Wuslědki (12.09.17)

wutora, 12. septembera 2017 spisane wot:

Regionalna koparska liga

Hertha BSC II – Altglienicke 0:2 (0:1)

BFC Dynamo – Neustrelitz 4:1 (1:0)

Lok Lipsk – FC Viktoria 0:1 (0:1)

Berlinski AK – Neugersdorf 5:2 (2:1)

Halberstadt – Energija Choćebuz 0:5 (0:3)

Meuselwitz – Budissa Budyšin 0:1 (0:0)

Auerbach – Chemija Lipsk 3:0 (2:0)

Fürstenwalde – Luckenwalde 5:3 (3:1)

1. Energija Choćebuz 6 22  :  1 18

2. BFC Dynamo 6 15  :  6 13

3. FC Viktoria 6 13  :  9 11

4. Fürstenwalde 6 13  :  10 10

5. Lok Lipsk 6 7  :  4 10

6. Altglienicke 6 6  :  4 10

7. Budissa Budyšin 6 4  :  6 10

8. Nordhausen 6 5  :  2 9

9. Babelsberg 03 6 5  :  4 9

10. Neugersdorf 6 13  :  13 8

11. Berlinski AK 6 12  :  12 8

12. Halberstadt 6 8  :  11 8

13. Meuselwitz 6 8  :  9 7

14. Auerbach 6 6  :  8 6

15. Hertha BSC II 6 6  :  12 6

16. Chemija Lipsk 6 2  :  12 3

17. Neustrelitz 6 5  :  17 3

18. Luckenwalde 6 9  :  19 1

Wuslědki (11.09.17)

póndźela, 11. septembera 2017 spisane wot:

Wokrjesna koparska klasa, stafla III

Lubuš II – Njeswačidło II 10:1 (5:0)

Šćeńca – Wóslink/Skaskow 0:3 (0:2)

Wětnica-Hola – Kulow II 2:3 (1:3)

Hory II – Hermsdorf5:1 (1:0)

1. LSV Hory II 4 16  :  5 12

2. LSV Bluń 3 11  :  2 9

3. ST Lubuš II 4 19  :  8 8

4. SV Hermsdorf 4 22  :  12 6

5. SZ Wóslink/Skaskow 3 5  :  2 6

6. FSV Šćeńca 4 12  :  18 6

7. Módro-běli Kulow II 3 5  :  4 5

8. HZ Łaz/Běły Chołmc II 3 4  :  5 2

9. FSV Łuty II 3 5  :  15 0

10. ST Wětnica-Hola 3 3  :  13 0

Wuslědki (07.09.17)

štwórtk, 07. septembera 2017 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla II

Wojerecy II – Němske Pazlicy 0:4 (0:4)

Nowe Město II – Mar. hwězda 0:3 (0:2)

Chrósćicy II – Lubuš1:3 (1:1)

Njebjelčicy – Łuty2:0 (1:0)

1. HZ Łaz/Běły Chołmc 4 16  :  6 10

2. SV Haselbachtal 4 19  :  6 9

3. Natwar Němske Pazlicy 4 15  :  3 9

4. ST Lubuš 3 9  :  3 9

5. HZ Wulke Ždźary 3 5  :  1 7

6. SJ Njebjelčicy 4 7  :  7 7

7. ST Marijina hwězda 4 9  :  5 6

Wuslědki (06.09.17)

srjeda, 06. septembera 2017 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla I

Germania Budyšin II – Załom 2:2 (2:1)

Huska – Porchow1:2 (0:2)

Großharthau – Połčnica 2:3 (1:2)

Malešecy – Frankenthal 4:1 (2:0)

Ottendorf-Okrilla – Budyšink 4:0 (2:0)

Bretnig-Hauswalde – Arnsdorf 1:2 (1:2)

