Wuslědki (24.04.18)

Dienstag, 24. April 2018 geschrieben von:

Kopańca, krajna klasa

Oderwitz – Borea Drježdźany 2:2 (0:1)

Horni kraj – Neugersdorf II 1:3 (1:1)

Drježdźany-Strěžin – Mužakow 4:1 (2:1)

Chrósćicy – Drježdźanski SC 2:2 (1:0)

Laubegast – Nowosólc-Hródk 3:0 (1:0)

Nowe Město – Ćisk2:4 (0:1)

Trjebin - Weixdorf1:3 (1:2)

1. FSV Nowosólc-Hródk 17 49 : 22 35

2. SZ Drježdźany-Strěžin 19 44 : 21 32

3. FSV Oderwitz 02 18 45 : 32 31

4. Laubegast 17 40 : 31 31

5. LSV Nowe Město 18 45 : 37 31

6. FC Neugersdorf II 19 41 : 31 29

7. Čerwj.-běli Mužakow 18 39 : 27 28

8. ST Horni kraj-Sprjewja 17 40 : 28 24

9. SG Weixdorf 18 31 : 35 23

10. SJ Chrósćicy 18 27 : 38 22

11. ST Trjebin 19 25 : 55 22

12. ST Ćisk 17 28 : 38 20

13. SC Borea Drježdźany 18 30 : 55 18

14. Drježdźanski SC 19 32 : 66 9

wokrjesna liga, stafla II

Łuty – Němske Pazlicy 2:7 (0:2)

HZ Wulke Ždźary – Haselbachtal 1:2 (0:1)

Rakecy II – Nowe Město II 1:0 (0:0)

N. Hrabowka – Łaz/Běły Chołmc 1:0 (1:0)

Njebjelčicy – Wojerowski FC II 4:1 (0:1)

Sepicy – Lubuš0:5 (0:3)

1. Natw. Němske Pazlicy 23 83 : 21 57

2. ST Marijina hwězda 23 63 : 24 45

3. SV Haselbachtal 21 64 : 33 44

4. ST Lubuš 23 55 : 36 44

5. SJ Njebjelčicy 22 44 : 33 39

6. HZ Łaz/Běły Chołmc 22 43 : 29 38

7. Nowe Město II 23 48 : 50 33

8. Wojerowski FC II 23 45 : 44 31

9. 1896 Wulka Dubrawa 23 45 : 53 31

10. FSV Łuty 23 47 : 57 31

11. ST Ćisk II 23 38 : 51 26

12. Nadrózna Hrabowka 23 42 : 57 25

13. Rakečanske ST II 22 26 : 48 24

14. HZ Wulke Ždźary 23 28 : 44 20

15. SJ Chrósćicy II 22 25 : 74 15

16. ST Zeleno-běli Sepicy 23 19 : 61 13

Wuslědki (23.04.18)

Montag, 23. April 2018 geschrieben von:

Kopańca, regionalna liga

Auerbach – Fürstenwalde 3:2 (1:0)

BFC Dynamo – Hertha BSC II 0:2 (0:1)

Chemija Lipsk – Berlinski AK 2:0 (0:0)

Neugersdorf – Altglienicke 2:0 (0:0)

Neustrelitz – FC Viktoria 3:0 (0:0)

Energija Choćebuz – Nordhausen 2:1 (1:0)

Budissa Budyšin – Luckenwalde 4:1 (1:1)

Meuselwitz – Babelsberg 03 1:2 (1:0)

Halberstadt – Lok Lipsk 2:0 (1:0)

