Kopańca, wokrjesna liga, stafla II
Wojerecy II – SV Haselbachtal 3:1 (1:1)
Wulka Dubrawa – Malešecy 0:2 (0:5)
HZ Łaz/Běły Chołmc – ST Ćisk II 1:2 (0:0)
FSV Łuty – ST Marijina hwězda 0:4 (0:4)
Wulke Ždźary – Nadr. Hrabowka 2:2 (0:2)
ST Lubuš – SJ Njebjelčicy 1:3 (0:2)
Rakecy II/Šćeńca – SJ Chrósćicy II 1:1 (1:0)
1. ST Marijina hwězda 11 35 : 4 30
2. ST Ćisk II 11 27 : 7 30
3. HZ Łaz/Běły Chołmc 11 31 : 12 23
4. Traktor Malešecy 11 25 : 12 21
5. HZ Wulke Ždźary 12 17 : 14 20
6. ST Lubuš 11 17 : 11 18
7. Wojerowski FC II 11 17 : 13 18
8. FSV Łuty 11 20 : 18 14
9. SJ Chrósćicy II 11 17 : 21 13
10. Nadrózna Hrabowka 11 17 : 23 12
11. 1896 Wulka Dubrawa 12 18 : 29 11
12. SV Haselbachtal 11 13 : 22 10
13. SJ Njebjelčicy 11 10 : 19 10
14. ST Mały Wosyk 11 13 : 45 6
15. HZ Rakecy II / Šćeńca 12 8 : 35 2
wokrjesna klasa, stafla III
1. SZ Wóslink/Skaskow 9 31 : 11 25
2. LSV Bluń 9 32 : 17 19
3. Němske Pazlicy II 9 29 : 20 18
4. LSV Hory II 9 31 : 18 17
5. Módro-běli Njeswačidło 8 18 : 17 14
6. Módro-běli Kulow II 9 16 : 21 10
7. Zeleno-běli Sepicy 8 20 : 18 9
8. HZ Łaz/Běły Chołmc II 9 16 : 34 9
9. ST Lubuš II 9 12 : 27 5
Kopańca, wokrjesna wyša liga
Wojerecy – SG Großnaundorf 3:1 (0:1)
TSV Połčnica – Motor Kumwałd 1:3 (0:0)
Bukecy – Hnašecy-Dobruša 1:0 (1:0)
LSV Hory – Módro-běli Kulow wupad
Sokoł Ralbicy/Hórki – Budyšin 3:1 (0:0)
Radwor – Kinspork/Łužnica 1:1 (1:0)
Němske Pazlicy – Porchow 1:1 (0:0)
Ramnow – Rakečanske ST 1:0 (1:0)
1. Rakečanske ST 12 37 : 4 33
2. Módro-běli Kulow 11 24 : 11 24
3. Sokoł Ralbicy/Hórki 11 24 : 16 23
4. LSV Hory 12 26 : 19 21
5. Drohotka Ramnow 12 25 : 19 21
6. Póst Germania Budyšin 12 31 : 24 20
7. Natwar Němske Pazlicy 12 18 : 13 19
8. Motor Kumwałd 12 23 : 27 19
9. Wojerowski FC 12 29 : 20 18
10. ST Kinspork/Łužnica 12 19 : 20 16
11. TSV Połčnica 13 22 : 31 16
12. SG Großnaundorf 12 24 : 28 12
13. ST Hnašecy-Dobruša 11 20 : 24 11
14. Zeleno-běli Bukecy 12 16 : 41 10
15. ST Porchow 12 13 : 34 5
16. ST Radwor 12 12 : 32 2
sakski krajny pokal
Jednota Kamjenc – FSV Zwickau 1:4 (1:2)
Kamjeničanski FC – Biskopicy II 2:1 (1:1)
Laubegast – Budissa Budyšin 2:4 (1:1)
Fortuna Trjebin – Chemija Lipsk 3:6 (2:2)
po podlěšenju
Kopańca, wokrjesna wyša liga
1. Rakečanske ST 11 37 : 3 33
2. Módro-běli Kulow 11 24 : 11 24
3. Póst Germ. Budyšin 11 30 : 21 20
