Wuslědki (28.02.19)

štwórtk, 28. februara 2019 spisane wot:

Kopańca, wokrjesna liga, stafla I

Wjernarjecy – ST Budyšin 1:3 (1:2)

Arnsdorf – Großröhrsdorf II 1:0 (0:0)

Frankenthal – Kubšicy 4:0 (2:0)

Horni kraj-Sprjewja II

– HZ Lomnitz-Großnaundorf II 0:2 (0:1)

Biskopicy II – Ottendorf-Okrilla 4:2 (3:0)

Bretnig-Hauswalde

– Germania Budyšin II 3:5 (2:1)

Wuslědki (27.02.19)

srjeda, 27. februara 2019 spisane wot:

Kopańca, wokrjesna liga stafla II

Wulka Dubr. – Łaz/Běły Chołmc 1:4 (1:2)

HZ Wulke Ždźary – Haselbachtal 0:0 (0:0)

Łuty – Njebjelčicy1:3 (1:2)

Mały Wosyk – Lubuš0:2 (0:1)

Ćisk II – Malešecy0:3 (0:1)

Rakecy II/Šćeńca – Wojerecy II 6:1 (3:0)

Nadr. Hrabowka – Chrósćicy II 1:2 (1:1)

1. ST Marijina hwězda 15 45 : 4 42

2. HZ Łaz/Běły Chołmc 15 45 : 13 35

3. Traktor Malešecy 16 41 : 18 33

4. ST Ćisk II 16 30 : 19 33

5. ST Lubuš 16 24 : 14 26

6. Wojerowski FC II 16 24 : 23 25

7. HZ Wulke Ždźary 16 20 : 22 24

8. SJ Njebjelčicy 16 26 : 21 22

9. SV Haselbachtal 16 27 : 24 21

10. FSV Łuty 15 24 : 26 17

11. SJ Chrósćicy II 16 20 : 29 16

12. Nadrózna Hrabowka 16 24 : 37 15

13. ST Wulka Dubrawa 16 21 : 46 14

14. HZ Rakecy II/Šćeńca 16 15 : 45 8

15. ST Mały Wosyk 15 14 : 59 6

Wuslědki (26.02.19)

wutora, 26. februara 2019 spisane wot:

Kopańca, 3. liga

Aalen – Sonnenhof Großaspach 1:1 (1:1)

Osnabrück – Halleski FC 2:0 (2:0)

Choćebuz – 1860 Mnichow 1:2 (0:0)

Hansa Rostock – Meppen 0:2 (0:0)

Braunschweig – Unterhaching 1:0 (1:0)

Carl Zeiss Jena – Fortuna Köln 0:1 (0:1)

Přećeljo sporta Lotte – Karlsruhe 0:0 (0:0)

Kaiserslautern – Zwickau 1:1 (1:0)

Wiesbaden – Würzburg 0:2 (0:1)

1. VfL Osnabrück 25 35 : 18 51

2. Karlsruheski SC 25 39 : 24 45

3. SV Wehen Wiesbaden 25 47 : 35 42

4. Halleski FC 25 26 : 21 42

5. KFC Uerdingen 05 24 31 : 33 38

6. FC Würzburger Kickers 25 37 : 29 36

7. SpVgg Unterhaching 23 43 : 25 35

8. TSV 1860 Mnichow 25 37 : 29 34

9. SV Meppen 25 36 : 34 34

10. SC Preußen Münster 24 30 : 30 34

11. F.C. Hansa Rostock 25 31 : 36 33

12. 1. FC Kaiserslautern 25 27 : 33 33

13. Přećeljo sporta Lotte 25 23 : 26 32

14. FSV Zwickau 25 29 : 27 30

15. SC Fortuna Köln 25 24 : 42 29

16. SG Großaspach 25 22 : 26 28

17. Eintr. Braunschweig 25 30 : 43 26

18. FC Carl Zeiss Jena 25 28 : 41 24

19. FC Energija Choćebuz 24 29 : 41 23

20. VfR Aalen 24 28 : 39 18

regionalna liga

Babelsberg – Lok Lipsk 3:0 (2:0)

