Wuslědki (28.09.22)

Mittwoch, 28. September 2022 geschrieben von:

Kopańca,

wokrjesny pokal muži

HZ Wulka Dubrawa II/Radwor II –

Bretnig-Hauswalde0:8 (0:3)

SV Liegau-Augustusbad –

ST Wjelećin6:5 (0:0 ) nE

TSV Wachau II – ST Drjewnica 6:0 (3:0)

Arnsdorfske KT II –

SJ Chrósćicy II3:1 (1:1)

HZ Bretnig-Hauswalde II –

ST Kubšicywupad

HZ Łaz/Běły Chołmc II –

TSV Połčnica II0:8 (0:7)

HZ Budyšink/Malešecy II –

HZ Frankenthal0:8 (0:5)

ST Lubuš II – Zeleno-běli Sepicy 3:6 (0:3)

HZ ST Horni kraj-Sprjewja II –

Arnsdorfske KT1:2 (0:0)

TSV Połčnica II – HZ Wóslink/

Skaskow/Kulow II 6:5 (3:1) nV

HZ Wóspork/Bart II –

TSV Wjazońca1:5 (0:4)

ST 1896 Wulka Dubrawa –

ST Porchow2:0 (1:0)

HZ Kumwałd/Schönbach –

HZ Łaz/Běły Chołmc1:2 (0:0)

ST Bart – ST Kinspork/

Łužnicawupad

Traktor Malešecy –

ST Hnašecy-Dobruša1:4 (1:2)

Wuslědki (22.09.22)

Donnerstag, 22. September 2022 geschrieben von:

Kopańca, wokrjesna klasa, stafla 1

HZ ST Horni kraj-Sprjewja II –

TSV 1859 Wernarjecy II 12:0 (4:0)

HZ Hodźij II/Huska II –

ST Budyšin3:1 (0:0)

HZ Budyšink/Malešecy II –

ST Mały Wjelkow2:2 (0:1)

HZ Wjelećin II/Hnašecy-

Dobruša II – HZ Wóspork/

Bart II1:1 (1:1)

SG Steinigtwolmsdorf –

Germania Budyšin II2:1 (0:0)

1. SG Steinigtwolmsdorf 5 29 : 5 15

2. ST Budyšin 5 16 : 6 10

3. HZ Wóspork/Bart II 4 5 : 2 8

4. Germania Budyšin II 4 13 : 5 7

5. HZ ST Horni

kraj-Sprjewja II 4 18 : 9 6

6. HZ Wjelećin II/

Hnašecy-Dobruša II 4 6 : 16 3

7. ST Mały Wjelkow 3 6 : 10 2

8. HZ Budyšink/

Malešecy II 4 9 : 17 2

9. HZ Hodźij II/Huska II 3 2 : 5 1

10. TSV 1859 Wernarjecy II 4 3 : 32 0

wokrjesna klasa, stafla 2

Arnsdorfske KT II –

ST Drjewnica3:1 (2:1)

SV Liegau-Augustusbad –

SC 1911 Großröhrsdorf II 4:1 (1:1)

HZ Bretnig-Hauswalde II –

TSV Wachau II0:3 (0:2)

HZ Großharthau/Porchow II –

SG Frankenthal II5:1 (0:1)

HZ Lomnitz-Großnaundorf II –

TSV Połčnica IIwupad

1. SV Liegau-Augustusbad 5 22 : 5 13

2. ST Drjewnica 5 27 : 7 12

3. HZ Großharthau/

Porchow II 5 11 : 4 11

4. Arnsdorfske KT II 4 7 : 4 7

5. HZ Lomnitz-Groß-

naundorf II 3 3 : 3 4

6. TSV Połčnica II 4 5 : 8 4

7. TSV Wachau II 4 4 : 6 3

8. HZ Bretnig-Hauswalde II 3 1 : 6 1

9. SC 1911 Großröhrs-

dorf II 3 5 : 16 1

10. SG Frankenthal II 4 2 : 28 0

Wuslědki (20.09.22)

