Wuslědki (09.05.23)

Dienstag, 09. Mai 2023 geschrieben von:

Regionalna liga žonow

H. Neuendorf – Biskopičanske KT5:0 (2:0)

FC Jena II – 1. FC Union Berlin 0:5 (0:3)

1. FC Viktoria Berlin 23 133 : 14 60

2. 1. FC Union Berlin 23 97 : 20 56

3. Türkiyemspor Berlin 23 80 : 17 56

4. RB Lipsk II 23 66 : 16 51

5. Magdeburgski FFC 23 64 : 42 42

6. FC Carl Zeiss Jena II 24 41 : 43 37

7. Biskopičanske KT  23 45 : 50 30

8. 1. FFV Erfurt 23 31 : 64 28

9. FC Hertha Zehlendorf 23 28 : 64 26

10. FSV Babelsberg  23 23 : 55 23

11. SFC Stern  23 26 : 52 22

12. B.W. H. Neuendorf 23 34 : 66 18

13. Přezjednota Lipsk-juh 23 18 : 85 9

14. Rostockski FC 24 17 : 115 4

Wuslědki (08.05.23)

Montag, 08. Mai 2023 geschrieben von:

Kopańca, krajna liga

Radefelder SV – Drjež. Laubegast 0:5 (0:3)

Drježdźany Strěžin – SG Taucha  0:2 (0:2)

Empor Glauchau – R. Kamjenica 5:0 (2:0)

For. Kamjenica – Wódrjeńca  5:1 (2:1)

1. Großenhainski FV  25 46 : 17 53

2. SSV Markranstädt 23 51 : 15 51

3. SG Taucha 23 54 : 19 51

4. VfB Empor Glauchau 26 61 : 31 49

5. FSV Motor Marienberg 24 53 : 30 49

6. VfB Fortuna Kamjenica 26 59 : 40 45

7. Drježdźany Laubegast 24 55 : 38 37

8. Radebeulski BC  24 48 : 52 36

9. Rjemjesło Rabenstein 23 40 : 38 34

10. Radefelder SV  24 42 : 42 32

11. FC Lößnitz 24 38 : 43 27

12. BSC Rapid Kamjenica 24 29 : 57 21

13. FSV Wódrjeńca  23 41 : 69 20

14. VfL Pirna-Copitz  26 28 : 58 20

15. FC Módro-běli Lipsk 26 20 : 66 17

16. SZ Drježdźany Strěžin 25 25 : 75 7

Krajna klasa

Radebergerske ST – SJ Chrósćicy 2:1 (1:0)

SV Wesenitzal – Drježdźanski SC  1:2 (1:0)

B. Drježdźany – Wojerowski FC 1:0 (1:0)

Drohot. Ramnow – Cossebaude 0:2 (0:0)

1. SC Borea Drježdźany 23 82 : 20 57

2. FV Přezjednota Niska 22 79 : 21 53

3. TSV Rotacija Drježdźany 22 46 : 23 47

4. FSV Nowosolc-Hrodk 22 42 : 31 35

5. Drježdźanski SC  22 34 : 36 31

6. VfB Běła Woda  22 42 : 56 31

7. Rakečanske ST 23 45 : 49 29

8. SJ Chrósćicy 22 28 : 24 27

9. SV Wesenitzal 21 40 : 46 27

10. Radebergerske ST 23 41 : 67 27

11. Wojerowski FC 21 35 : 33 25

12. TSV Cossebaude 21 38 : 52 20

13. SG Weixdorf 23 33 : 56 20

14. BSV Sebnitz 23 28 : 74 19

15. Drohotka Ramnow 22 39 : 64 12

Wokrjesna liga stafla I

Haselbachtal – Bretnig-Hausw. 0:1 (0:0)

Kubšicy – Kumwałd/Schönbach 7:0 (3:0)

ST Bart – TSV Wjazońca 3:2 (2:1)

Arnsdorfske KT – TSV Połčnica 0:4 (0:1)

Malešecy – HZ Huska/Hodźij 1:0 (1:0)

