Lodohokej, tabulka DEL 2
1. Ravensburg Towerstars 30 68
2. Lodowe lawy Drježdźany 30 61
3. Lawy Frankfurt 29 59
4. EC Bad Nauheim 30 57
5. EC Kassel Huskies 28 50
6. Lodowe piraty Crimmitschau 28 44
7. EHC Freiburg 30 43
8. Heilbronnske sokoły 31 42
9. Tölzske lawy 30 41
10. ESV Kaufbeuren 30 37
11. Bayreuthske tigry 28 34
12. Łužiske liški 28 31
13. EV Landshut 28 27
14. Selbske wjelki 28 18
Kopańca, 2. liga – wuslědki 18. hrajneho dnja
Holstein Kiel – FC St. Pauli 3:0 (3:0)
Düsseldorf – Sandhausen 0:1 (0:1)
Paderborn – Heidenheim 1:2 (0:0)
Rudne horiny Aue – Nürnberg 1:3 (1:2)
Ingolstadt – Drježdźany 3:0 (2:0)
Hamburgske ST – Schalke 1:1 (1:0)
Karlsruheski SC – Rostock 2:2 (2:1)
Hannover – Bremen 1:4 (1:1)
Regensburg – Darmstadt 0:2 (0:0)
1. FC St. Pauli 18 37 : 23 36
2. SV Darmstadt 98 18 41 : 20 35
3. Hamburgske ST 18 31 : 18 30
4. FC Schalke 04 18 34 : 23 30
5. 1.FC Nürnberg 18 27 : 21 30
6. 1. FC Heidenheim 1846 18 23 : 24 30
7. Werder Bremen 18 32 : 25 29
8. SSV Jahn Regensburg 18 35 : 28 28
9. SC Paderborn 07 18 31 : 21 27
10. Karlsruheski SC 18 31 : 28 25
11. Dynamo Drježdźany 18 20 : 25 22
12. Holstein Kiel 18 23 : 30 21
13. Fortuna Düsseldorf 18 23 : 25 20
14. FC Hansa Rostock 18 21 : 31 20
15. Hannover 96 18 14 : 27 20
16. SV Sandhausen 18 20 : 36 17
17. FC Rudne horiny Aue 18 15 : 30 14
18. FC Ingolstadt 04 18 14 : 37 10
Kopańca, regionalna liga muži
Altglienicke – Jena wupad
Choćebuz – BFC Dynamo 1:1 (0:1)
Eilenburg – Luckenwalde 2:1 (1:0)
Tasmania Berlin – Lichtenberg wupad
Kamjeničanski FC – Babelsberg 0:0 (0:0)
Berlinski AK – Auerbach wupad
Lok Lipsk – Rathenowwupad
Halberstadt – Chemija Lipsk wupad
Fürstenwalde – Borussia Berlin wupad
Meuselwitz – Hertha BSC II 0:2 (0:1)
1. BFC Dynamo 21 48 : 20 46
2. FC Energija Choćebuz 21 51 : 19 42
3. Berlinski AK 20 34 : 22 41
4. FC Carl Zeiss Jena 20 39 : 19 40
5. Lok Lipsk 19 41 : 17 39
6. VSG Altglienicke 20 37 : 23 38
7. Kamjeničanski FC 21 34 : 21 35
8. SV Babelsberg 21 29 : 22 35
9. Tennis Borussia Berlin 20 31 : 28 30
10. FSV 63 Luckenwalde 20 31 : 18 29
11. Hertha BSC II 21 32 : 31 27
12. BSG Chemija Lipsk 20 20 : 24 25
13. SV Lichtenberg 47 20 24 : 32 21
14. ZFC Meuselwitz 21 22 : 33 21
15. Germania Halberstadt 20 24 : 39 19
16. SV Tasmania Berlin 20 16 : 44 16
17. FC Eilenburg 21 21 : 47 15
18. Optik Rathenow 20 22 : 38 14
