Wuslědki (24.01.23)

Dienstag, 24. Januar 2023 geschrieben von:

Kopańca, regionalna liga muži

Č.-b. Erfurt – Altglienicke wupad

BFC Dynamo – SV Lichtenberg  3:2 (1:0)

T. Borussia Berlin – Berlinski AK 0:0 (0:0)

Ener. Choćebuz – Chemija Lipsk wupad

Greifswaldski KK – Meuselwitz wupad

Vik. Berlin – Kamjeničanski FC wupad

Ger. Halberstadt – Luckenwalde wupad

Hertha BSC II – Carl Zeiss Jena 1:0 (0:0)

Lok Lipsk – SV Babelsberg wupad

1. FC Energija Choćebuz 16 37 : 15 33

2. FC Čerwjeno-běli Erfurt 15 36 : 13 31

3. Berlinski AK 15 25 : 12 29

4. Kamjeničanski FC 15 28 : 14 28

5. FC Carl Zeiss Jena 17 22 : 12 27

6. BSG Chemija Lipsk 14 26 : 19 27

7. Lok Lipsk 15 27 : 20 26

8. BFC Dynamo 17 26 : 23 26

9. SV Babelsberg 16 25 : 20 25

10. VSG Altglienicke 15 33 : 22 23

11. Hertha BSC II 16 24 : 31 21

12. ZFC Meuselwitz 16 21 : 33 18

13. Greifswaldski KK 15 20 : 19 17

14. FC Viktoria Berlin 15 15 : 21 17

15. FSV Luckenwalde 16 17 : 25 14

16. SV Lichtenberg  16 15 : 33 13

17. Tennis Borussia Berlin 17 13 : 54 8

18. Germania Halberstadt 14 10 : 34 3

wyša liga mužojo

VfB Auerbach – M-b Zorbau 1:1 (1:0)

J. Rudolstadt – J. Wernigerode 1:2 (1:1)

Sandersdorf – Ludwigsfeldski KK 2:0 (0:0)

SV Westerhausen – VFC Plauen wupad

Budissa Budyšin – FC Eilenburg wupad

1. VfL Halle 17 24 : 18 30

2. FC Eilenburg 15 27 : 16 29

3. Biskopičanske KT  14 33 : 12 27

4. SV Módro-běli Zorbau 16 32 : 24 25

5. VfB Kśišow 16 29 : 26 24

6. SC Freital 16 25 : 22 24

7. VFC Plauen 15 37 : 21 23

8. VfB Auerbach 17 22 : 18 23

9. FC Jednota Wernigerode 16 30 : 30 22

10. SG Union Sandersdorf 15 15 : 21 20

11. FC An der Fahner Höhe 15 20 : 27 18

12. FC Grimma 15 19 : 17 17

13. Ludwigsfeldski KK 16 18 : 23 17

14. SV Westerhausen 15 22 : 33 17

Wuslědki (23.01.23)

Montag, 23. Januar 2023 geschrieben von:

sakska klasa wuchod, muži

1. ST Łužnica  10 29 : 9 26

2. VfL Pirna-Copitz 10 26 : 11 23

3. Módro-běi Wojerecy 9 22 : 16 18

4. ST Motor Mickten II 9 18 : 18 15

5. Póst ST Drježdźany II 9 19 : 16 14

6. ST Coswig-Mišno  9 18 : 16 14

7. ST Viktorija Worklecy  9 10 : 22 7

8. Volleys Koblicy  9 11 : 24 6

9. MSV Budyšin  10 8 : 29 3

sakska klasa zapad, muži

1. VfL Wildenfels 9 25 : 8 23

2. SSV St. Egidien 9 24 : 10 23

3. ST Reudnitz II 9 23 : 12 20

4. Kamjenica-Harthau II 10 24 : 16 19

5. TSV Lipsk  10 19 : 19 15

6. 1. VV Freiberg 10 17 : 24 11

7. Módro-běli Freital 9 11 : 23 7

8. Drježdźanski SSV II 9 9 : 23 5

9. Volleys Markkleeberg II 9 9 : 26 3

sakska klasa wuchod, stafla A, žony

1. USV TU Drježdźany  9 26 : 12 22

2. MSV Budyšin  9 20 : 18 15

3. JTVG Koblicy  9 20 : 19 14

4. ST Chróstawa 8 15 : 16 11

5. TSG Hamor-Běła Woda 8 12 : 19 9

6. Póst Drježdźany II 9 14 : 23 7

sakska klasa wuchod, stafla B, žony

1. ST Motor Mickten II 9 24 : 10 21

2. Königsteiner VG 8 22 : 10 19

3. Drježdźany-Coschütz I 8 18 : 13 15

4. VV Žitawa  9 17 : 14 14

5. Doprědka Rózbork 8 6 : 22 3

6. Olympia Drježdźany III  8 4 : 22 3

Wuslědki (11.01.23)

Mittwoch, 11. Januar 2023 geschrieben von:

kopańca, wokrjesna liga, stafla I

1. Arnsdorfske KT 13 34 : 16 29

2. Bretnig-Hauswalde 13 41 : 22 26

3. TSV Połčnica 13 38 : 24 26

4. ST Bart 13 20 : 24 23

5. HZ Huska/Hodźij 13 33 : 23 22

6. TSV Wjazońca 13 31 : 23 21

7. Traktor Malešecy 13 23 : 16 21

8. TSV Wjernarjecy 13 35 : 35 17

9. ST Kubšicy 12 20 : 20 17

10. Zeleno-běli Bukecy 13 24 : 25 16

11. HZ Frankenthal 13 15 : 26 11

12. SV Haselbachtal 13 16 : 27 10

13. ST Wjelećin 12 20 : 37 8

14. Kumwałd/Schönbach 13 21 : 53 7

wokrjesna liga, stafla II

1. ST Hlinowc 13 56 : 7 39

2. Natw. Němske Pazlicy II 13 39 : 13 31

3. LSV Hory 13 45 : 28 28

4. ST Marijina hwězda 13 30 : 20 26

5. FSV Łuty 13 25 : 19 23

6. ST Lubuš 13 35 : 22 21

7. Módro-běli Minakał 13 33 : 29 19

8. Wóslink/Skask./Kul. II 13 22 : 32 17

9. ST Wulka Dubrawa 13 22 : 27 16

10. SJ Chrósćicy II 13 19 : 37 11

11. Wojerowski FC II 13 20 : 28 10

12. Rakečanske ST II 13 25 : 56 8

13. SJ Njebjelčicy 13 14 : 37 5

Wuslědki (10.01.23)

Dienstag, 10. Januar 2023 geschrieben von:

kopańca, wokrjesna klasa, stafla I

1. SG Steinigtwolmsdorf 8 46 : 10 21

2. Germania Budyšin II 9 41 : 16 20

3. ST Budyšin 9 30 : 11 20

4. ST Horni kraj-Sprjewja II 9 31 : 17 16

5. ST Mały Wjelkow 9 28 : 21 14

6. Wjeleć. II/Hnaš.-Dobr. II 9 18 : 28 9

7. Budyšink/Malešecy II 9 19 : 32 9

8. HZ Wóspork/Bart II 9 8 : 24 8

9. HZ Hodźij II/Huska II 8 14 : 19 5

Wuslědki (09.01.23)

Montag, 09. Januar 2023 geschrieben von:

kopańca, wokrjesna wyša liga

1. Biskopičanske KT II 14 53 : 10 37

2. Módro-běli Kulow 15 31 : 11 35

3. ST Hnašecy-Dobruša 15 44 : 23 30

4. Natwar Němske Pazlicy 14 31 : 15 29

5. Póst Germania Budyšin 14 35 : 20 28

6. SG Großnaundorf 15 23 : 21 25

7. ST Horni kraj-Sprjewja 13 37 : 25 22

8. Sokoł Ralbicy/Hórki 15 33 : 24 22

9. FV Ottendorf-Okrilla  14 32 : 30 21

10. HZ Łaz/Běły Chołmc 15 23 : 22 20

11. SC Großröhrsdorf 15 23 : 24 16

12. TSV Wachau 15 21 : 44 13

13. ST Radwor 13 19 : 36 12

14. ST Porchow 14 20 : 47 10

15. ST Ćisk 14 15 : 48 6

16. ST Kinspork/Łužnica 15 16 : 56 5

wokrjesna klasa, stafla II

1. SV Liegau-Augustusbad 9 41 : 6 25

2. ST Drjewnica 9 35 : 17 18

3. SC Großröhrsdorf II 9 18 : 21 16

4. Großharthau/Porchow II 9 16 : 11 15

5. Arnsdorfske KT II 9 18 : 16 14

6. TSV Połčnica II 9 22 : 17 12

7. Lomnitz-Großnaund. II 9 13 : 13 11

Wuslědki (05.01.23)

Donnerstag, 05. Januar 2023 geschrieben von:

kopańca, wokrjesna klasa, stafla III

1. HZ Nadrózna Hrabowka 9 36 : 13 19

2. HZ Łaz/Běły Chołmc II 9 24 : 13 19

3. Běła/Cunners./N. Paz. III 9 16 : 14 14

4. ST Lubuš II 9 21 : 20 13

5. Ralbicy II/Njebjelčicy II 9 13 : 12 13

6. HZ Halštrow/Hlinowc II 9 20 : 21 13

7. Módro-běli Njeswačidło 9 22 : 26 12

8. Jednota Kamjenc II 9 19 : 18 11

9. Mały Wosyk/Pančicy II 9 17 : 25 9

10. W. Dubrawa II/Radw. II 9 7 : 33 3

Wuslědki (27.12.22)

Dienstag, 27. Dezember 2022 geschrieben von:

kopańca, regionalna liga muži

1. FC Energija Choćebuz 16 37 : 15 33

2. FC Čerwjeno-běli Erfurt 15 36 : 13 31

3. Kamjeničanski FC 15 28 : 14 28

4. Berlinski AK 14 25 : 12 28

5. FC Carl Zeiss Jena 16 22 : 11 27

6. BSG Chemija Lipsk 14 26 : 19 27

7. Lok Lipsk 15 27 : 20 26

8. SV Babelsberg 16 25 : 20 25

9. VSG Altglienicke 15 33 : 22 23

10. BFC Dynamo 16 23 : 21 23

11. Hertha BSC II 15 23 : 31 18

12. ZFC Meuselwitz 16 21 : 33 18

13. Greifswaldski KK 15 20 : 19 17

14. FC Viktoria Berlin 15 15 : 21 17

15. FSV Luckenwalde 16 17 : 25 14

16. SV Lichtenberg  15 13 : 30 13

17. Tennis Borussia Berlin 16 13 : 54 7

18. Germania Halberstadt 14 10 : 34 3

Wuslědki (22.12.22)

Donnerstag, 22. Dezember 2022 geschrieben von:

kopańca, regionalna liga muži

Ener. Choćebuz – Chemija Lipsk wupad

1. FC Energija Choćebuz 16 37 : 15 33

2. FC Čerwjeno-běli Erfurt 15 36 : 13 31

3. Kamjeničanski FC 15 28 : 14 28

4. Berlinski AK 14 25 : 12 28

5. FC Carl Zeiss Jena 16 22 : 11 27

6. BSG Chemija Lipsk 14 26 : 19 27

7. Lok Lipsk 15 27 : 20 26

8. SV Babelsberg 16 25 : 20 25

9. VSG Altglienicke 15 33 : 22 23

10. BFC Dynamo 16 23 : 21 23

11. Hertha BSC II 15 23 : 31 18

12. ZFC Meuselwitz 16 21 : 33 18

13. Greifswaldski KK 15 20 : 19 17

14. FC Viktoria Berlin 15 15 : 21 17

15. FSV Luckenwalde 16 17 : 25 14

16. SV Lichtenberg  15 13 :3 0 13

17. Tennis Borussia Berlin 16 13 : 54 7

18. Germania Halberstadt 14 10 : 34 3

wyša liga muži

1. VfL Halle  16 23 : 16 30

2. FC Eilenburg 15 27 : 16 29

3. Biskopičanske KT  14 33 : 12 27

4. SV Módro-běli Zorbau 15 31 : 23 24

5. VfB Kśišow 16 29 : 26 24

6. SC Freital 16 25 : 22 24

7. VFC Plauen 15 37 : 21 23

8. VfB Auerbach 16 21 : 17 22

9. FC Jednota Wernigerode 15 28 : 29 19

Wuslědki (20.12.22)

