Wuslědki (06.10.15)

wutora, 06. oktobera 2015 spisane wot:

Krajna klasa

Nowe Město – Budestecy 3:1 (1:0)

Nowosólc Hrodk – P. Drježdźany 1:1 (0:1)

1. Mužakow625 : 1015

2. Trjebin 6 14  :  7 13

3. Niska 6 12  :  8 13

4. Biskopicy II 6 18  :  11 12

5. Budissa Budyšin II 6 13  :  8 12

6. Laubegast 6 14  :  6 11

7. Nowe Město 7 13  :  17 10

8. Zschachwitz 5 14  :  8 9

9. Nowosólc Hrodk 6 8  :  10 6

10. Radebeul 6 3  :  8 5

11. Póst Drježdźany 7 10  :  22 5

12. Budestecy 6 7  :  19 4

13. Drježdźany-Strěžin 6 5  :  13 3

14. Drježdźanski SC 5 8  :  17 1

Wuslědki (05.10.15)

póndźela, 05. oktobera 2015 spisane wot:

Krajna koparska liga

FC Grimma – BSG Chemija 3:1 (2:0)

Pirna-Copitz – FC Eilenburg 2:1 (1:0)

BSC Freiberg – Markkleeberg 1:1 (0:0)

Hohenstein-E. – FSV Zwickau II 2:0 (0:0)

Wocl Riesa – Glauchau 5:1 (3:1)

Zhorjelc – Taucha1:0 (1:0)

Heidenau – Rapid Kamjenica 4:0 (2:0)

Reichenbach – Kamjenc 0:3 (0:2)

Wuslědki (05.10.15)

póndźela, 05. oktobera 2015 spisane wot:

Regionalna koparska liga

Babelsberg 03 – RB Lipsk II 2:0 (1:0)

BFC Dynamo – Luckenwalde 4:1 (2:1)

Neugersdorf – Auerbach 1:0 (1:0)

Schönberg – Nordhausen 0:2 (0:1)

Halberstadt – Hertha BSC II 2:4 (2:3)

Zwickau – Berlinski AK 1:1 (1:0)

Meuselwitz – Budissa Budyšin 0:4 (0:2)

FC Viktoria – Rathenow 3:1 (0:1)

Jena – Neustrelitz2:0 (1:0)

1. Zwickau 10 21  :  7 23

2. Neugersdorf 10 18  :  7 23

3. Jena 10 15  :  4 21

4. BFC Dynamo 10 26  :  16 21

5. Nordhausen 10 17  :  7 21

6. Berlinski AK 10 13  :  3 19

7. Babelsberg 03 10 11  :  6 17

8. Budissa Budyšin 10 14  :  9 14

9. Neustrelitz 10 16  :  12 14

10. Schönberg 10 12  :  8 14

11. Auerbach 10 14  :  18 14

12. Hertha BSC II 10 14  :  18 13

13. Meuselwitz 10 10  :  20 9

14. Rathenow 10 8  :  19 6

15. FC Viktoria Berlin 10 8  :  20 6

16. RB Lipsk II 10 9  :  20 5

17. Halberstadt 10 11  :  27 4

18. Luckenwalde 10 6  :  22 4

Wuslědki (01.10.15)

štwórtk, 01. oktobera 2015 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla III

Großröhrsdorf II – Frankenthal 0:1 (0:0)

Arnsdorf – Großharthau 4:1 (1:1)

Kamjenc II – Hlinowc 0:4 (0:2)

Großnaundorf – Ottendorf/Liegau

 0:3 (0:1)

Mar. hwězda – Wóslink/Skaskow5:1 (2:0)

Haselbachtal – Großdrebnitz 8:1 (3:1)

Njebjelčicy – Němske Pazlicy 0:0 (0:0)

Wuslědki (28.09.15)

póndźela, 28. septembera 2015 spisane wot:

Regionalna koparska liga

Berlinski AK – Babelsberg 03 3:0 (2:0)

