Wuslědki (26.08.19)

póndźela, 26. awgusta 2019 spisane wot:

Kopańca, regionalna liga muži

Hertha BSC II – Berlinski AK 1:0 (0:0)

Lok Lipsk – Rathenow 2:0 (0:0)

Energija Choćebuz – Auerbach 1:4 (1:2)

Altglienicke – BFC Dynamo 4:1 (1:1)

Lichtenberg – Nordhausen 5:1 (2:0)

Fürstenwalde – Babelsberg 1:0 (0:0)

Biskopicy – Viktoria Berlin 1:4 (1:2)

čoło tabulki

1. Lok Lipsk 5 11 :5  13

2. Hertha BSC II 5 18 :5  12

3. VSG Altglienicke 5 12 :6  10

krajna klasa

Drježdźanski SC – Rakečanske ST 1:1 (1:0)

Běła Woda – Chrósćicy 2:0 (1:0)

Großröhrsdorf – Drježdź.-Strěžin 1:2 (1:1)

Oderwitz 02 – Ćisk2:2 (0:2)

Rotacija Drježdźany – Weixdorf 3:1 (2:0)

Laubegast – Borea Drježdźany 5:1 (1:1)

Trjebin – Wocl Rěčicy 2:1 (1:1)

wokrjesna wyša liga

Kinspork/Łužn. – Wojerowski FC 0:1 (0:1)

Germania Budyšin – Ramnow 5:4 (3:3)

Połčnica – Wachau1:6 (0:4)

Horni kraj-Sprjewja – Hory 2:0 (1:0)

Hnašecy-Dobr. – Großnaundorf 4:2 (2:0)

Ralbicy/Hórki – Kulow 1:2 (0:0)

Marijina hwězda – Kumwałd 3:0 (0:0)

Porchow – Němske Pazlicy 1:5 (0:2)

Wuslědki (22.08.19)

štwórtk, 22. awgusta 2019 spisane wot:

NOFV-wyša liga

Ćisk – Trjebin1:1 (1:0)

Drježdźany-Strěžin – Laubegast 4:0 (2:0)

Chrósćicy – Großröhrsdorf 1:1 (0:0)

Weixdorf – Běła Woda 3:2 (1:0)

Rakecy – Rotacija Drježdźany 1:4 (1:2)

Wocl Rěčicy – Drježdźanski SC  0:2 (0:1)

1. SZ Drježdźany-Strěžin 1 4 :0  3

2. TSV Rotacija Drježdźany 1 4 :1  3

3. Drježdźanski SC 1898 1 2 :0  3

4. SG Weixdorf 1 3 :2  3

5. SC Großröhrsdorf 1 1 :1  1

5. SJ Chrósćicy 1 1 :1  1

5. ST Trjebin 1 1 :1  1

5. ST Ćisk 1 1 :1  1

9. FSV Oderwitz II 0 0 :0  0

9. SC Borea Drježdźany 0 0 :0  0

11. VfB Běła Woda 1909 1 2 :3  0

12. FC Wocl Rěčicy 1 0 :2  0

13. Rakečanske ST 1 1 :4  0

14. Drježdźany-Laubegast 1 0 :4  0

wokrjesna liga, stafla 1

Horni kraj II – Wjazońca 0:2 (0:1)

ST Budyšin – Bretnig-Hauswalde 2:0 (2:0)

Wjernarjecy – Großröhrsdorf II wupad

Arnsdorf – Ottendorf-Okrilla 4:2 (2:0)

Lomnitz-Großnaundorf II – Germania Budyšin II3:1 (0:0)

Biskopičanske KT II – Kubšicy 5:1 (0:0)

Wjelećin – Bukecy3:4 (1:1)

Wuslědki (21.08.19)

srjeda, 21. awgusta 2019 spisane wot:

Kopańca

regionalna liga muži

Babelsberg – Viktoria Berlin 0:0 (0:0)

