Wuslědki (29.06.20)

Montag, 29. Juni 2020
Artikel bewerten
(0 Stimmen)

Kopańca w Braniborskej

wokrjesna liga Južna Braniborska-juh

1. Zeleno-běli Annahütte 14 72 : 9 39

2. Natwar Großkmehlen 15 83 : 22 36

3. FC Schradenland 15 24 : 23 27

4. VfB Klěšišća 15 46 : 27 26

5. Mühlberg/Fichtenberg 15 35 : 32 26

6. Wacker Reichenhain 15 41 : 26 25

7. HZ Möglenz/Bönitz 15 40 : 30 25

8. SV Lok Uebigau 15 28 : 29 20

9. FSV Pozběh Wórlica 14 35 : 50 19

10. SV 1919 Prösen 15 21 : 36 16

11. FC Zły Komorow 15 28 : 41 14

12. FC Lauchhammer II 15 23 : 75 12

13. HZ Tettau/Frauendorf 15 23 : 53 10

14. Hóznja/Kóšyna 15 24 : 70 6

1. wokrjesna klasa Delnja Łužica-sewjer

1. Módro-běli Tšupc 13 59 : 13 37

2. Módro-běli Drjejce 13 53 : 19 34

3. VfB Depsk 12 35 : 15 29

4. Fortuna Škodow 13 38 : 23 24

5. Motor Zaspy II 13 28 : 27 23

6. Přezjednota Gosćeraz 13 33 : 32 21

7. ST Pśiłuk 12 38 : 37 15

8. SZ Janšojce 13 28 : 27 15

9. Přezjednota Drjenow 13 22 : 39 15

10. Smogorske ST 13 29 : 47 13

11. SZ Brjazyna/Dešno II 12 23 : 33 10

12. SZ Rogozno 13 23 : 43 4

13. BST Choćebuz-wuchod 13 13 : 67 4

1. wokrjesna klasa Delnja Łužica-juh

1. ST Łužica Baršć II 13 40 : 9 37

2. HZ Nowa Wjes/LSV Nowe Město/Sprjewja II 12 38 : 12 29

3. TV 1861 Baršć 14 28 : 14 26

4. FST Baršć/Keune 12 29 : 13 21

5. SC Grodk II 12 41 : 26 21

6. BST Chemija Cersk 12 33 : 19 20

7. ST Gorjenow 13 23 : 21 19

8. EST Baršć 12 34 : 38 17

9. SZ Knorawa 13 24 : 31 14

10. ST Zeleno-běli Zelezna 14 30 : 36 13

11. HZ Módro-běli Grodk/

ST Wjelike Dobrynje 13  14 : 37 10

12. Korjeńske ST 03 II 12 10 : 50 6

13. SZ Syjk 12 6 : 44 0

1. wokrjesna klasa Južna Braniborska-sewjer

1. HZ Slopišća/TSZ Lubin 14 54 : 22 32

2. Doprědka Krynica 14 40 : 15 28

3. ST Přezjednota Kosojce 14 52 : 31 28

4. Gójacske ST 14 40 : 34 25

5. HZ. Raduš 1924 14 32 : 29 23

6. HZ Gehren I/Lukow II 14 23 : 29 22

7. HZ Grabin II 13 44 : 31 19

8. HZ Niwica I/Lubolce II 14 28 : 33 17

Veröffentlicht in Wuslědki
Bitte anmelden, um einen Kommentar zu posten

Anzeige