Wuslědki (26.10.17)

štwórtk, 26. oktobera 2017 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla II

Wojerowski FC II – Njebjelčicy 1:1 (0:0)

Chrósćicy II – Wulka Dubrawa 0:3 (0:1)

Marijina hwězda – Ćisk II 2:1 (1:0)

1. ST Lubuš 9 29  :  7 25

2. HZ Łaz/Běły Chołmc 9 27  :  12 22

3. Natwar Němske Pazlicy 9 40  :  9 21

4. SV Haselbachtal 9 32  :  13 21

5. FSV Łuty 9 15  :  17 16

6. ST Marijina hwězda 9 20  :  12 15

7. Nowe Město II 9 19  :  20 15

8. SJ Njebjelčicy 9 13  :  16 15

Wuslědki (25.10.17)

srjeda, 25. oktobera 2017 spisane wot:

Krajna koparska klasa

Drježdźanski SC – Neugersdorf II 3:2 (3:1)

Horni kraj-Sprjewja – Mužakow 2:3 (1:2)

Oderwitz – Ćisk4:3 (2:1)

Laubegast – Drježdźany-Strěžin 3:2 (1:1)

Trjebin – Nowe Město 0:3 (0:2)

Chrósćicy – Weixdorf 3:0 (2:0)

1. LSV Nowe Město 9 31  : 19 21

2. FSV Oderwitz  9 25  : 15 20

3. Čerwj.-běli Mužakow 9 28  : 17 17

4. FSV Nowosólc-Hródk 8 22  : 11 14

5. FC Neugersdorf II 9 20  : 12 13

6. ST Horni kraj-Sprjewja 9 23  : 16 13

7. ST Ćisk 9 14  : 23 12

8. ST Trjebin 9 13  : 23 12

9. Laubegast 9 21  : 24 11

10. SZ Drježdźany-Strěžin 9 20  :  13 10

11. SJ Chrósćicy 9 14  : 25 10

12. SG Weixdorf 9 13  : 16 8

13. SC Borea Drježdźany 9 18  : 36 8

14. Drježdźanski SC 8 19  : 31 7

regionalna liga – žony

Biskopicy – Steglitz0:3 (0:2)

Marzahn – Viktoria Berlin 1:4 (0:1)

Rudne horiny – Union Berlin 0:3 (0:1)

Neubrandenburg – Magdeburg 1:4 (0:1)

Beelitz – Fortuna Drježdźany 0:1 (0:1)

1. FC Viktoria Berlin 7 36  :  2 21

2. Magdeburgski FFC 6 29  :  3 18

Wuslědki (24.10.17)

wutora, 24. oktobera 2017 spisane wot:

Wokrjesna wyša koparska liga

Kulow – Ramnow0:1 (0:1)

Bukecy – Ralbicy/Hórki 0:1 (0:0)

Póst Budyšin – Kumwałd 1:2 (0:0)

Wojerowski FC – Großröhrsdorf 0:1 (0:0)

Radwor – Rakecy 0:3 (0:1)

1. SC Großröhrsdorf 9 18  :  2 23

2. Módro-běli Kulow 9 31  : 11 19

3. Rakečanske ST 9 23  : 17 16

4. Wojerowski FC 9 16  : 13 16

5. SG Großnaundorf 9 21  : 15 15

6. LSV Hory 9 19  : 16 14

7. ST Wjelećin 9 20  : 20 14

8. Sokoł Ralbicy/Hórki 9 9  : 10 14

9. Drohotka Ramnow 9 14  : 15 13

10. Motor Kumwałd 9 11  : 16 13

11. ST Radwor 9 22  : 21 11

12. ST Hnašecy-Dobruša 9 12  : 16 10

13. Zeleno-běli Bukecy 9 11  : 21 10

14. ST Kinspork/Łužnica 9 13  : 25 7

15. Póst Germania Budyšin 9 11  : 17 5

16. ST Budyšin 9 8  : 24 5

Regionalna liga

Hertha BSC II – Meuselwitz 0:0 (0:0)

Fürstenwalde – Choćebuz 1:3 (1:0)

Babelsberg – Budissa Budyšin 0:0 (0:0)

