Wuslědki (26.09.16)

Montag, 26. September 2016 geschrieben von:

Wokrjesna wyša koparska liga

Motor Kumwałd – Wojerowski FC 2:1 (2:0)

Póst Budyšin – Módro-běli Kulow 0:2 (0:1)

Połčnica – Rakečanske ST 2:2 (0:2)

Hnašecy-Dobruša – Ćisk  2:0 (1:0)

Hory – Zeleno-běli Bukecy 6:0 (3:0)

Ralbicy/Hórki – Droh. Ramnow 5:1 (2:0)

Wjelećin – Großröhrsdorf 2:2 (0:0)

Kinsp./Łužnica – Otten.-Okrilla 6:1 (2:0)

1. ST Ćisk  6 17  :  2 15

2. ST Kinspork/Łužnica 6 16  :  7 12

3. Rakečanske ST 6 12  :  9 11

4. Sokoł Ralbicy/Hórki 6 16  :  9 10

5. Wojerowski FC 6 13  :  8 10

6. Motor Kumwałd 6 13  :  11 10

7. ST Hnašecy-Dobruša 6 10  :  11 10

8. Módro-běli Kulow 6 15  :  10 9

9. SC Großröhrsdorf 6 6  :  5 9

10. Póst Germania Budyšin 6 7  :  13 7

11. TSV Połčnica  6 9  :  14 6

12. FV Ottendorf-Okrilla V 6 9  :  16 6

13. LSV Hory  6 17  :  15 5

14. Drohotka Ramnow 6 11  :  12 5

15. Zeleno-běli Bukecy 6 13  :  24 5

16. ST Wjelećin 6 9  :  27 2

Wuslědki (22.09.16)

Donnerstag, 22. September 2016 geschrieben von:

Regionalna koparska liga

Auerbach – Energija Choćebuz 0:4 (0:2)

Budissa Budyšin – Hertha BSC II 2:3 (0:3)

1.Jena 7 19  :  1 21

2.Hertha BSC II 7 13  :  7 16

3.RB Lipsk II 7 8  :  6 14

4.Lok Lipsk 7 11  :  6 13

5.FC Viktoria 7 15  :  6 12

6.Energija Choćebuz 7 10  :  5 12

7.BFC Dynamo 7 15  :  6 11

8.Babelsberg 03 7 11  :  10 11

9.Schönberg 7 10  :  12 10

10.Neugersdorf 7 12  :  9 9

11.Berlinski AK 7 7  :  9 9

12.Nordhausen 7 10  :  13 9

13.Fürstenwalde 7 5  :  11 9

14.Auerbach 7 4  :  12 7

15.Budissa Budyšin 7 8  :  13 4

Wuslědki (21.09.16)

Mittwoch, 21. September 2016 geschrieben von:

Wokrjesna koparska liga, stafla II

Módro-běli Njeswačidło – Łuty 1:1 (0:0)

ST Lubuš – HZ Wulke Ždźary 0:2 (0:1)

ST Radwor – Sokoł Ralbicy II 6:0 (6:0)

Wojerowski FC II – ST Ćisk II 0:1 (0:0)

1. HZ Wulke Ždźary 5 16  :  6 15

2. ST 1922 Radwor 5 18  :  5 12

3. ST Ćisk II 5 13  :  5 12

4. Wojerowski FC II 5 12  :  12 9

5. LSV Bluń  5 11  :  7 8

6. HZ Łaz/Běły Chołmc 5 13  :  8 7

7. FSV Łuty 5 9  :  8 7

7. ST Lubuš 5 9  :  8 7 

9. Rakečanske ST II 5 6  :  11 7

10. Nowe Město n. Sprj. II 5 3  :  10 6

11. Módro-běli Njeswačidło 5 9  :  9 5

12. LSV Hory II 5 8  :  10 4

13. ST Nadrózna Hrabowka 5 4  :  14 1

14. Sokoł Ralbicy/Hórki II 5 4  :  22 0

wokrjesna wyša liga

Módro-běli Kulow – ST Wjelećin 7:2 (3:1)

ST Ćisk – Sokoł Ralbicy/Hórki 2:0 (1:0)

1. ST Ćisk  5 17  :  0 15

2. Wojerowski FC 5 12  :  6 10

3. Rakečanske ST 5 10  :  7 10

4. ST Kinspork/Łužnica 5 10  :  6 9

5. SC Großröhrsdorf 5 4  :  3 8

6. Sokoł Ralbicy/Hórki 5 11  :  8 7

7. Motor Kumwałd 5 11  :  10 7

Wuslědki (19.09.16)

Montag, 19. September 2016 geschrieben von:

Krajna koparska klasa

Chrósćicy – Drježdźanski SC 0:4 (0:1)

Trjebin – Biskopicy II 5:1 (2:0)

1. Radebeul 4 6  :  3 9

2. Horni kraj Sprjewja 4 9  :  6 7

3. Drježdźanski SC 3 12  :  5 6

4. Neugersdorf II 3 8  :  5 6

4. Laubegast 3 8  :  5 6

6. Trjebin 3 10  :  9 6

7. Zschachwitz 4 8  :  10 6

8. Weixdorf 4 7  :  9 6

9. Mužakow 3 6  :  5 4

10. Nowosólc-Hródk 3 5  :  6 4

11. Nowe Město 3 3  :  5 3

12. Biskopicy II 3 4  :  9 1

13. Chrósćicy 4 4  :  13 0

wokrjesna wyša liga

Módro-běli Kulow – ST Wjelećin 7:2 (3:1)

ST Ćisk – Sokoł Ralbicy/Hórki 2:0 (1:0)

1. ST Ćisk  5 17  :  0 15

2. Wojerowski FC 5 12  :  6 10

3. Rakečanske ST 5 10  :  7 10

4. ST Kinspork/Łužnica 5 10  :  6 9

5. SC Großröhrsdorf 5 4  :  3 8

6. Sokoł Ralbicy/Hórki 5 11  :  8 7

Wuslědki (15.09.16)

Donnerstag, 15. September 2016 geschrieben von:

Regionalna koparska liga

Berlinski AK – Budissa Budyšin 4:1 (3:1)

Energija Choćebuz – Meuselwitz 1:0 (0:0)

1. Jena 6 16  :  1 18

2. Hertha BSC II 6 10  :  5 13

3. RB Lipsk II 6 7  :  5 13

4. FC Viktoria 6 15  :  4 12

5. Lok Lipsk 6 8  :  6 10

6. Schönberg 6 10  :  9 10

6. Babelsberg 03 6 10  :  9 10

8. Berlinski AK 6 7  :  6 9

9. Energija Choćebuz 6 6  :  5 9

10. Nordhausen 6 10  :  10 9

11. BFC Dynamo 6 12  :  6 8

12. Auerbach 6 4  :  8 7

Wuslědki (14.09.16)

Mittwoch, 14. September 2016 geschrieben von:

Wokrjesny pokal – kopańca

Hermsdorf II – Lubuš II6:4 (3:2)

Hnašecy-D. – Mały Wjelkow 4:0 (3:0)

HZ Budyšink – Biskopicy III 1:9 (0:6)

Mały Wosyk – Šćeńca 7:1 (3:0)

Kinspork/Łužnica II – Bretnig II 9:0 (4:0)

Sepicy II – Němske Pazlicy II 7:6 (0:0)

Pančicy II – Hlinowc 3:1 (0:1)

Njeswačidło II – Bukecy II 0:2 (0:1)

Wuslědki (13.09.16)

Dienstag, 13. September 2016 geschrieben von:

Wokrjesna koparska liga, stafla III

Liegau-Augustus. – ST Mar. hwězda 0:1 (0:1)

Wóslink/Skaskow – Němske Pazlicy 2:3 (0:1)

1. Arnsdorfske KT 4 11  :  1 10

2. SG Großnaundorf 4 14  :  5 8

3. SC Großröhrsdorf II 4 10  :  3 8

4. SJ Njebjelčicy 4 7  :  4 8

5. Natwar Němske Pazlicy 4 10  :  8 8

6. SG Frankenthal 4 9  :  8 7

7. TSV Wachau 4 8  :  8 5

8. SV Haselbachtal 4 4  :  4 4

9. Zeleno-běli Sepicy 4 8  :  10 4

10. SZ Wóslink/Skaskow 4 6  :  9 4

11. ST Marijina hwězda 4 5  :  9 4

12. Liegau-Augustusbad 4 4  :  7 2

13. SV Hermsdorf 4 3  :  12 2

14. ST Drjewnica 4 3  :  14 0

Wuslědki (12.09.16)

Montag, 12. September 2016 geschrieben von:

Krajna koparska klasa

Nowe Město – Zschachwitz 3:1 (3:0)

Drježdźanski SC – Trjebin 7:2 (2:0)

Neugersdorf II – Weixdorf 4:2 (2:1)

Biskopicy II – Horni kraj Sprjewja 1:1 (0:1)

Mužakow – Radebeul 2:0 (1:0)

Nowosólc-Hródk – Chrósćicy 3:2 (1:1)

