Wuslědki (02.08.21)

póndźela, 02. awgusta 2021 spisane wot:

Kopańca, regionalna liga muži

Kamjenica – Fürstenwalde 1:0 (1:0)

Berlinski AK – Borussia Berlin 2:0 (0:0)

Babelsberg – Lichtenberg 1:0 (0:0)

Tasmania Berlin – Hertha BSC II 1:1 (1:1)

Lok Lipsk – FC Carl Zeiss Jena 0:0 (0:0)

Halberstadt – Luckenwalde 0:5 (0:3)

Eilenburg – BFC Dynamo 0:2 (0:2)

Altglienicke – Auerbach 3:1 (0:1)

Meuselwitz – Chemija Lipsk 1:2 (1:2)

1. BFC Dynamo 3 8 : 2 9

2. Berlinski AK 3 6 : 1 9

3. FSV 63 Luckenwalde 3 7 : 1 7

4. VSG Altglienicke 3 6 : 3 7

5. Kamjeničanski FC 3 5 : 3 6

6. Germania Halberstadt 3 6 : 5 6

7. SV Babelsberg 3 3 : 3 6

8. SV Tasmania Berlin 3 4 : 2 5

9. Lok Lipsk 3 4 : 4 4

10. Hertha BSC II 3 2 : 5 4

11. ZFC Meuselwitz 2 1 : 1 3

12. Union Fürstenwalde 3 5 : 6 3

13. Tennis Borussia Berlin 3 4 : 6 3

14. FC Energija Choćebuz 2 2 : 3 1

15. BSG Chemija Lipsk 2 1 : 3 1

15. FC Carl Zeiss Jena 3 1 : 3 1

15. SV Lichtenberg 47 3 1 : 3 1

18. FC Eilenburg 3 1 : 4 1

18. Optik Rathenow 2 1 : 4 1

20. VfB Auerbach 3 4 : 10 0

Wuslědki (29.07.21)

štwórtk, 29. julija 2021 spisane wot:

2. hrajny dźeń w regionalnej lize sewjerowuchod

Rathenow – Lokomotiwa Lipsk 0:3

BFC Dynamo – Choćebuz 2:1

Luckenwalde – Eilenburg 1:0

Chemija Lipsk – Halberstadt 0:2

Hertha BSC II – Meuselwitz 1:0

Lichtenberg – Tasmania Berlin 1:1

Tabulka regionalneje ligi po druhim hrajnym dnju

1. Germania Halberstadt 2 6 : 0 6

2. BFC Dynamo 2 6 : 2 6

3. Berlinski AK 2 4 : 1 6

4. Tasmania Berlin 2 3 : 1 4

5. VSG Altglienicke 2 3 : 2 4

6. FSV 63 Luckenwalde 2 2 : 1 4

7. Kamjeničanski FC 2 4 : 3 3

8. Union Fürstenwalde 2 5 : 5 3

9. Lok Lipsk  2 4 : 4 3

9. Tennis Borussia Berlin  2 4 : 4 3

11. ZFC Meuselwitz 2 1 : 1 3

12. SV Babelsberg 2 2 : 3 3

13. Hertha BSC II 2 1 : 4 3

14. FC Energija Choćebuz 2 2 : 3 1

15. FC Eilenburg 2 1 : 2 1

15. SV Lichtenberg 47  2 1 : 2 1

17. BSG Chemija Lipsk 2 1 : 3 1

18. Optik Rathenow  2 1 : 4 1

19. FC Carl Zeiss Jena 2 1 : 3 0

20. VfB Auerbach 2 3 : 7 0

Wuslědki (11.05.21)

wutora, 11. meje 2021 spisane wot:

