Wokrjesna wyša koparska liga
Kulow – Ramnow0:1 (0:1)
Bukecy – Ralbicy/Hórki 0:1 (0:0)
Póst Budyšin – Kumwałd 1:2 (0:0)
Wojerowski FC – Großröhrsdorf 0:1 (0:0)
Radwor – Rakecy 0:3 (0:1)
1. SC Großröhrsdorf 9 18 : 2 23
2. Módro-běli Kulow 9 31 : 11 19
3. Rakečanske ST 9 23 : 17 16
4. Wojerowski FC 9 16 : 13 16
5. SG Großnaundorf 9 21 : 15 15
6. LSV Hory 9 19 : 16 14
7. ST Wjelećin 9 20 : 20 14
8. Sokoł Ralbicy/Hórki 9 9 : 10 14
9. Drohotka Ramnow 9 14 : 15 13
10. Motor Kumwałd 9 11 : 16 13
11. ST Radwor 9 22 : 21 11
12. ST Hnašecy-Dobruša 9 12 : 16 10
13. Zeleno-běli Bukecy 9 11 : 21 10
14. ST Kinspork/Łužnica 9 13 : 25 7
15. Póst Germania Budyšin 9 11 : 17 5
16. ST Budyšin 9 8 : 24 5
Regionalna liga
Hertha BSC II – Meuselwitz 0:0 (0:0)
Fürstenwalde – Choćebuz 1:3 (1:0)
Babelsberg – Budissa Budyšin 0:0 (0:0)
1. Energija Choćebuz 12 35 : 3 34
2. BFC Dynamo 12 33 : 16 25
3. Lok Lipsk 12 15 : 7 20
4. Nordhausen 12 14 : 6 20
5. Fürstenwalde 12 27 : 20 20
6. Meuselwitz 12 20 : 15 18
7. Neugersdorf 12 22 : 21 17
8. Berlinski AK 12 19 : 21 16
9. Babelsberg 12 12 : 14 16
10. FC Viktoria 12 21 : 22 15
11. Halberstadt 12 21 : 23 15
12. Altglienicke 12 9 : 13 14
13. Hertha BSC II 12 14 : 20 14
14. Budissa Budyšin 12 8 : 17 14
15. Chemija Lipsk 12 7 : 21 11
16. Auerbach 12 14 : 20 10
Krajna koparska klasa
Neugersdorf II – Nowos.-Hródk 2:3 (1:2)
Drježdźanski SC – Laubegast 3:4 (1:3)
Ćisk – Trjebin2:1 (0:0)
Mužakow – Oderwitz 3:2 (3:1)
Borea Drježdźany – Chrósćicy 5:2 (2:1)
Weixdorf – Horni kraj-Sprjewja 3:0 (1:0)
1. LSV Nowe Město 8 28 : 19 18
2. FSV Oderwitz 8 21 : 12 17
3. Čerwjeno-běli Mužakow 8 25 : 15 14
4. FC Neugersdorf II 8 18 : 9 13
5. ST Horni kraj-Sprjewja 8 21 : 13 13
6. ST Trjebin 8 13 : 20 12
7. ST Ćisk 8 11 : 19 12
8. FSV Nowosólc-Hródk 7 15 : 11 11
9. SZ Drježdźany-Strěžin 8 18 : 10 10
10. SG Weixdorf 8 13 : 13 8
11. Laubegast 8 18 : 22 8
12. SC Borea Drježdźany 8 18 : 29 8
13. SJ Chrósćicy 8 11 : 25 7
14. Drježdźanski SC 7 16 : 29 4
wokrjesna liga, stafla I
Połčnica – Horni kraj-Sprjewja II 4:1 (1:0)
1. TSV Wachau 8 23 : 0 22
2. Traktor Malešecy 8 28 : 9 21
3. TSV Połčnica 8 26 : 8 19
4. Concordia Załom 8 15 : 8 17
5. TSV Wjernarjecy 8 18 : 14 16