Hertha BSC II – Zwickau 0:0 (0:0)

Luckenwalde – Schönberg 0:3 (0:2)

RB Lipsk II – Neugersdorf 0:2 (0:1)

Auerbach – Meuselwitz 3:2 (0:0)

Budissa Budyšin – FC Viktoria 3:1 (1:1)

Neustrelitz – Halberstadt 4:2 (1:1)

Rathenow – BFC Dynamo 1:5 (0:1)

Nordhausen – Jena0:0 (0:0)

1. Zwickau 9 20  :  6 22

2. Neugersdorf 9 17  :  7 20

3. Berlinski AK 9 12  :  2 18

4. Jena 9 13  :  4 18

5. Nordhausen 9 15  :  7 18

6. BFC Dynamo 9 22  :  15 18

7. Neustrelitz 9 16  :  10 14

8. Schönberg 9 12  :  6 14

9. Babelsberg 03 9 9  :  6 14

10. Auerbach 9 14  :  17 14

11. Budissa Budyšin 9 10  :  9 11

12. Hertha BSC II 9 10  :  16 10

13. Meuselwitz 9 10  :  16 9

14. Rathenow 9 7  :  16 6

15. RB Lipsk II 9 9  :  18 5

16. Luckenwalde 9 5  :  18 4

17. Halberstadt 9 9  :  23 4

18. FC Viktoria 9 5  :  19 3

Wuslědki (28.09.15)

póndźela, 28. septembera 2015 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla II

N. Hrabowka – Wětnica/Hola 5:0 (3:0)

Bluń – Ćisk II5:0 (2:0)

Njeswačidło – Hórnikecy 1:3 (1:1)

Šćeńca – Ralbicy/Hórki II 2:3 (0:2)

Nowe Město II – FC Łužica 1:2 (0:0)

Hory II – Rakecy II2:1 (2:1)

Wojerecy 1919 – Lubuš 5:0 (1:0)

1. FC Łužica 6 15  :  8 15

2. Hory II 6 19  :  11 13

3. Rakecy II 6 8  :  4 11

4. Wojerecy 1919 5 15  :  6 10

5. N. Hrabowka 5 13  :  6 9

6. Bluń 5 11  :  5 9

7. HZ Łaz 4 6  :  2 7

8. Hórnikecy 6 13  :  13 7

9. Njeswačidło 5 14  :  12 6

10. Nowe Město II 5 10  :  12 6

11. Ralbicy/Hórki II 6 10  :  16 6

12. Lubuš 5 6  :  14 6

Wuslědki (24.09.15)

štwórtk, 24. septembera 2015 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla I

Malešecy – Hnašecy II 4:0 (3:0)

HZ Budestecy – Hodźij 0:1 (0:1)

Wjazońca – Wulka Dubrawa 4:4 (4:1)

Wóspork – Załom2:1 (1:0)

Wjernarjecy – Póst Budyšin II 4:0 (2:0)

Radwor – Kubšicy4:0 (1:0)

Porchow – ST Budyšin 4:5 (2:0)

1. ST Budyšin 4 20  :  7 12

2. Malešecy 5 14  :  2 12

3. Radwor 5 14  :  3 12

4. Wóspork 5 9  :  9 12

5. Wjazońca 5 12  :  12 10

6. HZ Budestecy 5 11  :  10 9

7. Kubšicy 5 8  :  8 9

8. Wulka Dubrawa 5 15  :  9 7

9. Wjernarjecy 5 9  :  11 3

10. Załom 4 3  :  6 3

11. Póst Budyšin II 4 7  :  11 3

12. Mały Wjelkow 4 7  :  13 3

krajna koparska klasa

Drježdźany-Strěžin – Budissa II 1:2 (0:1)

Mužakow – Póst Drježdźany 9:1 (2:0)

Laubegast – Nowe Město 6:0 (1:0)

Zschachwitz – Biskopicy II 3:1 (1:0)

