Wuslědki (11.08.15)

wutora, 11. awgusta 2015 spisane wot:

wokrjesna wyša liga

Hnašecy/Dobruša – Póst Budyšin 2:1(1:0)

Kulow – Rakecy 1:1 (1:1)

Połčnica – Chrósćicy 0:2 (0:1)

Kumwałd – Großröhrsdorf 4:0 (2:0)

Wachau – ST Ćisk 3:5 (2:1)

LSV Hory – Ramnow 5:0 (2:0)

Wjelećin – Łuty 3:3 (1:2)

Ralbicy/Hórki – Kinspork 6:1 (3:0)

1. Ralbicy/Hórki  1  6  :  1  3

2. LSV Hory  1  5  :  0  3

3. Kumwałd  1  4  :  0  3

4. ST Ćisk  1  5  :  3  3

5. Chrósćicy  1  2  :  0  3

6. Hnašecy/Dobruša  1  2  :  1  3

7. Łuty 1   3  :  3  1

7. Wjelećin  1  3  :  3  1

9. Kulow  1  1  :  1  1

9. Rakecy  1  1  :  1  1

11. Bukecy  0  0  :  0  0

12. Póst Budyšin  1  1  :  2  0

13. Wachau  1  3  :  5  0

14. Połčnica  1  0  :  2  0

15. Großröhrsdorf  1  0  :  4  0

16. Kinspork  1  1  :  6  0

17. Ramnow  1  0  :  5  0

Wuslědki (10.08.15)

póndźela, 10. awgusta 2015 spisane wot:

Krajna liga

BSC Freiberg – Rapid Kamjenica 0:5 (0:2)

FC Grimma – Reichenbach 2:1 (1:1)

FC Eilenburg – Glauchau 1:1 (0:1)

Zhorjelc – BSG Chemija 1:1 (0:0)

Pirna-Copitz – Heidenau 1:0 (1:0)

Taucha – Kamjenc 1:1 (1:1)

Wocl Riesa – Hohenstein-E. 2:0 (0:0)

Markkleeberg – FSV Zwickau II 3:3 (2:1)

Wuslědki (27.07.15)

póndźela, 27. julija 2015 spisane wot:

Kopańca, regionalna liga

Rathenow – Berlinski AK 0:0 (0:0)

Auerbach – Jena 0:3 (0:2)

BFC Dynamo – Zwickau 0:3 (0:1)

Luckenwalde – Hertha II 0:1 (0:0)

Budyšin – RB Lipsk II 1:1 (1:1)

Schönberg – Halberstadt 1:0 (1:0)

Meuselwitz – Neugersdorf 0:2 (0:0)

Viktoria Berlin – Babelsberg 0:0 (0:0)

Nordhausen – Neustrelitz 2:0 (0:0)

1. Jena 1 3 : 0 3

1. Zwickau 1 3 : 0 3

3. Neugersdorf 1 2 : 0 3

3. Nordhausen 1 2 : 0  3

5. Schönberg 1 1 : 0 3

5. Hertha II 1 1 : 0 3

7. Budyšin 1 1 : 1 1

7. RB Lipsk II 1 1 : 1 1

9. Berlinski AK 1 0 : 0 1

9. Viktoria Berlin 1 0 : 0 1

9. Rathenow 1 0 : 0 1

9. Babelsberg 1 0 : 0 1

13. Luckenwalde 1 0 : 1 0

13. Halberstadt 1 0 : 1 0

15. Neustrelitz 1 0 : 2 0

15. Meuselwitz 1 0 : 2 0

17. BFC Dynamo 1 0 : 3 0

17. Auerbach 1 0 : 3 0

Wuslědki (06.07.15)

póndźela, 06. julija 2015 spisane wot:

Kónčnej koparskej tabulce

Krajna liga, žony

1. SV Johannstadt 90 18 80 : 16 50

2. ST Lipsk 18 68 : 16 45

3. Biskopičanske KT 18 43 : 32 33

4. TSV Spitzkunnersdorf 17 43 : 42 24

5. Lokomotiwa Drježdźany 18 42 : 42 24

6. 1. FFC Wacker Lipsk 17 29 : 24 23

7. Eintracht Thum-Herold 18 26 : 49 18

8. Eintracht Lipsk-juh II 18 19 : 54 18

9. Fortuna Drježdźany II  18 22 : 57 12

10. Kamjeničanski FC 18 14 : 54 6

wokrjesna liga, žony

1. Zeleno-běli Bukecy 16 88 : 28 43

2. HZ Liegau/Radeberg 16 65 : 34 35

3. ST Nadrózna Hrabowka  16 67 : 45 35

4. SSV Langburkersdorf 16 62 : 46 27

5. Biskopičanske KT II 16 44 : 36 25

6. SV Lomnitz 16 18 : 57 12

7. SJ Chrósćicy 16 41 : 54 11

8. Zeleno-běli Šěrachow  16 36 : 76 11

9. FSV Bretnig-Hauswalde 16 25 : 70 9

Mustwo koparkow so rozpušći

Wjednistwo Chróšćanskeje SJ swoje žónske koparske mustwo hižo za sezonu 2015/2016 njepřizjewi, dokelž někotre serbske hrajerki přestanu. Za dypkowe hry tuž dosć koparkow njezbywa. SN