Dienstag, 20. Dezember 2022 geschrieben von:

Kopańca, wokrjesna wyša liga

1. Biskopičanske KT II 14 53 : 10 37

2. Módro-běli Kulow 15 31 : 11 35

3. ST Hnašecy-Dobruša 15 44 : 23 30

4. Natwar Němske Pazlicy 14 31 : 15 29

5. Póst Germania Budyšin 14 35 : 20 28

6. SG Großnaundorf 15 23 : 21 25

7. ST Horni kraj-Sprjewja 13 37 : 25 22

8. Sokoł Ralbicy/Hórki 15 33 : 24 22

9. FV Ottendorf-Okrilla  14 32 : 30 21

10. HZ Łaz/Běły Chołmc 15 23 : 22 20

11. SC Großröhrsdorf 15 23 : 24 16

12. TSV Wachau 15 21 : 44 13

13. ST Radwor 13 19 : 36 12

14. ST Porchow 14 20 : 47 10

15. ST Ćisk 14 15 : 48 6

16. ST Kinspork/Łužnica 15 16 : 56 5

krajna liga

1. FSV Motor Marienberg 16 40 : 18 39

2. Großenhainski FV 16 33 : 10 36

3. SSV Markranstädt 16 42 : 12 34

4. Rjemjesło Rabenstein 17 31 : 21 33

5. SG Taucha  15 30 : 13 32

6. Radebeulski BC  17 38 : 29 32

7. VfB Empor Glauchau 16 31 : 19 29

8. Drježdźany Laubegast 16 40 : 30 24

9. VfB Fortuna Kamjenica 17 32 : 30 24

10. Radefelder SV  16 29 : 29 21

11. Jednota Kamjenc 17 20 : 30 20

12. VfL Pirna-Copitz  16 17 : 28 16

Wuslědki (14.12.22)

Mittwoch, 14. Dezember 2022 geschrieben von:

kopańca, krajna klasa

1. SC Borea Drježdźany 14 47 : 15 35

2. FV Přezjednota Niska 13 44 : 11 31

3. TSV Rotacija Drježdźany 14 30 : 15 31

4. SJ Chrósćicy 14 21 : 13 21

5. FSV Nowosolc-Hrodk 13 28 : 19 19

6. Drježdźanski SC 1898 14 21 : 19 19

7. SG Weixdorf 14 27 : 30 18

8. VfB Běła Woda  14 29 : 34 18

9. Rakečanske ST 13 25 : 32 16

10. SV Wesenitzal 12 26 : 27 15

11. Wojerowski FC 14 24 : 25 15

12. TSV Cossebaude 14 24 : 34 13

13. Radebergerske ST 14 27 : 46 13

14. Drohotka Ramnow 13 23 : 39 8

15. BSV Sebnitz 14 17 : 54 8

16. VfB Žitawa zg. 0 0 : 0 0

krajna liga

Jed. Kamjenc – Radefelder SV 0:0 (0:0)

1. FSV Motor Marienberg 16 40 : 18 39

2. Großenhainski FV  16 33 : 10 36

3. SSV Markranstädt 16 42 : 12 34

4. SG Rjemj. Rabenstein 17 31 : 21 33

5. SG Taucha  15 30 : 13 32

6. Radebeulski BC  17 38 : 29 32

7. VfB Empor Glauchau 16 31 : 19 29

8. Drježdźany Laubegast 16 40 : 30 24

9. VfB Fortuna Kamjenica 17 32 : 30 24

10. Radefelder SV 16 29 : 29 21

11. Jednota Kamjenc 17 20 : 30 20

Serbska debata

Neuheiten LND