Wuslědki (16.10.19)

srjeda, 16. oktobera 2019 spisane wot:

Wolejbul, wobwodna liga­ muži

1. ST Viktoria Worklecy 3 9 :0  9

2. MB Wojerecy II 3 9 :2  9

3. CVJM Zhorjelc 2 6 :1  6

4. TSV Kundraćicy 4 6 :6  6

5. ST Kupoj-Nowa Łuka 1 3 :0  3

6. ST Wulka Dubrawa 4 4 :9  3

7. MSV Budyšin 04 II 2 1 :6  0

8. TSV Niederoderwitz 3 1 :9  0

9. OC Lubij 2 0 :6  0

Přichodne hry Viktorije

09.11. 14.00  Viktoria Worklecy –

OSC Lubij

09.11. 16.00  Viktoria Worklecy –

MB Wojerecy II

16.11. 14.00  MSV Budyšin 04 II –

Viktoria Worklecy

30.11. 14.00 CVJM Zhorjelc –

Viktoria Worklecy

07.12. 14.00  Kupoj-Nowa Łuka –

Viktoria Worklecy

18.01. 14:00 TSV Kundraćicy –

ST Viktoria Worklecy

01.02. 14:00 ST Wulka Dubrawa –

ST Viktoria Worklecy

29.02. 14:00 ST Viktoria Worklecy –

Kupoj-Nowa Łuka

29.02. 14:00 ST Viktoria Worklecy –

TSV Niederoderwitz

Wuslědki (15.10.19)

wutora, 15. oktobera 2019 spisane wot:

Kopańca

wokrjesna liga muži, stafla 2

Hórnik. jězor – Łaz/Běły Chołmc 3:5 (3:3)

Haselbachtal – Łuty2:5 (1:1)

1. ST Hlinowc 8 32 : 13 19

2. FSV Łuty 8 33 : 21 19

3. HZ Łaz/Běły Chołmc 7 23 : 9 18

4. HZ Lubuš/Bluń 7 20 : 7 16

5. Traktor Malešecy 8 26 : 14 14

6. HZ Wojerowski FC II 7 17 : 12 13

7. ST Radwor 8 13 : 13 13

8. SJ Njebjelčicy 8 17 : 14 10

9. SJ Chrósćicy II 7 16 : 19 10

10. ST 1896 Wulka Dubrawa 7 14 : 14 9

11. HZ Hórnikečanski jězor 7 21 : 22 8

12. SZ Wóslink/Skaskow 8 15 : 18 7

13. SV Haselbachtal 8 17 : 27 6

14. Módro-běli Minakał 8 19 : 25 5

15. ST Nadrózna Hrabowka 8 7 : 28 3

16. HZ Rakecy II / Šćeńca 8 7 : 41 1

wokrjesna klasa, stafla 3

Arnsdorf II – Frankenthal II 2:1 (0:1)

Großharthau – HZ Germania Biskopicy/Biskopičanske KT III8:0 (4:0)

1. ST Drjewnica 5 22 : 5 15

2. TSV Wachau II 6 19 : 5 13

3. ST Kinspork/Łužnica II 6 18 : 5 12

4. SV Liegau-Augustusbad 5 16 : 8 12

5. SV Großharthau 5 20 : 6 9

6. Arnsdorfske KT II 6 14 : 15 9

7. HZ Biskopicy/Biskop. III 6 13 : 22 7

8. TSV Połčnica II 5 9 : 18 4

9. Hermsdorf/Ottendorf II 5 7 : 25 3

10. SG Frankenthal II 5 4 : 22 3

11. HZ Bretnig II/Ramnow II 6 6 : 17 1

tabulka regionalneje ligi žonow

1. RB Lipsk 7 30 : 2 19

2. FC Phoenix Lipsk 7 26 : 12 18

3. Magdeburgski FFC 7 25 : 12 16

4. FC Viktoria Berlin 7 18 : 7 13

5. Union Berlin 7 14 : 4 13

6. Steglitzski FC Stern 7 13 : 17 9

7. USV Jena II 6 9 : 9 8

8. Biskopičanske KT 6 6 : 17 4

9. 1. FFV Erfurt 6 10 : 23 4

10. FC Rudne horiny Aue 7 7 : 29 4

11. Hohen Neuendorf 6 7 : 14 3

12. Přezjednota Lipsk-juh 7 6 : 25 1

Wuslědki (14.10.19)

póndźela, 14. oktobera 2019 spisane wot:

