Wuslědki (09.07.19)

Dienstag, 09. Juli 2019 geschrieben von:

Tabulce dorosta Zapadołužiskeho koparskeho zwjazka (WFV)

młodźina C, wokrjesna liga, stafla 1

1. FSV Budissa Budyšin II 16 78 : 11 43

2. HZ Wulka Dubr./Radwor 16 65 : 25 40

3. Póst Germania Budyšin 16 41 : 36 25

4. ST Porchow 16 38 : 34 25

5. HZ Załom/Wopaka/ 

Wjernarjecy 16 28 : 39 19

6. HZ Bukecy/Kubšicy 16 29 : 48 19

7. HZ Horni kraj Sprjewja/

Hnašecy-Dobruša 16 30 : 57 14

8. Huska/Palow-Stachow 16 33 : 62 13

9. HZ Drohotka Ramnow/

FSV Bretnig-Hauswalde 16 31 : 61 10

młodźina C, wokrjesna liga, stafla 2

1. ST Kinspork/Łužnica 16 68 : 15 42

2. TSV Połčnica 16 93 : 24 38

3. HZ Kamjenc/Biskopicy II 16 67 : 34 32

4. Chrósćicy/Njebjelčicy 16 44 : 35 28

5. HZ Ćisk/Hory/

Łaz/Běły Chołmc 16 37 : 38 23

6. HZ Ottendorf-Okrilla 05/

Hermsdorfske ST 16 36 : 42 17

7. Ralbicy/Hórki/Kulow 16 38 : 49 16

8. Arnsdorfske KT 16 17 : 88 8

9.  HZ Natwar Němske Pazlicy/

Běła-Cunnersdorf 16 24 : 99 5

Wuslědki (04.07.19)

Donnerstag, 04. Juli 2019 geschrieben von:

Tabulce dorosta Zapadołužiskeho koparskeho zwjazka (WFV)

młodźina B, wokrjesna liga, stafla 2

1. TSV Połčnica 16 100 : 17 43

2. SC 1911 Großröhrsdorf 16 90 : 21 40

3. FV Ottendorf-Okrilla 16 56 : 31 29

4. ST Kinspork/Łužnica 16 39 : 37 29

5. Hermsdorfske ST 16 37 : 41 19

6. FSV Bretnig-Hauswalde 16 38 : 47 18

7. HZ Großnaundorf/

Lomnitz 16 28 : 50 17

8. Arnsdorfske KT 16 46 : 77 12

9. SV Liegau-Augustusbad 16 16 : 129 3

młodźina B, wokrjesna liga, stafla 3

1. HZ Jednota Kamjenc/

Biskopičanske KT 08 14 137 : 11 40

2. HZ Běła-Cunnersdorf/

Natwar Němske Pazlicy 14 91 : 25 33

3. HZ Ćisk/Hory/Łaz/

Běły Chołmc 14 51 : 37 29

4. HZ Lubuš/Wětnica/

Nadrózna Hrabowka 14 63 : 42 21

5. SV Haselbachtal 14 36 : 68 13

6. Zeleno-běli Sepicy 14 47 : 105 11

7. ST Porchow 14 29 : 58 9

8. HZ Pančicy/Njebjelčicy 14 16 : 124 6

Wuslědki (02.07.19)

Dienstag, 02. Juli 2019 geschrieben von:

Tabulka koparskeho dorosta Zapadołužiskeho koparskeho zwjazka WFV

młodźina B, wokrjesna liga, stafla 1

1. HZ Radwor/Wulka Dubr. 14 43 : 10 36

2. Póst Germania Budyšin 14 66 : 17 33

3. ST Horni kraj Sprjewja 14 44 : 7 31

4. HZ Bukecy/Kubšicy/

Wóspork/Hrodźišćo 14 38 : 42 18

5. HZ Huska/Hodźij/Palow 14 27 : 57 17

6. ST Hnašecy-Dobruša 14 21 : 37 13

7. HZ Załom/Wopaka/

Wjernarjecy 14 22 : 51 7

8. SZ Wjelećin 14 13 : 53 4

Wuslědki (01.07.19)

Montag, 01. Juli 2019 geschrieben von:

Tabulka koparskeho dorosta Zapadołužiskeho koparskeho zwjazka WFV

młodźina A, wokrjesna liga

1. HZ Kubšicy/Bukecy 26 162 : 26 74

2. O.-Okrilla/Hermsdorf 26 133 : 40 60

3. Horni kraj Sprjewja/

ST Hnašecy-Dobruša  26 82 :43  55

4. Radwor/Wul. Dubrawa 26 81 : 40 53

5. Großnaund./Lomnitz 26 83 : 48 49

6. Póst Germ. Budyšin 26 99 : 69 38

7. HZ Natwar Němske Pazlicy/

ST Běła/Cunnersdorf 26 88 : 89 37

8. HZ Ramnow/FSV Bretnig-Hauswalde/ ST Porchow 26 82 : 80 36

9. TSV Wachau 26 107 : 118 36

10. HZ Jednota Kamjenc/

ST Kinspork/Łužnica 26 62 : 80 29

11. HZ Ćisk/Hory/Łaz/

Běły Chołmc 26 62 : 107 26

12. SJ Chrósćicy 26 43 : 65 21

13. HZ Rakecy/Njeswačidło 26 40 : 128 19

14. HZ Bart/Budyšink/

Malešecy 26 11 : 202 0

Wuslědki (26.06.19)

Mittwoch, 26. Juni 2019 geschrieben von:

Kopańca, NOFV-wyša liga

Taucha – Pirna-Copitz  0:2 (0:2)

Lößnitz – Riesa2:1 (1:1)

Mittweida – Markranstädt 2:1 (2:0)

Grimma – Glauchau9:2 (7:0)

Markkleeberg – Radebeul  0:0 (0:0)

Großenhain – Kamjenc 2:4 (1:1)

Niska – Nowosólc-Hródk 3:2 (1:0)

krajna klasa

Trjebin – Rotacija Drježdźany  2:2 (0:2)

Nowe Město – Horni kraj 8:3 (4:1)

Běła Woda – Borea Drježdźany 1:1 (0:1)

Weixdorf – Großröhrsdorf  0:1 (0:0)

Oderwitz II – Laubegast  4:1 (2:0)

Drježdźany-Strěžin – Chrósćicy 7:1 (3:1)

Ćisk – Neugersdorf II  1:1 (0:1)

1. LSV Nowe Město 26 85 : 25 61

2. SZ Drježdźany-Strěžin 26 62 : 27 56

3. Laubegast 26 71 : 38 51

4. FSV Oderwitz II 26 48 : 40 40

5. FC Neugersdorf II 26 49 : 38 39

6. VfB Běła Woda 1909 26 58 : 50 34

7. SG Weixdorf 26 51 : 53 33

8. TSV Rot. Drježdźany 26 53 : 58 30

9. SC Großröhrsdorf 26 39 : 46 30

10. SJ Chrósćicy 26 53 : 66 30

11. SC Borea Drježdźany 26 40 : 57 28

12. ST Ćisk 26 39 : 60 28

13. ST Horni kraj-Sprjewja 26 52 : 97 25

14. ST Trjebin 26 32 : 77 14

Wuslědki (25.06.19)

Dienstag, 25. Juni 2019 geschrieben von:

Kopańca

wokrjesna liga, stafla 2

Lubuš – Wojerowski FC II 4:2 (4:0)

Mały Wosyk – Łaz/Běły Chołmc 1:6 (0:3)

Rakecy II/Šćeńca – Haselbachtal 1:3 (1:1)

Wulka Dubrawa – Njebjelčicy 4:4 (2:1)

Łuty – Chrósćicy II1:1 (1:1)

Marijina hwězda – Malešecy 3:4 (1:2)

Ćisk II – Nadrózna Hrabowka 1:1 (1:1)

1. ST Marijina hwězda 28 87 : 18 70

2. HZ Łaz/Běły Chołmc 28 87 : 26 63

3. Traktor Malešecy 28 73 : 33 60

4. SV Haselbachtal 28 64 : 35 52

5. ST Ćisk II 28 42 : 52 42

6. SJ Njebjelčicy 28 46 : 39 39

7. HZ Wulke Ždźary 28 42 : 53 37

8. Wojerowski FC II 28 46 : 50 35

9. FSV Łuty 28 41 : 51 34

10. ST Wulka Dubrawa 28 50 : 68 34

11. Nadrózna Hrabowka 28 44 : 55 33

12. ST Lubuš 28 34 : 48 32

13. SJ Chrósćicy II 28 45 : 48 31

14. HZ Rakecy II/Šćeńca 28 28 : 77 18

15. ST Mały Wosyk 28 24 : 99 15

Wuslědki (24.06.19)

