Kopańca, Wokrjesna liga stafla I
Budyšink – TSV Połčnica 0:12 (0:5)
ST Huska – SC Großröhrsdorf II 1:5 (0:3)
SV Großharthau
– Traktor Malešecy 1:4 (0:2)
Concordia Załom – TSV Wachau 3:1 (2:1)
TSV Wjernarjecy – ST Porchow 2:6 (0:1)
1. TSV Połčnica 13 51 : 12 34
2. Concordia Załom 13 29 : 15 32
3. TSV Wachau 13 31 : 7 29
4. Traktor Malešecy 13 37 : 18 28
5. ST Porchow 13 26 : 13 25
6. FV Ottendorf-Okrilla 13 25 : 23 21
7. TSV Wjernarjecy 12 26 : 24 20
8. Arnsdorfske KT 13 23 : 21 20
9. ST Horni kraj-Sprjewja II 12 38 : 23 18
10. SC Großröhrsdorf II 13 23 : 15 17
11. SV Großharthau 13 15 : 19 15
12. SV Frankenthal 12 19 : 28 13
13. Germania Budyšin II 13 15 : 35 7
14. Bretnig-Hauswalde 13 16 : 38 5
15. SV Budissa Budyšink 13 5 : 64 4
16. ST Huska 12 15 : 39 3
Wokrjesna klasa stafla I
HZ Wjazońca/Wjernarjecy/Załom II
– ST Budyšin II 1:3 (1:2)
ST Horni kraj-Sprjewja III
– ST Zeleno-běli Bukecy II 1:2 (1:1)
ST Hodźij – HZ Minakał/
Wulka Dubrawa/Radwor 4:2 (2:0)
ST Bart – ST Mały Wjelkow 1:1 (0:0)
ST Wjelećin II
– ST Módro-běli Njeswačidło 3:0 (0:0)
1.ST Budyšin II 11 42 : 15 27
2. ST Mały Wosyk 11 32 : 17 25
3. ST Njeswačidło 11 28 : 17 20
4. ST Mały Wjelkow 11 25 : 29 20
5. ST Bart 10 25 : 15 19
6. ST Wjelećin II 10 19 : 18 18
7. ST Hodźij 10 21 : 23 13
8. ST Hnašecy-Dobruša II 8 15 : 16 10
9. ST Zeleno-běli Bukecy II 11 20 : 29 9
10. HZ Minakał/
Wulka Dubrawa/Radwor 8 13 : 26 7
11. HZ Wjazońca/
Wjernarjecy/Załom II 10 15 : 32 7
12. Horni kraj-Sprjewja III 9 8 : 26 0
Wokrjesna klasa stafla II
ST Bart II – ST Porchow II 4:2 (2:2)
TSV Wjazońca
HZ Kubšicy/ Bukecy
– SG Frankenthal II 6:2 (2:1)
Kopańca – krajna klasa
LSV Nowe Město – SJ Chrósćicy 2:2 (1:2)
Mužakow – Drježdźanski SC 4:0 (2:0)
ST Ćisk – FSV Nowosólc-Hródk 1:2 (1:1)
Laubegast – Borea Drježdźany 2:0 (0:0)
SG Weixdorf – FC Neugersdorf II 3:2 (0:0)
1. FSV Nowosólc-Hródk 12 33 : 18 23
2. LSV Nowe Město 12 37 : 26 23
3. FSV Oderwitz 02 11 28 : 18 22
4. Čerwjeno-běli Mužakow 12 34 : 21 20
5. Laubegast 12 28 : 25 20
6. ST Horni kraj-Sprjewja 11 26 : 18 17
7. SG Weixdorf 12 22 : 22 17
8. FC Neugersdorf II 12 26 : 18 16
9. SJ Chrósćicy 12 18 : 28 15
10. SZ Drježdźany-Strěžin 11 27 : 14 14
11. ST Ćisk 12 16 : 26 14
12. ST Trjebin 11 13 : 32 12
13. SC Borea Drježdźany 11 19 : 41 8
14. Drježdźanski SC 11 22 : 42 7
wokrjesna wyša liga
Kulow – Zeleno-běli Bukecy 4:0 (0:0)
Kumwałd – Großröhrsdorf 1:2 (1:1)
Rakecy – Kinspork/Łužnica 2:1 (1:1)
Germ.Budyšin – Ralbicy/Hórki 3:0 (2:0)
Wojerecy – Hnašecy-Dobruša 3:2 (1:1)
LSV Hory – Drohotka Ramnow 5:3 (3:2)
Radwor – ST Budyšin 4:1 (1:1)
Wjelećin – Großnaundorf 1:2 (0:1)