Erfurt – Auerbach2:1 (1:0)

Altglienicke – Meuselwitz 2:0 (0:0)

Lichtenberg – Berlinski AK 1:0 (1:0)

Halberstadt – BFC Dynamo 1:1 (1:1)

Lok Lipsk – Choćebuz 3:2 (0:1)

Hertha BSC II – Rathenow 6:0 (4:0)

Fürstenwalde – Nordhausen 1:2 (0:1)

Biskopicy – Chemija Lipsk 0:0 (0:0)

regionalna liga žonow

Hohen Neuendorf – Steglitz 0:2 (0:1)

Viktoria Berlin – Aue3:0 (2:0)

Erfurt – Lipsk-juh3:1 (0:0)

Lipsk – Biskopičanske KT 5:0 (5:0)

Jena II – Union Berlin 2:2 (0:1)

Phoenix Lipsk – Magdeburg4:3 (2:0)

1. RB Lipsk 1 5 :0  3

2. FC Viktoria Berlin 1 3 :0  3

3. 1. FFV Erfurt 1 3 :1  3

4. Steglitzski FC Stern 1 2 :0  3

5. FC Phoenix Lipsk 1 4 :3  3

6. Union Berlin 1 2 :2  1

6. USV Jena II 1 2 :2  1

8. Magdeburgski FFC 1 3 :4  0

9. Přezjednota Lipsk-juh 1 1 :3  0

10. Hohen Neuendorf 1 0 :2  0

11. FC Rudne horiny Aue 1 0 :3  0

12. Biskopičanske KT 1 0 :5  0

Wuslědki (20.08.19)

wutora, 20. awgusta 2019 spisane wot:

Kopańca, wokrjesna wyša liga

Wachau – Hory2:3 (0:1)

Kumwałd – Kinspork/Łužnica 1:1 (0:1)

Horni kraj – Hnašecy-Dobruša 5:2 (2:2)

Ralbicy/Hórki – Porchow 3:0 (1:0)

Wojerowski FC – Połčnica 4:5 (2:3)

Großnaundorf – Póst Budyšin 3:1 (2:0)

Kulow – Marijina hwězda 2:2 (1:1)

Ramnow – Němske Pazlicy 2:0 (1:0)

wokrjesna liga, stafla 2

FC Wojerecy II – Hórnik. jězor 3:0 (1:0)

Malešecy – Njebjelčicy3:0 (1:0)

Wulka Dubr. – Nadr. Hrabowka 3:1 (2:1)

Lubuš/Bluń – Wóslink/Skaskow 4:0 (2:0)

Chrósćicy II – Rakecy II/Šćeńca 8:1 (5:1)

Łaz/Běły Chołmc – Hlinowc 1:3 (1:0)

Radwor – Haselbachtal 3:0 (1:0)

Łuty – Minakał3:2 (2:0)

1. ST Hlinowc 2 12 :1  6

2. HZ Lubuš/Bluń 2 9 :2  6

3. Traktor Malešecy 2 6 :3  4

4. ST Radwor 2 5 :2  4

5. ST Wulka Dubrawa 2 7 :5  4

6. HZ Łaz/Běły Chołmc 2 6 :5  3

7. HZ Wojerowski FC II 1 2 :1  3

8. SZ Wóslink/Skaskow 2 5 :6  3

9. SJ Chrósćicy II 2 8 :10  3

10. FSV Łuty 2 5 :7  3

11. HZ Hórnikečanski jězor 1 2 :2  1

12. SV Haselbachtal 2 4 :7  1

13. HZ Rakecy II/Šćeńca 2 4 :11  1

14. Módro-běli Minakał 2 4 :8  0

15. SJ Njebjelčicy 2 1 :5  0

16. ST Nadrózna Hrabowka 2 3 :8  0

Wuslědki (15.08.19)

štwórtk, 15. awgusta 2019 spisane wot:

Tabulki dorosta Zapadołužiskeho koparskeho zwjazka

młodźina F, mišterske koło, stafla 1

1. Póst Germania Budyšin 9 8 :0  25

2. FSV Budissa Budyšin 9 7 :1  22

3. HZ Postup Großharthau/

Frankenthal/Seeligstadt 9 7 :2  21

4. Biskopičanske KT 08 9 5 :3  16

5. Horni kraj-Sprjewja F1 9 5 :4  15

6. SZ Hnašecy-Dobruša 9 3 :6  9

6. HZ Njeswačidło/Rakecy 9 3 :6  9

8. ST Huska 9 2 :6  7

9. HZ Ćisk / Hórnikecy 9 2 :7  6

10. Zeleno-běli Bukecy 9 1 :8  3

młodźina F, mišterske koło, stafla 2

1. Jednota Kamjenc 9 9 :0  27

2. SV Liegau-Augustusbad 9 7 :2  21

3. HZ Łaz/Běły Chołmc 9 6 :3  18

4. SC 1911 Großröhrsdorf 9 5 :3  16

5. ST Lubuš 9 5 :4  15

6. FSV Bretnig-Hauswalde 9 4 :4  13

7. FV Ottendorf-Okrilla 05  9 3 :6  9

8. Sokoł Ralbicy/Hórki 9 2 :7  6

8. SG Großnaundorf 9 2 :7  6

10. SJ Njebjelčicy 9 1 :8  3

młodźina F, zaměstnjenske koło, stafla 1

1. ST 1896 Wulka Dubrawa 9 9 :0  27

2. Motor Kumwałd 9 8 :1  24

3. Póst Germ.Budyšin II 9 6 :2  19

4. HZ Wjernarjecy/Załom 9 6 :3  18

5. Wóspork/Hrodźišćo 9 5 :3  16

6. ST Bart 9 3 :6  9

6. FSV Budissa Budyšin II 9 3 :6  9

6. Horni kraj-Sprjewja F2 9 3 :6  9

9. FSV Budissa Budyšin III 9 1 :9  1

9. ST 1922 Radwor 9 1 :9  1

młodźina F, zaměstnjenske koło, stafla 2

1. Biskopičanske KT 08 II 9 8 :2  22

2. TSV 90 Wjazońca 9 7 :2  21

3. Drohotka Ramnow 9 6 :2  19

4. ST Marijina hwězda 9 6 :3  18

5. ST Porchow 9 4 :3  14

6. TSV 90 Wjazońca II 9 4 :6  10

6. ST Hlinowc 9 4 :6  10

8. SJ Chrósćicy 9 2 :6  7

9. HZ Natwar Němske Pazlicy/

Běła-Cunnersdorf 9 2 :6  6

10. ST Huska II 9 1 :8  3

młodźina F, zaměstnjenske koło, stafla 3

1. TSV Połčnica 9 9 :0  27

Wuslědki (13.08.19)

wutora, 13. awgusta 2019 spisane wot:

Kopańca, wokrjesna wyša liga

Germania Budyšin – Horni kraj 4:1 (1:1)

Połčnica – Kumwałd4:2 (3:1)

Hory – Wojerowski FC 5:3 (3:1)

Porchow – Ramnow0:2 (0:1)

Kinspork/Łužnica – Kulow 1:3 (1:0)

Němske Pazlicy – Großnaundorf 2:1 (0:0)

