Wuslědki (21.04.15)

wutora, 21. apryla 2015 spisane wot:

Kopańca, wokrjesna liga, stafla II

Kamjenc II – Kulow II 6:1 (3:0)

Wětnica/Hola – FC Łužica 3:6 (2:0)

Hórnikecy – Rakecy II 0:4 (0:4)

Bluń – Lubuš 2:1 (3:2)

Ćisk II – Nowe Město II 1:1 (0:0)

Ralbicy/Hórki II – Łuty 0:1 (0:0)

wokrjesna liga, stafla III

Arnsdorf – Frankenthal 1:2 (0:1)

Großharthau – L.-Augustusbad 3:2 (2:1)

Pančicy – Ottendorf-Okrilla 2:3 (2:2)

Haselbachtal – Kinspork 0:4 (0:2)

Njebjelčicy – Großröhrsdorf II 0:2 (0:0)

Großnaundorf – Porchow 4:0 (1:0)

1. Kinspork 19 58 : 15 46

2. Ottendorf-Okrilla 20 45 : 17 41

3. Frankenthal 20 48 : 31 35

4. Großnaundorf 21 37 : 26 35

5. Marijina hwězda 21 36 : 35 33

6. Großröhrsdorf II 19 30 : 31 31

7. Liegau-Augustusbad 20 44 : 36 26

8. Njebjelčicy 20 47 : 41 25

9. Němske Pazlicy 19 24 : 39 22

10. Arnsdorf 20 30 : 31 20

11. Porchow 20 26 : 37 20

12. Haselbachtal 20 22 : 40 19

13. Großharthau 19 22 : 45 17

14. Hermsdorf 20 22 : 67 14

Wuslědki (20.04.15)

póndźela, 20. apryla 2015 spisane wot:

Kopańca, regionalna liga

BFC Dynamo – Zwickau 0:0 (0:0)

FC Viktoria – Plauen 3:0 (1:0)

1. FC Union II – Babelsberg 03 3:1 (2:1)

Neustrelitz – Magdeburg 0:1 (0:1)

Jena – Nordhausen 1:1 (1:1)

Hertha BSC II – Meuselwitz 1:0 (1:0)

1. Magdeburg 25 56 : 20 54

2. Zwickau 24 39 : 10 51

3. Nordhausen 25 43 : 35 44

4. Berlinski AK 25 34 : 31 39

5. Hertha BSC II 25 42 : 32 37

6. BFC Dynamo 24 27 : 24 37

7. Jena 24 40 : 30 36

8. Neustrelitz 25 35 : 27 35

9. 1. FC Union II 24 42 : 45 30

10. Halberstadt 25 30 : 39 29

11. Babelsberg 03 25 26 : 26 28

12. Budissa Budyšin 24 21 : 30 27

13. Auerbach 23 20 : 47 25

14. Meuselwitz 25 24 : 39 22

15. FC Viktoria 25 23 : 40 22

16. Plauen 24 13 : 40 20

krajna liga

Biskopicy – Wocl Riesa 0:0 (0:0)

Markkleeberg – FC Grimma 1:1 (0:0)

FSV Zwickau II – Zhorjelc 2:2 (2:1)

Döbeln – FC International 1:8 (0:5)

BSC Freiberg – Heidenau 1:2 (1:0)

Hohenstein-E. – Póst Drježdźany 4:1 (2:0)

Kamjenc – BSG Chemija 2:0 (0:0)

Glauchau – FC Eilenburg 1:3 (0:0)

krajna klasa

Budestecy – Budissa Bautzen II 1:3 (0:0)

Cossebaude – Mužakow 0:3 (0:0)

Drježdźanski SC – SC Borea 6:0 (3:0)

Wuslědki (16.04.15)

štwórtk, 16. apryla 2015 spisane wot:

Kopańca, wokrjesna liga, stafla I

Póst Budyšin II – Minakał 0:1 (0:0)

Malešecy – Bart 90 3:3 (3:1)

Njeswačidło – Wóspork 1:0 (1:0)

Radwor – HZ Budestecy 2:3 (1:0)

Załom – Hodźij 2:1 (0:0)

