Kopańca, krajna liga
1. SSV Markranstädt 25 51 : 15 53
2. Großenhainski FV 90 25 46 : 17 53
3. SG Taucha 25 54 : 20 52
4. VfB Empor Glauchau 27 61 : 31 50
5. FSV Motor Marienberg 25 55 : 34 49
6. VfB Fortuna Kamjenica 27 60 : 40 48
7. Drježdźany Laubegast 25 59 : 40 40
8. Rjemjesło Rabenstein 25 46 : 38 40
9. Radebeulski BC 25 48 : 55 36
10. Radefelder SV 26 44 : 47 33
11. FC Lößnitz 25 40 : 43 30
12. VfL Pirna-Copitz 27 29 : 58 23
13. FSV Wódrjeńca 24 43 : 71 21
14. BSC Rapid Kamjenica 25 29 : 58 21
15. FC Módro-běli Lipsk 26 20 : 66 17
16. SZ Drježdźany Strěžin 26 25 : 77 7
Krajna klasa
Přezjednota Niska – SG Weixdorf 2:1 (1:1)
Drježdźanski SC – R. Drježdźany 0:2 (0:1)
TSV Cossebaude – BSV Sebnitz 4:2 (1:1)
Wojerowski FC – Rakečanske ST 0:2 (0:1)
SJ Chrósćicy – SV Wesenitzal 2:0 (2:0)
Nowosólc-Hródk – Radeberg 3:0 (1:0)
Běła Woda – Drohotka Ramnow 2:1 (1:1)
1. SC Borea Drježdźany 23 82 : 20 57
2. FV Přezjednota Niska 23 81 : 22 56
3. TSV Rotacija Drježdźany 23 48 : 23 50
4. FSV Nowosolc-Hrodk 23 45 : 31 38
5. VfB Běła Woda 23 44 : 57 34
6. Rakečanske ST 24 47 : 49 32
7. Drježdźanski SC 23 34 : 38 31
8. SJ Chrósćicy 23 30 : 24 30
9. SV Wesenitzal 22 40 : 48 27
10. Radebergske ST 24 41 : 70 27
11. TSV Cossebaude 23 44 : 54 26
12. Wojerowski FC 22 35 : 35 25
13. SG Weixdorf 24 34 : 58 20
14. BSV Sebnitz 24 30 : 78 19
15. Drohotka Ramnow 24 40 : 68 12
Kopańca, regionalna liga muži
SV Babelsberg – FC Erfurt 2:0 (0:0)
Lok Lipsk – Berlinski AK 1:0 (0:0)
BFC Dynamo – Chemija Lipsk 3:1 (2:0)
Ger. Halberstadt – Choćebuz 1:3 (0:3)
Jena – Kamjeničanski FC 1:0 (1:0)
1. FC Energija Choćebuz 31 63 : 27 65
2. FC Čerwjeno-běli Erfurt 31 60 : 28 61
3. FC Carl Zeiss Jena 31 54 : 19 58
4. Lok Lipsk 31 54 : 37 56
5. VSG Altglienicke 31 59 : 34 53
6. BFC Dynamo 31 51 : 37 52
7. BSG Chemija Lipsk 31 46 : 41 50
8. Kamjeničanski FC 31 44 : 29 48
9. SV Babelsberg 30 44 : 37 45
10. FC Viktoria Berlin 31 44 : 41 45
11. Hertha BSC II 31 50 : 50 45
12. Berlinski AK 31 41 : 45 43
13. FSV Luckenwalde 31 34 : 48 35
14. Greifswaldski KK 31 43 : 50 34
15. ZFC Meuselwitz 31 38 : 66 26
16. SV Lichtenberg 31 31 : 62 25
17. Germania Halberstadt 30 27 : 65 15
18. Tennis Borussia Berlin 31 22 : 89 12
Regionalna liga žonow
Hertha Zehlendorf – RB Lipsk II 0:4 (0:2)
H. Neuendorf – Biskopičanske KT5:0 (2:0)
FC Jena II – 1. FC Union Berlin 0:5 (0:3)
SFC Stern – 1. FFV Erfurt 2:0 (0:0)
Přezj. Lipsk-juh – Babelsberg 2:0 (0:0)