1. Energija Choćebuz 30 69 : 12 79

2. BFC Dynamo 28 63 : 32 53

3. Nordhausen 28 38 : 21 46

4. Halberstadt 28 54 : 44 43

5. Berlinski AK 29 48 : 42 43

6. Hertha BSC II 30 44 : 38 42

7. Fürstenwalde 29 52 : 45 41

8. Lok Lipsk 28 31 : 26 41

9. Meuselwitz 30 39 : 36 39

10. Auerbach 29 41 : 41 39

11. FC Viktoria 30 43 : 46 38

12. Babelsberg 03 28 36 : 32 37

13. Neugersdorf 29 40 : 46 36

14. Budissa Budyšin 30 27 : 41 34

15. Chemija Lipsk 31 20 : 45 33

16. Altglienicke 29 23 : 32 32

17. Neustrelitz 29 32 : 58 26

18. Luckenwalde 31 23 : 86 7

Wuslědki (19.04.18)

Donnerstag, 19. April 2018 geschrieben von:

Kopańca, krajna klasa

ST Ćisk – Laubegastwupad

Drježdźany – Horni kraj-Sprjewja 1:5 (0:4)

Borea Drježdźany – Trjebin 1:3 (1:1)

Weixdorf – Drježdźany-Strěžin 0:1 (0:1)

Mužakow – Nowe Město 0:0 (0:0)

Nowosólc-Hródk – Chrósćicy 2:1 (1:1)

Neugersdorf II – Oderwitz 02 3:2 (0:2)

1. FSV Nowosólc-Hródk 16 49 : 19 35

2. LSV Nowe Město 17 43 : 33 31

3. FSV Oderwitz 02 17 43 : 30 30

4. SZ Drježdźany-Strěžin 18 40 : 20 29

5. Čerwjeno-běli Mužakow 17 38 : 23 28

6. Laubegast 16 37 : 31 28

7. FC Neugersdorf II 18 38 : 30 26

8. ST Horni kraj-Sprjewja 16 39 : 25 24

9. ST Trjebin 18 24 : 52 22

10. SJ Chrósćicy 17 25 : 36 21

11. SG Weixdorf 17 28 : 34 20

12. ST Ćisk 16 24 : 36 17

13. SC Borea Drježdźany 17 28 : 53 17

14. Drježdźanski SC 18 30 : 64 8

wokrjesna liga, stafla I – čoło tabulki

1. TSV Połčnica 22 83 : 23 56

2. ST Porchow 22 52 : 19 50

3. Traktor Malešecy 22 52 : 27 46

4. TSV Wjernarjecy 22 59 : 36 42

5. TSV Wachau 22 47 : 15 41

6. Concordia Załom 21 42 : 30 40

7. Horni kraj-Sprjewja II 22 61 : 39 35

8. FV Ottendorf-Okrilla 22 48 : 38 34

9. SC Großröhrsdorf II 22 42 : 25 30

10. Arnsdorfske KT 21 33 : 35 26

11. SV Frankenthal 21 38 : 48 26

12. Bretnig-Hauswalde 22 24 : 55 16

13. SV Großharthau 22 21 : 60 16

14. Germania Budyšin II 22 27 : 65 15

15. SV Budissa 08 Budyšink 21 15 : 84 12

16. ST Huska 22 23 : 68 8

Wuslědki (17.04.18)

Dienstag, 17. April 2018 geschrieben von:

Kopańca, regionalna liga mužow

Halberstadt – Berlinski AK 3:3 (0:1)

Meuselwitz – Hertha BSC II 1:1 (1:1)

Altglienicke – FC Viktoria 2:1 (0:0)

Neugersdorf – Nordhausen 2:0 (2:0)

Budissa Budyšin – Babelsberg 03 3:1 (1:1)

Auerbach – Lok Lipsk 2:0 (0:0)

Neustrelitz – Luckenwalde 2:0 (1:0)

Choćebuz – Fürstenwalde 4:1 (1:1)

Chemija Lipsk – BFC Dynamo 1:0 (1:0)

