Wuslědki (21.11.17)

wutora, 21. nowembera 2017 spisane wot:

Kopańca – krajna klasa

LSV Nowe Město – SJ Chrósćicy 2:2 (1:2)

Mužakow – Drježdźanski SC 4:0 (2:0)

ST Ćisk – FSV Nowosólc-Hródk 1:2 (1:1)

Laubegast – Borea Drježdźany 2:0 (0:0)

SG Weixdorf – FC Neugersdorf II 3:2 (0:0)

1. FSV Nowosólc-Hródk 12 33 : 18 23

2. LSV Nowe Město 12 37 : 26 23

3. FSV Oderwitz 02 11 28 : 18 22

4. Čerwjeno-běli Mužakow 12 34 : 21 20

5. Laubegast 12 28 : 25 20

6. ST Horni kraj-Sprjewja 11 26 : 18 17

7. SG Weixdorf 12 22 : 22 17

8. FC Neugersdorf II 12 26 : 18 16

9. SJ Chrósćicy 12 18 : 28 15

10. SZ Drježdźany-Strěžin 11 27 : 14 14

11. ST Ćisk 12 16 : 26 14

12. ST Trjebin 11 13 : 32 12

13. SC Borea Drježdźany 11 19 : 41 8

14. Drježdźanski SC 11 22 : 42 7

wokrjesna wyša liga

Kulow – Zeleno-běli Bukecy 4:0 (0:0)

Kumwałd – Großröhrsdorf 1:2 (1:1)

Rakecy – Kinspork/Łužnica 2:1 (1:1)

Germ.Budyšin – Ralbicy/Hórki 3:0 (2:0)

Wojerecy – Hnašecy-Dobruša 3:2 (1:1)

LSV Hory – Drohotka Ramnow 5:3 (3:2)

Radwor – ST Budyšin 4:1 (1:1)

Wjelećin – Großnaundorf 1:2 (0:1)

1. SC Großröhrsdorf 13 27 : 4 33

2. Módro-běli Kulow 13 37 : 12 27

3. Wojerowski FC 13 28 : 19 26

4. SG Großnaundorf 12 29 : 17 22

5. LSV Hory 13 33 : 26 22

6. Rakečanske ST 13 27 : 21 21

7. Motor Kumwałd 13 16 : 21 19

8. Sokoł Ralbicy/Hórki 13 16 : 17 18

Wuslědki (20.11.17)

póndźela, 20. nowembera 2017 spisane wot:

Kopańca, wokrjesna liga – stafla II

Wulka Dubrawa – SJ Njebjelčicy 1:1 (0:0)

ST Lubuš – FSV Łuty 2:1 (0:0)

Nowe Město II – Ćisk II 2:2 (2:1)

SJ Chrósćicy II – Nadr. Hrabowka 5:3 (2:1)

Marijina hwězda – Haselbachtal 3:1 (1:1)

Něm. Pazlicy – Łaz/Běły Chołmc 2:0 (2:0)

Wojerecy II – Wulke Ždźary 2:0 (2:0)

Rakecy II – Zeleno-běli Sepicy 1:1 (0:0)

1. Natwar Němske Pazlicy 13 48 : 11 31

2. ST Lubuš 13 35 : 13 31

3. HZ Łaz/Běły Chołmc 13 34 : 17 29

4. SV Haselbachtal 13 42 : 22 25

5. ST Marijina hwězda 13 34 : 16 25

6. Wojerowski FC II 13 25 : 22 20

7. SJ Njebjelčicy 13 20 : 24 20

8. Nowe Město II 13 24 : 30 17

9. Rakečanske ST II 13 20 : 26 17

10. 1896 Wulka Dubrawa 13 25 : 32 17

11. FSV Łuty  13 20 : 29 17

12. ST Ćisk II 13 20 : 26 13

13. HZ Wulke Ždźary 13 12 : 25 11

14. ST Nadrózna Hrabowka 13 25 : 37 10

Wuslědki (15.11.17)

srjeda, 15. nowembera 2017 spisane wot:

Wokrjesna wyša koparska liga

Kumwałd – Kulow0:1 (0:1)

Ralbicy/Hórki – Wojerecy 1:1 (0:1)

Kinspork/Łužnica – Radwor 4:1 (1:0)

