Wuslědki (19.06.17)

póndźela, 19. junija 2017 spisane wot:

Krajna koparska liga

Glauchau – FC Grimma 2:0 (0:0)

Niska – VfB Zwenkau II 3:3 (1:1)

FC Rychbach – FC Lößnitz 3:1 (3:1)

SG Taucha – BSC Freiberg 1:0 (1:0)

1. FC Eilenburg 28 74  : 27 68

2. Jednota Kamjenc 28 69  : 27 66

3. FC Grimma 28 52  : 36 50

4. Hohenstein-Ernstthal 28 66  : 49 44

5. VfL Pirna-Copitz 28 53  : 40 44

6. Wocl Riesa 28 60  : 52 43

7. Glauchau 28 53  : 49 38

8. Rapid Kamjenica 28 59  : 52 37

9. Přezjednota Niska 28 47  : 47 36

10. Markkleeberg 28 38  : 54 31

11. FC Rychbach 28 34  : 48 29

12. FC Lößnitz 28 32  : 45 26

13. VfB Zwenkau II 28 35  : 67 21

14. BSC Freiberg 28 35  : 82 20

15. SG Taucha 28 26  : 58 10

16. Žołto-běli Zhorjelc 0 0  :  0 0

wokrjesna klasa, stafla III

Huska – ST Hnašecy-Dobruša II 3:3 (1:0)

1. ST Huska 20 78  : 14 56

2. ST Bart 19 60  : 16 47

3. Biskopičanske KT III 19  117 : 33 44

Wuslědki (15.06.17)

štwórtk, 15. junija 2017 spisane wot:

Krajna koparska liga

Markkleeberg – Riesa 1:1 (1:1)

Freiberg – Rychbach0:4 (0:1)

Grimma – Kamjenc2:4 (1:3)

1. FC Eilenburg 27 73  : 24 68

2. Jednota Kamjenc 28 69  : 27 66

3. FC Grimma 27 52  : 34 50

4. Hohenstein-Ernstthal 27 63  : 46 43

5. Wocl Riesa 27 57  : 49 42

6. VfL Pirna-Copitz 27 51  : 40 41

7. Glauchau 27 51  : 49 35

8. Přezjednota Niska 27 44  : 44 35

Wuslědki (14.06.17)

srjeda, 14. junija 2017 spisane wot:

Wokrjesna wyša koparska liga

Kulow – Ćisk0:3 (0:2)

Póst Budyšin – Hory1:4 (0:1)

Ralbicy/Hórki – Rakecy 3:3 (1:2)

1. ST Ćisk 29  100 : 23 71

2. Sokoł Ralbicy/Hórki 29 76  : 38 56

3. Rakečanske ST 29 73  : 52 53

4. ST Hnašecy-Dobruša 29 65  : 55 51

5. LSV Hory 29 72  : 46 47

6. SC Großröhrsdorf 29 48  : 36 45

7. ST Kinspork/Łužnica 29 57  : 46 38

8. Motor Kumwałd 29 53  : 68 38

9. Póst Germ. Budyšin 29 51  : 61 37

10. Wojerowski FC 29 60  : 54 34

11. Módro-běli Kulow 29 47  : 55 32

12. Drohotka Ramnow 29 41  : 60 32

13. Zeleno-běli Bukecy 29 53  : 83 30

14. ST Wjelećin 29 59  : 10428

15. TSV Połčnica  29 49  : 75 27

16. FV Ottendorf-Okrilla 29 36  : 84 21

wokrjesna klasa, stafla II

Kulow II – Šćeńca1:2 (0:1)

SJ Njebjelčicy II – FSV Łuty II 0:6 (0:3)

SJ Chrósćicy II – ST Hlinowc 0:2 (0:1)

1. ST Hlinowc 21 64  : 22 47

2. SJ Chrósćicy II 21 55  : 29 46

3. FSV Šćeńca 21 63  : 42 41

4. HZ Łaz/Běły Chołmc II 21 61  : 38 40

Wuslědki (13.06.17)

wutora, 13. junija 2017 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla II

Nowe Město II – Lubuš 1:1 (0:1)

Wojerecy II – Rakecy II 2:2 (1:0)

LSV Bluń – ST Radwor 1:2 (1:2)

LSV Hory II – FSV Łuty 3:3 (3:2)

Ćisk II – Ralbicy/Hórki II 2:1 (2:1)

Łaz/Běły Chołmc – Wulke Ždźary 1:0 (0:0)

Nadr. Hrabowka – Njeswačidło 6:1 (4:0)