ST Wjelećin – TSV Wjernarjecy 2:1 (0:0)

Bretnig-Hauswalde – Bukecy 6:1 (3:0)

Wuslědki (04.05.23)

Donnerstag, 04. Mai 2023 geschrieben von:

Kopańca, wokrjesna liga, stafla 1

1. TSV Połčnica 20 62 : 33 44

2. Bretnig-Hauswalde 19 53 : 29 38

3. Arnsdorfske KT 19 48 : 25 36

4. ST Kubšicy 19 37 : 25 36

5. HZ Huska/Hodźij 20 49 : 33 33

6. TSV Wjazońca 20 50 : 38 32

7. Traktor Malešecy 20 41 : 38 32

8. Zeleno-běli Bukecy 20 42 : 40 26

9. ST Bart 19 27 : 48 25

10. TSV Wjernarjecy 19 45 : 51 21

11. Kumwałd/Schönbach 20 37 : 66 19

12. HZ Frankenthal 20 23 : 47 17

13. SV Haselbachtal 19 25 : 46 14

14. ST Wjelećin 20 33 : 53 13

wokrjesna liga, stafla 2

1. ST Hlinowc 19 74 : 18 51

2. LSV Hory 20 64 : 44 39

3. FSV Łuty 20 36 : 27 37

4. Němske Pazlicy II 19 49  :23 36

5. ST Marijina hwězda 20 44  :32 34

6. ST Lubuš 20 53  :38 33

7. Módro-běli Minakał 18 46  :35 29

8. ST 1896 Wulka Dubrawa 18 26  :34 23

9. Wóslink/Skask./Kulow II 20 29 : 47 21

10. SJ Chrósćicy II 19 28 : 46 20

11. Wojerowski FC II 19 33 : 38 18

12. Rakečanske ST II 19 32 : 66 16

13. SJ Njebjelčicy 18 20 : 52 11

14. Zeleno-běli Sepicy 19 27 : 61 11

wokrjesna klasa, stafla 1

1. SG Steinigtwolmsdorf 14 74 : 23 36

2. ST Horni kraj-Sprjewja II 14 50 : 21 31

3. Germania Budyšin II 13 59 : 24 29

4. ST Budyšin 14 44 : 17 29

5. ST Mały Wjelkow 14 58 : 34 26

6. Hnašecy-Dobruša II 14 26 : 38 15

7. HZ Wóspork/Bart II 13 14 : 37 11

8. HZ Budyšink/Malešecy II 14 24 : 52 9

9. HZ Hodźij II/ Huska II 13 21 : 35 8

Wuslědki (03.05.23)

Mittwoch, 03. Mai 2023 geschrieben von:

Kopańca, krajna klasa

SJ Chrósćicy – Přezjednota Niska 1:3 (0:3)

SV Wesenitzal – Nowosólc-Hródk 2:2 (1:2)

Rakečanske ST – Ramnow 5:2 (3:0)

Ramnow – SC Borea Drježdźany 0:2 (0:0)

SJ Chrósćicy – Wojerowski FC 2:0 (2:0)

Rakečanske ST – TSV Cossebaude 1:1 (1:0)

1. SC Borea Drježdźany 22 81 : 20 54

2. FV Přezjednota Niska 21 73 : 18 50

3. TSV Rotacija Drježdźany 22 46 : 23 47

4. FSV Nowosólc-Hródk 21 42 : 30 35

5. Rakečanske ST 22 42 : 43 29

6. Drježdźanski SC 1898 21 32 : 35 28

7. VfB Běła Woda 1909 21 38 : 56 28

8. SJ Chrósćicy 21 27 : 22 27

9. SV Wesenitzal 20 39 : 44 27

10. Wojerowski FC 20 35 : 32 25

11. Radebergerske ST 22 39 : 66 24

12. TSV Cossebaude 21 38 : 52 20

13. SG Weixdorf 22 33 : 52 20

14. BSV 68 Sebnitz 22 27 : 74 16

15. Drohotka Ramnow 22 39 : 64 12

16. VfB Žitawa zg. 0 0 : 0 0

wokrjesna wyša liga

Ottendorf-Okrilla 05 – Łaz 3:4 (2:3)