4. LSV Hory 11 23 : 16 20
5. Sokoł Ralbicy/Hórki 10 21 : 15 20
6. Drohotka Ramnow 11 24 : 19 18
7. Natwar Němske Pazlicy 11 17 : 12 18
8. Motor Kumwałd 11 20 : 26 16
9. Wojerowski FC 11 26 : 19 15
10. ST Kinspork/Łužnica 11 18 : 19 15
11. TSV Połčnica 11 18 : 25 15
12. SG Großnaundorf 11 23 : 25 12
13. ST Hnašecy-Dobruša 10 20 : 23 11
14. Zeleno-běli Bukecy 11 15 : 41 7
15. ST Porchow 11 12 : 33 4
16. ST Radwor 11 11 : 31 1
wokrjesna liga, stafla I
Großröhrsdorf II – Wachau 3:1 (0:0)
Germania Budyšin II – Wjelećin 1:4 (0:3)
Huska/Hodźij – Horni kraj II 0:6 (0:3)
Bart – Kubšicy0:1 (0:0)
Ottendorf-Okrilla – Frankenthal 2:0 (1:0)
Biskopicy II – Wjernarjecy 4:0 (2:0)
Lomnitz II – ST Budyšin 0:3 (0:1)
Bretnig-Hauswalde – Arnsdorf1:4 (0:3)
čoło tabulki
1. TSV Wachau 11 51 : 21 22
2. Arnsdorfske KT 11 31 : 19 22
3. FV Ottendorf-Okrilla 10 25 : 15 21
4. Horni kraj-Sprjewja II 10 35 : 14 19
Kopańca, 3. liga
Kaiserslautern – Choćebuz 0:2 (0:0)
Münster – Mnichow0:0 (0:0)
Großaspach – Braunschweig 1:1 (0:0)
Přećeljo sporta Lotte – Aalen 1:1 (0:0)
Carl Zeiss Jena – Rostock 1:1 (0:0)
Zwickau – Unterhaching 2:2 (1:1)
Karlsruhe – Würzburg 2:1 (1:0)
Halle – Meppen2:1 (2:0)
Köln – Wiesbaden0:7 (0:4)
čoło tabulki
1. VfL Osnabrück 13 18 : 8 26
2. SC Preußen Münster 14 23 : 15 26
3. SV Wehen Wiesbaden 14 30 : 20 23
4. Halleski FC 14 17 : 14 23
4. Karlsruheski SC 14 17 : 14 23
6. KFC Uerdingen 05 13 15 : 16 22
7. F.C. Hansa Rostock 14 20 : 22 22
8. SpVgg Unterhaching 14 21 : 15 21
9. 1. FC Kaiserslautern 14 20 : 19 20
10. TSV 1860 Mnichow 14 22 : 15 18
11. Würzburger Kickers 14 20 : 17 18
12. FC Energija Choćebuz 14 17 : 20 18
13. Přećeljo sporta Lotte 14 15 : 17 17
14. SC Fortuna Köln 14 17 : 25 17
regionalna liga muži
Nordhausen – Lipsk1:1 (0:0)
Altglienicke – Rathenow 1:1 (0:1)
Babelsberg – Dynamo 1:1 (0:0)
Biskopicy – Auerbach 1:0 (1:0)
Viktoria Berlin – Halberstadt 4:0 (1:0)
Neugersdorf – Berlinski AK 0:4 (0:1)
Fürstenwalde – Erfurt 2:2 (2:2)
Meuselwitz – Kamjenica 0:5 (0:2)
Hertha BSC II – Budyšin 3:0 (0:0)
1. Kamjeničanski FC 15 43 : 10 45
2. Berlinski AK 15 29 : 15 32
3. Hertha BSC II 15 32 : 17 30
4. Čerwjeno-běli Erfurt 15 24 : 13 27
5. Wacker Nordhausen 15 16 : 14 24
6. FC Viktoria Berlin 15 22 : 17 21
7. SV Babelsberg 15 22 : 18 21
8. BFC Dynamo 15 20 : 23 20
9. VfB Auerbach 15 16 : 20 18
