Wuslědki (05.12.17)

wutora, 05. decembera 2017 spisane wot:

Regionalna koparska liga

Halberstadt – Luckenwalde 4:0 (1:0)

Hertha BSC II – Lok Lipsk 2:3 (1:1)

BFC Dynamo – Fürstenwalde 4:0 (1:0)

Auerbach – Viktoria1:0 (0:0)

Budissa Budyšin – Altglienicke 3:1 (0:0)

Meuselwitz – Nordhausen 2:2 (2:1)

Choćebuz – Neugersdorf 2:0 (0:0)

Neustrelitz – Chemija Lipsk 3:0 (3:0)

1. Energija Choćebuz 16 41  :  4 44

2. BFC Dynamo 17 42  : 20 33

3. Nordhausen 17 21  : 10 29

4. Fürstenwalde 17 33  : 27 28

5. Lok Lipsk 16 21  : 13 27

6. Meuselwitz 16 25  : 18 24

7. Babelsberg  17 20  : 19 23

8. Neugersdorf 17 27  : 29 23

9. Berlinski AK 16 25  : 27 23

10. Halberstadt 17 30  : 30 22

11. FC Viktoria 16 28  : 27 21

12. Hertha BSC II 17 22  : 25 21

13. Budissa Budyšin 16 14  : 20 21

14. Altglienicke 16 13  : 18 18

15. Auerbach 17 20  : 27 17

16. Neustrelitz 17 17  : 33 13

17. Chemija Lipsk 18 8  : 31 13

18. Luckenwalde 17 14  : 43 5

krajna klasa

Neugersdorf II – Ćisk 4:3 (2:1)

Borea Drježdźany – Mužakow 1:0 (0:0)

Weixdorf – Laubegast 1:3 (1:2)

1. FSV Nowosólc-Hródk 13 38  : 18 26

2. FSV Oderwitz  13 33  : 22 26

3. LSV Nowe Město 14 38  : 32 24

4. Laubegast 14 34  : 29 24

5. Čerwj.-běli Mužakow 13 34  : 22 20

6. ST Horni kraj-Sprjewja 13 32  : 20 20

7. SG Weixdorf 14 27  : 28 20

8. FC Neugersdorf II 13 30  : 21 19

9. SZ Drježdźany-Strěžin 12 31  : 16 17

10. SJ Chrósćicy 13 20  : 32 15

11. ST Ćisk 13 19  : 30 14

12. ST Trjebin 12 13  : 37 12

13. SC Borea Drježdźany 13 23  : 45 11

14. Drježdźanski SC 12 23  : 43 8

NOFV-wyša liga

Union Sandersdorf – Plauen 5:0 (3:0)

Kamjenc – Eilenburg0:0 (0:0)

Kśišow – Merseburg1:0 (0:0)

Bernburg – Biskopičanske KT 0:1 (0:1)

1. Biskopičanske KT 14 33  :  6 35

2. FC International Lipsk 14 33  :  7 33

3. VFC Plauen 14 20  :  14 31

4. FC Eilenburg 14 27  : 10 26

5. FC Carl Zeiss Jena II 14 26  : 19 25

6. TV Askania Bernburg 14 21  : 19 20

7. SG Union Sandersdorf 14 26  : 24 18

Wuslědki (04.12.17)

póndźela, 04. decembera 2017 spisane wot:

Wokrjesna wyša koparska liga

Kulow – Großröhrsdorf 1:1 (1:0)

Budyšin – Rakečanske ST 0:5 (0:2)

Großnaundorf – Hory 2:1 (2:1)

Ramnow – Wojerowski FC 1:1 (0:1)

Ralbicy/Hórki – Radwor 2:1 (1:1)

