd – Rakecy1:0 (1:0)

Großröhrsdorf – Wjelećin 8:0 (2:0)

Ralbicy/Hórki – Wachau 1:1 (1:0)

Łuty – Chrósćicy1:3 (1:1)

1. Chrósćicy 14 37 : 7 38

2. Hory 13 38 : 8 30

3. Kumwałd 12 33 : 14 26

4. Hnašecy 12 29 : 13 23

5. Großröhrsdorf 14 31 : 27 23

6. Ralbicy/Hórki 13 26 : 13 20

7. Póst Budyšin 14 35 : 33 20

8. Rakecy 13 23 : 18 19

9. ST Ćisk 13 26 : 26 19

10. Połčnica 14 23 : 22 16

11. Ramnow  12 25 : 25 16

12. Kinspork 13 22 : 27 15

13. Kulow 13 18 : 20 13

14. Bukecy 13 15 : 36 8

15. Wachau 13 18 : 45 8

16. Wjelećin 13 16 : 47 7

17. Łuty 13 12 : 46 7

Wokrjesna liga, stafla II

Hórnikecy – Wětnica/Hola 0:0 (0:0)

Njeswačidło – Lubuš2:3 (2:2)

Šćeńca – Bluń2:5 (0:1)

Nowe Město II – Ćisk II 1:2 (1:1)

Hory II – Wojerecy 1919 0:1 (0:0)

Ralbicy/Hórki II – FC Łužica 0:5 (0:2)

HZ Łaz – Nadr. Hrabowka 2:1 (2:0)

Wokrjesna liga, stafla III

Großröhrsd. II – Wósl./Skaskow 4:1 (2:1)

Němske Pazlicy – Frankenthal 1:4 (0:3)

Haselbachtal – Sepicy 2:6 (0:2)

wozjewjene w: Wuslědki
Prošu přizjewće so, chceće-li komentar podać

nawěšk

nowostki LND