6. ST Porchow 8 13 : 7 15
7. FV Ottendorf-Okrilla 8 17 : 13 15
8. Arnsdorfske KT 8 17 : 12 14
9. SV Frankenthal 8 15 : 13 13
10. ST Horni kraj-Sprjewja II 8 29 : 19 8
11. SC Großröhrsdorf II 8 7 : 10 7
12. SV Großharthau 8 8 : 12 7
13. SV Budissa Budyšink 8 3 : 42 4
14. Germania Budyšin II 8 12 : 23 3
15. Bretnig-Hauswalde 8 7 : 29 1
16. ST Huska 8 9 : 28 0
Wokrjesna koparska liga, stafla II
1. ST Lubuš 8 27 : 7 22
2. HZ Łaz/Běły Chołmc 8 25 : 11 19
3. Natwar Němske Pazlicy 8 32 : 8 18
4. SV Haselbachtal 8 29 : 12 18
5. FSV Łuty 8 14 : 9 16
6. SJ Njebjelčicy 8 12 : 15 14
7. ST Marijina hwězda 8 18 : 11 12
8. Nowe Město II 8 14 : 19 12
Regionalna koparska liga mužow
Budissa Budyšin – Lok Lipsk 0:0 (0:0)
Choćebuz – Babelsberg4:0 (3:0)
1. Energija Choćebuz 11 32 : 2 31
2. BFC Dynamo 11 30 : 16 22
3. Fürstenwalde 11 26 : 17 20
4. Lok Lipsk 11 14 : 6 19
5. Nordhausen 11 13 : 5 19
6. Meuselwitz 11 20 : 15 17
7. Neugersdorf 11 21 : 20 16
8. Berlinski AK 11 18 : 20 15
9. Babelsberg 11 12 : 14 15
10. FC Viktoria 11 21 : 22 14
11. Halberstadt 11 20 : 22 14
12. Altglienicke 11 9 : 13 13
13. Hertha BSC II 11 14 : 20 13
14. Budissa Budyšin 11 8 : 17 13
15. Chemija Lipsk 11 7 : 18 11
16. Auerbach 11 13 : 19 9
17. Luckenwalde 11 13 : 27 5
18. Neustrelitz 11 7 : 25 4
regionalna liga – žony
Fortuna Drježdźany –Biskopicy 2:2 (1:0)
1. FC Viktoria Berlin 6 32 : 1 18
2. Magdeburgski FFC 5 25 : 2 15
3. 1. FC Union Berlin 5 19 : 5 13
4. BSC Marzahn 5 21 : 8 11
5. RB Lipsk 6 9 : 12 10
6. Steglitzski FC Stern 6 15 : 10 7
7. FC Rudne horiny Aue 6 9 : 13 6
8. 1. Fortuna Drježdźany 6 9 : 18 5
9. Biskopičanske KT 5 6 : 14 3
10. 1. FC Neubrandenburg 5 4 : 16 2
11. SZ Módro-běli Beelitz 5 0 : 19 1
12. Rostockski FC 6 4 : 35 0
Wokrjesne koparske pokalne koło
Bart – Lubuš II3:0 (0:0)
Liegau-Augustusbad – Malešecy 0:3 (0:1)
Budyšin II – Concordia Załom 5:2 (2:2)
Hnašecy-Dobruša II – Wojerecy 0:6 (0:1)
Wulke Ždźary – Budyšin 1:4 (0:0)
Arnsdorf II – Germ. Budyšin 0:4 (0:2)
Wachau – SV Haselbachtal 0:2 (0:0)
Kubšicy/ Bukecy – Mar. hwězda 3:1 (1:1)
Wóslink/Skaskow
– Wulka Dubrawa5:0 (3:0)
Kinspork/Łužnica II – Kulow II 5:4 (2:1)
Něm. Pazlicy – Nadr. Hrabowka 5:0 (2:0)