19. Union Fürstenwalde 19 27 : 53 13
20. VfB Auerbach 19 21 : 54 12
Kopańca, regionalna liga muži
Hertha BSC II – Halberstadt 3:0 (3:0)
Jena – Berlinski AK2:0 (1:0)
Babelsberg – Tasmania Berlin 2:0 (0:0)
Rathenow – Altglienicke 2:4 (0:3)
Chemija Lipsk – Eilenburg 2:1 (1:0)
BFC Dynamo – Lok Lipsk 1:2 (0:1)
Borussia Berlin – Kamjenica 1:2 (0:2)
Lichtenberg – Meuselwitz 1:1 (0:0)
Luckenwalde – Choćebuz 2:3 (0:2)
Auerbach – Fürstenwalde wupad
1. BFC Dynamo 20 47 : 19 45
2. FC Energija Choćebuz 20 50 : 18 41
3. Berlinski AK 20 34 : 22 41
4. FC Carl Zeiss Jena 20 39 : 19 40
5. Lok Lipsk 19 41 : 17 39
6. VSG Altglienicke 20 37 : 23 38
7. Kamjeničanski FC 20 34 : 21 34
8. SV Babelsberg 20 29 : 22 34
9. Tennis Borussia Berlin 20 31 : 28 30
10. FSV 63 Luckenwalde 19 30 : 16 29
11. BSG Chemija Lipsk 20 20 : 24 25
12. Hertha BSC II 20 30 : 31 24
13. SV Lichtenberg 47 20 24 : 32 21
14. ZFC Meuselwitz 20 22 : 31 21
15. Germania Halberstadt 20 24 : 39 19
16. SV Tasmania Berlin 20 16 : 44 16
17. Optik Rathenow 20 22 : 38 14
18. Union Fürstenwalde 19 27 : 53 13
19. FC Eilenburg 20 19 : 46 12
20. VfB Auerbach 19 21 : 54 12
Kopańca, regionalna liga muži
Rathenow – Berlinski AK 3:1 (0:0)
BFC Dynamo – Altglienicke2:0 (1:0)
Luckenwalde – Lok Lipsk wupad
Babelsberg – Meuselwitz 0:2 (0:1)
Chemija Lipsk – Choćebuz 1:2 (0:1)
Auerbach – Borussia Berlin 0:4 (0:1)
Jena – Fürstenwalde4:1 (3:0)
Hertha BSC II – Eilenburg 5:1 (2:1)
Lichtenberg – Halberstadt 0:0 (0:0)
Tasm. Berlin – Kamjeničanski FC 0:2 (0:0)
1. BFC Dynamo 18 43 : 16 42
2. Berlinski AK 18 33 : 17 41
3. FC Energija Choćebuz 19 47 : 16 38
4. FC Carl Zeiss Jena 19 37 : 19 37
5. Lok Lipsk 18 39 : 16 36
6. VSG Altglienicke 19 33 : 21 35
7. Kamjeničanski FC 19 32 : 20 31
8. SV Babelsberg 19 27 : 22 31
9. Tennis Borussia Berlin 19 30 : 26 30
10. FSV 63 Luckenwalde 18 28 : 13 29
11. BSG Chemija Lipsk 19 18 : 23 22
12. Hertha BSC II 19 27 : 31 21
13. SV Lichtenberg 47 19 23 : 31 20
14. ZFC Meuselwitz 19 21 : 30 20
15. Germania Halberstadt 19 24 : 36 19
16. SV Tasmania Berlin 19 16 : 42 16
17. Optik Rathenow 19 20 : 34 14
18. Union Fürstenwalde 19 27 : 53 13
19. FC Eilenburg 19 18 : 44 12
20. VfB Auerbach 19 21 : 54 12
Na krajnej runinje su někotre wolejbulowe mustwa kónc tydźenja płaćiwe prawidła wokoło pandemije dodźerželi a tak swoje dypkowe hry přewjesć směli.