1. Energija Choćebuz 28 65 : 11 73

2. BFC Dynamo 27 63 : 30 53

3. Nordhausen 26 35 : 18 43

4. Berlinski AK 28 48 : 40 43

5. Lok Lipsk 26 30 : 23 40

6. Hertha BSC II 28 41 : 35 39

7. Fürstenwalde 27 46 : 42 38

8. Meuselwitz 28 37 : 33 38

9. Halberstadt 26 49 : 43 37

10. FC Viktoria 28 42 : 42 37

11. Babelsberg 03 26 34 : 29 34

12. Auerbach 27 36 : 39 33

13. Neugersdorf 27 37 : 45 32

14. Altglienicke 27 23 : 30 31

15. Budissa Budyšin 28 23 : 36 31

16. Chemija Lipsk 29 18 : 45 29

17. Neustrelitz 27 28 : 56 23

18. Luckenwalde 29 22 : 80 7

wokrjesna wyša liga

1. SC Großröhrsdorf 23 50 : 11 56

2. Rakečanske ST 21 54 : 31 41

3. Wojerowski FC 22 40 : 27 39

4. Módro-běli Kulow 22 46 : 22 35

5. Motor Kumwałd 22 45 : 30 35

6. Germania Budyšin 23 51 : 37 34

7. SG Großnaundorf 22 41 : 35 33

8. Drohotka Ramnow 22 46 : 48 33

9. LSV Hory 22 55 : 51 32

10. Sokoł Ralbicy/Hórki 22 31 : 35 30

11. ST Radwor 22 46 : 47 28

12. ST Hnašecy-Dobruša 23 41 : 49 27

13. ST Wjelećin 20 36 : 58 21

14. ST Kinspork/Łužnica 22 43 : 51 19

15. Zeleno-běli Bukecy 23 28 : 70 18

16. ST Budyšin 23 25 : 76 10

Wuslědki (16.04.18)

Montag, 16. April 2018 geschrieben von:

Kopańca, wokrjesna liga stafla II

Wojerecy – Wulka Dubrawa 3:0 (1:0)

ST Lubuš – SJ Njebjelčicy 0:4 (0:4)

HZ Łaz/Běły Chołmc – ST Ćisk II 1:2 (1:2)

SJ Chrósćicy II – Rakečanske ST II 1:0 (0:0)

FSV Łuty – HZ Wulke Ždźary 1:1 (1:0)

Marijina hwězda – Sepicy7:0 (4:0)

Němske Pazlicy – Sprjewja II 8:1 (4:0)

Haselbachtal – Nadr. Hrabowka 4:2 (2:1)

1. Natwar Němske Pazlicy 22 76 : 19 54

2. ST Marijina hwězda 22 58 : 23 42

3. SV Haselbachtal 20 62 : 32 41

4. ST Lubuš 22 50 : 36 41

5. HZ Łaz/Běły Chołmc 20 41 : 24 38

6. SJ Njebjelčicy 21 40 : 32 36

7. Wojerowski FC II 22 44 : 40 31

8. FSV Łuty 22 45 : 50 31

9. N. Město n. Sprjewju II 21 44 : 47 30

10. 1896 Wulka Dubrawa 22 44 : 52 30

11. ST Ćisk II 22 37 : 46 26

12. Nadrózna Hrabowka 22 41 : 57 22

13. Rakečanske ST II 21 25 : 48 21

14. HZ Wulke Ždźary 22 27 : 42 20

15. SJ Chrósćicy II 21 24 : 73 14

16. Zeleno-běli Sepicy 22 19 : 56 13

Wuslědki (12.04.18)

Donnerstag, 12. April 2018 geschrieben von:

Kopańca, wokrjesna liga, stafla I

Großröhrsdorf II – Wjernarjecy 4:0 (1:0)

Frankenthal – Budissa Budyšink 0:2 (0:0)

Arnsdorf – Wachau1:4 (1:2)

Horni kraj II – Germ. Budyšin II 5:1 (4:1)

Großharthau – Ottend.-Okrilla 0:8 (0:4)

Huska – Załom2:1 (1:1)

Bretnig-Hauswalde – Porchow 0:5 (0:3)

