Wokrjesna koparska liga, stafla III
Großröhrsdorf II – Frankenthal 0:1 (0:0)
Arnsdorf – Großharthau 4:1 (1:1)
Kamjenc II – Hlinowc 0:4 (0:2)
Großnaundorf – Ottendorf/Liegau
0:3 (0:1)
Mar. hwězda – Wóslink/Skaskow5:1 (2:0)
Haselbachtal – Großdrebnitz 8:1 (3:1)
Njebjelčicy – Němske Pazlicy 0:0 (0:0)
Regionalna koparska liga
Berlinski AK – Babelsberg 03 3:0 (2:0)
Hertha BSC II – Zwickau 0:0 (0:0)
Luckenwalde – Schönberg 0:3 (0:2)
RB Lipsk II – Neugersdorf 0:2 (0:1)
Auerbach – Meuselwitz 3:2 (0:0)
Budissa Budyšin – FC Viktoria 3:1 (1:1)
Neustrelitz – Halberstadt 4:2 (1:1)
Rathenow – BFC Dynamo 1:5 (0:1)
Nordhausen – Jena0:0 (0:0)
1. Zwickau 9 20 : 6 22
2. Neugersdorf 9 17 : 7 20
3. Berlinski AK 9 12 : 2 18
4. Jena 9 13 : 4 18
5. Nordhausen 9 15 : 7 18
6. BFC Dynamo 9 22 : 15 18
7. Neustrelitz 9 16 : 10 14
8. Schönberg 9 12 : 6 14
9. Babelsberg 03 9 9 : 6 14
10. Auerbach 9 14 : 17 14
11. Budissa Budyšin 9 10 : 9 11
12. Hertha BSC II 9 10 : 16 10
13. Meuselwitz 9 10 : 16 9
14. Rathenow 9 7 : 16 6
15. RB Lipsk II 9 9 : 18 5
16. Luckenwalde 9 5 : 18 4
17. Halberstadt 9 9 : 23 4
18. FC Viktoria 9 5 : 19 3
Wokrjesna koparska liga, stafla II
N. Hrabowka – Wětnica/Hola 5:0 (3:0)
Bluń – Ćisk II5:0 (2:0)
Njeswačidło – Hórnikecy 1:3 (1:1)
Šćeńca – Ralbicy/Hórki II 2:3 (0:2)
Nowe Město II – FC Łužica 1:2 (0:0)
Hory II – Rakecy II2:1 (2:1)
Wojerecy 1919 – Lubuš 5:0 (1:0)
1. FC Łužica 6 15 : 8 15
2. Hory II 6 19 : 11 13
3. Rakecy II 6 8 : 4 11
4. Wojerecy 1919 5 15 : 6 10
5. N. Hrabowka 5 13 : 6 9
6. Bluń 5 11 : 5 9
7. HZ Łaz 4 6 : 2 7
8. Hórnikecy 6 13 : 13 7
9. Njeswačidło 5 14 : 12 6
10. Nowe Město II 5 10 : 12 6
11. Ralbicy/Hórki II 6 10 : 16 6
12. Lubuš 5 6 : 14 6
Wokrjesna koparska liga, stafla I
Malešecy – Hnašecy II 4:0 (3:0)
HZ Budestecy – Hodźij 0:1 (0:1)
Wjazońca – Wulka Dubrawa 4:4 (4:1)
Wóspork – Załom2:1 (1:0)
Wjernarjecy – Póst Budyšin II 4:0 (2:0)
Radwor – Kubšicy4:0 (1:0)
Porchow – ST Budyšin 4:5 (2:0)
1. ST Budyšin 4 20 : 7 12
2. Malešecy 5 14 : 2 12
3. Radwor 5 14 : 3 12
4. Wóspork 5 9 : 9 12
5. Wjazońca 5 12 : 12 10
6. HZ Budestecy 5 11 : 10 9
7. Kubšicy 5 8 : 8 9