1. Traktor Malešecy 4 21  :  4 12

2. TSV Wachau 4 11  :  0 12

3. ST Porchow 4 9  :  4 8

4. TSV Połčnica 3 7  :  3 7

5. TSV Wjernarjecy 4 11  :  8 7

6. SC Großröhrsdorf II 4 5  :  2 7

7. Arnsdorfske KT 4 9  :  8 7

8. SV Frankenthal 4 8  :  7 6

9. FV Ottendorf-Okrilla 4 6  :  6 6

10. Concordia Załom 3 6  :  5 4

11. Germania Budyšin II 4 7  :  11 3

12. Horni kraj Sprjewja II 3 4  :  10 1

13. SV Großharthau 4 3  :  9 1

14. Bretnig-Hauswalde 4 3  :  10 1

Wuslědki (05.09.17)

wutora, 05. septembera 2017 spisane wot:

Wokrjesna wyša koparska liga

Rakečanske ST – Bukecy 7:1 (1:0)

Großröhrsdorf – Ramnow 3:0 (1:0)

Kumwałd – Großnaundorf 0:3 (0:0)

Germania Budyšin – Hory 1:2 (0:2)

Wojerowski FC – Kulow 3:0 (0:0)

Radwor – Wjelećin6:3 (3:2)

Kinspork/Łužnica – Hnašecy-Do. 2:0 (0:0)

1. SC Großröhrsdorf 4 7  :  0 12

2. Módro-běli Kulow 4 17  :  3 9

3. ST Radwor 4 15  :  8 9

4. Wojerowski FC 4 8  :  8 9

5. Rakečanske ST 4 13  :  7 7

6. ST Kinspork/Łužnica 4 8  :  7 7

7. LSV Hory 4 10  :  10 6

8. SG Großnaundorf 4 5  :  6 6

9. ST Wjelećin 4 8  :  11 6

10. Sokoł Ralbicy/Hórki 3 4  :  2 4

11. ST Hnašecy-Dobruša 4 5  :  6 4

12. Drohotka Ramnow 4 6  :  9 4

13. Motor Kumwałd 4 4  :  9 4

14. Póst Germania Budyšin 4 3  :  6 1

15. Zeleno-běli Bukecy 4 4  :  14 1

16. ST Budyšin 3 0  :  11 0

Wuslědki (31.08.17)

štwórtk, 31. awgusta 2017 spisane wot:

Regionalna koparska liga

Nordhausen – Lok Lipsk 0:0 (1:0)

Chemija Lipsk – Fürstenwalde 1:2 (1:0)

Neugersdorf – Dynamo 1:3 (0:0)

Luckenwalde – Babelsberg  2:2 (0:0)

Budissa Budyšin – Auerbach 0:0 (0:0)

Energija Choćebuz – Meuselwitz 1:0 (1:0)

1. Energija Choćebuz 5 17  :  1 15

2. BFC Dynamo  5 11  :  5 10

3. Lok Lipsk 5 7  :  3 10

4. FC Viktoria Berlin 5 12  :  9 8

5. FC Neugersdorf 5 11  :  8 8

6. FSV Nordhausen 5 5  :  2 8

7. Halberstadt 5 8  :  6 8

8. SV Babelsberg  5 5  :  4 8

9. FSV Fürstenwalde 5 8  :  7 7

10. Meuselwitz 5 8  :  8 7

11. Altglienicke 5 4  :  4 7

12. Budissa Budyšin 5 3  :  6 7

13. Hertha BSC II 5 6  :  10 6

14. Berlinski AK 5 7  :  10 5

15. Auerbach 5 3  :  8 3

16. Chemija Lipsk 5 2  :  9 3

17. Neustrelitz 5 4  :  13 3

18. Luckenwalde 5 6  :  14 1

krajna klasa

Nowe Město – Borea Drježdźany 6:1 (4:1)

Ćisk – Weixdorf1:0 (1:0)

Horni kraj Sprjewja – Chrósćicy 1:1 (1:0)

Oderwitz II – Nowosólc-Hródk 3:0 (2:0)

Laubegast – Mužakow 2:2 (1:0)