1. SC Großröhrsdorf 14 28  :  5 34

2. Módro-běli Kulow 14 38  : 13 28

3. Wojerowski FC 14 29  : 20 27

4. SG Großnaundorf 14 31  : 21 25

5. Rakečanske ST 14 32  : 21 24

6. LSV Hory 14 34  : 28 22

7. Motor Kumwałd 14 23  : 21 22

8. Drohotka Ramnow 14 28  : 25 21

9. Sokoł Ralbicy/Hórki 14 18  : 18 21

10. ST Hnašecy-Dobruša 14 27  : 28 18

11. ST Wjelećin 14 27  : 38 15

12. ST Radwor 14 29  : 34 14

13. Zeleno-běli Bukecy 14 18  : 37 14

14. Póst German. Budyšin 14 19  : 25 12

15. ST Kinspork/Łužnica 14 22  : 41 10

16. ST Budyšin 14 13  : 41 7

wokrjesna klasa, stafla III

1. LSV Bluń 10 53  :  6 30

2. SZ Wóslink/Skaskow 10 42  :  6 24

3. SV Hermsdorf 10 46  : 17 19

4. LSV Hory II 10 35  : 15 19

5. Módro-běli Kulow II 10 17  : 27 15

6. ST Lubuš II 10 25  : 37 14

Wuslědki (30.11.17)

štwórtk, 30. nowembera 2017 spisane wot:

Krajna koparska klasa

Horni kraj-Sprjewja – Trjebin 5:0 (3:0)

Nowosólc-Hródk – Nowe Město 5:0 (2:0)

Chrósćicy – Drježdźany-Strěžin 2:4 (1:2)

1. FSV Nowosólc-Hródk 13 38  : 18 26

2. FSV Oderwitz  12 31  : 21 23

3. LSV Nowe Město 13 37  : 31 23

4. Laubegast 13 31  : 28 21

5. Čerwj.-běli Mužakow 12 34  : 21 20

6. ST Horni kraj-Sprjewja 12 31  : 18 20

7. SG Weixdorf 13 26  : 25 20

8. SZ Drježdźany-Strěžin 12 31  : 16 17

9. FC Neugersdorf II 12 26  : 18 16

10. SJ Chrósćicy 13 20  : 32 15

11. ST Ćisk 12 16  : 26 14

12. ST Trjebin 12 13  : 37 12

13. SC Borea Drježdźany 12 22  : 45 8

14. Drježdźanski SC 11 22  : 42 7

wokrjesna liga, stafla II

Lubuš – Łaz/Běły Chołmc 2:1 (1:0)

Njebjelčicy – Sepicy3:0 (2:0)

1. ST Lubuš 14 37  : 14 34

2. Natwar Němske Pazlicy 13 48  : 11 31

3. HZ Łaz/Běły Chołmc 14 35  : 19 29

4. SV Haselbachtal 13 42  : 22 25

5. ST Marijina hwězda 13 34  : 16 25

6. SJ Njebjelčicy 14 23  : 24 23

7. Wojerowski FC II 13 25  : 22 20

8. Nowe Město II 13 24  : 30 17

9. Rakečanske ST II 13 20  : 26 17

10. ST Wulka Dubrawa 13 25  : 32 17

11. FSV Łuty 13 20  : 29 17

12. ST Ćisk II 13 20  : 26 13

13. HZ Wulke Ždźary 13 12  : 25 11

14. ST Nadrózna Hrabowka 13 25  : 37 10

Wuslědki (29.11.17)

srjeda, 29. nowembera 2017 spisane wot:

Wobwodna volleyballowa liga – mužojo

1. ST Kupoj Nowa Łuka   5 15  : 4 15

2. TSV Kundraćicy   7 16 : 10 15

3. OSC Lubij   6 14 : 11 11

4. Módro-běli Wojerecy II   6 12 : 11 9

5. CVJM Zhorjelc   6 13 : 13 9

6. MSV Budyšin 04 II   6 7 : 16 3

7. Viktoria Worklecy   3 3 : 9 1

8.  Traktor Mittelherwigsdorf  3 3 : 9 0

regionalna koparska liga

Nordhausen – Auerbach 3:1 (3:0)

Neugersdorf – Neustrelitz 2:1 (0:0)

Luckenwalde – Meuselwitz 0:2 (0:1)

Fürstenwalde – Halberstadt 1:1 (0:1)