1. SC Großröhrsdorf 13 27 : 4 33
2. Módro-běli Kulow 13 37 : 12 27
3. Wojerowski FC 13 28 : 19 26
4. SG Großnaundorf 12 29 : 17 22
5. LSV Hory 13 33 : 26 22
6. Rakečanske ST 13 27 : 21 21
7. Motor Kumwałd 13 16 : 21 19
8. Sokoł Ralbicy/Hórki 13 16 : 17 18
Kopańca, wokrjesna liga – stafla II
Wulka Dubrawa – SJ Njebjelčicy 1:1 (0:0)
ST Lubuš – FSV Łuty 2:1 (0:0)
Nowe Město II – Ćisk II 2:2 (2:1)
SJ Chrósćicy II – Nadr. Hrabowka 5:3 (2:1)
Marijina hwězda – Haselbachtal 3:1 (1:1)
Něm. Pazlicy – Łaz/Běły Chołmc 2:0 (2:0)
Wojerecy II – Wulke Ždźary 2:0 (2:0)
Rakecy II – Zeleno-běli Sepicy 1:1 (0:0)
1. Natwar Němske Pazlicy 13 48 : 11 31
2. ST Lubuš 13 35 : 13 31
3. HZ Łaz/Běły Chołmc 13 34 : 17 29
4. SV Haselbachtal 13 42 : 22 25
5. ST Marijina hwězda 13 34 : 16 25
6. Wojerowski FC II 13 25 : 22 20
7. SJ Njebjelčicy 13 20 : 24 20
8. Nowe Město II 13 24 : 30 17
9. Rakečanske ST II 13 20 : 26 17
10. 1896 Wulka Dubrawa 13 25 : 32 17
11. FSV Łuty 13 20 : 29 17
12. ST Ćisk II 13 20 : 26 13
13. HZ Wulke Ždźary 13 12 : 25 11
14. ST Nadrózna Hrabowka 13 25 : 37 10
Wokrjesna wyša koparska liga
Kumwałd – Kulow0:1 (0:1)
Ralbicy/Hórki – Wojerecy 1:1 (0:1)
Kinspork/Łužnica – Radwor 4:1 (1:0)
1. SC Großröhrsdorf 12 25 : 3 30
2. Módro-běli Kulow 12 33 : 12 24
3. Wojerowski FC 12 25 : 17 23
4. SG Großnaundorf 11 27 : 16 19
5. LSV Hory 12 28 : 23 19
6. Motor Kumwałd 12 15 : 19 19
7. Rakečanske ST 12 25 : 20 18
8. Sokoł Ralbicy/Hórki 12 16 : 14 18
9. Drohotka Ramnow 11 21 : 19 17
10. ST Hnašecy-Dobruša 12 22 : 24 15
Krajny koparski pokal – štwórćfinale
Internatio. Lipsk – Neugersdorf 1:2 (0:0)
Biskopičanske KT II – Auerbach 1:3 (1:0)
Chemija Lipsk – Budissa Budyšin 1:0 (1:0)
wokrjesna liga, stafla I
Großröhrsdorf II – Großharthau 1:1 (0:0)
Huska – Budyšink3:2 (2:1)
Wachau – Wjernarjecy 2:1 (0:0)
Frankenthal – Załom2:3 (2:2)
Malešecy – Horni kraj-Sprjewja II 1:3 (1:1)
Porchow – Połčnica2:3 (1:2)
1. TSV Połčnica 12 39 : 12 31
2. TSV Wachau 12 30 : 4 29
3. Concordia Załom 12 26 : 14 29
4. Traktor Malešecy 12 33 : 17 25
5. ST Porchow 12 20 : 11 22
6. TSV Wjernarjecy 11 24 : 18 20
7. FV Ottendorf-Okrilla 12 21 : 22 18
8. Arnsdorfske KT 12 21 : 21 17
9. Horni kraj-Sprjewja II 11 35 : 22 15
10. SV Großharthau 12 14 : 15 15
11. SC Großröhrsdorf II 12 18 : 14 14
12. SV Frankenthal 11 18 : 24 13
13. Germania Budyšin II 12 15 : 33 7
14. Bretnig-Hauswalde 12 15 : 35 5
15. SV Budissa Budyšink 12 5 : 52 4
16. ST Huska 11 14 : 34 3
wokrjesna klasa, stafla II
Arnsdorf II – Biskopicy II 0:1 (0:0)
Frankenthal II – Drjewnica 1:10 (0:5)
Germania Biskopicy – Wjazońca 1:1 (0:1)
Porchow II – Wjelećin III 5:1 (2:0)
