Wuslědki (19.06.19)

srjeda, 19. junija 2019 spisane wot:

Kopańca, wokrjesna liga, stafla 1

Großröhrsdorf II – Wjelećin 3:0 (2:0)

Bart – Wjernarjecy0:0 (0:0)

Kubšicy – Budyšin1:4 (1:1)

Biskopicy II – Huska/Hodźij 2:1 (0:0)

Ottendorf-Okrilla – Horni kraj II 2:0 (2:0)

1. TSV Wachau 29 127 : 46 60

2. Biskopičanske KT II 29 86 : 52 57

3. FV Ottendorf-Okrilla 29 71 : 47 56

4. SC Großröhrsdorf II 29 78 : 41 51

5. ST Horni kraj-Sprjewja II 29 70 : 39 51

6. ST Wjelećin 29 67 : 47 48

7. ST Budyšin 29 56 : 49 48

8. Arnsdorfske KT 29 72 : 60 45

9. TSV Wjernarjecy 29 59 : 75 39

10. SV Frankenthal 29 65 : 72 37

11. ST Kubšicy 29 51 : 77 36

12. HZ Huska/Hodźij 29 39 : 65 34

13. Bretnig-Hauswalde 29 44 : 84 33

14. Lom.-Großnaundorf II 29 40 : 68 28

15. Germania Budyšin II 29 49 : 96 22

16. ST Bart 29 36 : 92 11

wokrjesna klasa, stafla 4

Wachau II – Bretnig/Ramnow II 4:1 (0:0)

Połčnica II – Liegau-Augustusbad 3:2 (1:1)

Hlinowc – Kinspork/Łužnica II 9:2 (7:1)

Njebjelčicy II – Arnsdorf II 1:3 (1:2)

Haselbachtal II – Hermsdorf II 4:1 (3:1)

1. ST Hlinowc 17 62 : 20 44

2. TSV Wachau II 17 65 : 19 40

3. Arnsdorfske KT II 17 42 : 24 35

4. SV Liegau-Augustusbad 17 45 : 30 29

5. SV Hermsdorf II 17 43 : 57 22

6. SJ Njebjelčicy II 17 39 : 39 19

7. TSV Połčnica II 16 35 : 39 19

8. ST Kinspork/Łužnica II 17 25 : 52 11

9. SV Haselbachtal II 16 16 : 52 10

10. HZ Bretnig-Hauswalde II/

Ramnow II 17 15 : 55 7

Wuslědki (18.06.19)

wutora, 18. junija 2019 spisane wot:

Koparska tabulka krajneje klasy

1. LSV Nowe Město 25 77 : 22 58

2. SZ Drježdźany-Strěžin 25 55 : 26 53

3. Laubegast 25 70 : 34 51

4. FC Neugersdorf II 25 48 : 37 38

5. FSV Oderwitz II 25 44 : 39 37

6. VfB Běła Woda 1909 25 57 : 49 33

7. SG Weixdorf 25 51 : 52 33

8. SJ Chrósćicy 25 52 : 59 30

9. Rotacija Drježdźany 25 51 : 56 29

10. SC Großröhrsdorf 25 38 : 46 27

11. SC Borea Drježdźany 25 39 : 56 27

12. ST Ćisk 25 38 : 59 27

13. ST Horni kraj-Sprjewja 25 49 : 89 25

14. ST Trjebin 25 30 : 75 13

wokrjesna liga, stafla 2

Wojerecy II – Ćisk II4:0 (1:0)

Malešecy – Łuty3:0 (2:0)

Łaz/Běły Chołmc – Lubuš 1:2 (0:2)

Njebjelčicy – Rakecy II/Šćeńca 2:0 (1:0)

Haselbachtal – Mały Wosyk 8:0 (3:0)

1. ST Marijina hwězda 27 84 : 14 70

2. HZ Łaz/Běły Chołmc 27 81 : 25 60

3. Traktor Malešecy 27 69 : 30 57

4. SV Haselbachtal 27 61 : 34 49

5. ST Ćisk II 27 41 : 51 41

6. SJ Njebjelčicy 27 42 : 35 38

7. HZ Hórnikečanski jězor 27 42 : 51 37

8. Wojerowski FC II 27 44 : 46 35

9. ST Wulka Dubrawa 27 46 : 64 33

10. Nadrózna Hrabowka 27 43 : 54 32

11. SJ Chrósćicy II 27 44 : 47 30

12. FSV Łuty 26 38 : 50 30

13. ST Lubuš 27 30 : 46 29

14. HZ Rakecy II/Šćeńca 27 27 : 74 18

15. ST Mały Wosyk 27 23 : 93 15

Wuslědki (17.06.19)

póndźela, 17. junija 2019 spisane wot:

Kopańca, NOFV-wyša liga

Pirna-Copitz – Niska2:2 (1:2)

Nowosólc-Hródk – Großenhain 2:5 (1:2)

Kamjenc – Markkleeberg 1:0 (1:0)

Kamjenica – Grimma 1:3 (0:1)

Glauchau – Mittweida 0:4 (0:1)

Markranstädt – Lößnitz 1:5 (0:1)

Riesa – Taucha1:0 (0:0)

čoło tabulki

1. FC Grimma 27 61 : 24 65

2. Jednota Kamjenc 27 52 : 24 51

3. FC 1910 Lößnitz 27 57 : 34 47

4. FV Přezjednota Niska 27 40 : 35 47

krajna klasa

Rotacija Drježdźany – Ćisk4:1 (2:0)

Neugersdorf II – Drježdź.-Strěžin 2:4 (1:2)

Chrósćicy – Oderwitz II 0:1 (0:1)

Laubegast – Weixdorf 5:1 (5:1)

Großröhrsdorf – Běła Woda  2:1 (0:0)

Borea Drježdźany – Nowe Město 0:3 (0:0)

Horni kraj-Sprjewja – Trjebin 7:1 (1:1)

wokrjesna wyša liga

Wojerecy – Kumwałd 1:0 (1:0)

Hnašecy-Dobr. – Kinsp./Łužnica 5:1 (2:0)

Germania Budyšin – Radwor 3:2 (0:2)

Kulow – Němske Pazlicy 4:2 (2:1)

Połčnica – Hory8:1 (5:0)

Porchow – Bukecy1:1 (0:1)

Großnaundorf – Ramnow 1:1 (0:0)

1. Rakečanske ST 29 104 : 23 76

2. Módro-běli Kulow 29 69 : 36 60

3. Drohotka Ramnow 29 74 : 39 57

4. Sokoł Ralbicy/Hórki 29 54 : 41 49

5. LSV Hory 29 67 : 67 49

6. Wojerowski FC 29 66 : 49 47

7. Póst Germ. Budyšin 29 68 : 55 47

8. ST Hnašecy-Dobruša 29 68 : 56 47

9. Motor Kumwałd 29 53 : 58 40

10. TSV Połčnica 29 55 : 65 36

11. ST Kinspork/Łužnica 29 49 : 65 33

12. Natwar Něm. Pazlicy 29 51 : 60 32

13. SG Großnaundorf 29 51 : 66 30

14. ST Porchow 29 34 : 74 20

15. Zeleno-běli Bukecy 29 39 : 106 18

16. ST Radwor 29 41 : 83 17

Wuslědki (13.06.19)

štwórtk, 13. junija 2019 spisane wot:

Kopańca

wokrjesna klasa, stafla 1

Bukecy II – Wjernarjecy II/Wjazońca II 

5:0 (4:0)

1. Módro-běli Minakał 16 55  :13 43

2. ST Budyšin II 16 55  :19 41

3. ST Wjelećin II 16 46  :28 31

4. ST Mały Wjelkow 16 54  :41 23

5. ST Budissa Budyšink 16 24  :30 22

6. Zeleno-běli Bukecy II 16 32  :36 21

7. ST Bart II 16 24  :40 21

8. ST Horni kraj-Sprj. III 16 19  :36 14

9. Wjern. II/Wjazońca II 16 17 : 56 10

10. W. Dubrawa/Radwor II 16 19 : 46 4

koparske hry wokrjesneje klasy, stafle 1

15.06. 13:00 ST Bart II –  HZ Wjernarjecy II/Wjazońca II

15.06. 13:00 ST Horni kraj-Sprjewja III – ST Zeleno-běli Bukecy II

15.06. 15:00 ST Budissa 08 Budyšink – ST Wjelećin II

16.06. 11:00 ST Mały Wjelkow – Módro-běli Minakał

16.06. 13:00 HZ Wulka Dubrawa II/Ra­dwor II – ST Budyšin II

Wuslědki (06.06.19)

štwórtk, 06. junija 2019 spisane wot:

Koparska tabulka krajneje klasy

1. LSV Nowe Město 24 74 : 22 55

2. SZ Drježdźany-Strěžin 24 51 : 24 50

3. Laubegast 24 65 : 33 48

4. FC Neugersdorf II 24 46 : 33 38

5. FSV Oderwitz II 24 43 : 39 34

6. VfB Běła Woda 1909 24 56 : 47 33

7. SG Weixdorf 24 50 : 47 33

8. SJ Chrósćicy 24 52 : 58 30

9. SC Borea Drježdźany 24 39 : 53 27

10. ST Ćisk 24 37 : 55 27

11. TSV Rotacija Drježdź. 24 47 : 55 26

12. SC Großröhrsdorf 24 36 : 45 24

13. ST Horni kraj-Sprjewja 24 42 : 88 22

14. ST Trjebin 24 29 : 68 13

wokrjesna klasa, stafla 1

Bart II – Mały Wjelkow 0:5 (0:2)

ST Budyšin II – Budissa Budyšink 3:1 (2:1)

Wjelećin II – Horni kraj-Sprj. III 6:1 (2:0)

Minakał – Wulka Dubrawa II/Radwor II 

3:0 (2:0)

Wuslědki (04.06.19)

wutora, 04. junija 2019 spisane wot:

Kopańca, NOFV-wyša liga

Grimma – Radebeul1:1 (0:1)

Großenhain – Niska1:1 (0:0)

Pirna-Copitz – Wocl Riesa 1:3 (0:1)

Taucha – Markranstädt 2:0 (0:0)

Lößnitz – Glauchau5:1 (2:1)

Markkleeberg – Nowosólc-Hródk 1:4 (0:1)

Mittweida – Kamjenica 2:0 (0:0)

1. FC Grimma 26 58 : 23 62

2. Jednota Kamjenc 26 51 : 24 48

3. FV Přezjednota Niska 26 38 : 33 46

4. FC 1910 Lößnitz 26 52 : 33 44

5. FSV Nowosólc-Hródk 26 52 : 37 43

6. Großenhainski FV 90 26 49 : 37 40

7. VfL Pirna-Copitz 07 26 49 : 44 37

8. Germania Mittweida 26 31 : 42 35

9. BSG Wocl Riesa 26 43 : 46 34

10. Kickers Markkleeberg 26 33 : 41 32

11. Radebeulski BC 08 27 34 : 34 31

12. SG Taucha 99 26 38 : 45 27

13. BSC Rapid Kamjenica 27 37 : 66 23

14. SSV Markranstädt 26 21 : 45 22

15. VfB Empor Glauchau 26 36 : 72 18

16. SV Olbernhau 0 0 : 0 0

krajna klasa

Drježdźany-Strěžin – Ćisk 6:1 (2:1)

Nowe Město – Großröhrsdorf 5:0 (1:0)

Běła Woda – Laubegast 0:3 (0:1)

Oderwitz II – Neugersdorf II 0:5 (0:1)

Rotacija Drježdźany – Horni kraj 9:5 (4:0)

Trjebin – Borea Drježdźany 4:0 (1:0)

Weixdorf – Chrósćicy 2:0 (1:0)

1. LSV Nowe Město 24 74 : 22 55

2. SZ Drježdźany-Strěžin 24 51 : 24 50

3. Laubegast 24 65 : 33 48

4. FC Neugersdorf II 24 46 : 33 38

5. FSV Oderwitz II 24 43 : 39 34

6. VfB Běła Woda 1909 24 56 : 47 33

7. SG Weixdorf 24 50 : 47 33

8. SJ Chrósćicy 24 52 : 58 30

9. SC Borea Drježdźany 24 39 : 53 27

10. ST Ćisk 24 37 : 55 27

11. TSV Rotac. Drježdźany 24 47 : 55 26

12. SC Großröhrsdorf 24 36 : 45 24

13. ST Horni kraj-Sprjewja 24 42 : 88 22

14. ST Trjebin 24 29 : 68 13

Wuslědki (03.06.19)

póndźela, 03. junija 2019 spisane wot:

Kopańca, wokrjesna liga, stafla 2

Lubuš – Haselbachtal 0:4 (0:2)

Mały Wosyk – Njebjelčicy 3:2 (1:1)

Wulka Dubrawa – Chrósćicy II 3:0 (0:0)

Wulke Ždźary – Malešecy 0:3 (0:1)

Łuty – Nadrózna Hrabowka 0:3 (0:1)

Wojerecy II – Łaz/Běły Chołmc 0:4 (0:3)

