Wuslědki (05.02.19)

Dienstag, 05. Februar 2019 geschrieben von:

Koparske tabulki dorosta

młodźina E, wokrjesna wyša liga

1. FSV Budissa Budyšin 7 53 : 15 21

2. Jednota Kamjenc 8 45 : 21 18

3. ST Kinspork/Łužnica 8 39 : 26 18

4. TSV Połčnicy 1920 7 44 : 20 15

5. Liegau-Augustusbad II 8 38 : 20 15

6. Módro-běli Kulow 8 31 : 33 6

7. FV Ottendorf-Okrilla 8 23 : 36 6

8. Biskopičanske KT 8 18 : 60 3

9. Wojerowski FC 8 13 : 73 3

młodźina E wokrjesna liga, stafla I

1. ST Hnašecy-DobrušaII 10 105 : 13 30

2. HZ Malešecy/Budyšink 10 81 : 15 27

3. ST 1922 Radwor II 10 88 : 34 24

4. Budissa Budyšin III 10 49 : 34 16

5. Módro-běli Minakał 10 34 : 65 15

6. HZ Bukecy/Kubšicy 10 36 : 54 12

7. ST Wulka Dubrawa 10 28 : 47 11

8. Rakecy II/Njeswačidło 10 24 : 71 10

9. ST Bart 10 28 : 54 9

10. ST Hodźij 10 32 : 55 5

11. Wóspork/Hrodźišćo 10 12 : 75 3

młodźina E, wokrjesna liga stafla II

1. ST Horni kraj Sprjewja 10 110 : 18 30

2. TSV 1859 Wernarjecy 10 106 : 14 27

3. ST Hnašecy-Dobruša 10 98 : 29 24

4. ST Huska 10 49 : 33 18

5. Póst Germ. Budyšin 10 47 : 41 18

6. Budissa Budyšin II 10 52 : 64 15

7. TSV 90 Wjazońca 10 51 : 80 12

8. Motor Kumwałd 10 41 : 51 9

9. TSV Wernarjecy II 10 36 : 58 9

10. SZ Wjelećin 10 16 : 86 1

11. Horni kraj Sprjewja II 10 11 : 143 1

młodźina E, wokrjesna liga stafla III

1. FSV Bretnig-Hauswalde 9 58 : 20 24

2. SC Großröhrsdorf II 9 46 : 22 21

3. Biskopičanske KT II 9 44 : 26 21

4. ST Porchow 9 61 : 33 18

5. Bretnig-Hauswalde II 9 38 : 35 15

6. HZ Frankenthal/Postup Großharthau/

ST Seeligstadt 9 35 : 42 12

7. Arnsdorfske KT 9 12 : 22 10

8. Arnsdorfske KT II 9 24 : 50 6

9. ST Zemicy-Tumicy 9 15 : 63 4

10. ST Porchow II 9 25 : 45 2

młodźina E, wokrjesna liga stafla IV

1. SC Großröhrsdorf II 10 108 : 23 24

2. ST Haselbachtal 10 69 : 19 24

Wuslědki (04.02.19)

Montag, 04. Februar 2019 geschrieben von:

Kopańca, 3. liga

Münster – Kaiserslautern 2:0 (2:0)

Würzburger Kickers – Aalen 2:1 (1:0)

Meppen – Uerdingen  3:2 (0:0)

Mnichow – Osnabrück 1:2 (0:1)

Großaspach – VfL Lotte 0:1 (0:0)

Halleski FC – Jena0:0 (0:0)

Karlsruhe – Köln3:1 (0:1)

Wiesbaden – Rostock 2:0 (1:0)

