Wuslědki (18.05.16)

srjeda, 18. meje 2016 spisane wot:

Regionalna koparska liga

Halberstadt – Auerbach 2:3 (0:2)

Nordhausen – Luckenwalde 1:3 (1:2)

Neustrelitz – Rathenow 3:1 (2:1)

Hertha BSC II – Budissa Budyšin 1:2 (1:0)

Berlinski AK – Meuselwitz 3:1 (1:1)

RB Lipsk II – FC Viktoria 1:0 (1:0)

Neugersdorf v BFC Dynamo 2:4 (1:2)

Babelsberg 03 – Schönberg 3:0 (3:0)

Zwickau – Jena2:0 (1:0)

1.Zwickau 33 75  : 30 74

2.Berlinski AK 33 65  : 21 74

3.Nordhausen 33 57  : 39 58

4.BFC Dynamo 33 64  : 48 55

5.Neugersdorf 33 52  : 43 54

6.Babelsberg 03 33 49  : 29 52

7.Auerbach 33 52  : 42 50

8.Jena 33 38  : 31 50

9.Neustrelitz 33 49  : 42 48

10.Hertha BSC II 33 50  : 54 48

11.RB Lipsk II 33 48  : 46 44

12.Budissa Budyšin 33 45  : 44 37

13.Schönberg 33 37  : 50 36

14.FC Viktoria 33 43  : 62 35

15.Meuselwitz 33 32  : 58 34

16.Luckenwalde 33 33  : 76 29

17.Halberstadt 33 37  : 75 23

18.Rathenow 33 28  : 64 19

Wuslědki (17.05.16)

wutora, 17. meje 2016 spisane wot:

Wokrjesna wyša koparska liga

Połčnica – Hnašecy1:4 (0:3)

1. Chrósćicy 29 68  : 26 69

2. Hory 28 70  : 34 53

3. Ralbicy/Hórki 28 66  : 30 52

4. Rakecy 29 62  : 45 51

5. Großröhrsdorf 28 71  : 51 49

6. Hnašecy 28 67  : 40 46

7. Póst Budyšin 29 70  : 59 46

8. Ćisk 28 64  : 55 41

9. Kumwałd 28 71  : 63 40

10. Połčnica 28 49  : 53 37

11. Ramnow  28 57  : 68 37

12. Bukecy 28 50  : 73 32

13. Kulow 28 49  : 51 29

14. Kinspork 29 57  : 63 29

15. Wjelećin 28 45  : 77 26

Wuslědki (12.05.16)

štwórtk, 12. meje 2016 spisane wot:

Regionalna koparska liga

BFC Dynamo – RB Lipsk II 2:0 (1:0)

Luckenwalde – Auerbach 0:1 (0:0)

Meuselwitz – Hertha BSC II 0:0 (0:0)

Budissa Budyšin v Neustrelitz 1:1 (1:1)

1. Zwickau 32 73  : 30 71

2. Berlinski AK 31 59  : 18 68

3. Nordhausen 32 56  : 36 58

4. Neugersdorf 32 50  : 39 54

5. BFC Dynamo 32 60  : 46 52

Wuslědki (11.05.16)

srjeda, 11. meje 2016 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla II

FC Łužica – Njeswačidło 1:3 (0:1)

Ćisk II – N. Hrabowka 1:3 (1:0)

Rakecy II – Ralbicy/Hórki II 3:1 (1:0)

1. Wojerecy 1919 22 71  : 18 51

2. Rakecy II 24 58  : 21 50

3. FC Łužica 24 49  : 33 43

4. HZ Łaz 23 41  : 20 42

5. Hórnikecy 23 46  : 40 38

6. N. Hrabowka 23 53  : 38 37

7. Nowe Město II 22 80  : 39 36

8. Lubuš 23 49  : 57 33

9. Njeswačidło 23 48  : 47 32

10. Bluń 23 44  : 51 31

11. Hory II 22 41  : 37 26

12. Ralbicy/Hórki II 23 44  : 50 25

13. Ćisk II 23 44  : 69 25

14. Wětnica/Hola 23 32  : 86 14

15. Šćeńca 23 29  : 123 7

Wokrjesna koparska klasa, stafla II

Marijina hwězda II – HZ Łaz II 1:8 (1:4)

Chrósćicy II – Bretnig/Hausw. II 2:1 (1:1)

Hlinowc II – Njebjelčicy II 0:3 (0:2)

