Wuslědki (10.10.17)

Dienstag, 10. Oktober 2017 geschrieben von:

Krajny pokal

FSV Krostitz – Budissa Budyšin 0:4 (0:2)

Lok Lipsk – FV Eintracht Niesky 7:2 (5:1)

ST Ćisk – Chemija Lipsk 1:4 (0:0)

Taucha – FC International Lipsk 1:2 (1:1)

Radebeuler BC – VFC Plauen 2:0 (0:0)

Concordia Schneeberg – Lößnitz 1:3 (0:1)

For. Chemnitz – Hohenstein-E. 1:4 (0:2)

SG Weixdorf – Auerbach 0:4 (0:2)

SV Naunhof – Neugersdorf 0:9 (0:7)

SV Olbernhau – VfB Zwenkau 4:3 (2:2)

Lok Zwickau – Chemnitzer FC 0:3 (0:2)

FC Eilenburg – Jednota Kamjenc 1:0 (1:0)

SJ Chrósćicy – FSV Zwickau 0:5 (0:3)

Nowosólc-Hródk – Biskopicy II 1:3 (1:1)

SV Bannewitz – FC Stollberg 3:2 (3:1)

BSC Freiberg – FSV Oderwitz 3:5 (1:2)

Wuslědki (05.10.17)

Donnerstag, 05. Oktober 2017 geschrieben von:

Kopańca, krajna klasa

SZ Drježdźany-Strěžin – ST Ćisk 4:0 (2:0)

Sprjewja – Borea Drježdźany 5:0 (1:0)

FSV Oderwitz 02 – SG Weixdorf 3:1 (2:0)

Laubegast – LSV Nowe Město 2:3 (1:0)

Trjebin – Mužakow3:2 (1:2)

SJ Chrósćicy – FC Neugersdorf II 0:8 (0:2)

1. FSV Oderwitz 02 7 19 : 9 17

2. LSV Nowe Město 7 26 : 18 15

3. ST Horni kraj-Sprjewja 7 21 : 10 13

4. FC Neugersdorf II 7 16 : 6 13

5. ST Trjebin 7 12 : 18 12

6. Čerwjeno-běli Mužakow 7 22 : 13 11

7. SZ Drježdźany-Strěžin 7 17 : 8 10

8. ST Ćisk 7 9 : 18 9

9. FSV Nowosólc-Hródk 6 12 : 9 8

10. SJ Chrósćicy 7 9 : 20 7

11. SG Weixdorf 7 10 : 13 5

Wuslědki (02.10.17)

Montag, 02. Oktober 2017 geschrieben von:

Wokrjesna wyša koparska liga

Kulow – Hnašecy-Dobruša 4:1 (1:1)

Bukecy – Kinspork/Łužnica 2:1 (1:0)

Póst Germ. Budyšin – Radwor 3:1 (2:1)

Wojerowski FC – Rakečanske ST 3:1 (2:0)

LSV Hory – Motor Kumwałd 2:1 (2:1)

SG Großnaundorf – ST Budyšin 4:5 (1:3)

Ramnow – Sokoł Ralbicy/Hórki 1:2 (1:0)

ST Wjelećin – SC Großröhrsdorf 2:2 (0:0)

1. SC Großröhrsdorf 7 17 : 2 19

2. Módro-běli Kulow 7 26 : 6 16

3. Wojerowski FC 7 15 : 10 16

4. ST Radwor 7 18 : 13 11

5. Sokoł Ralbicy/Hórki 7 8 : 7 11

6. Rakečanske ST 7 18 : 16 10

7. LSV Hory 7 15 : 15 10

8. Drohotka Ramnow 7 12 : 13 10

9. ST Wjelećin 7 15 : 17 10

10. SG Großnaundorf 7 14 : 14 9

11. ST Hnašecy-Dobruša 7 9 : 11 7

12. ST Kinspork/Łužnica 7 10 : 17 7

13. Motor Kumwałd 7 7 : 14 7

14. Zeleno-běli Bukecy 7 9 : 20 7

15. Póst Germania Budyšin 7 9 : 13 5

16. ST Budyšin 7 7 : 21 4

Wuslědki (26.09.17)

Dienstag, 26. September 2017 geschrieben von:

Wokrjesna wyša koparska liga

Rakecy – Hory2:1 (1:1)

Kumwałd – Wjelećin2:0 (1:0)

Germania Budyšin – Kulow 2:2 (1:1)

Radwor – Wojerowski FC 0:0 (0:0)

Budyšin – Drohotka Ramnow 1:2 (0:1)

Ralbicy/Hórki – Hnašecy-Dobr. 1:0 (0:0)

