Wuslědki (17.09.19)

Dienstag, 17. September 2019 geschrieben von:

Kopańca, krajna liga

Jednota Kamjenc – Nowe Město 2:1 (2:0)

Radebeul – Motor Wilsdruff 3:1 (2:1)

Markkleeberg – Pirna-Copitz  1:1 (1:1)

Budissa Budyšin – Wocl Riesa 1:1 (1:1)

Großenhain – Rabenstein 5:2 (1:2)

Lipsk – Taucha 1:0 (1:0)

Germ. Mittweida – Lößnitz 2:1 (2:1)

Nowosólc-Hrodk – Niska 5:3 (0:2)

1. SV Germania Mittweida 4 10 : 3 12

2. 1990 Nowosólc-Hrodk 4 13 : 7 10

3. Großenhainski FV 90 4 12 : 6 9

4. FC Módro-běli Lipsk 4 3 : 1 8

5. FC 1910 Lößnitz 4 8 : 4 7

6. LSV Nowe Město 4 7 : 4 7

7. VfL Pirna-Copitz 07 4 5 : 3 7

8. Jednota Kamjenc 4 3 : 2 6

9. Budissa Budyšin 4 8 : 4 5

10. SG Taucha 99 4 5 : 3 5

11. Radebeulski BC 08 4 4 : 7 4

12. SG Motor Wilsdruff 4 4 : 12 3

13. Kickers 94 Markkleeberg 4 3 : 7 2

14. FV Přezjednota Niska 4 4 : 11 1

15. BSG Wocl Riesa 4 2 : 9 1

16. Rjemjesło Rabenstein 4 5 : 13 0

wokrjesna liga, stafla I

Großröhrsdorf II – Biskopicy II 2:5 (0:3)

Budyšin – Wjelećin3:2 (1:1)

Frankenthal – Germ. Budyšin II 4:0 (1:0)

Bukecy – Hnašecy-Dobruša II 5:1 (2:1)

Okrilla – Großnaundorf II 3:1 (1:0)

Wjazońca – Kubšicy0:4 (0:1)

Huska/Hodźij – Arnsdorf0:3 (0:1)

Hauswalde – Wjernarjecy 3:3 (0:2)

1. Biskopičanske KT II 4 17 : 4 12

2. Zeleno-běli Bukecy 5 18 : 6 12

3. FV Ottendorf-Okrilla 5 19 : 10 12

4. Arnsdorfske KT 5 9 : 6 10

5. ST Kubšicy 5 14 : 9 9

6. ST Budyšin 5 6 : 11 9

7. HZ Huska/Hodźij 5 13 : 8 7

8. TSV Wjernarjecy 4 8 : 12 7

9. SC Großröhrsdorf II 4 13 : 9 6

10. TSV Wjazońca 5 9 : 8 6

11. SV Frankenthal 5 10 : 12 6

12. ST Wjelećin 5 15 : 17 4

13. Bretnig-Hauswalde 5 8 : 10 4

14. Lom.-Großnaundorf II 5 5 : 20 3

Wuslědki (16.09.19)

Montag, 16. September 2019 geschrieben von:

Kopańca, wokrjesna liga, stafla II

Hórnikečanski jězor – Łaz/Běły Chołmc 

wupad

Wulka Dubrawa – Radwor 1:1 (0:0)

Lubuš/Bluń – Wojerowski FC II2:0 (1:0)

Rakecy II/Šćeńca – Minakał 0:5 (0:2)

Wóslink/Skaskow – Hlinowc 1:2 (1:1)

SV Haselbachtal – SJ Chrósćicy II 2:2 (1:1)

SJ Njebjelčicy – FSV Łuty 5:6 (2:4)

Nadrózna Hrabowka – Malešecy 2:0 (1:0)

1. HZ Lubuš/Bluń 5 15 : 3 13

2. ST Hlinowc 5 20 : 9 12

3. FSV Łuty 5 21 : 15 12

4. HZ Łaz/Běły Chołmc 4 13 : 6 9

5. ST Radwor 5 10 : 5 9

6. ST 1896 Wulka Dubrawa 5 12 : 9 8

7. Traktor Malešecy 5 15 : 11 7

8. SJ Chrósćicy II 5 11 : 15 7

9. HZ Wojerowski FC II 4 10 : 9 6

10. SV Haselbachtal 5 12 : 17 5

11. HZ Hórnikečanski jězor 3 8 : 6 4

12. Módro-běli Minakał 5 13 : 13 4

13. SZ Wóslink/Skaskow 5 8 : 14 4

14. SJ Njebjelčicy 5 9 : 12 3

15. ST Nadrózna Hrabowka 5 6 : 17 3

16. HZ Rakecy II / Šćeńca 5 5 : 27 1

Wuslědki (12.09.19)