1. Horni kraj Sprjewja 3 7  :  3 7

2. Radebeul 3 4  :  3 6

3. Zschachwitz 3 7  :  7 6

4. Mužakow 2 4  :  2 4

5. Nowosólc-Hródk 2 5  :  4 4

6. Drježdźanski SC 2 8  :  5 3

7. Laubegast 2 5  :  3 3

8. Neugersdorf II 2 5  :  4 3

9. Nowe Město 3 3  :  5 3

10. Trjebin 2 5  :  8 3

11. Weixdorf 3 4  :  7 3

12. Biskopicy II 2 3  :  4 1

13. Chrósćicy 3 4  :  9 0

Wuslědki (06.09.16)

Dienstag, 06. September 2016 geschrieben von:

Regionalna koparska liga

Schönberg – Energija Choćebuz 2:1 (1:1)

1. Jena 5 12  :  0 15

2. Schönberg 5 10  :  6 10

3. Lokomotiwa Lipsk 5 8  :  5 10

3. Hertha BSC II 5 8  :  5 10

5. RB Lipsk II 5 6  :  5 10

6. FC Viktoria 5 10  :  4 9

7. Nordhausen 5 10  :  5 9

8. Babelsberg 03 5 9  :  8 9

9. BFC Dynamo 5 11  :  5 7

10. Auerbach 5 4  :  6 7

11. Energija Choćebuz 5 5  :  5 6

12. Berlinski AK 5 3  :  5 6

13. Fürstenwalde 5 3  :  10 5

14. Budissa Budyšin 5 5  :  6 4

15. Neugersdorf 5 7  :  9 3

16. Meuselwitz 5 1  :  6 2

17. Neustrelitz 5 2  :  11 1

Wuslědki (05.09.16)

Montag, 05. September 2016 geschrieben von:

Wokrjesna koparska liga, stafla II

HZ Łaz/Běły Chołmc – Woj. FC II 7:0 (1:0)

LSV Hory II – LSV Bluń 1:1 (1:1)

HZ Wulke Ždźary – FSV Łuty 4:3 (3:1)

ST Ćisk II – Rakečanske ST II 4:0 (2:0)

Nowe Město n. Sprjewju II

– Módro-běli Njeswačidło 2:0 (0:0)

Sokoł Ralbicy/Hórki II – Lubuš 0:4 (0:3)

Nadr. Hrabowka – Radwor 2:5 (1:3)

1. HZ Wulke Ždźary 4 14  :  6 12

2. ST 1922 Radwor 4 12  :  5 9

3. Wojerowski FC II 4 12  :  11 9

4. HZ Łaz/Běły Chołmc 4 12  :  5 7

5. ST Lubuš 3 8  :  2 7

6. ST Ćisk 1993 II 3 8  :  4 6

7. FSV Łuty 4 8  :  7 6

8. Rakečanske ST II 4 5  :  10 6

9. LSV Bluń 74 4 8  :  6 5

10. Módro-běli Njeswačidło 4 8  :  8 4

11. LSV Hory 1990 II 4 8  :  9 4

12. LSV Nowe Město n. S. II 4 2  :  10 3

13. ST Nadrózna Hrabowka 4 3  :  13 0

14. Sokoł Ralbicy/Hórki II 4 4  :  16 0

wokrjesna klasa, stafla II

Šćeńca – Hlinowc 2:2 (1:1)

Něm. Pazlicy II – Mały Wjelkow 1:1 (1:0)

Chrósćicy II – Wětnica/Hola 3:3 (1:1)

Njebjelčicy II – Mó.-bě. Kulow II 3:1 (1:0)

FSV Łuty II – ST Lubuš II 1:3 (0:1)

1. ST Wětnica/Hola 4 17  :  5 10

2. ST Hlinowc 4 16  :  6 10

3. SJ Chrósćicy 1981 II 4 15  :  10 10

4. SJ Njebjelčicy II 4 14  :  8 7

5. HZ Łaz/Běły Chołmc II 3 9  :  8 6

6. Natw. Němske Pazlicy II 4 8  :  8 4

7. FSV Šćeńca 4 9  :  14 4

8. ST Lubuš II 4 8  :  11 3

9. HZ Wulke Ždźary II 3 3  :  6 3

10. Módro-běli Kulow II 4 6  :  14 3

11. FSV Łuty II 4 5  :  14 3

12. SV Kleinwelka 4 9  :  15 2

Anzeige

  • Serbska lajska dźiwadłowa skupina Šunow-Konjecy je swoju nowu komediju "Ludźo njedźiwaće so" 9. nowembra prapremjernje w Šunowskej Fabrikskej hospodźe předstajiła. tule namakaće někotre impresije z inscenacije. 

Tohorunja tón kónc tydźenja su w Ketl