8. Wulka Dubrawa 5 15 : 9 7
9. Wjernarjecy 5 9 : 11 3
10. Załom 4 3 : 6 3
11. Póst Budyšin II 4 7 : 11 3
12. Mały Wjelkow 4 7 : 13 3
krajna koparska klasa
Drježdźany-Strěžin – Budissa II 1:2 (0:1)
Mužakow – Póst Drježdźany 9:1 (2:0)
Laubegast – Nowe Město 6:0 (1:0)
Zschachwitz – Biskopicy II 3:1 (1:0)
Niska – Drježdźanski SC 4:2 (3:1)
Budestecy – Radebeul 0:0 (0:0)
Trjebin – Nowosólc-Hrodk 2:2 (0:2)
Wokrjesna koparska wyša liga
Kulow – Łuty2:3 (1:2)
Połčnica – Kumwałd1:1 (1:0)
Ćisk – Póst Budyšin2:3 (1:1)
Rakecy – Kinspork5:1 (1:0)
Wjelećin – Hnašecy1:4 (0:0)
Ramnow – Chrósćicy1:4 (1:1)
Wokrjesna liga, stafla II
Hórnikecy – Šćeńca4:4 (1:3)
Wětnica/Hola – Wojerecy 1919 0:4 (0:1)
FC Łužica – N. Hrabowka 4:3 (0:3)
Ćisk II – Njeswačidło0:6 (0:2)
Ralbicy/Hórki II – Hory II 5:1 (2:0)
Wokrjesna liga, stafla III
Großharthau – Großnaundorf 0:7 (0:1)
Frankenthal – Kamjenc II 3:2 (2:2)
Großdrebnitz – Njebjelčicy 0:4 (0:0)
Wóslink/Sk. – Haselbachtal 2:2 (2:0)
Němske Pazlicy – Arnsdorf 1:1 (0:0)
Sepicy – Marijina hwězda 3:7 (3:4)
1. Großnaundorf 5 25 : 2 15
2. Arnsdorf 5 19 : 3 13
3. Großröhrsdorf II 5 7 : 3 12
4. Njebjelčicy 5 13 : 10 9
5. Frankenthal 4 13 : 11 9
6. Marijina hwězda 5 16 : 13 7
7. Ottendorf/Liegau 4 7 : 5 7
8. Hlinowc 4 11 : 8 6
9. Sepicy 5 13 : 19 6
10. Němske Pazlicy 4 5 : 7 4
11. Wóslink/Skaskow 5 10 : 15 4
12. Großharthau 4 5 : 11 3
13. Kamjenc II 5 5 : 15 3
14. Großdrebnitz 5 2 : 15 3
15. Haselbachtal 5 7 : 21 1
Regionalna koparska liga
Babelsberg 03 – Hertha BSC II 3:2 (1:0)
BFC Dynamo – Budissa Budyšin 1:0 (0:0)
Schönberg – Rathenow 0:0 (0:0)
Neugersdorf – Berlinski AK 1:0 (0:0)
RB Lipsk II – Auerbach 2:2 (0:1)
Halberstadt – Nordhausen 1:2 (0:0)
Zwickau – Neustrelitz 3:2 (0:0)
FC Viktoria – Meuselwitz 1:3 (1:1)
Jena – Luckenwalde4:0 (3:0)
1. Zwickau 8 20 : 6 21
2. Jena 8 13 : 4 17
3. Neugersdorf 8 15 : 7 17
4. Nordhausen 8 15 : 7 17
5. Berlinski AK 8 9 : 2 15
6. BFC Dynamo 8 17 : 14 15
7. Babelsberg 03 8 9 : 3 14
8. Neustrelitz 8 12 : 8 11
9. Schönberg 8 9 : 6 11
10. Auerbach 8 11 : 15 11
11. Meuselwitz 8 8 : 13 9
12. Hertha BSC II 8 10 : 16 9