Donnerstag, 12. September 2019 geschrieben von:

Kopańca, wokrjesna wyša liga

1. Módro-běli Kulow 4 9 : 4 10

2. ST Horni kraj-Sprjewja 4 15 : 7 9

3. Sokoł Ralbicy/Hórki 4 13 : 5 9

4. Drohotka Ramnow 4 13 : 6 9

5. Póst Germania Budyšin 4 13 : 9 9

6. LSV Hory 4 10 : 9 9

7. Natwar Němske Pazlicy 4 8 : 7 6

8. ST Hnašecy-Dobruša 4 9 : 12 6

9. TSV Połčnica 4 11 : 19 6

10. ST Marijina hwězda 4 7 : 8 5

11. TSV Wachau 4 9 : 7 4

12. Wojerowski FC 4 10 : 11 4

13. SG Großnaundorf 4 7 : 9 3

14. ST Kinspork/Łužnica 4 3 : 6 2

15. Motor Kumwałd 4 5 : 12 1

16. ST Porchow 4 1 : 12 0

wokrjesna liga, stafla 1

1. Biskopičanske KT II 3 12 : 2 9

2. Zeleno-běli Bukecy 4 13 : 5 9

3. FV Ottendorf-Okrilla 4 16 : 9 9

4. HZ Huska/Hodźij 4 13 : 5 7

5. SC Großröhrsdorf II 2 10 : 2 6

6. TSV Wjazońca 4 9 : 4 6

7. ST Kubšicy 4 10 : 9 6

8. TSV Wjernarjecy 3 5 : 9 6

9. ST Budyšin 4 3 : 9 6

10. ST Wjelećin 4 13 : 14 4

11. Arnsdorfske KT 3 4 : 5 4

12. Bretnig-Hauswalde 4 5 : 7 3

13. SV Frankenthal 4 6 : 12 3

14. Lomnitz-Großnaund. II 4 4 : 17 3

15. Germania Budyšin II 2 1 : 7 0

16.Horni kraj/Hnašecy-D. II 3 2 : 10 0

wokrjesny pokal

Bukecy/Bart II – Bretnig-Hausw.1:4 (0:2)

Liegau-Augustusbad – ST Budyšin 2:6 (0:2)

Arnsdorf II – Marijina hwězda 0:1 (0:1)

Bart – Wjelećin1:3 (1:0)

Kulow II – Haselbachtal 7:3 (3:2)

Mały Wosyk – Radwor2:8 (1:5)

Łaz/Běły Chołmc II – Biskopicy II 3:0 (2:0)

Germ. Biskopicy/Biskopičanske KT III – Bukecy0:5 (0:3)

Njeswačidło – Großröhrsdorf II 1:7 (1:1)

Budyšink/Minak. II – Lubuš/Bluń 0:4 (0:2)

Połčnica II – Wulka Dubrawa 1:2 (1:0)

Wachau II – Nadrózna Hrabowka 3:2 (1:1)

Mały Wjelkow – Kubšicy 2:3 (0:2)

Drjewnica – Großnaundorf 1:5 (0:0)

Wuslědki (04.09.19)

Mittwoch, 04. September 2019 geschrieben von:

Kopańca, wokrjesna klasa, stafla II

Běły Chołmc II – SJ Njebjelčicy II 2:2 (1:1)

Pančicy II – Zeleno-běli Sepicy 0:6 (0:3)

Němske Pazlicy II – Bart 2:1 (1:0)

1. Zeleno-běli Sepicy  2 19 : 0 6

2. SJ Njebjelčicy II 2 5 : 4 4

2. HZ Łaz/Běły Chołmc II 2 5 : 4 4

4. Nat. Němske Pazlicy II 2 3 : 2 4

5. Módro-běli Kulow II 1 5 : 1 3

6. Módro-běli Njeswačidło 1 1 : 1 1

7. ST Bart 2 3 : 5 0

8. SV Haselbachtal II 1 1 : 5 0

9. Mały Wosyk II/Pančicy II 2 2 : 9 0

10. LSV Hory II 1 0 : 13 0

wokrjesna klasa, stafla III

Liegau-Augustusbad – Połčnica II 5:2 (3:1)

