Wuslědki (23.05.22)

Montag, 23. Mai 2022 geschrieben von:

Kopańca, krajna klasa

Drježdźany – Rakecy1:5 (1:1)

Sebnica – Wódrjeńca  1:5 (1:3)

Běła Woda – Drježdźany 1898 6:0 (3:0)

Rotacija Drježdźany – Ćisk 12:2 (6:1)

SJ Chrósćicy – VfB Žitawa 2:0 (1:0)

Ramnow – Weixdorf 0:5 (0:2)

1. FSV Wódrjeńca 02 16 74 : 16 43

2. SC Borea Drježdźany 14 50 : 10 35

3. SV Wesenitzal 15 35 : 19 34

4. BSV 68 Sebnitz 16 31 : 31 26

5. VfB Běła Woda 1909 16 32 : 15 25

6. TSV Rotacija Drježdźany 16 40 : 32 24

7. Rakečanske ST 15 30 : 24 23

8. SG Weixdorf 16 28 : 32 21

9. Drježdźanski SC 1898 15 30 : 29 19

10. SJ Chrósćicy 16 26 : 29 18

11. VfB Žitawa 16 20 : 36 17

12. Sachsenw. Drježdźany 16 13 : 51 12

13. Drohotka Ramnow 15 19 : 43 11

14. ST Ćisk 16 14 : 75 4

15. FC Wocl Rěčicy-jězor zg. 0 0 : 0 0

15. ST Trjebin zg. 0 0 : 0 0

wokrjesna liga, stafla 1

Frankenthal – HZ Huska/Hodźij 3:1 (0:0)

Ottendorf-Okrilla – ST Kubšicy 6:2 (2:2)

Wjazońca – Zeleno-běli Sepicy 5:1 (4:1)

SV Haselbachtal – ST Wjelećin wupad

Bretnig-Hauswalde – Kumwałd 5:3 (1:1)

1. FV Ottendorf-Okrilla 05 14 66 : 15 37

2. Arnsdorfske KT 13 27 : 11 31

3. TSV Wjernarjecy 12 26 : 16 23

4. SV Haselbachtal 12 29 : 24 19

5. Bretnig-Hauswalde 14 25 : 24 19

6. ST Kubšicy 12 25 : 24 18

7. Zeleno-běli Bukecy 13 26 : 27 16

8. HZ Huska/Hodźij 14 19 : 24 16

9. TSV Wjazońca 14 28 : 43 16

10. Kumwałd/Schönbach 14 21 : 36 15

11. ST Wjelećin 13 25 : 36 14

12. SV Frankenthal 13 16 : 38 11

13. Zeleno-běli Sepicy 14 32 : 47 10

wokrjesna liga, stafla 2

Wojerowski FC II – SJ Chrósćicy II 1:1 (0:0)

FSV Łuty – ST Lubuš1:3 (0:0)

Hórnikečanski jězor – Rakecy II 4:3 (2:3)

Traktor Malešecy – SJ Njebjelčicy 7:2 (3:1)

ST Hlinowc – ST Radwor 3:0 (1:0)

Minakał – Nadrózna Hrabowka 3:1 (1:0)

1. ST Radwor 15 44 : 10 38

2. Traktor Malešecy 15 39 : 27 29

Wuslědki (16.05.22)

Montag, 16. Mai 2022 geschrieben von:

Wokrjesna liga, stafla 1, čoło tabulki

1. FV Ottendorf-Okrilla 05 13 60 : 13 34

2. Arnsdorfske KT 13 27 : 11 31

3. TSV Wjernarjecy 12 26 : 16 23

4. SV Haselbachtal 12 29 : 24 19

5. ST Kubšicy 11 23 : 18 18

wokrjesna liga, stafla 2

Kulow II – Módro-běli Minakał 3:1 (1:0)

ST Lubuš – Wojerowski FC II 0:1 (0:0)

Rakečanske ST II – FSV Łuty 7:2 (4:1)

SJ Chrósćicy II – Malešecy 3:2 (0:2)

SJ Njebjelčicy – Wulka Dubrawa 2:2 (2:1)