13. Budissa Budyšin 8 7 : 8 8
14. Rathenow 8 6 : 11 6
15. RB Lipsk II 8 9 : 16 5
16. Luckenwalde 8 5 : 15 4
17. Halberstadt 8 7 : 19 4
18. FC Viktoria 8 4 : 16 3
Wokrjesna wyša koparska liga
Bukecy – Kulow2:5 (0:2)
Großröhrsdorf – Hory 0:6 (0:3)
Póst Budyšin – Wachau 7:0 (5:0)
Kumwałd – Hnašecy1:1 (0:0)
Rakecy – Wjelećin2:2 (1:2)
Chrósćicy – ST Ćisk2:0 (1:0)
Kinspork – Ramnow2:4 (1:2)
Łuty – Ralbicy/Hórki0:4 (0:2)
1. Chrósćicy 6 12 : 2 16
2. Kumwałd 5 14 : 2 13
3. ST Ćisk 6 13 : 7 13
4. Hory 6 19 : 6 11
5. Ralbicy/Hórki 6 16 : 5 10
6. Połčnica 5 13 : 6 9
7. Póst Budyšin 6 12 : 13 9
8. Kulow 6 9 : 7 8
9. Hnašecy 5 8 : 6 7
10. Ramnow 6 11 : 14 7
11. Großröhrsdorf 6 6 : 16 7
12. Rakecy 6 9 : 12 6
13. Kinspork 6 8 : 13 5
14. Bukecy 5 6 : 12 4
15. Łuty 5 5 : 15 4
16. Wjelećin 5 7 : 13 3
17. Wachau 6 7 : 26 1
Wokrjesna liga stafla II
Hórnikecy – HZ Łaz0:2 (0:1)
Njeswačidło – Hory II2:3 (1:0)
Wětnica/Hola – Lubuš5:1 (1:1)
FC Łužica – LSV Bluń 744:0 (2:0)
Ćisk II – Šćeńca3:0 (0:0)
Ralbicy II – Nowe Město II0:5 (0:1)
Rakecy II – N. Hrabowka1:0 (1:0)
1. Wóspork 3 7 : 2 9
2. Wjazońca 3 8 : 4 9
3. ST Budyšin 2 9 : 3 6
4. Radwor 3 7 : 3 6
5. Malešecy 3 5 : 2 6
6. HZ Budestecy 3 7 : 6 6
7. Kubšicy 3 4 : 4 6
8. Póst Budyšin II 2 4 : 3 3
9. Hnašecy II 3 7 : 7 3
10. Wulka Dubrawa/Mi. 3 5 : 5 3
11. Mały Wjelkow 3 7 : 10 3
12. Porchow 3 7 : 11 3
13. Wjernarjecy 3 5 : 9 0
14. Załom 2 0 : 4 0
15. Hodźij 3 2 : 11 0
Wokrjesna koparska liga, stafla I
1. Wjazońca 2 5 : 3 6
2. Wóspork 2 2 : 0 6
3. ST Budyšin 1 5 : 0 3
4. Hnašecy II 2 6 : 4 3
5. Malešecy 2 3 : 1 3
6. Póst G. Budyšin II 2 4 : 3 3
6. Wulka Dubrawa/Min. 2 4 : 3 3
8. Mały Wjelkow 2 6 : 7 3
9. Porchow 2 5 : 6 3
10. Radwor 2 1 : 2 3
11. HZ Budestecy 2 4 : 6 3
wokrjesna liga, stafla II
1. N. Hrabowka 2 5 : 1 6
2. Hory II 2 10 : 3 4
3. Wojerecy 1919 2 5 : 4 4
4. Rakecy II 2 3 : 2 4
5. Hórnikecy 2 6 : 3 3
6. Wětnica/Hola 2 7 : 6 3
7. Lubuš 1 3 : 2 3
8. FC Łužica 2 3 : 3 3
9. Nowe Město II 2 4 : 7 3
10. Šćeńca 2 3 : 9 3
11. Ćisk II 2 7 : 9 1
12. HZ Łaz 1 1 : 2 0
13. LSV Bluń 74 1 0 : 1 0
14. Njeswačidło 1 2 : 4 0
15. Ralbicy/Hórki II 2 2 : 5 0