Kopańca
Wokrjesna wyša liga
SG Großnaundorf – Ramnow 2:2 (1:1)
ST Ćisk – Módro-běli Kulow 0:0 (0:0)
Hnašecy-Dobruša – Něm. Pazlicy 0:3 (0:1)
TSV Wachau – SC Großröhrsdorf 0:4 (0:3)
Biskopičanske KT II –
ST Horni kraj-Sprjewja 8:1 (3:1)
Drohotka Ramnow – Połčnica 0:3 (0:1)
SG Großnaundorf – Sokoł 2:1 (1:1)
Hlinowski SK –
HZ Łaz/Běły Chołmc2:3 (1:0)
ST Radwor – Ottendorf-Okrilla 0:3 (0:1)
1. Biskopičanske KT II 23 95 : 16 57
2. ST Horni kraj-Sprjewja 23 78 : 31 53
3. ST Hnašecy-Dobruša 23 86 : 44 45
4. SC Großröhrsdorf 24 61 : 37 45
5. Sokoł Ralbicy/Hórki 23 58 : 37 45
6. SG Großnaundorf 23 45 : 39 44
7. Natwar Němske Pazlicy 23 64 : 51 40
8. Módro-běli Kulow 23 44 : 38 36
9. TSV Połčnica 23 36 : 40 35
10. Drohotka Ramnow 23 54 : 38 33
11. FV Ottendorf-Okrilla 23 39 : 56 23
12. HZ Łaz/Běły Chołmc 23 24 : 65 21
13. TSV Wachau 23 34 : 68 17
14. Hlinowski SK 23 34 : 61 13
15. ST Radwor 23 33 : 79 13
16. ST Ćisk 24 28 : 113 7
Kopańca, krajna klasa
VfB Běła Woda – Wojerowski FC 2:8 (1:3)
Póst Budyšin – SJ Chrósćicy 2:1 (1:1)
1. FV Přezjednota Niska 21 78 : 15 52
2. Drježdźanski SC 21 53 : 28 48
3. FSC Wódrjeńca 21 59 : 47 34
4. FSV Nowosólc-Hródk 21 37 : 25 33
5. SZ Drježdźany Strěžin 21 43 : 39 33
6. ST Wesenitzal 20 35 : 32 33
7. Radebergerske ST 21 37 : 45 29
8. TSV Rotacija Drježdźany 21 34 : 43 27
9. Póst Germania Budyšin 21 32 : 49 27
10. SG Weixdorf 21 37 : 33 26
11. BSV Sebnitz 21 36 : 36 26
12. Wojerowski FC 21 38 : 39 24
13. Mód.-běli Zschachwitz 21 41 : 51 21
14. SJ Chrósćicy 21 22 : 40 21
15. Rakečanske ST 20 30 : 61 21
16. VfB Běła Woda 21 35 : 64 17
Kopańca
Wokrjesna liga stafla I
HZ Rakecy II/Minakał II –
Arnsdorfske KT2:7 (1:5)
HZ Frankenthal –
ST Marijina hwězda1:0 (1:0)
SZ Steinigtwolmsdorf –
TSV Wjernarjecy5:3 (1:1)
ST Porchow –
TSV Wjazońca1:0 (1:0)
SZ Drjewnica –
Motor Kumwałd1:3 (1:0)
ST Wjelećin –
HZ Huska/Hodźij2:3 (1:1)
Bretnig-Hauswalde –
SJ Chrósćicy II4:2 (1:0)
1. Arnsdorfske KT 19 69 : 26 46
2. Bretnig-Hauswalde 19 69 : 32 43
3. ST Porchow 18 46 : 26 36
4. ST Marijina hwězda 19 54 : 32 33
5. SZ Steinigtwolmsdorf 19 58 : 46 31
6. Motor Kumwałd 19 57 : 50 27
7. TSV Wjazońca 19 41 : 34 27
8. HZ Huska/Hodźij 19 39 : 34 26
9. ST Wjelećin 19 42 : 49 24
10. SJ Chrósćicy II 18 29 : 44 22
11. TSV Wjernarjecy 19 40 : 53 20