Wachau II – Kinspork/Łužnica II 1:0 (0:0)

Großharthau – Drjewnica 1:2 (0:0)

Ramnow II – Frankenthal II 1:2 (1:2)

Arnsdorf II – Biskopicy III 2:3 (2:1)

1. ST Drjewnica 2 8 : 2 6

2. HZ Germania Biskopicy/

Biskopičanske KT III 2 3 : 2 4

3. TSV Wachau II 2 2 : 1 4

4. SV Liegau-Augustusbad 1 5 : 2 3

5. ST Kinspork/Łužnica II 2 4 : 1 3

6. SV Großharthau 2 5 : 3 3

7. SG Frankenthal II 2 3 : 5 3

8. HZ Bretnig-Hauswalde II/

Ramnow II 2 1 : 2 1

9. TSV Połčnica II 2 3 : 6 1

10. Arnsdorfske KT II 2 2 : 7 0

11.  SpG Hermsdorf /Ottendorf-Okrilla 2. 1 1:6 0

Wuslědki (03.09.19)

Dienstag, 03. September 2019 geschrieben von:

Kopańca, krajna klasa

ST Ćisk – FC Wocl Rěčicy 1:3 (1:0)

Drježdźany-Strěžin – Běła Woda  0:1 (0:0)

Rakečanske ST – ST Trjebin 1:1 (0:1)

Oderwitz – Drježdź. Laubegast 2:3 (1:0)

B. Drježdźany – Großröhrsdorf 1:3 (1:2)

SJ Chrósćicy – Rot. Drježdźany 1:2 (0:1)

Weixdorf – Drježdźanski SC 1898 2:1 (0:0)

1. TSV Rotacija Drježdźany 3 9 : 3 9

2. SZ Drježdźany-Strěžin 3 6 : 2 6

3. VfB Běła Woda 1909 3 5 : 3 6

4. Drježdźany Laubegast 3 8 : 7 6

5. SG Weixdorf 3 6 : 6 6

6. ST Trjebin 3 4 : 3 5

7. SC Großröhrsdorf 3 5 : 4 4

8. Drježdźanski SC 1898 3 4 : 3 4

9. FC Wocl Rěčicy 3 4 : 5 3

10. ST Ćisk 3 4 : 6 2

11. Rakečanske ST 3 3 : 6 2

12. FSV Oderwitz 02 2 4 : 5 1

13. SJ Chrósćicy 3 2 : 5 1

14. SC Borea Drježdźany 2 2 : 8 0

wokrjesna wyša liga

Wachau – ST Kinspork/Łužnica 1:1 (1:0)

Kumwałd – Sokoł Ralbicy/Hórki 2:4 (1:2)

Módro-běli Kulow – ST Porchow 2:0 (1:0)

Horni kraj-Sprjewja – Połčnica 7:1 (3:0)

Wojerecy – ST Marijina hwězda 1:1 (1:0)

SG Großnaundorf – LSV Hory 1:2 (0:1)

Němske Pazlicy – Germ. Budyšin 1:3 (1:1)

Ramnow – Hnašecy-Dobruša 5:1 (3:0)

1. Módro-běli Kulow 4 9 : 4 10

2. ST Horni kraj-Sprjewja 4 15 : 7 9

3. Sokoł Ralbicy/Hórki 4 13 : 5 9

4. Drohotka Ramnow 4 13 : 6 9

5. Póst Germania Budyšin 4 13 : 9 9

6. LSV Hory 4 10 : 9 9

7. Natwar Němske Pazlicy 4 8 : 7 6

8. TSV Połčnica 4 11 : 19 6

9. ST Marijina hwězda 4 7 : 8 5

10. TSV Wachau 3 9 : 5 4

11. Wojerowski FC 4 10 : 11 4

12. SG Großnaundorf 4 7 : 9 3

13. ST Hnašecy-Dobruša 3 7 : 12 3

14. ST Kinspork/Łužnica 4 3 : 6 2

15. Motor Kumwałd 4 5 : 12 1

16. ST Porchow 4 1 : 12 0

wokrjesna liga, stafla I

1. Biskopičanske KT II 3 12 : 2 9

2. Zeleno-běli Bukecy 4 13 : 5 9

Wuslědki (29.08.19)