Niska – Drježdźanski SC 4:2 (3:1)

Budestecy – Radebeul 0:0 (0:0)

Trjebin – Nowosólc-Hrodk 2:2 (0:2)

Wuslědki (23.09.15)

srjeda, 23. septembera 2015 spisane wot:

Wokrjesna koparska wyša liga

Kulow – Łuty2:3 (1:2)

Połčnica – Kumwałd1:1 (1:0)

Ćisk – Póst Budyšin2:3 (1:1)

Rakecy – Kinspork5:1 (1:0)

Wjelećin – Hnašecy1:4 (0:0)

Ramnow – Chrósćicy1:4 (1:1)

Wokrjesna liga, stafla II

Hórnikecy – Šćeńca4:4 (1:3)

Wětnica/Hola – Wojerecy 1919 0:4 (0:1)

FC Łužica – N. Hrabowka 4:3 (0:3)

Ćisk II – Njeswačidło0:6 (0:2)

Ralbicy/Hórki II – Hory II 5:1 (2:0)

Wuslědki (22.09.15)

wutora, 22. septembera 2015 spisane wot:

Wokrjesna liga, stafla III

Großharthau – Großnaundorf 0:7 (0:1)

Frankenthal – Kamjenc II 3:2 (2:2)

Großdrebnitz – Njebjelčicy 0:4 (0:0)

Wóslink/Sk. – Haselbachtal 2:2 (2:0)

Němske Pazlicy – Arnsdorf 1:1 (0:0)

Sepicy – Marijina hwězda 3:7 (3:4)

1. Großnaundorf 5 25  :  2 15

2. Arnsdorf 5 19  :  3 13

3. Großröhrsdorf II 5 7  :  3 12

4. Njebjelčicy 5 13  :  10 9

5. Frankenthal 4 13  :  11 9

6. Marijina hwězda 5 16  :  13 7

7. Ottendorf/Liegau 4 7  :  5 7

8. Hlinowc 4 11  :  8 6

9. Sepicy 5 13  :  19 6

10. Němske Pazlicy 4 5  :  7 4

11. Wóslink/Skaskow 5 10  :  15 4

12. Großharthau 4 5  :  11 3

13. Kamjenc II 5 5  :  15 3

14. Großdrebnitz 5 2  :  15 3

15. Haselbachtal 5 7  :  21 1

Wuslědki (21.09.15)

póndźela, 21. septembera 2015 spisane wot:

Regionalna koparska liga

Babelsberg 03 – Hertha BSC II 3:2 (1:0)

BFC Dynamo – Budissa Budyšin 1:0 (0:0)

Schönberg – Rathenow 0:0 (0:0)

Neugersdorf – Berlinski AK 1:0 (0:0)

RB Lipsk II – Auerbach 2:2 (0:1)

Halberstadt – Nordhausen 1:2 (0:0)

Zwickau – Neustrelitz 3:2 (0:0)

FC Viktoria – Meuselwitz 1:3 (1:1)

Jena – Luckenwalde4:0 (3:0)

1. Zwickau 8 20  :  6 21

2. Jena 8 13  :  4 17

3. Neugersdorf 8 15  :  7 17

4. Nordhausen 8 15  :  7 17

5. Berlinski AK 8 9  :  2 15

6. BFC Dynamo 8 17  : 14 15

7. Babelsberg 03 8 9  :  3 14

8. Neustrelitz 8 12  :  8 11

9. Schönberg 8 9  :  6 11

10. Auerbach 8 11  :  15 11

11. Meuselwitz 8 8  :  13 9

12. Hertha BSC II 8 10  :  16 9

13. Budissa Budyšin 8 7  :  8 8

14. Rathenow 8 6  :  11 6

15. RB Lipsk II 8 9  :  16 5

16. Luckenwalde 8 5  :  15 4

17. Halberstadt 8 7  :  19 4

18. FC Viktoria 8 4  :  16 3

nawěšk

nowostki LND