1. SC Großröhrsdorf 6 15  :  0 18

2. Módro-běli Kulow 6 22  :  5 13

3. Wojerowski FC 6 12  :  9 13

4. ST Radwor 6 17  :  10 11

5. Rakečanske ST 6 17  :  13 10

6. Drohotka Ramnow 6 11  :  11 10

7. SG Großnaundorf 6 10  :  9 9

8. ST Wjelećin 6 13  :  15 9

9. Sokoł Ralbicy/Hórki 6 6  :  6 8

10. ST Hnašecy-Dobruša 6 8  :  7 7

11. LSV Hory 6 13  :  14 7

12. ST Kinspork/Łužnica 6 9  :  15 7

13. Motor Kumwałd 6 6  :  12 7

14. Zeleno-běli Bukecy 6 7  :  19 4

15. Póst Germania Budyšin 6 6  :  12 2

16. ST Budyšin 6 2  :  17 1

Wuslědki (21.09.17)

Donnerstag, 21. September 2017 geschrieben von:

Krajna koparska klasa

Drježdźany-Strěžin – Weixdorf 1:1 (0:0)

Oderwitz – Neugersdorf II 2:0 (0:0)

Laubegast – Ćisk4:1 (1:0)

Trjebin – Borea Drježdźany 1:5 (1:1)

Nowe Město – Mužakow 5:2 (1:1)

Chrósćicy – Nowosólc-Hródk 0:3 (0:2)

1. FSV Oderwitz  5 14  :  6 13

2. ST Horni kraj-Sprjewja 5 15  :  8 10

3. LSV Nowe Město 5 21  :  16 9

4. ST Ćisk 5 9  :  12 9

5. Čerwjeno-běli Mužakow 5 18  :  10 8

6. SZ Drježdźany-Strěžin 5 13  :  6 7

7. FSV Nowosólc-Hródk 5 10  :  7 7

8. FC Neugersdorf II 5 6  :  5 7

9. ST Trjebin 5 6  :  14 6

10. SG Weixdorf 5 7  :  7 5

11. Laubegast 5 10  :  14 4

12. SJ Chrósćicy 5 8  :  12 4

13. SC Borea Drježdźany 5 11  :  20 4

14. Drježdźanski SC 5 13  :  24 4

wyša liga

Schott Jena – Biskopičanske KT 0:3 (0:0)

Jednota Kamjenc – Lok Stendal 0:0 (0:0)

VFC Plauen – SV Merseburg 4:1 (2:1)

1. Biskopičanske KT 5 17  :  3 15

2. VFC Plauen 5 8  :  1 13

3. FC International Lipsk 5 7  :  1 12

4. TV Askania Bernburg 5 5  :  1 11

Wuslědki (18.09.17)

Montag, 18. September 2017 geschrieben von:

Krajna koparska klasa

Mužakow – Ćisk5:1 (2:1)

Drježdźanski SC – Oderwitz 2:2 (2:1)

Chrósćicy – Laubegast 4:3 (2:1)

1. FSV Oderwitz  4 12  :  6 10

2. ST Ćisk 4 8  :  8 9

3. Čerwjeno-běli Mužakow 4 16  :  5 8

4. ST Horni kraj Sprjewja 4 11  :  7 7

5. FC Neugersdorf II 4 6  :  3 7

6. SZ Drježdźany-Strěžin 4 12  :  5 6

7. LSV Nowe Město 4 16  :  14 6

8. ST Trjebin 4 5  :  9 6

9. FSV Nowosólc-Hródk 4 7  :  7 4

10. SG Weixdorf 4 6  :  6 4

11. SJ Chrósćicy 4 8  :  9 4

12. Drježdźanski SC 4 12  :  20 4

13. Drježdźany-Laubegast 4 6  :  13 1

14. SC Borea Drježdźany 4 6  :  19 1

wyša koparska liga

Carl Zeiss Jena II – Schott Jena 2:1 (1:0)

Askania Bernburg – Kamjenc 1:0 (0:0)

Biskopicy – Union Sandersdorf 2:1 (1:1)

1. Biskopičanske KT 4 14  :  3 12

2. VFC Plauen 4 4  :  0 10

3. FC International Lipsk 4 4  :  1 9

Wuslědki (13.09.17)

Mittwoch, 13. September 2017 geschrieben von:

Wokrjesne pokalne koparske koło

Bart II – Póst Germania Budyšin 0:5 (0:4)

Njeswačidło II – Nadr. Hrabowka 0:4 (0:3)

Łaz/Běły Chołmc II – Chrósćicy II 2:5 (0:1)

Arnsdorf II – Bretnig-Hauswalde 2:0 (0:0)

Połčnica II – Wulke Ždźary 2:3 (2:2)

Liegau-Augustusbad – Sepicy 1:0 (0:0)

Łuty – Ramnow 1:5 (0:2)

Budissa Budyšink – Mar. hwězda  0:5 (0:3)

Łaz/Běły Chołmc

– Großnaundorf 6:7 (0:1) ptřj

Arnsdorf – Horni kraj Sprj. II  2:1 (2:1)