Sakska liga žony, stafla B
Drježdź. SSV II – USV TU Drježdźany 3:1
1. SV 04 Plauen-Oberlosa 6 17 : 3 16
2. L.E. Volleys II 5 12 : 3 12
3. Drježdźanski SSV II 5 11 : 9 9
4. SV Motor Mickten 4 5 : 11 3
5. Shatterhands Radebeul 4 3 : 10 3
6. USV TU Dresden I 6 5 : 17 2
Sakska klasa žony, stafla wuchod
Drježdź.-Coschütz – Drježdź. SC III 0:3
1. Drježdźanski SC II 4 12 : 1 12
2. CVJM Zhorjelc 5 12 : 6 11
3. MSV Budyšin 04 5 11 : 10 8
4. SV Motor Mickten 3 6 : 5 6
5. Zeleno-běli Coschütz 5 9 : 12 6
6. Póst Drježdźany II 3 7 : 5 5
7. ST Chróstawa 4 8 : 8 5
8. JTVG Koblicy 5 7 : 11 5
9. VV Žitawa 09 3 7 : 6 5
10. Doprědka Rózbork 5 0 : 15 0
Sakska klasa žony, stafla zapad
L.E. Volleys III – TSV Lipsk II 3:0
L.E. Volleys III – ATV Volksmarsdorf 2:3
TSV Lipsk II – ATV Volksmarsdorf 0:3
1. Volleys Markleeberg II 5 15 : 1 15
2. TSV Lipsk 76 II 8 15 : 13 14
3. ATV Volksmarsdorf 90 6 15 : 8 13
4. GLVC 2014 6 14 : 10 13
5. TSV 1862 Schildau 4 10 : 5 9
6. L.O. Volleys 6 12 : 12 8
7. L.E. Volleys III 4 9 : 9 6
8. Germania Hormersdorf 6 7 : 15 5
9. ST Textima Juh 4 3 : 12 1
10. ST 1861 Ortmannsdorf 5 5 : 15 0
11. Kamjeničanski VV III 2 1 : 6 0
Jurij Bjeńš
Kopańca muži, regionalna liga
Auerbach – Rathenow 3:3 (3:0)
wyša liga
Martinroda – Fahner Höhe 2:1 (0:1)
Rudolstadt – Merseburg 3:0 (1:0)
Carl Zeiss Jena II – Sandersdorf 1:1 (0:0)
International Lipsk – Zorbau 1:1 (0:1)
Halle – Neugersdorf 3:0 (1:0)
Nordhausen – Arnstadt 0:0 (0:0)
krajna liga
Drježdźany-Strěžin – Taucha wupad
FC Lipsk – Riesa2:1 (0:0)
Glauchau – Pirna-Copitz wupad
Marienberg – Radebeulski BC wupad
Lößnitz – Mittweidawupad
krajny pokal
Markranstädt – Budyšin 0:3 (0:0)
Chemija Lipsk – Drježdźanski SC 6:0 (2:0)
Freital – Biskopičanske KT wupad
Oderwitz – Wilsdruffwupad
Bornaski SV – Markkleeberg 2:4 (1:2)
Rabenstein – Drježdź.-Lubohósć wupad
Kopańca, krajna klasa
Rěčicy-jězor – Ćisk2:2 (0:0)
Drježdźanski SC – Žitawa 0:1 (0:0)
wokrjesna wyša liga
Wachau – Wojerowski FC 1:4 (0:3)
Póst Budyšin – Hnaš.-Dobruša 2:4 (1:2)
Łaz/Běły Chołmc – Hory 0:1 (0:1)
Kulow – Połčnica4:1 (0:1)
Biskopicy II – Ralbicy/Hórki 2:1 (2:1)
Porchow – Horni kraj-Sprjewja wupad
Kinspork/Łužnica – Großröhrsd. wupad
Großnaundorf – Němske Pazlicy 2:2 (1:1)
wokrjesna klasa, stafla 3
Łaz/Běły Chołmc II – Ralbicy II 0:3 (0:1)
M. Wosyk/Panč. II – Něm. Pazl. II 1:3 (0:1)
Lubuš II/Wětn.-Hola – Porchow II 1:4 (1:3)
Běła/Cunnersdorf/Němske Pazlicy III – Njeswačidło2:3 (0:3)