1. Energija Choćebuz 15 39  :  4 41

2. BFC Dynamo 16 38  : 20 30

3. Nordhausen 16 19  :  8 28

4. Fürstenwalde 16 33  :  23 28

5. Lok Lipsk 15 18  : 11 24

6. Meuselwitz 15 23  : 16 23

7. Neugersdorf 16 27  : 27 23

8. Babelsberg  16 19  : 18 22

9. Berlinski AK 15 24  : 26 22

10. FC Viktoria 15 28  : 26 21

11. Hertha BSC II 16 20  : 22 21

12. Halberstadt 16 26  : 30 19

13. Altglienicke 15 12  : 15 18

14. Budissa Budyšin 15 11  : 19 18

15. Auerbach 16 19  : 27 14

16. Chemija Lipsk 17 8  : 28 13

17. Neustrelitz 16 14  : 33 10

Wuslědki (28.11.17)

wutora, 28. nowembera 2017 spisane wot:

NOFV-wyša koparska liga

Internat. Lipsk – Sandersdorf 3:0 (0:0)

Halle – Jena1:1 (1:1)

Biskopicy – Rudolstadt 2:1 (1:1)

Bernburg – Carl Zeiss Jena II 5:4 (1:3)

Merseburg – Stendal4:1 (1:1)

Eilenburg – Kśišow5:0 (2:0)

Kamjenc – Wismut Gera 3:0 (0:0)

Plauen – Barleben3:0 (2:0)

1. Biskopičanske KT 13 32  :  6 32

2. VFC Plauen 13 20  :  9 31

3. FC International Lipsk 13 28  :  7 30

4. FC Eilenburg 13 27  :  10 25

5. FC Carl Zeiss Jena II 14 26  :  19 25

6. Askania Bernburg 13 21  :  18 20

7. VfL Halle 13 12  :  13 18

8. SV SCHOTT Jena 13 17  :  23 18

9. FC Lok Stendal 13 16  :  16 17

10. SG Union Sandersdorf 13 21  :  24 15

11. FC Einheit Rudolstadt 12 18  :  16 13

12. FSV Barleben 13 11  :  27 13

13. Jednota Kamjenc 14 12  :  21 12

14. BSG Wismut Gera 12 12  :  22 8

15. SV Merseburg 14 12  :  32 8

Wuslědki (23.11.17)

štwórtk, 23. nowembera 2017 spisane wot:

Kopańca, Wokrjesna liga stafla I

Budyšink – TSV Połčnica 0:12 (0:5)

ST Huska – SC Großröhrsdorf II 1:5 (0:3)

SV Großharthau

– Traktor Malešecy 1:4 (0:2)

Concordia Załom – TSV Wachau 3:1 (2:1)

TSV Wjernarjecy – ST Porchow 2:6 (0:1)

1. TSV Połčnica 13 51 : 12 34

2. Concordia Załom 13 29 : 15 32

3. TSV Wachau 13 31 : 7 29

4. Traktor Malešecy 13 37 : 18 28

5. ST Porchow 13 26 : 13 25

6. FV Ottendorf-Okrilla 13 25 : 23 21

7. TSV Wjernarjecy 12 26 : 24 20

8. Arnsdorfske KT 13 23 : 21 20

9. ST Horni kraj-Sprjewja II 12 38 : 23 18

10. SC Großröhrsdorf II 13 23 : 15 17

11. SV Großharthau 13 15 : 19 15

12. SV Frankenthal 12 19 : 28 13

13. Germania Budyšin II 13 15 : 35 7

14. Bretnig-Hauswalde 13 16 : 38 5

15. SV Budissa Budyšink 13 5 : 64 4

16. ST Huska 12 15 : 39 3

Wokrjesna klasa stafla I

HZ Wjazońca/Wjernarjecy/Załom II

– ST Budyšin II 1:3 (1:2)

ST Horni kraj-Sprjewja III

– ST Zeleno-běli Bukecy II 1:2 (1:1)

ST Hodźij – HZ Minakał/

Wulka Dubrawa/Radwor 4:2 (2:0)

ST Bart – ST Mały Wjelkow 1:1 (0:0)

ST Wjelećin II

– ST Módro-běli Njeswačidło 3:0 (0:0)