Montag, 24. Juni 2019 geschrieben von:

Kopańca

wokrjesna wyša liga

Hory – Wojerowski FC 2:2 (2:2)

Ramnow – Połčnica 4:2 (0:1)

Němske Pazlicy – Großnaundorf 1:0 (1:0)

Ralbicy/Hórki – Kulow 2:3 (0:1)

Bukecy – Rakečanske ST 1:2 (0:1)

Radwor – Porchow1:1 (0:0)

Kinspork/Łužnica – Póst Budyšin 6:2 (2:1)

Kumwałd – Hnašecy-Dobruša 4:5 (2:3)

1. Rakečanske ST 30 106 : 24 79

2. Módro-běli Kulow 30 72 : 38 63

3. Drohotka Ramnow 30 78 : 41 60

4. ST Hnašecy-Dobruša 30 73 : 60 50

5. LSV Hory 30 69 : 69 50

6. Sokoł Ralbicy/Hórki 30 56 : 44 49

7. Wojerowski FC 30 68 : 51 48

8. Póst Germ. Budyšin 30 70 : 61 47

9. Motor Kumwałd 30 57 : 63 40

10. TSV Połčnica 30 57 : 69 36

11. ST Kinspork/Łužnica 30 55 : 67 36

12. Natwar Něm. Pazlicy 30 52 : 60 35

13. SG Großnaundorf 30 51 : 67 30

14. ST Porchow 30 35 : 75 21

15. ST Radwor 30 42 : 84 18

16. Zeleno-běli Bukecy 30 40 : 108 18

Wuslědki (20.06.19)

Donnerstag, 20. Juni 2019 geschrieben von:

Kopańca, wokrjesna klasa, stafla 1

Bart II – Wjernarjecy/Wjazońca II 3:5 (1:3)

Horni kraj III – Bukecy II 1:1 (0:0)

Budissa Budyšink – Wjelećin II 2:3 (1:2)

Mały Wjelkow – Minakał 2:7 (1:2)

HZ Wulka Dubrawa II – Budyšin II4:0 (2:0)

1. Módro-běli Minakał 17 62 : 15 46

2. ST Budyšin II 17 55 : 23 41

3. ST Wjelećin II 17 49 : 30 34

4. ST Mały Wjelkow 17 56 : 48 23

5. Zeleno-běli Bukecy II 17 33 : 37 22

6. Budissa 08 Budyšink 17 26 : 33 22

7. ST Bart II 17 27 : 45 21

8. Horni kraj-Sprjewja III 17 20 : 37 15

9. HZ Wjern. II/Wjaz. II 17 22 : 59 13

10. HZ W. Dubr. II/Radw. II 17 23 : 46 7

wokrjesna klasa, stafla 2

Hodźij II – Mały Wosyk II/Panč. II 2:7 (1:3)

Großharthau – Wjazońca 0:3 (0:1)

HZ Biskopicy – Drjewnica3:1 (1:1)

Steinigtwolmsdorf – Porchow II 2:0 (1:0)

1. TSV Wjazońca 15 70 : 7 43

2. ST Drjewnica 15 66 : 30 31

3. SG Steinigtwolmsdorf 15 42 : 25 26

4. SV Großharthau 15 49 : 19 25

5. HZ Germania Biskopicy/

Biskopičanske KT III 15 29 : 42 20

6. ST Porchow II 15 25 : 40 20

7. HZ M. Wosyk/Pančicy II 16 33 : 53 17

8. ST Hodźij II 15 19 : 59 9

9. SG Frankenthal II 15 12 : 70 4

Wuslědki (19.06.19)

Mittwoch, 19. Juni 2019 geschrieben von:

Kopańca, wokrjesna liga, stafla 1

Großröhrsdorf II – Wjelećin 3:0 (2:0)

Bart – Wjernarjecy0:0 (0:0)

Kubšicy – Budyšin1:4 (1:1)

Biskopicy II – Huska/Hodźij 2:1 (0:0)