1. HZ Kubšicy/ Bukecy 9 58 : 14 24
2. SG Steinigtwolmsdorf 10 35 : 21 24
3. TSV Wjazońca 10 36 : 20 23
4. Biskopičanske KT II 8 59 : 2 22
5. ST Drjewnica 8 38 : 8 18
6. Bretnig-Haus. II/Ram. II 10 26 : 24 16
7. SSV Germania Biskopicy 9 17 : 20 10
8. Arnsdorfske KT II 10 17 : 22 9
9. ST Bart II 9 13 : 44 6
Wokrjesna koparska liga, stafla II
Wulka Dubrawa – Něm. Pazlicy 1:1 (1:0)
Wulke Ždźary – Lubuš 2:1 (2:0)
Ćisk II – Chrósćicy II3:1 (2:0)
Łuty – Marijina hwězda 1:1 (1:0)
Njebjelčicy – Rakečanske ST II 1:5 (0:5)
Sepicy – Nowe Město II 1:1 (0:0)
1. HZ Łaz/Běły Chołmc 12 34 : 15 29
2. Natw. Němske Pazlicy 12 46 : 11 28
3. ST Lubuš 12 33 : 12 28
4. SV Haselbachtal 12 41 : 19 25
5. ST Marijina hwězda 12 31 : 15 22
6. SJ Njebjelčicy 12 19 : 23 19
7. Wojerowski FC II 12 23 : 22 17
8. FSV Łuty 12 19 : 27 17
9. Nowe Město II 12 22 : 28 16
10. Rakečanske ST II 12 19 : 25 16
11. ST Wulka Dubrawa 12 24 : 31 16
12. ST Ćisk II 12 18 : 24 12
13. HZ Wulke Ždźary 12 12 : 23 11
14. ST Nadróz. Hrabowka 12 22 : 32 10
15. Zeleno-běli Sepicy 12 9 : 29 6
16. SJ Chrósćicy II 12 8 : 44 2
Regionalna liga žonow
RB Lipsk – FC Union Berlin 3:1 (3:1)
Biskopičanske KT – Beelitz 2:0 (1:0)
1. Magdeburgski FFC 9 47 : 5 27
2. FC Viktoria Berlin 10 40 : 6 25
3. FC Union Berlin 9 26 : 10 19
4. RB Lipsk 10 17 : 17 19
Regionalna koparska liga
Altglienicke – Neugersdorf 2:0 (1:0)
Nordhausen – Choćebuz 1:1 (1:1)
Luckenwalde – Budissa Budyšin 0:2 (0:2)
1. Energija Choćebuz 14 38 : 4 38
2. BFC Dynamo 14 34 : 18 26
3. Fürstenwalde 14 31 : 21 26
4. Nordhausen 14 16 : 7 24
5. Lok Lipsk 13 17 : 8 23
6. Berlinski AK 14 24 : 22 22
7. FC Viktoria 14 28 : 25 21
8. Meuselwitz 13 20 : 15 19
9. Halberstadt 14 24 : 25 18
10. Babelsberg 14 14 : 16 18
11. Altglienicke 14 12 : 14 18
12. Neugersdorf 14 24 : 26 17
13. Budissa Budyšin 14 11 : 19 17
14. Hertha BSC II 14 14 : 22 15
15. Chemija Lipsk 14 8 : 25 12
16. Auerbach 14 16 : 24 11
17. Neustrelitz 14 12 : 31 7
18. Luckenwalde 14 14 : 35 5
krajna klasa
Oderwitz – Drježdźany-Strěžin 1:1 (1:1)
Nowosólc-Hródk – Mužakow 3:2 (1:0)
Chrósćicy – Ćisk1:1 (1:1)
1. LSV Nowe Město 11 35 : 24 22
2. FSV Oderwitz 11 28 : 18 22
3. FSV Nowosólc-Hródk 10 27 : 16 17
4. Čerwj.-běli Mužakow 11 30 : 21 17
5. ST Horni kraj-Sprjewja 11 26 : 18 17
6. FC Neugersdorf II 10 23 : 13 16
7. SZ Drježdźany-Strěžin 11 27 : 14 14
8. Laubegast 10 24 : 24 14
9. SG Weixdorf 11 19 : 20 14
10. ST Ćisk 11 15 : 24 14
11. SJ Chrósćicy 11 16 : 26 14
12. ST Trjebin 11 13 : 32 12
13. SC Borea Drježdźany 10 19 : 39 8
Regionalna koparska liga žonow
Beelitz – Rostock1:1 (0:1)
RB Lipsk – Biskopičanske KT 2:1 (0:1)
BSC Marzahn – Union Berlin 0:2 (0:1)
