Wuslědki (27.03.18)

wutora, 27. měrca 2018 spisane wot:

Kopańca, regionalna liga muži

FC Viktoria – Halberstadt 1:4 (0:1)

Neustrelitz – Budissa Budyšin 2:1 (1:0)

Nordhausen – Hertha BSC II 2:2 (1:2)

Luckenwalde – Lok Lipsk 0:1 (0:1)

1. Energija Choćebuz 23 55 : 8 61

2. BFC Dynamo 21 52 : 23 43

3. Lok Lipsk 21 27 : 16 37

4. Hertha BSC II 24 39 : 31 36

5. Nordhausen 21 31 : 15 35

6. Berlinski AK 24 38 : 36 35

7. FC Viktoria Berlin 24 39 : 37 33

8. Babelsberg 03 21 30 : 23 30

9. Fürstenwalde 21 36 : 34 30

10. Halberstadt 21 37 : 34 29

11. Meuselwitz 23 30 : 28 29

12. Budissa Budyšin 23 20 : 29 26

13. Neugersdorf 21 28 : 38 24

14. Altglienicke 22 16 : 25 23

15. Chemija Lipsk 24 15 : 40 23

16. Auerbach 21 25 : 33 20

17. Neustrelitz 21 24 : 41 20

18. Luckenwalde 24 19 : 70 5

regionalna liga žonow

Neubrandenburg – Union Berlin 1:3 (0:1)

Aue – BSC Marzahn 0:0 (0:0)

RB Lipsk – Viktoria Berlin 1:0 (0:0)

Rostock – Steglitz 1:4 (1:2)

Biskopicy – Fortuna Drježdźany 1:0 (0:0)

1. FC Viktoria Berlin 17 67 : 10 43

2. 1. FC Union Berlin 17 47 : 15 43

3. Magdeburgski FFC 15 70 : 12 42

4. RB Lipsk 16 36 : 27 32

5. Steglitzski FC Stern 17 46 : 26 27

6. BSC Marzahn 17 40 : 35 27

7. FC Rudne horiny Aue 17 19 : 41 18

8. 1. FFC Fort. Drježdźany 15 17 : 34 13

9. Biskopičanske KT 08 16 15 : 38 12

10. 1. FC Neubrandenburg  17 23 : 48 12

11. Rostockski FC 16 17 : 64 7

12. Módro-běłe Beelitz 16 4 : 51 3

NOFV-wyša liga

Kśišow – Halle3:1 (2:1)

Biskopicy – SCHOTT Jena 1:0 (1:0)

čoło tabulki

1. Biskopičanske KT 19 45 : 7 50

2. FC International Lipsk 18 45 : 13 40

3. VFC Plauen 18 24 : 21 37

4. FC Eilenburg 19 33 : 13 36

5. FC Carl Zeiss Jena II 17 33 : 22 32

6. FC Einheit Rudolstadt 18 34 : 24 28

krajna klasa

Drježdź.-Strěžin – Borea Drježdź. 3:0 (0:0)

Oderwitz – Drježdźanski SC  6:1 (2:0)

Ćisk – Mužakow 0:1 (0:0)

Wuslědki (26.03.18)

póndźela, 26. měrca 2018 spisane wot:

Kopańca, wokrjesna wyša liga

Bukecy – Großröhrsdorf  2:2 (1:1)

Wojerowski FC – Radwor 2:3 (2:1)

Kulow – Póst Germ. Budyšin  0:0 (0:1)

Hnašecy-Dobruša – Sokoł Ralbicy/Hórki 

0:1 (0:0)

Hory – Rakecy  3:3 (1:1)

Ramnow – ST Budyšin  5:1 (2:0)

1. SC Großröhrsdorf 20 46 : 8 50

2. Wojerowski FC 19 38 : 24 39

3. Rakečanske ST 19 50 : 28 37

4. Motor Kumwałd 20 40 : 28 32

5. Módro-běli Kulow 20 42 : 20 31

6. Póst Germ. Budyšin 20 45 : 32 30

7. Sokoł Ralbicy/Hórki 20 29 : 31 30

8. SG Großnaundorf 19 36 : 31 27

9. Drohotka Ramnow 19 39 : 40 27

10. LSV Hory 19 45 : 43 26

11. ST Radwor 19 42 : 41 24

12. ST Hnašecy-Dobruša 20 32 : 41 24

13. ST Wjelećin 17 32 : 49 18

14. Zeleno-běli Bukecy 21 28 : 64 18

15. ST Kinspork/Łužnica 19 35 : 46 13

16. ST Budyšin 21 20 : 73 7

Wuslědki (22.03.18)