Dienstag, 20. September 2022 geschrieben von:

Kopańca, wokrjesna wyša liga

ST Hnašecy-Dobruša –

FV Ottendorf-Okrilla 053:2 (0:2)

HZ Łaz/Běły Chołmc –

SC 1911 Großröhrsdorf 1:0 (0:0)

ST Ćisk –

Natwar Němske Pazlicy 0:3 (0:1)

ST Horni kraj-Sprjewja –

TSV Wachauwupad

Sokoł Ralbicy/Hórki –

Póst Germania Budyšin 0:4 (0:1)

ST Kinspork/Łužnica –

ST Porchow3:2 (1:1)

ST Radwor – Biskopičanske KT II 0:5 (0:2)

SG Großnaundorf –

Módro-běli Kulow1:1 (1:1)

1. Biskopičanske KT II 5 17 : 3 15

2. Módro-běli Kulow 5 11 : 1 13

3. Natwar Němske Pazlicy 5 15 : 4 12

4. ST Hnašecy-Dobruša 5 13 : 9 12

5. ST Horni kraj-Sprjewja 4 17 : 10 9

6. FV Ottendorf-Okrilla 05 5 15 : 11 9

7. Póst Germania Budyšin 4 11 : 7 9

8. SG Großnaundorf 5 8 : 8 7

9. SC 1911 Großröhrsdorf 5 11 : 8 6

10. Sokoł Ralbicy/Hórki 5 6 : 9 6

11. HZ Łaz/Běły Chołmc 4 1 : 3 3

12. TSV Wachau 4 6 : 11 3

13. ST Kinspork/Łužnica 5 5 : 13 3

14. ST Porchow 5 9 : 20 3

15. ST Radwor 5 2 : 13 3

16. ST Ćisk 5 2 : 19 0

Wuslědki (19.09.22)

Montag, 19. September 2022 geschrieben von:

Kopańca, wokrjesna liga, stafla 2

Wojerowski FC II –

ST Marijina hwězda0:1 (0:0)

ST Lubuš – ST Hlinowc 2:3 (1:2)

FSV Łuty – Zeleno-běli Sepicy 2:0 (1:0)

LSV Hory –

HZ Wóslink/Skaskow/Kulow II 6:0 (2:0)

SJ Chrósćicy II –

ST Natwar Němske Pazlicy II 0:5 (0:1)

Módro-běli Minakał –

ST 1896 Wulka Dubrawa 4:0 (2:0)

SJ Njebjelčicy – Rakečanske ST II 3:4 (3:1)

1. ST Hlinowc 5 20 : 5 15

2. ST Natwar Němske

Pazlicy II 5 15 : 2 13

3. LSV Hory 4 14 : 3 12

4. FSV Łuty 4 6 : 3 9

5. HZ Wóslink/Skaskow/

Kulow II 5 10 : 13 9

6. ST Marijina hwězda 4 6 : 4 7

7. ST 1896 Wulka Dubrawa 5 9 : 9 6

8. SJ Chrósćicy II 5 7 : 19 6

9. ST Lubuš 4 9 : 6 4

10. Zeleno-běli Sepicy 5 6 : 10 4

11. Módro-běli Minakał 5 6 : 11 4

12. Rakečanske ST II 5 9 : 19 3

13. SJ Njebjelčicy 5 6 : 12 2

14. Wojerowski FC II 5 8 : 15 1

Wuslědki (14.09.22)

Mittwoch, 14. September 2022 geschrieben von:

Kopańca, wokrjesna liga mužojo,

stafla 2

ST 1896 Wulka Dubrawa –

SJ Njebjelčicy3:1 (2:0)

Rakečanske ST II –

HZ Wóslink/Skaskow/Kulow II 3:4 (2:1)

ST Natwar Němske Pazlicy II –

Módro-běli Minakał1:1 (1:1)

Zeleno-běli Sepicy –

SJ Chrósćicy II2:3 (0:1)

ST Hlinowc –

Wojerowski FC II6:2 (4:1)