Minakał/Wulka Dubrawa/Radwor
– Rakečanske ST1:7 (0:3)
Chrósćicy II – Ramnow 0:5 (0:2)
Ottendorf-Okrilla – Großnaund.2:4 (1:2)
Wachau II – Großröhrsdorf 0:2 (0:1)
Wokrjesna wyša koparska liga
Kumwałd – Wojerowski FC 2:1 (1:0)
Budyšin – Bukecy0:2 (0:1)
Radwor – Kulow4:5 (0:2)
Ralbicy/Hórki – Großnaundorf 0:3 (0:3)
1. SC Großröhrsdorf 8 17 : 2 20
2. Módro-běli Kulow 8 31 : 10 19
3. Wojerowski FC 8 16 : 12 16
4. Rakečanske ST 8 20 : 17 13
5. ST Wjelećin 8 19 : 19 13
6. SG Großnaundorf 8 17 : 14 12
7. ST Radwor 8 22 : 18 11
8. LSV Hory 8 15 : 15 11
9. Sokoł Ralbicy/Hórki 8 8 : 10 11
10. ST Hnašecy-Dobruša 8 11 : 12 10
11. Drohotka Ramnow 8 13 : 15 10
12. Motor Kumwałd 8 9 : 15 10
13. Zeleno-běli Bukecy 8 11 : 20 10
14. ST Kinspork/Łužnica 8 12 : 21 7
15. Póst Germania Budyšin 8 10 : 15 5
16. ST Budyšin 8 7 : 23 4
wokrjesna liga, stafla I
Frankenthal – Wachau 0:0 (0:0)
Arnsdorfske KT – Porchow 1:1 (0:0)
Malešecy – Wjernarjecy 4:1 (2:0)
Bretnig-Hauswalde – Połčnica 0:7 (0:3)
1. TSV Wachau 8 23 : 0 22
2. Traktor Malešecy 8 28 : 9 21
3. Concordia Załom 8 15 : 8 17
4. TSV Połčnica 7 22 : 7 16
5. TSV Wjernarjecy 8 18 : 14 16
6. ST Porchow 8 13 : 7 15
7. FV Ottendorf-Okrilla 8 17 : 13 15
8. Arnsdorfske KT 8 17 : 12 14
9. SV Frankenthal 8 15 : 13 13
10. Horni kraj-Sprjewja II 7 28 : 15 8
11. SC Großröhrsdorf II 8 7 : 10 7
12. SV Großharthau 8 8 : 12 7
13. SV Budissa Budyšink 8 3 : 42 4
14. Germania Budyšin II 8 12 : 23 3
15. Bretnig-Hauswalde 8 7 : 29 1
16. ST Huska 8 9 : 28 0
wokrjesna liga, stafla II
Wulka Dubrawa – Wojerecy II 3:2 (2:1)
Nowe Město II – Němske Pazlicy 5:2 (1:0)
Ćisk II – Łaz/Běły Chołmc 1:4 (0:3)
Rakečanske ST II – Chrósćicy II 2:1 (1:1)
Njebjelčicy – Lubuš2:2 (1:2)
Sepicy – Marijina hwězda 0:2 (0:2)
1. ST Lubuš 7 22 : 7 19
2. HZ Łaz/Běły Chołmc 8 25 : 11 19
3. Natwar Němske Pazlicy 8 32 : 8 18
4. SV Haselbachtal 8 29 : 12 18
5. FSV Łuty 8 14 : 9 16
Regionalna koparska liga žonow
RB Lipsk – Steglitzski FC Stern 2:1 (1:1)
Rostock – Fortuna Drježdźany 2:3 (0:1)
1. FC Viktoria Berlin 5 29 : 1 15
2. Magdeburgski FFC 4 21 : 2 12
3. BSC Marzahn 4 18 : 5 10
4. 1. FC Union Berlin 4 14 : 4 10
5. RB Lipsk 5 9 : 9 10