Kopańca, regionalna liga žonow

Erfurt – RB Lipsk1:5 (1:1)

Hohen Neuendorf – Vikt. Berlin 1:2 (0:0)

Biskopicy – Rudne horiny Aue 2:1 (1:0)

Magdeburgski FFC – Lipsk-juh4:1 (4:1)

Phoenix Lipsk – USV Jena II 2:1 (1:1)

Steglitzski FC – Union Berlin 0:3 (0:1)

krajny pokal muži

Hohenstein-E. – Intern. Lipsk  0:3 (0:1)

Drježdź. Strěžin – Pirna-Copitz2:0 (2:0)

Běła Woda – Germania Mittweida wupad

Auerbach – Lokomotiwa Lipsk  1:4 (0:1)

Zwenkau – Borea Drježdźany  1:0 (0:0)

Fortuna Kamjenica – Eilenburg2:4 (2:2)

Nowe Město II – Kamjenc 7:6 (3:1)

Grimma – Kamjeničanski FC 1:3 (1:2)

Nowosólc-Hrodk – Plauen 0:5 (0:4)

Rabenstein – Taucha1:2 (1:1)

Marienberg – Neugersdorf0:2 (0:2)

Budissa Budyšin – Chemija Lipsk 0:3 (0:1)

Rapid Kamjenica – Markranstädt 0:2 (0:1)

Germania Kamjenica – Biskopicy 0:1 (0:0)

Neudorf – Krostitz0:6 (0:5)

Zmužići Lipsk – Zwickau 0:13 (0:4)

wokrjesny pokal

Wachau II –Großnaundorf 2:3 (2:1)

Kulow II – Ralbicy/Hórki 0:3 (0:0)

Łaz/Běły Chołmc II – Wjelećin 0:5 (0:2)

Kubšicy – Großröhrsdorf II 6:1 (2:0)

Arnsdorfske KT II – Hory 1:4 (1:0)

Ottendorf-O. – Horni kraj-Sprj. 2:3 (1:1)

Wjazońca – Wulka Dubrawa 3:2 (2:0)

Bretnig/Ramn. II – Chrósćicy II1:3 (1:2)

Mały Wosyk/Panč. II – Ramnow 0:5 (0:3)

Wóslink/Skaskow – Lubuš/Bluń 2:0 (1:0)

Wachau – Wojerowski FC 4:5 (2:1)

Kinspork/Łužnica II – Bukecy 2:0 (1:0)

Sepicy – ST Budyšin9:4 (3:1)

Radwor – Marijina hwězda 0:3 (0:2)

Hlinowc – Němske Pazlicy 2:5 (0:3)

Wuslědki (09.10.19)

srjeda, 09. oktobera 2019 spisane wot:

Kopańca muži, krajna liga

Přezjednota Niska – Nowe Město 1:5 (1:3)

Wocl Riesa – Kamjenc0:1 (0:1)

Pirna-Copitz – FC Lipsk 2:1 (2:0)

Wilsdruff – Taucha1:1 (0:0)

Lößnitz – Markkleeberg 5:0 (3:0)

Mittweida – Großenhainski FV  1:2 (0:0)

Nowosólc-Hródk – Budyšin 1:4 (0:3)

Rabenstein – Radebeulski BC  3:0 (1:0)

krajna klasa

Oderwitz – Drježdźanski SC  2:1 (1:0)

Borea Drježdźany – Trjebin 4:0 (2:0)

Großröhrsdorf – Běła Woda  0:2 (0:1)

Chrósćicy – Rakečanske ST 2:1 (0:0)

Laubegast – Rotacija Drježdźany 1:1 (0:1)

pinca tabulki

10. FC Wocl Rěčicy 6 11 : 13 7

11. SG Weixdorf 6 11 : 14 7

12. FSV Oderwitz 02 6 10 : 13 7

13. SJ Chrósćicy 7 9 : 14 5

14. ST Ćisk 6 7 : 19 2

wokrjesna wyša liga

Wachau – Kumwałd3:2 (2:1)

