Wuslědki (04.10.18)

štwórtk, 04. oktobera 2018 spisane wot:

Kopańca, wokrjesna liga, stafla 1

Germ. Budyšin II – ST Budyšin 0:0 (0:0)

Bretnig-Hauswalde – Wjernarjecy 5:1 (1:0)

Huska/Hodźij – Kubšicy 1:5 (0:3)

Bart – Großröhrsdorf II 0:1 (0:1)

Biskopicy II – Wachau 2:9 (0:5)

Arnsdorf – Frankenthal 3:0 (2:0)

Ottendorf-Okrilla – HZ Lomnitz II 3:0 (1:0)

wokrjesna liga, stafla 2

Łuty – Mały Wosyk5:1 (3:1)

Wulke Ždźary – Rakecy II/Šćeńca 3:0 (1:0)

Malešecy – Łaz/Běły Chołmc 2:2 (2:0)

Ćisk II – Wulka Dubrawa 5:0 (2:0)

Chrósćicy II – Haselbachtal 1:2 (1:0)

Marijina hwězda – Lubuš 2:0 (1:0)

Nadr. Hrabowka – Wojerecy II 2:0 (2:0)

1. ST Ćisk II 6 16 : 4 15

2. ST Marijina hwězda 6 14 : 4 15

3. HZ Łaz/Běły Chołmc 7 16 : 8 14

4. ST Lubuš 7 15 : 7 13

5. Traktor Malešecy 6 13 : 7 13

6. Wojerowski FC II 6 11 : 8 11

7. HZ Wulke Ždźary 6 9 : 4 10

8. SV Haselbachtal 6 9 : 11 9

9. FSV Łuty 6 11 : 8 8

10. ST 1896 Wulka Dubrawa 6 13 : 13 8

11. SJ Njebjelčicy 6 6 : 8 8

12. SJ Chrósćicy II 6 7 : 10 4

13. ST Nadrózna Hrabowka 6 5 : 16 3

14. HZ Rakecy II / Sćeńca 7 5 : 19 3

15. ST Mały Wosyk 7 6 : 29 0

Wuslědki (02.10.18)

wutora, 02. oktobera 2018 spisane wot:

Kopańca, regionalna liga muži

Babelsberg – Meuselwitz 1:4 (1:3)

BFC Dynamo – Neugersdorf 2:1 (2:0)

Fürstenwalde – Viktoria Berlin 1:0 (0:0)

Biskopicy – Altglienicke 0:2 (0:1)

Berlinski AK – Budissa Budyšin 2:0 (2:0)

Auerbach – Nordhausen 1:1 (0:1)

Erfurt – Hertha II3:3 (2:2)

Kamjenica – Lipsk3:1 (3:0)

Halberstadt – Rathenow 2:0 (0:0)

1. Kamjeničanski FC 10 25 : 9 30

2. Berlinski AK 10 17 : 11 22

3. Hertha BSC II 10 23 : 13 20

4. Wacker Nordhausen 10 13 : 5 20

5. Čerwjeno-běli Erfurt 10 14 : 8 16

6. SV Babelsberg 10 18 : 15 14

7. FC Viktoria Berlin 10 16 : 14 14

8. Biskopičanske KT 10 10 : 11 14

9. BFC Dynamo 10 11 : 17 14

10. H. Łužica Neugersdorf 10 13 : 16 13

11. Germania Halberstadt 10 15 : 14 12

12. VfB Auerbach 10 11 : 13 12

13. VSG Altglienicke 10 15 : 19 12

14. Budissa Budyšin 10 7 : 13 11

15. ZFC Meuselwitz 10 16 : 19 10

16. Lok Lipsk 10 10 : 15 8

17. Union Fürstenwalde 10 10 : 18 7

18. Optik Rathenow 10 9 : 23 4

krajna klasa

Ćisk – Běła Woda 3:4 (3:1)

Drježdź.-Strěžin – Rot. Drježdź. 3:4 (1:3)

Oderwitz II – Trjebin2:1 (2:1)

Neugersdorf II – Horni kraj 3:5 (1:3)

Weixdorf – Nowe Město 1:4 (1:2)

Laubegast – Großröhrsdorf 2:0 (2:0)

Chrósćicy – Borea Drježdźany 1:3 (1:2)