6. FC Rudne horiny Aue 5 6 : 10 5
7. Steglitzski FC Stern 5 8 : 10 4
8. 1. FFC Fortuna Drježdź. 5 7 : 16 4
9. Biskopičanske KT 08 4 4 : 12 2
Krajny pokal
FSV Krostitz – Budissa Budyšin 0:4 (0:2)
Lok Lipsk – FV Eintracht Niesky 7:2 (5:1)
ST Ćisk – Chemija Lipsk 1:4 (0:0)
Taucha – FC International Lipsk 1:2 (1:1)
Radebeuler BC – VFC Plauen 2:0 (0:0)
Concordia Schneeberg – Lößnitz 1:3 (0:1)
For. Chemnitz – Hohenstein-E. 1:4 (0:2)
SG Weixdorf – Auerbach 0:4 (0:2)
SV Naunhof – Neugersdorf 0:9 (0:7)
SV Olbernhau – VfB Zwenkau 4:3 (2:2)
Lok Zwickau – Chemnitzer FC 0:3 (0:2)
FC Eilenburg – Jednota Kamjenc 1:0 (1:0)
SJ Chrósćicy – FSV Zwickau 0:5 (0:3)
Nowosólc-Hródk – Biskopicy II 1:3 (1:1)
SV Bannewitz – FC Stollberg 3:2 (3:1)
BSC Freiberg – FSV Oderwitz 3:5 (1:2)
Kopańca, krajna klasa
SZ Drježdźany-Strěžin – ST Ćisk 4:0 (2:0)
Sprjewja – Borea Drježdźany 5:0 (1:0)
FSV Oderwitz 02 – SG Weixdorf 3:1 (2:0)
Laubegast – LSV Nowe Město 2:3 (1:0)
Trjebin – Mužakow3:2 (1:2)
SJ Chrósćicy – FC Neugersdorf II 0:8 (0:2)
1. FSV Oderwitz 02 7 19 : 9 17
2. LSV Nowe Město 7 26 : 18 15
3. ST Horni kraj-Sprjewja 7 21 : 10 13
4. FC Neugersdorf II 7 16 : 6 13
5. ST Trjebin 7 12 : 18 12
6. Čerwjeno-běli Mužakow 7 22 : 13 11
7. SZ Drježdźany-Strěžin 7 17 : 8 10
8. ST Ćisk 7 9 : 18 9
9. FSV Nowosólc-Hródk 6 12 : 9 8
10. SJ Chrósćicy 7 9 : 20 7
11. SG Weixdorf 7 10 : 13 5
Wokrjesna wyša koparska liga
Kulow – Hnašecy-Dobruša 4:1 (1:1)
Bukecy – Kinspork/Łužnica 2:1 (1:0)
Póst Germ. Budyšin – Radwor 3:1 (2:1)
Wojerowski FC – Rakečanske ST 3:1 (2:0)
LSV Hory – Motor Kumwałd 2:1 (2:1)
SG Großnaundorf – ST Budyšin 4:5 (1:3)
Ramnow – Sokoł Ralbicy/Hórki 1:2 (1:0)
ST Wjelećin – SC Großröhrsdorf 2:2 (0:0)
1. SC Großröhrsdorf 7 17 : 2 19
2. Módro-běli Kulow 7 26 : 6 16
3. Wojerowski FC 7 15 : 10 16
4. ST Radwor 7 18 : 13 11
5. Sokoł Ralbicy/Hórki 7 8 : 7 11
6. Rakečanske ST 7 18 : 16 10
7. LSV Hory 7 15 : 15 10
8. Drohotka Ramnow 7 12 : 13 10
9. ST Wjelećin 7 15 : 17 10
10. SG Großnaundorf 7 14 : 14 9
11. ST Hnašecy-Dobruša 7 9 : 11 7
12. ST Kinspork/Łužnica 7 10 : 17 7
13. Motor Kumwałd 7 7 : 14 7
14. Zeleno-běli Bukecy 7 9 : 20 7
15. Póst Germania Budyšin 7 9 : 13 5
16. ST Budyšin 7 7 : 21 4