Wuslědki (09.03.17)

Donnerstag, 09. März 2017 geschrieben von:

Regionalna koparska liga

Babelsberg – Fürstenwalde 2:0 (0:0)

Schönberg – Neugersdorf 2:0 (1:0)

Viktoria Berlin – Nordhausen 2:1 (1:1)

BFC Dynamo – Luckenwalde 5:2 (2:1)

Auerbach – Hertha BSC II 3:0 (1:0)

Budissa Budyšin – Berlinski AK 1:4 (0:2)

Meuselwitz – Choćebuz 1:2 (1:0)

Jena – Neustrelitz2:0 (2:0)

RB Lipsk II – Lok Lipsk 4:2 (2:2)

1. FC Carl Zeiss Jena 21 42  :  9 51

2. FC Energija Choćebuz 21 33  :  11 47

3. Berlinski AK 20 36  :  23 40

4. RB Lipsk II 21 32  :  26 34

5. BFC Dynamo 21 39  :  28 32

6. FC Viktoria Berlin 19 39  :  28 31

7. Babelsberg 03 19 32  :  26 31

8. Lokomotiwa Lipsk 21 32  :  31 30

9. Wacker Nordhausen 19 29  :  27 29

10. FC Neugersdorf 20 26  :  20 28

11. FC Schönberg 22 34  :  38 27

12. Hertha BSC II 20 23  :  27 27

13. Meuselwitz 21 17  :  20 24

14. AfB Auerbach 20 23  :  34 22

15. Union Fürstenwalde 20 19  :  37 15

16. FSV Luckenwalde 20 22  :  41 15

17. Budissa Budyšin 21 17  :  35 13

18. Neustrelitz 20 17  :  51 5

Wuslědki (07.03.17)

Dienstag, 07. März 2017 geschrieben von:

Wokrjesna koparska liga, stafla III

Marijina hwězda – Frankenthal 1:2 (0:1)

Njebjelčicy – Haselbachtal 5:2 (2:1)

1. SG Großnaundorf 14 48  : 15 33

2. TSV Wachau 14 49  : 19 32

3. Natwar Němske Pazlicy 14 38  : 17 32

4. SJ Njebjelčicy 14 27  : 17 27

5. SG Frankenthal 14 33  : 24 23

6. SV Haselbachtal 14 29  : 21 22

7. Zeleno-běli Sepicy 14 35  : 29 20

8. ST Marijina hwězda 14 23  : 22 18

9. SC Großröhrsdorf II 14 27  : 29 18

Wuslědki (06.03.17)

Montag, 06. März 2017 geschrieben von:

Krajna koparska klasa

Neugersdorf II – Radebeul 0:1 (0:0)

Chrósćicy – Trjebin2:0 (0:0)

1. Radebeulski BC 14 33  : 10 39

2. Laubegast 14 38  : 20 31

3. FC Neugersdorf II 13 33  : 14 25

4. Mužakow 12 29  : 19 23

5. Nowosólc-Hródk 13 26  : 25 20

6. Horni kraj Sprjewja 13 35  : 29 18

7. SG Weixdorf 14 25  : 30 17

8. Nowe Město n. Sprje. 14 23  : 29 17

9. Drježdźanski SC 13 26  : 26 15

10. SJ Chrósćicy 13 20  : 23 15

11. Fortuna Trjebin 14 21  : 42 13

12. Zschachwitz 14 23  : 40 12

13. Biskopičanske KT II 13 12  : 37 11

wokrjesna klasa, stafla II

Kulow II – Mały Wjelkow 0:2 (0:2)

1. SJ Chrósćicy II 11 34  :  20 26

2. SG Wětnica/Hola 11 44  :  21 23

3. ST Hlinowc 11 31  :  14 23

4. FSV Šćeńca 11 37  :  25 22

5. HZ Łaz/Běły Chołmc II 11 32  :  18 21

6. ST Mały Wjelkow 11 29  :  28 17

7. Němske Pazlicy II 11 21  :  20 17

8. SJ Njebjelčicy II 11 30  :  14 16

Wuslědki (02.03.17)

Donnerstag, 02. März 2017 geschrieben von:

Regionalna koparska liga

Lok Lipsk – Babelsberg 2:0 (1:0)

Hertha BSC II – Meuselwitz 0:1 (0:1)