Viktoria Berlin – Magdeburg 1:2 (0:1)
Aue – Fortuna Drježdźany 1:1 (1:0)
Neubrandenburg – Steglitz 2:2 (2:0)
1. Magdeburgski FFC 8 39 : 4 24
2. FC Viktoria Berlin 9 39 : 5 24
3. FC Union Berlin 8 25 : 7 19
4. RB Lipsk 9 14 : 16 16
5. Steglitzski FC Stern 9 26 : 12 14
6. BSC Marzahn 8 25 : 16 14
7. Fortuna Drježdźany 9 14 : 19 12
8. FC Rudne horiny Aue 9 10 : 25 7
9. Rostockski FC 9 7 : 38 4
10. Biskopičanske KT 8 8 : 21 3
11. FC Neubrandenburg 8 7 : 25 3
12. SZ Módro-běli Beelitz 8 1 : 27 2
Regionalna koparska liga
BFC Dynamo – Berlinski AK 1:2 (1:1)
Halberstadt – Hertha BSC II 2:0 (1:0)
Chemija Lipsk – Altglienicke 1:1 (1:0)
Neugersdorf – FC Viktoria 2:3 (1:2)
Auerbach – Babelsberg 2:2 (1:2)
Choćebuz – Luckenwalde 2:0 (1:0)
Meuselwitz – Lok Lipsk wupad
Budissa Budyšin – Fürstenwalde 1:2 (1:1)
Neustrelitz – Nordhausen 0:1 (0:1)
1. Energija Choćebuz 13 37 : 3 37
2. BFC Dynamo 13 34 : 18 25
3. Nordhausen 13 15 : 6 23
4. Fürstenwalde 13 29 : 21 23
5. Lok Lipsk 12 15 : 7 20
6. Berlinski AK 13 21 : 22 19
7. Meuselwitz 12 20 : 15 18
8. FC Viktoria 13 24 : 24 18
9. Halberstadt 13 23 : 23 18
10. Neugersdorf 13 24 : 24 17
11. Babelsberg 13 14 : 16 17
12. Altglienicke 13 10 : 14 15
13. Hertha BSC II 13 14 : 22 14
14. Budissa Budyšin 13 9 : 19 14
15. Chemija Lipsk 13 8 : 22 12
16. Auerbach 13 16 : 22 11
17. Neustrelitz 13 11 : 27 7
18. Luckenwalde 13 14 : 33 5
wokrjesna liga, stafla II
Wulka Dubrawa – Nowe Město II 3:1 (1:1)
Wulke Ždźary – Łaz/Běły Chołmc 0:3 (0:0)
Ćisk II – Lubušwupad
Łuty – Haselbachtal2:7 (0:3)
SJ Njebjelčicy – SJ Chrósćicy II 1:1 (0:1)
Rakecy II – Němske Pazlicy 1:3 (0:3)
Nadró. Hrabowka – Mar. hwězda 1:6 (0:3)
Sepicy – Wojerowski FC II 2:5 (0:2)
1. ST Lubuš 9 29 : 7 25
2. HZ Łaz/Běły Chołmc 10 30 : 12 25
3. Natw. Němske Pazlicy 10 43 : 10 24
4. SV Haselbachtal 10 39 : 15 24
5. ST Marijina hwězda 10 26 : 13 18
6. SJ Njebjelčicy 10 14 : 17 16
7. FSV Łuty 10 17 : 24 16
8. Nowe Město II 10 20 : 23 15
9. ST Wulka Dubrawa 10 23 : 29 15
10. Wojerowski FC II 10 20 : 19 14
11. Rakečanske ST II 10 13 : 24 10
12. HZ Wulke Ždźary 10 9 : 18 8
13. ST Nadróz. Hrabowka 10 18 : 28 7
14. ST Ćisk II 9 13 : 21 6
15. Zeleno-běli Sepicy 10 8 : 28 4
16. SJ Chrósćicy II 10 7 : 41 1
Wokrjesna koparska liga, stafla II
Wojerowski FC II – Njebjelčicy 1:1 (0:0)
Chrósćicy II – Wulka Dubrawa 0:3 (0:1)
Marijina hwězda – Ćisk II 2:1 (1:0)
1. ST Lubuš 9 29 : 7 25
2. HZ Łaz/Běły Chołmc 9 27 : 12 22
3. Natwar Němske Pazlicy 9 40 : 9 21
4. SV Haselbachtal 9 32 : 13 21
5. FSV Łuty 9 15 : 17 16
6. ST Marijina hwězda 9 20 : 12 15
7. Nowe Město II 9 19 : 20 15
8. SJ Njebjelčicy 9 13 : 16 15