Wuslědki (28.06.16)

wutora, 28. junija 2016 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla I

Radwor – ST Budyšin 8:3 (3:3)

1. ST Budyšin 28 100  : 40 68

2. Malešecy 28 75  : 34 58

3. Załom 28 82  : 31 56

4. HZ Budestecy 27 78  : 42 53

5. Kubšicy 28 67  : 32 52

6. Radwor 28 78  : 37 49

Wuslědki (27.06.16)

póndźela, 27. junija 2016 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla II

Hory II – HZ Łaz2:3 (1:1)

Šćeńca – Nowe Město II 2:5 (1:2)

Njeswačidło – N. Hrabowka 1:2 (1:2)

Hórnikecy – Wojerecy 1919 5:0 (1:0)

Ralbicy/Hórki II – Bluń 1:1 (1:1)

Rakecy II – Lubuš2:0 (1:0)

Ćisk II – FC Łužica2:4 (0:1)

1. Wojerecy 1919 28 91  : 24 64

2. Rakecy II 28 70  : 30 57

3. HZ Łaz 28 50  : 28 50

4. N. Hrabowka 28 73  : 45 49

5. FC Łužica 28 61  : 46 47

6. Hórnikecy 28 58  : 44 47

7. Lubuš 28 59  : 63 42

8. Nowe Město II 28 89  : 52 40

9. Njeswačidło 28 59  : 61 38

10. Bluń 28 53  : 62 38

11. Hory II 28 52  : 49 35

12. Ralbicy/Hórki II 28 56  : 58 35

13. Ćisk II 28 55  : 79 33

14. Wětnica/Hola 28 37  : 103 17

15. Šćeńca 28 35  : 154 7

wokrjesna klasa, stafla I

Huska – Kubšicy II1:0 (0:0)

Minakał – Hodźij II2:7 (1:4)

Steinigtwolmsdorf – Bart II 3:0 (1:0)

Wjazońca – Załom II3:6 (2:3)

Radwor II -– ST Budyšin II 0:2 (0:2)

Budyšink – Porchow II 0:1 (0:1)

Šěrachow – Bukecy II 1:6 (1:3)

Wjelećin II – Biskopicy III 1:3 (0:2)

1. Wjelećin II 30 104  : 31 76

2. Biskopicy III 30 140  : 31 72

3. ST Budyšin II 30 107  : 26 66

4. Budyšink 30 81  : 45 56

5. Huska 30 68  : 38 54

6. Załom II 30 73  : 56 53

7. Bukecy II 30 69  : 53 45

8. Kubšicy II 30 40  : 79 35

9. Wjazońca  30 69  : 89 34

10. Radwor II 30 59  : 87 33

11. Hodźij II 30 53  : 92 33

12. Šěrachow 30 50  : 82 32

13. Porchow II 30 47  : 79 30

14. Minakał  30 44  : 108 27

15. Bart II 30 32  : 93 20

16. Steinigtwolmsdorf 30 54  : 103 16

Wuslědki (23.06.16)

štwórtk, 23. junija 2016 spisane wot:

Tabulki po hrach předkoła koparskeje europeady – mužojo

skupina A

1. Ladinojo   3  9  13:1

2. Madźarojo z Rumunskeje 3  6  10:3

3. Adalet  3  3  4:14

4. Wubr. z Pustertala*  3  0  0:9

* Wubranka z Pustertala zastupuje Zapadothrakiskich Turkow, kotřiž so na turněrje wobdźělić njemóža. Wuslědki wubranki so njehódnoća.

Skupina B

1. Karačajenjo  3  9  20:2

2. Retoromanojo  3   6  9:7

3. Romojo z Madźarskeje 3  3  6:8

4. Wubr. mjeńšin z Estiskeje  3  0  0:18

Skupina C

1. Madźarojo ze Słowakskeje  3  7  13:2

2. Korutanscy Słowjency  3  6  15:3

3. Łužiscy Serbja  3   4  9:6

4. Němcy z Danskeje  3  0  1:27

Skupina D

1. Okcitanojo  3  7  9:3

2. Słowacy z Madźarskeje  3  6  12:7

3. Danojo z Němskeje  3  4  9:4

4. Aromunojo   3  0  2:18

Skupina E

1. Němcy z Južneho Tirola  3  9  14:3

2. Sewjerni Frizojo 3  4  10:15

3. Manksojo  3  3  4:6

4. Němcy z Pólskeje  3  1  6:10

Skupina F

1. Němcy z Ruskeje  3   7  17:1

2.  Južni Serbja z Chorwatskeje 3  5  10:2

3. Němcy z Madźarskeje  3  2  4:13

4. Cymbrojo z Italskeje  3  1  3:18

Žony:

Skupina G

1. Okcitančanki 2   6  14:2

2. Němki z Južneho Tirola 2  3  6:2

3. Łužiske Serbowki  2  0  1:17

Skupina F

1. Němki z Ruskeje   2  6  10:0

2. Ladinjanki  2  3  2:2

3. Retoromanki   2  0  1:11

Štwórćfinalne partije muži dźensa, 23. junija, we 18 hodź.:

Karačajenjo – Ladinojo

Okcitanojo – Madźarojo ze Słowakskeje

Němcy z Južneho Tirola

– Madźarojo z Rumunskeje

Němcy z Ruskeje

Wuslědki (22.06.16)

srjeda, 22. junija 2016 spisane wot:

Koparska europeada – mužojo

Wubranka z Pustertala*

– Madźarojo z Rumunskeje 0:3

* Wubranka z Pustertala zastupuje Zapadothrakiskich Turkow , kotřiž so na turněrje wobdźělić njemóža. Wuslědki wubranki so njehódnoća.

Ladinojo – Krimscy Tatarojo    8:0

Retoromanojo

– Wubranka mjeńšin z Estiskeje   4:0

Romojo z Madźarskeje

– Karačajenjo z Ruskeje 0:5

Němcy z Danskeje

– Madźarojo ze Słowakskeje  0:10

Korutanscy Słowjency –  Łužiscy Serbja  3:2

Słowacy z Madźarskeje – Aromunojo  8:1

Okcitanojo – Danojo z Němskeje   1:1

Němcy z Pólskeje – Manksojo    0:2

Němcy z Južneho Tirola

– Sewjerni Frizojo 8:2

Němcy z Madźarskeje

– Južni Serbja z Chorwatskeje 2:2

Cymbrojo z Italskeje

– Němcy z Ruskeje   1:8

žony

Němki z Južneho Tirola

– Okcitančanki 1:2

Retoromanki – Němki z Ruskeje    0:9

Wuslědki (21.06.16)

wutora, 21. junija 2016 spisane wot:

Koparska europeada

mužojo

Krimscy Tartarojo

– Madźarojo z Rumunskeje 1:6

Ladinojo – Wubranka z Pustertala*   3:0

* Wubranka z Pustertala zastupuje Zapadothrakiskich Turkow, kotřiž so na turněrje wobdźělić njemóža. Wuslědki wubranki so njehódnoća.

Karačajenjo z Ruskeje

– Wubranka mjeńšin z Estiskeje  10:0

Romojo z Madźarskeje

– Retoromanojo 2:3

Łužiscy Serbja

– Madźarojo ze Słowakskeje  2:2

Korutanscy Słowjency

– Němcy z Danskeje 12:0

Danojo z Němskeje – Aromunojo   6:0

Okcitanojo – Słowacy z Madźarskeje  4:1

Sewjerni Frizojo – Manksojo    3:2

Němcy z Južneho Tirola

– Němcy z Pólskeje 3:1

Němcy z Ruskeje

– Južni Serbja z Chorwatskeje 0:0

Cymbrojo z Italskeje

– Němcy z Madźarskeje 2:2

žony

Němki z Južneho Tirola

– Łužiske Serbowki 5:0

Retoromanki – Ladinjanki 1:2

Wuslědki (20.06.16)

póndźela, 20. junija 2016 spisane wot:

Koparska europeada

mužojo

Ladinojo – Madźarojo z Rumunskeje 2:1

Wubranka z Pustertala*

– Krimscy Tatarojo 0:3

*Wubranka z Pustertala zastupuje Zapadothrakiskich Turkow, kotřiž so na turněrje wobdźělić njemóža. Wuslědki wubranki so njehódnoća.

Romojo z Madźarskeje

– Wubranka mjeńšin z Estiskeje 4:0

Karačajenjo z Ruskeje

– Retoromanojo 5:2

Korutanscy Słowjency

– Madźarojo ze Słowakskeje 0:1

Łužiscy Serbja – Němcy z Danskeje 5:1

Okcitanojo – Aromunojo 4:1

Danojo z Němskeje

– Słowacy z Madźarskeje 2:3

Němcy z Južneho Tirola – Manksojo 3:0

Sewjerni Frizojo – Němcy z Pólskeje 5:5

Cymbrojo z Italskeje

– Južni Serbja z Chorwatskeje 0:8

Němcy z Ruskeje

– Němcy z Madźarskeje 9:0

žony

Okcitančanki – Łužiske Serbowki 12:1

Němki z Ruskeje – Ladinjanki 1:0

Wuslědki (16.06.16)