1.ST Budyšin II 11 42 : 15 27

2. ST Mały Wosyk 11 32 : 17 25

3. ST Njeswačidło 11 28 : 17 20

4. ST Mały Wjelkow 11 25 : 29 20

5. ST Bart 10 25 : 15 19

6. ST Wjelećin II 10 19 : 18 18

7. ST Hodźij 10 21 : 23 13

8. ST Hnašecy-Dobruša II 8 15 : 16 10

9. ST Zeleno-běli Bukecy II 11 20 : 29 9

10. HZ Minakał/

Wulka Dubrawa/Radwor 8 13 : 26 7

11. HZ Wjazońca/

Wjernarjecy/Załom II 10 15 : 32 7

12. Horni kraj-Sprjewja III 9 8 : 26 0

Wokrjesna klasa stafla II

ST Bart II – ST Porchow II 4:2 (2:2)

TSV Wjazońca

HZ Kubšicy/ Bukecy

– SG Frankenthal II 6:2 (2:1)

Wuslědki (21.11.17)

wutora, 21. nowembera 2017 spisane wot:

Kopańca – krajna klasa

LSV Nowe Město – SJ Chrósćicy 2:2 (1:2)

Mužakow – Drježdźanski SC 4:0 (2:0)

ST Ćisk – FSV Nowosólc-Hródk 1:2 (1:1)

Laubegast – Borea Drježdźany 2:0 (0:0)

SG Weixdorf – FC Neugersdorf II 3:2 (0:0)

1. FSV Nowosólc-Hródk 12 33 : 18 23

2. LSV Nowe Město 12 37 : 26 23

3. FSV Oderwitz 02 11 28 : 18 22

4. Čerwjeno-běli Mužakow 12 34 : 21 20

5. Laubegast 12 28 : 25 20

6. ST Horni kraj-Sprjewja 11 26 : 18 17

7. SG Weixdorf 12 22 : 22 17

8. FC Neugersdorf II 12 26 : 18 16

9. SJ Chrósćicy 12 18 : 28 15

10. SZ Drježdźany-Strěžin 11 27 : 14 14

11. ST Ćisk 12 16 : 26 14

12. ST Trjebin 11 13 : 32 12

13. SC Borea Drježdźany 11 19 : 41 8

14. Drježdźanski SC 11 22 : 42 7

wokrjesna wyša liga

Kulow – Zeleno-běli Bukecy 4:0 (0:0)

Kumwałd – Großröhrsdorf 1:2 (1:1)

Rakecy – Kinspork/Łužnica 2:1 (1:1)

Germ.Budyšin – Ralbicy/Hórki 3:0 (2:0)

Wojerecy – Hnašecy-Dobruša 3:2 (1:1)

LSV Hory – Drohotka Ramnow 5:3 (3:2)

Radwor – ST Budyšin 4:1 (1:1)

Wjelećin – Großnaundorf 1:2 (0:1)

1. SC Großröhrsdorf 13 27 : 4 33

2. Módro-běli Kulow 13 37 : 12 27

3. Wojerowski FC 13 28 : 19 26

4. SG Großnaundorf 12 29 : 17 22

5. LSV Hory 13 33 : 26 22

6. Rakečanske ST 13 27 : 21 21

7. Motor Kumwałd 13 16 : 21 19

8. Sokoł Ralbicy/Hórki 13 16 : 17 18

Wuslědki (20.11.17)

póndźela, 20. nowembera 2017 spisane wot:

Kopańca, wokrjesna liga – stafla II

Wulka Dubrawa – SJ Njebjelčicy 1:1 (0:0)

ST Lubuš – FSV Łuty 2:1 (0:0)

Nowe Město II – Ćisk II 2:2 (2:1)

SJ Chrósćicy II – Nadr. Hrabowka 5:3 (2:1)

Marijina hwězda – Haselbachtal 3:1 (1:1)

Něm. Pazlicy – Łaz/Běły Chołmc 2:0 (2:0)

Wojerecy II – Wulke Ždźary 2:0 (2:0)

Rakecy II – Zeleno-běli Sepicy 1:1 (0:0)