1. SC Großröhrsdorf 12 25  :  3 30

2. Módro-běli Kulow 12 33  : 12 24

3. Wojerowski FC 12 25  : 17 23

4. SG Großnaundorf 11 27  : 16 19

5. LSV Hory 12 28  : 23 19

6. Motor Kumwałd 12 15  : 19 19

7. Rakečanske ST 12 25  : 20 18

8. Sokoł Ralbicy/Hórki 12 16  : 14 18

9. Drohotka Ramnow 11 21  : 19 17

10. ST Hnašecy-Dobruša 12 22  : 24 15

Wuslědki (14.11.17)

wutora, 14. nowembera 2017 spisane wot:

Krajny koparski pokal – štwórćfinale

Internatio. Lipsk – Neugersdorf 1:2 (0:0)

Biskopičanske KT II – Auerbach 1:3 (1:0)

Chemija Lipsk – Budissa Budyšin 1:0 (1:0)

wokrjesna liga, stafla I

Großröhrsdorf II – Großharthau 1:1 (0:0)

Huska – Budyšink3:2 (2:1)

Wachau – Wjernarjecy 2:1 (0:0)

Frankenthal – Załom2:3 (2:2)

Malešecy – Horni kraj-Sprjewja II 1:3 (1:1)

Porchow – Połčnica2:3 (1:2)

1. TSV Połčnica 12 39  : 12 31

2. TSV Wachau 12 30  :  4 29

3. Concordia Załom 12 26  : 14 29

4. Traktor Malešecy 12 33  : 17 25

5. ST Porchow 12 20  : 11 22

6. TSV Wjernarjecy 11 24  : 18 20

7. FV Ottendorf-Okrilla 12 21  : 22 18

8. Arnsdorfske KT 12 21  : 21 17

9. Horni kraj-Sprjewja II 11 35  : 22 15

10. SV Großharthau 12 14  : 15 15

11. SC Großröhrsdorf II 12 18  : 14 14

12. SV Frankenthal 11 18  : 24 13

13. Germania Budyšin II 12 15  : 33 7

14. Bretnig-Hauswalde 12 15  : 35 5

15. SV Budissa Budyšink 12 5  : 52 4

16. ST Huska 11 14  : 34 3

wokrjesna klasa, stafla II

Arnsdorf II – Biskopicy II 0:1 (0:0)

Frankenthal II – Drjewnica 1:10 (0:5)

Germania Biskopicy – Wjazońca 1:1 (0:1)

Porchow II – Wjelećin III 5:1 (2:0)

1. HZ Kubšicy/ Bukecy 9 58  : 14 24

2. SG Steinigtwolmsdorf 10 35  : 21 24

3. TSV Wjazońca 10 36  : 20 23

4. Biskopičanske KT II 8 59  :  2 22

5. ST Drjewnica 8 38  :  8 18

6. Bretnig-Haus. II/Ram. II 10 26  :  24 16

7. SSV Germania Biskopicy 9 17  : 20 10

8. Arnsdorfske KT II 10 17  : 22 9

9. ST Bart II 9 13  : 44 6

Wuslědki (13.11.17)

póndźela, 13. nowembera 2017 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla II

Wulka Dubrawa – Něm. Pazlicy 1:1 (1:0)

Wulke Ždźary – Lubuš 2:1 (2:0)

Ćisk II – Chrósćicy II3:1 (2:0)

Łuty – Marijina hwězda 1:1 (1:0)

Njebjelčicy – Rakečanske ST II 1:5 (0:5)

Sepicy – Nowe Město II 1:1 (0:0)

1. HZ Łaz/Běły Chołmc 12 34  :  15 29

2. Natw. Němske Pazlicy 12 46  : 11 28

3. ST Lubuš 12 33  : 12 28

4. SV Haselbachtal 12 41  : 19 25

5. ST Marijina hwězda 12 31  : 15 22

6. SJ Njebjelčicy 12 19  : 23 19

7. Wojerowski FC II 12 23  : 22 17

8. FSV Łuty 12 19  : 27 17

9. Nowe Město II 12 22  : 28 16

10. Rakečanske ST II 12 19  : 25 16

11. ST Wulka Dubrawa 12 24  : 31 16

12. ST Ćisk II 12 18  : 24 12

13. HZ Wulke Ždźary 12 12  : 23 11

14. ST Nadróz. Hrabowka 12 22  : 32 10

15. Zeleno-běli Sepicy 12 9  : 29 6

16. SJ Chrósćicy II 12 8  : 44 2

Regionalna liga žonow

RB Lipsk – FC Union Berlin 3:1 (3:1)

Biskopičanske KT – Beelitz 2:0 (1:0)

1. Magdeburgski FFC 9 47  :  5 27

2. FC Viktoria Berlin 10 40  :  6 25

3. FC Union Berlin 9 26  :  10 19

4. RB Lipsk 10 17  :  17 19

Wuslědki (07.11.17)

wutora, 07. nowembera 2017 spisane wot:

Regionalna koparska liga

Altglienicke – Neugersdorf 2:0 (1:0)

Nordhausen – Choćebuz 1:1 (1:1)

Luckenwalde – Budissa Budyšin 0:2 (0:2)

1. Energija Choćebuz 14 38  :  4 38

2. BFC Dynamo 14 34  : 18 26

3. Fürstenwalde 14 31  : 21 26

4. Nordhausen 14 16  :  7 24

5. Lok Lipsk 13 17  :  8 23

6. Berlinski AK 14 24  : 22 22

7. FC Viktoria 14 28  : 25 21

8. Meuselwitz 13 20  : 15 19

9. Halberstadt 14 24  : 25 18

10. Babelsberg  14 14  : 16 18

11. Altglienicke 14 12  : 14 18

12. Neugersdorf 14 24  : 26 17

13. Budissa Budyšin 14 11  : 19 17

14. Hertha BSC II 14 14  : 22 15

15. Chemija Lipsk 14 8  : 25 12

16. Auerbach 14 16  : 24 11

17. Neustrelitz 14 12  :  31 7

18. Luckenwalde 14 14  : 35 5

krajna klasa

Oderwitz – Drježdźany-Strěžin 1:1 (1:1)

Nowosólc-Hródk – Mužakow 3:2 (1:0)

Chrósćicy – Ćisk1:1 (1:1)

1. LSV Nowe Město 11 35  : 24 22

2. FSV Oderwitz 11 28  : 18 22

3. FSV Nowosólc-Hródk 10 27  : 16 17

4. Čerwj.-běli Mužakow 11 30  : 21 17

5. ST Horni kraj-Sprjewja 11 26  : 18 17

6. FC Neugersdorf II 10 23  : 13 16

7. SZ Drježdźany-Strěžin 11 27  : 14 14

8. Laubegast 10 24  : 24 14

9. SG Weixdorf 11 19  : 20 14

10. ST Ćisk 11 15  : 24 14

11. SJ Chrósćicy 11 16  : 26 14

12. ST Trjebin 11 13  : 32 12

13. SC Borea Drježdźany 10 19  : 39 8

Wuslědki (06.11.17)

póndźela, 06. nowembera 2017 spisane wot:

Regionalna koparska liga žonow

Beelitz – Rostock1:1 (0:1)

RB Lipsk – Biskopičanske KT  2:1 (0:1)

BSC Marzahn – Union Berlin 0:2 (0:1)

Viktoria Berlin – Magdeburg 1:2 (0:1)

Aue – Fortuna Drježdźany 1:1 (1:0)

Neubrandenburg – Steglitz 2:2 (2:0)

1. Magdeburgski FFC 8 39  :  4 24

2. FC Viktoria Berlin 9 39  :  5 24

3. FC Union Berlin 8 25  :  7 19

4. RB Lipsk 9 14  :  16 16

5. Steglitzski FC Stern  9 26  :  12 14

6. BSC Marzahn 8 25  :  16 14

7. Fortuna Drježdźany 9 14  :  19 12

8. FC Rudne horiny Aue 9 10  :  25 7

9. Rostockski FC 9 7  :  38 4

10. Biskopičanske KT  8 8  :  21 3

11. FC Neubrandenburg  8 7  :  25 3

12. SZ Módro-běli Beelitz 8 1  :  27 2

Wuslědki (01.11.17)

srjeda, 01. nowembera 2017 spisane wot:

Regionalna koparska liga

BFC Dynamo – Berlinski AK 1:2 (1:1)

Halberstadt – Hertha BSC II 2:0 (1:0)

Chemija Lipsk – Altglienicke 1:1 (1:0)

Neugersdorf – FC Viktoria 2:3 (1:2)

Auerbach – Babelsberg 2:2 (1:2)

Choćebuz – Luckenwalde 2:0 (1:0)

Meuselwitz – Lok Lipsk wupad

Budissa Budyšin – Fürstenwalde 1:2 (1:1)

Neustrelitz – Nordhausen 0:1 (0:1)