10. Union Fürstenwalde 15 18 : 23 18
11. HŁ Neugersdorf 15 17 : 26 18
12. Germania Halberstadt 15 19 : 21 17
13. Biskopičanske KT 15 12 : 23 17
14. Budissa Budyšin 15 10 : 22 17
15. Lok Lipsk 15 17 : 21 16
16. VSG Altglienicke 15 22 : 28 16
17. ZFC Meuselwitz 15 24 : 34 13
18. Optik Rathenow 15 14 : 32 8
Kopańca, krajna klasa
Ćisk – Oderwitz II1:1 (1:1)
Drježdźany-Strěžin – Weixdorf 1:1 (1:0)
Großröhrsdorf – Rotacija Drjež.2:2 (2:0)
Borea Drježdźany – Horni kraj 0:2 (0:2)
Laubegast – Trjebin3:1 (0:1)
Chrósćicy – Nowe Město 1:1 (0:1)
Neugersdorf II – Běła Woda 3:1 (1:0)
1. LSV Nowe Město 9 28 : 10 19
2. FC Neugersdorf II 9 18 : 10 19
3. Laubegast 9 23 : 12 17
4. SZ Drježdźany-Strěžin 9 17 : 9 16
5. SG Weixdorf 9 18 : 15 16
6. VfB Běła Woda 1909 9 28 : 16 14
7. SC Borea Drježdźany 9 13 : 13 11
8. FSV Oderwitz II 9 11 : 12 11
9. ST Ćisk 9 16 : 18 11
10. SC Großröhrsdorf 9 15 : 12 10
11. SJ Chrósćicy 9 17 : 25 9
12. TSV Rotacija Drježdźany 9 14 : 24 9
13. ST Horni kraj-Sprjewja 9 11 : 36 6
14. ST Trjebin 9 8 : 25 4
wokrjesna wyša liga
Kumwałd – Radwor2:0 (0:0)
Kulow – Wojerowski FC 1:0 (1:0)
Rakecy – Hory5:0 (2:0)
Germ. Budyšin – Němske Pazlicy 0:1 (0:1)
Kinspork/Łužnica – Bukecy 2:0 (2:0)
Großnaundorf – Połčnica 2:3 (0:2)
Porchow – Ramnow1:1 (1:1)
Kopańca, krajna klasa
Horni kraj – Großröhrsdorf 0:5 (0:2)
Běła Woda – Drježdźany-Strěžin 0:2 (0:1)
Nowe Město – Neugersdorf II 1:0 (1:0)
Rotacija Drježdźany – Laubegast 1:5 (1:0)
Borea Drježdźany – Ćisk 1:2 (1:1)
Weixdorf – Oderwitz II 2:0 (1:0)
Trjebin – Chrósćicy2:3 (0:3)
1. LSV Nowe Město 8 27 : 9 18
2. FC Neugersdorf II 8 15 : 9 16
3. SZ Drježdźany-Strěžin 8 16 : 8 15
4. SG Weixdorf 8 17 : 14 15
5. VfB Běła Woda 1909 8 27 : 13 14
6. Laubegast 8 20 : 11 14
7. SC Borea Drježdźany 8 13 : 11 11
8. FSV Oderwitz II 8 10 : 11 10
9. ST Ćisk 8 15 : 17 10
10. SC Großröhrsdorf 8 13 : 10 9
11. SJ Chrósćicy 8 16 : 24 8
12. TSV Rotacija Drježdźany 8 12 : 22 8
13. ST Trjebin 8 7 : 22 4
14. ST Horni kraj-Sprjewja 8 9 : 36 3
NOFV-wyša liga
Kamjenc – Taucha2:1 (1:0)
Niska – Olbernhau1:0 (0:0)
Großenhain – Mittweida 4:0 (2:0)
Markkleeberg – Grimma 2:1 (0:0)
Radebeul – Pirna-Copitz 0:1 (0:1)
Glauchau – Markranstädt 0:2 (0:1)
Kamjenica – Riesa2:5 (1:2)
Nowosólc-Hródk – Lößnitz 2:2 (1:1)
čoło tabulki
1. Jednota Kamjenc 9 23 : 6 22
2. FC Grimma 9 24 : 5 20