1. Energija Choćebuz 12 35  :  3 34

2. BFC Dynamo 12 33  :  16 25

3. Lok Lipsk 12 15  :  7 20

4. Nordhausen 12 14  :  6 20

5. Fürstenwalde 12 27  : 20 20

6. Meuselwitz 12 20  : 15 18

7. Neugersdorf 12 22  : 21 17

8. Berlinski AK 12 19  : 21 16

9. Babelsberg  12 12  : 14 16

10. FC Viktoria 12 21  : 22 15

11. Halberstadt 12 21  : 23 15

12. Altglienicke 12 9  : 13 14

13. Hertha BSC II 12 14  : 20 14

14. Budissa Budyšin 12 8  : 17 14

15. Chemija Lipsk 12 7  : 21 11

16. Auerbach 12 14  : 20 10

Wuslědki (19.10.17)

štwórtk, 19. oktobera 2017 spisane wot:

Krajna koparska klasa

Neugersdorf II – Nowos.-Hródk 2:3 (1:2)

Drježdźanski SC – Laubegast 3:4 (1:3)

Ćisk – Trjebin2:1 (0:0)

Mužakow – Oderwitz 3:2 (3:1)

Borea Drježdźany – Chrósćicy 5:2 (2:1)

Weixdorf – Horni kraj-Sprjewja 3:0 (1:0)

1. LSV Nowe Město 8 28  :  19 18

2. FSV Oderwitz  8 21  :  12 17

3. Čerwjeno-běli Mužakow 8 25  :  15 14

4. FC Neugersdorf II 8 18  :  9 13

5. ST Horni kraj-Sprjewja 8 21  :  13 13

6. ST Trjebin 8 13  :  20 12

7. ST Ćisk 8 11  :  19 12

8. FSV Nowosólc-Hródk 7 15  :  11 11

9. SZ Drježdźany-Strěžin 8 18  :  10 10

10. SG Weixdorf 8 13  :  13 8

11. Laubegast 8 18  :  22 8

12. SC Borea Drježdźany 8 18  :  29 8

13. SJ Chrósćicy 8 11  :  25 7

14. Drježdźanski SC 7 16  :  29 4

wokrjesna liga, stafla I

Połčnica – Horni kraj-Sprjewja II 4:1 (1:0)

1. TSV Wachau 8 23  :  0 22

2. Traktor Malešecy 8 28  :  9 21

3. TSV Połčnica 8 26  :  8 19

4. Concordia Załom 8 15  :  8 17

5. TSV Wjernarjecy 8 18  :  14 16

6. ST Porchow 8 13  :  7 15

7. FV Ottendorf-Okrilla 8 17  :  13 15

8. Arnsdorfske KT 8 17  :  12 14

9. SV Frankenthal 8 15  :  13 13

10. ST Horni kraj-Sprjewja II 8 29  :  19 8

11. SC Großröhrsdorf II 8 7  :  10 7

12. SV Großharthau 8 8  :  12 7

13. SV Budissa Budyšink 8 3  :  42 4

14. Germania Budyšin II 8 12  :  23 3

15. Bretnig-Hauswalde 8 7  :  29 1

16. ST Huska 8 9  :  28 0

Wuslědki (18.10.17)

srjeda, 18. oktobera 2017 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla II

1. ST Lubuš 8 27  :  7 22

2. HZ Łaz/Běły Chołmc 8 25  :  11 19

3. Natwar Němske Pazlicy 8 32  :  8 18

4. SV Haselbachtal 8 29  :  12 18

5. FSV Łuty 8 14  :  9 16

6. SJ Njebjelčicy 8 12  :  15 14

7. ST Marijina hwězda 8 18  :  11 12

8. Nowe Město II 8 14  :  19 12

Wuslědki (17.10.17)

wutora, 17. oktobera 2017 spisane wot:

Regionalna koparska liga mužow

Budissa Budyšin – Lok Lipsk 0:0 (0:0)

Choćebuz – Babelsberg4:0 (3:0)