Kopańca, tabulka třećeje ligi

1. Dynamo Drježdźany 36 56 : 29 69

2. Hansa Rostock 36 50 : 32 67

3. TSV 1860 Mnichow 36 66 : 30 65

4. FC Ingolstadt 04 36 48 : 38 65

5. 1. FC Saarbrücken 36 64 : 49 56

6. SV Wehen Wiesbaden 36 57 : 48 56

7. SC Verl 36 65 : 53 54

8. 1. FC Magdeburg 36 41 : 43 50

9. Viktoria Köln 36 48 : 55 49

10. Waldhof Mannheim 36 48 : 54 48

11. Türkgücü Mnichow 36 44 : 50 46

12. Halleski FC 36 46 : 58 46

13. FSV Zwickau 36 42 : 44 45

14. MSV Duisburg 36 50 : 60 43

15. 1. FC Kaiserslautern 36 43 : 48 41

16. SV Meppen 36 35 : 58 38

17. KFC Uerdingen 05 36 36 : 49 37

18. Bayern Mnichow II 36 45 : 55 36

19. VfB Lübeck 36 39 : 54 34

20. HZ Unterhaching 36 39 : 55 31

zbywacy program načolnych mustwow – 37. hrajny dźeń

15.05. 14:00  Dynamo Drježdźany –

Viktoria Köln

15.05. 14:00  HZ Unterhaching –

FC Hansa Rostock

15.05. 14:00  MSV Duisburg –

FC Ingolstadt

16.05. 14:00  TSV 1860 Mnichow –

FC Bayern Mnichow II

zbywacy program načolnych mustwow – 38. hrajny dźeń

22.05. 13:30  SV Wehen Wiesbaden –

Dynamo Drježdźany

22.05. 13:30  FC Hansa Rostock –

VfB Lübeck

22.05. 13:30 FC Ingolstadt –

TSV 1860 Mnichow

David Matik

Wuslědki (13.04.21)

wutora, 13. apryla 2021 spisane wot:

Wuslědki a tabulki Němskeje lodohokejoweje ligi (DEL)

hłowne koło DEL

Krefeldske pinguiny – Nürnberg  0:3

Iserlohn Roosters – Straubing Tigers  0:5

Düsseldorf – Worjoły Mannheim  2:3

Red Bull Mnichow – Bremerhaven  6:2

Augsburgske pantery – Wolfsburg  1:4

Schwenningen – Běłe mjedwj. Berlin  4:2

ERC Ingolstadt – Kölnske žrawcy  3:2

Mannheim – Běłe mjedwjedźe Berlin 1:4

Straubing Tigers – Kölnske žrawcy  3:5

Augsburgske pantery – Iserlohn  2:5

skupina-sewjer

1. (3.) Běłe mjedwjedźe Berlin  35  73 

2. (4.) Pinguins Bremerhaven  34  61 

3. (9.) Iserlohn Roosters   33  48 

4. (6.) Grizzlys Wolfsburg   34  49 

5. (8.) Düsseldorfer EG   34  48 

6. (12.) Kölnske žrawcy   35  46 

7. (14.) Krefeldske pinguiny    34  15 

skupina-juh

1. (1.) Worjoły Mannheim   35  79 

2. (2.)  EHC Red Bull Mnichow  34  70 

3. (5.) ERC Ingolstadt   33  57 

4. (7.) Straubing Tigers   34  47 

5. (10.) Schwenninger Wild Wings  34  46 

6. (11.) Augsburgske pantery  35  44 

7. (13.) Nürnberg Ice Tigers   34  34 

hłowne koło DEL 2

1. (1.) Kassel Huskies   49  112

2. (2.) Tölzske lawy   50  92

3. (3.) EHC Freiburg   49  89

4. (4.) Bietigheim Steelers   49  89

5. (5.) Lawy Frankfurt   49  87

6. (6.) ESV Kaufbeuren   50  80

7. (7.) Ravensburg Towerstars  50  72

8. (8.) Sokoły Heilbronn   49  68

9. (9.) LP Crimmitschau   49  66

10. (10.) EC Bad Nauheim   49  60

11. (11.) EV Landshut    50  60

12. (12.) Łužiske liški   50  58

13. (13.) LL Drježdźany    49  56

14. (14.) EHC Bayreuth Tigers   50  49

Wuslědki (07.04.21)

srjeda, 07. apryla 2021 spisane wot:

Němska lodohokejowa liga (DEL)

48. hrajny dźeń DEL 2

LL Drježdźany – EHC Freiburg 1:4

EV Landshut – Tölzske Lawy 2:5

EC Kassel Huskies – ESV Kaufbeuren 10:3

Ravensburg Towerstars – Łužiske liški 4:2

Bietigheim Steelers – Crimmitschau 4:1

Bayreuth Tigers – Lawy Frankfurt 2:4

Sokoły Heilbronn – EC Bad Nauheim 5:2

49. hrajny dźeń DEL 2

EC Kassel Huskies – Tölzske Lawy 8:4

Bayreuth Tigers – LL Drježdźany 2:7

Łužiske liški – ESV Kaufbeuren 5:9

Ravensburg Towerstars – Landshut 4:5

Sokoły Heilbronn – Bietigheim 5:6

Lawy Frankfurt – EC Bad Nauheim 2:1

EHC Freiburg – LP Crimmitschau 2:0

50. hrajny dźeń DEL 2

Kaufbeuren – Ravensburg Towerstars 2:5

EV Landshut – Bayreuth Tigers 8:2

Tölzske Lawy – Lawy Frankfurt 0:4

EC Bad Nauheim – EHC Freiburg 5:4

LP Crimmitschau – Łužiske liški 3:4

aktualna tabulka DEL 2 (07.04.2021)