12. HZ Frankenthal 19 24 : 51 20
13. HZ Rakecy/Minakał II 19 28 : 80 16
14. SZ Drjewnica 19 17 : 56 9
Kopańca, wokrjesna liga stafla I
1. Arnsdorfske KT 18 62 : 24 43
2. Bretnig-Hauswalde 18 65 : 30 40
3. ST Marijina hwězda 18 54 : 31 33
4. ST Porchow 17 45 : 26 33
5. SZ Steinigtwolmsdorf 18 53 : 43 28
6. TSV Wjazońca 18 41 : 33 27
7. Motor Kumwałd 18 54 : 49 24
8. ST Wjelećin 18 40 : 46 24
9. HZ Huska/Hodźij 18 36 : 32 23
10. SJ Chrósćicy II 17 27 : 40 22
11. TSV Wjernarjecy 18 37 : 48 20
12. HZ Frankenthal 18 23 : 51 17
13. HZ Rakecy/Minakał II 18 26 : 73 16
14. SZ Drjewnica 18 16 : 53 9
Krajna klasa
1. FV Přezjednota Niska 17 61 : 9 43
2. Drježdźanski SC 17 40 : 25 36
3. FSC Wódrjeńca 17 51 : 38 30
4. SZ Drježdźany Strěžin 17 37 : 30 29
5. FSV Nowosólc-Hródk 17 30 : 22 26
6. TSV Rotacija Drježdźany 17 29 : 30 26
7. ST Wesenitzal 17 28 : 30 24
8. Radebergerske ST 17 30 : 36 23
9. SG Weixdorf 17 30 : 28 21
10. Póst German. Budyšin 17 26 : 41 21
11. BSV Sebnitz 17 27 : 27 20
12. Wojerowski FC 17 26 : 33 18
13. SJ Chrósćicy 17 18 : 35 18
14. VfB Běła Woda 17 32 : 47 17
15. Rakečanske ST 17 26 : 50 17
16. Mód.-běli Zschachwitz 17 32 : 42 14
Wokrjesna wyša liga
1. Biskopičanske KT II 22 87 : 15 54
2. ST Horni kraj-Sprjewja 22 77 : 23 53
3. ST Hnašecy-Dobruša 22 86 : 41 45
4. Sokoł Ralbicy/Hórki 22 57 : 35 45
5. SC Großröhrsdorf 23 57 : 37 42
6. SG Großnaundorf 21 41 : 36 40
7. Natwar Němske Pazlicy 22 61 : 51 37
8. Módro-běli Kulow 22 44 : 38 35
9. Drohotka Ramnow 21 52 : 33 32
10. TSV Połčnica 22 33 : 40 32
11. FV Ottendorf-Okrilla 22 36 : 56 20
12. HZ Łaz/Běły Chołmc 22 21 : 63 18
13. TSV Wachau 22 34 : 64 17
14. Hlinowski SK 22 32 : 58 13
15. ST Radwor 22 33 : 76 13
16. ST Ćisk 23 28 : 113 6
Kopańca, regionalna liga muži
Hansa Rostock II – Carl Zeiss Jena 1:3 (0:1)
Kamjeničanski FC – FSV Zwickau 2:0 (2:0)
Energija Choćebuz – Eilenburg 2:1 (1:1)
1. Greifswaldski KK 27 51 : 19 56
2. FC Energija Choćebuz 27 51 : 29 54
3. BFC Dynamo 27 49 : 26 53
4. SV Babelsberg 27 34 : 28 45
5. VSG Altglienicke 27 52 : 36 44
6. Viktoria Berlin 27 36 : 31 44
7. FC Carl Zeiss Jena 27 44 : 33 40
8. BSG Chemija Lipsk 27 29 : 32 38
9. Kamjeničanski FC 27 31 : 38 38
10. FSV Luckenwalde 27 40 : 43 35
11. FC Čerwje.-běli Erfurt 27 42 : 41 34
12. FSV Zwickau 27 41 : 47 34