3. Großenhainski FV 90 9 20 : 10 17
4. FC 1910 Lößnitz 9 19 : 11 16
5. Kickers 94 Markkleeberg 9 12 : 12 14
6. FSV Nowosólc-Hródk 9 14 : 11 13
7. SSV Markranstädt 9 12 : 9 13
Koparska tabulka regionalneje ligi
1. Kamjeničanski FC 14 38 : 10 42
2. Berlinski AK 14 25 : 15 29
3. Hertha BSC II 14 29 : 17 27
4. Čerwjeno-běli Erfurt 14 22 : 11 26
5. Wacker Nordhausen 14 15 : 13 23
6. SV Babelsberg 14 21 : 17 20
7. BFC Dynamo 14 19 : 22 19
8. FC Viktoria Berlin 14 18 : 17 18
9. VfB Auerbach 14 16 : 19 18
10. HŁ Neugersdorf 14 17 : 22 18
11. Germ. Halberstadt 14 19 : 17 17
12. Union Fürstenwalde 14 16 : 21 17
13. Budissa Budyšin 14 10 : 19 17
14. Lok Lipsk 14 16 : 20 15
15. VSG Altglienicke 14 21 : 27 15
16. Biskopičanske KT 14 11 : 23 14
17. ZFC Meuselwitz 14 24 : 29 13
18. Optik Rathenow 14 13 : 31 7
wokrjesna wyša liga
Wojerowski FC – Rakecy 0:2 (0:1)
Połčnica – Kulow 0:3 (0:2)
Bukecy – Radwor 3:2 (1:1)
Hory – Porchow3:0 (2:0)
Großnaundorf – Kumwałd 2:3 (1:2)
Němske Pazlicy – Hnašecy-Dobr. 1:1 (1:1)
Ramnow – Germania Budyšin 5:5 (4:1)
1. Rakečanske ST 10 32 : 3 30
2. Módro-běli Kulow 10 23 : 11 21
3. LSV Hory 10 23 : 11 20
4. Póst Germania Budyšin 10 30 : 20 20
5. Sokoł Ralbicy/Hórki 10 21 : 15 20
6. Drohotka Ramnow 10 23 : 18 17
7. Wojerowski FC 10 26 : 18 15
8. Natwar Němske Pazlicy 10 16 : 12 15
9. Motor Kumwałd 10 18 : 26 13
10. SG Großnaundorf 10 21 : 22 12
11. ST Kinspork/Łužnica 10 16 : 19 12
12. TSV Połčnica 10 15 : 23 12
13. ST Hnašecy-Dobruša 10 20 : 23 11
14. Zeleno-běli Bukecy 10 15 : 39 7
15. ST Porchow 10 11 : 32 3
16. ST Radwor 10 11 : 29 1
Kopańca, regionalna liga muži
Viktoria Berlin – Erfurt 0:1 (0:0)
Rathenow – Budyšin4:1 (1:0)
Neugersdorf – Halberstadt 0:0 (0:0)
Hertha BSC II – Kamjenica 1:3 (1:0)
Biskopicy – BFC Dynamo 0:6 (0:3)
VSG Altglienicke – Lok Lipsk 4:2 (0:2)
Fürstenwalde – Babelsberg 1:0 (0:0)
Meuselwitz – Auerbach 2:4 (0:1)
Nordhausen – Berlinski AK 1:5 (0:1)
1. Kamjeničanski FC 13 34 : 10 39
2. Berlinski AK 13 25 : 13 29
3. Hertha BSC II 13 27 : 17 24
4. Čerwjeno-běli Erfurt 13 19 : 11 23
5. Wacker Nordhausen 13 15 : 12 23
6. FC Viktoria Berlin 13 18 : 16 18
7. Hornja Łuž. Neugersd. 13 17 : 18 18
8. BFC Dynamo 13 19 : 22 18
9. SV Babelsberg 13 19 : 17 17
10. Union Fürstenwalde 13 16 : 21 16
11. VSG Altglienicke 13 21 : 25 15