1. EC Kassel Huskies    49  112

2. Tölzske Lawy   50  92

3. EHC Freiburg   49  89

4. Bietigheim Steelers   49  89

5. Lawy Frankfurt   49  87

6. ESV Kaufbeuren   50  80

7. Ravensburg Towerstars   50  72

8. Sokoły Heilbronn   49  68

9. Lodowe piraty Crimmitschau  49  66

10. EV Landshut   50  60

11. EC Bad Nauheim   49  60

12. Łužiske liški   50  58

13. Lodowe lawy Drježdźany   49  56

14. Bayreuth Tigers   50  49

Wuslědki (30.03.21)

wutora, 30. měrca 2021 spisane wot:

Němska lodohokejowa liga (DEL)

wuslědki DEL 2 – 46. hrajny dźeń

EC Bad Nauheim – Tölzske lawy 2:7

Lawy Frankfurt – ESV Kaufbeuren 3:4

Ravensburg – LL Dježdźany 3:4

EHC Freiburg – Łužiske liški 5:4

EC Kassel Huskies – Bayreuth Tigers 7:1

Bietigheim Steelers – EV Landshut 2:3

Sokoły Heilbronn – LP Crimmitschau 3:1

wuslědki DEL 2 – 47. hrajny dźeń

LP Crimmitschau – Lawy Frankfurt 3:0

EV Landshut – EC Kassel Huskies 3:4

Tölzske lawy – EHC Freiburg 5:2

Łužiske liški – Sokoły Heilbronn 3:5

ESV Kaufbeuren – EC Bad Nauheim 5:3

Bayreuth – Ravensburg Towerstars 2:5

LL Drježdźany – Bietigheim Steelers 2:6

tabulka DEL 2 po 47. hrajnym dnju

1. EC Kassel Huskies    47 106

2. Tölzske lawy    46 86

3. EHC Freiburg    46 83

4. Bietigheim Steelers    47 83

5. Lawy Frankfurt    45 78

6. ESV Kaufbeuren    47 77

7. Lodowe piraty Crimmitschau   46 66

8. Ravensburg Towerstars    47 65

9. Sokoły Heilbronn    46 62

10. EC Bad Nauheim    45 57

11. Łužiske liški    47 55

12. EV Landshut    47 55

13. Lodowe lawy Drježdźany     47 53

14. Bayreuth Tigers    47 49

Wuslědki (23.03.21)

wutora, 23. měrca 2021 spisane wot:

Němska lodohokejowa liga (DEL)

wuslědki DEL 2 – nachwatanske hry

EV Landshut – Sokoły Heilbronn 6:4

EC Bad Nauheim – ESV Kaufbeuren 2:3

Lawy Frankfurt – LL Drježdźany 5:2

wuslědki DEL 2 – 43. hrajny dźeń

Łužiske liški – Tölzske lawy 5:4

EC Kassel Huskies – Ravensburg 5:1

Lawy Frankfurt – Bietigheim Steelers 3:2

EC Bad Nauheim – LL Drježdźany 8:7

EHC Freiburg – Bayreuth Tigers 6:3

LP Crimmitschau – ESV Kaufbeuren 6:2

Sokoły Heilbronn – EV Landshut 7:3

wuslědki DEL 2 – 44. hrajny dźeń

LL Drježdźany –  EC Kassel Huskies  1:6

Bayreuth Tigers –  Sokoły Heilbronn 2:3

EV Landshut –  EC Bad Nauheim  1:8

Bietigheim Steelers –  Łužiske liški  3:2

Tölzske lawy –  LP Crimmitschau  6:1

ESV Kaufbeuren –  EHC Freiburg  4:1

Ravensburg Towerstars –  Frankfurt 2:3

wuslědki DEL 2 – 45. hrajny dźeń

EHC Freiburg  – EC Kassel Huskies  0:2

Lawy Frankfurt – EV Landshut2:4

Tölzske lawy  – Sokoły Heilbronn 6:7

EC Bad Nauheim  – Ravensburg 4:0

ESV Kaufbeuren –  Bietigheim2:6

Łužiske liški –  LL Drježdźany5:3

LP Crimmitschau  – Bayreuth Tigers 3:0

tabulka DEL 2 – po 45. hrajnym dnju

1. EC Kassel Huskies    44 98

2. Tölzske lawy    44 80

3. EHC Freiburg    44 80

4. Bietigheim Steelers    45 80

5. Lawy Frankfurt    43 77

6. ESV Kaufbeuren    45 72

Šwedska na kóncu dwójce na podesće

štwórtk, 18. měrca 2021 spisane wot:

Zbytne wuslědki swětoweju biatlonowe­ju cupow w Nowym Měsće na Moravě

1. Norwegska (NOR)1:01:24,1

2. Italska (ITA)+1:08,7

3. Šwedska (SWE)+1:22,7

4. Francoska (FRA)+1:42,3

5. Ukraina (UKR)+2:16,5

6. USA (USA)+2:26,4

7. Ruska (RUS)+3:04,1

8. Awstriska (AUT)+3:17,9

9. Němska (GER)+3:38,0

10. Běłoruska (BLR)+3:44,8

11. Čěska (CZE)+4:10,3

12. Kanada (CAN)+4:45,9

13. Japanska (JPN) +4:52,7

14. Bołharska (BGR)+5:18,3

15. Šwicarska (SUI)+5:43,7

Słowakska (SVK), Kazachstan (KAZ), Letiska (LVA), Pólska (POL), Litawska (LTU), Estiska (EST), Moldawska (MDA), Słowjenska (SVN), Rumunska (ROU) a Finska (FIN) – wšitke přesćehnjene

měšana stafla, žona a muž, 14.3.2021

1. Persson/Samuelsson (SWE) 37:41,4

2. Tandrevold/Lægreid (NOR) +1,5

3. Dunklee/Doherty (USA)+26,1

4. Hauser/Eder (AUT) +40,8

5. Kuklina/Jelisejew (RUS) +1:10,8

6. Simon/Guigonnat (FRA) +1:19,3

7. Gasparin/Hartweg (SUI)+1:23,0

8. Sola/Bočarnikow (BLR) +1:24,3

9. Lie/Claude (BEL)+1:33,5

10. Merkuschina/Tschymbal (UKR)+1:33,9

11. Hettich/Rees (GER) +1:39,5

12. Tachizaki/Tachizaki (JPN) +1:44,2

13. Minkkinen/Seppälä (FIN)+1:49,1

14. Lunder/Gow (CAN)+1:52,3

15. Talihärm/Zahkna (EST)+2:00,9

16. Carrara/Giacomel (ITA) +2:43,7

17. Charvátová/Moravec (CZE) +3:45,5

18. Remenova/Hasilla (SVK) +3:48,6

19. Stremous/Usov (MDA) +3:51,0

20. Tolmacheva/Buta (ROU) +3:51,1

21. Kocergina/Dombrovski (LTU) +4:34,5

22. Maka/Nędza-Kubiniec (POL) +4:41,5

23. Zdrawkowa/Sinapow (BUL) +5:26,3

Avvakumova/Kim (KOR) přesćehnjena

Bulina/Mise (LAT)přesćehnjena

Wuslědki (09.03.21)

wutora, 09. měrca 2021 spisane wot:

Němska lodohokejowa liga (DEL)

40. hrajny dźeń DEL2

Łužiske liški – LP Crimmitschau 3:1

Lawy Frankfurt – Tölzske lawy 1:4

EHC Freiburg – EC Bad Nauhein 5:4

EC Kassel Huskies – Bietigheim 2:3

Sokoły Heilbronn – LL Drježdźany 3:1

Ravensburg – ESV Kaufbeuren 3:5

Bayreuth Tigers – EV Landshut 3:2

1. EC Kassel Huskies   39  85

2. Bietigheim Steelers   40  74

3. EHC Freiburg   39  72

4. Tölzske lawy   39  70

5. Lawy Frankfurt   37  64

6. ESV Kaufbeuren   39  61

7. Ravensburg Towerstars   40  59

8. Lodowe piraty Crimmitschau  39  54

9. Bayreuth Tigers   40  49

10. Sokoły Heilbronner   38  47

11. Łužiske liški   40  47

12. Lodowe lawy Drježdźany   39  46

13. EV Landshut   38  45

14. EC Bad Nauheim   37  43

Wuslědki (02.03.21)

wutora, 02. měrca 2021 spisane wot:

Wuslědki 31. hrajneho dnja Němskeje lodohokejoweje ligi (DEL2)

Bayreuth Tigers – Bietigheim Steelers 7:4

Tölzske lawy – ESV Kaufbeuren 2:7

EV Landshut – LL Drježdźany 8:5

Lawy Frankfurt – EHC Freiburg 4:3

EC Bad Nauheim – Łužiske liški 2:3

EC Kassel Huskies – LP Crimmitschau 6:3

Ravensburg – Sokoły Heilbronn 1:3

Aktualna tabulka DEL2

1. EC Kassel Huskies  35   82

2. Bietigheim Steelers  37   65

3. EHC Freiburg  36   64

4. Lawy Frankfurt  33   59

5. Tölzske lawy  35   58

6. Ravensburg Towerstars  37   56

7. ESV Kaufbeuren  36   54

8. LP Crimmitschau  36   52

9. Bayreuth Tigers  36   44

10. LL Drježdźany  36   44

11. EV Landshut  35   43

12. Łužiske liški  37   43

13. Sokoły Heilbronn   34   40

14. EC Bad Nauheim  33   40

Jurij Bjeńš

nawěšk

SERBSKE NOWINY podpěruja:

Novi Sad – kulturna stolica Europy

nowostki LND