1. LSV Nowe Město 5 25 : 8 13

2. VfB Běła Woda 1909 5 21 : 8 11

3. SZ Drježdźany-Strěžin 5 12 : 6 10

4. FC Neugersdorf II 5 11 : 7 10

5. FSV Oderwitz II 5 10 : 5 9

6. SG Weixdorf 5 12 : 11 9

7. SC Borea Drježdźany 5 9 : 7 7

8. Laubegast 5 10 : 9 7

9. TSV Rotacija Drježdźany 5 7 : 13 5

10. ST Ćisk 5 12 : 14 4

11. SC Großröhrsdorf 5 5 : 8 3

12. ST Trjebin 5 4 : 17 3

13. ST Horni kraj-Sprjewja 5 7 : 23 3

14. SJ Chrósćicy 5 8 : 17 2

wokrjesna wyša liga

Bukecy – Němske Pazlicy 1:2 (0:0)

Rakecy – Kulow 3:1 (3:0)

Wuslědki (27.09.18)

štwórtk, 27. septembera 2018 spisane wot:

Kopańca, regionalna liga žonow

Jena II – Drježdźany2:0 (1:0)

Rudne horiny Aue – Marzahn 1:1 (0:0)

Biskopicy – Hohen Neuendorf 0:7 (0:5)

Union Berlin – Viktoria Berlin 0:2 (0:1)

Steglitz – Magdeburg  0:2 (0:1)

Lipsk-juh – RB Lipsk 1:6 (1:4)

čoło tabulki

1. FC Viktoria Berlin 5 21 : 2 15

2. Union Berlin 5 16 : 4 12

3. USV Jena II 5 11 : 1 12

4. Magdeburgski FFC 5 14 : 7 12

5. RB Lipsk 5 22 : 6 9

6. Hohen Neuendorf 5 16 : 7 9

7. Steglitzski FC Stern 5 15 : 8 9

8. Biskopičanske KT 5 5 : 16 6

NOFV-wyša liga

Pirna-Copitz – Olbernhau 0:0 (0:0)

Riesa – Markkleeberg 2:4 (1:0)

Radebeul – Niska3:0 (1:0)

Lößnitz – Mittweida3:0 (1:0)

Taucha – Grimma0:0 (0:0)

Markranstädt – Großenhain 1:0 (1:0)

Glauchau – Nowosólc-Hrodk 1:2 (0:2)

Kamjenica – Kamjenc 2:1 (2:1)

čoło tabulki

1. FC 1910 Lößnitz 4 12 : 1 12

2. FC Grimma 4 8 : 3 8

3. FSV Nowosólc-Hrodk 4 7 : 4 8

4. Jednota Kamjenc 4 8 : 4 7

5. Großenhainski FV 90 4 6 : 3 7

6. SV Olbernhau 4 9 : 7 7

7. SSV Markranstädt 4 6 : 5 6

8. BSC Rapid Kamjenica 4 6 : 7 6

Wuslědki (26.09.18)

srjeda, 26. septembera 2018 spisane wot:

Kopańca, krajna klasa

Horni kraj – Drježdźany-Strěžin 0:4 (0:2)

Borea Drježdź. – Neugersdorf II 0:2 (0:1)

Großröhrsdorf – Chrósćicy 2:2 (1:0)

Nowe Město – Běła Woda  4:4 (3:2)

Rotacija Drježdźany – Oderwitz II 0:0 (0:0)

Laubegast – Ćisk 3:3 (1:2)

Trjebin – Weixdorf1:2 (1:1)

1. LSV Nowe Město 4 21 : 7 10

2. SZ Drježdźany-Strěžin 4 9 : 2 10

3. FC Neugersdorf II 4 8 : 2 10

4. SG Weixdorf 4 11 : 7 9

5. VfB Běła Woda 1909 4 17 : 5 8

6. FSV Oderwitz II 4 8 : 4 6

7. SC Borea Drježdźany 4 6 : 6 4

8. ST Ćisk 4 9 : 10 4

9. Laubegast 4 8 : 9 4

10. SC Großröhrsdorf 4 5 : 6 3

11. ST Trjebin 4 3 : 15 3

12. SJ Chrósćicy 4 7 : 14 2

13. TSV Rotacija Drježdźany 4 3 : 10 2

14. ST Horni kraj-Sprjewja 4 2 : 20 0

Wuslědki (25.09.18)

wutora, 25. septembera 2018 spisane wot:

Kopańca, 3. liga

1. KFC Uerdingen 05 8 10 : 8 16

2. SpVgg Unterhaching 8 15 : 9 15

3. VfL Osnabrück 8 11 : 5 15

4. FC Würzburger Kickers 8 15 : 10 13

5. Halleski FC 8 10 : 7 13

6. Karlsruheski SC 8 8 : 6 13

7. SC Preußen Münster 8 12 : 12 12

8. TSV 1860 Mnichow 8 16 : 10 11

9. SC Fortuna Köln 8 11 : 11 11

10. F.C. Hansa Rostock 8 11 : 14 11

11. FC Carl Zeiss Jena 8 11 : 15 11

12. SV Wehen Wiesbaden 8 14 : 15 10

13. Sonnenh. Großaspach 8 6 : 5 9

14. FSV Zwickau 8 8 : 8 9

15. FC Energija Choćebuz 8 9 : 11 9

16. 1. FC Kaiserslautern 8 10 : 12 8

16. VfR Aalen 8 10 : 12 8

18. Přećeljo sporta Lotte 8 7 : 12 8

19. Eintr. Braunschweig 8 8 : 13 7

20. SV Meppen 8 8 : 15 6

regionalna liga muži

Rathenow – Auerbach 1:2 (1:1)

Altglienicke – Berlinski AK 0:2 (0:2)

Viktoria Berlin – Biskopicy  0:1 (0:0)

Neugersdorf – SV Babelsberg 1:1 (0:0)

Lipsk – Halberstadt0:1 (0:0)

Meuselwitz – Fürstenwalde 1:3 (1:2)

Hertha II – BFC Dynamo 3:0 (1:0)

Nordhausen – Erfurt0:0 (0:0)

1. Kamjeničanski FC 9 22 : 8 27

2. Hertha BSC II 9 20 : 10 19

3. Wacker Nordhausen 9 12 : 4 19

4. Berlinski AK 9 15 : 11 19

5. Čerwjeno-běli Erfurt 9 11 : 5 15

6. SV Babelsberg 9 17 : 11 14

7. FC Viktoria Berlin 9 16 : 13 14

8. Biskopičanske KT 9 10 : 9 14

9. Hornja Łužica Neugersd. 9 12 : 14 13

10. VfB Auerbach 9 10 : 12 11

11. Budissa Budyšin 9 7 : 11 11

12. BFC Dynamo 9 9 : 16 11

13. Germania Halberstadt 9 13 : 14 9

14. VSG Altglienicke 9 13 : 19 9

15. Lok Lipsk 9 9 : 12 8

16. ZFC Meuselwitz 9 12 : 18 7

17. Union Fürstenwalde 9 9 : 18 4

18. Optik Rathenow 9 9 : 21 4

wokrjesna wyša liga

Wojerecy – Kinspork/Łužnica 0:1 (0:0)

Połčnica – Hnašecy-Dobruša 2:0 (2:0)

Kulow – Porchow5:0 (4:0)

Rakecy – Kumwałd6:0 (4:0)

Hory – Radwor4:0 (1:0)

Großnaundorf – Budyšin 4:1 (2:1)

Wuslědki (24.09.18)

póndźela, 24. septembera 2018 spisane wot:

Kopańca, wokrjesna liga stafla II

1. ST Lubuš 6 15 : 5 13

2. HZ Łaz/Běły Chołmc 6 14 : 6 13

3. ST Marijina hwězda 5 12 : 4 12

4. ST Ćisk II 5 11 : 4 12

5. Traktor Malešecy 5 11 : 5 12

6. Wojerowski FC II 5 11 : 6 11

7. ST 1896 Wulka Dubrawa 5 13 : 8 8

8. SJ Njebjelčicy 6 6 : 8 8

9. HZ Wulke Ždźary 5 6 : 4 7

10. SV Haselbachtal 5 7 : 10 6

11. FSV Łuty 5 6 : 7 5

12. SJ Chrósćicy II 5 6 : 8 4

13. HZ Rakecy II/Šćeńca 6 5 : 16 3

14. ST Nadrózna Hrabowka 5 3 : 16 0

15. ST Mały Wosyk 6 5 : 24 0

Wuslědki (19.09.18)

srjeda, 19. septembera 2018 spisane wot:

Kopańca, wokrjesna liga-stafla II

Łuty – Wojerecy II1:1 (1:1)

Wulke Ždźary – Lubuš 0:2 (0:1)

Wulka Dubrawa – Mały Wosyk 6:1 (2:0)

Malešecy – Njebjelčicy 2:0 (0:0)

Marijina hwězda – Běły Chołmc 2:1 (1:1)

Ćisk II – Rakecy II/Šćeńca 3:0 (2:0)