Marijina hwězda – Ćisk II 9:0 (5:0)

1. ST Marijina hwězda 26 82 : 14 67

2. HZ Łaz/Běły Chołmc 26 80 : 23 60

3. Traktor Malešecy 26 66 : 30 54

4. SV Haselbachtal 26 53 : 34 46

5. ST Ćisk II 26 41 : 47 41

6. HZ Wulke Ždźary 26 39 : 46 37

7. SJ Njebjelčicy 26 40 : 35 35

8. ST Wulka Dubrawa 27 46 : 64 33

9. Wojerowski FC II 26 40 : 46 32

10. Nadrózna Hrabowka 26 43 : 52 32

11. FSV Łuty 25 38 : 47 30

12. SJ Chrósćicy II 26 39 : 44 27

13. ST Lubuš 26 28 : 45 26

14. HZ Rakecy II/Šćeńca 26 27 : 72 18

15. ST Mały Wosyk 26 23 : 85 15

Wuslědki (29.05.19)

srjeda, 29. meje 2019 spisane wot:

wokrjesna liga, stafla II

1. ST Marijina hwězda 24 70 : 14 61

2. HZ Łaz/Běły Chołmc 25 76 : 23 57

3. Traktor Malešecy 24 60 : 28 48

4. SV Haselbachtal 25 49 : 34 43

5. ST Ćisk II 25 41 : 38 41

6. HZ Wulke Ždźary 25 39 : 43 37

7. SJ Njebjelčicy 25 38 : 32 35

8. Wojerowski FC II 24 38 : 39 32

9. FSV Łuty 23 38 : 42 30

10. ST Wulka Dubrawa 26 43 : 64 30

11. Nadrózna Hrabowka 25 40 : 52 29

12. ST Lubuš 24 28 : 40 26

13. SJ Chrósćicy II 24 38 : 41 24

14. HZ Rakecy II/Šćeńca 26 27 : 72 18

15. ST Mały Wosyk 25 20 : 83 12

wokrjesna klasa, stafla III

1. SZ Wóslink/Skaskow 15 56 : 21 40

2. LSV Bluń 16 57 : 23 35

3. Natwar Něm. Pazlicy II 15 57 : 31 28

4. LSV Hory II 15 38 : 32 25

5. Módro-běli Kulow II 15 36 : 28 23

6. Módro-běli Njeswačidło 15 29 : 40 23

7. Zeleno-běli Sepicy 15 40 : 33 19

8. HZ Łaz/Běły Chołmc II 16 28 : 50 18

9. ST Lubuš II 15 14 : 57 5

10. HZ Wětn./Hola/Łuty II 15 14 : 54 4

wokrjesna klasa, stafla IV

1. ST Hlinowc 15 51 : 18 38

2. TSV Wachau II 15 55 : 18 34

3. Arnsdorfske KT II 15 39 : 21 32

4. SV Liegau-Augustusbad 16 43 : 27 29

5. SV Hermsdorf II 15 40 : 51 21

6. SJ Njebjelčicy II 15 36 : 34 18

7. TSV Połčnica II 14 32 : 31 16

8. ST Kinspork/Łužnica II 15 22 : 42 10

9. SV Haselbachtal II 15 12 : 51 7

10. Hauswalde II/Ramnow II  15 13 : 50 6

Wuslědki (28.05.19)

wutora, 28. meje 2019 spisane wot:

Kopańca muži, krajna klasa

ST Ćisk – ST Horni kraj-Sprjewja 5:1 (2:1)

Drježdźany-Strěžin – Oderwitz II 3:0 (1:0)

Neugersdorf II – Weixdorf 2:1 (2:1)

Großröhrsdorf – Trjebin 3:3 (1:0)

Borea Drježdźany – Rotacija Drježdźany 

1:4 (0:2)

Chrósćicy – Běła Woda 1909 5:1 (2:0)

Laubegast – Nowe Město 1:1 (1:0)

1. LSV Nowe Město 23 69 : 22 52

2. SZ Drježdźany-Strěžin 23 45 : 23 47

3. Laubegast 23 62 : 33 45

4. FC Neugersdorf II 23 41 : 33 35

5. FSV Oderwitz II 23 43 : 34 34

6. VfB Běła Woda 1909 23 56 : 44 33

7. SG Weixdorf 23 48 : 47 30

8. SJ Chrósćicy 23 52 : 56 30

9. SC Borea Drježdźany 23 39 : 49 27

10. ST Ćisk 23 36 : 49 27

11. SC Großröhrsdorf 23 36 : 40 24

12. TSV Rotacija Drježdźany 23 38 : 50 23

13. ST Horni kraj-Sprjewja 23 37 : 79 22

14. ST Trjebin 23 25 : 68 10

wokrjesna wyša liga

Kumwałd – Połčnica3:2 (0:1)

