Wuslědki (20.02.17)

póndźela, 20. februara 2017 spisane wot:

Regionalna koparska liga

Schönberg – Luckenwalde 2:2 (1:1)

Meuselwitz – Berlinski AK 0:1 (0:0)

Lok Lipsk – Neugersdorf 2:2 (0:1)

RB Lipsk II – Nordhausen 0:1 (0:1)

1. FC Carl Zeiss Jena 18 34  :  8 42

2. FC Energija Choćebuz 18 29  :  10 38

3. Berlinski AK 17 30  :  21 33

4. RB Lipsk II 18 27  :  22 30

5. FC Viktoria Berlin  17 33  :  21 28

6. SV Babelsberg 03 17 30  :  24 28

7. Hertha BSC II 18 23  :  23 27

8. BFC Dynamo 18 31  :  23 26

9. Neugersdorf 17 23  :  15 26

10. FC Lok Lipsk 18 26  :  25 26

11. Wacker Nordhausen 16 24  :  23 23

12. FC Schönberg 18 28  :  32 23

13. ZFC Meuselwitz 18 15  :  17 21

14. AfB Auerbach 18 19  :  33 18

15. Union Fürstenwalde 18 18  :  33 15

16. Budissa Budyšin 18 16  :  27 12

17. FSV Luckenwalde 17 12  :  30 11

18. TSG Neustrelitz 17 15  :  46 4

Wuslědki (24.01.17)

wutora, 24. januara 2017 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga / młodźina A / stafla I

1. Póst Germania Budyšin 12 76  :  20 30

2. Rakečanske KT 11 54  :  19 28

3. Radwor/

Wulka Dubrawa 11 54  :  18 20

4. SZ Wjelećin 11 28  :  32 18

5. TSV 90 Wjazońca 11 20  :  46 13

6. ST Budyšin 11 15  :  51 6

7. ST Mó.-běli Njeswačidło 11 10  :  71 0

wokrjesna liga / młodźina A / stafla II

1. HZ Kulow/Ralbicy 10 36  :  10 27

2. Biskopicy/

Nowe Město Sakska 11 38  :  18 21

3. TSV Połčnica  11 24  :  28 17

4. FC Ćisk/Łaz/

Běły Chołmc/Hory 11 19  :  25 13

5. Großnaundorf/

Lomnitz 11 16  :  23 12

6. Natwar Němske Pazlicy/

Chrósćicy 12 15  :  24 11

7. FV Ottendorf-Okrilla  10 10  :  30 6

wokrjesna liga / młodźina B / stafla I

1. HZ Kubšicy/Bukecy 9 64  :  2 27

2. FSV Budissa Budyšin II 9 28  :  12 22

3. ST Horni kraj Sprjewja 9 40  :  15 18

4. Wulka Dubrawa/Radwor 8 33  :  17 13

5. Droh. Ramnow/Porchow  9 23  :  33 13

6. Póst Germania Budyšin 8 27  :  24 10

7. Hlinowc/Běła/

Cunnersdorf/Pančicy 9 24  :  40 6

8. Bart/Budyšink/Malešecy 7 7   : 43 3

9. SZ Motor Kumwałd 8 9  :  69 0

wokrjesna liga / młodźina B / stafla II

1. FV Ottendorf-Okrilla 9 46  :  12 24

2. TSV Wachau 8 48  :  14 18

3.  Steina/Bretnig-Hauswalde/Połčnica 

 9 48  :  13 16

4. Kinspork/Łužnica/

Haselbachtal 9 45  :  11 16

5. Lomnitz/Großnaundorf 8 30  :  20 12

6. Jednota Kamjenc 9 33  :  31 12

7. Lubuš/Bluń/Wojerecy II 9 21  :  43 9

8. FC Ćisk/Hory/Łaz/

Běły Chołmc  9 10  :  61 7

9. HZ Łužica  8 8  :  84 1

wokrjesna liga / młodźina C / stafla I

1. HZ Wulka Dubr./Radwor 8 41  :  6 24

2. ST Horni kraj Sprjewja 7 34  :  12 16

3. HZ Wjelećin/Wjazońca 9 21  :  22 14

4. Póst Germania Budyšin 7 24  :  16 13

5. HZ Huska/ST Hodźij  9 24  :  30 9

6. TSV Wóspork/Hrodźišćo 7 22  :  28 7

nawěšk