1. Sokoł Ralbicy/Hórki II 8 27 : 7 22
2. ST Němske Pazlicy II 8 39 : 8 21
3. Módro-běli Njeswačidło 8 26 : 18 13
4. HZ Halštrow/Hlinowc II 7 17 : 11 12
5. HZ Hory II/Bluń 8 24 : 20 12
6. HZ Běła/Cunnersdorf/
Němske Pazlicy III 7 15 : 13 10
7. HZ Łaz/Běły Chołmc II 8 13 : 20 10
8. Lubuš II/Wětnica-Hola 9 14 : 22 10
9. HZ Mały Wosyk/Panč. II 8 7 : 20 5
10. SJ Njebjelčicy II 7 12 : 22 4
11. ST Porchow II 8 11 : 44 4
Kopańca, wokrjesna liga stafla 2
W. Dubrawa – Hórnikečanski jěz. 4:0 (2:0)
Wósl./Skask./Kul. II – Malešecy 1:5 (0:4)
Rakečanske ST II – Lubuš 2:1 (1:0)
Hlinowc – Łuty3:1 (0:1)
Radwor – Chrósćicy IIwupad
Nadr. Hrabowka – Njebjelčicy 4:5 (2:2)
Minakał – Wojerowski FC II 2:4 (2:3)
Kopańca, regionalna liga muži
Altglienicke – Hertha BSC II 1:3 (0:0)
Berlinski AK – Chemija Lipsk 3:0 (0:0)
Auerbach – Rathenowwupad
Eilenburg – Tasmania Berlin 3:0 (0:0)
Lok Lipsk – Lichtenberg 1:3 (1:0)
Halberstadt – Meuselwitz 3:0 (1:0)
Choćebuz – Babelsberg 2:0 (0:0)
Fürstenwalde – Luckenwalde 0:3 (0:1)
Borussia Berlin – BFC Dynamo 0:1 (0:1)
Jena – Kamjeničanski FC 1:1 (0:1)
1. Berlinski AK 15 30 : 13 37
2. BFC Dynamo 16 36 : 14 36
3. FC Carl Zeiss Jena 16 30 : 13 31
4. Lok Lipsk 15 36 : 13 30
5. FSV 63 Luckenwalde 16 27 : 10 29
6. VSG Altglienicke 16 30 : 18 29
7. FC Energija Choćebuz 15 36 : 12 28
8. SV Babelsberg 16 25 : 19 27
9. Kamjeničanski FC 16 24 : 18 24
10. BSG Chemija Lipsk 16 17 : 19 22
11. Tennis Borussia Berlin 15 19 : 24 20
12. Germania Halberstadt 16 26 : 32 19
13. SV Lichtenberg 47 16 19 : 23 18
14. Hertha BSC II 15 19 : 26 16
15. SV Tasmania Berlin 15 16 : 39 14
16. Union Fürstenwalde 16 24 : 44 12
17. FC Eilenburg 16 13 : 34 11
18. VfB Auerbach 15 16 : 40 11
19. ZFC Meuselwitz 16 14 : 32 10
20. Optik Rathenow 15 13 : 27 9
wyša liga mužojo
Halle – Zorbau 1:1 (0:1)
Nordhausen – Biskopičanske KT 0:1 (0:0)
Rudolstadt – Budyšin 1:5 (0:0)
FC Lipsk – Kśišow2:1 (2:1)
Arnstadt – Erfurtwupad
HŁ Neugersdorf – Grimma 1:0 (0:0)
Merseburg – Martinroda 0:3 (0:2)
Wernigerode – Jena II 3:5 (3:3)
An der Fahner Höhe – Sandersd. 1:0 (1:0)
krajna klasa
1. FSV Wódrjeńca 02 10 51 : 8 28
2. SV Wesenitzal 10 25 : 11 27
3. ST Trjebin 10 20 : 7 21
4. TSV Rotacija Drježdź. 10 17 : 9 21
5. SC Borea Drježdźany 10 26 : 7 20
6. VfB Běła Woda 1909 10 21 : 8 18
7. BSV 68 Sebnitz 10 22 : 21 15
8. Rakečanske ST 10 21 : 18 14
9. Drježdźanski SC 1898 10 16 : 19 13
10. SG Weixdorf 10 15 : 23 12
11. VfB Žitawa 9 17 : 23 10