Hnašecy-Dobruša – Hory 2:4 (0:2)

Germania Budyšin – Połčnica 2:1 (1:0)

Horni kraj-Sprjewja – Kulow 0:0 (0:0)

Wojerowski FC – Porchow 5:1 (2:1)

Něm. Pazlicy – Kinspork/Łužnica1:1 (1:0)

Ramnow – Marijina hwězda 3:0 (1:0)

1. Drohotka Ramnow 8 25 : 9 21

2. Módro-běli Kulow 8 18 : 9 20

3. Póst Germania Budyšin 8 21 : 11 19

4. Sokoł Ralbicy/Hórki 7 20 : 9 16

5. ST Horni kraj-Sprjewja 8 22 : 11 15

6. LSV Hory 8 16 : 14 15

7. ST Hnašecy-Dobruša 8 17 : 16 13

8. ST Marijina hwězda 8 17 : 17 11

9. SG Großnaundorf 8 15 : 14 10

10. TSV Połčnica 8 17 : 30 9

11. TSV Wachau 9 18 : 21 8

12. Wojerowski FC 8 19 : 20 7

13. Natwar Němske Pazlicy 8 11 : 17 7

14. ST Kinspork/Łužnica 8 6 : 14 4

15. Motor Kumwałd 8 12 : 23 4

16. ST Porchow 8 6 : 25 3

Wuslědki (01.10.19)

wutora, 01. oktobera 2019 spisane wot:

Kopańca, krajna klasa

Drježdźanski SC – Borea Drježdź. 1:3 (0:2)

Běła Woda – Drježdź. Laubegast 3:3 (0:3)

Rakečanske ST – Weixdorf 3:1 (1:0)

Großröhrsdorf – Ćisk 1:0 (0:0)

Rotacija Drježdźany – Oderwitz  4:1 (1:0)

Trjebin – Drježdźany-Strěžin 3:3 (1:2)

1. Drježdźany Laubegast 6 21 : 13 13

2. TSV Rotacija Drježdźany 6 15 : 7 13

3. Rakečanske ST 6 15 : 8 11

4. SZ Drježdźany-Strěžin 6 12 : 7 11

5. ST Trjebin 6 10 : 8 10

6. SC Großröhrsdorf 6 9 : 9 10

7. Drježdźanski SC 1898 6 9 : 8 8

8. FC Wocl Rěčicy 6 11 : 13 7

9. VfB Běła Woda 1909 6 10 : 12 7

10. SC Borea Drježdźany 5 9 : 11 7

11. SG Weixdorf 6 11 : 14 7

12. FSV Oderwitz 02 5 8 : 12 4

13. SJ Chrósćicy 6 7 : 13 2

14. ST Ćisk 6 7 : 19 2

wokrjesna wyša liga

Połčnica – Němske Pazlicy 3:1 (1:1)

Kumwałd – Wojerowski FC 3:2 (2:1)

Kulow – Wachau4:3 (2:3)

Hory – Póst Germania Budyšin 0:1 (0:0)

Porchow – Hnašecy-Dobruša 0:2 (0:0)

Kinspork/Łužnica – Ramnow 2:5 (1:4)

1. Módro-běli Kulow 7 18 : 9 19

2. Drohotka Ramnow 7 22 : 9 18

3. Sokoł Ralbicy/Hórki 7 20 : 9 16

4. Póst Germania Budyšin 7 19 : 10 16

5. ST Horni kraj-Sprjewja 7 22 : 11 14

6. ST Hnašecy-Dobruša 7 15 : 12 13

7. LSV Hory 7 12 : 12 12

8. ST Marijina hwězda 7 17 : 14 11

9. SG Großnaundorf 7 14 : 13 9

10. TSV Połčnica 7 16 : 28 9

11. Natwar Němske Pazlicy 7 10 : 16 6

12. TSV Wachau 7 14 : 18 4

13. Wojerowski FC 7 14 : 19 4

14. Motor Kumwałd 7 10 : 20 4

15. ST Kinspork/Łužnica 7 5 : 13 3

16. ST Porchow 7 5 : 20 3

Wuslědki (26.09.19)