1. Energija Choćebuz 11 32  :  2 31

2. BFC Dynamo 11 30  :  16 22

3. Fürstenwalde 11 26  :  17 20

4. Lok Lipsk 11 14  :  6 19

5. Nordhausen 11 13  :  5 19

6. Meuselwitz 11 20  :  15 17

7. Neugersdorf 11 21  :  20 16

8. Berlinski AK 11 18  :  20 15

9. Babelsberg  11 12  :  14 15

10. FC Viktoria 11 21  :  22 14

11. Halberstadt 11 20  :  22 14

12. Altglienicke 11 9  :  13 13

13. Hertha BSC II 11 14  :  20 13

14. Budissa Budyšin 11 8  :  17 13

15. Chemija Lipsk 11 7  :  18 11

16. Auerbach 11 13  :  19 9

17. Luckenwalde 11 13  :  27 5

18. Neustrelitz 11 7  :  25 4

regionalna liga – žony

Fortuna Drježdźany –Biskopicy 2:2 (1:0)

1. FC Viktoria Berlin 6 32  :  1 18

2. Magdeburgski FFC 5 25  :  2 15

3. 1. FC Union Berlin 5 19  :  5 13

4. BSC Marzahn 5 21  :  8 11

5. RB Lipsk 6 9  :  12 10

6. Steglitzski FC Stern  6 15  :  10 7

7. FC Rudne horiny Aue 6 9  :  13 6

8. 1. Fortuna Drježdźany 6 9  :  18 5

9. Biskopičanske KT  5 6  :  14 3

10. 1. FC Neubrandenburg  5 4  :  16 2

11. SZ Módro-běli Beelitz 5 0  :  19 1

12. Rostockski FC 6 4 : 35 0

Wuslědki (16.10.17)

póndźela, 16. oktobera 2017 spisane wot:

Wokrjesne koparske pokalne koło

Bart – Lubuš II3:0 (0:0)

Liegau-Augustusbad – Malešecy 0:3 (0:1)

Budyšin II – Concordia Załom 5:2 (2:2)

Hnašecy-Dobruša II – Wojerecy 0:6 (0:1)

Wulke Ždźary – Budyšin 1:4 (0:0)

Arnsdorf II – Germ. Budyšin 0:4 (0:2)

Wachau – SV Haselbachtal 0:2 (0:0)

Kubšicy/ Bukecy – Mar. hwězda 3:1 (1:1)

Wóslink/Skaskow

– Wulka Dubrawa5:0 (3:0)

Kinspork/Łužnica II – Kulow II 5:4 (2:1)

Něm. Pazlicy – Nadr. Hrabowka 5:0 (2:0)

Minakał/Wulka Dubrawa/Radwor

– Rakečanske ST1:7 (0:3)

Chrósćicy II – Ramnow 0:5 (0:2)

Ottendorf-Okrilla – Großnaund.2:4 (1:2)

Wachau II – Großröhrsdorf 0:2 (0:1)

Wuslědki (12.10.17)

štwórtk, 12. oktobera 2017 spisane wot:

Wokrjesna wyša koparska liga

Kumwałd – Wojerowski FC 2:1 (1:0)

Budyšin – Bukecy0:2 (0:1)

Radwor – Kulow4:5 (0:2)

Ralbicy/Hórki – Großnaundorf 0:3 (0:3)

1. SC Großröhrsdorf 8 17  :  2 20

2. Módro-běli Kulow 8 31  :  10 19

3. Wojerowski FC 8 16  :  12 16

4. Rakečanske ST 8 20  :  17 13

5. ST Wjelećin 8 19  :  19 13

6. SG Großnaundorf 8 17  :  14 12

7. ST Radwor 8 22  :  18 11

8. LSV Hory 8 15  :  15 11

9. Sokoł Ralbicy/Hórki 8 8  :  10 11

10. ST Hnašecy-Dobruša 8 11  :  12 10

11. Drohotka Ramnow 8 13  :  15 10

12. Motor Kumwałd 8 9  :  15 10

13. Zeleno-běli Bukecy 8 11  :  20 10

14. ST Kinspork/Łužnica 8 12  :  21 7

15. Póst Germania Budyšin 8 10  :  15 5

16. ST Budyšin 8 7  :  23 4

wokrjesna liga, stafla I

Frankenthal – Wachau 0:0 (0:0)

Arnsdorfske KT – Porchow 1:1 (0:0)

Malešecy – Wjernarjecy 4:1 (2:0)