Nadr. Hrabowka – Haselbachtal1:4 (1:0)

1. ST Lubuš 5 14 : 4 12

2. ST Marijina hwězda 4 10 : 1 12

3. ST Ćisk II 5 11 : 4 12

4. Traktor Malešecy 4 9 : 2 12

5. HZ Łaz/Běły Chołmc 5 11 : 6 10

6. Wojerowski FC II 4 8 : 4 8

7. SJ Njebjelčicy 5 5 : 7 7

8. 1896 Wulka Dubrawa 4 10 : 7 5

9. FSV Łuty 4 5 : 6 4

10. HZ Wulke Ždźary 4 3 : 4 4

11. SJ Chrósćicy II 4 5 : 7 3

12. SV Haselbachtal 4 4 : 8 3

13. HZ Rakecy II/Šćeńca 5 4 : 13 3

14. ST Nadrózna Hrabowka 4 3 : 13 0

15. ST Mały Wosyk 5 5 : 21 0

wokrjesna klasa-stafla I, čoło tabulki

1. Módro-běli Minakał 5 18 : 3 13

2. ST Mały Wjelkow 5 18 : 11 10

3. ST Budyšin II 4 16 : 5 9

4. Budissa 08 Budyšink 4 5 : 7 6

5. Zeleno-běli Bukecy II 4 9 : 15 6

6. ST Wjelećin II 4 14 : 14 5

7.  HZ Wulka Dubrawa II/Radwor II 5 12:13 4

8. ST Horni kraj-Sprjewja III 4 6:8 4

9. ST Bart II 3 4:7 3

10.  HZ Wjernarjecy II/Wjazońca II 4 2:21 0

wokrjesna klasa stafla II

ST Hodźij II - ST Porchow II 5:0 (1:0)

TSV Wjazońca - SG Frankenthal II 4:0 (2:0)

HZ Germania Biskopicy/Biskopičanske KT III - SG Steinigtwolmsdorf 1:2 (1:0)

HZ Mały Wosyk II/Pančicy II - ST Drjewnica 1:3 (1:1)

1. SG Steinigtwolmsdorf 4 16:3 12

2. ST Drjewnica 5 20:10 10

3. SV Großharthau 4 17:6 8

4. TSV Wjazońca 3 8:2 7

5. HZ Mały Wosyk II/Pančicy II 5 13:11 7

6. HZ Germania Biskopicy/Biskopičanske KT III 4 7:7 4

7. ST Hodźij II 4 7:14 3

Wuslědki (18.09.18)

wutora, 18. septembera 2018 spisane wot:

Kopańca, wokrjesna wyša liga

Kumwałd – Němske Pazlicy 2:1 (2:0)

Zeleno-běli Bukecy – Hory 2:2 (0:1)

Germania Budyšin – Kulow 1:1 (0:1)

Hnašecy – Großnaundorf 3:2 (1:0)

Ralbicy/Hórki – Ramnow 3:1 (0:0)

Kinspork/Łužnica – Połčnica 4:1 (2:0)

Radwor – Wojerecy1:3 (0:1)

Porchow – Rakecy 0:2 (0:0)

1. Rakečanske ST 5 11 : 2 15

2. Sokoł Ralbicy/Hórki 5 11 : 7 10

3. Wojerowski FC 5 15 : 6 9

4. ST Kinspork/Łužnica 5 11 : 7 9

5. Módro-běli Kulow 5 9 : 5 9

6. TSV Połčnica 5 11 : 8 9

7. LSV Hory 5 10 : 5 8

8. Póst Germania Budyšin 4 10 : 7 7

9. ST Hnašecy-Dobruša 5 12 : 11 7

10. Drohotka Ramnow 5 5 : 7 7

11. SG Großnaundorf 5 12 : 10 6

12. Motor Kumwałd 5 7 : 13 6

13. Natwar Němske Pazlicy 5 5 : 5 5

14. ST Radwor 5 4 : 14 1

15. Zeleno-běli Bukecy 5 5 : 22 1

16. ST Porchow 4 3 : 12 0

wokrjesna liga, stafla I

Huska/Hodźij – ST Budyšin 0:2 (0:1)

Arnsdorf – Wachau2:2 (0:1)

Horni kraj-Sprjewja II – Kubšicy 6:2 (3:0)

Wjernarjecy – Frankenthal 6:1 (3:1)

Biskopicy II – Großnaundorf II3:1 (2:1)