1. Energija Choćebuz 13 37  :  3 37

2. BFC Dynamo 13 34  :  18 25

3. Nordhausen 13 15  :  6 23

4. Fürstenwalde 13 29  :  21 23

5. Lok Lipsk 12 15  :  7 20

6. Berlinski AK 13 21  :  22 19

7. Meuselwitz 12 20  :  15 18

8. FC Viktoria 13 24  :  24 18

9. Halberstadt 13 23  :  23 18

10. Neugersdorf 13 24  :  24 17

11. Babelsberg  13 14  :  16 17

12. Altglienicke 13 10  :  14 15

13. Hertha BSC II 13 14  :  22 14

14. Budissa Budyšin 13 9  :  19 14

15. Chemija Lipsk 13 8  :  22 12

16. Auerbach 13 16  :  22 11

17. Neustrelitz 13 11  : 27 7

18. Luckenwalde 13 14  : 33 5

wokrjesna liga, stafla II

Wulka Dubrawa – Nowe Město II 3:1 (1:1)

Wulke Ždźary – Łaz/Běły Chołmc 0:3 (0:0)

Ćisk II – Lubušwupad

Łuty – Haselbachtal2:7 (0:3)

SJ Njebjelčicy – SJ Chrósćicy II 1:1 (0:1)

Rakecy II – Němske Pazlicy 1:3 (0:3)

Nadró. Hrabowka – Mar. hwězda 1:6 (0:3)

Sepicy – Wojerowski FC II 2:5 (0:2)

1. ST Lubuš 9 29  :  7 25

2. HZ Łaz/Běły Chołmc 10 30  : 12 25

3. Natw. Němske Pazlicy 10 43  : 10 24

4. SV Haselbachtal 10 39  : 15 24

5. ST Marijina hwězda 10 26  : 13 18

6. SJ Njebjelčicy 10 14  : 17 16

7. FSV Łuty 10 17  : 24 16

8. Nowe Město II 10 20  : 23 15

9. ST Wulka Dubrawa 10 23  : 29 15

10. Wojerowski FC II 10 20  : 19 14

11. Rakečanske ST II 10 13  : 24 10

12. HZ Wulke Ždźary 10 9  : 18 8

13. ST Nadróz. Hrabowka 10 18  : 28 7

14. ST Ćisk II 9 13  : 21 6

15. Zeleno-běli Sepicy 10 8  : 28 4

16. SJ Chrósćicy II 10 7  : 41 1

Wuslědki (26.10.17)

štwórtk, 26. oktobera 2017 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla II

Wojerowski FC II – Njebjelčicy 1:1 (0:0)

Chrósćicy II – Wulka Dubrawa 0:3 (0:1)

Marijina hwězda – Ćisk II 2:1 (1:0)

1. ST Lubuš 9 29  :  7 25

2. HZ Łaz/Běły Chołmc 9 27  :  12 22

3. Natwar Němske Pazlicy 9 40  :  9 21

4. SV Haselbachtal 9 32  :  13 21

5. FSV Łuty 9 15  :  17 16

6. ST Marijina hwězda 9 20  :  12 15

7. Nowe Město II 9 19  :  20 15

8. SJ Njebjelčicy 9 13  :  16 15

Wuslědki (25.10.17)

srjeda, 25. oktobera 2017 spisane wot:

Krajna koparska klasa

Drježdźanski SC – Neugersdorf II 3:2 (3:1)

Horni kraj-Sprjewja – Mužakow 2:3 (1:2)

Oderwitz – Ćisk4:3 (2:1)

Laubegast – Drježdźany-Strěžin 3:2 (1:1)

Trjebin – Nowe Město 0:3 (0:2)

Chrósćicy – Weixdorf 3:0 (2:0)

1. LSV Nowe Město 9 31  : 19 21

2. FSV Oderwitz  9 25  : 15 20

3. Čerwj.-běli Mužakow 9 28  : 17 17

4. FSV Nowosólc-Hródk 8 22  : 11 14

5. FC Neugersdorf II 9 20  : 12 13

6. ST Horni kraj-Sprjewja 9 23  : 16 13

7. ST Ćisk 9 14  : 23 12

8. ST Trjebin 9 13  : 23 12

9. Laubegast 9 21  : 24 11

10. SZ Drježdźany-Strěžin 9 20  :  13 10

11. SJ Chrósćicy 9 14  : 25 10

12. SG Weixdorf 9 13  : 16 8

13. SC Borea Drježdźany 9 18  : 36 8

14. Drježdźanski SC 8 19  : 31 7

regionalna liga – žony

Biskopicy – Steglitz0:3 (0:2)

Marzahn – Viktoria Berlin 1:4 (0:1)

Rudne horiny – Union Berlin 0:3 (0:1)

Neubrandenburg – Magdeburg 1:4 (0:1)

Beelitz – Fortuna Drježdźany 0:1 (0:1)

1. FC Viktoria Berlin 7 36  :  2 21

2. Magdeburgski FFC 6 29  :  3 18

nawěšk

nowostki LND