Krajna koparska liga – žony
Zhorjelc – Kamjenica3:1 (1:0)
Biskopicy – Thum-Herold 1:0 (1:0)
Heidenau – RB Lipsk0:4 (0:2)
1. RB Lipsk 16 74 : 6 46
2. Biskopičanske KT 17 42 : 22 35
3. FC Silesia Zhorjelc 16 50 : 29 32
4. 1. FFC Wacker Lipsk 17 35 : 24 27
5. TSV Spitzkunnersdorf 18 40 : 28 24
6. Kamjeničanski FC 17 39 : 37 24
7. Heidenauske ST 17 34 : 47 21
8. Lipšć. wobch. zawody 15 30 : 32 20
9. Přezjednota Lipsk-juh 15 27 : 27 18
10. ST Johannstadt 16 34 : 60 17
11. Přezjed. Thum-Herold 16 21 : 40 14
12. Fortuna Drježdźany II 19 29 : 67 10
13. Zapad. Sakska Zwickau 17 25 : 61 8
14. Lokomot. Drježdźany 8 0 : 0 0
Krajna koparska klasa
Chrósćicy – Nowosólc-Hródk 2:1 (1:0)
Trjebin – Drježdźanski SC 0:3 (0:2)
Weixdorf – Neugersdorf II 1:3 (1:1)
1. Radebeul 15 33 : 10 40
2. Laubegast 14 38 : 20 31
3. Neugersdorf II 15 37 : 17 28
4. Mužakow 14 31 : 20 27
5. Nowosólc-Hródk 14 27 : 27 20
6. Horni kraj Sprjewja 13 35 : 29 18
7. Drježdźanski SC 14 29 : 26 18
8. Chrósćicy 14 22 : 24 18
9. Nowe Město 15 26 : 32 18
10. Weixdorf 15 26 : 33 17
11. Zschachwitz 15 26 : 43 13
12. Trjebin 15 21 : 45 13
13. Biskopicy II 13 12 : 37 -1
wokrjesna liga, stafla II
Wulke Ždźary – Njeswačidło 7:0 (3:0)
Ralbicy/Hórki II – Łuty 0:2 (0:2)
Ćisk II – Radwor0:4 (0:3)
1. HZ Wulke Ždźary 16 44 : 21 37
2. HZ Łaz/Běły Chołmc 15 35 : 14 31
3. FSV Łuty 16 31 : 21 26
4. ST Ćisk II 16 27 : 24 26
5. ST Radwor 15 51 : 19 25
6. LSV Hory II 16 30 : 29 23
7. ST Lubuš 16 31 : 25 21
8. Rakečanske ST II 16 21 : 29 21
9. Nowe Město n. Spr. II 16 20 : 35 20
10. Nadrózna Hrabowka 16 26 : 36 17
Wokrjesna wyša koparska liga
Kinspork/Łužnica – Rakecy 4:1 (3:0)
Ralbicy/Hórki – Ćisk1:1 (0:0)
Wjelećin – Kulow3:0 (1:0)
1. ST Ćisk 20 74 : 14 48
2. Rakečanske ST 19 51 : 29 40
3. ST Hnašecy-Dobruša 19 40 : 31 35
4. Sokoł Ralbicy/Hórki 19 48 : 26 34
5. SC Großröhrsdorf 19 24 : 19 28
6. Motor Kumwałd 20 34 : 40 28
7. Póst Germa. Budyšin 19 32 : 36 27
8. ST Kinspork/Łužnica 20 36 : 34 25
9. Módro-běli Kulow 19 35 : 35 25
10. LSV Hory 19 47 : 35 24
11. Drohotka Ramnow 19 31 : 40 23
12. Wojerowski FC 19 40 : 36 22
13. FV Ottendorf-Okrilla 20 29 : 54 17
14. ST Wjelećin 20 35 : 70 16
15. Zeleno-běli Bukecy 19 29 : 62 15
16. TSV Połčnica 18 23 : 47 11
Wokrjesna koparska klasa, stafla III
Hnašecy-Dobruša II – Porchow II 6:0 (6:0)
Bretnig-Hauswalde II – Huska 1:4 (1:0)
1. ST Huska 11 47 : 6 33
2. Biskopičanske KT II 10 60 : 17 23
3. Mały Wosyk 10 42 : 18 22
4. ST Bart 10 36 : 12 22
5. ST Hnašecy-Dobruša II 11 32 : 17 20
6. ST 1922 Radwor II 10 20 : 30 13
7. ST Hodźij 04 II 10 17 : 32 10
8. Mó.-běli Njeswačidło II 10 12 : 46 7
9. FSV Bret.-Hauswalde II 11 15 : 36 6
10. Drohotka Ramnow II 10 6 : 27 5
11. ST Porchow II 11 6 : 52 1
Wokrjesna koparska liga, stafla III
Frankenthal – Njebjelčicy 3:0 (1:0)
Arnsdorf – Großröhrsdorf II 1:1 (1:0)
Großnaundorf – Němske Pazlicy 2:0 (1:0)
Haselbachtal – Němske Pazlicy 4:2 (2:1)