Germ. Budyšin – Ralbicy/Hórki 0:3 (0:1)

Rakecy – Ramnow1:3 (0:0)

Kulow – Hory5:3 (1:1)

Hnašecy-Dobruša – Bukecy 7:1 (2:0)

Großnaundorf – Wojerecy  4:2 (3:2)

Kinspork/Łužnica – Radwor 4:2 (3:0)

Porchow – Němske Pazlicy 3:2 (1:1)

1. Rakečanske ST 27 97 : 20 73

2. Módro-běli Kulow 27 62 : 31 56

3. Drohotka Ramnow 27 70 : 35 55

4. Sokoł Ralbicy/Hórki 27 49 : 41 43

5. LSV Hory 26 59 : 54 43

6. Wojerowski FC 27 60 : 48 41

7. Póst Germania Budyšin 27 62 : 51 41

8. ST Hnašecy-Dobruša 26 55 : 50 41

9. Motor Kumwałd 27 51 : 56 37

10. ST Kinspork/Łužnica 27 47 : 58 33

11. TSV Połčnica 27 46 : 59 33

12. Natwar Němske Pazlicy 27 48 : 49 32

13. SG Großnaundorf 27 48 : 62 29

14. ST Porchow 27 33 : 70 19

15. ST Radwor 27 38 : 75 17

16. Zeleno-běli Bukecy 27 36 : 102 17

wokrjesna liga, stafla I

Budyšin II – Wjernarjecy 4:0 (2:0)

Großröhrsdorf II – Kubšicy 7:0 (3:0)

Huska/Hodźij – Arnsdorf 7:1 (1:1)

Bart – Frankenthal2:5 (0:4)

Wuslědki (23.05.19)

štwórtk, 23. meje 2019 spisane wot:

Kopańca muži, 3. liga

1. VfL Osnabrück 38 56 : 31 76

2. Karlsruheski SC 38 64 : 38 71

3. SV Wehen Wiesbaden 38 71 : 47 70

4. Halleski FC 38 47 : 34 66

5. FC Würzburger Kickers 38 56 : 45 57

6. F.C. Hansa Rostock 38 47 : 46 55

7. FSV Zwickau 38 49 : 47 52

8. SC Preußen Münster 38 48 : 50 52

9. 1. FC Kaiserslautern 38 49 : 51 51

10. SpVgg Unterhaching 38 53 : 46 48

11. KFC Uerdingen 05 38 47 : 62 48

12. TSV 1860 Mnichow 38 48 : 52 47

13. SV Meppen 38 48 : 53 47

14. FC Carl Zeiss Jena 38 48 : 57 46

15. Sonnenhof Großaspach 38 38 : 39 45

16. Eintracht Braunschweig 38 48 : 54 45

17. FC Energija Choćebuz 38 51 : 58 45

18. Přećeljo sporta Lotte 38 31 : 46 40

19. SC Fortuna Köln 38 38 : 64 39

20. VfR Aalen 38 45 : 62 31

regionalna liga muži

1. Kamjeničanski FC 34 82 : 36 77

2. Berlinski AK 34 64 : 36 70

3. Wacker Nordhausen 34 59 : 38 64

4. Hertha BSC II 34 60 : 43 57

5. Čerwjeno-běli Erfurt 34 57 : 42 54

6. Lok Lipsk 34 51 : 41 50

7. SV Babelsberg 34 53 : 44 46

8. Germania Halberstadt 34 46 : 38 46

9. VfB Auerbach 34 47 : 53 46

10. ZFC Meuselwitz 34 52 : 55 44

11. FC Viktoria Berlin 34 50 : 38 43

12. BFC Dynamo 34 38 : 61 42

13. Union Fürstenwalde 34 43 : 60 40

14. VSG Altglienicke 34 54 : 59 39

15. HŁ Neugersdorf 34 40 : 64 37

16. Biskopičanske KT 34 29 : 58 34

17. Optik Rathenow 34 36 : 65 28

18. Budissa Budyšin 34 21 : 51 26

nawěšk

nowostki LND