štwórtk, 26. septembera 2019 spisane wot:

Kopańca muži, krajna liga

1. SV Germania Mittweida 5 11 : 4 13

2. Großenhainski FV 90 5 16 : 7 12

3. FSV 1990 Nowosólc-Hrodk 5 14 : 8 11

4. Jednota Kamjenc 5 7 : 2 9

5. Budissa Budyšin 5 11 : 4 8

6. VfL Pirna-Copitz 07 5 6 : 4 8

7. FC Módro-běli Lipsk 5 3 : 3 8

8. LSV Nowe Město 5 9 : 4 7

9. FC 1910 Lößnitz 5 9 : 8 7

10. SG Taucha 99 5 6 : 4 6

11. Radebeulski BC 08 5 5 : 8 5

12. Kickers 94 Markkleeberg 5 5 : 9 3

13. SG Motor Wilsdruff 5 4 : 16 3

14. FV Přezjednota Niska 5 5 : 12 2

krajna klasa

1. Drježdźany-Lubohósć 5 18 : 10 12

2. TSV Rotacija Drježdźany 5 11 : 6 10

3. SZ Drježdźany-Strěžin 5 9 : 4 10

4. ST Fortuna Trjebin 5 7 : 5 9

5. Rakečanske ST 5 12 : 7 8

6. Drježdźanski SC 1898 5 8 : 5 8

7. SG Weixdorf 5 10 : 11 7

8. SC Großröhrsdorf 5 8 : 9 7

9. FC Wocl Rěčicy 5 9 : 11 6

10. VfB Běła Woda 1909 5 7 : 9 6

11. FSV Oderwitz 02 4 7 : 8 4

12. SC Borea Drježdźany 4 6 : 10 4

13. ST Ćisk 5 7 : 18 2

14. SJ Chrósćicy 5 5 : 11 1

wokrjesna liga, stafla I

1. Zeleno-běli Bukecy 6 23 : 7 15

2. Biskopičanske KT II 5 21 : 6 15

3. Arnsdorfske KT 6 15 : 6 13

4. FV Ottendorf-Okrilla 6 21 : 14 12

5. ST Kubšicy 6 16 : 11 10

6. TSV Wjernarjecy 5 12 : 12 10

7. ST Budyšin 6 6 : 17 9

8. SC Großröhrsdorf II 5 15 : 11 7

9. Bretnig-Hauswalde 6 13 : 10 7

10. HZ Huska/Hodźij 6 13 : 12 7

11. TSV Wjazońca 6 11 : 10 7

12. ST Wjelećin 6 18 : 18 7

13. SV Frankenthal 6 11 : 15 6

14. Germania Budyšin II 5 5 : 13 4

15. Lom.-Großnaundorf II 6 6 : 25 3

16. ST Horni kraj-Sprjewja II/

ST Hnašecy-Dobruša II 6 3 : 22 0

Wokrjesna liga stafla II

HZ Wojerowski FC II - ST 1896 Wulka Dubrawa 3:0 (1:0)

HZ Łaz/Běły Chołmc - SV Haselbachtal 2:0 (1:0)

Traktor Malešecy - HZ Lubuš/Bluń 3:1 (1:1)

FSV Łuty - HZ Hórnikečanski jězor 3:3 (0:2)

Wuslědki (23.09.19)

póndźela, 23. septembera 2019 spisane wot:

Kopańca, wokrjesna wyša liga

1. Módro-běli Kulow 6 14 : 6 16

2. Sokoł Ralbicy/Hórki 6 18 : 7 15

3. Drohotka Ramnow 6 17 : 7 15

4. ST Horni kraj-Sprjewja 6 20 : 9 13

5. Póst Germania Budyšin 6 18 : 10 13

6. LSV Hory 6 12 : 11 12

7. ST Hnašecy-Dobruša 6 13 : 12 10

8. SG Großnaundorf 6 14 : 10 9

9. ST Marijina hwězda 6 14 : 14 8

10. Natwar Němske Pazlicy 6 9 : 13 6

11. TSV Połčnica 6 13 : 27 6

12. TSV Wachau 6 11 : 14 4

13. Wojerowski FC 6 12 : 16 4

14. ST Kinspork/Łužnica 6 3 : 8 3

15. ST Porchow 6 5 : 18 3

16. Motor Kumwałd 6 7 : 18 1

Wuslědki (17.09.19)

wutora, 17. septembera 2019 spisane wot:

Kopańca, krajna liga

Jednota Kamjenc – Nowe Město 2:1 (2:0)

Radebeul – Motor Wilsdruff 3:1 (2:1)

Markkleeberg – Pirna-Copitz  1:1 (1:1)

Budissa Budyšin – Wocl Riesa 1:1 (1:1)

Großenhain – Rabenstein 5:2 (1:2)

Lipsk – Taucha 1:0 (1:0)

Germ. Mittweida – Lößnitz 2:1 (2:1)

Nowosólc-Hrodk – Niska 5:3 (0:2)

1. SV Germania Mittweida 4 10 : 3 12

2. 1990 Nowosólc-Hrodk 4 13 : 7 10

3. Großenhainski FV 90 4 12 : 6 9

4. FC Módro-běli Lipsk 4 3 : 1 8

5. FC 1910 Lößnitz 4 8 : 4 7

6. LSV Nowe Město 4 7 : 4 7

7. VfL Pirna-Copitz 07 4 5 : 3 7

8. Jednota Kamjenc 4 3 : 2 6

9. Budissa Budyšin 4 8 : 4 5

10. SG Taucha 99 4 5 : 3 5

11. Radebeulski BC 08 4 4 : 7 4

12. SG Motor Wilsdruff 4 4 : 12 3

13. Kickers 94 Markkleeberg 4 3 : 7 2

14. FV Přezjednota Niska 4 4 : 11 1

15. BSG Wocl Riesa 4 2 : 9 1

16. Rjemjesło Rabenstein 4 5 : 13 0

wokrjesna liga, stafla I

Großröhrsdorf II – Biskopicy II 2:5 (0:3)

Budyšin – Wjelećin3:2 (1:1)

Frankenthal – Germ. Budyšin II 4:0 (1:0)

Bukecy – Hnašecy-Dobruša II 5:1 (2:1)

Okrilla – Großnaundorf II 3:1 (1:0)

Wjazońca – Kubšicy0:4 (0:1)

Huska/Hodźij – Arnsdorf0:3 (0:1)

Hauswalde – Wjernarjecy 3:3 (0:2)

1. Biskopičanske KT II 4 17 : 4 12

2. Zeleno-běli Bukecy 5 18 : 6 12

3. FV Ottendorf-Okrilla 5 19 : 10 12

4. Arnsdorfske KT 5 9 : 6 10

5. ST Kubšicy 5 14 : 9 9

6. ST Budyšin 5 6 : 11 9

7. HZ Huska/Hodźij 5 13 : 8 7

8. TSV Wjernarjecy 4 8 : 12 7

9. SC Großröhrsdorf II 4 13 : 9 6

10. TSV Wjazońca 5 9 : 8 6

11. SV Frankenthal 5 10 : 12 6

12. ST Wjelećin 5 15 : 17 4

13. Bretnig-Hauswalde 5 8 : 10 4

14. Lom.-Großnaundorf II 5 5 : 20 3

Wuslědki (16.09.19)

póndźela, 16. septembera 2019 spisane wot:

Kopańca, wokrjesna liga, stafla II

Hórnikečanski jězor – Łaz/Běły Chołmc 

wupad

Wulka Dubrawa – Radwor 1:1 (0:0)

Lubuš/Bluń – Wojerowski FC II2:0 (1:0)

Rakecy II/Šćeńca – Minakał 0:5 (0:2)

Wóslink/Skaskow – Hlinowc 1:2 (1:1)

SV Haselbachtal – SJ Chrósćicy II 2:2 (1:1)

SJ Njebjelčicy – FSV Łuty 5:6 (2:4)

Nadrózna Hrabowka – Malešecy 2:0 (1:0)