Unterhaching - Choćebuz wupad

1. VfL Osnabrück 22 33 : 16 47

2. Karlsruheski SC 21 37 : 21 42

3. Halleski FC 22 26 : 19 40

4. KFC Uerdingen 05 22 28 : 29 37

5. SV Wehen Wiesbaden 22 42 : 30 36

6. SpVgg Unterhaching 20 42 : 20 35

7. SC Preußen Münster 22 30 : 29 33

8. FC Würzburger Kickers 22 33 : 26 30

9. 1. FC Kaiserslautern 22 25 : 32 28

10. TSV 1860 Mnichow 22 32 : 26 27

11. Přećeljo sporta Lotte 22 22 : 26 27

12. F.C. Hansa Rostock 22 27 : 34 27

13. FSV Zwickau 20 25 : 23 25

14. SV Meppen 22 29 : 33 25

15. FC Energija Choćebuz 21 27 : 34 23

16. FC Carl Zeiss Jena 22 27 : 37 23

17. SC Fortuna Köln 22 21 : 39 23

18. SG Großaspach 22 16 : 23 21

19. VfR Aalen 21 25 : 34 17

20. Eintr. Braunschweig 21 23 : 39 17

wokrjesna liga, stafla 1

Kubšicy – Ottendorf-Okrilla 1:1 (0:1)

Wjernarjecy – Bart3:1 (3:0)

1. TSV Wachau 15 66 : 25 32

2. ST Wjelećin 15 37 : 24 30

3. Horni kraj-Sprjewja II 14 47 : 16 29

4. SC Großröhrsdorf II 15 33 : 24 26

5. Arnsdorfske KT 14 41 : 24 25

6. FV Ottendorf-Okrilla 13 32 : 23 25

7. Biskopičanske KT II 14 39 : 36 21

8. ST Budyšin 14 22 : 23 21

9. ST Kubšicy 14 31 : 36 20

10. TSV Wjernarjecy 13 35 : 42 19

11. Bretnig-Hauswalde 15 25 : 43 19

12. SV Frankenthal 14 30 : 36 16

13. HZ Huska/Hodźij 14 15 : 38 13

14. Lomnitz-Großnaund. II 14 17 : 38 11

15. Germania Budyšin II 13 17 : 42 10

16. ST Bart 15 17 : 34 5

Wuslědki (31.01.19)

Donnerstag, 31. Januar 2019 geschrieben von:

Kopańca, 3. liga

VfL Lotte – TSV Mnichow 1:1 (0:1)

Fortuna Köln – Halleski FC 0:1 (0:0)

Carl Zeiss Jena – Münster 0:0 (0:0)

Kaiserslautern – Großaspach 2:0 (1:0)

Osnabrück – Meppen 1:0 (1:0)

Choćebuz – Wiesbaden 2:3 (0:3)

Zwickau – Karlsruheski SC wupad

Braunschweig – Rostock 2:0 (0:0)

Uerdingen – Würzburger Kickers 0:3 (0:1)

1. VfL Osnabrück  21  31 : 15  44

2. Karlsruheski SC  20  34 : 20  39

3. Halleski FC  21  26 : 19  39

4. KFC Uerdingen 05  21  26 : 26  37

5. SpVgg Unterhaching  20  42 : 20  35

6. SV Wehen Wiesbaden  21  40 : 30  33

7. SC Preußen Münster  21  28 : 29  30

8. 1. FC Kaiserslautern  21  25 : 30  28

9. TSV 1860 Mnichow  21  31 : 24  27

10. FC Würzburger Kickers  21  31 : 25  27

11. F.C. Hansa Rostock  21  27 : 32  27

12. FSV Zwickau  20  25 : 23  25

13. Přećeljo sporta Lotte  21  21 : 26  24

14. FC Energija Choćebuz  21  27 : 34  23

15. SC Fortuna Köln  21  20 : 36  23

16. SV Meppen  21  26 : 31  22

17. FC Carl Zeiss Jena  21  27 : 37  22

18. Sonnenh. Großaspach  21  16 : 22  21

19. VfR Aalen  20  24 : 32  17

20. Eintr. Braunschweig  21  23 : 39  17

Wuslědki (30.01.19)

Mittwoch, 30. Januar 2019 geschrieben von:

Tabulce koparskeho dorosta

młodźina D, wokrjesna liga, stafla II

1. Liegau-Augustusbad II 9 64 : 8 25

2. Drohotka Ramnow 9 56 : 16 20

3. SG Großnaundorf 9 46 : 27 18

4. TSV Wachau II 9 54 : 41 15

5. Liegau-Augustusbad II  8 50 : 22 13

6. HZ Kinspork/Łužnica II/

Zeleno-běli Sepicy 9 28 : 41 12

7. HZ Hlinowc/

ST Marijina hwězda 9 22 : 35 12

8. HZ Großnaundorf II/

Lomnitzer SV 9 21 : 50 6

9. HZ Postup Großharthau/

Drjewnica/Seeligstadt 9 15 : 54 6

10. HZ Bretnig-Hauswalde/

Drohotka Ramnow II 8 17 : 79 3

młodźina D, wokrjesna liga, stafla III

1. HZ Łaz/Běły Chołmc 9 49 : 9 24

2. HZ Němske Pazlicy/Wóslink/Skaskow

ST Běła-Cunnersdorf 9 48 : 26 19

3. HZ Wětnica/Hola/Nadrózna

Hrabowka/Njedźichow 9 43 : 25 19

4. SJ Njebjelčicy 9 40 : 32 14

5. Wojerowski FC II 9 33 : 34 13

6. HZ Módro-běli Njeswačidło/

Rakečanske ST II 9 33 : 30 10

7. Sokoł Ralbicy/Hórki 9 26 : 55 10

8. HZ LSV Hory/ST Ćisk 9 11 : 24 8

9. Módro-běli Kulow 9 15 : 40 7

10. SJ Chrósćicy 9 10 : 33 3

Wuslědki (24.01.19)

Donnerstag, 24. Januar 2019 geschrieben von:

Wolejbulowej tabulce

wobwodna liga – mužojo

1. Volleys Koblicy  11 33 : 5 33

2. CVJM Zhorjelc 10 27 : 13 25

3. Viktoria Worklecy 9 22 : 13 18

4. ST Wulka Dubrawa 11 17 : 24 13

5. Módro-běli Wojerecy II 9 16 : 15 12

6. TSV Niederoderwitz 10 13 : 24 10

7. TSV Kundraćicy 9 13 : 23 8

8. MSV Bautzen 04 II 10 15 : 25 8

9. OSSV Kamjenc 9 10 : 24 5

wobwodna liga – žony

1. Módro-běłe Wojerecy 10 30 : 13 26

2. CVJM Zhorjelc 9 25 : 10 21

3. TSV Kundraćicy 9 21 : 13 18

4. Ochranowske wolejfantki 9 18 : 17 15

5. JTVG Koblicy 10 18 : 22 14

6. OSC Lubij 10 17 : 19 13

7. ST Kupoj-Nowa Łuka 9 14 : 23 8

8. HZ Pančicy-Worklecy 9 13 : 22 8

9. VV Žitawa 9 9 : 26 3

dypkowej hrě žonow:

26.01. 14:00   HZ Pančicy-Worklecy –

TSV Kundraćicy

(we Worklecach)

26.01. 16:00 HZ Pančicy-Worklecy –

Módro-běłe Wojerecy

(we Worklecach)

Wuslědki (17.01.19)

Donnerstag, 17. Januar 2019 geschrieben von:

Tabulki koparskeho dorosta

młodźina C, wokrjesna liga-stafla I

1. Budissa Budyšin II 8 36 : 7 22

2. Póst Germania Budyšin 8 25 : 18 14

3. Wulka Dubrawa/Radwor 7 27 : 14 13

4. HZ Bukecy/Kubšicy 8 15 : 18 13

5. HZ Załom/Wopaka/

Wjernarjecy 7 13 : 9 12

6. TSV Połčnica 8 18 : 17 12

7. HZ Horni kraj Sprjewja/

Hnašecy-Dobruša 8 17 : 28 7

8. HZ Huska/Palow-Stachow 8 18 : 36 4

9. HZ Ramnow/Bretnig 8 15 : 37 3

młodźina C, wokrjesna liga-stafla II

1. TSV Połčnica 8 45 : 9 22

2. ST Kinspork/Łužnica 8 29 : 7 21

3. HZ Kamjenc/Biskopicy II 8 26 : 15 14

4. HZ Ćisk/Hory/

HZ Łaz/Běły Chołmc 8 23 : 20 13

5. HZ Ralbicy/Hórki/Kulow 8 16 : 13 12

6. Arnsdorfske KT 8 12 : 23 8

7. HZ Chrósćicy/Njebjelčicy 8 17 : 28 7

8. HZ Ottendorf-Okrilla/

Hermsdorfske KT 8 11 : 20 5

9. HZ Němske Pazlicy/

Běła/Cunnersdorf 8 11 : 55 1

młodźina C, wokrjesna liga-stafla III

1. HZ Njeswačidło/Rakecy 7 42 : 8 17

2. TSV Wachau II 7 28 : 10 15

3. TSV Wjazońca 7 42 : 17 13

4. HZ Großnaund./Lomnitz 7 26 : 17 12

5. HZ Łužica 7 26 : 18 11

6. ST Bart 7 23 : 25 9

7. HZ Hlinowc/Halštrow 7 18 : 47 3

8. TSV Wóspork/Hrodźišćo 7 10 : 73 0

młodźina D, wokrjesna wyša liga

1. TSV Połčnica 11 69 : 27 30

2. HZ Ottendorf-Okrilla/

Hermsdorfske KT 11 62 : 26 27

3. Budissa Budyšin II 10 59 : 35 19

4. Motor Kumwałd 11 32 : 25 19

5. ST Radwor II 11 60 : 36 17

6. ST Kinspork/Łužnica 10 36 : 22 17

7. ST Jednota Kamjenc II 11 39 : 41 17

8. TSV Połčnica 11 54 : 52 13

9. Arnsdorfske KT 11 27 : 57 13

10. SC Großröhrsdorf II 11 33 : 38 12

11. Biskopičanske KT II 11 24 : 64 4

12. Rakečanske ST 11 13 : 85 1

młodźina D, wokrjesna liga-stafla I

Wuslědki (16.01.19)

Mittwoch, 16. Januar 2019 geschrieben von:

Kopańca, 3. liga

Wiesbaden – Aalen2:1 (2:1)

Karlsruhe – Braunschweig  1:1 (0:1)

Würzburg – Osnabrück 1:2 (1:1)

Meppen – Přećeljo sporta Lotte 2:0 (2:0)

1860 Mnichow – Kaiserslautern 2:1 (0:0)

Preußen Münster – Köln 0:2 (0:1)

Halle – Zwickau2:0 (1:0)

Rostock – Choćebuz0:2 (0:1)

Unterhaching – Uerdingen  4:0 (3:0)

Sonnenhof Großaspach – Jena 0:0 (0:0)

1. VfL Osnabrück 20 30 : 15 41

2. Karlsruheski SC 20 34 : 20 39

3. KFC Uerdingen 05 20 26 : 23 37

4. Halleski FC 20 25 : 19 36

5. SpVgg Unterhaching 20 42 : 20 35

6. SV Wehen Wiesbaden 20 37 : 28 30

7. SC Preußen Münster 20 28 : 29 29

8. F.C. Hansa Rostock 20 27 : 30 27

9. TSV 1860 Mnichow 20 30 : 23 26

10. FSV Zwickau 20 25 : 23 25

11. 1. FC Kaiserslautern 20 23 : 30 25

12. FC Würzburger Kickers 20 28 : 25 24

13. Přećeljo sporta Lotte 20 20 : 25 23

14. FC Energija Choćebuz 20 25 : 31 23

15. SC Fortuna Köln 20 20 : 35 23

16. SV Meppen 20 26 : 30 22

17. SG Großaspach 20 16 : 20 21

18. FC Carl Zeiss Jena 20 27 : 37 21

19. VfR Aalen 20 24 : 32 17

20. Eintr. Braunschweig 20 21 : 39 14

Wuslědki (15.01.19)

Dienstag, 15. Januar 2019 geschrieben von:

Tabulki koparskeho dorosta

młodźina B, wokrjesna liga-stafla I

1. HZ Radwor/Wulka Dubr. 7 28 : 4 19

2. ST Horni kraj Sprjewja 7 23 : 4 15

3. Póst Germania Budyšin 7 31 : 6 14

4. HZ Bukecy/Kubšicy/

TSV Wóspork/Hrodźišćo 6 18 : 17 8

5. HZ Huska/Hodźij/Palow 7 13 : 29 7

6. HZ Załom/Wopaka/Wjern. 7 11 : 31 4

7. ST Hnašecy-Dobruša 5 4 : 19 3

8. SZ Wjelećin 6 4 : 22 3

młodźina B, wokrjesna liga-stafla II

1. TSV Połčnica 8 59 : 9 24

2. SC Großröhrsdorf II 8 36 : 11 19

3. FV Ottendorf-Okrilla  8 27 : 14 16

4. ST Kinspork/Łužnica 8 21 : 16 14

5. Hermsdorfske KT 8 16 : 22 9

6. Großnaundorf/Lomnitz 8 14 : 30 9

7. Arnsdorfske KT 8 24 : 37 6

8. FSV Bretnig-Hauswalde 8 15 : 32 5

9. SV Liegau-Augustusbad 8 9 : 50 3

młodźina B, wokrjesna liga-stafla III

1. HZ Kamjenc/Biskopicy 7 75 : 6 19

2. HZ Běła-Cunnersdorf/Natwar Němske  Pazlicy 7 37 : 15 15

3. HZ Ćisk/Hory/

HZ Łaz/Běły Chołmc 7 28 : 19 14

4. HZ Jězorina 7 28 : 24 12

5. SV Haselbachtal  7 20 : 31 6

6. HZ Marijina hwězda/SJ Njebjelčicy 

 7 13 : 41 6

7. TSV Połčnica 7 11 : 31 4

8. Zeleno-běli Sepicy 7 19 : 64 4

Wuslědki (10.01.19)

Donnerstag, 10. Januar 2019 geschrieben von:

Tabulka koparskeho dorosta

młodźina A, koparska wokrjesna liga

HZ Kubšicy/Bukecy 12 86 : 11 36

HZ Ottendorf-O./Hermsd. 13 74 : 22 30

HZ Radwor/Wulka Dubr. 13 39 : 17 29

HZ Horni kraj Sprjewja/Hnašecy-Dobruša

 11 38 : 17 25

Póst Germania Budyšin 12 45 : 34 19

HZ Němske Pazlicy/Běła/Cunnersdorf 

 13 39 : 51 19

TSV Wachau 13 51 : 60 18

HZ Jednota Kamjenc/Kinspork/Łužnica 

 12 29 : 38 16

HZ Großnaund./Lomnitz 13 29 : 31 15

 HZ Ramnow/Bretnig-Hausw./Porchow 

 13 32 : 44 15

HZ Ćisk/Hory/HZ Łaz/Běły Chołmc

 13 31 : 39 11

HZ Rakecy/Njeswačidło 13 27 : 56 10

SJ Chrósćicy 11 21 : 30 8

HZ Bart/Budissa Budyšink/Malešecy

 12 4 : 95 0

Wuslědki (07.01.19)

Montag, 07. Januar 2019 geschrieben von:

Wokrjesna klasa mužojo, stafla sewjer

1. SC Wojerecy   5 10 : 1  10

2. Módro-běli Wojerecy III   5 8 : 3  8

3. Módro-běli Wojerecy IV   4 6 : 4  4

4. ST Kupoj-Nowa Łuka III   5 2 : 8  2

5. Viktoria Worklecy II    5 0 : 10  0

07.01.  19:00 Sokoł Budyšin –

  MSV Budyšin 04 IV

07.01. 20:00 Sokoł Budyšin –

TSV Wóspork

Wokrjesna klasa mužojo, stafla wuchod

1. SZ Budyšin sewjer   8 13:5  12

2. ST Chróstawa   4 8:0 8

3. Sokolnik Wjazońca   4 8:1 8

4. ST Marijina hwězda   6 8: 6 8

5. ST Hnašecy-Dobruša   4 4: 5 4

6. TSV Wóspork/Hrodźišćo   6 3:10 2

7. MSV Budyšin 04 IV   6 3:12 0

8. Sokoł Budyšin   4 0: 8 0

09.01. 19:00 ST Chróstawa –

  ST Marijina hwězda

(w Chróstawje)

09.01. 20:00 ST Marijina hwězda –

Sokolnik Wjazońca

(w Chróstawje)

Anzeige