čoło tabulki

1. TSV Połčnica 21 80 : 23 53

2. ST Porchow 21 50 : 18 47

3. Traktor Malešecy 21 52 : 25 46

4. TSV Wachau 21 47 : 14 41

5. TSV Wjernarjecy 21 57 : 36 39

6. Concordia Załom 20 39  : 29 37

7. Horni kraj-Sprjewja II 21 55 : 38 32

8. FV Ottendorf-Okrilla 21 45 : 37 31

9. SC Großröhrsdorf II 21 41 : 22 30

10. Arnsdorfske KT 20 32 : 33 26

11. SV Frankenthal 20 37 : 48 23

12. Bretnig-Hauswalde 21 24 : 52 16

13. SV Großharthau 21 21 : 58 16

14. Germania Budyšin II 21 25 : 65 12

15. SV Budissa Budyšink 20 14 : 78 12

16. ST Huska 21 22 : 65 8

Wuslědki (10.04.18)

Dienstag, 10. April 2018 geschrieben von:

Kopańca, krajna klasa

Drježdźanski SC – Ćisk 3:4 (2:1)

Mužakow – Weixdorf 3:1 (2:0)

Chrósćicy – Trjebin2:1 (2:1)

Nowosólc-Hródk – Drj.-Strěžin 1:0 (1:0)

wokrjesna wyša liga

Rakecy – Wojerowski FC 1:0 (1:0)

Hnašecy-Dobruša – Kulow 1:3 (1:1)

ST Budyšin – Großnaundorf 2:3 (1:1)

Kumwałd – Hory 5:0 (2:0)

Großröhrsdorf – Wjelećin 1:0 (1:0)

Kinspork/Łužnica – Bukecy 3:0 (2:0)

1. SC Großröhrsdorf 22 49 : 9  56

2. Rakečanske ST 20 51 : 28 40

3. Wojerowski FC 21 38 : 27 36

4. Motor Kumwałd 21 45 : 28 35

5. Módro-běli Kulow 21 45 : 21 34

6. Póst Germ. Budyšin 22 48 : 34 33

7. Drohotka Ramnow 21 46 : 43 33

8. SG Großnaundorf 21 40 : 35 30

9. Sokoł Ralbicy/Hórki 21 31 : 34 30

10. LSV Hory 21 53 : 50 29

11. ST Radwor 21 45 : 46 27

12. ST Hnašecy-Dobruša 22 36 : 49 24

13. ST Kinspork/Łužnica 21 43 : 49 19

14. ST Wjelećin 19 34 : 58 18

15. Zeleno-běli Bukecy 22 28 : 67 18

16. ST Budyšin 22 22 : 76 7

Wuslědki (09.04.18)

Montag, 09. April 2018 geschrieben von:

Kopańca, wokrjesna liga stafla II

Wulke Ždźary – Němske Pazlicy 2:2 (1:1)

Wulka Dubrawa – Lubuš 1:3 (1:1)

Ćisk II – Haselbachtal 2:2 (0:0)

Nowe Město II – Chrósćicy II 7:0 (2:0)

Rakecy II – Wojerowski FC II 2:2 (1:1)

Sepicy – Łaz/Běły Chołmc 0:1 (0:0)

Nadrózna Hrabowka – Łuty  4:1 (1:1)

1. Natwar Němske Pazlicy 21 68 : 18 51

2. ST Lubuš 21 50 : 32 41

3. ST Marijina hwězda 21 51 : 23 39

4. SV Haselbachtal 19 58 : 30 38

5. HZ Łaz/Běły Chołmc 19 40 : 22 38

6. SJ Njebjelčicy 20 36 : 32 33

7. Nowe Město II 20 43 : 39 30

8. FSV Łuty 21 44 : 49 30

8. ST Wulka Dubrawa 21 44 : 49 30

10. Wojerowski FC II 21 41 : 40 28

11. ST Ćisk II 21 35 : 45 23

12. Nadrózna Hrabowka 21 39 : 53 22

13. Rakečanske ST II 20 25 : 47 21

14. HZ Wulke Ždźary 21 26 : 41 19

15. Zeleno-běli Sepicy 21 19 : 49 13

16. SJ Chrósćicy II 20 23 : 73 11

Wuslědki (05.04.18)