1. ST Hlinowc 4 17 : 3 12

2. ST Natwar Němske

Pazlicy II 4 10 : 2 10

3. LSV Hory 3 8 : 3 9

4. HZ Wóslink/Skaskow/

Kulow II 4 10 : 7 9

5. ST 1896 Wulka

Dubrawa 4 9 : 5 6

6. FSV Łuty 3 4 : 3 6

7. SJ Chrósćicy II 4 7 : 14 6

8. ST Lubuš 3 7 : 3 4

9. ST Marijina hwězda 3 5 : 4 4

10. Zeleno-běli Sepicy 4 6 : 8 4

11. SJ Njebjelčicy 4 3 : 8 2

12. Wojerowski FC II 4 8 : 14 1

13. Módro-běli Minakał 4 2 : 11 1

14. Rakečanske ST II 4 5 : 16 0

Wuslědki (13.09.22)

Dienstag, 13. September 2022 geschrieben von:

Kopańca, wokrjesna wyša liga

mužojow

SC 1911 Großröhrsdorf –

ST Ćisk5:0 (2:0)

Póst Germania Budyšin –

HZ Łaz/Běły Chołmcwupad

Módro-běli Kulow –

Sokoł Ralbicy/Hórki3:0 (3:0)

Biskopičanske KT II –

SG Großnaundorf4:1 (3:1)

TSV Wachau –

FV Ottendorf-Okrilla 05 2:5 (0:0)

Natwar Němske Pazlicy –

ST Kinspork/Łužnica 4:1 (1:0)

ST Radwor –

ST Hnašecy-Dobruša0:2 (0:0)

ST Porchow –

ST Horni kraj-Sprjewja 1:7 (0:2)

1. Módro-běli Kulow 4 10 : 0 12

2. Biskopičanske KT II 4 12 : 3 12

3. Natwar Němske Pazlicy 4 12 : 4 9

4. ST Horni kraj-Sprjewja 4 17 : 10 9

5. FV Ottendorf-Okrilla 05 4 13 : 8 9

6. ST Hnašecy-Dobruša 4 10 : 7 9

7. SC 1911 Großröhrsdorf 4 11 : 7 6

8. Sokoł Ralbicy/Hórki 4 6 : 5 6

9. SG Großnaundorf 4 7 : 7 6

9. Póst Germania Budyšin 3 7 : 7 6

11. TSV Wachau 4 6 : 11 3

12. ST Radwor 4 2 : 8 3

13. ST Porchow 4 7 : 17 3

14. HZ Łaz/Běły Chołmc 3 0 : 3 0

15. ST Kinspork/Łužnica 4 2 : 11 0

16. ST Ćisk 4 2 : 16 0

Wuslědki (12.09.22)

Montag, 12. September 2022 geschrieben von:

Kopańca, krajna klasa mužow

SC Borea Drježdźany –

Radebergerske ST3:3 (2:2)

SV Wesenitzal – TSV Cossebaude 6:1 (1:0)

Drježdźanski SC 1898 –

VfB Běła Woda 19094:2 (1:2)

Wojerowski FC – SJ Chrósćicy1:1 (0:1)

Rakečanske ST – BSV 68 Sebnitz5:1 (0:1)

TSV Rotacija Drježdźany –

FSV 1990 Nowosólc-Hródk 2:0 (1:0)

SG Weixdorf –

Drohotka Ramnow3:1 (1:0)

1. SV Wesenitzal 4 18 : 5 12

2. SC Borea Drježdźany 4 18 : 8 10

3. TSV Rotacija

Drježdźany 4 9 : 2 10

4. Drježdźanski SC 1898 4 11 : 5 10

5. Rakečanske ST 4 12 : 9 7

6. SJ Chrósćicy 3 5 : 2 5

7. FV Přezjednota Niska 3 4 : 1 5

8. SG Weixdorf 3 7 : 7 4

9. Wojerowski FC 4 3 : 6 3

10. VfB Běła Woda 1909 3 3 : 5 2

11. FSV 1990

Nowosólc-Hródk 3 1 : 4 1

12. TSV Cossebaude 3 4 : 12 1

13. Radebergerske ST 4 6 : 15 1

14. BSV 68 Sebnitz 4 4 : 18 1

15. Drohotka Ramnow 4 7 : 13 0

16. VfB Žitawa zg. 0 0 : 0 0

Wuslědki (07.09.22)