ST Horni kraj-Sprjewja – ST Ćisk 3:0 (2:0)

Germania Budyšin – Kulow 6:0 (2:0)

Großröhrsdorf – Biskopicy II 0:2 (0:0)

Němske Pazlicy – ST Radwor 4:1 (3:0)

ST Porchow – SG Großnaundorf 0:2 (0:0)

Wachau – Sokoł Ralbicy/Hórki 0:3 (0:2)

Kinspork – Hnašecy-Dobruša 0:3 (0:0)

1. Biskopičanske KT II 24 73 : 17 59

2. Póst Germania Budyšin 23 60 : 21 55

3. Natwar Němske Pazlicy 24 70 : 28 51

4. Módro-běli Kulow 23 46 : 24 49

5. ST Hnašecy-Dobruša 24 71 : 47 45

6. ST Horni kraj-Sprjewja 24 67 : 37 43

7. Sokoł Ralbicy/Hórki 24 44 : 32 41

8. FV Ottendorf-Okrilla 05 24 55 : 46 35

9. SG Großnaundorf 23 32 : 32 31

10. TSV Wachau 24 45 : 66 29

11. SC 1911 Großröhrsdorf 24 34 : 35 28

12. HZ Łaz/Běły Chołmc 24 36 : 45 26

13. ST Radwor 23 35 : 62 20

14. ST Porchow 24 27 : 74 15

15. ST Ćisk 24 26 : 83 12

16. ST Kinspork/Łužnica 24 23 : 95 6

Wokrjesna liga stafla I

TSV Wjazońca - ST Kubšicy 1:1 (1:0)

Wuslědki (25.04.23)

Dienstag, 25. April 2023 geschrieben von:

Kopańca, regionalna liga

Lok Lipsk – SV Lichtenberg  4:1 (1:0)

Borussia Berlin – Chemija Lipsk 0:2 (0:2)

Kamjeničanski FC – Berlinski AK 3:0 (1:0)

FC Jena – ZFC Meuselwitz 2:2 (0:1)

Greifswaldski KK – FC Choćebuz 1:2 (1:1)

Hertha BSC II – FSV Luckenwalde 2:0 (1:0)

BFC Dynamo – FC Erfurt 2:1 (1:0)

1. FC Energija Choćebuz 29 59 : 25 61

2. FC Čerwjeno-běli Erfurt 29 58 : 26 58

3. FC Carl Zeiss Jena 29 45 : 18 52

4. Lok Lipsk 29 50 : 36 50

5. BFC Dynamo 29 47 : 35 48

6. Kamjeničanski FC 29 43 : 27 47

7. BSG Chemija Lipsk 29 42 : 37 47

8. VSG Altglienicke 28 52 : 31 46

9. Berlinski AK 29 40 : 36 43

10. SV Babelsberg 28 41 : 36 41

11. FC Viktoria Berlin 28 39 : 35 41

12. Hertha BSC II 29 45 : 48 41

13. Greifswaldski KK 29 41 : 45 34

14. FSV Luckenwalde 29 29 : 44 32

15. ZFC Meuselwitz 29 37 : 60 26

16. SV Lichtenberg  29 25 : 58 21

17. Germania Halberstadt 28 26 : 60 15

18. Tennis Borussia Berlin 29 19 : 81 12

Regionalna liga žonow

RB Lipsk II – Hohen Neuendorf 3:0 (2:0)

Viktoria Berlin – Lipsk-juh 5:0 (3:0)

FSV Babelsberg – SFC Stern  2:2 (1:0)

Biskopičanske KT – Jena II 5:1 (2:1)