Kulow II – Mały Wosyk 2:0 (1:0)

Kubšicy/Bukecy – Biskopicy II 3:2 (3:0)

Hnaš.-Dobruša II – Großharthau 3:2 (1:2)

Njeswačidło – Wachau II 4:6 (1:2) ptřj

Mały Wjelkow – Wulka Dubrawa 2:4 (1:1)

Němske Pazlicy II – Wóslink/Ska. 1:3 (0:0)

Drjewnica – Ottendorf-Okrilla 3:5 (1:2) pp

Sepicy II – Malešecy0:1 (0:6)

Lomnitz-Großnaundorf II

– Haselbachtal3:4 (1:3) pp

Wjelećin II – Budyšin II 0:3 (0:1)

Hlinowc – Wachau1:5 (0:0)

Minakał/Wulka Dubrawa/Radwor

– Steinigtwolmsdorf5:0 (2:0)

Bretnig-Hauswalde II/Ramnow II

– Concordia Załom0:7 (0:4)

Němske Pazlicy – Lubuš 2:1 (0:1)

Kinspork/Łužnica II – Šćeńca 8:2 (4:0)

wokrjesna wyša liga

Budyšin – Ralbicy/Hórki 1:1 (1:1)

1. SC Großröhrsdorf 4 7  :  0 12

2. Módro-běli Kulow 4 17  :  3 9

3. ST Radwor 4 15  :  8 9

4. Wojerowski FC 4 8  :  8 9

5. Rakečanske ST 4 13  :  7 7

Wuslědki (12.09.17)

Dienstag, 12. September 2017 geschrieben von:

Regionalna koparska liga

Hertha BSC II – Altglienicke 0:2 (0:1)

BFC Dynamo – Neustrelitz 4:1 (1:0)

Lok Lipsk – FC Viktoria 0:1 (0:1)

Berlinski AK – Neugersdorf 5:2 (2:1)

Halberstadt – Energija Choćebuz 0:5 (0:3)

Meuselwitz – Budissa Budyšin 0:1 (0:0)

Auerbach – Chemija Lipsk 3:0 (2:0)

Fürstenwalde – Luckenwalde 5:3 (3:1)

1. Energija Choćebuz 6 22  :  1 18

2. BFC Dynamo 6 15  :  6 13

3. FC Viktoria 6 13  :  9 11

4. Fürstenwalde 6 13  :  10 10

5. Lok Lipsk 6 7  :  4 10

6. Altglienicke 6 6  :  4 10

7. Budissa Budyšin 6 4  :  6 10

8. Nordhausen 6 5  :  2 9

9. Babelsberg 03 6 5  :  4 9

10. Neugersdorf 6 13  :  13 8

11. Berlinski AK 6 12  :  12 8

12. Halberstadt 6 8  :  11 8

13. Meuselwitz 6 8  :  9 7

14. Auerbach 6 6  :  8 6

15. Hertha BSC II 6 6  :  12 6

16. Chemija Lipsk 6 2  :  12 3

17. Neustrelitz 6 5  :  17 3

18. Luckenwalde 6 9  :  19 1

Wuslědki (11.09.17)

Montag, 11. September 2017 geschrieben von:

Wokrjesna koparska klasa, stafla III

Lubuš II – Njeswačidło II 10:1 (5:0)

Šćeńca – Wóslink/Skaskow 0:3 (0:2)

Wětnica-Hola – Kulow II 2:3 (1:3)

Hory II – Hermsdorf5:1 (1:0)

1. LSV Hory II 4 16  :  5 12

2. LSV Bluń 3 11  :  2 9

3. ST Lubuš II 4 19  :  8 8

4. SV Hermsdorf 4 22  :  12 6

5. SZ Wóslink/Skaskow 3 5  :  2 6

6. FSV Šćeńca 4 12  :  18 6

7. Módro-běli Kulow II 3 5  :  4 5

8. HZ Łaz/Běły Chołmc II 3 4  :  5 2

9. FSV Łuty II 3 5  :  15 0

10. ST Wětnica-Hola 3 3  :  13 0

Wuslědki (07.09.17)

Donnerstag, 07. September 2017 geschrieben von:

Wokrjesna koparska liga, stafla II

Wojerecy II – Němske Pazlicy 0:4 (0:4)

Nowe Město II – Mar. hwězda 0:3 (0:2)

Chrósćicy II – Lubuš1:3 (1:1)

Njebjelčicy – Łuty2:0 (1:0)

1. HZ Łaz/Běły Chołmc 4 16  :  6 10

2. SV Haselbachtal 4 19  :  6 9

3. Natwar Němske Pazlicy 4 15  :  3 9

4. ST Lubuš 3 9  :  3 9

5. HZ Wulke Ždźary 3 5  :  1 7

6. SJ Njebjelčicy 4 7  :  7 7

7. ST Marijina hwězda 4 9  :  5 6

Anzeige