1. Natwar Němske Pazlicy 13 48 : 11 31

2. ST Lubuš 13 35 : 13 31

3. HZ Łaz/Běły Chołmc 13 34 : 17 29

4. SV Haselbachtal 13 42 : 22 25

5. ST Marijina hwězda 13 34 : 16 25

6. Wojerowski FC II 13 25 : 22 20

7. SJ Njebjelčicy 13 20 : 24 20

8. Nowe Město II 13 24 : 30 17

9. Rakečanske ST II 13 20 : 26 17

10. 1896 Wulka Dubrawa 13 25 : 32 17

11. FSV Łuty  13 20 : 29 17

12. ST Ćisk II 13 20 : 26 13

13. HZ Wulke Ždźary 13 12 : 25 11

14. ST Nadrózna Hrabowka 13 25 : 37 10

Wuslědki (15.11.17)

srjeda, 15. nowembera 2017 spisane wot:

Wokrjesna wyša koparska liga

Kumwałd – Kulow0:1 (0:1)

Ralbicy/Hórki – Wojerecy 1:1 (0:1)

Kinspork/Łužnica – Radwor 4:1 (1:0)

1. SC Großröhrsdorf 12 25  :  3 30

2. Módro-běli Kulow 12 33  : 12 24

3. Wojerowski FC 12 25  : 17 23

4. SG Großnaundorf 11 27  : 16 19

5. LSV Hory 12 28  : 23 19

6. Motor Kumwałd 12 15  : 19 19

7. Rakečanske ST 12 25  : 20 18

8. Sokoł Ralbicy/Hórki 12 16  : 14 18

9. Drohotka Ramnow 11 21  : 19 17

10. ST Hnašecy-Dobruša 12 22  : 24 15

Wuslědki (14.11.17)

wutora, 14. nowembera 2017 spisane wot:

Krajny koparski pokal – štwórćfinale

Internatio. Lipsk – Neugersdorf 1:2 (0:0)

Biskopičanske KT II – Auerbach 1:3 (1:0)

Chemija Lipsk – Budissa Budyšin 1:0 (1:0)

wokrjesna liga, stafla I

Großröhrsdorf II – Großharthau 1:1 (0:0)

Huska – Budyšink3:2 (2:1)

Wachau – Wjernarjecy 2:1 (0:0)

Frankenthal – Załom2:3 (2:2)

Malešecy – Horni kraj-Sprjewja II 1:3 (1:1)

Porchow – Połčnica2:3 (1:2)

1. TSV Połčnica 12 39  : 12 31

2. TSV Wachau 12 30  :  4 29

3. Concordia Załom 12 26  : 14 29

4. Traktor Malešecy 12 33  : 17 25

5. ST Porchow 12 20  : 11 22

6. TSV Wjernarjecy 11 24  : 18 20

7. FV Ottendorf-Okrilla 12 21  : 22 18

8. Arnsdorfske KT 12 21  : 21 17

9. Horni kraj-Sprjewja II 11 35  : 22 15

10. SV Großharthau 12 14  : 15 15

11. SC Großröhrsdorf II 12 18  : 14 14

12. SV Frankenthal 11 18  : 24 13

13. Germania Budyšin II 12 15  : 33 7

14. Bretnig-Hauswalde 12 15  : 35 5

15. SV Budissa Budyšink 12 5  : 52 4

16. ST Huska 11 14  : 34 3

wokrjesna klasa, stafla II

Arnsdorf II – Biskopicy II 0:1 (0:0)

Frankenthal II – Drjewnica 1:10 (0:5)

Germania Biskopicy – Wjazońca 1:1 (0:1)

Porchow II – Wjelećin III 5:1 (2:0)

1. HZ Kubšicy/ Bukecy 9 58  : 14 24

2. SG Steinigtwolmsdorf 10 35  : 21 24

3. TSV Wjazońca 10 36  : 20 23

4. Biskopičanske KT II 8 59  :  2 22

5. ST Drjewnica 8 38  :  8 18

6. Bretnig-Haus. II/Ram. II 10 26  :  24 16

7. SSV Germania Biskopicy 9 17  : 20 10

8. Arnsdorfske KT II 10 17  : 22 9

9. ST Bart II 9 13  : 44 6

nawěšk

nowostki LND