Wuslědki (24.07.18)

Dienstag, 24. Juli 2018 geschrieben von:

Kónčne tabulki dorosta Zapadołužiskeho koparskeho zwjazka

młodźina F, wokrjesna liga, stafla 2

1. ST Hnašecy-Dobruša II 9 9 : 0 27

2. ST Huska 9 8 : 1 24

3. HZ TSV 1859 Wernarjecy/

Concordia Załom 9 7 : 2 21

4. ST Horni kraj Sprjewja 9 5 : 4 15

4. HZ Bukecy/ST Kubšicy 9 5 : 4 15

4. TSV 90 Wjazońca 9 5 : 4 15

7. Motor Kumwałd 9 3 : 6 9

8. FSV Budissa Budyšin II 9 2 : 8 4

9. Póst Germania Budyšin 9 2 : 9 2

10. ST Horni kraj Sprjewja II 9 1 : 9 1

młodźina F, wokrjesna liga, stafla 3

1. HZ Natwar Němske Pazlicy/

ST Běła/Cunnersdorf 9 9 : 0 27

2. ST Porchow 9 8 : 1 24

3. Biskopičanske KT 08 9 7 : 2 21

4. Biskopičanske KT 08 II 9 5 : 4 15

4. SZ Zemicy-Tumicy 9 5 : 4 15

6. Sokoł Ralbicy/Hórki 9 4 : 5 12

7. SJ Njebjelčicy 9 3 : 6 9

7. HZ ST Postup Großharthau/

SV Seeligstadt 9 3 : 6 9

9. ST Porchow II 9 1 : 8 3

10. ST Drohotka Ramnow 9 0 : 9 0

młodźina F, wokrjesna liga, stafla 4

1. FV Ottendorf-Okrilla 05 8 7 : 0 22

2. Liegau-Augustusbad II 8 7 : 1 21

3. Lomnitzer SV 8 6 : 3 16

4. SC Großröhrsdorf II 8 5 : 2 16

5. TSV Wachau II 8 4 : 4 12

6. Liegau-Augustusbad II 8 4 : 5 10

7. FV Ottendorf-Okrilla II 8 2 : 6 6

8. Arnsdorfske KT 8 1 : 7 3

9. SC Großröhrsdorf II 8 0 : 8 0

Wuslědki (23.07.18)

Montag, 23. Juli 2018 geschrieben von:

Kónčne tabulki dorosta Zapadołužiskeho koparskeho zwjazka WFV

młodźina E, zaměstnjenske koło, stafla 3

1. TSV Połčnica 1920 II 9 44 : 16 27

2. ST Jednota Radeberg 9 57 : 27 21

3. HZ FV Ottendorf-Okrilla 05/

ST Hermsdorf II 9 52 : 32 16

4. HZ Lomnitzer SV/

SZ Großnaundorf II 9 47 : 32 16

5. SC 1911 Großröhrsdorf II 9 35 : 44 15

6. TSV Połčnica 1920 9 64 : 34 13

7. SZ Haselbachtal 9 24 : 42 9

8. TSV Wachau II 9 48 : 74 9

9. ST Hermsdorf 9 24 : 58 4

10. Liegau-Augustusbad III 9 23 : 59 3

młodźina E, zaměstnjenske koło, stafla 4

1. SJ Chrósćicy 9 59 : 15 21

2. Natw. Němske Pazlicy II 8 74 : 10 19

3. HZ ST Wětnica/Hola/

ST Nadrózna Hrabowka/

TSG Njedźichow 9 53 : 23 16

4. Módro-běli Kulow 9 46 : 23 16

5. SJ Njebjelčicy 9 53 : 50 15

6. Rakečanske ST II 9 38 : 34 12

7. ST Ćisk 9 37 : 41 12

8. Natwar Němske Pazlicy II 9 23 : 47 11

9. HZ Łaz/Běły Chołmc 8 21 : 60 4

10. Jednota Kamjenc III 9 11 : 112 3

młodźina F, wokrjesna liga, stafla 1

1. Póst Germ. Budyšin II 7 7 : 0 21

2. FSV Budissa Budyšin  7 5 : 2 15

2. HZ Módro-běli Minakał/

ST Wulka Dubrawa II 7 5 : 2 15

4. Rakečanske ST 7 4 : 3 12

4. ST Hnašecy-Dobruša II 7 4 : 3 12

6. Módro-běli Njeswačidło 7 2 : 5 6

7. ST Bart 7 1 : 7 1

7. ST 1896 Wulka Dubrawa 7 1 : 7 1

Wuslědki (18.07.18)