BFC Dynamo – Budyšin 3:1 (2:0)

Halberstadt – Altglienicke 1:1 (0:0)

Fürstenwalde – Rathenow 1:0 (1:0)

Erfurt – Berlinski AK2:2 (0:0)

Meuselwitz – Neugersdorf 1:0 (1:0)

Viktoria Berlin – Hertha BSC II 1:0 (1:0)

Biskopičanske KT – Nordhausen 2:3 (1:3)

1. Kamjeničanski FC 20 52 : 15 54

2. Berlinski AK 21 42 : 24 43

3. Hertha BSC II 21 39 : 26 38

4. Čerwjeno-běli Erfurt 21 39 : 21 37

5. Wacker Nordhausen 20 30 : 19 36

6. SV Babelsberg 21 36 : 26 31

7. Lok Lipsk 21 28 : 25 27

8. Germania Halberstadt 22 29 : 29 27

9. Union Fürstenwalde 22 30 : 40 27

10. FC Viktoria Berlin 20 27 : 17 25

11. VSG Altglienicke 21 33 : 40 24

12. VfB Auerbach 19 22 : 28 23

13. ZFC Meuselwitz 21 32 : 41 23

Wuslědki (25.02.19)

póndźela, 25. februara 2019 spisane wot:

Kopańca, wokrjesna wyša liga

Bukecy – Großnaundorf wupad

Hnašecy-Dobruša – Porchow 4:0 (1:0)

Kumwałd – Germania Budyšin 3:4 (2:2)

Ramnow – Hory7:1 (2:1)

Ralbicy/Hórki – Połčnica 1:1 (0:0)

Němske Pazlicy – Wojerowski FC 3:5 (1:4)

Radwor – Kulow1:7 (1:4)

Kinspork/Łužnica – Rakecy 1:9 (0:3)

Wuslědki (21.02.19)

štwórtk, 21. februara 2019 spisane wot:

Koparske tabulki dorosta

młodźina E, wokrjesna liga, stafla V

1. Natwar Němske Pazlicy II 9 91 : 12 27

2. Jednota Kamjenc II 9 52 : 18 22

3. SJ Njebjelčicy 9 79 : 19 19

4. TSV Połčnica 1920 II 9 68 : 18 17

5. ST Marijina hwězda 9 72 : 20 16

6. Sokoł Ralbicy/Hórki 9 31 : 32 9

7. Natw. Němske Pazlicy II 9 25 : 84 7

8. SJ Chrósćicy 9 34 : 33 6

9. Jednota Kamjenc III 9 14 : 57 6

10. HZ Hlinowc/Halštrow 9 10 : 183 3

młodźina E, wokrjesna liga, stafla VI

1. LSV Hory 1990 9 58 : 9 22

2. ST Ćisk  9 65 : 19 22

3. Rakečanske ST 9 67 : 15 21

4. Módro-běli Kulow II 9 41 : 35 18

5. HZ Nadrózna Hrabowka II/ Wětnica/  Hola/TSV Njedźichow 9 34 : 29 12

6. ST Ćisk II 9 39 : 39 11

7. HZ ST Lubuš/LSV Bluń 9 28 : 37 10

8. HZ SZ Wětnica/Hola/

ST Nadrózna Hrabowka/

TSZ Njedźichow 9 52 : 57 9

9. Wojerowski FC II 9 25 : 64 7

10. HZ Łaz/Běły Chołmc 9 8 : 113 0

Wuslědki (20.02.19)

srjeda, 20. februara 2019 spisane wot:

Kopańca, wokrjesna liga, stafla 1

1. TSV Wachau 16 77 : 28 35

2. Horni kraj-Sprjewja II 15 50 : 18 32

3. ST Wjelećin 16 39 : 26 31

4. FV Ottendorf-Okrilla 14 34 : 23 28

5. Biskopičanske KT II 16 48 : 36 27

6. Arnsdorfske KT 15 45 : 28 26

7. SC Großröhrsdorf II 16 35 : 27 26

8. ST Kubšicy 15 34 : 36 23

9. ST Budyšin 15 24 : 25 22

10. TSV Wjernarjecy 14 37 : 44 20

11. Bretnig-Hauswalde 16 25 : 46 19

12. SV Frankenthal 15 33 : 47 16

13. HZ Huska/Hodźij 16 15 : 41 13

regionalna liga

1. Kamjeničanski FC 19 50 : 15 51

2. Berlinski AK 20 40 : 22 42

3. Hertha BSC II 20 39 : 25 38

4. Čerwjeno-běli Erfurt 19 37 : 17 36

5. Wacker Nordhausen 19 27 : 17 33

6. SV Babelsberg 20 33 : 26 28

7. Lok Lipsk 20 28 : 22 27

8. Germania Halberstadt 21 28 : 28 26

9. Union Fürstenwalde 21 29 : 40 24

10. VfB Auerbach 19 22 : 28 23

11. VSG Altglienicke 20 32 : 39 23

12. FC Viktoria Berlin 19 26 : 17 22

13. Budissa Budyšin 21 15 : 29 22

14. Biskopičanske KT 20 15 : 31 21

15. ZFC Meuselwitz 20 31 : 41 20

Wuslědki (19.02.19)

wutora, 19. februara 2019 spisane wot:

Kopańca, wokrjesna liga, stafla 2

Wojerecy II – Mały Wosyk 3:0 (0:0)

Lubuš – Ćisk II4:0 (1:0)

Łaz/Běły Chołmc – Rakecy II 6:0 (2:0)

Malešecy – Nadrózna Hrabowka 6:2 (5:1)

Chrósćicy II – Marijina hwězda 0:2 (0:0)

Njebjelčicy – Wulke Ždźary 2:0 (0:0)

Haselbachtal – Wulka Dubrawa 6:1 (2:1)

1. ST Marijina hwězda 15 45 : 4 42

2. ST Ćisk II 15 30 : 16 33

3. HZ Łaz/Běły Chołmc 14 41 : 12 32

4. Traktor Malešecy 15 38 : 18 30

5. Wojerowski FC II 15 23 : 17 25

6. ST Lubuš 15 22 : 14 23

7. HZ Wulke Ždźary 15 20 : 22 23

8. SV Haselbachtal 15 27 : 24 20

9. SJ Njebjelčicy 15 23 : 20 19

10. FSV Łuty 14 23 : 23 17

11. Nadrózna Hrabowka 15 23 : 35 15

12. 1896 Wulka Dubrawa 15 20 : 42 14

13. SJ Chrósćicy II 15 18 : 28 13

14. ST Mały Wosyk 14 14 : 57 6

15. HZ Rakecy II/Šćeńca 15 9 : 44 5

wokrjesna wyša liga

čoło tabulki

1. Rakečanske ST 16 57 : 8 45

2. Módro-běli Kulow 16 34 : 15 35

3. LSV Hory 16 35 : 25 28

4. Drohotka Ramnow 16 32 : 24 28

5. Sokoł Ralbicy/Hórki 16 31 : 24 28

6. Germania Budyšin 16 38 : 30 26

7. ST Kinspork/Łužnica 16 27 : 25 23

8. Natwar Němske Pazlicy 16 27 : 25 22

9. TSV Połčnica 16 28 : 36 22

10. Wojerowski FC 15 35 : 27 21

11. ST Hnašecy-Dobruša 16 30 : 35 21

12. Motor Kumwałd 15 26 : 35 19

13. SG Großnaundorf 16 28 : 39 13

14. ST Porchow 16 24 : 36 13

15. Zeleno-běli Bukecy 16 18 : 57 11

16. ST Radwor 16 15 : 44 5

Wuslědki (18.02.19)

póndźela, 18. februara 2019 spisane wot:

Kopańca, wokrjesna wyša liga

Rakecy – Radwor2:1 (1:0)

Kulow – Bukecy4:0 (1:0)

Połčnica – Němske Pazlicy 2:1 (2:1)

Wojerecy – Ramnow1:3 (1:1)

Germ. Budyšin – Hnaš.-Dobruša 2:3 (1:1)

Hory – Kumwałd4:1 (3:1)

Porchow – Kinspork/Łužnica 0:0 (0:0)

Großnaundorf – Ralbicy/Hórki0:3 (0:0)

Wuslědki (12.02.19)

wutora, 12. februara 2019 spisane wot:

Kopańca

3. liga

Osnabrück – Großaspach 0:2 (0:1)

Kaiserslautern – Halleski FC 0:0 (0:0)

Uerdingen – 1860 Mnichow 1:1 (0:0)

Choćebuz – Würzburger Kickers 1:2 (0:1)

Hansa Rostock – Unterhaching 2:0 (1:0)

Fortuna Köln – Zwickau 1:0 (0:0)

Carl Zeiss Jena – Karlsruheski SC 1:1 (1:1)

Aalen – Meppen 1:2 (1:1)

Braunschweig – Wiesbaden 2:3 (1:2)

1. VfL Osnabrück 23 33 : 18 47

2. Karlsruheski SC 22 38 : 22 43

3. Halleski FC 23 26 : 19 41

4. SV Wehen Wiesbaden 23 45 : 32 39

5. KFC Uerdingen 05 23 29 : 30 38

6. SpVgg Unterhaching 21 42 : 22 35

7. FC Würzburger Kickers 23 35 : 27 33

8. SC Preußen Münster 22 30 : 29 33

9. F.C. Hansa Rostock 23 29 : 34 30

10. 1. FC Kaiserslautern 23 25 : 32 29

11. TSV 1860 Mnichow 23 33 : 27 28

12. Přećeljo sporta Lotte 22 22 : 26 27

13. SC Fortuna Köln 23 22 : 39 26

14. FSV Zwickau 22 25 : 25 25

15. SV Meppen 22 29 : 33 25

16. SG Großaspach 23 18 : 23 24

17. FC Carl Zeiss Jena 23 28 : 38 24

18. FC Energija Choćebuz 22 28 : 36 23

19. Eintr. Braunschweig 23 26 : 42 20

20. VfR Aalen 21 25 : 34 17

Wuslědki (11.02.19)

póndźela, 11. februara 2019 spisane wot:

Kopańca, regionalna liga muži

Fürstenwalde – Budissa Budyšin 1:0 (0:0)

Erfurt – Germania Halberstadt 0:2 (0:1)

1. Kamjeničanski FC 19 50 : 15 51

2. Berlinski AK 19 39 : 22 39

3. Čerwjeno-běli Erfurt 19 37 : 17 36

4. Hertha BSC II 19 37 : 24 35

5. Wacker Nordhausen 19 27 : 17 33

6. SV Babelsberg 19 31 : 24 27

7. Germania Halberstadt 20 27 : 27 25

8. Lok Lipsk 19 23 : 22 24

9. Union Fürstenwalde 20 29 : 35 24

10. FC Viktoria Berlin 19 26 : 17 22

11. VfB Auerbach 18 21 : 27 22

12. Budissa Budyšin 20 13 : 27 21

13. Biskopičanske KT 19 15 : 30 21

14. ZFC Meuselwitz 19 30 : 39 20

15. VSG Altglienicke 19 29 : 38 20

16. BFC Dynamo 19 20 : 36 20

17. HŁ Neugersdorf 18 19 : 35 19

18. Optik Rathenow 18 17 : 38 9

nawěšk

nowostki LND