Wuslědki (01.10.15)

štwórtk, 01. oktobera 2015 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla III

Großröhrsdorf II – Frankenthal 0:1 (0:0)

Arnsdorf – Großharthau 4:1 (1:1)

Kamjenc II – Hlinowc 0:4 (0:2)

Großnaundorf – Ottendorf/Liegau

 0:3 (0:1)

Mar. hwězda – Wóslink/Skaskow5:1 (2:0)

Haselbachtal – Großdrebnitz 8:1 (3:1)

Njebjelčicy – Němske Pazlicy 0:0 (0:0)

Wuslědki (28.09.15)

póndźela, 28. septembera 2015 spisane wot:

Regionalna koparska liga

Berlinski AK – Babelsberg 03 3:0 (2:0)

Hertha BSC II – Zwickau 0:0 (0:0)

Luckenwalde – Schönberg 0:3 (0:2)

RB Lipsk II – Neugersdorf 0:2 (0:1)

Auerbach – Meuselwitz 3:2 (0:0)

Budissa Budyšin – FC Viktoria 3:1 (1:1)

Neustrelitz – Halberstadt 4:2 (1:1)

Rathenow – BFC Dynamo 1:5 (0:1)

Nordhausen – Jena0:0 (0:0)

1. Zwickau 9 20  :  6 22

2. Neugersdorf 9 17  :  7 20

3. Berlinski AK 9 12  :  2 18

4. Jena 9 13  :  4 18

5. Nordhausen 9 15  :  7 18

6. BFC Dynamo 9 22  :  15 18

7. Neustrelitz 9 16  :  10 14

8. Schönberg 9 12  :  6 14

9. Babelsberg 03 9 9  :  6 14

10. Auerbach 9 14  :  17 14

11. Budissa Budyšin 9 10  :  9 11

12. Hertha BSC II 9 10  :  16 10

13. Meuselwitz 9 10  :  16 9

14. Rathenow 9 7  :  16 6

15. RB Lipsk II 9 9  :  18 5

16. Luckenwalde 9 5  :  18 4

17. Halberstadt 9 9  :  23 4

18. FC Viktoria 9 5  :  19 3

Wuslědki (28.09.15)

póndźela, 28. septembera 2015 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla II

N. Hrabowka – Wětnica/Hola 5:0 (3:0)

Bluń – Ćisk II5:0 (2:0)

Njeswačidło – Hórnikecy 1:3 (1:1)

Šćeńca – Ralbicy/Hórki II 2:3 (0:2)

Nowe Město II – FC Łužica 1:2 (0:0)

Hory II – Rakecy II2:1 (2:1)

Wojerecy 1919 – Lubuš 5:0 (1:0)

1. FC Łužica 6 15  :  8 15

2. Hory II 6 19  :  11 13

3. Rakecy II 6 8  :  4 11

4. Wojerecy 1919 5 15  :  6 10

5. N. Hrabowka 5 13  :  6 9

6. Bluń 5 11  :  5 9

7. HZ Łaz 4 6  :  2 7

8. Hórnikecy 6 13  :  13 7

9. Njeswačidło 5 14  :  12 6

10. Nowe Město II 5 10  :  12 6

11. Ralbicy/Hórki II 6 10  :  16 6

12. Lubuš 5 6  :  14 6

Wuslědki (24.09.15)

štwórtk, 24. septembera 2015 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla I

Malešecy – Hnašecy II 4:0 (3:0)

HZ Budestecy – Hodźij 0:1 (0:1)

Wjazońca – Wulka Dubrawa 4:4 (4:1)

Wóspork – Załom2:1 (1:0)

Wjernarjecy – Póst Budyšin II 4:0 (2:0)

Radwor – Kubšicy4:0 (1:0)

Porchow – ST Budyšin 4:5 (2:0)

1. ST Budyšin 4 20  :  7 12

2. Malešecy 5 14  :  2 12

3. Radwor 5 14  :  3 12

4. Wóspork 5 9  :  9 12

5. Wjazońca 5 12  :  12 10

6. HZ Budestecy 5 11  :  10 9

7. Kubšicy 5 8  :  8 9

8. Wulka Dubrawa 5 15  :  9 7

9. Wjernarjecy 5 9  :  11 3

10. Załom 4 3  :  6 3

11. Póst Budyšin II 4 7  :  11 3

12. Mały Wjelkow 4 7  :  13 3

krajna koparska klasa

Drježdźany-Strěžin – Budissa II 1:2 (0:1)