Mittwoch, 18. Juli 2018 geschrieben von:

Kónčne tabulki dorosta Zapa­dołužiske­ho koparskeho zwjazka

młodźina E, mišterske koło, stafla 1

1. HZ ST Traktor Malešecy/

Budissa 08 Budyšink 8 59 : 16 24

2. ST Bart 9 50 : 36 21

3. TSV 1859 Wjernarjecy 9 40 : 19 19

4. Módro-běli Njeswačidło 9 49 : 41 14

5. Póst Germania Budyšin 9 29 : 29 12

6. ST Hodźij 04 9 32 : 36 11

7. Motor Kumwałd 9 30 : 50 9

8. TSV 90 Wjazońca 9 26  :44 7

9. ST 1896 Wulka Dubrawa 9 27 : 48 7

10. Sokoł Ralbicy/Hórki 8 20 : 43 3

młodźina E, mišterske koło, stafla 2

1. SC Großröhrsdorf II 9 51 : 19 27

2. SG Großnaundorf  9 46 : 17 21

3. ST Kinspork/Łužnica 9 40 : 18 21

4. Arnsdorfske KT 9 33 : 23 16

5. Liegau-Augustusbad II 9 28 : 30 14

6. Jednota Kamjenc II 9 34 : 34 10

7. LSV Hory 1990 9 17 : 28 7

8. FSV Bretnig-Hauswalde 9 26 : 44 7

9. ST Kinspork/Łužnica II 8 20 : 34 4

10. HZ ST Lubuš/LSV Bluń 8 16 : 64 0

młodźina E, zaměstnjenske koło, stafla 1

1. ST 1922 Radwor II 9 113 : 24 25

2. FSV Budissa Budyšin II 9 124 : 29 21

3. ST Hnašecy-Dobruša 9 98 : 25 19

4. HZ ST Zeleno-běli Bukecy II/

ST Kubšicy 9 60 : 44 18

5. ST Budyšin 9 50 : 51 16

6. ST Horni kraj Sprjewja II 9 58 : 43 12

7. FSV Budissa Budyšin III 9 54 : 72 9

8. ST Bart II 9 33 : 88 7

9. ST 1922 Radwor II 9 33 : 109 6

10. TSV Wóspork/Hrodźišćo 9 9 : 147 0

młodźina E, zaměstnjenske koło, stafla 2

1. Biskopičanske KT 08 II 8 44 : 10 18

2. ST Huska 8 45 : 19 17

3. HZ Postup Großharthau/SZ Drjewni­ ca 05/SV Seeligstadt 8 37 : 12 17

4. TSV 1859 Wjernarjecy II 8 47 : 26 17

5. ST Marijina hwězda 8 48 : 21 13

6. ST Drohotka Ramnow 8 36 : 35 9

7. Arnsdorfske KT II 8 20 : 46 8

8. SZ Wjelećin 8 19 : 42 3

9. SG Frankenthal 8 13 : 98 0

Wuslědki (16.07.18)

Montag, 16. Juli 2018 geschrieben von:

Kónčne tabulki dorosta Zapadołužiskeho koparskeho zwjazka

młodźina E, wokrjesna liga, stafla 3

1. SC Großröhrsdorf II 11 123 : 21 31

2. SG Großnaundorf  11 124 : 25 30

3. Arnsdorfske KT 11 102 : 36 28

4. Liegau-Augustusbad II 11 70 : 47 21

5. HZ FV Ottendorf-Okrilla 05/

SV Hermsdorf II 11 76 : 42 18

6. ST Jednota Radeberg 11 62 : 41 15

7. HZ Lomnitzer SV/

SG Großnaundorf II 11 53 : 66 15

8. SC Großröhrsdorf II 11 39 : 59 15

9. SV Hermsdorf 11 28 : 78 9

10. Liegau-Augustusbad III 11 21 : 92 9

11. TSV Wachau II 11 24 : 104 6

12. Arnsdorfske KT II 11 7 : 118 0

młodźina E, wokrjesna liga, stafla 4

1. ST Kinspork/Łužnica 11 120 : 9 31

2. ST Kinspork/Łužnica II 11 77 : 22 27

3. Jednota Kamjenc II 11 74 : 26 25

4. FSV Bretnig-Hauswalde 11 57 : 29 25

5. TSV Połčnica 1920 11 62 : 27 23

6. SJ Chrósćicy 11 50 : 25 18

7. ST Marijina hwězda 11 47 : 63 10

8. SJ Njebjelčicy 11 33 : 64 10

9. Natwar Něm. Pazlicy II 11 32 : 64 9

10. SV Haselbachtal 11 32 : 63 8

11. TSV Połčnica 1920 II 11 18 : 58 6

12. HZ ST Hlinowc/

Zeleno-běli Halštrow 11 8 : 160 0

młodźina E, wokrjesna liga, stafla 5

1. HZ ST Lubuš/ LSV Bluń  9 59 : 18 25

2. Módro-běli Njeswačidło 9 67 : 19 22

3. LSV Hory 1990 9 40 : 21 16

4. Sokoł Ralbicy/Hórki 9 43 : 35 16

5. Natwar Němske Pazlicy II 9 66 : 29 15

6. HZ ST Wětnica/Hola/

ST Nadrózna Hrabowka/

TSG Njedźichow 9 35 : 33 15

7. Módro-běli Kulow 9 24 : 44 8

8. HZ Łaz/Běły Chołmc 9 27 : 74 5

9. ST Ćisk 9 13 : 45 4

10. Rakečanske ST II 9 18 : 74 2

Wuslědki (11.07.18)

Mittwoch, 11. Juli 2018 geschrieben von:

Aktualna tabulka bičwolejbuloweje ligi

hry/sadźby/dypki

1. Spiesec/Mieth  6 10 :4  10

2. Rjelka/Wjeńka/Gall  4 8 :0  8

3. Šewc/Bjeńš 3 6 :0  6

4. Bětnar/Wahlicht/Smoła 4 7 :2  6

5. Smoła/Šołta  5 7 :5  6

6. Cyž/Krawc 4 5 :4  4

7. Škit Budyšin  5 4 :8  2

8. Langa/Heeleman/Hanuza  

 7 2 : 12 2

9. Ješka/Šmit 0 0 :0  0

10. Gedik/Šołta  2 0 :4  0

11. Cyž/Zelnak/Cyž 3 0 :6  0

Kónčne tabulki dorosta Zapadołužiskeho koparskeho zwjazka

młodźina E, wokrjesna wyša liga

1. Liegau-Augustusbad II 18 143 : 34 52

2. ST Zeleno-běli Bukecy 18 148 : 54 37

3. TSV Wachau II 18 123 : 79 36

4. Jednota Kamjenc 18 115 : 56 34

5. ST Horni kraj Sprjewja 18 88 : 78 28

6. Biskopičanske KT 08 18 80 : 80 26

7. Wojerowski FC 18 67 : 103 18

8. FSV Budissa Budyšin  18 62 : 108 18

9. Rakečanske ST 18 46 : 133 7

10. ST Porchow 18 48 : 195 7

młodźina E, wokrjesna liga, stafla 1

1. ST Wulka Dubrawa 10 99 : 27 28

2. HZ Traktor Malešecy/

Budissa 08 Budyšink 10 85 : 31 28

3. ST Bart 10 106 : 49 21

4. Motor Kumwałd 10 51 : 24 19

5. ST Hnašecy-Dobruša 10 58 : 40 16

6. ST 1922 Radwor II 10 61 : 49 12

7. HZ Zeleno-běli Bukecy II/

ST Kubšicy 10 75 : 71 12

8. FSV Budissa Budyšin II 10 60 : 50 10

9. Horni kraj Sprjewja II 10 51 : 51 10

10. ST Budyšin 10 46 : 62 6

11. Wóspork/Hrodźišćo 10 1 : 239 0

młodźina E, wokrjesna liga, stafla 2

1. Póst Germ. Budyšin 11 70 : 9 29

2. TSV 1859 Wjernarjecy 11 96 : 20 28

3. ST Hodźij 04 11 58 : 24 25

4. TSV 90 Wjazońca 11 95 : 21 24

5. HZ Postup Großharthau/

SZ Drjewnica 05/SV Seeligstadt 

 10 50 : 23 20

6. Biskopičanske KT 08 II 11 63 : 56 16

7. ST Huska 10 77 : 40 15

8. TSV Wjernarjecy II 11 53 : 69 12

9. Drohotka Ramnow 11 36 : 52 12

10. SZ Wjelećin 11 21 : 102 4

11. Budissa Budyšin III 11 27 : 110 4

12. SG Frankenthal 11 19 : 139 0

Wuslědki (09.07.18)