13. Lok Lipsk 27 35 : 47 33
14. ZFC Meuselwitz 27 33 : 38 30
15. Hertha BSC II 27 41 : 53 29
16. FC Eilenburg 27 33 : 47 27
17. Berlinski AK 27 18 : 51 18
18. F.C. Hansa Rostock II 27 32 : 53 16
Wyša liga mužojo
FC Grimma – VfB Auerbach 0:3 (0:3)
VfL Halle – Ger. Halberstadt 1:1 (1:1)
VFC Plauen – FC Magdeburg II 2:0 (0:0)
1. VFC Plauen 21 46 : 13 52
2. Biskopičanske KT 21 53 : 23 51
3. Germania Halberstadt 21 53 : 29 44
4. 1. FC Magdeburg II 21 52 : 26 42
5. VfB Kśišow 21 44 : 32 36
6. SG Union Sandersdorf 21 34 : 25 33
7. VfB Auerbach 21 35 : 29 33
8. Ludwigsfeldski KK 21 28 : 32 28
9. SC Freital 21 30 : 33 26
10. Jednota Wernigerode 21 41 : 46 25
11. Budissa Budyšin 21 29 : 36 23
12. FC Jednota Rudolstadt 21 26 : 38 19
13. VfL Halle 20 31 : 43 17
14. Motor Marienberg 21 23 : 67 17
15. FC Grimma 20 18 : 47 14
16. ST Arnstadt 21 20 : 44 12
Kopańca, wokrjesna liga stafla II
Němske Pazlicy II – Minakał 1:1 (1:1)
ST Kubšicy – Zeleno-běli Bukecy 1:3 (1:0)
1. Módro-běli Minakał 18 32 : 15 36
2. Zeleno-běli Bukecy 18 47 : 28 35
3. LSV Hory 18 61 : 52 33
4. ST Wulka Dubrawa 18 37 : 16 32
5. ST Kubšicy 18 42 : 25 32
6. FSV Łuty 18 37 : 27 29
7. HZ Nadrózna Hrabowka 18 42 : 39 25
8. Wojerowski FC II 18 38 : 41 24
9. Traktor Malešecy 18 33 : 27 23
10. ST Lubuš 18 34 : 41 23
11. ST Kinspork/Łužnica 18 28 : 32 22
12. ST Bart 18 23 : 28 22
13. Wóslink/Skask./Kul. II 18 18 : 57 10
14. ST Němske Pazlicy II 18 16 : 60 8
Wokrjesna klasa stafla II
Połčnica II – SG Frankenthal II 9:1 (5:0)
1. TSV Połčnica II 13 53 : 12 34
2. SC Großröhrsdorf II 13 29 : 17 29
3. ST Haselbachtal 13 33 : 30 23
4. ST Liegau-Augustusbad 12 34 : 18 21
5. Lomnitz-Großnaund. II 13 26 : 23 18
6. TSV Wachau II 13 24 : 33 17
7. FV Ottendorf-Okrilla II 13 25 : 24 16
8. Arnsdorfske KT II 12 28 : 28 13
9. Großhart./Porchow II 13 20 : 34 11
10. Bretnig-Hauswalde II 12 19 : 28 8
11. SG Frankenthal II 13 11 : 55 4
Kopańca, wokrjesna wyša liga
Łaz/Běły Chołmc – Großnaund. 2:3 (1:2)
Horni kraj-Sprjewja – Wachau 8:0 (8:0)
SC Großröhrsdorf – ST Radwor 4:1 (2:1)
Kulow – Drohotka Ramnow 3:1 (2:0)
Połčnica – Biskopičanske KT II 0:4 (0:1)
Sokoł – ST Hnašecy-Dobruša 3:2 (1:2)
Natwar Němske Pazlicy – ST Ćisk 5:0 (1:0)
1. Biskopičanske KT II 22 87 : 15 54
2. ST Horni kraj-Sprjewja 22 77 : 23 53