Nordhausen – Schönberg 3:2 (0:2)

Luckenwalde – Viktoria Berlin 6:4 (5:1)

Choćebuz – BFC Dynamo 1:0 (1:0)

Neugersdorf – RB Lipsk II 1:1 (1:1)

Fürstenwalde – Jena1:2 (0:1)

1. FC Carl Zeiss Jena 20 40  :  9 48

2. FC Energija Choćebuz 20 31  :  10 44

3. Berlinski AK 19 32  :  22 37

4. RB Lipsk II 20 28  :  24 31

5. FC Lok Lipsk 20 30  :  27 30

6. BFC Dynamo 20 34  :  26 29

7. Wacker Nordhausen 18 28  :  25 29

8. FC Viktoria Berlin 18 37  :  27 28

9. FC Neugersdorf 19 26  :  18 28

10. SV Babelsberg 03 18 30  :  26 28

11. Hertha BSC II 19 23  :  24 27

12. ZFC Meuselwitz 20 16  : 18 24

13. FC Schönberg 21 32  :  38 24

14. AfB Auerbach 19 20  :  34 19

15. FSV Luckenwalde 19 20  :  36 15

16. Union Fürstenwalde 19 19  :  35 15

17. Budissa Budyšin 20 16  :  31 13

18. TSG Neustrelitz 19 17  :  49 5

krajna liga

Hohenstein-Ernstthal – Lößnitz 2:1 (2:0)

Kamjenc – Markkleeberg 2:0 (1:0)

Taucha – Zwenkau II0:2 (0:0)

Wocl Riesa – Freiberg 0:2 (0:2)

Glauchau – Eilenburg 0:3 (0:2)

Reichenbach – Grimma 1:2 (1:0)

Kamjenica – Pirna-Copitz 1:0 (1:0)

1. FC Eilenburg 16 43  : 10 42

2. FC Grimma 16 37  : 16 39

3. Jednota Kamjenc 16 36  : 14 35

4. Wocl Riesa 16 33  : 29 28

5. Hohenstein-Ernstthal 15 35  : 22 26

6. Pirna-Copitz 15 27  : 22 23

7. Markkleeberg 14 25  : 30 17

8. Přezjednota Niska 15 20  : 24 16

9. Rapid Kamjenica 15 27  : 26 15

10. Empor Glauchau 15 25  : 33 14

11. FC Reichenbach 15 14  : 23 13

12. FC Lößnitz 15 13  : 27 13

13. BSC Freiberg 15 24  : 44 12

14. VfB Zwenkau II 15 16  : 36 9

15. Žołto-běli Zhorjelc 0 0  :  0 0

16. SG Taucha 15 16  : 35 0

Wuslědki (27.02.17)

Montag, 27. Februar 2017 geschrieben von:

Wokrjesny koparski pokal – wosmifinale

Liegau-Augustusbad – Rakecy 1:10 (1:3)

Wachau II – Sepicy4:3 (3:2)

Concordia Załom – Ćisk 3:5 (1:1)

Wjazońca – Sokoł Ralbicy/Hórki 0:7 (0:1)

Großröhrsdorf II – Wojerecy2:4 (1:1)

Drohotka Ramnow – Kulow  6:1 (1:1)

Něm. Pazlicy – Łaz/Běły Chołmc 3:2 (1:0)

wokrjesna wyša liga

1. ST Ćisk  17 67  : 10 43

2. Rakečanske ST 16 44  : 23 34

3. Sokoł Ralbicy/Hórki 16 40  : 23 27

4. ST Hnašecy-Dobruša 16 31  : 29 26

5. Póst Germ. Budyšin 16 28  : 26 26

6. SC Großröhrsdorf 17 21  : 16 25

7. Motor Kumwałd 17 27  : 34 24

8. Módro-běli Kulow 16 32  : 29 22

9. ST Kinspork/Łužnica 17 29  : 27 22

10. Drohotka Ramnow 16 27  : 34 19

11. LSV Hory  16 38  : 29 18

12. FV Ottendorf-Okrilla  17 27  : 44 17

Wuslědki (21.02.17)

Dienstag, 21. Februar 2017 geschrieben von:

Krajna koparska liga

Eilenburg – Kamjenc1:0 (0:0)

Pirna-Copitz – Wocl Riesa 2:3 (2:1)