Montag, 09. Juli 2018 geschrieben von:

Kónčne tabulki dorosta Zapadołužiskeho koparskeho zwjazka WFV

młodźina D, wokrjesna liga, stafla 1

1. Motor Kumwałd 20 152 : 24 56

2. HZ ST Zeleno-běli Bukecy/

ST Kubšicy 20 246 : 26 55

3. HZ ST Traktor Malešecy/

Budissa 08 Budyšink 20 114 : 38 48

4. HZ Concordia Załom/

TSV 1859 Wjernarjecy 20 102 : 51 40

5. HZ ST Hnašecy-Dobruša /

Budissa Budyšin III 20 79 : 74 30

6. ST Wulka Dubrawa 20 77 : 143 27

7. TSV 90 Wjazońca 20 64 : 122 24

8. ST Bart 20 51 : 118 16

9. Wóspork/Hrodźišćo 20 40 : 117 11

10. SZ Wjelećin 20 26 : 104 10

11. ST 1922 Radwor II 20 42 : 176 9

młodźina D, wokrjesna liga, stafla 2

1. Zeleno-běli Sepicy 18 106 : 22 47

2. Arnsdorfske KT 18 120 : 38 40

3. ST Porchow II 18 84 : 42 36

4. TSV Wachau 18 67 : 40 35

5. ST 1910 Ramnow 18 56 : 38 33

6. SV Liegau-Augustusbad 18 40 : 57 27

7. FSV Bretnig-Hauswalde 18 38 : 65 23

8. SV Haselbachtal 18 24 : 79 10

9. HZ FV Ottendorf-Okrilla 05 II/

SV Hermsdorf 18 33 : 98 10

10. HZ SG Großnaundorf/

Lomnitzer SV 18 24 : 113 0

młodźina D, wokrjesna liga, stafla 3

1. HZ Natwar Němske Pazlicy/

ST Běła/Cunnersdorf 18 125 : 32 48

2. HZ Rakečanske ST/

ST Njeswačidło 18 115 : 42 45

3. HZ ST Lubuš/LSV Bluń 18  102 : 39 43

4. HZ Łaz/Běły Chołmc 18 117 : 59 39

5. ST Hlinowc 18 71 : 61 29

6. SJ Njebjelčicy 18 71 : 81 25

7. SJ Chrósćicy 17 47 : 76 16

8. HZ TSG Njedźichow/

ST Nadrózna Hrabowka/

ST Wětnica/Hola 18 39 : 106 10

9. Sokoł Ralbicy/Hórki 17 39 : 135 7

10. HZ ST Hlinowc II/

Zeleno-běli Halštrow 18 29 : 124 1

Wuslědki (03.07.18)

Dienstag, 03. Juli 2018 geschrieben von:

Kónčne tabulki dorosta Zapadołužiskeho koparskeho zwjazka WFV

młodźina C, wokrjesna liga, stafla 2

1. SC Großröhrsdorf 18 106 : 16 54

2. TSV Połčnica 1920 18 69 : 10 43

3. HZ Natwar Němske Pazlicy/

ST Běła/Cunnersdorf 18 66 : 31 33

4. FV Ottendorf-Okrilla 18 39 : 35 32

5. HZ ST Ćisk/HZ Łaz/Běły Chołmc/

LSV Hory 1990 18 42 : 31 30

6. Arnsdorfske KT 18 45 : 38 26

7. HZ SG Großnaundorf/

Lomnitzer SV 18 20 : 48 15

8. HZ SV Liegau-Augustusbad/

TSV Wachau 18 28 : 94 15

9. ST Kinspork/Łužnica 18 18 : 54 11

10. FSV Bretnig-Hauswalde 18 19 : 95 3

młodźina C, wokrjesna liga, stafla 3

1. Módro-běli Kulow 14 168 : 18 42

2. HZ Módro-běli Njeswačidło/

Rakečanske ST 14 79 : 62 30

3. Zeleno-běli Sepicy 14 69 : 51 27

4. SV Haselbachtal 14 39 : 45 17

5. HZ Zeleno-běli Bukecy/

ST Kubšicy 14 48 : 62 16

6. HZ ST Budyšin/ ST Póst

Germania Budyšin 14 44 : 74 16

7. Wojerowski FC II 14 33 : 99 9

8. TSV 90 Wjazońca 14 32 : 101 9

młodźina D, wokrjesna wyša liga

1. TSV Połčnica 1920 22 214 : 30 63

2. ST 1922 Radwor 22 173 : 34 59

3. FV Ottendorf-Okrilla  22 147 : 60 44

4. Biskopičanske KT 08 II 22 130 : 83 43

5. Módro-běli Kulow 22 112 : 54 42

6. TSV Połčnica 1920 22 91 : 74 36

7. SC Großröhrsdorf 22 53 : 90 29

8. Jednota Kamjenc II 22 86 : 100 25

9. HZ LSV Hor/ST Ćisk 22 32 : 173 13

10. ST Kinspork/Łužnica 22 48 : 132 12

11. ST Horni kraj Sprjewja 22 40 : 124 12

12. ST Póst Germ. Budyšin 22 33 : 205 7

Wuslědki (27.06.18)

Mittwoch, 27. Juni 2018 geschrieben von:

Kónčne tabulki dorosta Zapadołužiskeho koparskeho zwjazka

młodźina A, wokrjesna liga, stafla 2

1. HZ Jednota Kamjenc/ST Kinspork/

Łužnica 21 62 : 42 44

2. HZ SZ Großnaundorf /Lomnitzer SV 

 21 51 : 38 41

3. HZ FSV Bretnig-Hauswalde/

TSV Połčnica 21 65 : 50 35

4. HZ ST Ćisk/HZ Łaz/Běły Chołmc/

LSV Hory 21 45 : 43 33

5. SC 1911 Großröhrsdorf 21 66 : 60 27

6. FV Ottendorf-Okrilla 21 53 : 56 25

7. TSV Wachau 21 47 : 69 22

8. HZ SC Hlinowc 1931/

ST Marijina hwězda 21 39 : 70 18

młodźina B, wokrjesna liga, stafla 1

1. ST Horni kraj Sprjewja 16 94 : 19 42

2. Póst Germania Budyšin 16 75 : 29 40

3. HZ ST 1896 Wulka Dubrawa/

ST 1922 Radwor 16 77 : 13 39

4. HZ ST 1910 Drohotka Ramnow/

ST Porchow 16 55 : 63 26

5. HZ ST Bart/Budissa 08 Budyšink/

ST Traktor Malešecy 16 39 : 57 19

6. HZ ST Módro-běli Njeswačidło/

Rakečanske ST 16 35 : 84 15

7. HZ ST Huska/ ST Palow-Stachow/

ST Hodźij 04 16 38 : 82 12

8. TSV Wóspork/Hrodźišćo 16 34 : 72 11

9. SZ Wjelećin 16 23 : 51 6

młodźina B, wokrjesna liga, stafla 2

1. HZ Sokoł Ralbicy/Hórki/

Módro-běli Kulow 16 97 : 15 48

2. Jednota Kamjenc 16 47 : 36 32

3. HZ ST Ćisk/LSV Hory/

HZ Łaz/Běły Chołmc 16 49 : 29 31

4. HZ SZ Großnaundorf/

Lomnitzer SV  16 50 : 36 27

5. ST Kinspork/Łužnica 16 44 : 41 25

6. HZ ST Běła-Cunnersdorf/

Natwar Němske Pazlicy/

SV Haselbachtal 16 40 : 65 17

7. HZ FSV Bretnig-Hauswalde/

TSV Połčnica II 16 36 : 61 16

8. HZ Jězorowy kraj ST Lubuš/

LSV Bluń 74 16 21 : 60 10

9. SV Hermsdorf 16 15 : 56 5

Wuslědki (26.06.18)

Dienstag, 26. Juni 2018 geschrieben von:

Kopańca

wokrjesna klasa, stafla II

HZ Bretnig-Hauswalde II/Ramnow II – Wjazońca0:3 (0:1)

Frankenthal II – Kubšicy/Bukecy 0:9 (0:4)

Steinigtwolmsdorf – Drjewnica 5:1 (3:1)

Porchow II – Bart II3:4 (1:2)

Arnsdorf II – Wjelećin III 7:0 (4:0)

SSV Biskopicy – KT Biskopicy II 2:8 (1:4)

1. Biskopičanske KT II 22 152 : 20 57

2. HZ Kubšicy/ Bukecy 22 123 : 33 57

3. TSV Wjazońca 22 63 : 38 49

4. SG Steinigtwolmsdorf 22 68 : 49 42

5. Arnsdorfske KT II 22 61 : 32 37

6. ST Drjewnica 22 74 : 45 34

7. HZ FSV Bretnig-Hauswalde II/

Ramnow II 22 45 : 68 31

8. SSV Germania Biskop. 22 46 : 58 25

9. ST Bart II 22 37 : 76 24

10. ST Porchow II 22 35 : 97 13

11. ST Wjelećin III 22 16 : 110 7

12. SG Frankenthal II 22 19 : 113 4

wokrjesna klasa, stafla III

Lubuš II – Hory II 1:1 (0:1)

