Wuslědki (01.10.20)

Donnerstag, 01. Oktober 2020 geschrieben von:

Kopańca, wokrjesna wyša liga

Kumwałd – HZ Łaz/Běły Chołmc 3:9 (2:2)

Großröhrsdorf – Wachau 0:1 (0:0)

Wojerowski FC – Kinspork/Łužn. 6:1 (3:1)

Kulow – Großnaundorf1:0 (1:0)

Germania Budyšin – Połčnica 4:0 (3:0)

Horni kraj-Sprjewja – Biskopicy II 1:0 (0:0)

Hory – Hnašecy-Dobruša wupad

Marijina hwězda – Ralbicy/Hórki 1:2 (1:0)

Němske Pazlicy – Porchow 3:0 (1:0)

1. ST Horni kraj-Sprjewja 4 14 :2  12

2. Póst Germania Budyšin 4 13 :4  12

3. Wojerowski FC 4 13 :4  10

4. Natwar Němske Pazlicy 4 7 :2  8

5. Sokoł Ralbicy/Hórki 4 6 :8  7

6. TSV Wachau 4 6 :11  6

7. Módro-běli Kulow 4 4 :4  5

8. ST Hnašecy-Dobruša 3 7 :5  4

9. SC 1911 Großröhrsdorf 3 4 :3  4

10. LSV Hory 3 4 :5  4

11. Biskopičanske KT II 4 3 :4  4

12. TSV Połčnica 4 3 :8  4

13. HZ Łaz/Běły Chołmc 4 11 :9  3

14. ST Porchow 2 5 :6  3

15. SG Großnaundorf 4 4 :6  3

16. ST Marijina hwězda 3 3 :6  3

17. ST Kinspork/Łužnica 4 3 :11  1

18. Motor Kumwałd 4 7 :19  0

Wuslědki (30.09.20)

Mittwoch, 30. September 2020 geschrieben von:

Kopańca, krajna liga

Mittweida – Rabenstein 1:2 (0:1)

Niska – Lipsk wupad

Markkleeberg – Budyšin 0:3 (0:1)

Pirna-Copitz – Marienberg 4:1 (2:0)

Wilsdruff – Freital 1:3 (0:0)

Nowe Město – Markranstädt 0:1 (0:0)

Taucha – Kamjenc 1:1 (1:0)

Großenhain – Riesa 4:1 (0:1)

Drježdźany-Strěžin – Radebeul  wupad

Nowosólc-Hródk – Lößnitz 0:2 (0:1)

Drježdź.-Laubegast – Glauchau 2:2 (1:1)

1. Budissa Budyšin 3 11 :4  9

2. SC Freital 3 8 :1  9

3. Jednota Kamjenc 3 10 :3  7

4. Großenhainski FV 90 3 8 :5  6

5. SSV Markranstädt 3 5 :3  6

6. Drježdźany-Laubegast 3 6 :5  5

7. VfB Empor Glauchau 3 6 :5  4

8. VfL Pirna-Copitz 07 3 8 :8  4

9. SG Motor Wilsdruff 3 4 :4  4

10. FC 1910 Lößnitz 3 3 :3  4

11. SG Taucha 99 3 3 :5  4

12. Přezjednota Niska 2 2 :1  3

13. Radebeulski BC 08 2 4 :4  3

14. Germania Mittweida 3 6 :7  3

15. FSV Nowosólc-Hródk 3 4 :5  3

16. Wocl Riesa 3 5 :8  3

17. Kickers Markkleeberg 3 4 :7  3

18. LSV Nowe Město 3 3 :6  3

19. Handwerk Rabenstein 3 2 :7  3

20. SZ Drježdźany-Strěžin 2 2 :5  1

21. Motor Marienberg 3 2 :7  1

22. Módro-běli Lipsk 2 1 :4  0

Wuslědki (29.09.20)

Dienstag, 29. September 2020 geschrieben von:

Kopańca

wokrjesna liga, stafla II

Wósl./Skask./Kul. II – M. Wjelkow7:2 (2:0)

Wojerowski FC II – Rakecy II 4:0 (1:0)

Lubuš/Bluń – Chrósćicy I  2:2 (2:0)