Wuslědki (30.06.15)

wutora, 30. junija 2015 spisane wot:

Kónčnej koparskej tabulce

wokrjesna liga, młodźina A

Póst Germania Budyšin 20 74 : 26 52

HZ Horni kraj  20 88 : 30 46

HZ Radwor/Wulka Dubr.  20 76 : 25 44

Motor Kumwałd  20 81 : 48 40

HZ Ralbicy/Chrósćicy  20 63 : 41 32

ST Porchow  20 39 : 51 30

TSV 90 Wjazońca 20 39 : 60 25

HZ FC Łužica/Ćisk 20 49 : 51 21

HZ Großdrebnitz  20 23 : 82 12

Módro-běli Njeswačidło 20 22 : 74 11

ST Huska 20 29 : 95 10

wokrjesna liga, młodźina B

HZ Haselbachtal 23 72 : 17 62

HZ Połčnica  24 56 : 24 57

Rakečanske ST 24 60 : 42 42

HZ Ćisk/FC Łužica  24 58 : 56 41

HZ Ralbicy/Kulow  24 60 : 49 38

HZ Budissa 08 Budyšink  24 47 : 38 36

HZ Kubšicy/Bart  24 42 : 54 34

KT Ottendorf-Okrilla 24 47 : 40 32

HZ Wulka Radwor/Dubr. 24 47 : 49 30

SZ Großnaundorf 24 25 : 34 26

Póst Germania Budyšin 24 38 : 60 23

ST Budyšin 24 32 : 75 18

HZ Horni kraj  23 23 : 69 5

Wuslědki (29.06.15)

póndźela, 29. junija 2015 spisane wot:

Kónčnej koparskej tabulce

wokrjesna klasa, stafla I

1. ST Mały Wjelkow 28 105 : 29 64

2. ST Budyšin II 28 102 : 32 63

3. ST Huska 28 85 : 22 62

4. Budissa 08 Budyšink 28 72 : 33 56

5. SZ Wjelećin II 28 68 : 37 56

6. Zeleno-běli Bukecy II 28 81 : 53 51

7. TSV 90 Wjazońca II 27 80 : 70 48

8. Čerwj.-běli Šěrachow 28 65 : 67 39

9. Concordia Załom II 28 53 : 65 34

10. ST Kubšicy II 28 45 : 73 29

11. TSV Wjernarjecy II 28 39 : 89 22

12. ST Bart 90 II 28 29 : 90 22

13. ST 1922 Radwor II 28 38 : 73 21

14. SZ Steinigtwolmsdorf 28 36 : 81 18

15. Módro-běli Minakał 28 29 : 113 14

wokrjesna klasa, stafla III

1. LSV Hory 1990 II 28 114 : 20 76

2. ST Wóslink/Skaskow 28 94 : 25 62

3. FSV Šćeńca 28 99 : 40 55

4. FSV Łuty II 28 70 : 46 50

5. FC Łužica Wojerecy II 28 91 : 45 49

6. SJ Njebjelčicy II 28 65 : 49 47

7. SJ Chrósćicy 1981 II 28 57 : 45 45

8. ST Lubuš II 28 47 : 42 41

9. Natwar Něm. Pazlicy II 28 52 : 54 37

10. Marijina hwězda II 28 62 : 95 33

11. Hórnikecy II 28 74 : 70 32

12. HZ Łaz/Běły Chołmc II 28 53 : 62 29

13. ST Wětnica/Hola II 28 39 : 126 18

14. Zeleno-běli Sepicy III 28 16 : 107 17

15. FSV Łuty III 28 32 : 139 10

Wuslědki (24.06.15)

srjeda, 24. junija 2015 spisane wot:

Kopańca, wokrjesna liga, stafla II

1. Łuty 26 63 : 24 64

2. Rakecy II 26 59 : 29 50

3. Kamjenc II 26 55 : 35 42

4. Lubuš 26 55 : 44 42

5. Nadrózna Hrabowka 26 48 : 36 40

6. FC Łužica 26 54 : 46 39

7. Bluń 26 57 : 62 35

8. Ćisk II 26 47 : 62 33

9. Hórnikecy 26 59 : 58 32

10. Nowe Město II 26 44 : 53 32

11. HZ Łaz 26 42 : 44 28

12. Ralbicy/Hórki II 26 24 : 47 21

13. Wětnica/Hola 26 46 : 80 18

14. Kulow II 26 31 : 64 17

wokrjesna liga, stafla III

1. Kinspork 26 83 : 20 64

2. Großnaundorf 26 50 : 31 50

3. Frankenthal 26 62 : 42 46

4. Ottendorf-Okrilla 26 54 : 30 45

5. Marijina hwězda 26 47 : 46 40

6. Großröhrsdorf II 26 44 : 49 37

7. Liegau-Augustusbad 26 55 : 47 33

8. Njebjelčicy 26 54 : 54 33

9. Haselbachtal 26 41 : 52 32

10. Arnsdorf 26 44 : 41 29

11. Němske Pazlicy 26 33 : 54 27

12. Großharthau 26 40 : 62 27

13. Porchow 26 37 : 53 26

14. Hermsdorf 26 26 : 89 14

Wuslědki (22.06.15)

póndźela, 22. junija 2015 spisane wot:

Kopańca, wokrjesna wyša liga

Großröhrsdorf – LSV Hory 1:3 (0:1)

Kulow – Połčnica 1:2 (0:1)

Wachau – Ćisk 2:1 (1:0)

Biskopicy II – Wojerecy 1919 2:1 (1:1)

Hnašecy – Sepicy 3:0 (2:0)

Bukecy – Kumwałd 3:1 (0:0)

Ralbicy/Hórki – Ramnow 4:2 (1:1)

1. Biskopicy II 30 98 : 33 66

2. Ćisk 30 87 : 36 60

3. Großröhrsdorf 30 78 : 45 60

4. LSV Hory 30 76 : 40 59

5. Ralbicy/Hórki 30 67 : 35 57

6. Póst Budyšin 30 70 : 72 52

7. Chrósćicy 30 61 : 49 40

8. Kumwałd 30 57 : 53 38

9. Kulow 30 50 : 68 37

10. Ramnow  30 46 : 57 36

11. Hnašecy 30 54 : 71 33

12. Bukecy 30 46 : 82 32

13. Połčnica 30 46 : 67 31

14. Wachau 30 53 : 95 29

15. Sepicy 30 46 : 92 24

16. Wojerecy 1919 30 21 : 61 23

wokrjesna liga, stafla I

Njeswačidło – Póst Budyšin II 5:2 (4:0)

Załom – Wjelećin 0:8 (0:3)

Malešecy – Kubšicy 4:2 (2:2)

HZ Budestecy – Wulka Dubrawa 2:3 (1:1)

Bart 90 – Minakał 2:3 (1:2)

Wuslědki (18.06.15)

štwórtk, 18. junija 2015 spisane wot:

Kopańca, wokrjesna liga, stafla II

Kulow II – Łuty 2:3 (1:3)

1. Łuty  25 62 : 24 61

2. Rakecy II 25 59 : 28 50

3. Lubuš 24 53 : 41 41

4. Nadrózna Hrabowka 25 47 : 34 40

5. Kamjenc II 25 49 : 34 39

6. FC Łužica 25 52 : 44 38

7. Bluń 25 56 : 60 35

8. Ćisk II 25 46 : 56 33

9. Hórnikecy 25 57 : 57 29

10. Nowe Město II 25 42 : 52 29

11. HZ Łaz 24 41 : 41 27

12. Ralbicy/Hórki II 25 22 : 45 20

13. Wětnica/Hola 25 44 : 79 15

14. Kulow II  25 29 : 64 14

čoło tabulki wokrjesneje ligi, stafla III

1. Kinspork 24 78 : 20 58

2. Großnaundorf 26 50 : 31 50

3. Frankenthal 26 62 : 42 46

4. Ottendorf-Okrilla 25 50 : 28 42

5. Marijina hwězda 25 46 : 43 40

6. Großröhrsdorf II 25 42 : 45 37

7. Njebjelčicy  25 53 : 53 32

8. Liegau-Augustusbad 24 51 : 45 30

9. Haselbachtal 25 38 : 51 29

Wuslědki (17.06.15)

srjeda, 17. junija 2015 spisane wot:

Kopańca, wokrjesna liga stafla II

Hermsdorf – Njebjelčicy 1:2 (1:1)

Wětnica/Hola – Kamjenc II 1:2 (1:1)

Nadrózna Hrabowka – Rakecy II 2:2 (1:0)

wokrjesna liga stafla III

Großnaundorf – Němske Pazlicy 3:1 (0:1)

Porchow – Großröhrsdorf II 3:3 (1:1)

nawěšk

SERBSKE NOWINY podpěruja:

Novi Sad – kulturna stolica Europy

nowostki LND