Türkiyemspor Berlin – V. Berlin 1:0 (0:0)
1. FC Viktoria Berlin 23 133 : 14 60
2. 1. FC Union Berlin 23 97 : 20 56
3. Türkiyemspor Berlin 23 80 : 17 56
4. RB Lipsk II 23 66 : 16 51
5. Magdeburgski FFC 23 64 : 42 42
6. FC Carl Zeiss Jena II 24 41 : 43 37
7. Biskopičanske KT 23 45 : 50 30
8. 1. FFV Erfurt 23 31 : 64 28
9. FC Hertha Zehlendorf 23 28 : 64 26
10. FSV Babelsberg 23 23 : 55 23
11. SFC Stern 23 26 : 52 22
12. B.W. H. Neuendorf 23 34 : 66 18
13. Přezjednota Lipsk-juh 23 18 : 85 9
14. Rostockski FC 24 17 : 115 4
Kopańca, wokrjesna wyša liga
1. Biskopičanske KT II 25 76 : 18 62
2. Póst Germania Budyšin 24 64 : 21 58
3. Natwar Němske Pazlicy 25 71 : 31 51
4. Módro-běli Kulow 24 47 : 25 50
5. ST Horni kraj-Sprjewja 25 68 : 37 46
6. ST Hnašecy-Dobruša 25 71 : 51 45
7. Sokoł Ralbicy/Hórki 25 48 : 33 44
8. FV Ottendorf-Okrilla 25 56 : 50 35
9. SG Großnaundorf 24 32 : 32 32
10. TSV Wachau 25 45 : 66 30
11. SC Großröhrsdorf 25 35 : 36 29
12. HZ Łaz/Běły Chołmc 25 36 : 46 26
13. ST Radwor 24 38 : 65 21
14. ST Porchow 25 30 : 77 16
15. ST Ćisk 25 29 : 84 15
16. ST Kinspork/Łužnica 25 24 : 98 6
Regionalna liga žonow
H. Neuendorf – Biskopičanske KT5:0 (2:0)
FC Jena II – 1. FC Union Berlin 0:5 (0:3)
1. FC Viktoria Berlin 23 133 : 14 60
2. 1. FC Union Berlin 23 97 : 20 56
3. Türkiyemspor Berlin 23 80 : 17 56
4. RB Lipsk II 23 66 : 16 51
5. Magdeburgski FFC 23 64 : 42 42
6. FC Carl Zeiss Jena II 24 41 : 43 37
7. Biskopičanske KT 23 45 : 50 30
8. 1. FFV Erfurt 23 31 : 64 28
9. FC Hertha Zehlendorf 23 28 : 64 26
10. FSV Babelsberg 23 23 : 55 23
11. SFC Stern 23 26 : 52 22
12. B.W. H. Neuendorf 23 34 : 66 18
13. Přezjednota Lipsk-juh 23 18 : 85 9
14. Rostockski FC 24 17 : 115 4
Kopańca, krajna liga
Radefelder SV – Drjež. Laubegast 0:5 (0:3)
Drježdźany Strěžin – SG Taucha 0:2 (0:2)
Empor Glauchau – R. Kamjenica 5:0 (2:0)
For. Kamjenica – Wódrjeńca 5:1 (2:1)
1. Großenhainski FV 25 46 : 17 53
2. SSV Markranstädt 23 51 : 15 51
3. SG Taucha 23 54 : 19 51
4. VfB Empor Glauchau 26 61 : 31 49
5. FSV Motor Marienberg 24 53 : 30 49
6. VfB Fortuna Kamjenica 26 59 : 40 45
7. Drježdźany Laubegast 24 55 : 38 37
8. Radebeulski BC 24 48 : 52 36
9. Rjemjesło Rabenstein 23 40 : 38 34
10. Radefelder SV 24 42 : 42 32
11. FC Lößnitz 24 38 : 43 27
12. BSC Rapid Kamjenica 24 29 : 57 21
13. FSV Wódrjeńca 23 41 : 69 20
14. VfL Pirna-Copitz 26 28 : 58 20
15. FC Módro-běli Lipsk 26 20 : 66 17
16. SZ Drježdźany Strěžin 25 25 : 75 7
Krajna klasa