Bretnig-Hauswalde – Połčnica 0:7 (0:3)

1. TSV Wachau 8 23  :  0 22

2. Traktor Malešecy 8 28  :  9 21

3. Concordia Załom 8 15  :  8 17

4. TSV Połčnica 7 22  :  7 16

5. TSV Wjernarjecy 8 18  :  14 16

6. ST Porchow 8 13  :  7 15

7. FV Ottendorf-Okrilla 8 17  :  13 15

8. Arnsdorfske KT 8 17  :  12 14

9. SV Frankenthal 8 15  :  13 13

10. Horni kraj-Sprjewja II 7 28  :  15 8

11. SC Großröhrsdorf II 8 7  :  10 7

12. SV Großharthau 8 8  :  12 7

13. SV Budissa Budyšink 8 3  :  42 4

14. Germania Budyšin II 8 12  :  23 3

15. Bretnig-Hauswalde 8 7  :  29 1

16. ST Huska 8 9  :  28 0

wokrjesna liga, stafla II

Wulka Dubrawa – Wojerecy II 3:2 (2:1)

Nowe Město II – Němske Pazlicy 5:2 (1:0)

Ćisk II – Łaz/Běły Chołmc 1:4 (0:3)

Rakečanske ST II – Chrósćicy II 2:1 (1:1)

Njebjelčicy – Lubuš2:2 (1:2)

Sepicy – Marijina hwězda 0:2 (0:2)

1. ST Lubuš 7 22  :  7 19

2. HZ Łaz/Běły Chołmc 8 25  :  11 19

3. Natwar Němske Pazlicy 8 32  :  8 18

4. SV Haselbachtal 8 29  :  12 18

5. FSV Łuty 8 14  :  9 16

Wuslědki (11.10.17)

srjeda, 11. oktobera 2017 spisane wot:

Regionalna koparska liga žonow

RB Lipsk – Steglitzski FC Stern 2:1 (1:1)

Rostock – Fortuna Drježdźany 2:3 (0:1)

1. FC Viktoria Berlin 5 29  :  1 15

2. Magdeburgski FFC 4 21  :  2 12

3. BSC Marzahn 4 18  :  5 10

4. 1. FC Union Berlin 4 14  :  4 10

5. RB Lipsk 5 9  :  9 10

6. FC Rudne horiny Aue 5 6  :  10 5

7. Steglitzski FC Stern  5 8  :  10 4

8. 1. FFC Fortuna Drježdź. 5 7  :  16 4

9. Biskopičanske KT 08 4 4  :  12 2

Wuslědki (10.10.17)

wutora, 10. oktobera 2017 spisane wot:

Krajny pokal

FSV Krostitz – Budissa Budyšin 0:4 (0:2)

Lok Lipsk – FV Eintracht Niesky 7:2 (5:1)

ST Ćisk – Chemija Lipsk 1:4 (0:0)

Taucha – FC International Lipsk 1:2 (1:1)

Radebeuler BC – VFC Plauen 2:0 (0:0)

Concordia Schneeberg – Lößnitz 1:3 (0:1)

For. Chemnitz – Hohenstein-E. 1:4 (0:2)

SG Weixdorf – Auerbach 0:4 (0:2)

SV Naunhof – Neugersdorf 0:9 (0:7)

SV Olbernhau – VfB Zwenkau 4:3 (2:2)

Lok Zwickau – Chemnitzer FC 0:3 (0:2)

FC Eilenburg – Jednota Kamjenc 1:0 (1:0)

SJ Chrósćicy – FSV Zwickau 0:5 (0:3)

Nowosólc-Hródk – Biskopicy II 1:3 (1:1)

SV Bannewitz – FC Stollberg 3:2 (3:1)

BSC Freiberg – FSV Oderwitz 3:5 (1:2)

nawěšk

  • Kónc oktobra je Sakske statne ministerstwo za kultus ze swojim zarjadom LaSuB w kooperaciji z Budyskim Rěčnym centrumom WITAJ w Chróšćanskej "Jednoće" mjeztym 3. fachowym dnju 2plus přewjedło. Tule namakaće někotre impresije wo dalekubłanskim dnju wu

nowostki LND