1. HZ Łaz/Běły Chołmc 25 61  : 31 53

2. ST Radwor 25 78  : 29 51

3. HZ Wulke Ždźary 25 55  : 31 47

4. ST Ćisk II 25 41  : 42 42

5. ST Lubuš 25 50  : 35 41

6. Nowe Město II 25 43  : 39 40

7. FSV Łuty 25 50  : 33 37

8. Nadrózna Hrabowka 25 57  : 56 33

9. LSV Hory II 25 39  : 48 29

10. Rakečanske ST II 25 37  : 50 29

11. Wojerowski FC II 25 45  : 65 29

12. Módro-běli Njeswač. 25 44  : 70 21

13. LSV Bluń 25 35  : 67 20

14. Sokoł Ralbicy/Hórki II 25 27  : 66 10

Wuslědki (12.06.17)

póndźela, 12. junija 2017 spisane wot:

Wokrjesna wyša koparksa liga

Kulow – Ćisk0:3 (0:2)

Ralbicy/Hórki – Rakecy 3:3 (1:2)

1. ST Ćisk 29  100  : 23 71

2. Sokoł Ralbicy/Hórki 29 76  : 38 56

3. Rakečanske ST 29 73  : 52 53

4. ST Hnašecy-Dobruša 29 65  : 55 51

5. LSV Hory 29 72  : 46 47

6. SC Großröhrsdorf 29 48  : 36 45

7. ST Kinspork/Łužnica 29 57  : 46 38

8. Motor Kumwałd 29 53  : 68 38

9. Póst Germania Budyšin 29 51  : 61 37

Wuslědki (08.06.17)

štwórtk, 08. junija 2017 spisane wot:

Wokrjesna koparska klasa, stafla II

Lubuš II – Kulow II0:0 (0:0)

Němske Pazlicy II – Chrósćicy II 1:2 (1:1)

Hlinowc – Njebjelčicy II 4:0 (1:0)

1. SJ Chrósćicy II 20 55  : 27 46

2. ST Hlinowc 20 62  : 22 44

3. HZ Łaz/Běły Chołmc II 20 59  : 35 40

4. FSV Šćeńca 19 59  : 41 35

5. ST Wětnica-Hola 19 54  : 34 32

6. SJ Njebjelčicy II 20 40  : 27 29

7. ST Mały Wjelkow 20 51  : 46 27

Wuslědki (07.06.17)

srjeda, 07. junija 2017 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla I

Horni kraj-Sprjewja II – Porchow 1:3 (0:1)

Hodźij – Germania Budyšin II 1:6 (1:2)

Malešecy – Wjelećin II 5:0 (2:0)

Kubšicy – Wjazońca6:0 (9:0)

Budyšin – Wóspork/Hbjelsk II 5:1 (3:0)

Großharthau – Załom 2:1 (1:1)

1. Traktor Malešecy 24 89  : 23 56

2. Horni kraj-Sprjewja II 24 84  : 35 52

3. ST Budyšin 24 66  : 27 46

4. TSV Wjernarjecy 24 55  : 41 41

5. Concordia Załom 24 65  : 36 40

6. Wulka Dubr./Minakał 24 67  : 48 39

7. ST Porchow 24 42  : 36 34

8. Postup Großharthau 24 55  : 55 33

9. Germania Budyšin II 24 59  : 55 31

10. ST Hodźij 24 43  : 72 28

11. ST Kubšicy 24 53  : 44 26

12. TSV Wjazońca 24 31  : 93 19

13. Wóspork/Hbjelsk II 24 31  : 102 13

Wuslědki (06.06.17)

wutora, 06. junija 2017 spisane wot:

Krajna liga mužow

Markkleeberg – FC Eilenburg 1:3 (0:0)

SG Taucha – Wocl Riesa 0:1 (0:0)

Kamjenc – VfB Zwenkau II 4:2 (1:1)

Přezjednota Niska – BSC Freiberg 1:1 (0:1)

Rapid Kamjenica – FC Grimma 4:1 (2:1)

Glauchau – FC Lößnitz 2:1 (2:1)

1. FC Eilenburg 26 73  : 21 68

2. Jednota Kamjenc 27 65  : 25 63

3. FC Grimma 26 50  : 30 50

4. Hohenstein-Ernstthal 26 60  : 42 43

5. Wocl Riesa 26 56  : 48 41

6. VfL Pirna-Copitz 26 48  : 40 38

7. Rapid Kamjenica 27 56  : 51 34

8. Glauchau 26 48  : 46 34

9. Přezjednota Niska 26 42  : 43 32

10. Markkleeberg 26 37  : 51 30

11. FC Lößnitz 26 30  : 40 26

12. FC Rychbach 26 27  : 47 23

13. BSC Freiberg 26 35  : 77 20

14. VfB Zwenkau II 26 29  : 61 19

15. SG Taucha 26 21  : 55 4

16. Žołto-běli Zhorjelc 0 0  :  0 0

Wuslědki (01.06.17)

štwórtk, 01. junija 2017 spisane wot:

Wokrjesna koparska klasa, stafla I

Kubšicy II – Bart II0:1 (0:1)

Bukecy II – Wjazońca II 3:2 (1:2)

