Wuslědki (07.07.22)

Donnerstag, 07. Juli 2022
Artikel bewerten
(0 Stimmen)

Kopańca, wyša liga mužojo

1. FC Čerwjeno-běli Erfurt 29 103 : 16 2,69

2. VfB 1921 Kśišow 29 72 : 34 2,00

3. VFC Plauen 29 61 : 25 2,00

4. Budissa Budyšin 30 74 : 59 1,70

5. SG Union Sandersdorf 30 48 : 33 1,53

6. FC Hornja Łužica

Neugersdorf 29 43 : 47 1,38

7. FC Jednota Wernigerode 29 49 : 54 1,38

8. VfL Halle 96 30 52 : 46 1,37

9. FC Jednota Rudolstadt 31 42 : 51 1,32

10. Biskopičanske KT 08 30 45 : 48 1,27

11. FC An der Fahner Höhe 30 32 : 44 1,23

12. FC Grimma 29 45 : 48 1,17

13. SV Módro-běli Zorbau 30 41 : 62 1,17

14. FSV Wacker Nordhausen 30 33 : 55 0,97

15. FC International Lipsk 29 43 : 76 0,97

16. SV 09 Arnstadt 29 31 : 73 0,72

17. FSV Martinroda 30 34 : 73 0,63

18. 1. FC Merseburg zg. 0 0 : 0 0,00

18. FC Carl Zeiss Jena II zg. 29 0 : 0 0,00

wokrjesna klasa, stafla 1

1. ST Bart 18 79 : 10 45

2. Post Germania

Budyšin II 18 78 : 23 45

3. ST Budyšin 18 50 : 13 39

4. HZ Horni kraj-

Sprjewja II 18 55 : 46 35

5. SG Steinigtwolmsdorf 18 77 : 29 34

6. ST Wjelećin II 18 56 : 31 33

7. ST Mały Wjelkow 18 41 : 62 27

8. HZ Wulka Dubrawa II/

Radwor II 18 23 : 62 18

9. HZ Hodźij II/Huska II 18 22 : 54 16

10. HZ Budyšink/

Malešecy II 18 23 : 45 14

11. TSV Wóspork/Hrodźišćo 18 19 : 75 5

12. HZ Wernarjecy II/

Wjazońca II 18 15 : 88 4

wokrjesna klasa, stafla 2

1. TSV Wachau II 17 77 : 23 43

2. Arnsdorfske KT II 15 42 : 16 34

3. HZ Ramnow II/

Bretnig-Hauswalde II 16 32 : 15 34

4. ST Drjewnica 17 42 : 20 27

5. HZ Lomnitz-

Großnaundorf II 17 42 : 28 26

6. HZ Germania Biskopicy/

Biskopičanske KT III 16 43 : 34 21

7. TSV Połčnica II 16 45 : 32 20

8. SV Liegau-Augustusbad 16 35 : 42 19

9. SV Großharthau 16 18 : 42 13

10. HZ Bart II/Bukecy II 15 18 : 66 13

11. SG Frankenthal II 15 4 : 80 0

wokrjesna klasa, stafla 3

1. ST Natwar Němske

Pazlicy II 16 78 : 15 45

2. Sokoł Ralbicy/Hórki II 17 55 : 23 37

Veröffentlicht in Wuslědki
Bitte anmelden, um einen Kommentar zu posten

Anzeige