Kubšicy – Wjernarjecy 0:1 (0:0)

Wjelećin – Wulka Dubrawa 7:0 (3:0)

1. Wjelećin 21 67 : 23 55

2. HZ Budestecy 20 48 : 26 45

3. ST Budyšin 20 56 : 22 37

4. Kubšicy 21 49 : 33 37

5. Radwor 21 45 : 31 29

6. Załom 20 49 : 37 29

7. Wóspork 20 43 : 42 29

8. Malešecy 20 56 : 54 26

9. Hodźij 20 28 : 37 23

10. Wjernarjecy 21 30 : 38 22

11. Póst Budyšin II  21 22 : 55 21

12. Wulka Dubrawa 21 40 : 46 19

13. Njeswačidło 21 25 : 49 17

14. Minakał 20 22 : 45 15

15. Bart 90 21 22 : 64 10

wokrjesna liga, stafla II

Kulow II – Hórnikecy 0:1 (0:0)

Lubuš – Kamjenc II 1:1 (1:0)

Łuty – Nadrózna Hrabowka 2:0 (2:0)

Nowe Město II – Wětnica/Hola 2:1 (1:0)

Rakecy II – Ralbicy/Hórki II 4:1 (1:0)

1. Łuty 20 52 : 19 48

2. Lubuš 18 41 : 28 34

3. Nadrózna Hrabowka 21 40 : 28 33

4. Rakecy II 18 37 : 25 31

5. Ćisk II 20 39 : 42 29

6. FC Łužica 18 33 : 31 27

Wuslědki (15.04.15)

srjeda, 15. apryla 2015 spisane wot:

Kopańca, wokrjesna liga stafla III

1. Kinspork  18 54 : 15 43

2. Ottendorf-Okrilla  19 42 : 15 38

3. Marijina hwězda  20 34 : 32 33

4. Frankenthal  19 46 : 30 32

5. Großnaundorf  20 33 : 26 32

6. Großröhrsdorf II  18 28 : 31 28

7. Liegau-Augustusbad  19 42 : 33 26

8. Njebjelčicy  19 47 : 39 25

9. Němske Pazlicy  19 24 : 39 22

10. Arnsdorf  19 29 : 29 20

11. Porchow  19 26 : 33 20

12. Haselbachtal  19 22 : 36 19

13. Großharthau  18 19 : 43 14

14. Hermsdorf  20 22 : 67 14

Wuslědki (13.04.15)

póndźela, 13. apryla 2015 spisane wot:

Kopańca, regionalna liga

čoło tabulki

1. Magdeburg 24 55 : 20 51

2. Zwickau 23 39 : 10 50

3. Nordhausen 24 42 : 34 43

4. Berlinski AK 24 34 : 30 39

wokrjesna wyša liga

Großröhrsdorf – Hnašecy 5:3 (1:0)

Kulow – Biskopicy II 1:1 (1:1)

ST Ćisk –Wojerecy 1919 0:0 (0:0)

Połčnica – Sepicy 2:2 (1:1)

Póst Budyšin – Ramnow  1:0 (0:0)

LSV Hory – Kumwałd 0:0 (0:0)

1. Biskopicy II 22 70 : 22 50

2. ST Ćisk 22 65 : 21 48

3. Póst Budyšin 22 57 : 42 46

4. Ralbicy/Hórki 21 49 : 25 43

5. LSV Hory 21 54 : 25 42

6. Großröhrsdorf 22 55 : 36 41

7. Kumwałd 22 40 : 38 28

8. Połčnica 22 33 : 47 24

9. Kulow 21 30 : 48 24

10. Chrósćicy 21 37 : 32 23

11. Hnašecy 22 39 : 50 23

12. Ramnow  22 26 : 44 23

13. Bukecy 22 29 : 63 22

14. Sepicy 22 34 : 57 21

15. Wojerecy 1919 22 16 : 43 17

16. Wachau 22 30 : 71 13

Wuslědki (08.04.15)

srjeda, 08. apryla 2015 spisane wot:

Kopańca, krajna liga

Zhorjelc – Hohenstein-Ernstthal wupad

1. Biskopicy 21 38 : 15 45

2. BSG Chemija 21 41 : 18 42

3. FC International 21 41 : 24 42

4. FC Eilenburg 21 32 : 16 40

5. FC Grimma 20 41 : 21 37

6. Wocl Riesa 21 26 : 24 33

7. Zhorjelc 20 30 : 23 30

8. BSC Freiberg 21 37 : 37 29

9. Heidenau 21 27 : 27 26

10. Hohenstein-Ernstthal 19 27 : 28 25

11. FSV Zwickau II 21 29 : 27 24

12. Glauchau 21 38 : 47 24

13. Markkleeberg 21 30 : 32 22

14. Kamjenc 21 19 : 27 16

15. Döbeln 21 19 : 67 11

16. Póst Drježdźany 21 17 : 59 6

Wuslědki (07.04.15)

wutora, 07. apryla 2015 spisane wot:

Kopańca, regionalna liga

1. Magdeburg 23 52 : 20 48

2. Zwickau 22 37 : 9 47

3. Nordhausen 23 39 : 32 40

4. Berlinski AK 23 34 : 27 39

5. BFC Dynamo 22 27 : 24 35

6. Jena 21 37 : 26 34

7. Hertha BSC II 23 40 : 31 33

8. Neustrelitz 23 32 : 26 32

9. Halberstadt 23 29 : 35 29

10. Babelsberg 03 23 25 : 23 27

11. 1. FC Union II 22 36 : 43 24

12. Budissa Budyšin 22 18 : 27 24

13. Auerbach 21 19 : 44 22

14. Meuselwitz 22 23 : 37 20

15. Plauen 22 12 : 36 19

16. FC Viktoria 23 20 : 40 18

wokrjesna liga, stafla I

1. Wjelećin 20 60 : 23 52

2. HZ Budestecy 19 45 : 24 42

3. ST Budyšin 20 56 : 22 37

4. Kubšicy 20 49 : 32 37

5. Radwor 20 43 : 28 29

6. Wóspork 19 43 : 41 29

7. Załom 19 47 : 36 26

8. Malešecy 19 53 : 51 25

9. Hodźij 19 27 : 35 23

10. Póst Budyšin II  20 22 : 54 21

11. Wulka Dubrawa 20 40 : 39 19

12. Wjernarjecy 20 29 : 38 19

Wuslědki (01.04.15)

srjeda, 01. apryla 2015 spisane wot:

Kopańca, wokrjesna liga, stafla I

ST Budyšin – Wjelećin 3:0 (0:0)

Kubšicy – Wulka Dubrawa 1:0 (0:0)

Bart 90 – Wjernarjecy 0:5 (0:1)

Malešecy – Załom 3:0 (1:0)

Hodźij – Radwor 1:3 (1:1)

HZ Budestecy – Njeswačidło 3:2 (2:0)

1. Wjelećin 19 55 : 22 49

2. HZ Budestecy 19 45 : 24 42

3. ST Budyšin 20 56 : 22 37

4. Kubšicy 19 49 : 29 37

5. Radwor 20 43 : 28 29

6. Wóspork 19 43 : 41 29

7. Załom 19 47 : 36 26

8. Malešecy 18 52 : 46 25

9. Póst Budyšin II  20 22 : 54 21

10. Hodźij 18 24 : 35 20

11. Wulka Dubrawa 20 40 : 39 19

12. Wjernarjecy 19 27 : 38 16

13. Njeswačidło 20 24 : 49 14

14. Minakał 18 21 : 43 12

15. Bart 90 20 19 : 61 9

wokrjesna liga, stafla II

1. Łuty 19 46 : 23 42

2. Lubuš 17 40 : 27 33

3. Nadrózna Hrabowka 19 39 : 25 32

4. Ćisk II 19 42 : 37 31

5. FC Łužica 18 33 : 30 27

6. Kamjenc II 16 26 : 18 24

7. Rakecy II 15 27 : 21 22

8. HZ Łaz 19 36 : 34 22

9. Nowe Město II 18 32 : 41 22

10. Bluń 18 38 : 44 21

nawěšk

SERBSKE NOWINY podpěruja:

Novi Sad – kulturna stolica Europy

nowostki LND