3. ST Hnašecy-Dobruša 22 86 : 41 45
4. Sokoł Ralbicy/Hórki 21 52 : 35 42
5. SG Großnaundorf 21 41 : 36 40
6. SC Großröhrsdorf 22 51 : 37 39
7. Natwar Němske Pazlicy 22 61 : 51 37
8. Módro-běli Kulow 22 44 : 38 35
9. Drohotka Ramnow 21 52 : 33 32
10. TSV Połčnica 22 33 : 40 32
11. FV Ottendorf-Okrilla 22 36 : 56 20
12. HZ Łaz/Běły Chołmc 22 21 : 63 18
13. TSV Wachau 21 34 : 59 17
14. Hlinowski SK 22 32 : 58 13
15. ST Radwor 22 33 : 76 13
16. ST Ćisk 22 28 : 107 6
Wokrjesna liga stafla I
Wjernarjecy – SZ Drjewnica 3:1 (2:0)
Arnsdorf – Bretnig-Hauswalde 2:0 (1:0)
SJ Chrósćicy II – ST Wjelećin 2:1 (0:1)
Marijina hwězda – ST Porchow 0:4 (0:2)
1. Arnsdorfske KT 18 62 : 24 43
2. Bretnig-Hauswalde 18 65 : 30 40
3. ST Marijina hwězda 18 54 : 31 33
4. ST Porchow 17 45 : 26 33
5. SZ Steinigtwolmsdorf 18 53 : 43 28
6. Motor Kumwałd 18 54 : 49 24
7. TSV Wjazońca 17 36 : 33 24
8. ST Wjelećin 18 40 : 46 24
9. SJ Chrósćicy II 17 27 : 40 22
10. HZ Huska/Hodźij 17 34 : 32 20
11. TSV Wjernarjecy 18 37 : 48 20
12. HZ Frankenthal 17 23 : 49 17
13. Rakecy II/Minakał II 17 26 : 68 16
14. SZ Drjewnica 18 16 : 53 9
Kopańca, wokrjesna wyša liga
TSV Wachau – TSV Połčnica 0:1 (0:0)
Biskopičanske KT II – Kulow 6:1 (4:0)
ST Ćisk – Sokoł Ralbicy/Hórki 3:2 (1:2)
Łaz/Běły Chołmc – Otte.-Okrilla 3:1 (1:0)
Ramnow – Němske Pazlicy 4:1 (2:0)
Großnaund. – Hnašecy-Dobruša 2:3 (1:3)
Hlinowski SK – Großröhrsdorf 1:2 (0:1)
Radwor – Horni kraj-Sprjewja 2:3 (0:2)
1. Biskopičanske KT II 21 83 : 15 51
2. ST Horni kraj-Sprjewja 21 69 : 23 50
3. ST Hnašecy-Dobruša 21 84 : 38 45
4. Sokoł Ralbicy/Hórki 20 49 : 33 39
5. SG Großnaundorf 20 38 : 34 37
6. SC Großröhrsdorf 21 47 : 36 36
7. Natwar Němske Pazlicy 21 56 : 51 34
8. Drohotka Ramnow 20 51 : 30 32
9. Módro-běli Kulow 21 41 : 37 32
10. TSV Połčnica 21 33 : 36 32
11. HZ Łaz/Běły Chołmc 21 19 : 60 18
12. TSV Wachau 20 34 : 51 17
13. FV Ottendorf-Okrilla 21 31 : 55 17
14. Hlinowski SK 21 31 : 53 13
15. ST Radwor 21 32 : 72 13
16. ST Ćisk 21 28 : 102 6
Wokrjesna liga stafla I
Wjazońca – ST Marijina hwězda 3:0 (1:0)
Rak./Minakał II – Bretnig-Haus. 1:8 (1:6)
SZ Drjewnica – HZ Huska/Hodźij 0:4 (0:2)
Steinigtwolmsd. – SJ Chrósćicy II 6:1 (4:0)
ST Porchow – Motor Kumwałd 1:2 (0:1)
HZ Frankenthal – Wjernarjecy 5:3 (3:1)
