Wuslědki (01.12.16)

Donnerstag, 01. Dezember 2016 geschrieben von:

Wokrjesna wyša koparska liga

1. ST Ćisk  12 45  :  6 36

2. Rakečanske ST 13 35  :  21 25

3. Sokoł Ralbicy/Hórki 13 34  :  17 23

4. SC Großröhrsdorf 13 17  :  9 23

5. Póst Germ. Budyšin 13 24  :  24 21

6. ST Kinspork/Łužnica 13 28  :  21 20

7. Módro-běli Kulow 13 26  :  21 19

8. Motor Kumwałd 13 23  :  27 19

9. ST Hnašecy-Dobruša 12 24  :  25 18

10. Wojerowski FC 13 24  :  27 16

11. LSV Hory  13 33  :  25 15

12. Drohotka Ramnow 13 20  : 26 13

13. FV Ottendorf-Okrilla  13 17  :  34 12

14. TSV Połčnica  13 19  :  31 11

15. Zeleno-běli Bukecy 13 21  :  45 10

16. ST Wjelećin 13 20  :  51 5

Wuslědki (30.11.16)

Mittwoch, 30. November 2016 geschrieben von:

Wokrjesne koparske pokalne koło

Hermsdorf – Kulow4:6 (1:3)

Großröhrsdorf II – Arnsdorf 3:1 (0:0)

Großnaundorf – Ottend.-Okrilla  4:2 (1:2)

Hnašecy-Dobruša II

– Steinigtwolmsdorf  20:0 (10:0)

Budyšin II – Załom1:5 (0:2)

Wehrsdorf – Ramnow 1:4 (0:1)

Bukecy II – Łaz/Běły Chołmc 0:4 (0:2)

Malešecy – Rakecy6:7 (1:0)

Wětnica/Hola – Wojerecy 0:3 (0:2)

Łaz/Běły Chołmc II – Liegau-Aug. 1:4 (1:1)

Wachau II – Lomnitz/Großna. II 5:0 (1:0)

Hory II– Wjazońca 1:2 (0:1)

Drjewnica – Sepicy0:3 (0:1)

Germania Budyšin – Ćisk 0:4 (0:1)

Wuslědki (29.11.16)

Dienstag, 29. November 2016 geschrieben von:

Regionalna koparska liga

Choćebuz – Luckenwalde 2:1 (1:1)

Budyšin – Viktoria1:3 (0:1)

1. FC Carl Zeiss Jena 15 29  :  4 38

2. FC Energija Choćebuz 15 24  :  8 31

3. Berlinski AK 15 23  :  15 30

4. BFC Dynamo 15 29  :  15 26

5. RB Lipsk II 15 20  :  14 26

6. Hertha BSC II 15 20  :  19 25

7. FC Viktoria Berlin 15 29  :  19 24

8. FC Neugersdorf 15 21  :  12 23

9. FC Lok Lipsk 15 22  :  18 23

10. SV Babelsberg 03 15 25  :  23 22

11. FSV Nordhausen 15 24  :  23 22

12. AfB Auerbach 15 16  :  26 17

13. FC Schönberg 15 20  :  30 16

14. ZFC Meuselwitz 15 9  :  15 12

15. FSV Fürstenwalde 15 13  :  26 12

16. FSV Luckenwalde 15 12  :  27 11

17. Budissa Budyšin 15 13  :  24 8

18. TSG Neustrelitz 15 11  :  42 1

krajna klasa

1. Radebeul 12 28  :  9 33

2. Neugersdorf II 12 33  :  13 25

3. Laubegast 12 30  :  17 25

4. Mužakow 12 29  :  19 23

5. ST Horni kraj-Sprjewja 12 32  :  26 17

6. Nowosólc-Hródk 12 22  :  24 17

7. SG Weixdorf 11 22  :  21 16

8. Nowe Město 12 19  :  25 14

9. Drježdźanski SC 11 22  :  22 13

10. ST Trjebin 12 20  :  36 13

11. Chrósćicy 12 18  :  23 12

Wuslědki (28.11.16)

Montag, 28. November 2016 geschrieben von:

Wobwodna volleyballowa klasa, wuchodna Sakska – žony

1. SV Haselbachtal 6  15 : 6 14

2. CVJM Zhorjelc 5 14 : 4 13

3. VF BW Wojerecy 4 12 : 1 12

4. ST Viktoria Worklecy  6 11  : 12 9

5. VV Žitawa 09 III 5 7 : 10 6

6. MSV Budyšin 04 II  5 7 : 14 2

7. TSG Hamor-Běła Woda 7 2 : 21 1

– mužojo

1. TSV Niederoderwitz 7 21 : 5 19

2. CVJM Zhorjelc 7 18 : 5 18

3. SZ Wulka Dubrawa 7 13 : 14 10

4. VV Žitawa 09 II 6 12 : 12 9

5. SZ Hnašecy-Dobruša 7 9 : 13 9

6. SZ Kupoj-Nowa Łuka II 7 12 : 14 8

7. OSV Kamjenc  6 11 : 13 8

8. TuS Niska 7 11 : 16 8

9. MSV Budyšin 04 III  6 3 : 18 1

wobwodna liga, wuchodosakska

– mužojo

1. Fitnes Koblicy 8 23 : 10 20

2. OSC Lubij 8 22 : 10 18

3. Viktoria Worklecy  8 18 : 12 15

4. VfB Zhorjelc  8 20 : 14 15

5. TSV Kundraćicy 8 17 : 15 13

6. MSV Budyšin 04 II 8 15 : 18 10

7. Módro-běli Wojerecy II 8 11 : 18 9

8. Mittelherwigsdorf 8 10 : 20 6

9. TSG Hamor Běła Woda 8 5 : 24 2

Wuslědki (24.11.16)

Donnerstag, 24. November 2016 geschrieben von:

Regionalna koparska liga

Schönberg – Budissa Budyšin 2:0 (1:0)

Choćebuz – Babelsberg  3:0 (1:0)

RB Lipsk II – Jena3:0 (2:0)

1. Jena 14 27  :  4 35

2. Berlinski AK 14 23  :  14 30

3. Energija Choćebuz 14 22  :  7 28

4. BFC Dynamo 14 27  :  12 26

5. RB Lipsk II 14 19  :  13 25

6. Hertha BSC II 14 19  :  18 24

7. FC Viktoria 14 26  :  18 21

8. Nordhausen 14 23  :  22 21

9. Neugersdorf 14 20  :  12 20

10. Lok Lipsk 14 19  :  17 20

11. Babelsberg 03 14 23  :  23 19

12. Schönberg 14 20  :  28 16

13. Auerbach 14 13  :  24 14

14. Meuselwitz 14 9  :  13 12

15. Fürstenwalde 14 12  :  25 11

16. Luckenwalde 14 11  :  25 11

17. Budissa Budyšin 14 12  :  21 8

18. Neustrelitz 14 10  :  39 1

krajna liga

Grimma – Rapid Kamjenica 2:1 (2:0)

Zwenkau II – Kamjenc 2:4 (1:1)

1. Kamjenc 13 34  :  13 31

2. Eilenburg 12 31  :  9 30

3. Grimma 11 24  :  12 26

4. Pirna-Copitz 12 24  :  14 23

5. Wocl Riesa 12 26  :  20 22

6. Rapid Kamjenica 13 26  :  22 18

7. Hohenst.-Ernstthal 12 26  :  20 17

8. Markkleeberg 11 19  :  24 14

9. Niska 11 15  :  16 13

10. Glauchau 12 23  :  27 13

11. Taucha 12 15  :  27 9

12. Reichenbach 12 8  :  20 9

Wuslědki (22.11.16)

Dienstag, 22. November 2016 geschrieben von:

Krajna koparska klasa

Nowe Město – Neugersdorf II 2:1 (0:1)

Biskopicy II – Radebeul 0:2 (0:0)

Chrósćicy – Zschachwitz 3:1 (2:0)

1. Radebeul 11 25  :  8 30

2. Laubegast 11 29  :  14 25

3. Neugersdorf II 11 30  :  12 22

4. Mužakow 11 27  :  18 20

5. Nowosólc-Hródk 11 21  :  21 17

6. ST Horni kraj Sprjewja 11 24  :  25 14

7. Nowe Město 11 18  :  23 14

8. SG Weixdorf 10 18  :  20 13

9. ST Trjebin 11 19  :  28 13

10. Chrósćicy 12 18  :  23 12

11. Drježdźanski SC 10 19  :  20 10

12. Zschachwitz 11 19  :  34 9

13. Biskopičanske KT II 11 11  :  32 5

wokrjesna wyša liga

Kumwałd – Ralbicy/Hórki 1:3 (0:2)