Wulka Dubrawa – Łuty wupad

Radwor – Njebjelčicy 3:1 (2:0)

Minakał – Nadrózna Hrabowka 0:1 (0:0)

Hlinowc – Malešecy 1:4 (0:1)

1. ST Radwor 4 14 : 2 10

2. Traktor Malešecy 4 9 : 4 9

3. HZ Hórnikečanski jězor 3 10 : 3 7

4. HZ Lubuš/Bluń 4 10 : 4 7

5. Módro-běli Minakał 4 5 : 3 7

6. HZ Wojerowski FC II 3 8 : 5 6

7. ST Nadrózna Hrabowka 4 4 : 9 6

8. SJ Chrósćicy II 4 7 : 6 5

9. ST Hlinowc 4 8 : 8 5

10. ST 1896 Wulka Dubrawa 2 6 : 2 4

11. HZ Wóslink/Skaskow/

Kulow II 4 10 : 9 3

12. HZ Rakecy II 3 3 : 10 3

13. SJ Njebjelčicy 4 6 : 9 2

14. FSV Łuty 3 2 : 5 1

15. ST Mały Wjelkow 4 3 : 26 0

Wuslědki (28.09.20)

Montag, 28. September 2020 geschrieben von:

Kopańca, regionalna liga muži

Babelsberg – Borussia Berlin 2:1 (1:0)

Halberstadt – Lichtenberg 0:0 (0:0)

Auerbach – Meuselwitz 3:2 (1:2)

Viktoria Berlin – Chemija Lipsk 3:2 (1:0)

Carl Zeiss Jena – Luckenwalde 2:0 (0:0)

Lok Lipsk – Energija Choćebuz 1:1 (1:1)

Fürstenwalde – Altglienicke 1:3 (0:2)

Berlinski AK – Biskopičanske KT 3:1 (0:0)

Hertha BSC II – Kamjenica 1:0 (0:0)

BFC Dynamo – Optik Rathenow 2:2 (1:1)

1. Viktoria Berlin 8 18 : 6 24

2. VSG Altglienicke 8 19 : 10 19

3. FC Carl Zeiss Jena 8 16 : 7 15

4. BFC Dynamo 8 20 : 13 14

5. Lok Lipsk 8 13 : 9 13

6. BSG Chemija Lipsk 8 13 : 9 12

7. Union Fürstenwalde 8 18 : 16 12

8. Berlinski AK 8 15 : 16 11

9. Hertha BSC II 8 11 : 14 11

10. FC Energija Choćebuz 8 12 : 12 10

11. SV Babelsberg 8 10 : 11 10

12. VfB Auerbach 8 15 : 17 10

13. FSV 63 Luckenwalde 8 10 : 15 10

14. SV Lichtenberg 47 8 8 : 12 9

15. Kamjeničanski FC 8 9 : 11 8

16. ZFC Meuselwitz 8 11 : 16 8

17. Biskopičanske KT 8 11 : 18 7

18. Tennis Borussia Berlin 8 11 : 14 6

19. Optik Rathenow 8 10 : 18 6

20. Germania Halberstadt 8 5 : 11 5

Wuslědki (24.09.20)

Donnerstag, 24. September 2020 geschrieben von:

Kopańca, wokrjesna liga, stafla II

1. ST Radwor 3 11 : 1 7

2. HZ Hórnikečanski jězor 3 10 : 3 7

3. Módro-běli Minakał 3 5 : 2 7

4. HZ Lubuš/Bluń 3 8 : 2 6

5. Traktor Malešecy 3 5 : 3 6

6. ST Hlinowc 3 7 : 4 5

7. ST 1896 Wulka Dubrawa 2 6 : 2 4

8. SJ Chrósćicy II 3 5 : 4 4

9. HZ Wojerowski FC II 2 4 : 5 3

10. HZ Rakecy II 2 3 : 6 3

11. ST Nadrózna Hrabowka 3 3 : 9 3

12. SJ Njebjelčicy 3 5 : 6 2

13. FSV Łuty 3 2 : 5 1

14.  HZ Wóslink/Skaskow/Kulow II

 3 3 : 7 0

15. ST Mały Wjelkow 3 1 : 19 0

Wuslědki (23.09.20)