ST Wjelećin – Arnsdorfske KT 0:3 (0:1)
1. Bretnig-Hauswalde 17 65 : 28 40
2. Arnsdorfske KT 17 60 : 24 40
3. ST Marijina hwězda 17 54 : 27 33
4. ST Porchow 16 41 : 26 30
5. SZ Steinigtwolmsdorf 17 51 : 42 25
6. TSV Wjazońca 17 36 : 33 24
7. ST Wjelećin 17 39 : 44 24
8. Motor Kumwałd 17 48 : 49 21
9. HZ Huska/Hodźij 16 33 : 30 20
10. SJ Chrósćicy II 16 25 : 39 19
11. TSV Wjernarjecy 17 34 : 47 17
12. HZ Frankenthal 16 23 : 43 17
13. HZ Rakecy/Minakał II 17 26 : 68 16
14. SZ Drjewnica 17 15 : 50 9
Kopańca, krajna klasa
Wojerowski FC – Rot. Drježdźany 1:3 (0:2)
Póst Budyšin – BSV Sebnitz 3:3 (1:0)
Chrósćicy – Drježdźanski SC 0:3 (0:0)
Nowosólc-Hródk – Běła Woda 2:1 (2:1)
1. FV Přezjednota Niska 18 63 : 10 46
2. Drježdźanski SC 18 42 : 26 39
3. FSC Wódrjeńca 18 52 : 40 30
4. SZ Drježdźany Strěžin 18 38 : 31 30
5. ST Wesenitzal 17 27 : 28 26
6. Radebergerske ST 18 34 : 37 26
7. TSV Rotacija Drježdźany 18 29 : 34 26
8. FSV Nowosólc-Hródk 17 26 : 23 24
9. BSV Sebnitz 18 31 : 28 23
10. SG Weixdorf 18 30 : 28 22
11. Póst German. Budyšin 18 27 : 45 21
12. Wojerowski FC 18 27 : 35 18
13. SJ Chrósćicy 18 18 : 36 18
14. Rakečanske ST 17 26 : 45 18
15. Mód.-běli Zschachwitz 18 36 : 42 17
16. VfB Běła Woda 17 31 : 49 16
Kopańca, wokrjesna wyša liga
Łaz/Běły Chołmc – Kulow 0:3 (0:2)
ST Radwor – Sokoł Ralbicy/Hórki 2:3 (1:0)
1. Biskopičanske KT II 20 77 : 14 48
2. ST Horni kraj-Sprjewja 20 66 : 21 47
3. ST Hnašecy-Dobruša 20 81 : 36 42
4. Sokoł Ralbicy/Hórki 19 47 : 30 39
5. SG Großnaundorf 19 36 : 31 37
6. Natwar Němske Pazlicy 20 55 : 47 34
7. SC Großröhrsdorf 20 45 : 35 33
8. Módro-běli Kulow 20 40 : 31 32
9. Drohotka Ramnow 19 47 : 29 29
10. TSV Połčnica 20 32 : 36 29
11. TSV Wachau 19 34 : 50 17
12. FV Ottendorf-Okrilla 20 30 : 52 17
13. HZ Łaz/Běły Chołmc 20 16 : 59 15
14. Hlinowski SK 20 30 : 51 13
15. ST Radwor 20 30 : 69 13
16. ST Ćisk 20 25 : 100 3
Wokrjesna klasa stafla III
1. Běła/Cunn./N. Pazlicy III 12 52 : 22 26
2. Zeleno-běli Sepicy 11 42 : 17 25
3. ST Njeswačidło 12 40 : 18 23
4. SJ Njebjelčicy 12 28 : 22 22
5. W. Dubrawa II/Radwor II 12 26 : 26 19
6. HZ Halštrow/Hlinowc II 12 23 : 32 15
7. ST Lubuš II 12 26 : 23 14
8. HZ Ralbicy II/Pančicy II 11 17 : 27 12
9. Jednota Kamjenc 12 18 : 24 11
10. Wujězd/Łaz/B. Chołmc 12 22 : 35 11
11. FSV Łuty II 12 10 : 58 4