Nadr. Hrabowka – ST Hlinowc 0:6 (0:4)

ST Radwor – Hórnikečanski jězor 4:0 (1:0)

1. ST Radwor 14 44 : 7 38

2. ST 1896 Wulka Dubrawa 14 35 : 19 28

3. Wojerowski FC II 14 38 : 29 27

4. Traktor Malešecy 14 32 : 25 26

5. ST Hlinowc 14 39 : 25 22

6. FSV Łuty 14 32 : 26 21

7.  HZ Wóslink/Skaskow/Kulow II 

 14 29 : 30 21

8. SJ Chrósćicy II 14 22 : 34 19

9. HZ Hórnikečanski jězor 14 29 : 35 16

10. Módro-běli Minakał 14 35 : 41 15

11. SJ Njebjelčicy 14 26 : 32 14

12. Rakečanske ST II 14 21 : 41 12

13. Nadrózna Hrabowka 14 26 : 41 9

14. ST Lubuš 14 14 : 37 7

Wuslědki (10.05.22)

Dienstag, 10. Mai 2022 geschrieben von:

Kopańca

wokrjesna liga, stafla I

HZ Huska/Hodźij –

HZ Kumwałd/Schönbach 0:0 (0:0)

Arnsdorf – Bretnig-Hauswalde 2:0 (2:0)

ST Kubšicy – SV Frankenthal wupad

Wjazońca – Zeleno-běli Bukecy 3:0 (1:0)

Sepicy – FV Ottendorf-Okrilla 05 0:4 (0:2)

1. FV Ottendorf-Okrilla 05 12 52 : 12 31

2. Arnsdorfske KT 12 24 : 11 28

3. TSV Wjernarjecy 11 23 : 12 23

4. ST Kubšicy 11 23 : 18 18

5. SV Haselbachtal 11 24 : 22 16

6. Zeleno-běli Bukecy 12 26 : 26 16

7. Bretnig-Hauswalde 12 19 : 19 16

8. ST Wjelećin 12 24 : 28 14

9. HZ Huska/Hodźij 12 16 : 20 13

10. Kumwałd/Schönbach 12 17 : 31 12

11. Zeleno-běli Sepicy 12 29 : 37 10

12. TSV Wjazońca 12 19 : 39 10

13. SV Frankenthal 11 13 : 34 8

wokrjesna liga, stafla 2

HZ Wóslink/Skaskow/Kulow II –

ST Hlinowc  0:5 (0:2)

ST Lubuš – Traktor Malešecy 2:3 (1:1)

ST Radwor – FSV Łuty 1:1 (0:0)

Rakečanske ST II – Wojerecy II 2:3 (2:2)

SJ Chrósćicy II – SJ Njebjelčicy 2:1 (0:1)

Nadr. Hrabowka – Hórnikecy 1:1 (0:0)

Minakał – Wulka Dubrawa 1:1 (0:1)

1. ST Radwor 13 40 : 7 35

2. ST 1896 Wulka Dubrawa 13 33 : 17 27

3. Traktor Malešecy 13 30 : 22 26

4. Wojerowski FC II 13 37 : 29 24

5. FSV Łuty 13 30 : 19 21

6. ST Hlinowc 13 33 : 25 19

7. Skaskow/Kulow II 13 26 : 29 18

8. HZ Hórnikečanski jězor 13 29 : 31 16

9. SJ Chrósćicy II 13 19 : 32 16

10. Módro-běli Minakał 13 34 : 38 15

11. SJ Njebjelčicy 13 24 : 30 13

12. ST Nadrózna Hrabowka 13 26 : 35 9

13. Rakečanske ST II 13 14 : 39 9

14. ST Lubuš 13 14 : 36 7

wokrjesna klasa, stafla 3

Njeswačidło – Njebjelčicy II 1:0 (1:0)

HZ Hory II/Bluń –

HZ Mały Wosyk/Pančicy II 4:2 (1:0)

Sokoł Ralbicy/Hórki II –

ST Natwar Němske Pazlicy II 0:3 (0:2)

ST Porchow II –

Wuslědki (09.05.22)

Montag, 09. Mai 2022 geschrieben von:

Kopańca, krajna klasa

VfB Žitawa – BSV 68 Sebnitz 2:1 (0:0)

Wódrjeńca 02 – Drježdźany 8:2 (3:1)

Ćisk – Sachsenwerk Drježdźany 0:3 (0:1)

Rakecy – VfB Běła Woda 1909 2:0 (2:0)

Wesenitzal – Drohotka Ramnow2:2 (0:1)

SG Weixdorf – SJ Chrósćicy 4:1 (1:1)

1. FSV Wódrjeńca 02 15 69 : 15 40

2. SC Borea Drježdźany 14 50 : 10 35

3. SV Wesenitzal 15 35 : 19 34

4. BSV 68 Sebnitz 15 30 : 26 26

5. VfB Běła Woda 1909 15 26 : 15 22

6. Rotacija Drježdźany 15 28 : 30 21

7. Rakečanske ST 14 25 : 23 20

8. Drježdźanski SC 1898 14 30 : 23 19

9. SG Weixdorf 15 23 : 32 18

10. VfB Žitawa 15 20 : 34 17

11. SJ Chrósćicy 15 24 : 29 15

12. Sachsenw. Drježdźany 15 12 : 46 12

13. Drohotka Ramnow 14 19 : 38 11

14. ST Ćisk 15 12 : 63 4

15. FC Wocl Rěčicy-jězor zg. 0 0 : 0 0

15. ST Trjebin zg. 0 0 : 0 0

wokrjesna wyša liga, čoło tabulki

1. Wojerowski FC 13 44 : 11 34

2. ST Horni kraj-Sprjewja 13 38 : 9 33

3. Módro-běli Kulow 13 32 : 16 30

4. ST Hnašecy-Dobruša 14 47 : 29 24

5. Póst Germania Budyšin 13 37 : 26 22

6. Sokoł Ralbicy/Hórki 13 29 : 16 21

7. Natwar Němske Pazlicy 13 25 : 16 21

8. Biskopičanske KT II 12 24:25 21

9. TSV Wachau 12 31:22 19

10. SG Großnaundorf 13 20:14 19

11. ST Porchow 13 15:37 15

12. HZ Łaz/Běły Chołmc 13 20:21 12

13. SC 1911 Großröhrsdorf 14 11:25 11

14. ST Marijina hwězda 13 17:35 11

15. ST Kinspork/Łužnica 13 10:39 10

16. TSV Połčnica 14 18:39 6

17. LSV Hory 15 12:50 6

Wuslědki (03.05.22)

Dienstag, 03. Mai 2022 geschrieben von:

Kopańca, krajna klasa

1. FSV Wódrjeńca 02 14 61 : 13 37

2. SC Borea Drježdźany 14 50 : 10 35

3. SV Wesenitzal 14 33 : 17 33

4. BSV 68 Sebnitz 14 29 : 24 26

5. VfB Běła Woda 1909 14 26 : 13 22

6. TSV Rotac. Drježdźany 14 26 : 22 21

7. Drježdźanski SC 1898 14 30 : 23 19

8. Rakečanske ST 13 23 : 23 17

9. SJ Chrósćicy 14 23 : 25 15

10. SG Weixdorf 14 19 : 31 15

11. VfB Žitawa 14 18 : 33 14

12. Drohotka Ramnow 13 17 : 36 10

13. ST Sachsen. Drježdźany 14 9 : 46 9

Wuslědki (02.05.22)

Montag, 02. Mai 2022 geschrieben von:

Kopańca, wokrjesna wyša liga

1. ST Horni kraj-Sprjewja 12 35 : 6 32

2. Wojerowski FC 12 42 : 11 31

3. Módro-běli Kulow 12 30 : 15 27

4. Póst Germ. Budyšin 13 37 : 26 22

5. ST Hnašecy-Dobruša 13 45 : 28 21

6. Natwar Němske Pazlicy 12 24 : 14 21

7. Sokoł Ralbicy/Hórki 12 28 : 15 20

8. SG Großnaundorf 12 19 : 13 18

9. Biskopičanske KT II 11 20 : 23 18

10. TSV Wachau 11 26 : 22 16

11. ST Porchow 12 15 : 32 15

12. HZ Łaz/Běły Chołmc 13 20 : 21 12

13. SC 1911 Großröhrsdorf 14 11 : 25 11

14. ST Marijina hwězda 12 14 : 32 10

Wuslědki (28.04.22)