Łaz/Běły Chołmc II – Šćeńca 3:3 (2:1)

Łuty II – Bluń2:7 (2:3)

Njeswačidło II – Wětnica-Hola 1:1 (1:0)

Kulow II – Wóslink/Skaskow 1:5 (1:3)

1. LSV Bluń 20 97 : 17 54

2. SZ Wóslink/Skaskow 20 80 : 10 49

3. LSV Hory II 20 60 : 32 41

4. SV Hermsdorf 20 73 : 31 37

5. Módro-běli Kulow II 20 34 : 51 28

6. HZ Łaz/Běły Chołmc II 20 53 : 45 27

7. ST Wětnica-Hola 20 46 : 48 25

8. FSV Šćeńca 20 35 : 70 17

9. ST MB Njeswačidło II 20 35 : 96 16

10. ST Lubuš II 20 33 : 78 15

11. FSV Łuty II 20 29 : 97 8

wokrjesna klasa, stafla IV

Kinspork/Łužn. II – Njebjelčicy II 1:0 (1:0)

Hlinowc – Sepicy II9:0 (2:0)

Wachau II – Hermsdorf II 6:2 (3:1)

Haselbachtal II – L.-Augustusbad 0:6 (0:1)

Němske Pazlicy II – Lomnitz-Großnaundorf II9:0 (6:0)

1. SV Liegau-Augustusbad 20 79 : 18 54

2. ST Hlinowc 20 72 : 28 41

3. HZ Lomnitz-Großn. II 20 49 : 27 41

4. TSV Połčnica II 20 46 : 45 34

5. Natw. Němske Pazl. II 20 46 : 33 31

Wuslědki (21.06.18)

Donnerstag, 21. Juni 2018 geschrieben von:

Kopańca, wokrjesna liga, stafla I

Malešecy – Großröhrsdorf II 4:0 (4:0)

Huska – Bretnig-Hauswalde 4:2 (1:1)

Großharthau – Arnsdorf 0:0 (0:0)

Frankenthal – Horni kraj II 1:2 (0:1)

Wachau – Germania Budyšin II 6:0 (1:0)

Porchow – Ottendorf-Okrilla 2:1 (1:1)

Połčnica – Concordia Załom 9:0 (8:0)

Budissa Budyšink – Wjernarjecy 2:3 (1:1)

1. TSV Połčnica 30 119 : 27 76

2. ST Porchow 30 74 : 25 68

3. Traktor Malešecy 29 75 : 36 61

4. TSV Wachau 30 74 : 22 58

5. TSV Wjernarjecy 30 76 : 47 56

6. Horni kraj-Sprjewja II 30 78 : 46 53

7. SC Großröhrsdorf II 30 58 : 37 46

8. FV Ottendorf-Okrilla 30 67 : 52 46

9. Concordia Załom 30 45 : 59 42

10. Arnsdorfske KT 30 52 : 42 41

11. SV Frankenthal 30 48 : 80 29

12. Germania Budyšin II 30 37 : 83 27

13. SV Großharthau 29 29 : 69 25

14. Bretnig-Hauswalde 30 33 : 72 23

15. SV Budissa Budyšink 30 21 : 133 15

16. ST Huska 30 30 : 86 12

wokrjesna klasa stafla I

Hnašecy-Dobruša II – Hodźij 1:9 (0:4)

ST Budyšin II – HZ Wjazońca II 3:3 (3:1)

HZ Minakał – Mały Wosyk 0:8 (0:3)

Bukecy II – Horni kraj III 2:3 (1:2)

Mały Wjelkow – Bart 0:6 (0:0)

Njeswačidło – Wjelećin II 2:4 (0:1)

čoło tabulki

1. ST Budyšin II 22 83 : 28 54

2. ST Mały Wosyk 22 69 : 21 52

3. ST Bart 22 83 : 25 51

4. ST Mały Wjelkow 22 51 : 56 36

5. ST Hodźij 22 65 : 36 35

6. Módro-b. Njeswačidło 22 52 : 40 35

7. ST Wjelećin II 22 47 : 56 31

Neuheiten LND