Budyšin – Hnašecy-Dobruša 3:1 (2:1)

Kulow – Bukecy1:1 (1:1)

1. ST Ćisk  12 45  :  6 36

2. Rakečanske ST 13 35  :  21 25

3. Sokoł Ralbicy/Hórki 13 34  :  17 23

4. SC Großröhrsdorf 13 17  :  9 23

5. Póst German. Budyšin 13 24  :  24 21

6. ST Kinspork/Łužnica 13 28  :  21 20

7. Módro-běli Kulow 13 26  :  21 19

8. Motor Kumwałd 13 23  :  27 19

9. ST Hnašecy-Dobruša 12 24  :  25 18

10. Wojerowski FC 13 24  :  27 16

11. LSV Hory  13 33  :  25 15

12. Drohotka Ramnow 13 20  :  26 13

13. FV Ottendorf-Okrilla  13 17  :  34 12

14. Zeleno-běli Bukecy 13 21  :  45 10

15. TSV Połčnica  12 16  :  30 8

Wuslědki (21.11.16)

Montag, 21. November 2016 geschrieben von:

Wokrjesna koparska liga, stafla III

Großröhrsdorf II – Wachau 0:2 (0:0)

Hermsdorf – Frankenthal 2:1 (2:1)

Liegau-Augustusbad – Arnsdorf  0:2 (0:1)

Němske Pazlicy – Drjewnica 3:1 (1:1)

Sepicy – Wóslink/Skaskow 1:0 (1:0)

Njebjelčicy – Großnaundorf 2:2 (0:0)

Marijina hwězda – Haselbachtal 1:2 (0:1)

1. SG Großnaundorf 13 46  :  15 30

2. TSV Wachau 13 44  :  19 29

3. Natw. Němske Pazlicy 13 35  :  16 29

4. SJ Njebjelčicy 13 22  :  15 24

5. SV Haselbachtal 13 27  :  16 22

6. Zeleno-běli Sepicy 13 35  :  27 20

7. SG Frankenthal 13 31  :  23 20

8. ST Marijina hwězda 13 22  :  20 18

9. Arnsdorfske KT 13 20  :  21 18

10. SC Großröhrsdorf II 13 25  :  28 15

11. SV Hermsdorf 13 18  :  34 13

12. SZ Wóslink/Skaskow 13 14  :  40 7

13. ST Drjewnica 13 10  :  45 6

14. Liegau-Augustusbad 13 15  :  45 5

Wuslědki (15.11.16)

Dienstag, 15. November 2016 geschrieben von:

Wokrjesna koparska liga stafla I

ST Budyšin – TSV 90 Wjazońca 8:1 (4:0)

ST Kubšicy – ST Wjelećin II 7:1 (3:1)

Hodźij 04 – Wjernarjecy 4:2 (2:2)

Porchow – Wul. Dubr./Minakał3:1 (1:1)

1. ST Horni kraj-Sprjewja II 11 49 : 17 28

2. Traktor Malešecy 11 40 :12  26

3. FV Concordia Załom 11 38 : 17 22

4. TSV 1859 Wjernarjecy 12 30 :22  21

5. ST Budyšin 12 33 : 14 19

6. ST Porchow 11 19 : 14 19

7. Germania Budyšin II 11 28 : 27 17

8. Wulka Dubr./Minakał 12 23 : 27 16

9. ST Hodźij 04 11 22 : 29 16

10. Postup Großharthau 12 32 : 30 13

11. ST Kubšicy 11 20 : 23 12

12. TSV 90 Wjazońca 12 17 : 49 10

13. ST Wjelećin II 12 19 : 47 7

14. HZ Wóspork/Hbjelsk II 11 11 : 53 1

wokrjesna liga stafla II

1. ST 1922 Radwor 12 44 : 17 28

2. HZ Wulke Ždźary 11 31 : 17 26

3. HZ Łaz/Běły Chołmc 12 31 : 12 25

4. ST Ćisk 1993 II 12 22 : 14 22

5. Rakečanske ST II 12 18 : 22 20

6. ST Lubuš 12 22 : 16 18

7. FSV Łuty 12 22 : 18 17

8. Wojerowski FC II 12 20 : 30 16

9. Módro-běli Njeswačidło 12 24 : 24 14

10. LSV Hory 1990 II 12 20 : 23 14

11. ST Nadrózna Hrabowka 12 20 : 29 13

12. Nowe M. n. Sprjewju  12 9 : 30 11

13. LSV Bluń 74 11 16 : 29 8

14. Sokoł Ralbicy/Hórki II 12 17 : 35 7

Wuslědki (14.11.16)