Donnerstag, 29. August 2019 geschrieben von:

Kopańca, regionalna liga žonow

Union Berlin – Viktoria Berlin 0:0 (0:0)

Rudne horiny Aue – RB Lipsk 0:9 (0:3)

Biskopicy – Hohen Neuendorf 1:1 (1:1)

Steglitzski FC – Phoenix Lipsk 2:4 (0:3)

Magdeburgski FFC – Erfurt 4:2 (2:1)

Přezjednota Lipsk-juh – Jena II 1:3 (1:2)

krajna liga muži

Jednota Kamjenc – Lipsk 0:0 (0:0)

Radebeulski BC – Taucha  0:3 (0:0)

Markkleeberg – Nowe Město 0:2 (0:0)

Budyšin – Wilsdruff5:0 (4:0)

Großenhain – Pirna-Copitz  0:2 (0:1)

Lößnitz – Přezjednota Niska 4:0 (3:0)

Mittweida – Wocl Riesa 3:0 (2:0)

Nowosólc-Hródk – Rabenstein 4:2 (1:2)

wokrjesna liga, stafla 2

Hórnikečanski jězor – Malešecy 6:3 (3:2)

Lubuš/Bluń – Wulka Dubrawa 3:0 (0:0)

Rakecy II/Šćeńca – Łaz/Chołmc1:6 (0:3)

Wóslink/Skaskow – Minakał 2:2 (0:1)

Haselbachtal – Wojerowski FC II 6:2 (5:1)

Njebjelčicy – Chrósćicy II 3:0 (1:0)

Hlinowc – Łuty3:5 (1:1)

Nadrózna Hrabowka – Radwor 1:3 (1:2)

čoło tabulki

1. HZ Lubuš/Bluń 3 12 :2  9

2. ST Radwor 3 8 :3  7

3. ST Hlinowc 3 15 :6  6

4. HZ Łaz/Běły Chołmc 3 12 :6  6

Wuslědki (27.08.19)

Dienstag, 27. August 2019 geschrieben von:

Kopańca, wokrjesna wyša liga

1. Módro-běli Kulow 3 7 :4  7

2. Sokoł Ralbicy/Hórki 3 9 :3  6

3. Drohotka Ramnow 3 8 :5  6

4. Natwar Němske Pazlicy 3 7 :4  6

5. Póst Germania Budyšin 3 10 :8  6

6. ST Horni kraj-Sprjewja 3 8 :6  6

7. LSV Hory 3 8 :8  6

8. TSV Połčnica 3 10 :12  6

9. ST Marijina hwězda 3 6 :7  4

10. TSV Wachau 2 8 :4  3

11. Wojerowski FC 3 9 :10  3

12. SG Großnaundorf 3 6 :7  3

12. ST Hnašecy-Dobruša 2 6 :7  3

14. ST Kinspork/Łužnica 3 2 :5  1

15. Motor Kumwałd 3 3 :8  1

16. ST Porchow 3 1 :10  0

Wuslědki (26.08.19)

Montag, 26. August 2019 geschrieben von:

Kopańca, regionalna liga muži

Hertha BSC II – Berlinski AK 1:0 (0:0)

Lok Lipsk – Rathenow 2:0 (0:0)

Energija Choćebuz – Auerbach 1:4 (1:2)

Altglienicke – BFC Dynamo 4:1 (1:1)

Lichtenberg – Nordhausen 5:1 (2:0)

Fürstenwalde – Babelsberg 1:0 (0:0)

Biskopicy – Viktoria Berlin 1:4 (1:2)

čoło tabulki

1. Lok Lipsk 5 11 :5  13

2. Hertha BSC II 5 18 :5  12

3. VSG Altglienicke 5 12 :6  10

krajna klasa

Drježdźanski SC – Rakečanske ST 1:1 (1:0)

Běła Woda – Chrósćicy 2:0 (1:0)

Großröhrsdorf – Drježdź.-Strěžin 1:2 (1:1)

Oderwitz 02 – Ćisk2:2 (0:2)

Rotacija Drježdźany – Weixdorf 3:1 (2:0)