Ottendorf-Okrilla – Horni kraj II 2:0 (2:0)

1. TSV Wachau 29 127 : 46 60

2. Biskopičanske KT II 29 86 : 52 57

3. FV Ottendorf-Okrilla 29 71 : 47 56

4. SC Großröhrsdorf II 29 78 : 41 51

5. ST Horni kraj-Sprjewja II 29 70 : 39 51

6. ST Wjelećin 29 67 : 47 48

7. ST Budyšin 29 56 : 49 48

8. Arnsdorfske KT 29 72 : 60 45

9. TSV Wjernarjecy 29 59 : 75 39

10. SV Frankenthal 29 65 : 72 37

11. ST Kubšicy 29 51 : 77 36

12. HZ Huska/Hodźij 29 39 : 65 34

13. Bretnig-Hauswalde 29 44 : 84 33

14. Lom.-Großnaundorf II 29 40 : 68 28

15. Germania Budyšin II 29 49 : 96 22

16. ST Bart 29 36 : 92 11

wokrjesna klasa, stafla 4

Wachau II – Bretnig/Ramnow II 4:1 (0:0)

Połčnica II – Liegau-Augustusbad 3:2 (1:1)

Hlinowc – Kinspork/Łužnica II 9:2 (7:1)

Njebjelčicy II – Arnsdorf II 1:3 (1:2)

Haselbachtal II – Hermsdorf II 4:1 (3:1)

1. ST Hlinowc 17 62 : 20 44

2. TSV Wachau II 17 65 : 19 40

3. Arnsdorfske KT II 17 42 : 24 35

4. SV Liegau-Augustusbad 17 45 : 30 29

5. SV Hermsdorf II 17 43 : 57 22

6. SJ Njebjelčicy II 17 39 : 39 19

7. TSV Połčnica II 16 35 : 39 19

8. ST Kinspork/Łužnica II 17 25 : 52 11

9. SV Haselbachtal II 16 16 : 52 10

10. HZ Bretnig-Hauswalde II/

Ramnow II 17 15 : 55 7

Wuslědki (18.06.19)

Dienstag, 18. Juni 2019 geschrieben von:

Koparska tabulka krajneje klasy

1. LSV Nowe Město 25 77 : 22 58

2. SZ Drježdźany-Strěžin 25 55 : 26 53

3. Laubegast 25 70 : 34 51

4. FC Neugersdorf II 25 48 : 37 38

5. FSV Oderwitz II 25 44 : 39 37

6. VfB Běła Woda 1909 25 57 : 49 33

7. SG Weixdorf 25 51 : 52 33

8. SJ Chrósćicy 25 52 : 59 30

9. Rotacija Drježdźany 25 51 : 56 29

10. SC Großröhrsdorf 25 38 : 46 27

11. SC Borea Drježdźany 25 39 : 56 27

12. ST Ćisk 25 38 : 59 27

13. ST Horni kraj-Sprjewja 25 49 : 89 25

14. ST Trjebin 25 30 : 75 13

wokrjesna liga, stafla 2

Wojerecy II – Ćisk II4:0 (1:0)

Malešecy – Łuty3:0 (2:0)

Łaz/Běły Chołmc – Lubuš 1:2 (0:2)

Njebjelčicy – Rakecy II/Šćeńca 2:0 (1:0)

Haselbachtal – Mały Wosyk 8:0 (3:0)

1. ST Marijina hwězda 27 84 : 14 70

2. HZ Łaz/Běły Chołmc 27 81 : 25 60

3. Traktor Malešecy 27 69 : 30 57

4. SV Haselbachtal 27 61 : 34 49

5. ST Ćisk II 27 41 : 51 41

6. SJ Njebjelčicy 27 42 : 35 38

7. HZ Hórnikečanski jězor 27 42 : 51 37

8. Wojerowski FC II 27 44 : 46 35

9. ST Wulka Dubrawa 27 46 : 64 33

10. Nadrózna Hrabowka 27 43 : 54 32

11. SJ Chrósćicy II 27 44 : 47 30

12. FSV Łuty 26 38 : 50 30

13. ST Lubuš 27 30 : 46 29

14. HZ Rakecy II/Šćeńca 27 27 : 74 18

15. ST Mały Wosyk 27 23 : 93 15

Anzeige