1. Hermsdorf 25 124  : 22 66

2. HZ Łaz II 25 93  : 38 57

3. Łuty II 25 87  : 55 43

4. Kulow II 25 52  : 31 43

5. Kleinhänchen 25 58  : 47 43

6. Bretnig-Hauswalde II 25 54  : 35 40

7. FC Łužica II 25 70  : 48 39

8. Njebjelčicy II 25 49  : 49 37

9. Chrósćicy II 25 54  : 63 33

10. Wjelećin III 25 45  : 61 30

11. Němske Pazlicy II 25 34  : 61 25

12. Hlinowc II 25 45  : 107 24

Wuslědki (10.05.16)

wutora, 10. meje 2016 spisane wot:

Wokrjesna wyša koparska liga

Kulow – Ralbicy/Hórki 1:2 (0:1)

Wachau – Hnašecy1:5 (1:3)

Hory – Połčnica2:1 (2:0)

Rakecy – Łuty4:1 (0:1)

Wachau – Bukecy3:5 (1:1)

Chrósćicy – Großröhrsdorf 3:1 (1:1)

Wjelećin – Póst Budyšin 6:2 (1:2)

Ćisk – Kumwałd4:1 (1:1)

1. Chrósćicy 29 68  : 26 69

2. Hory 28 70  : 34 53

3. Ralbicy/Hórki 28 66  : 30 52

4. Rakecy 29 62  : 45 51

5. Großröhrsdorf 28 71  : 51 49

6. Póst Budyšin 29 70  : 59 46

7. Hnašecy 27 63  : 39 43

8. Ćisk 28 64  : 55 41

9. Kumwałd 28 71  : 63 40

10. Połčnica 27 48  : 49 37

11. Ramnow  28 57  : 68 37

12. Bukecy 28 50  : 73 32

13. Kulow 28 49  : 51 29

14. Kinspork 29 57  : 63 29

15. Wjelećin 28 45  : 77 26

16. Wachau 28 39  : 86 19

17. Łuty 28 21  : 10210

Wuslědki (09.05.16)

póndźela, 09. meje 2016 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla III

Großharthau – Němske Pazlicy 1:3 (0:2)

Ottendorf/Lieg. – Großdrebnitz 4:2 (1:1)

Frankenthal – Haselbachtal 3:1 (2:0)

Mar. hwězda – Großnaundorf 1:3 (0:2)

Hlinowc – Njebjelčicy 1:1 (1:1)

Sepicy – Arnsdorf2:2 (0:2)

1. Ottendorf/Liegau 21 50  : 20 50

2. Frankenthal 21 60  : 31 49

3. Großnaundorf 23 66  : 31 48

4. Arnsdorf 23 57  : 25 42

5. Großröhrsdorf II 22 42  : 28 39

6. Marijina hwězda 21 65  : 43 33

7. Njebjelčicy 22 41  : 34 32

8. Sepicy 21 56  : 52 32

9. Haselbachtal 22 47  : 52 32

10. Němske Pazlicy 21 33  : 43 27

11. Hlinowc 21 30  : 52 17

12. Wóslink/Skaskow 21 25  : 58 11

13. Großharthau 21 21  : 65 11

14. Großdrebnitz 22 24  : 83 10

Wokrjesna liga, stafla II

Lubuš – Hory II3:0 (1:0)

FC Łužica – Njeswačidło 1:3 (0:1)

Wětnica/Hola – Šćeńca 3:0 (1:0)

Ćisk II – N. Hrabowka 1:3 (1:0)

Rakecy II -– Ralbicy/Hórki II 3:1 (1:0)

Wuslědki (04.05.16)

srjeda, 04. meje 2016 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla I

Póst Budyšin II – Załom 1:4 (1:2)

Mały Wjelkow – Porchow 0:4 (0:3)

Radwor – Malešecy1:2 (1:1)

1. ST Budyšin 22 68  : 28 56

2. Malešecy 23 70  : 26 51

3. HZ Budestecy 23 69  : 37 46

4. Załom 22 56  : 27 38

5. Radwor 23 55  : 29 36

6. Kubšicy 21 45  : 27 36

7. Porchow 23 55  : 57 32

8. Wulka Dubrawa/Min. 22 40  : 38 29

9. Wjernarjecy 23 44  : 44 28

10. Wjazońca  22 37  : 61 28

11. Wóspork 22 31  : 55 28

12. Póst Budyšin II  22 43  : 59 21

13. Hodźij 22 27  : 50 18

14. Hnašecy II 22 28  : 72 14

15. Mały Wjelkow 22 28  : 86 10

Wuslědki (03.05.16)

wutora, 03. meje 2016 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla III