štwórtk, 22. měrca 2018 spisane wot:

Kopańca, krajna klasa

Mužakow – Laubegast wupad

Drježdźanski SC – ST Trjebin 1:2 (0:1)

Neugersdorf II – Drježdź.-Strěžin3:1 (1:1)

Borea Drježdźany – Nowe Město wupad

SG Weixdorf – ST Ćisk wupad

SJ Chrósćicy – Horni kraj-Sprjewjawupad

Nowosólc-Hródk – Oderwitz 02 wupad

1. FSV Nowosólc-Hródk 14 46:18 29

2. FSV Oderwitz 02 15 35:26 27

3. LSV Nowe Město 15 41:33 27

4. Laubegast 15 36:31 25

5. SZ Drježdźany-Strěžin 15 36:19 23

6. FC Neugersdorf II 16 34:25 23

7. Čerwj.-běli Mužakow 14 34:22 21

8. ST Horni kraj-Sprjewja 15 34:24 21

9. SG Weixdorf 14 27:28 20

10. SJ Chrósćicy 14 22:32 18

11. SC Borea Drježdźany 15 27:47 17

12. ST Trjebin 15 17:48 16

13. ST Ćisk 14 20:32 14

14. Drježdźanski SC 15 25:49 8

čoło tabulki wokrjesneje ligi, stafla I

1. TSV Połčnica 19 78:20 50

2. ST Porchow 19 44:17 43

3. Traktor Malešecy 18 49:24 41

4. TSV Wachau 17 37:11 35

5. Concordia Załom 17 35:24 34

6. TSV Wjernarjecy 18 44:30 33

7. SC Großröhrsdorf II 19 36:20 27

Wuslědki (21.03.18)

srjeda, 21. měrca 2018 spisane wot:

Kopańca, wokrjesna wyša liga

Rakečanske ST – ST Wjelećin wupad

Kumwałd – Bukecy 5:0 (4:0)

Großröhrsdorf – Großnaundorf wupad

Budyšin – ST Hnašecy-Dobruša 1:2 (0:1)

Germ. Budyšin – Wojerowski FC wupad

Sokoł Ralbicy/Hórki – Kulow wupad

Kinspork/Łužnica – Ramnow 3:1 (1:0)

ST Radwor – LSV Hory wupad

1. SC Großröhrsdorf 19 44:6 49

2. Wojerowski FC 18 36:21 39

3. Rakečanske ST 18 47:25 36

4. Motor Kumwałd 20 40:28 32

5. Módro-běli Kulow 19 42:19 31

6. Póst Germania Budyšin 19 44:32 27

7. SG Großnaundorf 19 36:31 27

8. Sokoł Ralbicy/Hórki 19 28:31 27

9. LSV Hory 18 42:40 25

10. Drohotka Ramnow 18 34:39 24

11. ST Hnašecy-Dobruša 19 32:40 24

12. ST Radwor 18 39:39 21

13. ST Wjelećin 17 32:49 18

14. Zeleno-běli Bukecy 20 26:62 17

15. ST Kinspork/Łužnica 19 35:46 13

16. ST Budyšin 20 19:68 7

čoło tabulki wokrjesneje ligi, stafla II

1. Natwar Němske Pazlicy 18 59:15 44

2. ST Marijina hwězda 19 50:21 38

3. ST Lubuš 18 41:29 35

4. SV Haselbachtal 16 52:23 34

Wuslědki (19.03.18)

póndźela, 19. měrca 2018 spisane wot:

Kopańca, regionalna liga muži

BFC Dynamo – Auerbach 2:1 (0:1)

Luckenwalde – FC Viktoria  2:3 (2:2)

Nordhausen – Chemija Lipsk  wupad

Babelsberg 03 – Neugersdorf  wupad

Fürstenwalde – Altglienicke  wupad

Halberstadt – Meuselwitz  wupad

Berlinski AK – Budissa Budyšin  wupad

Hertha BSC II – Energija Choćebuz  wupad

Lok Lipsk – Neustrelitz  wupad

1. Energija Choćebuz 23  55:8  61

2. BFC Dynamo 21 52:23  43

3. Hertha BSC II 23 37:29  35

4. Nordhausen 20 29:13  34

5. Lok Lipsk 20 26:16  34

6. FC Viktoria 23 38:33  33

7. Berlinski AK 23 34:35  32

8. Babelsberg 03 21 30:23  30

9. Fürstenwalde 21 36:34  30

10. Meuselwitz 22 29:27  28

11. Halberstadt 20 33:33  26

12. Budissa Budyšin 21 18:26  25

13. Neugersdorf 21 28:38  24

14. Altglienicke 22 16:25  23

Wuslědki (13.03.18)

wutora, 13. měrca 2018 spisane wot:

Kopańca, regionalna liga muži

Budissa Budyšin – BFC Dynamo 1:2 (0:0)

Neustrelitz – Hertha BSC II 1:1 (1:0)

Energija Choćebuz – Berlinski AK 2:1 (0:1)

Chemija Lipsk – Meuselwitz 2:0 (1:0)

Nordhausen – Luckenwalde 6:1 (2:1)

1. Energija Choćebuz 23 55 : 8 61

2. BFC Dynamo 20 50 : 22 40

3. Hertha BSC II 23 37 : 29 35

4. Nordhausen 20 29 : 13 34

5. Berlinski AK 23 34 : 35 32

6. Lok Lipsk 19 24 : 16 31

7. FC Viktoria 22 35 : 31 30

8. Fürstenwalde 21 36 : 34 30

9. Meuselwitz 21 27 : 24 28

10. Babelsberg 03 20 27 : 23 27

11. Halberstadt 20 33 : 33 26

12. Budissa Budyšin 21 18 : 26 25

13. Neugersdorf 21 28 : 38 24

14. Altglienicke 21 16 : 23 23

15. Chemija Lipsk 24 15 : 40 23

16. Auerbach 20 24 : 31 20

17. Neustrelitz 19 19 : 38 14

18. Luckenwalde 20 16 : 59 5

Wuslědki (28.02.18)

srjeda, 28. februara 2018 spisane wot:

Kopańca, wokrjesna liga-stafla II

Wojerowski FC II – ST Lubuš  2:2 (1:1)

Wulka Dubrawa – FSV Łuty  3:2 (1:0)

Ćisk II – Natwar Němske Pazlicy  0:3 (0:3)

Chrósćicy II – Marijina hwězda  0:4 (0:2)

Njebjelčicy – HZ Wulke Ždźary  4:0 (0:0)

1. Natwar Němske Pazlicy 17 56 : 13 41

2. ST Marijina hwězda 18 47 : 21 35

3. ST Lubuš 17 40 : 26 35

4. HZ Łaz/Běły Chołmc 16 36 : 20 32

5. SV Haselbachtal 15 49 : 23 31

6. SJ Njebjelčicy 17 32 : 27 29

7. ST 1896 Wulka Dubrawa 18 42 : 42 29

8. FSV Łuty 18 37 : 38 29

9. Wojerowski FC II 17 33 : 32 24

10. Nowe Město II 16 29 : 34 21

11. Rakečanske ST II 16 23 : 33 20

12. ST Ćisk II 17 25 : 37 16

13. ST Nadr. Hrabowka 17 29 : 47 13

14. HZ Wulke Ždźary 17 18 : 37 12

15. Zeleno-běli Sepicy 17 14 : 40 10

16. SJ Chrósćicy II 17 20 : 60 8

Wuslědki (27.02.18)

wutora, 27. februara 2018 spisane wot:

Kopańca, regionalna liga muži

1. Energija Choćebuz 22 53 : 7 58

2. BFC Dynamo 19 48 : 21 37

3. Berlinski AK 22 33 : 33 32

4. Nordhausen 19 23 : 12 31

5. Lok Lipsk 19 24 : 16 31

6. Hertha BSC II 21 32 : 28 31

7. FC Viktoria 22 35 : 31 30

8. Fürstenwalde 20 34 : 32 29

9. Meuselwitz 20 27 : 22 28

10. Babelsberg 03 19 25 : 21 26

11. Halberstadt 20 33 : 33 26

12. Budissa Budyšin 20 17 : 24 25

13. Neugersdorf 20 28 : 34 24

14. Altglienicke 21 16 : 23 23

15. Auerbach 20 24 : 31 20

16. Chemija Lipsk 23 13 : 40 20

17. Neustrelitz 18 18 : 37 13

18. Luckenwalde 19 15 : 53 5

NOFV-wyša liga

VfB 1921 Kśišow – Rudolstadt  2:3 (1:2)

Jednota Kamjenc – Biskopicy  0:3 (0:1)

SV SCHOTT Jena – FC Eilenburg 0:1 (0:0)

Gera – FC International Lipsk  4:1 (2:1)

VfL 96 Halle – VFC Plauen  1:0 (1:0)