1. FC Viktoria Berlin 22 133 : 13 60

2. 1. FC Union Berlin 22 92 : 20 53

3. Türkiyemspor Berlin 21 73 : 16 50

4. RB Lipsk II 21 54 : 16 45

5. Magdeburgski FFC 22 57 : 40 39

6. FC Carl Zeiss Jena II 22 38 : 37 34

7. Biskopičanske KT  22 45 : 45 30

8. 1. FFV Erfurt 21 30 : 56 28

9. FC Hertha Zehlendorf 22 28 : 60 26

10. FSV Babelsberg  22 23 : 53 23

11. SFC Stern  22 24 : 52 19

12. B.W. Hohen Neuendorf 22 29 : 66 15

13. Přezjednota Lipsk-juh 21 16 : 77 6

14. Rostockski FC 22 14 : 105 4

Wokrjesna liga, stafla I

ST Kubšicy – TSV Połčnica 3:0 (3:0)

Arnsdorfske KT – ST Bart 7:0 (2:0)

Huska/Hodźij – Wjernarjecy 3:1 (1:0)

Wuslědki (19.04.23)

Mittwoch, 19. April 2023 geschrieben von:

Kopańca, wokrjesna liga stafla II

Rakečanske ST II – SJ Njebjelčicy wupad

Němske Pazlicy II – Chrósćicy II 1:3 (1:1)

Marijina hwězda – Wojerecy II 0:3 (0:0)

ST Hlinowc – ST Lubuš 5:1 (3:1)

Zeleno-běli Sepicy – FSV Łuty 1:3 (0:1)

1. ST Hlinowc 17 69 : 13 49

2. LSV Hory 18 59 : 38 38

3. FSV Łuty 18 35 : 26 35

4. Nat. Němske Pazlicy II 17 46 : 20 34

5. ST Marijina hwězda 18 40 : 27 33

6. ST Lubuš 18 45 : 33 27

7. Módro-běli Minakał 16 38 : 33 23

8. Wós./Skaskow/Kulow II 18 28 : 42 21

9. ST Wulka Dubrawa 16 25 : 34 19

10. Wojerowski FC II 18 31 : 36 17

11. SJ Chrósćicy II 17 27 : 45 17

12. Rakečanske ST II 17 31 : 60 16

13. Zeleno-běli Sepicy 18 24 : 56 11

14. SJ Njebjelčicy 16 15 : 50 5

Wuslědki (18.04.23)

Dienstag, 18. April 2023 geschrieben von:

Kopańca,

wokrjesna wyša liga

Horni kraj-Sprj. – Hnaš.-Dobruša 0:1 (0:0)

TSV Wachau – ST Ćisk 2:0 (0:0)

Ottend.-Okrilla – ST Kinsp./Łuž. 5:1 (2:1)

Kulow – Biskopičanske KT II 0:2 (0:1)

Póst Budyšin – ST Radwor 2:0 (1:0)

Großröhrsdorf – Großnaundorf 1:1 (1:1)

Porchow – Łaz/Běły Chołmc 3:1 (2:1)

Němske Pazlicy – Ralbicy/Hórki 2:3 (1:1)

1. Biskopičanske KT II 22 71 : 16 56

2. Póst Germania Budyšin 21 53 : 21 49

3. Módro-běli Kulow 21 42 : 16 46

4. Natwar Němske Pazlicy 22 64 : 26 45

5. ST Hnašecy-Dobruša 22 66 : 43 42

6. ST Horni kraj-Sprjewja 22 58 : 37 37

7. FV Ottendorf-Okrilla  22 50 : 39 35

8. Sokoł Ralbicy/Hórki 21 38 : 31 32

9. SG Großnaundorf 20 28 : 28 28

10. SC Großröhrsdorf 22 34 : 33 27

11. TSV Wachau 22 44 : 63 26

12. HZ Łaz/Běły Chołmc 22 32 : 41 23

13. ST Radwor 21 34 : 58 19

14. ST Porchow 22 27 : 71 15

15. ST Ćisk 22 23 : 78 9

16. ST Kinspork/Łužnica 22 23 : 86 6

Wuslědki (11.04.23)

Dienstag, 11. April 2023 geschrieben von:

Kopańca, krajna klasa

SV Wesenitzal – BSV 68 Sebnitz 1:1 (0:0)