Mittwoch, 23. September 2020 geschrieben von:

Kopańca, krajna klasa

1. Borea Drježdźany 2 8 : 0 6

2. VfB Běła Woda 1909 2 6 : 0 6

3. Drježdźanski SC 1898 2 6 : 2 6

4. BSV 68 Sebnitz 2 5 : 4 4

5. SG Weixdorf 2 1 : 0 4

6. Drohotka Ramnow 2 8 : 2 3

7. SV Wesenitzal 1 3 : 0 3

8. SJ Chrósćicy 2 3 : 3 3

9. Sachsenwerk Drježdź.  2 4 : 8 3

10. FSV Oderwitz II 1 2 : 2 1

11. VfB Žitawa 2 2 : 4 1

12. Wocl Rěčicy-jězor 2 3 : 6 1

13. Rotacija Drježdźany 2 0 : 3 1

14. Rakečanske ST 2 1 : 5 0

15. ST Ćisk 2 0 : 4 0

16. ST Trjebin 2 3 : 12 0

wokrjesna wyša liga

1. ST Horni kraj-Sprjewja 3 13 : 2 9

2. Póst Germania Budyšin 3 9 : 4 9

3. Wojerowski FC 3 7 : 3 7

4. Natwar Němske Pazlicy 3 4 : 2 5

5. ST Hnašecy-Dobruša 3 7 : 5 4

6. SC 1911 Großröhrsdorf 2 4 : 2 4

7. Biskopičanske KT II 3 3 : 3 4

8. LSV Hory 3 4 : 5 4

9. TSV Połčnica 3 3 : 4 4

10. Sokoł Ralbicy/Hórki 3 4 : 7 4

11. ST Porchow 1 5 : 3 3

12. SG Großnaundorf 3 4 : 5 3

13. ST Marijina hwězda 2 2 : 4 3

Wuslědki (21.09.20)

Montag, 21. September 2020 geschrieben von:

Kopańca, regionalna liga muži

1. Viktoria Berlin 6 12 : 4 18

2. VSG Altglienicke 6 15 : 8 15

3. BSG Chemija Lipsk 6 11 : 4 12

4. Union Fürstenwalde 6 16 : 10 12

5. Lok Lipsk 6 10 : 6 11

6. BFC Dynamo 6 17 : 11 10

7. FC Carl Zeiss Jena 6 12 : 7 9

8. FSV 63 Luckenwalde 6 9 : 12 9

9. Kamjeničanski FC 6 9 : 9 8

10. ZFC Meuselwitz 6 9 : 10 8

11. VfB Auerbach 6 10 : 12 7

12. Berlinski AK 6 11 : 14 7

13. Hertha BSC II 6 9 : 13 7

14. FC Energija Choćebuz 6 8 : 10 6

15. SV Babelsberg 6 7 : 9 6

16. Biskopičanske KT 6 9 : 14 6

17. Tennis Borussia Berlin 6 9 : 11 5

18. SV Lichtenberg 47 6 5 : 10 5

19. Optik Rathenow 6 6 : 14 4

20. Germania Halberstadt 6 4 : 10 3

Wuslědki (17.09.20)

Donnerstag, 17. September 2020 geschrieben von:

Kopańca, wokrjesna wyša liga

Motor Kumwałd – TSV Połčnica 1:2 (0:1)

Wojerowski FC – TSV Wachau 3:0 (2:0)

Módro-běli Kulow – ST Kinspork/Łužnica 1:1 (1:1)

Biskopicy II – SG Großnaundorf 0:2 (0:1)

Germania Budyšin – LSV Hory 4:1 (0:0)

Horni kraj-Sprje. – Ralbicy/Hórki  4:0 (2:0)

Marijina hwězda – Běły Chołmc 1:0 (1:0)

Němske Pazlicy – Hn.-Dobruša 2:2 (2:2)