Montag, 14. November 2016 geschrieben von:

Krajna koparska liga

Eilenburg – Wocl Riesa 3:1 (2:0)

Kamjenc – Lößnitz 4:0 (1:0)

Pirna-Copitz – Grimma 1:2 (0:1)

Markkleeberg – Zhorjelc wupadnyła

Reichenbach – Taucha 1:1 (1:1)

Glauchau – Freiberg 5:4 (2:3)

Rapid Kamjenica – Zwenkau II 3:1 (1:1)

1. Kamjenc 12 30 : 11 28

2. Eilenburg 11 29 : 9 27

3. Grimma 10 22 : 11 23

4. Pirna-Copitz 12 24 : 14 23

5. Rapid Kamjenica 12 25 : 20 18

6. Wocl Riesa 10 21 : 16 18

7. Markkleeberg 10 19 : 22 14

8. Hohenstein-E. 10 24 : 19 13

9. Glauchau 10 19 : 21 12

10. Niska 9 10 : 13 10

11. Taucha 11 14 : 25 9

12. Reichenbach 11 7 : 19 8

13. Freiberg 11 18 : 34 6

14. Lößnitz 11 7 : 23 6

15. Zwenkau II 10 12 : 24 5

16. Zhorjelc 0 0 : 0 0

krajna klasa

Zschachwitz – Trjebin 2:3 (2:1)

Mužakow – Biskopicy II 8:1 (6:0)

Neugersdorf II – Laubegast 2:0 (0:0)

Radebeul – Drježdźanski SC 2:0 (0:0)

Nowe Město – Nowosólc Hrodk 2:2 (0:0)

Weixdorf - Chrósćicy 2:1 (0:1)

1. Radebeul 10 23 : 8 27

2. Neugersdorf II 10 29 : 10 22

3. Laubegast 10 26 : 12 22

4. Mužakow 10 25 : 15 20

5. Nowosólc Hrodk 10 21 : 17 17

6. Weixdorf 10 18 : 20 13

7. Trjebin 11 19 : 28 13

8. Horni kraj Sprjewja 10 20 : 25 11

9. Nowe Město 10 16 : 22 11

10. Drježdźanski SC 10 19 : 20 10

11. Chrósćicy 11 15 : 22 9

12. Zschachwitz 10 18 : 31 9

13. Biskopicy II 10 11 : 30 5

wokrjesna wyša liga, čoło tabulki

1. ST Ćisk 1993 11 42 : 4 33

2. Rakečanske ST 12 33 : 19 24

3. DJK Sokoł Ralbicy/Hórki 12 31 : 16 20

4. SC Großröhrsdorf 12 14 : 9 20

5. ST Kinspork/Łužnica 12 28 : 21 19

6. Motor Kumwałd 12 22 : 24 19

7. DJK Módro-běli Kulow 12 25 : 20 18

8. ST Hnašecy-Dobruša 11 23 : 22 18

9. Póst Germania Budyšin 12 21 : 23 18

Wuslědki (10.11.16)

Donnerstag, 10. November 2016 geschrieben von:

Wokrjesna koparska klasa, stafla II

Wulke Ždźary II – Mały Wjelkow 0:6 (0:4)

Łaz/Běły Chołmc II – Łuty II 5:0 (1:0)

Kulow II – Lubuš II2:0 (2:0)

Chrósćicy II – Němske Pazlicy II 2:0 (0:0)

Wětnica-Hola – Šćeńca3:2 (0:1)

Njebjelčicy II – Hlinowc 1:1 (1:0)

1. SJ Chrósćicy II 9 27  :  17 22

2. SG Wětnica-Hola 9 36  :  18 20

3. ST Hlinowc 9 25  :  11 19

4. HZ Łaz/Běły Chołmc II 9 28  :  15 18

5. FSV Šćeńca 9 29  :  23 16

6. Nat. Němske Pazlicy II 9 17  :  15 14

7. ST Mały Wjelkow 9 25  :  27 11

8. SJ Njebjelčicy II 9 17  :  14 10

9. Módro-běli Kulow II 9 12  :  21 7

10. ST Lubuš II 9 15  :  30 6

11. FSV Łuty II 9 18  :  34 6

12. HZ Wulke Ždźary II 9 8  :  32 4

Anzeige