Wóslink/Skaskow – Drjewnica 1:1 (0:1)
1. SG Großnaundorf 15 50 : 15 36
2. TSV Wachau 14 49 : 19 32
3. Natw. Němske Pazlicy 15 38 : 19 32
4. SJ Njebjelčicy 15 27 : 20 27
5. SG Frankenthal 15 36 : 24 26
6. SV Haselbachtal 15 33 : 23 25
7. Zeleno-běli Sepicy 15 37 : 33 20
8. SC Großröhrsdorf II 15 28 : 30 19
9. Arnsdorfske KT 15 21 : 24 19
10. ST Marijina hwězda 14 23 : 22 18
11. SV Hermsdorf 15 22 : 40 16
12. ST Drjewnica 15 13 : 46 10
13. SZ Wóslink/Skaskow 15 16 : 44 8
14. Liegau-Augustusbad 15 17 : 51 5
krajna liga
1. FC Eilenburg 17 47 : 11 45
2. FC Grimma 17 39 : 16 42
3. Jednota Kamjenc 17 38 : 14 38
4. Hohenst.-Eernstthal 17 39 : 26 29
5. Wocl Riesa 17 35 : 31 29
6. VfL Pirna-Copitz 17 29 : 26 24
7. Markkleeberg 16 29 : 33 21
8. FC Lößnitz 17 19 : 27 19
9. Rapid Kamjenica 16 29 : 28 16
10. Přezjednota Niska 16 21 : 28 16
Wokrjesna wyša koparska liga
Bukecy – Ralbicy/Hórki 1:5 (1:2)
Ćisk – Kumwałd3:0 (2:0)
Wojerecy – Wjelećin5:1 (2:1)
Kulow – Połčnica3:1 (2:1)
Rakecy – Großröhrsdorf 3:1 (1:0)
Ramnow – Póst Budyšin 3:1 (2:1)
Kinspork/Łužnica – Hory 2:4 (0:3)
Otten.-Okrilla – Hnašecy-Dobruša 0:0 (0:4)
1. ST Ćisk 19 73 : 13 47
2. Rakečanske ST 18 50 : 25 40
3. Sokoł Ralbicy/Hórki 18 47 : 25 33
4. ST Hnašecy-Dobruša 18 37 : 30 32
5. SC Großröhrsdorf 19 24 : 19 28
6. Póst German. Budyšin 18 32 : 32 27
7. Módro-běli Kulow 18 35 : 32 25
8. Motor Kumwałd 19 29 : 39 25
9. Drohotka Ramnow 18 30 : 35 23
10. ST Kinspork/Łužnica 19 32 : 33 22
11. LSV Hory 18 43 : 34 21
12. Wojerowski FC 18 36 : 36 19
13. FV Ottendorf-Okrilla 19 28 : 50 17
14. Zeleno-běli Bukecy 18 28 : 59 15
15. ST Wjelećin 19 32 : 70 13
krajna klasa
Mužakow – Neugersdorf II 2:1 (1:1)
1. Radebeul 14 33 : 10 39
2. Laubegast 14 38 : 20 31
3. Mužakow 13 31 : 20 26
4. Neugersdorf II 14 34 : 16 25
5. Nowosólc-Hródk 13 26 : 25 20
6. Horni kraj Sprjewja 13 35 : 29 18
7. Weixdorf 14 25 : 30 17
8. Nowe Město 14 23 : 29 17
9. Drježdźanski SC 13 26 : 26 15
10. Chrósćicy 13 20 : 23 15
11. Trjebin 14 21 : 42 13
12. Zschachwitz 14 23 : 40 12
13. Biskopicy II 13 12 : 37 -1
Regionalna koparska liga
Babelsberg – Fürstenwalde 2:0 (0:0)
Schönberg – Neugersdorf 2:0 (1:0)
Viktoria Berlin – Nordhausen 2:1 (1:1)
BFC Dynamo – Luckenwalde 5:2 (2:1)
Auerbach – Hertha BSC II 3:0 (1:0)
Budissa Budyšin – Berlinski AK 1:4 (0:2)
Meuselwitz – Choćebuz 1:2 (1:0)
Jena – Neustrelitz2:0 (2:0)
RB Lipsk II – Lok Lipsk 4:2 (2:2)
1. FC Carl Zeiss Jena 21 42 : 9 51
2. FC Energija Choćebuz 21 33 : 11 47
3. Berlinski AK 20 36 : 23 40
4. RB Lipsk II 21 32 : 26 34
5. BFC Dynamo 21 39 : 28 32
6. FC Viktoria Berlin 19 39 : 28 31
7. Babelsberg 03 19 32 : 26 31
8. Lokomotiwa Lipsk 21 32 : 31 30
9. Wacker Nordhausen 19 29 : 27 29
10. FC Neugersdorf 20 26 : 20 28
11. FC Schönberg 22 34 : 38 27
12. Hertha BSC II 20 23 : 27 27
13. Meuselwitz 21 17 : 20 24
14. AfB Auerbach 20 23 : 34 22
15. Union Fürstenwalde 20 19 : 37 15
16. FSV Luckenwalde 20 22 : 41 15