Laubegast – Borea Drježdźany 5:1 (1:1)

Trjebin – Wocl Rěčicy 2:1 (1:1)

wokrjesna wyša liga

Kinspork/Łužn. – Wojerowski FC 0:1 (0:1)

Germania Budyšin – Ramnow 5:4 (3:3)

Połčnica – Wachau1:6 (0:4)

Horni kraj-Sprjewja – Hory 2:0 (1:0)

Hnašecy-Dobr. – Großnaundorf 4:2 (2:0)

Ralbicy/Hórki – Kulow 1:2 (0:0)

Marijina hwězda – Kumwałd 3:0 (0:0)

Porchow – Němske Pazlicy 1:5 (0:2)

Wuslědki (22.08.19)

Donnerstag, 22. August 2019 geschrieben von:

NOFV-wyša liga

Ćisk – Trjebin1:1 (1:0)

Drježdźany-Strěžin – Laubegast 4:0 (2:0)

Chrósćicy – Großröhrsdorf 1:1 (0:0)

Weixdorf – Běła Woda 3:2 (1:0)

Rakecy – Rotacija Drježdźany 1:4 (1:2)

Wocl Rěčicy – Drježdźanski SC  0:2 (0:1)

1. SZ Drježdźany-Strěžin 1 4 :0  3

2. TSV Rotacija Drježdźany 1 4 :1  3

3. Drježdźanski SC 1898 1 2 :0  3

4. SG Weixdorf 1 3 :2  3

5. SC Großröhrsdorf 1 1 :1  1

5. SJ Chrósćicy 1 1 :1  1

5. ST Trjebin 1 1 :1  1

5. ST Ćisk 1 1 :1  1

9. FSV Oderwitz II 0 0 :0  0

9. SC Borea Drježdźany 0 0 :0  0

11. VfB Běła Woda 1909 1 2 :3  0

12. FC Wocl Rěčicy 1 0 :2  0

13. Rakečanske ST 1 1 :4  0

14. Drježdźany-Laubegast 1 0 :4  0

wokrjesna liga, stafla 1

Horni kraj II – Wjazońca 0:2 (0:1)

ST Budyšin – Bretnig-Hauswalde 2:0 (2:0)

Wjernarjecy – Großröhrsdorf II wupad

Arnsdorf – Ottendorf-Okrilla 4:2 (2:0)

Lomnitz-Großnaundorf II – Germania Budyšin II3:1 (0:0)

Biskopičanske KT II – Kubšicy 5:1 (0:0)

Wjelećin – Bukecy3:4 (1:1)

Wuslědki (21.08.19)

Mittwoch, 21. August 2019 geschrieben von:

Kopańca

regionalna liga muži

Babelsberg – Viktoria Berlin 0:0 (0:0)

Erfurt – Auerbach2:1 (1:0)

Altglienicke – Meuselwitz 2:0 (0:0)

Lichtenberg – Berlinski AK 1:0 (1:0)

Halberstadt – BFC Dynamo 1:1 (1:1)

Lok Lipsk – Choćebuz 3:2 (0:1)

Hertha BSC II – Rathenow 6:0 (4:0)

Fürstenwalde – Nordhausen 1:2 (0:1)

Biskopicy – Chemija Lipsk 0:0 (0:0)

regionalna liga žonow

Hohen Neuendorf – Steglitz 0:2 (0:1)

Viktoria Berlin – Aue3:0 (2:0)

Erfurt – Lipsk-juh3:1 (0:0)

Lipsk – Biskopičanske KT 5:0 (5:0)

Jena II – Union Berlin 2:2 (0:1)

Phoenix Lipsk – Magdeburg4:3 (2:0)

1. RB Lipsk 1 5 :0  3

2. FC Viktoria Berlin 1 3 :0  3

3. 1. FFV Erfurt 1 3 :1  3

4. Steglitzski FC Stern 1 2 :0  3

5. FC Phoenix Lipsk 1 4 :3  3

6. Union Berlin 1 2 :2  1

6. USV Jena II 1 2 :2  1

8. Magdeburgski FFC 1 3 :4  0

9. Přezjednota Lipsk-juh 1 1 :3  0

10. Hohen Neuendorf 1 0 :2  0

11. FC Rudne horiny Aue 1 0 :3  0

12. Biskopičanske KT 1 0 :5  0

Anzeige