Rakečanske ST – SJ Chrósćicy 2:0 (1:0)

Nowosólc-Hródk – Niska 0:3 (0:2)

Wesenitzal – Drohotka Ramnow 1:1 (0:0)

Nowosólc-Hródk – Drježdźany  3:1 (2:0)

1. SC Borea Drježdźany 19 67 : 17 47

2. FV Přezjednota Niska 18 68 : 14 46

3. Rotacija Drježdźany 20 44 : 21 44

4. Nowosólc-Hródk 18 34 : 26 28

5. SV Wesenitzal 19 37 : 42 26

6. Rakečanske ST 19 34 : 37 25

7. Drježdźanski SC 1898 20 31 : 35 25

8. VfB Běła Woda 1909 19 34 : 44 25

9. SJ Chrósćicy 17 22 : 16 23

10. Wojerowski FC 18 33 : 29 22

11. SG Weixdorf 20 32 : 42 20

12. Radebergerske ST 20 34 : 64 20

13. TSV Cossebaude 19 30 : 50 16

14. BSV 68 Sebnitz 20 25 : 69 15

15. Drohotka Ramnow 18 33 : 52 11

16. VfB Žitawa (cofnyli) 0 0 : 0 0

wokrjesna wyša liga

Radwor – HZ Łaz/Běły Chołmc 4:3 (2:1)

Horni kraj-Sprjewja – Biskopicy II 0:2 (0:0)

1. Biskopičanske KT II 21 69 : 16 53

2. Póst Germania Budyšin 20 51 : 21 46

3. Módro-běli Kulow 20 42 : 14 46

4. Natwar Němske Pazlicy 21 62 : 23 45

5. ST Hnašecy-Dobruša 21 65 : 43 39

6. ST Horni kraj-Sprjewja 21 58 : 36 37

7. FV Ottendorf-Okrilla 05 21 45 : 38 32

8. Sokoł Ralbicy/Hórki 20 35 : 29 29

9. SG Großnaundorf 19 27 : 27 27

10. 1911 Großröhrsdorf 21 33 : 32 26

11. HZ Łaz/Běły Chołmc 21 31 : 38 23

12. TSV Wachau 21 42 : 63 23

13. ST Radwor 20 34 : 56 19

14. ST Porchow 21 24 : 70 12

15. ST Ćisk 21 23 : 76 9

16. ST Kinspork/Łužnica 21 22 : 81 6

wokrjesna liga, stafla I

TSV Połčnica – HZ Huska/Hodźij 2:1 (0:1)

1. TSV Połčnica 17 49 : 27 38

2. Arnsdorfske KT 17 40 : 24 32

3. ST Kubšicy 17 33 : 24 32

4. TSV Wjazońca 17 45 : 31 30

5. Bretnig-Hauswalde 16 46 : 28 29

6. HZ Huska/Hodźij 16 38 : 28 25

7. Zeleno-běli Bukecy 17 36 : 29 25

8. Traktor Malešecy 17 34 : 33 25

9. ST Bart 17 25 : 32 25

10. TSV Wjernarjecy 17 43 : 46 21

11. HZ Frankenthal 16 20 : 35 15

12. SV Haselbachtal 16 20 : 35 13

Wuslědki (05.04.23)

Mittwoch, 05. April 2023 geschrieben von:

Kopańca, regionalna liga muži

Altglienicke – Carl Zeiss Jena 0:0 (0:0)

Lichtenberg – Berlinski AK 0:2 (0:0)

Erfurt – Viktoria Berlin 0:1 (0:0)

Choćebuz – Hertha BSC II 1:2 (1:1)

Meuselwitz – SV Babelsberg 0:3 (0:3)

Luckenwalde – Kamjeničanski FC 0:0 (0:0)

BFC Dynamo – Greifswaldski KK 5:0 (4:0)