Radebergerske ST – SJ Chrósćicy 2:1 (1:0)
SV Wesenitzal – Drježdźanski SC 1:2 (1:0)
B. Drježdźany – Wojerowski FC 1:0 (1:0)
Drohot. Ramnow – Cossebaude 0:2 (0:0)
1. SC Borea Drježdźany 23 82 : 20 57
2. FV Přezjednota Niska 22 79 : 21 53
3. TSV Rotacija Drježdźany 22 46 : 23 47
4. FSV Nowosolc-Hrodk 22 42 : 31 35
5. Drježdźanski SC 22 34 : 36 31
6. VfB Běła Woda 22 42 : 56 31
7. Rakečanske ST 23 45 : 49 29
8. SJ Chrósćicy 22 28 : 24 27
9. SV Wesenitzal 21 40 : 46 27
10. Radebergerske ST 23 41 : 67 27
11. Wojerowski FC 21 35 : 33 25
12. TSV Cossebaude 21 38 : 52 20
13. SG Weixdorf 23 33 : 56 20
14. BSV Sebnitz 23 28 : 74 19
15. Drohotka Ramnow 22 39 : 64 12
Wokrjesna liga stafla I
Haselbachtal – Bretnig-Hausw. 0:1 (0:0)
Kubšicy – Kumwałd/Schönbach 7:0 (3:0)
ST Bart – TSV Wjazońca 3:2 (2:1)
Arnsdorfske KT – TSV Połčnica 0:4 (0:1)
Malešecy – HZ Huska/Hodźij 1:0 (1:0)
ST Wjelećin – TSV Wjernarjecy 2:1 (0:0)
Bretnig-Hauswalde – Bukecy 6:1 (3:0)
Kopańca, wokrjesna liga, stafla 1
1. TSV Połčnica 20 62 : 33 44
2. Bretnig-Hauswalde 19 53 : 29 38
3. Arnsdorfske KT 19 48 : 25 36
4. ST Kubšicy 19 37 : 25 36
5. HZ Huska/Hodźij 20 49 : 33 33
6. TSV Wjazońca 20 50 : 38 32
7. Traktor Malešecy 20 41 : 38 32
8. Zeleno-běli Bukecy 20 42 : 40 26
9. ST Bart 19 27 : 48 25
10. TSV Wjernarjecy 19 45 : 51 21
11. Kumwałd/Schönbach 20 37 : 66 19
12. HZ Frankenthal 20 23 : 47 17
13. SV Haselbachtal 19 25 : 46 14
14. ST Wjelećin 20 33 : 53 13
wokrjesna liga, stafla 2
1. ST Hlinowc 19 74 : 18 51
2. LSV Hory 20 64 : 44 39
3. FSV Łuty 20 36 : 27 37
4. Němske Pazlicy II 19 49 :23 36
5. ST Marijina hwězda 20 44 :32 34
6. ST Lubuš 20 53 :38 33
7. Módro-běli Minakał 18 46 :35 29
8. ST 1896 Wulka Dubrawa 18 26 :34 23
9. Wóslink/Skask./Kulow II 20 29 : 47 21
10. SJ Chrósćicy II 19 28 : 46 20
11. Wojerowski FC II 19 33 : 38 18
12. Rakečanske ST II 19 32 : 66 16
13. SJ Njebjelčicy 18 20 : 52 11
14. Zeleno-běli Sepicy 19 27 : 61 11
wokrjesna klasa, stafla 1
1. SG Steinigtwolmsdorf 14 74 : 23 36
2. ST Horni kraj-Sprjewja II 14 50 : 21 31
3. Germania Budyšin II 13 59 : 24 29
4. ST Budyšin 14 44 : 17 29
5. ST Mały Wjelkow 14 58 : 34 26
6. Hnašecy-Dobruša II 14 26 : 38 15
7. HZ Wóspork/Bart II 13 14 : 37 11
8. HZ Budyšink/Malešecy II 14 24 : 52 9
9. HZ Hodźij II/ Huska II 13 21 : 35 8
Kopańca, krajna klasa
SJ Chrósćicy – Přezjednota Niska 1:3 (0:3)
SV Wesenitzal – Nowosólc-Hródk 2:2 (1:2)
Rakečanske ST – Ramnow 5:2 (3:0)
Ramnow – SC Borea Drježdźany 0:2 (0:0)