12. VfB Auerbach 13 15 : 19 15
13. Germania Halberstadt 13 16 : 16 14
14. Biskopičanske KT 13 11 : 20 14
15. Budissa Budyšin 13 9 : 19 14
16. ZFC Meuselwitz 13 23 : 26 13
17. Lok Lipsk 13 15 : 20 12
18. Optik Rathenow 13 13 : 30 7
Kopańca, NOFV-wyša liga
Grimma – Olbernhau 6:0 (3:0)
Pirna-Copitz – Kamjenc 1:3 (0:1)
Riesa – Radebeul2:0 (1:0)
Lößnitz – Großenhain 2:3 (1:0)
Taucha – Nowosólc-Hródk 2:0 (1:0)
Markranstädt – Kamjenica 4:0 (2:0)
Glauchau – Niska1:2 (1:0)
Mittweida – Markkleeberg 1:1 (1:0)
čoło tabulki
1. FC Grimma 8 23 : 3 20
2. Jednota Kamjenc 8 21 : 5 19
3. FC 1910 Lößnitz 8 17 : 9 15
4. Großenhainski FV 90 8 16 : 10 14
5. SV Olbernhau 8 13 : 15 13
krajna klasa
Ćisk – Weixdorf1:0 (1:0)
Drježdź.-Strěžin – Nowe Město 1:1 (0:1)
Oderwitz II – Běła Woda 0:4 (0:1)
Großröhrsd. – Borea Drježdźany 1:2 (1:0)
Laubegast – Horni kraj-Sprjewja 4:0 (2:0)
Neugersdorf II – Trjebin 1:0 (0:0)
1. FC Neugersdorf II 7 15 : 8 16
2. LSV Nowe Město 7 26 : 9 15
3. VfB Běła Woda 1909 7 27 : 11 14
4. SZ Drježdźany-Strěžin 7 14 : 8 12
5. SG Weixdorf 7 15 : 14 12
6. Laubegast 7 15 : 10 11
7. SC Borea Drježdźany 7 12 : 9 11
8. FSV Oderwitz II 7 10 : 9 10
9. TSV Rotacija Drježdźany 7 11 : 17 8
10. ST Ćisk 7 13 : 16 7
11. SC Großröhrsdorf 7 8 : 10 6
12. SJ Chrósćicy 7 13 : 22 5
13. ST Trjebin 7 5 : 19 4
14. ST Horni kraj-Sprjewja 7 9 : 31 3
Kopańca, wokrjesna wyša liga
Kumwałd – Bukecy5:1 (2:0)
Kulow – Großnaundorf 2:1 (1:0)
Rakecy – Połčnica5:0 (2:0)
Póst Budyšin – Hory3:0 (1:0)
Hnašecy-Dobruša – Ramnow 3:2 (2:2)
Kinspork/Łužn. – Něm. Pazlicy 1:4 (1:0)
Radwor – Ralbicy/Hórki 1:2 (0:1)
Porchow – Wojerowski FC 3:5 (1:1)
wokrjesna liga, stafla 2
Łuty – Wulka Dubrawa 2:1 (1:1)
Malešecy – Lubuš3:0 (1:0)
Ćisk II – Wulke Ždźary 1:0 (1:0)
Pančicy – Rakecy II/Šćeńca 2:0 (1:0)
Njebjelčicy – Haselbachtal 1:1 (0:1)
Nadr. Hrabowka – Mały Wosyk 5:2 (2:1)
1. ST Marijina hwězda 8 24 : 4 21
2. ST Ćisk II 8 21 : 5 21
3. HZ Łaz/Běły Chołmc 8 22 : 8 17
4. Traktor Malešecy 8 17 : 8 17
5. HZ Wulke Ždźary 9 13 : 7 16
6. FSV Łuty 8 19 : 10 14
7. ST Lubuš 8 15 : 10 13
8. Wojerowski FC II 9 13 : 12 12
9. ST Wulka Dubrawa 9 17 : 18 11
10. SV Haselbachtal 8 10 : 13 10
11. SJ Njebjelčicy 8 8 : 13 9
12. SJ Chrósćicy II 8 9 : 17 7
13. ST Nadrózna Hrabowka 7 10 : 18 6
14. ST Mały Wosyk 9 9 : 39 3
15. HZ Rakecy II/Šćeńca 9 3 : 28 0