1. Sokoł Ralbicy/Hórki 1 5 :1  3

2. Póst Germania Budyšin 1 4 :1  3

3. TSV Połčnica 1 4 :2  3

4. Módro-běli Kulow 1 3 :1  3

5. Drohotka Ramnow 1 2 :0  3

6. LSV Hory 1 5 :4  3

7. Natwar Němske Pazlicy 1 2 :1  3

8. ST Hnašecy-Dobruša 0 0 :0  0

8. TSV Wachau 0 0 :0  0

10. Wojerowski FC 1 4 :5  0

11. SG Großnaundorf 1 1 :2  0

12. Motor Kumwałd 1 2 :4  0

13. ST Kinspork/Łužnica 1 1 :3  0

14. ST Porchow 1 0 :2  0

15. ST Horni kraj-Sprjewja 1 1 :4  0

16. ST Marijina hwězda 1 1 :5  0

wokrjesna liga, stafla 2

Hórnikečanski jězor – Radwor 2:2 (1:2)

Rakecy II/Šćeńca – Malešecy 3:3 (0:1)

Wóslink/Skaskow – Łuty5:2 (2:2)

Haselbachtal – Wulka Dubrawa 4:4 (1:3)

Hlinowc – Chrósćicy II 9:0 (2:0)

Minakał – Łaz/Běły Chołmc 2:5 (1:2)

Nadr. Hrabowka – Lubuš/Bluń 2:5 (0:2)

Wuslědki (12.08.19)

póndźela, 12. awgusta 2019 spisane wot:

Tabulka dorosta Zapadołužiskeho koparskeho zwjazka

młodźina F, wokrjesna liga, stafla 1

1. Póst Germania Budyšin 10 10 :0  30

2. Zeleno-běli Bukecy 10 8 :2  24

2. Horni kraj-Sprjewja F1 10 8 :2  24

4. SZ Hnašecy-Dobruša 10 6 :3  19

5. Motor Kumwałd 10 6 :4  18

6. ST Wulka Dubrawa 10 4 :4  14

6. ST Huska II 10 4 :4  14

8. Wóspork/Hrodźišćo 10 3 :7  9

9. FSV Budissa Budyšin II 10 2 :8  6

10. ST Bart 10 1 :8  4

11. ST 1922 Radwor 10 0 :10  0

Wuslědki (08.08.19)

štwórtk, 08. awgusta 2019 spisane wot:

Kopańca, regionalna liga muži

BFC Dynamo – Fürstenwalde 1:0 (1:0)

Berlinski AK – Halberstadt 2:1 (1:1)

Rathenow – Altglienicke 1:1 (0:0)

Auerbach – Hertha BSC II 1:5 (1:1)

Chemija Lipsk – Babelsberg 1:1 (1:1)

Viktoria Berlin – Lok Lipsk 0:2 (0:1)

Meuselwitz – Lichtenberg 2:0 (2:0)

Choćebuz – Erfurt5:3 (2:2)

Nordhausen – Biskopičanske KT 8:0 (4:0)

čoło tabulki

1. Berlinski AK 3 8 : 3 9

2. BFC Dynamo 3 5 : 1 9

3. Lok Lipsk 3 6 : 3 7

4. Hertha BSC II 3 11 : 5 6

5. FC Energija Choćebuz 3 10 : 9 6

6. ZFC Meuselwitz 3 5 : 3 5

7. Wacker Nordhausen 2 8 : 0 4

Wuslědki (30.07.19)

wutora, 30. julija 2019 spisane wot:

Kopańca, regionalna liga muži

Lok Lipsk – Hertha BSC II 2:1 (1:1)

Viktoria Berlin – Erfurt 2:0 (0:0)

Rathenow – Halberstadt 1:3 (0:1)

Auerbach – Lichtenberg  0:1 (0:1)

Choćebuz – Altglienicke 3:1 (2:0)

Nordhausen – Chemija Lipsk 0:0 (0:0)

BFC Dynamo – Babelsberg 3:1 (2:0)

Berlinski AK – Biskopicy 4:2 (2:0)

Meuselwitz – Fürstenwalde 1:1 (1:1)