SJ Chrósćicy – Wojerowski FC 2:0 (2:0)
Rakečanske ST – TSV Cossebaude 1:1 (1:0)
1. SC Borea Drježdźany 22 81 : 20 54
2. FV Přezjednota Niska 21 73 : 18 50
3. TSV Rotacija Drježdźany 22 46 : 23 47
4. FSV Nowosólc-Hródk 21 42 : 30 35
5. Rakečanske ST 22 42 : 43 29
6. Drježdźanski SC 1898 21 32 : 35 28
7. VfB Běła Woda 1909 21 38 : 56 28
8. SJ Chrósćicy 21 27 : 22 27
9. SV Wesenitzal 20 39 : 44 27
10. Wojerowski FC 20 35 : 32 25
11. Radebergerske ST 22 39 : 66 24
12. TSV Cossebaude 21 38 : 52 20
13. SG Weixdorf 22 33 : 52 20
14. BSV 68 Sebnitz 22 27 : 74 16
15. Drohotka Ramnow 22 39 : 64 12
16. VfB Žitawa zg. 0 0 : 0 0
wokrjesna wyša liga
Ottendorf-Okrilla 05 – Łaz 3:4 (2:3)
ST Horni kraj-Sprjewja – ST Ćisk 3:0 (2:0)
Germania Budyšin – Kulow 6:0 (2:0)
Großröhrsdorf – Biskopicy II 0:2 (0:0)
Němske Pazlicy – ST Radwor 4:1 (3:0)
ST Porchow – SG Großnaundorf 0:2 (0:0)
Wachau – Sokoł Ralbicy/Hórki 0:3 (0:2)
Kinspork – Hnašecy-Dobruša 0:3 (0:0)
1. Biskopičanske KT II 24 73 : 17 59
2. Póst Germania Budyšin 23 60 : 21 55
3. Natwar Němske Pazlicy 24 70 : 28 51
4. Módro-běli Kulow 23 46 : 24 49
5. ST Hnašecy-Dobruša 24 71 : 47 45
6. ST Horni kraj-Sprjewja 24 67 : 37 43
7. Sokoł Ralbicy/Hórki 24 44 : 32 41
8. FV Ottendorf-Okrilla 05 24 55 : 46 35
9. SG Großnaundorf 23 32 : 32 31
10. TSV Wachau 24 45 : 66 29
11. SC 1911 Großröhrsdorf 24 34 : 35 28
12. HZ Łaz/Běły Chołmc 24 36 : 45 26
13. ST Radwor 23 35 : 62 20
14. ST Porchow 24 27 : 74 15
15. ST Ćisk 24 26 : 83 12
16. ST Kinspork/Łužnica 24 23 : 95 6
Wokrjesna liga stafla I
TSV Wjazońca - ST Kubšicy 1:1 (1:0)
Kopańca, regionalna liga
Lok Lipsk – SV Lichtenberg 4:1 (1:0)
Borussia Berlin – Chemija Lipsk 0:2 (0:2)
Kamjeničanski FC – Berlinski AK 3:0 (1:0)
FC Jena – ZFC Meuselwitz 2:2 (0:1)
Greifswaldski KK – FC Choćebuz 1:2 (1:1)
Hertha BSC II – FSV Luckenwalde 2:0 (1:0)
BFC Dynamo – FC Erfurt 2:1 (1:0)
1. FC Energija Choćebuz 29 59 : 25 61
2. FC Čerwjeno-běli Erfurt 29 58 : 26 58
3. FC Carl Zeiss Jena 29 45 : 18 52
4. Lok Lipsk 29 50 : 36 50
5. BFC Dynamo 29 47 : 35 48
6. Kamjeničanski FC 29 43 : 27 47
7. BSG Chemija Lipsk 29 42 : 37 47
8. VSG Altglienicke 28 52 : 31 46
9. Berlinski AK 29 40 : 36 43
10. SV Babelsberg 28 41 : 36 41
11. FC Viktoria Berlin 28 39 : 35 41
12. Hertha BSC II 29 45 : 48 41
13. Greifswaldski KK 29 41 : 45 34
14. FSV Luckenwalde 29 29 : 44 32
15. ZFC Meuselwitz 29 37 : 60 26
16. SV Lichtenberg 29 25 : 58 21