Mittwoch, 07. September 2022 geschrieben von:

Kopańca, wokrjesna wyša liga muži

ST Hnašecy-Dobruša –

TSV Wachau2:0 (0:0)

HZ Łaz/Běły Chołmc –

Módro-běli Kulow0:1 (0:0)

ST Ćisk –

Póst Germania Budyšin 1:2 (1:0)

ST Horni kraj-Sprjewja –

Natwar Němske Pazlicy 1:5 (0:1)

FV Ottendorf-Okrilla 05 –

ST Porchow5:1 (2:0)

Sokoł Ralbicy/Hórki –

Biskopičanske KT II1:2 (0:1)

ST Kinspork/Łužnica –

SC 1911 Großröhrsdorf 0:2 (0:2)

SG Großnaundorf –

ST Radwor2:1 (0:1)

1. Módro-běli Kulow 3 7 : 0 9

2. Biskopičanske KT II 3 8 : 2 9

3. Natwar Němske Pazlicy 3 8 : 3 6

4. Sokoł Ralbicy/Hórki 3 6 : 2 6

5. SG Großnaundorf 3 6 : 3 6

6. FV Ottendorf-Okrilla 05 3 8 : 6 6

7. ST Horni kraj-Sprjewja 3 10 : 9 6

8. ST Hnašecy-Dobruša 3 8 : 7 6

9. Póst Germania Budyšin 3 7 : 7 6

10. SC 1911 Großröhrsdorf 3 6 : 7 3

11. TSV Wachau 3 4 : 6 3

12. ST Porchow 3 6 :  3

13. ST Radwor 3 2 : 6 3

14. HZ Łaz/Běły Chołmc 3 0 : 3 0

15. ST Kinspork/Łužnica 3 1 : 7 0

16. ST Ćisk 3 2 : 11 0

wokrjesna liga, stafla 1

Arnsdorfske KT –

Zeleno-běli Bukecy4:1 (2:0)

Traktor Malešecy –

TSV Wjazońca2:1 (1:1)

HZ Huska/Hodźij –

HZ Kumwałd/Schönbach 3:2 (3:1)

TSV Wjernarjecy –

HZ Frankenthal3:1 (1:1)

ST Wjelećin – TSV Połčnica1:5 (1:1)

SV Haselbachtal – ST Kubšicy 2:2 (0:1)

Bretnig-Hauswalde – ST Bart 4:0 (0:0)

1. Arnsdorfske KT 3 10 : 2 9

2. Bretnig-Hauswalde 3 9 : 4 6

3. HZ Huska/Hodźij 2 6 : 4 6

4. Zeleno-běli Bukecy 3 6 : 6 6

5. Traktor Malešecy 3 5 : 4 5

6. TSV Połčnica 2 6 : 2 4

7. ST Kubšicy 2 6 : 4 4

8. ST Bart 3 4 : 7 4

9. TSV Wjernarjecy 1 3 : 1 3

10. SV Haselbachtal 3 3 : 7 1

11. TSV Wjazońca 2 3 : 5 0

Wuslědki (06.09.22)

Dienstag, 06. September 2022 geschrieben von:

Kopańca, wokrjesna liga, stafla 2

HZ Wóslink/Skaskow/Kulow II –

ST 1896 Wulka Dubrawa 3:1 (1:1)

Wojerowski FC II – ST Lubuš 2:2 (1:1)

LSV Hory – Rakečanske ST II 4:1 (3:1)

SJ Chrósćicy II –

ST Marijina hwězda3:0 (2:0)

Módro-běli Minakał –

Zeleno-běli Sepicy1:3 (0:0)

SJ Njebjelčicy –

ST Natwar Němske Pazlicy II 0:3 (0:1)