Großröhrsdorf II – Mar. hwězda 2:0 (0:0)

Němske Pazlicy – Wóslink/Sk.0:2 (0:1)

Haselbachtal – Ottendorf/Liegau 1:0 (0:0)

Großnaundorf – Sepicy 6:0 (3:0)

Njebjelčicy – Frankenthal 3:2 (2:2)

1. Ottendorf/Liegau 20 46  : 18 47

2. Frankenthal 20 57  : 30 46

3. Großnaundorf 21 62  : 30 42

4. Arnsdorf 22 55  : 23 41

5. Großröhrsdorf II 22 42  : 28 39

6. Marijina hwězda 20 64  : 40 33

7. Haselbachtal 21 46  : 49 32

8. Njebjelčicy 20 40  : 32 31

9. Sepicy 20 54  : 50 31

10. Němske Pazlicy 20 30  : 42 24

11. Hlinowc 20 29  : 51 16

12. Wóslink/Skaskow 21 25  : 58 11

13. Großharthau 20 20  : 62 11

14. Großdrebnitz 21 22  : 79 10

Wuslědki (02.05.16)

póndźela, 02. meje 2016 spisane wot:

Wokrjesna wyša koparska liga

Hnašecy – Hory6:2 (5:1)

Połčnica – Kulow3:0 (0:0)

Bukecy – Rakecy0:3 (0:2)

Kumwałd – Wachau4:0 (2:0)

Großröhrsdorf – Kinspork 1:4 (0:1)

Póst Budyšin – Chrósćicy 4:1 (0:0)

Ralbicy/Hórki – Wjelećin 0:0 (0:0)

Łuty – Ramnow 0:4 (0:4)

1. Chrósćicy 27 63  : 25 63

2. Ralbicy/Hórki 26 62  : 26 49

3. Hory 26 67  : 32 49

4. Großröhrsdorf 27 70  : 48 49

5. Rakecy 27 55  : 42 45

6. Póst Budyšin 27 63  : 51 43

7. Hnašecy 25 58  : 36 40

8. Kumwałd 26 68  : 54 40

9. Ćisk 26 59  : 53 37

10. Połčnica 26 47  : 47 37

11. Ramnow  27 56  : 67 36

12. Kinspork 28 54  : 58 29

13. Bukecy 27 45  : 70 29

14. Kulow 26 47  : 48 28

15. Wjelećin 26 36  : 74 20

16. Wachau 26 37  : 78 19

17. Łuty 27 20  : 98 10

Wuslědki (28.04.16)

štwórtk, 28. apryla 2016 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla II

Ralbicy/Hórki II – Hórnikecy 3:4 (3:2)

Rakecy II – Njeswačidło 1:0 (1:0)

1. Wojerecy 1919 21 66  : 18 48

2. Rakecy II 22 55  : 17 47

3. FC Łužica 22 41  : 29 40

4. Nowe Město II 21 79  : 37 36

5. HZ Łaz 21 33  : 20 36

6. Hórnikecy 22 43  : 40 35

7. N. Hrabowka 21 50  : 32 34

8. Lubuš 21 46  : 52 30

9. Njeswačidło 22 45  : 46 29

10. Bluń 21 42  : 47 28

11. Hory II 21 41  : 34 26

12. Ralbicy/Hórki II 22 43  : 47 25

13. Ćisk II 22 43  : 66 25

14. Wětnica/Hola 22 29  : 86 11

15. Šćeńca 21 28  : 1137

Wokrjesna koparska liga, stafla III

Němske Pazlicy – Großdrebnitz 4:2 (2:1)

Ottendorf/Liegau – Njebjelčicy 2:0 (0:0)

1. Ottendorf/Liegau 19 46  : 17 47

2. Frankenthal 19 55  : 27 46

3. Großnaundorf 20 56  : 30 39

4. Arnsdorf 21 51  : 23 38

5. Großröhrsdorf II 21 40  : 28 36

6. Marijina hwězda 19 64  : 38 33

7. Sepicy 19 54  : 44 31

8. Haselbachtal 20 45  : 49 29

nawěšk

SERBSKE NOWINY podpěruja:

Novi Sad – kulturna stolica Europy

nowostki LND