čoło tabulki

1. Berlinski AK 1 4 :2  3

2. BFC Dynamo 1 3 :1  3

2. FC Energija Choćebuz 1 3 :1  3

2. Germania Halberstadt 1 3 :1  3

5. FC Viktoria Berlin 1 2 :0  3

6. Lok Lipsk 1 2 :1  3

7. SV Lichtenberg 47 1 1 :0  3

8. Union Fürstenwalde 1 1 :1  1

8. ZFC Meuselwitz 1 1 :1  1

10. BSG Chemija Lipsk 1 0 :0  1

10. Wacker Nordhausen 1 0 :0  1

tabulki dorosta Zapadołužiskeho koparskeho zwjazka (WFV)

młodźina E, zaměstnjenske koło, stafla 1

1. FSV Budissa Budyšin II 9 83 : 24 23

2. Módro-běli Minakał 9 60 : 17 21

3. Póst Germ. Budyšin 9 55 : 22 20

4. ST Bart 9 41 : 38 16

5. HZ Bukecy/Kubšicy 9 46 : 47 14

6. Motor Kumwałd 9 34 : 38 12

7. ST Wulka Dubrawa 9 24 : 47 9

8. HZ Rakečanske KT II/

Módro-běli Njeswačidło 9 25 : 55 7

9. TSV Wóspork/Hrodźišćo 9 15 : 48 6

10. ST Horni kraj E2 9 12 : 59 3

młodźina E, zaměstnjenske koło, stafla 2

1. Arnsdorfske KT  8 38 : 7 24

2. Arnsdorfske KT II 8 21 : 27 13

3. HZ Frankenthal/Postup Großharthau/

Seeligstadt 8 24 : 22 12

4. TSV 90 Wjazońca 8 21 : 20 12

5. TSV Wjernarjecy II 8 16 : 15 11

6. SZ Wjelećin 8 21 : 22 11

7. ST Hodźij 8 21 : 28 11

8. ST Zemicy-Tumicy 8 22 : 28 6

9. ST Porchow E2 8 14 : 29 2

młodźina E, zaměstnjenske koło, stafla 3

1. SJ Chrósćicy 7 34 : 10 21

Wuslědki (29.07.19)

póndźela, 29. julija 2019 spisane wot:

Tabulce dorosta Zapadołužiskeho koparskeho zwjazka (WFV)

młodźina E, mišterske koło, stafla 1

1. TSV 1859 Wjernarjecy 11 59 : 20 33

2. ST Hnašecy-Dobruša 11 81 : 34 25

3. ST Hnašecy-Dobruša II 11 89 : 32 24

4. HZ Traktor Malešecy/

Budissa 08 Budyšink 11 54 : 18 23

5. ST Horni kraj E1 11 59 : 38 21

6. Rakečanske KT 11 43 : 48 16

7. ST 1922 Radwor 11 47 : 50 13

8. Budissa Budyšin III  11 55 : 62 12

9. ST Porchow E1 11 40 : 71 9

10. ST Huska 11 40 : 73 7

11. Módro-běli Kulow II  11 28 : 95 6

12. Biskopičanske KT 08 II 11 33 : 87 4

młodźina E, mišterske koło, stafla 2

1. SJ Njebjelčicy 11 49 : 18 30

2. Natw. Němske Pazlicy 11 47 : 23 27

3. Bretnig-Hauswalde 11 68 : 31 25

4. Liegau-Augustusbad II 11 44 : 31 18

5. SC Großröhrsdorf 11 42 : 39 15

6. ST Ćisk E1 11 43 : 43 15

7. Jednota Kamjenc II 11 52 : 58 14

8. TSV Połčnica 1920 II 11 17 : 29 14

9. LSV Hory 1990 11 28 : 45 13

10.  HZ SV Liegau-Augustusbad III/

ST Jednota Radeberg 11 43 : 61 13

11. SV Haselbachtal 11 22 : 52 7

12. SC Großröhrsdorf II  11 30 : 55 3

nawěšk

SERBSKE NOWINY podpěruja:

Novi Sad – kulturna stolica Europy

nowostki LND