Bretnig-Hauswalde – Wjelećin 3:2 (0:0)

Ottendorf-Okrilla – Bart 1:0 (1:0)

1. ST Horni kraj-Sprjewja II 4 17 : 5 10

2. TSV Wachau 5 21 : 11 10

3. Arnsdorfske KT 5 12 : 7 10

4. Biskopičanske KT II 5 18 : 12 9

5. FV Ottendorf-Okrilla 4 10 : 8 9

6. Bretnig-Hauswalde 5 11 : 10 9

7. TSV Wjernarjecy 5 17 : 18 9

8. Germania Budyšin II 3 9 : 10 6

9. ST Kubšicy 5 13 : 16 6

10. ST Wjelećin 5 10 : 13 6

11. SC Großröhrsdorf II 3 8 : 7 4

12. HZ Huska/Hodźij 4 6 : 8 4

Wuslědki (17.09.18)

póndźela, 17. septembera 2018 spisane wot:

Kopańca, krajna klasa

Drježdź.-Strěžin – Borea Drježdź. 1:0 (1:0)

Oderwitz II – Horni kraj-Sprjewja 4:0 (2:0)

VfB Běła Woda 1909 – Trjebin 3:0 (2:0)

Neugersdorf II – Großröhrsdorf 1:0 (1:0)

Ćisk – Nowe Město1:4 (1:3)

Weixdorf – Rotacija Drježdźany 6:1 (2:1)

Chrósćicy – Drježdź.-Laubegast 1:5 (0:1)

1. LSV Nowe Město 3 17 : 3 9

2. VfB Běła Woda 1909 3 13 : 1 7

3. FC Neugersdorf II 3 6 : 2 7

4. SZ Drježdźany-Strěžin 3 5 : 2 7

5. SG Weixdorf 3 9 : 6 6

6. FSV Oderwitz II 3 8 : 4 5

7. SC Borea Drježdźany 3 6 : 4 4

8. ST Ćisk 3 6 : 7 3

9. Drježdźany-Laubegast 3 5 : 6 3

10. ST Trjebin 3 2 : 13 3

11. SC Großröhrsdorf 3 3 : 4 2

12. SJ Chrósćicy 3 5 : 12 1

13. Rotacija Drježdźany 3 3 : 10 1

14. Horni kraj-Sprjewja 3 2 : 16 0

Wuslědki (13.09.18)

štwórtk, 13. septembera 2018 spisane wot:

Kopańca, wokrjesne pokalne koło

LSV Hory II – ST Porchow 3:6 (2:1) p.p.

Mały Wjelkow – Haselbachtal 0:6 (0:3)

Kinspork/Łužnica II – Arnsdorf II 0:4 (0:0)

Drjewnica – Łaz/Běły Chołmc0:1 (0:0)

Steinigtwolmsdorf – W. Ždźary 2:4 (0:2)

Wóslink/Skaskow – Rakecy 0:5 (0:1)

HZ Bretnig-Hausw. II – ST Lubuš 0:3 (0:2)

Minakał – FV Ottendorf-Okrilla 2:4 (2:0)

HZ Pančicy II – Sepicy2:5 (1:3)

Němske Pazlicy II – Biskopicy II 7:3 (4:2)

ST Hlinowc – Arnsdorfske KT II 0:2 (0:2)

Wjelećin II – Großröhrsdorf II 0:5 (0:2)

krajne pokalne koło

SC Syrau 1919 – SJ Chrósćicy 5:1 (3:1)

Fortuna Kamjenica – Taucha 99 0:2 (0:0)

MB Lipsk – Wocl Riesa 10:9 (0:0) p.tř. j.

Přezjednota Niska – Glauchau 3:0 (0:0)

International Lipsk – Plauen 0:1 (0:1)

Wesenitztal – Drj. Laubegast0:4 (0:1)

Wilsdruff – Grodk3:4 (0:0) p.tř.j.

Striesen – Pirna-Copitz 07 6:5 (0:1) p.tř.j.

Zwenkau 02 – Oelsnitz 1:3 (0:3)

Heidenauer SV – Markkleeberg 1:6 (0:2)

Rotacija Drježdźany – Grimma 1:2 (0:0)

Hohenstein-E. – Chemija Lipsk 1:3 (0:1)

Naunhof – Reichenbachski FC 0:4 (0:4)

Motor Marienberg – Lößnitz 0:3 (0:3)

p.tř.j. = po třělenju jědnatkow

p.p. = po podlěšenju

nawěšk

nowostki LND