Mužakow – Póst Drježdźany 9:1 (2:0)

Laubegast – Nowe Město 6:0 (1:0)

Zschachwitz – Biskopicy II 3:1 (1:0)

Niska – Drježdźanski SC 4:2 (3:1)

Budestecy – Radebeul 0:0 (0:0)

Trjebin – Nowosólc-Hrodk 2:2 (0:2)

Wuslědki (23.09.15)

srjeda, 23. septembera 2015 spisane wot:

Wokrjesna koparska wyša liga

Kulow – Łuty2:3 (1:2)

Połčnica – Kumwałd1:1 (1:0)

Ćisk – Póst Budyšin2:3 (1:1)

Rakecy – Kinspork5:1 (1:0)

Wjelećin – Hnašecy1:4 (0:0)

Ramnow – Chrósćicy1:4 (1:1)

Wokrjesna liga, stafla II

Hórnikecy – Šćeńca4:4 (1:3)

Wětnica/Hola – Wojerecy 1919 0:4 (0:1)

FC Łužica – N. Hrabowka 4:3 (0:3)

Ćisk II – Njeswačidło0:6 (0:2)

Ralbicy/Hórki II – Hory II 5:1 (2:0)

Wuslědki (22.09.15)

wutora, 22. septembera 2015 spisane wot:

Wokrjesna liga, stafla III

Großharthau – Großnaundorf 0:7 (0:1)

Frankenthal – Kamjenc II 3:2 (2:2)

Großdrebnitz – Njebjelčicy 0:4 (0:0)

Wóslink/Sk. – Haselbachtal 2:2 (2:0)

Němske Pazlicy – Arnsdorf 1:1 (0:0)

Sepicy – Marijina hwězda 3:7 (3:4)

1. Großnaundorf 5 25  :  2 15

2. Arnsdorf 5 19  :  3 13

3. Großröhrsdorf II 5 7  :  3 12

4. Njebjelčicy 5 13  :  10 9

5. Frankenthal 4 13  :  11 9

6. Marijina hwězda 5 16  :  13 7

7. Ottendorf/Liegau 4 7  :  5 7

8. Hlinowc 4 11  :  8 6

9. Sepicy 5 13  :  19 6

10. Němske Pazlicy 4 5  :  7 4

11. Wóslink/Skaskow 5 10  :  15 4

12. Großharthau 4 5  :  11 3

13. Kamjenc II 5 5  :  15 3

14. Großdrebnitz 5 2  :  15 3

15. Haselbachtal 5 7  :  21 1

Wuslědki (21.09.15)

póndźela, 21. septembera 2015 spisane wot:

Regionalna koparska liga

Babelsberg 03 – Hertha BSC II 3:2 (1:0)

BFC Dynamo – Budissa Budyšin 1:0 (0:0)

Schönberg – Rathenow 0:0 (0:0)

Neugersdorf – Berlinski AK 1:0 (0:0)

RB Lipsk II – Auerbach 2:2 (0:1)

Halberstadt – Nordhausen 1:2 (0:0)

Zwickau – Neustrelitz 3:2 (0:0)

FC Viktoria – Meuselwitz 1:3 (1:1)

Jena – Luckenwalde4:0 (3:0)

1. Zwickau 8 20  :  6 21

2. Jena 8 13  :  4 17

3. Neugersdorf 8 15  :  7 17

4. Nordhausen 8 15  :  7 17

5. Berlinski AK 8 9  :  2 15

6. BFC Dynamo 8 17  : 14 15

7. Babelsberg 03 8 9  :  3 14

8. Neustrelitz 8 12  :  8 11

9. Schönberg 8 9  :  6 11

10. Auerbach 8 11  :  15 11

11. Meuselwitz 8 8  :  13 9

12. Hertha BSC II 8 10  :  16 9

13. Budissa Budyšin 8 7  :  8 8

14. Rathenow 8 6  :  11 6

15. RB Lipsk II 8 9  :  16 5

16. Luckenwalde 8 5  :  15 4

17. Halberstadt 8 7  :  19 4

18. FC Viktoria 8 4  :  16 3

Wuslědki (14.09.15)

póndźela, 14. septembera 2015 spisane wot:

Wokrjesna wyša koparska liga

Bukecy – Kulow2:5 (0:2)

Großröhrsdorf – Hory 0:6 (0:3)

Póst Budyšin – Wachau 7:0 (5:0)

Kumwałd – Hnašecy1:1 (0:0)

Rakecy – Wjelećin2:2 (1:2)

Chrósćicy – ST Ćisk2:0 (1:0)

Kinspork – Ramnow2:4 (1:2)

Łuty – Ralbicy/Hórki0:4 (0:2)

1. Chrósćicy 6 12  :  2 16

2. Kumwałd 5 14  :  2 13

3. ST Ćisk 6 13  :  7 13

4. Hory 6 19  :  6 11

5. Ralbicy/Hórki 6 16  :  5 10

6. Połčnica 5 13  :  6 9

7. Póst Budyšin 6 12  :  13 9

8. Kulow 6 9  :  7 8

9. Hnašecy 5 8  :  6 7

10. Ramnow 6 11  :  14 7

11. Großröhrsdorf 6 6  :  16 7

12. Rakecy 6 9  :  12 6

13. Kinspork 6 8  :  13 5

14. Bukecy 5 6  :  12 4

15. Łuty 5 5  :  15 4

16. Wjelećin 5 7  :  13 3

17. Wachau 6 7  :  26 1

Wuslědki (07.09.15)

póndźela, 07. septembera 2015 spisane wot:

Wokrjesna liga stafla II

Hórnikecy – HZ Łaz0:2 (0:1)

Njeswačidło – Hory II2:3 (1:0)

Wětnica/Hola – Lubuš5:1 (1:1)

FC Łužica – LSV Bluń 744:0 (2:0)

Ćisk II – Šćeńca3:0 (0:0)

Ralbicy II – Nowe Město II0:5 (0:1)

Rakecy II – N. Hrabowka1:0 (1:0)

1. Wóspork 3 7  : 2 9

2. Wjazońca 3 8  :  4 9

3. ST Budyšin 2 9  :  3 6

4. Radwor 3 7  :  3 6

5. Malešecy 3 5  :  2 6

6. HZ Budestecy 3 7  :  6 6

7. Kubšicy 3 4  :  4 6

8. Póst Budyšin II  2 4  :  3 3

9. Hnašecy II 3 7  :  7 3

10. Wulka Dubrawa/Mi. 3 5  :  5 3

11. Mały Wjelkow 3 7  :  10 3

12. Porchow 3 7  :  11 3

13. Wjernarjecy 3 5  :  9 0

14. Załom 2 0  :  4 0

15. Hodźij 3 2  :  11 0

Wuslědki (02.09.15)

srjeda, 02. septembera 2015 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla I

1. Wjazońca 2 5  :  3 6

2. Wóspork 2 2  :  0 6

3. ST Budyšin 1 5  :  0 3

4. Hnašecy II 2 6  :  4 3

5. Malešecy 2 3  :  1 3

6. Póst G. Budyšin II  2 4  :  3 3

6. Wulka Dubrawa/Min. 2 4  :  3 3

8. Mały Wjelkow 2 6  :  7 3

9. Porchow 2 5  :  6 3

10. Radwor 2 1  :  2 3

11. HZ Budestecy 2 4  :  6 3

wokrjesna liga, stafla II

1. N. Hrabowka 2 5  :  1 6

2. Hory II 2 10  :  3 4

3. Wojerecy 1919 2 5  :  4 4

4. Rakecy II 2 3  :  2 4

5. Hórnikecy 2 6  :  3 3

6. Wětnica/Hola 2 7  :  6 3

7. Lubuš 1 3  :  2 3

8. FC Łužica 2 3  :  3 3

9. Nowe Město II 2 4  :  7 3

10. Šćeńca 2 3  :  9 3

11. Ćisk II 2 7  :  9 1

12. HZ Łaz 1 1  :  2 0

13. LSV Bluń 74 1 0  :  1 0

14. Njeswačidło 1 2  :  4 0

15. Ralbicy/Hórki II 2 2  :  5 0

nawěšk

SERBSKE NOWINY podpěruja:

Novi Sad – kulturna stolica Europy

nowostki LND