17. Budissa Budyšin 21 17 : 35 13
18. Neustrelitz 20 17 : 51 5
Wokrjesna koparska liga, stafla III
Marijina hwězda – Frankenthal 1:2 (0:1)
Njebjelčicy – Haselbachtal 5:2 (2:1)
1. SG Großnaundorf 14 48 : 15 33
2. TSV Wachau 14 49 : 19 32
3. Natwar Němske Pazlicy 14 38 : 17 32
4. SJ Njebjelčicy 14 27 : 17 27
5. SG Frankenthal 14 33 : 24 23
6. SV Haselbachtal 14 29 : 21 22
7. Zeleno-běli Sepicy 14 35 : 29 20
8. ST Marijina hwězda 14 23 : 22 18
9. SC Großröhrsdorf II 14 27 : 29 18
Krajna koparska klasa
Neugersdorf II – Radebeul 0:1 (0:0)
Chrósćicy – Trjebin2:0 (0:0)
1. Radebeulski BC 14 33 : 10 39
2. Laubegast 14 38 : 20 31
3. FC Neugersdorf II 13 33 : 14 25
4. Mužakow 12 29 : 19 23
5. Nowosólc-Hródk 13 26 : 25 20
6. Horni kraj Sprjewja 13 35 : 29 18
7. SG Weixdorf 14 25 : 30 17
8. Nowe Město n. Sprje. 14 23 : 29 17
9. Drježdźanski SC 13 26 : 26 15
10. SJ Chrósćicy 13 20 : 23 15
11. Fortuna Trjebin 14 21 : 42 13
12. Zschachwitz 14 23 : 40 12
13. Biskopičanske KT II 13 12 : 37 11
wokrjesna klasa, stafla II
Kulow II – Mały Wjelkow 0:2 (0:2)
1. SJ Chrósćicy II 11 34 : 20 26
2. SG Wětnica/Hola 11 44 : 21 23
3. ST Hlinowc 11 31 : 14 23
4. FSV Šćeńca 11 37 : 25 22
5. HZ Łaz/Běły Chołmc II 11 32 : 18 21
6. ST Mały Wjelkow 11 29 : 28 17
7. Němske Pazlicy II 11 21 : 20 17
8. SJ Njebjelčicy II 11 30 : 14 16
Regionalna koparska liga
Lok Lipsk – Babelsberg 2:0 (1:0)
Hertha BSC II – Meuselwitz 0:1 (0:1)
Nordhausen – Schönberg 3:2 (0:2)
Luckenwalde – Viktoria Berlin 6:4 (5:1)
Choćebuz – BFC Dynamo 1:0 (1:0)
Neugersdorf – RB Lipsk II 1:1 (1:1)
Fürstenwalde – Jena1:2 (0:1)
1. FC Carl Zeiss Jena 20 40 : 9 48
2. FC Energija Choćebuz 20 31 : 10 44
3. Berlinski AK 19 32 : 22 37
4. RB Lipsk II 20 28 : 24 31
5. FC Lok Lipsk 20 30 : 27 30
6. BFC Dynamo 20 34 : 26 29
7. Wacker Nordhausen 18 28 : 25 29
8. FC Viktoria Berlin 18 37 : 27 28
9. FC Neugersdorf 19 26 : 18 28
10. SV Babelsberg 03 18 30 : 26 28
11. Hertha BSC II 19 23 : 24 27
12. ZFC Meuselwitz 20 16 : 18 24
13. FC Schönberg 21 32 : 38 24
14. AfB Auerbach 19 20 : 34 19
15. FSV Luckenwalde 19 20 : 36 15
16. Union Fürstenwalde 19 19 : 35 15
17. Budissa Budyšin 20 16 : 31 13
18. TSG Neustrelitz 19 17 : 49 5
krajna liga
Hohenstein-Ernstthal – Lößnitz 2:1 (2:0)
Kamjenc – Markkleeberg 2:0 (1:0)
Taucha – Zwenkau II0:2 (0:0)
Wocl Riesa – Freiberg 0:2 (0:2)
Glauchau – Eilenburg 0:3 (0:2)
Reichenbach – Grimma 1:2 (1:0)
Kamjenica – Pirna-Copitz 1:0 (1:0)
1. FC Eilenburg 16 43 : 10 42
2. FC Grimma 16 37 : 16 39
3. Jednota Kamjenc 16 36 : 14 35
4. Wocl Riesa 16 33 : 29 28
5. Hohenstein-Ernstthal 15 35 : 22 26
6. Pirna-Copitz 15 27 : 22 23
7. Markkleeberg 14 25 : 30 17
8. Přezjednota Niska 15 20 : 24 16
9. Rapid Kamjenica 15 27 : 26 15
10. Empor Glauchau 15 25 : 33 14
11. FC Reichenbach 15 14 : 23 13
12. FC Lößnitz 15 13 : 27 13
13. BSC Freiberg 15 24 : 44 12
14. VfB Zwenkau II 15 16 : 36 9
15. Žołto-běli Zhorjelc 0 0 : 0 0
16. SG Taucha 15 16 : 35 0