FSV Łuty – ST Hlinowc 0:1 (0:0)

1. ST Hlinowc 3 11 : 1 9

2. ST Natwar Němske

Pazlicy II 3 9 : 1 9

3. LSV Hory 3 8 : 3 9

4. HZ Wóslink/Skaskow/

Kulow II 3 6 : 4 6

5. FSV Łuty 3 4 : 3 6

6. ST Lubuš 3 7 : 3 4

7. ST Marijina hwězda 3 5 : 4 4

8. Zeleno-běli Sepicy 3 4 : 5 4

9. ST 1896 Wulka Dubrawa 3 6 : 4 3

10. SJ Chrósćicy II 3 4 : 12 3

11. SJ Njebjelčicy 3 2 : 5 2

12. Wojerowski FC II 3 6 : 8 1

13. Módro-běli Minakał 3 1 : 10 0

14. Rakečanske ST II 3 2 : 12 0

wokrjesna klasa, stafla 3

HZ Łaz/Běły Chołmc II –

ST Módro-běli Njeswačidło 3:1 (3:1)

ST Jednota Kamjenc II –

ST Lubuš II2:4 (2:4)

HZ Nadrózna Hrabowka –

HZ Wulka Dubrawa II / Radwor II 5:1 (3:1)

HZ Běła/Cunnersdorf/Němske

Pazlicy III –

HZ Halštrow/Hlinowc II 2:0 (2:0)

1. HZ Nadrózna Hrabowka 3 10 : 4 6

2. ST Lubuš II 2 9 : 4 6

3. HZ Běła/Cunnersdorf/

Němske Pazlicy III 3 8 : 4 6

4. HZ Łaz/Běły Chołmc II 2 5 : 2 6

5. HZ Halštrow/Hlinowc II 3 5 : 4 6

6. HZ Ralbicy II/

Njebjelčicy II 2 3 : 2 3

7. ST Módro-běli

Njeswačidło 3 8 : 8 3

8. ST Jednota Kamjenc II 3 5 : 8 3

9. HZ Mały Wosyk/

Pančicy II 2 0 : 6 0

10. HZ Wulka Dubrawa II/

Radwor II 3 2 : 13 0

Wuslědki (30.08.22)

Dienstag, 30. August 2022 geschrieben von:

Kopańca,

regionalna liga muži

FC Čerwjeno-běli Erfurt –

Berlinski AK0:1 (0:1)

BFC Dynamo –

FC Carl Zeiss Jena 0:2 (0:1)

Tennis Borussia Berlin –

Hertha BSC II3:3 (0:0)

FC Energija Choćebuz –

ZFC Meuselwitz4:0 (1:0)

Greifswaldski KK – Lok Lipsk 3:1 (3:1)

FC Viktoria 1889 Berlin –

SV Babelsberg0:1 (0:1)

BSG Chemija Lipsk –

SV Lichtenberg 473:2 (2:0)

1. Berlinski AK 4 6 : 0 12

2. FC Carl Zeiss Jena 4 10 : 1 10

3. SV Babelsberg 4 8 : 4 10

4. FC Čerwjeno-běli Erfurt 4 10 : 3 7

5. FC Energija Choćebuz 4 7 : 2 7

6. Lok Lipsk 4 11 : 7 7

7. Kamjeničanski FC 3 4 : 0 7

8. VSG Altglienicke 3 6 : 3 7

9. Greifswaldski KK 4 3 : 4 4

10. BSG Chemija Lipsk 4 8 : 10 4

10. Hertha BSC II 4 8 : 10 4

12. SV Lichtenberg 47 4 4 : 9 4

13. BFC Dynamo 4 2 : 5 3

14. ZFC Meuselwitz 4 5 : 10 3

15. FC Viktoria 1889 Berlin 4 5 : 7 2

16. FSV 63 Luckenwalde 3 3 : 6 2

17. Tennis Borussia Berlin 4 3 : 16 1

18. Germania Halberstadt 3 1 : 7 0

Neuheiten LND