17. Germania Halberstadt 28 26 : 60 15
18. Tennis Borussia Berlin 29 19 : 81 12
Regionalna liga žonow
RB Lipsk II – Hohen Neuendorf 3:0 (2:0)
Viktoria Berlin – Lipsk-juh 5:0 (3:0)
FSV Babelsberg – SFC Stern 2:2 (1:0)
Biskopičanske KT – Jena II 5:1 (2:1)
1. FC Viktoria Berlin 22 133 : 13 60
2. 1. FC Union Berlin 22 92 : 20 53
3. Türkiyemspor Berlin 21 73 : 16 50
4. RB Lipsk II 21 54 : 16 45
5. Magdeburgski FFC 22 57 : 40 39
6. FC Carl Zeiss Jena II 22 38 : 37 34
7. Biskopičanske KT 22 45 : 45 30
8. 1. FFV Erfurt 21 30 : 56 28
9. FC Hertha Zehlendorf 22 28 : 60 26
10. FSV Babelsberg 22 23 : 53 23
11. SFC Stern 22 24 : 52 19
12. B.W. Hohen Neuendorf 22 29 : 66 15
13. Přezjednota Lipsk-juh 21 16 : 77 6
14. Rostockski FC 22 14 : 105 4
Wokrjesna liga, stafla I
ST Kubšicy – TSV Połčnica 3:0 (3:0)
Arnsdorfske KT – ST Bart 7:0 (2:0)
Huska/Hodźij – Wjernarjecy 3:1 (1:0)
Kopańca, wokrjesna liga stafla II
Rakečanske ST II – SJ Njebjelčicy wupad
Němske Pazlicy II – Chrósćicy II 1:3 (1:1)
Marijina hwězda – Wojerecy II 0:3 (0:0)
ST Hlinowc – ST Lubuš 5:1 (3:1)
Zeleno-běli Sepicy – FSV Łuty 1:3 (0:1)
1. ST Hlinowc 17 69 : 13 49
2. LSV Hory 18 59 : 38 38
3. FSV Łuty 18 35 : 26 35
4. Nat. Němske Pazlicy II 17 46 : 20 34
5. ST Marijina hwězda 18 40 : 27 33
6. ST Lubuš 18 45 : 33 27
7. Módro-běli Minakał 16 38 : 33 23
8. Wós./Skaskow/Kulow II 18 28 : 42 21
9. ST Wulka Dubrawa 16 25 : 34 19
10. Wojerowski FC II 18 31 : 36 17
11. SJ Chrósćicy II 17 27 : 45 17
12. Rakečanske ST II 17 31 : 60 16
13. Zeleno-běli Sepicy 18 24 : 56 11
14. SJ Njebjelčicy 16 15 : 50 5
Kopańca,
wokrjesna wyša liga
Horni kraj-Sprj. – Hnaš.-Dobruša 0:1 (0:0)
TSV Wachau – ST Ćisk 2:0 (0:0)
Ottend.-Okrilla – ST Kinsp./Łuž. 5:1 (2:1)
Kulow – Biskopičanske KT II 0:2 (0:1)
Póst Budyšin – ST Radwor 2:0 (1:0)
Großröhrsdorf – Großnaundorf 1:1 (1:1)
Porchow – Łaz/Běły Chołmc 3:1 (2:1)
Němske Pazlicy – Ralbicy/Hórki 2:3 (1:1)
1. Biskopičanske KT II 22 71 : 16 56
2. Póst Germania Budyšin 21 53 : 21 49
3. Módro-běli Kulow 21 42 : 16 46
4. Natwar Němske Pazlicy 22 64 : 26 45
5. ST Hnašecy-Dobruša 22 66 : 43 42
6. ST Horni kraj-Sprjewja 22 58 : 37 37
7. FV Ottendorf-Okrilla 22 50 : 39 35
8. Sokoł Ralbicy/Hórki 21 38 : 31 32
9. SG Großnaundorf 20 28 : 28 28
10. SC Großröhrsdorf 22 34 : 33 27
11. TSV Wachau 22 44 : 63 26
12. HZ Łaz/Běły Chołmc 22 32 : 41 23
13. ST Radwor 21 34 : 58 19
14. ST Porchow 22 27 : 71 15
15. ST Ćisk 22 23 : 78 9
16. ST Kinspork/Łužnica 22 23 : 86 6