1. FSV Oderwitz II 3 10  :  4 9

2. ST Ćisk 3 7  :  3 9

3. ST Trjebin 3 5  :  7 6

4. Čerwjeno-běli Mužakow 3 11  :  4 5

5. Drježdźany-Strěžin 3 10  :  3 5

6. Horni kraj Sprjewja 3 8  :  6 4

7. Nowosólc-Hródk 3 6  :  4 4

8. FC Neugersdorf II 3 4  :  3 4

8. SG Weixdorf 3 4  :  3 4

10. LSV Nowe Město  3 13  :  12 3

11. Drježdźanski SC 3 10  :  18 3

12. SJ Chrósćicy 3 4  :  6 1

Wuslědki (29.08.17)

wutora, 29. awgusta 2017 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla II

Łuty – Wulka Dubrawa 2:4 (0:2)

Marijina hwězda – Chrósćicy II 4:0 (2:0)

Natwar Němske Pazlicy – Ćisk II 4:0 (1:0)

Wulke Ždźary – Njebjelčicy 1:1 (1:0)

Nadrózna Hrabowka – Sepicy 1:2 (0:0)

1. HZ Łaz/Běły Chołmc 3 13  :  4 7

2. Natwar Němske Pazlicy 3 11  :  3 6

2. SV Haselbachtal 3 11  :  3 6

4. ST Lubuš 2 6  :  2 6

5. HZ Wulke Ždźary 2 3  :  1 4

6. Wojerowski FC II 2 4  :  3 4

7. FSV Łuty 3 5  :  5 4

8. ST Ćisk II 3 5  :  6 4

9. SJ Njebjelčicy 3 5  :  7 4

10. Zeleno-běli Sepicy 3 3  :  8 4

11. ST Marijina hwězda 3 6  :  5 3

12. ST Wulka Dubrawa 3 6  :  7 3

12. Nadrózna Hrabowka 3 6  :  7 3

14. LSV Nowe Město II 3 5  :  7 3

15. Rakečanske ST II 2 1  :  8 1

16. SJ Chrósćicy II 3 0  :  14 0

wokrjesna liga, stafla I

Wachau – Huska5:0 (3:0)

Arnsdorf – Malešecy2:3 (2:1)

Wjernarjecy – Germ. Budyšin II 3:3 (0:0)

Porchow – Großharthau 1:1 (1:0)

1. Traktor Malešecy 3 17  :  3 9

2. TSV Wachau 3 10  :  0 9

3. SC Großröhrsdorf II 3 5  :  1 7

4. SG Frankenthal 3 7  :  3 6

Wuslědki (28.08.17)

póndźela, 28. awgusta 2017 spisane wot:

Wokrjesna koparska wyša liga

Módro-běli Kulow – Budyšin 4:0 (2:0)

Zeleno-běli Bukecy – Radwor 2:4 (1:1)

Hory – Wojerowski FC 7:0 (3:0)

Großnaundorf – Rakečanske ST 0:2 (0:0)

Ramnow – Kumwałd2:3 (0:2)

Ralbicy/Hórki – Kinspork/Łužn. 1:1 (0:0)

1. Módro-běli Kulow 3 17  :  0 9

2. SC Großröhrsdorf 3 4  :  0 9

3. ST Radwor 3 9  :  5 6

4. ST Wjelećin 3 5  :  5 6

5. Wojerowski FC 3 5  :  8 6

6. Sokoł Ralbicy/Hórki 3 4  :  2 4

7. ST Hnašecy-Dobruša 3 5  :  4 4

8. Rakečanske ST 3 6  :  6 4

8. Drohotka Ramnow 3 6  :  6 4

10. ST Kinspork/Łužnica 3 6  :  7 4

11. Motor Kumwałd 3 4  :  6 4

12. LSV Hory 3 8  :  9 3

13. ST Großnaundorf 3 2  :  6 3

14. Póst Germ. Budyšin 3 2  :  4 1

15. Zeleno-běli Bukecy 3 3  :  7 1

16. ST Budyšin 3 0  :  11 0

Wokrjesna klasa, stafla IV

Němske Pazlicy II – Hlinowc 1:2 (0:1)

Haselbachtal II – Njebjelčicy II 3:1 (2:1)

1. SV Haselbachtal II 3 14  :  3 9

2. SV Liegau-Augustusbad 2 7  :  1 6

3. TSV Połčnica II 3 11  :  7 6

4. ST Hlinowc 3 7  :  4 6

Wuslědki (24.08.17)