Budyšin II – Wjelećin III 9:0 (4:0)

1. ST Budyšin II 18 86  : 12 47

2. Budissa Budyšink 18 85  : 28 44

3. TSV Wjazońca II 18 57  : 39 32

4. ST Bart II 18 34  : 35 31

5. Zeleno-běli Bukecy II 18 53  : 49 30

6. Wjernarjecy/Załom 18 41  : 52 25

7. Horni kraj-Sprjewja III 18 36  : 36 22

8. ST Wjelećin III 19 25  : 67 14

9. SG Steinigtwolmsdorf 18 42  : 57 13

10. ST Kubšicy II 18 30  : 69 12

11. Módro-běli Minakał 19 21  : 66 11

wokrjesna klasa, stafla II

Lubuš II – Kulow II0:0 (0:0)

Němske Pazlicy II – Chrósćicy II 1:2 (1:1)

ST Hlinowc – SJ Njebjelčicy II 4:0 (1:0)

1. SJ Chrósćicy II 20 55 : 27 46

2. ST Hlinowc 20 62 : 22 44

3. HZ Łaz/Běły Chołmc II 20 59 : 35 40

4. FSV Šćeńca 19 59 : 41 35

5. ST Wětnica-Hola 19 54 : 34 32

6. SJ Njebjelčicy II 20 40 : 27 29

7. ST Mały Wjelkow 20 51 : 46 27

8. Nat. Němske Pazlicy II 20 43 : 40 26

9. Módro-běli Kulow II 20 23 : 43 18

10. FSV Łuty II 20 28 : 68 16

11. ST Lubuš II 20 21 : 57 10

12. HZ Wulke Ždźary II 20 21 : 76 9

wokrjesna klasa, stafla III

Njeswačidło II – Ramnow II 0:0 (0:0)

ST Huska – ST Bart0:0 (0:0)

Porchow II – Biskopicy III 1:15 (1:5)

1. ST Huska 18 72  : 9 52

2. Biskopičanske KT III 18  104  : 33 41

3. ST Bart 17 55  : 16 41

4. Mały Wosyk 17 60  : 29 35

5. ST Hnašecy-Dobruša II 16 46  : 29 30

6. ST Radwor II 18 31  : 51 21

Wuslědki (31.05.17)

srjeda, 31. meje 2017 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla II

Rakecy II – Njeswačidło 3:2 (2:1)

Nadrózna Hrabowka – Ćisk II 6:0 (3:0)

Radwor – Wojerecy II 7:2 (3:2)

1. HZ Łaz/Běły Chołmc 24 60  : 31 50

2. ST Radwor 24 76  : 28 48

3. HZ Wulke Ždźary 24 55  : 30 47

4. ST Lubuš 24 49  : 34 40

5. Nowe Město II 24 42  : 38 39

6. ST Ćisk II 24 39  : 41 39

7. FSV Łuty 24 47  : 30 36

8. Nadrózna Hrabowka 24 51  : 55 30

9. LSV Hory II 24 36  : 45 28

10. Rakečanske ST II 24 35  : 48 28

11. Wojerowski FC II 24 43  : 63 28

12. Módro-běli Njesw. 24 43  : 64 21

13. LSV Bluń 24 34  : 65 20

14. Sokoł Ralbicy/Hórki II 24 26  : 64 10

wokrjesna liga, stafla III

Drjewnica – Njebjelčicy 0:3 (0:1)

Němske Pazlicy – Sepicy 3:1 (1:0)

Wóslink/Skaskow – Mar. hwězda 1:1 (0:1)

1. SG Großnaundorf 24 81  : 21 60

2. TSV Wachau 24 85  : 31 54

3. Natw. Němske Pazlicy 24 53  : 35 48

4. SV Haselbachtal 24 56  : 34 45

5. SJ Njebjelčicy 24 43  : 35 41

6. SC Großröhrsdorf II 24 51  : 45 36

7. SV Frankenthal 24 51  : 45 35

8. Zeleno-běli Sepicy 24 51  : 55 30

9. Arnsdorfske KT 24 32  : 36 30

10. ST Marijina hwězda 24 34  : 35 29

11. SV Hermsdorf 24 33  : 55 28

12. ST Drjewnica 24 23  : 72 15

13. SZ Wóslink/Skaskow 24 22  : 61 14

14. Liegau-Augustusbad 24 25  : 80 9

wokrjesna wyša liga

Bukecy – Kulow4:2 (2:0)

Ralbicy/Hórki – Kumwałd 3:0 (0:0)

1. ST Ćisk 28 97  : 23 68

2. Sokoł Ralbicy/Hórki 28 73  : 35 55

3. Rakečanske ST 28 70  : 49 52

4. ST Hnašecy-Dobruša 28 63  : 51 51

nawěšk

SERBSKE NOWINY podpěruja:

Novi Sad – kulturna stolica Europy

nowostki LND