Donnerstag, 05. April 2018 geschrieben von:

Kopańca, wokrjesna liga-stafla I

Horni kraj-Sprjewja II – Wachau  1:0 (1:0)

Großharthau – Frankenthal  0:4 (0:1)

Malešecy – Arnsdorf  0:0 (0:0)

Germ. Budyšin II – Wjernarjecy  1:8 (0:3)

čoło tabulki

1. TSV Połčnica 20 80 : 21 53

2. ST Porchow 20 45 : 18 44

3. Traktor Malešecy 20 50 : 25 43

4. TSV Wjernarjecy 20 57 : 32 39

5. Concordia Załom 18 38 : 25 37

6. TSV Wachau 19 37 : 13 35

7. ST Horni kraj-Sprjewja II 19 49 : 36 28

8. SC Großröhrsdorf II 20 37 : 22 27

9. Arnsdorfske KT 19 31 : 29 26

10. FV Ottendorf-Okrilla 19 35 : 37 25

11. SV Frankenthal 18 36 : 45 22

12. Bretnig-Hauswalde 20 24 : 47 16

13. SV Großharthau 20 21 : 50 16

14. Germania Budyšin II 20 24 : 60 12

15. Budissa 08 Budyšink 19 12 : 78 9

16. ST Huska 19 20 : 58 5

Wuslědki (04.04.18)

Mittwoch, 04. April 2018 geschrieben von:

Kopańca, NOFV-wyša liga

Halle – Eilenburg0:1 (0:1)

SCHOTT Jena – Rudolstadt  1:1 (0:1)

Barleben – Stendal 0:1 (0:1)

Intern. Lipsk – Biskopicy  0:1 (0:0)

Jednota Kamjenc – Kśišow  0:4 (0:2)

1. Biskopičanske KT 20 46 : 7 53

2. FC International Lipsk 19 45 : 14 40

3. FC Eilenburg 20 34 : 13 39

4. VFC Plauen 18 24 : 21 37

5. FC Carl Zeiss Jena II 17 33 : 22 32

6. FC Einheit Rudolstadt 19 35 : 25 29

7. TV Askania Bernburg 18 29 : 25 24

8. VfL 96 Halle 18 15 : 21 24

9. 1. FC Lok Stendal 17 21 : 26 23

10. SG Union Sandersdorf 19 34 : 34 22

11. SV SCHOTT Jena 19 20 : 34 22

12. VfB 1921 Kśišow 20 30 : 47 17

13. Jednota Kamjenc 21 15 : 38 16

14. BSG Wismut Gera 17 20 : 31 15

15. FSV Barleben 18 14 : 35 14

16. SV Merseburg 99 18 16 : 38 11

wokrjesna wyša liga

Radwor – Ramnow 1:4 (1:2)

Großröhrsdorf – Großnaundorf  2:1 (1:0)

LSV Hory – Wjelećin 8:2 (2:1)

Hnašecy-Dobr. – Kinsp./Łužnica  3:5 (2:4)

1. SC Großröhrsdorf 21 48 : 9 53

2. Rakečanske ST 19 50 : 28 37

3. Wojerowski FC 20 38 : 26 36

4. Póst Germania Budyšin 21 47 : 32 33

5. Motor Kumwałd 20 40 : 28 32

6. Módro-běli Kulow 20 42 : 20 31

7. Drohotka Ramnow 20 43 : 41 30

8. Sokoł Ralbicy/Hórki 20 29 : 31 30

9. LSV Hory 20 53 : 45 29

10. SG Großnaundorf 20 37 : 33 27

11. ST Radwor 20 43 : 45 24

12. ST Hnašecy-Dobruša 21 35 : 46 24

13. ST Wjelećin 18 34 : 57 18

14. Zeleno-běli Bukecy 21 28 : 64 18

15. ST Kinspork/Łužnica 20 40 : 49 16

16. ST Budyšin 21 20 : 73 7

Anzeige