1. Eilenburg 15 40  :  10 39

2. Grimma 15 35  :  15 36

3. Kamjenc 15 34  :  14 32

4. Wocl Riesa 15 33  :  27 28

5. Hohenstein-Ernstthal 14 33  :  21 23

6. Pirna-Copitz 14 27  :  21 23

7. Markkleeberg 13 25  :  28 17

8. Niska 15 20  :  24 16

9. Glauchau 14 25  :  30 14

10. Reichenbach 14 13  :  21 13

11. Lößnitz 14 12  :  25 13

12. Rapid Kamjenica 14 26  :  26 12

Wuslědki (20.02.17)

Montag, 20. Februar 2017 geschrieben von:

Regionalna koparska liga

Schönberg – Luckenwalde 2:2 (1:1)

Meuselwitz – Berlinski AK 0:1 (0:0)

Lok Lipsk – Neugersdorf 2:2 (0:1)

RB Lipsk II – Nordhausen 0:1 (0:1)

1. FC Carl Zeiss Jena 18 34  :  8 42

2. FC Energija Choćebuz 18 29  :  10 38

3. Berlinski AK 17 30  :  21 33

4. RB Lipsk II 18 27  :  22 30

5. FC Viktoria Berlin  17 33  :  21 28

6. SV Babelsberg 03 17 30  :  24 28

7. Hertha BSC II 18 23  :  23 27

8. BFC Dynamo 18 31  :  23 26

9. Neugersdorf 17 23  :  15 26

10. FC Lok Lipsk 18 26  :  25 26

11. Wacker Nordhausen 16 24  :  23 23

12. FC Schönberg 18 28  :  32 23

13. ZFC Meuselwitz 18 15  :  17 21

14. AfB Auerbach 18 19  :  33 18

15. Union Fürstenwalde 18 18  :  33 15

16. Budissa Budyšin 18 16  :  27 12

17. FSV Luckenwalde 17 12  :  30 11

18. TSG Neustrelitz 17 15  :  46 4

Wuslědki (24.01.17)

Dienstag, 24. Januar 2017 geschrieben von:

Wokrjesna koparska liga / młodźina A / stafla I

1. Póst Germania Budyšin 12 76  :  20 30

2. Rakečanske KT 11 54  :  19 28

3. Radwor/

Wulka Dubrawa 11 54  :  18 20

4. SZ Wjelećin 11 28  :  32 18

5. TSV 90 Wjazońca 11 20  :  46 13

6. ST Budyšin 11 15  :  51 6

7. ST Mó.-běli Njeswačidło 11 10  :  71 0

wokrjesna liga / młodźina A / stafla II

1. HZ Kulow/Ralbicy 10 36  :  10 27

2. Biskopicy/

Nowe Město Sakska 11 38  :  18 21

3. TSV Połčnica  11 24  :  28 17

4. FC Ćisk/Łaz/

Běły Chołmc/Hory 11 19  :  25 13

5. Großnaundorf/

Lomnitz 11 16  :  23 12

6. Natwar Němske Pazlicy/

Chrósćicy 12 15  :  24 11

7. FV Ottendorf-Okrilla  10 10  :  30 6

wokrjesna liga / młodźina B / stafla I

1. HZ Kubšicy/Bukecy 9 64  :  2 27

2. FSV Budissa Budyšin II 9 28  :  12 22

3. ST Horni kraj Sprjewja 9 40  :  15 18

4. Wulka Dubrawa/Radwor 8 33  :  17 13

5. Droh. Ramnow/Porchow  9 23  :  33 13

6. Póst Germania Budyšin 8 27  :  24 10

7. Hlinowc/Běła/

Cunnersdorf/Pančicy 9 24  :  40 6

8. Bart/Budyšink/Malešecy 7 7   : 43 3

9. SZ Motor Kumwałd 8 9  :  69 0

wokrjesna liga / młodźina B / stafla II

1. FV Ottendorf-Okrilla 9 46  :  12 24

2. TSV Wachau 8 48  :  14 18

3.  Steina/Bretnig-Hauswalde/Połčnica 

 9 48  :  13 16

4. Kinspork/Łužnica/

Haselbachtal 9 45  :  11 16

5. Lomnitz/Großnaundorf 8 30  :  20 12

6. Jednota Kamjenc 9 33  :  31 12

7. Lubuš/Bluń/Wojerecy II 9 21  :  43 9

8. FC Ćisk/Hory/Łaz/

Běły Chołmc  9 10  :  61 7

9. HZ Łužica  8 8  :  84 1

wokrjesna liga / młodźina C / stafla I

1. HZ Wulka Dubr./Radwor 8 41  :  6 24

2. ST Horni kraj Sprjewja 7 34  :  12 16

3. HZ Wjelećin/Wjazońca 9 21  :  22 14

4. Póst Germania Budyšin 7 24  :  16 13

5. HZ Huska/ST Hodźij  9 24  :  30 9

6. TSV Wóspork/Hrodźišćo 7 22  :  28 7

Wuslědki (18.01.17)

Mittwoch, 18. Januar 2017 geschrieben von:

Žony – wokrjesna liga

1. Zeleno-běli Bukecy 10 56  :  10 27

2. ST Liegau-Augustusbad  11 54  :  16 26

3. ST Nadrózna Hrabowka 10 39  :  24 18

4. Wojerowski FC 10 61  :  33 15

5. SSV Langburkersdorf 10 24  :  39 12

6. ST Hnašecy-Dobruša  10 17  :  34 11

7. ST Hlinowc 10 18  :  32 7

8. SZ Horni kraj-Sprjewja  9 3  :  84 0

wokrjesna koparska klasa, stafla I

1. ST Budyšin II 10 47  :  7 27

2. Budyšink/Malešecy 10 53  :  16 27

3. TSV Wjazońca II 10 32  :  24 18

4. ST Bart II  10 22  :  20 18

5. Zeleno-běli Bukecy II 10 36  :  31 16

6. Wjernarjecy/Załom 9 26  :  27 15

7. SZ Horni kraj-Sprje. III 10 18  :  18 13

8. SG Steinigtwolmsdorf 10 20  :  36 9

9. ST Wjelećin III 10 15  :  32 9

10. Módro-běli Minakał  10 11  :  46 6

11. ST Kubšicy II 9 16  :  39 3

wokrjesna klasa, stafla II

1. SJ Chrósćicy II 11 34  :  20 26

2. SZ Wětnica-Hola 11 44  :  21 23

3. ST Hlinowc 11 31  :  14 23

4. FSV Šćeńca 11 37  :  25 22

5. HZ Łaz/Běły Chołmc II 11 32  :  18 21

6. Nat. Němske Pazlicy II 11 21  :  20 17

7. SJ Njebjelčicy II 11 30  :  14 16

8. ST Mały Wjelkow 10 27  :  28 14

9. Módro-běli Kulow II 10 13  :  26 7

10. ST Lubuš II 11 15  :  40 6

11. FSV Łuty II 11 18  :  44 6

12. HZ Wulke Ždźary II 11 11  :  43 4

wokrjesna klasa, stafla III

1. ST Huska 10 43  :  5 30

2. Biskopičanske KT III 10 60  :  17 23

3. Mały Wosyk 10 42  :  18 22

4. ST Bart 10 36  :  12 22

5. ST Hnašecy-Dobruša II 10 26  :  17 17

6. ST Radwor II 10 20  :  30 13

7. ST Hodźij 04 II 10 17  :  32 10

Wuslědki (03.01.17)

Dienstag, 03. Januar 2017 geschrieben von:

Regionalna koparska liga

1. Carl Zeiss Jena 17 33  :  6 42

2. Energija Choćebuz 18 29  :  10 38

3. Berlinski AK 17 30  :  21 33

4. RB Lipsk II 18 27  :  22 30

5. FC Viktoria Berlin  17 33  :  21 28

6. Babelsberg 03 17 30  :  24 28

7. BFC Dynamo 18 31  :  23 26

8. FC H. Ł. Neugersdorf 17 23  :  15 26

9. Lok Lipsk 18 26  :  25 26

10. Hertha BSC II 17 22  :  22 26

11. Nordhausen 16 24  :  23 23

12. FC Schönberg 17 27  :  31 22

13. Meuselwitz 17 13  :  16 18

14. Auerbach 18 19  :  33 18

15. Union Fürstenwalde 18 18  :  33 15

16. Budissa Budyšin 18 16  :  27 12

17. FSV Luckenwalde 17 12  :  30 11

18. Neustrelitz 17 15  :  46 4

Anzeige