1. ST Horni kraj-Sprjewja 2 11 : 1 6

2. Póst Germania Budyšin 2 6 : 2 6

3. Wojerowski FC 2 5 : 1 6

4. ST Hnašecy-Dobruša 2 5 : 2 4

5. TSV Połčnica 2 3 : 2 4

6. SG Großnaundorf 2 3 : 2 3

7. ST Marijina hwězda 1 1 : 0 3

8. Biskopičanske KT II 2 2 : 2 3

9. Sokoł Ralbicy/Hórki 2 2 : 5 3

10. Natwar Němske Pazlicy 2 2 : 2 2

11. SC 1911 Großröhrsdorf 1 1 : 1 1

12. Módro-běli Kulow 2 2 : 3 1

13. ST Kinspork/Łužnica 2 1 : 3 1

14. LSV Hory 2 1 : 4 1

15. ST Porchow 0 0 : 0 0

16. HZ Łaz/Běły Chołmc 2 1 : 3 0

17. Motor Kumwałd 2 1 : 5 0

18. TSV Wachau 2 1 : 10 0

Wuslědki (16.09.20)

Mittwoch, 16. September 2020 geschrieben von:

Kopańca, wokrjesna liga stafla I

1. FV Ottendorf-Okrilla 05 2 10 : 2 6

2. Zeleno-běli Bukecy 2 8 : 3 6

3. Bretnig-Hauswalde 2 8 : 6 6

4. ST Kubšicy 2 7 : 4 4

5. SV Haselbachtal 1 5 : 0 3

6. TSV Wjazońca 2 7 : 4 3

7. Arnsdorfske KT 2 3 : 2 3

8. Zeleno-běli Sepicy 2 6 : 6 3

9. SV Frankenthal 2 2 : 2 3

10. ST Budyšin 2 3 : 5 3

11. ST Wjelećin 2 4 : 8 1

12.  SpG Lomnitz/Großnaundorf II 

 1 1 : 2 0

13. TSV Wjernarjecy 2 5 : 8 0

14. HZ Huska/Hodźij 2 1 : 6 0

15. ST Kinspork/Łužnica II 2 1 : 13 0

wokrjesna liga stafla II

1. ST Radwor 2 10 : 0 6

2. HZ Hórnikečanski jězor 2 7 : 0 6

3. Módro-běli Minakał 2 3 : 2 4

4. HZ Lubuš/Bluń 2 4 : 1 3

5. SJ Chrósćicy II 2 4 : 3 3

6. HZ Rakecy II 1 2 : 1 3

7. Traktor Malešecy 2 1 : 1 3

8. HZ Wojerowski FC II 2 4 : 5 3

9. ST Nadrózna Hrabowka 2 1 : 4 3

10. ST Hlinowc 2 2 : 2 2

11. ST 1896 Wulka Dubrawa 1 1 : 1 1

12. FSV Łuty 2 2 : 3 1

12. SJ Njebjelčicy 2 2 : 3 1

14. HZ Wóslink/Skaskow/Kulow II 

 2 1 : 3 0

15. ST Mały Wjelkow 2 0 : 15 0

Wuslědki (10.09.20)

Donnerstag, 10. September 2020 geschrieben von:

Kopańca, regionalna liga žonow

Biskopicy – Phoenix Lipsk 2:1 (2:0)

Přezjednota Lipsk-juh – Erfurt 0:1 (0:0)

RB Lipsk II – Magdeburgski FFC 3:3 (2:3)

1. Biskopičanske KT 1 2 :1  3

2. Přezjednota Lipsk-juh 1 1 :0  3

3. Magdeburgski FFC 1 3 :3  1

3. RB Lipsk II 1 3 :3  1

5. FC Carl Zeiss Jena 2 0 0 :0  0

6. 1. FFV Erfurt 1 0 :1  0

7. FC Phoenix Lipsk 1 1 :2  0

regionalna liga muži

Lichtenberg – Meuselwitz 1:1 (0:0)

Altglienicke – Auerbach 2:1 (0:0)

Carl Zeiss Jena – Hertha BSC II 3:0 (2:0)

Chemija Lipsk – Berlinski AK 0:0 (0:0)

Choćebuz – Halberstadt 0:2 (0:1)

Rathenow – Babelsberg 1:1 (0:1)

Biskopičanske KT – Lok Lipsk 0:2 (0:1)

Luckenwalde – BFC Dynamo 2:5 (0:3)

Borussia Berlin – Viktoria Berlin 1:2 (1:1)

Kamjenica – Fürstenwalde 3:2 (2:1)

Neuheiten LND