FSV Barleben – Carl Zeiss Jena II  1:2 (1:1)

Sandersdorf – SV Merseburg 99  2:3 (2:1)

čoło tabulki

1. Biskopičanske KT 17 40 : 6 44

2. FC International Lipsk 17 43 : 11 39

3. FC Eilenburg 17 31 : 10 35

wokrjesna wyša liga

1. SC Großröhrsdorf 18 41 : 6 46

2. Wojerowski FC 17 35 : 21 36

3. Rakečanske ST 17 42 : 24 33

4. Módro-běli Kulow 17 41 : 16 31

5. Motor Kumwałd 18 34 : 27 28

6. SG Großnaundorf 18 35 : 30 26

7. LSV Hory 17 40 : 36 25

8. Póst Germania Budyšin 18 40 : 30 24

9. Drohotka Ramnow 16 33 : 33 24

10. Sokoł Ralbicy/Hórki 18 23 : 28 24

11. ST Hnašecy-Dobruša 18 30 : 39 21

12. ST Kinspork/Łužnica 18 32 : 45 19

13. ST Radwor 17 35 : 38 18

14. Zeleno-běli Bukecy 18 25 : 52 17

15. ST Wjelećin 15 29 : 44 15

16. ST Budyšin 18 15 : 61 7

wokrjesna liga-stafla I

Großröhrsdorf II – Frankenthal  1:2 (0:2)

Horni kraj-Sprjewja II – Połčnica  0:2 (0:1)

SV Großharthau – ST Porchow  0:4 (0:2)

Bretnig-Hausw. – Bud. Budyšink  3:1 (0:1)

1. TSV Połčnica 18 68 : 18 47

2. ST Porchow 18 43 : 17 40

3. Traktor Malešecy 17 45 : 21 38

Wuslědki (26.02.18)

póndźela, 26. februara 2018 spisane wot:

Kopańca, regionalna liga muži

Energija Choćebuz – Halberstadt 3:1 (2:0)

Neugersdorf – Berlinski AK  1:2 (1:1)

Chemija Lipsk – Auerbach  2:2 (0:1)

FC Viktoria – Lok Lipsk  0:0 (0:0)

wokrjesna wyša liga

ST Budyšin – Módro-běli Kulow 0:3 (0:0)

Kumwałd – Drohotka Ramnow 2:3 (0:1)

Großröhrsdorf – Hnašecy-Dobr. 3:0 (3:0)

Wojerowski FC – LSV Hory  2:1 (2:0)

Rakecy – SG Großnaundorf  3:2 (0:2)

ST Radwor – Zeleno-běli Bukecy  4:1 (2:1)

Póst Germ. Budyšin – Wjelećin  6:2 (0:2)

Wuslědki (21.02.18)

srjeda, 21. februara 2018 spisane wot:

NOFV-wyša koparska liga

Eilenburg – Union Sandersdorf  1:0 (0:0)

Carl Zeiss Jena II – Jedn. Kamjenc 3:0 (2:0)

Biskopicy – VfB 1921 Kśišow  1:0 (0:0)

Askania Bernburg – VfL Halle  0:1 (0:1)

Rudolstadt – Stendal7:1 (4:0)

Plauen – International Lipsk  0:5 (0:3)

čoło tabulki

1. Biskopičanske KT 16 37 : 6 41

2. FC International Lipsk 16 42 : 7 39

3. VFC Plauen 16 23 : 20 34

4. FC Eilenburg 16 30 : 10 32

5. FC Carl Zeiss Jena II 15 29 : 19 28

6. TV Askania Bernburg 16 25 : 20 23

wokrjesna liga-stafla I

Arnsdorf – Großröhrsdorf II  0:4 (0:2)

Frankenthal – Huska  6:1 (4:0)

Wachau – Großharthau  3:1 (2:1)

Połčnica – Germania Budyšin II  4:1 (1:0)

Wjernarjecy – Ottendorf-Okrilla 1:0 (0:0)

Budissa 08 Budyšink – Załom  2:1 (1:0)

Porchow – Horni kraj-Sprjewja II  4:1 (2:0)

Bretnig-Hauswalde – Malešecy 1:3 (0:3)

čoło tabulki

1. TSV Połčnica 17 66 : 18 44

2. Traktor Malešecy 17 45 : 21 38

3. ST Porchow 17 39 : 17 37

4. TSV Wachau 16 35 : 9 34

5. Concordia Załom 16 34 : 23 33

6. TSV Wjernarjecy 16 40 : 28 29

nawěšk

nowostki LND