1. FC Čerwjeno-běli Erfurt 26 51 : 23 52

2. FC Energija Choćebuz 25 52 : 22 49

3. VSG Altglienicke 25 50 : 25 46

4. FC Carl Zeiss Jena 25 38 : 15 45

5. BFC Dynamo 26 42 : 31 43

6. BSG Chemija Lipsk 26 39 : 33 43

7. Lok Lipsk 25 41 : 33 41

8. Kamjeničanski FC 26 36 : 26 40

9. FC Viktoria Berlin 26 37 : 32 40

10. SV Babelsberg 26 38 : 33 39

11. Berlinski AK 25 34 : 29 36

12. Greifswaldski KK 26 38 : 37 33

13. Hertha BSC II 25 37 : 46 31

14. FSV Luckenwalde 26 27 : 38 29

15. ZFC Meuselwitz 26 33 : 52 25

16.SV Lichtenberg  26 23 : 51 20

17. Germania Halberstadt 25 22 : 56 12

18. Tennis Borussia Berlin 25 17 : 73 12

Wuslědki (04.04.23)

Dienstag, 04. April 2023 geschrieben von:

Kopańca, wokrjesna wyša liga

Łaz/Běły Chołmc – Něm. Pazlicy 2:3 (1:0)

Hnaš.-Dobruša – Biskopicy II 3:3 (1:2)

H. kraj-Sprjewja – Otten.-Okrilla  1:2 (1:1)

ST Ćisk – ST Porchow4:0 (3:0)

Sokoł – SC Großröhrsdorf 1:0 (1:0)

Kinspork/Łužnica – TSV Wachau 2:7 (1:6)

1. Biskopičanske KT II 20 67 : 16 50

2. Póst Germania Budyšin 20 51 : 21 46

3. Módro-běli Kulow 20 42 : 14 46

4. Natwar Němske Pazlicy 21 62 : 23 45

5. ST Hnašecy-Dobruša 21 65 : 43 39

6. ST Horni kraj-Sprjewja 20 58 : 34 37

7. FV Ottendorf-Okrilla  21 45 : 38 32

8. Sokoł Ralbicy/Hórki 20 35 : 29 29

9. SG Großnaundorf 19 27 : 27 27

10. SC Großröhrsdorf 21 33 : 32 26

11. HZ Łaz/Běły Chołmc 20 28 : 34 23

12. TSV Wachau 21 42 : 63 23

13. ST Radwor 19 30 : 53 16

14. ST Porchow 21 24 : 70 12

15. ST Ćisk 21 23 : 76 9

16. ST Kinspork/Łužnica 21 22 : 81 6

Wokrjesna liga stafla I

Malešecy – Kumwałd/Schönb.  4:3 (0:3)

ST Kubšicy – Arnsdorfske KT 2:0 (1:0)

Wjernarjecy – Bukecy 1:3 (0:1)

ST Wjelećin – TSV Wjazońca 1:3 (1:0)

Bretnig-Hauswalde – Połčnica 1:2 (0:2)

SV Haselbachtal – ST Bart 2:1 (0:1)

1. TSV Połčnica 16 47 : 26 35

2. Arnsdorfske KT 17 40 : 24 32

3. ST Kubšicy 17 33 : 24 32

4. TSV Wjazońca 17 45 : 31 30

5. Bretnig-Hauswalde 16 46 : 28 29

6. HZ Huska/Hodźij 15 37 : 26 25

7. Zeleno-běli Bukecy 17 36 : 29 25

8. Traktor Malešecy 17 34 : 33 25

9. ST Bart 17 25 : 32 25

10. TSV Wjernarjecy 17 43 : 46 21

11. HZ Frankenthal 16 20 : 35 15

12. SV Haselbachtal 16 20 : 35 13

13. HZ Kumwałd/Schönb. 17 30 : 63 13

14. ST Wjelećin 17 24 : 48 9

Wokrjesna liga stafla II

Wojerowski FC II - ST Hlinowc 1:1 (1:0)

FSV Łuty - ST Marijina hwězda 2:1 (1:0)

Wósl./Skask./Kul. II - Rakecy II 1:1 (0:0)

LSV Hory - ST Lubuš2:1 (0:1)

SJ Chrósćicy II - Sepicy 4:1 (2:0)

Neuheiten LND