1. HZ Lubuš/Bluń 5 15 : 3 13

2. ST Hlinowc 5 20 : 9 12

3. FSV Łuty 5 21 : 15 12

4. HZ Łaz/Běły Chołmc 4 13 : 6 9

5. ST Radwor 5 10 : 5 9

6. ST 1896 Wulka Dubrawa 5 12 : 9 8

7. Traktor Malešecy 5 15 : 11 7

8. SJ Chrósćicy II 5 11 : 15 7

9. HZ Wojerowski FC II 4 10 : 9 6

10. SV Haselbachtal 5 12 : 17 5

11. HZ Hórnikečanski jězor 3 8 : 6 4

12. Módro-běli Minakał 5 13 : 13 4

13. SZ Wóslink/Skaskow 5 8 : 14 4

14. SJ Njebjelčicy 5 9 : 12 3

15. ST Nadrózna Hrabowka 5 6 : 17 3

16. HZ Rakecy II / Šćeńca 5 5 : 27 1

Wuslědki (12.09.19)

štwórtk, 12. septembera 2019 spisane wot:

Kopańca, wokrjesna wyša liga

1. Módro-běli Kulow 4 9 : 4 10

2. ST Horni kraj-Sprjewja 4 15 : 7 9

3. Sokoł Ralbicy/Hórki 4 13 : 5 9

4. Drohotka Ramnow 4 13 : 6 9

5. Póst Germania Budyšin 4 13 : 9 9

6. LSV Hory 4 10 : 9 9

7. Natwar Němske Pazlicy 4 8 : 7 6

8. ST Hnašecy-Dobruša 4 9 : 12 6

9. TSV Połčnica 4 11 : 19 6

10. ST Marijina hwězda 4 7 : 8 5

11. TSV Wachau 4 9 : 7 4

12. Wojerowski FC 4 10 : 11 4

13. SG Großnaundorf 4 7 : 9 3

14. ST Kinspork/Łužnica 4 3 : 6 2

15. Motor Kumwałd 4 5 : 12 1

16. ST Porchow 4 1 : 12 0

wokrjesna liga, stafla 1

1. Biskopičanske KT II 3 12 : 2 9

2. Zeleno-běli Bukecy 4 13 : 5 9

3. FV Ottendorf-Okrilla 4 16 : 9 9

4. HZ Huska/Hodźij 4 13 : 5 7

5. SC Großröhrsdorf II 2 10 : 2 6

6. TSV Wjazońca 4 9 : 4 6

7. ST Kubšicy 4 10 : 9 6

8. TSV Wjernarjecy 3 5 : 9 6

9. ST Budyšin 4 3 : 9 6

10. ST Wjelećin 4 13 : 14 4

11. Arnsdorfske KT 3 4 : 5 4

12. Bretnig-Hauswalde 4 5 : 7 3

13. SV Frankenthal 4 6 : 12 3

14. Lomnitz-Großnaund. II 4 4 : 17 3

15. Germania Budyšin II 2 1 : 7 0

16.Horni kraj/Hnašecy-D. II 3 2 : 10 0

wokrjesny pokal

Bukecy/Bart II – Bretnig-Hausw.1:4 (0:2)

Liegau-Augustusbad – ST Budyšin 2:6 (0:2)

Arnsdorf II – Marijina hwězda 0:1 (0:1)

Bart – Wjelećin1:3 (1:0)

Kulow II – Haselbachtal 7:3 (3:2)

Mały Wosyk – Radwor2:8 (1:5)

Łaz/Běły Chołmc II – Biskopicy II 3:0 (2:0)

Germ. Biskopicy/Biskopičanske KT III – Bukecy0:5 (0:3)

Njeswačidło – Großröhrsdorf II 1:7 (1:1)

Budyšink/Minak. II – Lubuš/Bluń 0:4 (0:2)

Połčnica II – Wulka Dubrawa 1:2 (1:0)

Wachau II – Nadrózna Hrabowka 3:2 (1:1)

Mały Wjelkow – Kubšicy 2:3 (0:2)

Drjewnica – Großnaundorf 1:5 (0:0)

nawěšk

SERBSKE NOWINY podpěruja:

Novi Sad – kulturna stolica Europy

nowostki LND