štwórtk, 16. junija 2016 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla III

Marijina hwězda – Großdrebnitz 7:1 (2:1)

Haselbachtal – Njebjelčicy 0:4 (0:1)

1. Ottendorf/Liegau 25 65  : 23 62

2. Frankenthal 25 71  : 35 58

3. Großnaundorf 25 71  : 32 52

4. Arnsdorf 25 59  : 27 45

5. Njebjelčicy 26 54  : 36 44

6. Großröhrsdorf II 26 44  : 34 43

7. Marijina hwězda 25 77  : 47 42

8. Haselbachtal 26 53  : 61 38

9. Sepicy 25 67  : 64 35

10. Němske Pazlicy 25 46  : 51 33

Wuslědki (15.06.16)

srjeda, 15. junija 2016 spisane wot:

Wokrjesna wyša koparska liga

Bukecy – Wjelećin4:6 (1:1)

Wachau – Hory1:5 (0:2)

Ćisk – Kulow1:0 (0:0)

Ramnow – Ralbicy/Hórki 0:4 (0:2)

Rakecy – Połčnica5:1 (2:1)

Chrósćicy – Kumwałd 5:2 (3:1)

Großröhrsdorf – Łuty 8:2 (4:0)

1. Chrósćicy 32 83  : 32 75

2. Hory 32 88  : 37 65

3. Ralbicy/Hórki 32 77  : 34 61

4. Großröhrsdorf 32 93  : 62 61

5. Rakecy 32 72  : 50 57

6. Hnašecy 32 76  : 43 55

7. Póst Budyšin 32 77  : 67 49

8. Ćisk 32 68  : 59 47

9. Kumwałd 32 85  : 76 46

10. Połčnica 32 60  : 63 43

11. Ramnow  32 60  : 82 40

12. Bukecy 32 68  : 90 38

13. Kulow 32 57  : 59 35

Wuslědki (13.06.16)

póndźela, 13. junija 2016 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla II

Wětnica/Hola – Rakecy II 2:4 (1:4)

Lubuš – Ralbicy/Hórki II 1:2 (0:0)

Bluń – Hórnikecy0:4 (0:3)

Nowe Město II – Hory II 1:2 (0:1)

HZ Łaz – Ćisk II2:2 (1:0)

Wojerecy 1919 – Njeswačidło 6:0 (2:0)

N. Hrabowka – Šćeńca 12:2 (8:2)

1. Wojerecy 1919 27 91  : 19 64

2. Rakecy II 27 68  : 30 54

3. HZ Łaz 27 47  : 26 47

4. N. Hrabowka 27 71  : 44 46

5. FC Łužica 27 57  : 44 44

6. Hórnikecy 27 53  : 44 44

7. Lubuš 27 59  : 61 42

8. Njeswačidło 27 58  : 59 38

9. Nowe Město II 27 84  : 50 37

10. Bluń 27 52  : 61 37

11. Hory II 27 50  : 46 35

12. Ralbicy/Hórki II 27 55  : 57 34

13. Ćisk II 27 53  : 75 33

14. Wětnica/Hola 28 37  : 10317

15. Šćeńca 27 33  : 1497

Wuslědki (07.06.16)

wutora, 07. junija 2016 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla III

Njebjelčicy – Großröhrsdorf II 4:0 (2:0)

Ottendorf/Liegau – Wóslink/Ska. 3:0 (1:0)

Großharthau – Frankenthal 1:2 (1:1)

Haselbachtal – Marijina hwězda 0:3 (0:1)

Němske Pazlicy – Hlinowc 5:0 (2:0)

1. Ottendorf/Liegau 24 63  : 22 59

2. Frankenthal 24 70  : 33 58

3. Großnaundorf 24 67  : 32 49

4. Großröhrsdorf II 25 44  : 33 43

5. Arnsdorf 24 58  : 27 42

6. Njebjelčicy 25 50  : 36 41

7. Marijina hwězda 24 70  : 46 39

8. Haselbachtal 25 53  : 57 38

9. Sepicy 24 65  : 59 35

10. Němske Pazlicy 24 41  : 49 30

11. Hlinowc 24 34  : 63 18

12. Wóslink/Skaskow 24 27  : 64 12

13. Großharthau 24 24  : 75 12

14. Großdrebnitz 25 28  : 98 11

nawěšk

nowostki LND