štwórtk, 24. awgusta 2017 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla I

Germania Budyšin II – Połčnica 1:1 (0:0)

Horni kraj Sprjewja II – Porchow 1:1 (0:0)

Malešecy – Bretnig-Hauswalde 6:1 (0:0)

Ottendorf-Okrilla – Wjernarjecy 1:0 (0:0)

1. Traktor Malešecy 2 14  :  1 6

2. SG Frankenthal 2 7  :  0 6

3. TSV Wachau 2 5  :  0 6

4. ST Porchow 2 6  :  2 4

5. TSV Połčnica 2 4  :  1 4

6. Arnsdorfske KT 2 5  :  4 4

7. SC Großröhrsdorf II 2 2  :  1 4

8. TSV Wjernarjecy 2 2  :  2 3

9. FV Ottendorf-Okrilla 2 1  :  3 3

10. ST Horni kraj Sprjewja II 2 1  :  4 1

11. Germania Budyšin II 2 2  :  6 1

12. Concordia Załom 1 1  :  2 0

13. ST Huska 2 3  :  8 0

14. Postup Großharthau 2 0  :  5 0

15. FSV Bretnig-Hauswalde 2 1  :  7 0

16. Budissa Budyšink 1 0  :  8 0

Wokrjesna liga, stafla II

Wojerecy II – Marijina hwězda 2:1 (1:0)

Wulka Dubrawa – Wulke Ždźary 0:2 (0:1)

Lubuš – Natwar Němske Pazlicy 3:1 (1:1)

Sprjewja II – Haselbachtal 3:1 (2:0)

Chrósćicy II – Łaz/Běły Chołmc 0:7 (0:4)

Rakečanske ST II – Łuty 1:1 (1:0)

Njebjelčicy – Nadr. Hrabowka 3:2 (1:1)

Zeleno-běli Sepicy – Ćisk II 1:1 (1:0)

1. ST Lubuš 2 6  :  2 6

2. HZ Łaz/Běły Chołmc 2 9  :  2 4

3. ST Ćisk II 2 5  :  2 4

4. Wojerowski FC II 2 4  :  3 4

5. Natwar Němske Pazlicy 2 7  :  3 3

6. LSV Nowe Město II 1 3  :  1 3

7. HZ Wulke Ždźary 1 2  :  0 3

8. SV Haselbachtal 2 4  :  3 3

9. ST Nadrózna Hrabowka 2 5  :  5 3

10. SJ Njebjelčicy 2 4  :  6 3

11. FSV Łuty 1 1  :  1 1

11. Rakečanske ST II 1 1  :  1 1

13. Zeleno-běli Sepicy 2 1  :  7 1

14. ST Wulka Dubrawa 2 2  :  5 0

14. ST Marijina hwězda 2 2  :  5 0

16. SJ Chrósćicy II 2 0  :  10 0

Wuslědki (23.08.17)

srjeda, 23. awgusta 2017 spisane wot:

Wokrjesna wyša koparska liga

Germania Budyšin – Bukecy 1:1 (0:1)

Rakecy – Drohotka Ramnow 2:2 (2:1)

Großröhrsdorf – Ralbicy/Hórki 1:0 (0:0)

Kumwałd – Hnašecy-Dobruša 1:1 (1:1)

Wojerowski FC – Wjelećin 3:1 (0:0)

Hory – Módro-běli Kulow 0:7 (0:1)

Radwor – Großnaundorf 4:1 (4:1)

Kinspork/Łužnica – Budyšin 5:0 (2:0)

1. Módro-běli Kulow 2 13 :0  6

2. Wojerowski FC 2 5 :1  6

3. SC Großröhrsdorf 2 3 :0  6

4. ST Hnašecy-Dobruša 2 5 :3  4

5. ST Drohotka Ramnow 2 4 :3  4

6. ST Radwor 2 5 :3  3

7. Sokoł Ralbicy/Hórki 2 3 :1  3

8. ST Kinspork/Łužnica 2 5 :6  3

9. ST Wjelećin 2 3 :4  3

nawěšk

nowostki LND