Donnerstag, 28. April 2022 geschrieben von:

Kopańca, krajna klasa

Drježdźany – VfB Žitawa 2:1 (0:0)

Běła Woda – Wódrjeńca 02 1:2 (0:1)

Borea Drježdźany – Rakecy 4:0 (1:0)

Rotacija Drježdźany – Weixdorf 1:2 (0:1)

SJ Chrósćicy – Ramnow 5:0 (2:0)

1. FSV Wódrjeńca 02 13 51 : 13 34

2. SC Borea Drježdźany 13 47 : 8 32

3. SV Wesenitzal 13 32 : 16 32

4. BSV 68 Sebnitz 13 27 : 23 23

5. VfB Běła Woda 1909 13 20 : 10 19

6. Drježdźanski SC 1898 13 28 : 20 19

7. Rotacija Drježdźany 13 22 : 21 18

8. Rakečanske ST 13 23 : 23 17

9. SG Weixdorf 13 18 : 29 15

10. SJ Chrósćicy 13 22 : 24 14

11. VfB Žitawa 13 17 : 29 14

12. Drohotka Ramnow 13 17 : 36 10

13. Sachsenw. Drježdźany 13 9 : 36 9

14. ST Ćisk 13 9 : 54 4

15. FC Wocl Rěčicy-jězor zg. 0 0 : 0 0

15. ST Trjebin zg. 0 0 : 0 0

wokrjesna liga, stafla 2

Wulka Dubrawa – SJ Chrósćicy II 5:2 (3:1)

HZ Hórnikečanski jězor –

HZ Wóslink/Skaskow/Kulow II 4:1 (2:0)

Łuty – ST Nadrózna Hrabowka 3:1 (1:1)

Traktor Malešecy – Rakecy II 2:0 (1:0)

Wojerowski FC II – ST Radwor 0:3 (0:1)

SJ Njebjelčicy – ST Lubuš 4:0 (1:0)

Wuslědki (26.04.22)

Dienstag, 26. April 2022 geschrieben von:

Kopańca, druha zwjazkowa liga

Düsseldorf – Dynamo Drježdźany 2:2 (2:0)

Karlsruhe – Ingolstadt 04 2:2 (0:1)

Schalke 04 – SV Werder Bremen1:4 (0:2)

Holstein Kiel – Heidenheim  1:1 (0:0)

Regensburg – Hamburger SV 2:4 (0:1)

FC St. Pauli – SV Darmstadt 98 1:2 (0:2)

SC Paderborn 07 – Hannover 96 3:0 (2:0)

1.FC Nürnberg – SV Sandhausen 2:4 (1:1)

Aue – Hansa Rostock 2:2 (2:1)

1. SV Werder Bremen 31 58 : 40 57

2. FC Schalke 04 31 65 : 40 56

3. SV Darmstadt 98 31 61 : 44 54

4. FC St. Pauli 31 56 : 42 53

5. Hamburger SV 31 58 : 32 51

6. 1.FC Nürnberg 31 47 : 43 50

7. SC Paderborn 07 31 54 : 41 47

8. 1. FC Heidenheim 1846 31 38 : 42 46

9. Karlsruhski SC 31 52 : 49 40

10. SSV Jahn Regensburg 31 49 : 46 39

11. F.C. Hansa Rostock 31 39 : 49 39

11. Holstein Kiel 31 39 : 49 39

13. Fortuna Düsseldorf 31 40 : 38 38

14. SV Sandhausen 31 38 : 49 38

15. Hannover 96 31 29 : 45 36

16. Dynamo Drježdźany 31 30 : 42 30

17. FC Rudne horiny Aue 31 31 : 63 23

18. FC Ingolstadt 04 31 28 : 58 20

Wuslědki (20.04.22)

Mittwoch, 20. April 2022 geschrieben von:

Kopańca, krajna liga

1. SC Freital 13 22 : 2 31

2. Großenhainski FV 90 14 32 : 15 30

3. SSV Markranstädt 14 24 : 11 29

4. Radebeulski BC 08 14 22 : 14 27

5. FC Módro-běli Lipsk 14 21 : 15 27

6. Drježdź. 06 Laubegast 13 30 : 15 25

7. SG Taucha 99 14 19 : 13 25

8. Jednota Kamjenc 13 25 : 11 24

9. VfB Empor Glauchau 14 25 : 18 22

10. SG Rjem. Rabenstein 13 19 : 21 19

11. FSV Motor Marienberg 14 21 : 23 16

12. FC 1910 Lößnitz 13 22 : 28 15

13. SZ Drježdźany Strěžin 14 12 : 19 14

krajna klasa

1. SV Wesenitzal 13 32 : 16 32

2. FSV Wódrjeńca 02 12 49 : 12 31

3. SC Borea Drježdźany 12 43 : 8 29

4. BSV 68 Sebnica 13 27 : 23 23

5. VfB Běła Woda 1909 12 19 : 8 19

6. Drježdźanski SC 1898 13 28 : 20 19

7. TSV Rotacija Drježdźany 12 21 : 19 18

8. Rakečanske ST 12 23 : 19 17

9. VfB Žitawa 12 16 : 27 14

10. SG Weixdorf 12 16 : 28 12

11. SJ Chrósćicy 12 17 : 24 11

12. Drohotka Ramnow 12 17 : 31 10

13. ST Sachsen.Drježdźany 12 7 : 35 6

14. ST Ćisk 13 9 : 54 4

15. FC Wocl Rěčicy-jězor zg. 0 0 : 0 0

15. ST Trjebin zg. 0 0:0 0

Wuslědki (12.04.22)

Dienstag, 12. April 2022 geschrieben von:

Kopańca

wokrjesna liga, stafla 2

Wulka Dubrawa – Hlinowc  4:1 (1:0)

Lubuš – Chrósćicy II1:2 (1:0)

Wóslink/Skask./Kulow II – Łuty  1:1 (0:1)

Rakečanske ST II – Njebjelčicy 4:0 (1:0)

Radwor – Malešecy3:0 (1:0)

Nadr. Hrab. – Wojerowski FC II  1:3 (0:1)

Minakał – Hórnikečanski jězor 2:2 (1:0)

1. ST Radwor 11 36 : 6 31

2. ST Wulka Dubrawa 11 27 : 14 23

3. Wojerowski FC II 11 34 : 24 21

4. Traktor Malešecy 11 25 : 20 20

5. Wósl./Skaskow/Kul. II 11 25 : 20 18

6. FSV Łuty 11 26 : 17 17

7. Módro-běli Minakał 11 33 : 30 14

8. ST Hlinowc 11 21 : 25 13

9. SJ Chrósćicy II 11 15 : 26 13

10. HZ Hórnikečanski jězor 11 24 : 29 12

11. SJ Njebjelčicy 11 19 : 28 10

12. Rakečanske ST II 11 12 : 34 9

13. Nadrózna Hrabowka 11 24 : 31 8

14. ST Lubuš 11 12 : 29 7

wokrjesna klasa, stafla 1

Hodźij II/Huska II – Horni kraj II0:3 (0:1)

Wóspork/Hrodźišćo – ST Budyšin 1:3 (0:2)

HZ Wjernarjecy II/Wjazońca II – HZ Wulka Dubrawa II/Radwor II  2:3 (0:2)

Budyšink/Maleš. II – M. Wjelkow 0:5 (0:3)

Germania Budyšin II – Bart  0:1 (0:1)

Wjelećin II – Steinigtwolmsdorf  0:2 (0:1)

wokrjesna klasa, stafla 3

Łaz/Běły Chołmc II – Porchow II 6:1 (2:1)

M. Wosyk/Pančicy II – Njeswač.  1:6 (1:2)

Běła/Cunnersdorf/Němske Pazlicy III – HZ Hory II/Bluń 2:1 (1:0)

Anzeige