Wuslědki (10.10.16)

Montag, 10. Oktober 2016
Artikel bewerten
(0 Stimmen)

Krajna koparska liga

Niska – Kamjenc0:3 (0:2)

Taucha – Pirna-Copitz 2:1 (1:0)

Reichenbach – Rapid Kamjenica 0:0 (0:0)

1. Grimma 6 16  :  6 16

2. Eilenburg 6 15  :  6 14

3. Wocl Riesa 6 13  :  7 13

4. Pirna-Copitz 7 12  :  8 13

5. Kamjenc 7 11  :  10 13

6. Markkleeberg 5 12  :  7 9

7. Hohenstein-E. 5 12  :  10 9

8. Taucha 6 9  :  12 7

9. Freiberg 5 9  :  11 5

10. Zwenkau II 6 8  :  11 5

11. Rapid Kamjenica 7 9  :  14 5

12. Reichenbach 6 2  :  8 5

13. Lößnitz 6 5  :  11 4

14. Glauchau 5 7  :  13 2

15. Niska 5 3  :  9 2

16. Zhorjelc 0 0  :  0 0

wokrjesna wyša liga

Mo. Kumwałd – Großröhrsdorf 0:2 (0:1)

Póst Germ. Budyšin – Połčnica  3:2 (1:1)

Hnašecy-Dobruša – Wojerecy 4:4 (2:2)

LSV Hory – Drohotka Ramnow 3:0 (2:0)

Ralbicy/Hórki – Mó.-běli Kulow 1:2 (1:1)

ST Wjelećin – Rakečanske ST 1:3 (0:2)

ST Kinspork/Łužnica – ST Ćisk  0:5 (0:3)

1. ST Ćisk 8 24  :  3 21

2. Rakečanske ST 8 20  :  11 17

3. ST Kinspork/Łužnica 8 20  :  12 15

4. Sokoł Ralbicy/Hórki 8 20  :  11 13

5. SC Großröhrsdorf 8 8  :  5 13

6. Motor Kumwałd 8 15  :  14 13

7. Módro-běli Kulow 8 18  :  13 12

8. ST Hnašecy-Dobruša 8 15  :  16 12

9. Wojerowski FC 8 17  :  15 11

10. Póst Germania Budyšin 8 10  :  15 11

11. LSV Hory  8 21  :  17 8

12. Zeleno-běli Bukecy 8 16  :  30 8

13. Drohotka Ramnow 8 12  : 16 6

14. TSV Połčnica  7 11  :  17 6

15. FV Ottendorf-Okrilla  8 12  :  24 6

16. ST Wjelećin 7 10  :  30 2

Wokrjesna liga, stafla III

ST Drjewnica – Großröhrsdorf II 0:4 (0:1)

Na. Němske Pazlicy – Hermsdorf 5:1 (1:1)

Sepicy – ST Mar. hwězda 2:2 (0:0)

SJ Njebjelčicy – Arnsdorfske KT 2:2 (0:1)

Haselbachtal – Frankenthal 2:1 (0:0)

Großnaundorf – Wachau 5:3 (3:1)

1. SG Großnaundorf 8 29  :  12 17

2. Natwar Němske Pazlicy 8 23  :  12 17

3. SG Frankenthal 8 21  :  14 16

4. TSV Wachau 8 28  :  15 14

5. Arnsdorfske KT 8 15  :  11 14

Veröffentlicht in Wuslědki
Bitte anmelden, um einen Kommentar zu posten

Anzeige