Do kina (15.11.23)

Mittwoch, 15. November 2023 geschrieben von:

16.11. – 22.11.2023

Budyski filmowy ­palast:

One for the Road: wšědnje 19:30 | pj, so a wu 23:00 Five Nights at Freddy’s: wšědnje 19:30 (nimo pó) | pj, so a wu 23:00 The Marvels w 3 D: wšědnje 17:40 a 20:00 | pj, so a wu 22:30 Sneak Preview: pó 20:00 Trolls – Gemeinsam stark: nj a srj 12:50 | srj 15:00 | wšědnje 15:10 (nimo štw, pó a srj) a 17:30 Killers of the Flower Moon: wšědnje 19:00 Ein Fest fürs Leben: pj, nj a wu 16:40 Das fliegende Klassenzimmer: srj 12:10 | wu 14:40 | pj, so a nj 15:00 | štw, so, pó a srj 17:10 Checker Tobi und die Reise zu den fliegenden Flüssen: nj a srj 12:30 | pj, so, nj a srj 14:40 | pj, nj a wu 17:10 Wochenend­rebellen: nj a srj 12:10 | wu 14:30 | wšědnje 14:40 (nimo štw, pó, wu a srj) a 16:40 (nimo pj, nj a wu) Der Exorzist: Bekenntnis: pj, so, nj a wu 19:45 | pj, so a wu 22:10 The Nun 2: pj, so a wu 22:00 Paw ­Patrol: Der Mighty Kinofilm: srj 12:10 | nj 12:20 | srj 14:20 | pj, so, nj a wu 14:30 Ponyherz: nj a srj 12:20 Elemental: nj a srj 12:30 The Marvels: wšědnje 14:50 (nimo štw a pó) a 17:00 (nimo štwó a pó) Die Tribute von Panem – The Ballad of Songbirds & Snakes: wšědnje 14:30 (nimo štw a pó), 16:40 (nimo srj) a 19:45 | srj 16:30 | pj, so a wu 21:50 Thanksgiving: wšědnje 17:10 a 20:00 | pj, so a wu 22:20 20 ­Jahre Tatsächlich Liebe: srj 19:45 Seniorenkino:­ Weißt du noch: srj 14:30 a 14:45

Wojerowski CineMotion:

Do kina (08.11.23)

Mittwoch, 08. November 2023 geschrieben von:

9.11. – 15.11.2023

Budyski filmowy ­palast:

One for the Road: wšědnje 17:00 a 20:10 (nimo pó a srj) | pó a srj 19:45 | pj a so 22:45 Five Nights at Freddy’s: wšědnje 17:10 a 19:15 (nimo pó a srj) | pó a srj 20:10 | pj a so 21:50 Neue Geschichten vom Pumuckl: pj, so, nj a wu 15:00 | nj 12:20 The Marvels w 3 D: wšědnje 17:20 a 20:00 | pj, so, nj a wu 14:45 | pj a so 22:30 Sneak Preview: pó 20:00 Trolls – Gemeinsam stark: nj 12:30 | wšědnje 14:30 (nimo štw, pó a srj) a 16:40 Killers of the Flower Moon: wšědnje 19:00 Ein Fest fürs Leben: wšědnje 18:00 a 19:45 Das fliegende Klassenzimmer: nj 12:00 | pj, so a nj 14:00 | pj, so a nj 17:30 Checker Tobi und die Reise zu den fliegenden Flüssen: nj 12:00 | pj, so a nj 14:00 | wšědnje 16:00 Wochenend­rebellen: so a nje 19:30 | pj a so 22:00 Der Exorzist: Bekenntnis: pj, so a wu 19:45 | pj a so 22:10 The Nun 2: štw a so 19:45 | pj a so 23:00 Paw ­Patrol: Der Mighty Kinofilm: nj 12:45 | pj, so a nj 15:00 a 17:10 Ponyherz: nj 12:50 Elemental: nj 12:15 | pj, so a nj 14:45 Equalizer 3 – The Final Chapter: pj a so 22:00 Checker Tobi und die Reise zu den fliegenden Flüssen: nj 12:30 | pj, so, nj a wu 14:30 The Marvels: wšědnje 16:40 Die Tribute von Panem – The Ballad of Songbirds & Snakes: srj 19:45

Wojerowski CineMotion:

Do kina (01.11.23)

Mittwoch, 01. November 2023 geschrieben von:

2.11. – 8.11.2023

Budyski filmowy ­palast:

One for the Road: pj, so, nj a wu 14:30 | wšědnje 17:00 | pj, so a nj 19:45 | štw, pó, wu a srj 20:00 | pj a so 22:00 Five Nights at Freddy’s: wšědnje 17:00 a 20:10 | pj a so 22:40 Neue Geschichten vom Pumuckl: pj, so, nj a wu 15:00 The Marvels w 3 D: srj 17:30 a 20:00 Sneak Preview: pó 20:00 Trolls – Gemeinsam stark: wšědnje 14:40 (nimo štw, pó a srj) a 16:50 | nj 12:30 Trolls – ­Gemeinsam stark w 3 D: pj, so a nj 19:45 Killers of the Flower Moon: wšědnje 16:10 (nimo pó) a 19:00 | pó 16:00 Ein Fest fürs Leben: wšědnje 18:00 a 19:30 Das fliegende Klassenzimmer: nj 13:00 | pj, so, nj a wu 14:00 | pj, so a nj 17:30 Checker Tobi und die Reise zu den fliegenden Flüssen: nj 12:00 | pj, so, nj a wu 14:00 | pj a pó 17:20 Wochenend­rebellen: wšědnje 20:10 (nimo pó) | so, nj a wu 17:20 | pj a so 22:40 Der Exorzist: Bekenntnis: štw, so a nj 19:30 | pj a so 22:00 The Nun 2: pj a pó 19:30 | pj a so 22:10 Paw ­Patrol: Der Mighty Kinofilm: wšědnje 14:00 (nimo štw a pó) a 16:00 | nj 12:00 Ponyherz: nj 12:30 Elemental: nj 12:15 | pj a so 15:00 Miraculous: Ladybug & Cat Noir – Der Film: nj 12:15 A Haunting in ­Venice: pj a so 22:00 Barbie: pj a pó 14:30 Equalizer 3 – The Final Chapter: pj a so 23:00 Killers of the Flower Moon: wšědnje 16:10 (nimo pó) a 19:00 | pó 16:00 Universal Soldier: wu 19:45 Mein erster Kinobesuch: Der kleine Eisbär: nj 15:00 | štw 16:30

Wojerowski CineMotion:

Do kina (25.10.23)

Mittwoch, 25. Oktober 2023 geschrieben von:

26.10. – 1.11.2023

Budyski filmowy ­palast:

One for the Road: wšědnje 14:30 (nimo štw a srj), 17:20 (nimo štw a srj) a 20:10 | štw a srj 17:00 | pj, so a pó 22:45 Five Nights at Freddy´s: wšědnje 17:00 a 20:00 | pj, so a pó 22:00 Neue Geschichten vom Pumuckl: nj 14:30 Detectiv Conan Movie 26: Das schwarze U-Boot: wu 20:00 Sneak Preview: pó 20:00 Trolls – Gemeinsam stark: wšědnje 16:50 (nimo so) | nj a wu 12:30 | so 13:45 | pj, nj, pó a wu 14:40 Trolls – ­Gemeinsam stark w 3 D: pj, so, nj a pó 19:45 Killers of the Flower Moon: wšědnje 16:10 (nimo pó) a 19:00 (nimo wu) | pó 16:00 | wu 19:10 Ein Fest fürs Leben: wšědnje 18:00 a 19:30 Das fliegende Klassenzimmer: wšědnje 17:10 (nimo štw a srj) | nj a wu 12:15 | pj, so, pó a wu 15:10 Checker Tobi und die Reise zu den fliegenden Flüssen: wšědnje 14:00 (nimo štw a srj) | nj a wu 12:00 | wu 17:10 | štw a nj 17:20 Wochenend­rebellen: wšědnje 20:10 | pj, pó a srj 17:20 | pj, so a pó 22:45 Der Exorzist: Bekenntnis: štw, so, nj a srj 19:30 | pj, so a pó 22:00 The Nun 2: pj a wu 19:30 | pj, so a pó 22:30 Paw ­Patrol: wšědnje 14:00 (nimo štw a srj) a 16:00 | nj a wu 12:00 Ponyherz: nj a wu 12:15 | so, nj a wu 14:30 Elemental: nj a wu 12:30 | pj, so, nj a wu 15:00 Miraculous: Ladybug & Cat Noir – Der Film: nj a wu 12:15 A Haunting in ­Venice: pj, so a pó 23:00 Barbie: pj a pó 14:30 Equalizer 3 – The Final Chapter: pj, so a pó 22:30

Wojerowski CineMotion:

Do kina (18.10.23)

Mittwoch, 18. Oktober 2023 geschrieben von:

19.10. – 25.10.2023

Budyski filmowy ­palast:

Trolls – Gemeinsam stark: wšědnje 16:50 | nj 12:30 | pó a srj 14:00 | pj, so, nj a wu 14:40 Trolls – Gemeinsam stark w 3 D: wšědnje 19:30 Killers of the ­Flower Moon: wšědnje 16.10 (nimo pó) a 19:00 | pó 16:00 Ein Fest fürs ­Leben: wšědnje 15:00 (nimo štw), 18:00 a 20:10 Enkel für Fortgeschrittene: pj, nj a srj 14:30 Sneak Preview: pó 20:00 Das fliegende Klassenzimmer: wšědnje 15.10 %štw) a 17.10 | nj 12:00 Checker Tobi und die Reise zu den fliegenden Flüssen: wšědnje 17:10 | nj 12:00 | pj, so, nj a wu14:00 | pó a srj 14:30 Wochenendrebellen: wšědnje 17:00 a 20:10 | pj a so 23:00 Der Exorzist: Bekenntnis: wšědnje 19:30 (nimo štw a pó) | pj a so 23:00 The Nun 2: pj, nj a wu 19:30 | pj a so 22:20 The Creator: štw, so a srj 19:30 | pj a so 22:00 Paw Patrol: wšědnje 14:00 (nimo štw) a 16:00 | nj 12:45 Ponyherz: nj 12:15 | pj, so a nj 14:20 Elemental: nj 12:35 Miraculous: Ladybug & Cat Noir – Der Film: nj 12:15 A Hanuting in Venice: štw a pó 19:30 | pj a so 22:00 Barbie: so a wu 14:30 Oppenheimer: pj, so a nj 16:30 Equalizer 3 – The Final Chapter: pj a so 20:00 a 22.20 | nj 20:00 MEG 2 – Die Tiefe: pj a so 22:20

Wojerowski CineMotion:

Do kina (12.10.23)

Donnerstag, 12. Oktober 2023 geschrieben von:

12.10. – 18.10.2023

Budyski filmowy ­palast:

Das fliegende Klassenzimmer: wšědnje 14:50 (nimo pó a srj) a 17:10 | nj 12:30 Trolls – Gemeinsam strark: nj 14:30 Ein Fest fürs Leben: srj 19:45 Sneak Preview: pó 20:00 Checker Tobi und die Reise zu den fliegenden Flüssen: wšědnje 15:10 (nimo pó a srj) a 17:20 | nj 12:40 Der Exorzist: Bekenntnis: wšědnje 17:30 a 19:30 | pj a so 22:10 The Nun 2: wšědnje 19:45 | pj a so 22:20 Wochenendrebellen: wšědnje 14:40 (nimo pó a srj), 17:00 a 19:15 (nimo pó a srj) | pó a srj 20:00 The Creator: wšědnje 17:10 a 19:30 | pj a so 22:20 Paw Patrol: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj) a 16:50 | nj 12:15 Ponyherz: nj 12:30 | pj, so a nj 14:30 Elemental: wšědnje 15:00 (nimo pó a srj) | nj 12:10 Miraculous: Ladybug&Cat Noir – Der Film: nj 12:00 Enkel für Fortgeschrittene: pj, so a nj 16:40 A Haunting in Venice: štw, so, pó a srj 20:00 | pj a so 22:30 Barbie: nj 12:30 | štw, pj, so a wu 14:40 Oppenheimer: pj, so a nj 19:00 Equalizer 3 – The Final Chapter: wšědnje 20:00 (nimo pó a srj) MEG 2 – Die Tiefe: pj, nj a wu 20:00 | pj a so 22:30 Gran Turismo: pj a so 22:00 Die letzte Fahrt der Demeter: pj a so 22:30

Wojerowski CineMotion:

Do kina (05.10.23)

Donnerstag, 05. Oktober 2023 geschrieben von:

5.10. – 11.10.2023

Budyski filmowy ­palast:

Checker Tobi und die Reise zu den Fliegenden Flüssen: wšědnje 14:50 a 17:10 | wu 9:40 | štw, nj, wu a srj 12:30 Der Exorzist: Bekenntnis: wšědnje 17:15 (nimo štw) a 19:30 | štw 17:30 | pj a so 22:15 Die Olchis – Willkommen in Schmudeelfing!: nj 15:00 | štw 16.30 Das fliegende Klassenzimmer: nj 14:30 Wochenendrebellen: wšědnje 14:50 (nimo štw a nj) a 19:30 (nimo pó) | štw a nj 14:20 | pó 19:30 Paw Patrol: wšědnje 14:50 a 17:10 (nimo štw) | wu 9:45 | štw, nj, wu a srj 12:30 | štw 17:00 The Creator: wšědnje 14:40, 16:50 a 19:40 | pj a so 22:30 Sneak Preview: pó 20:00 Lassie – ein neues Abenteuer: wu a srj 10:00 | nj 12:00 | pj a so 14:20 Miraculous: Ladybug & Cat Noir: ­Der Film: štw 10:00 | štw, nj, wu a srj 12:00 Ponyherz: wšědnje 14:30 (nimo štw a nj) | štw, wu a srj 9:50 Elemental: wšědnje 14:40 (nimo nj) | štw, nj, wu a srj 12:15 | nj 14:00 The Nun 2: wšědnje 17:15 a 19:50 | pj a so 22:15 Enkel für Fortgeschrittene: wšědnje 17:30 (nimo štw) A Haunting in Venice: pj, so, pó a wu 20:00 | pj a so 22:10 Trauzeugen: štw, nj a wu 19:45 Barbie: štw, nj a srj 12:15 a 20:00 | wu 12.15 Arielle, die Meerjungfrau: štw, nj, wu a srj 12:00 Neue Geschichten vom Franz: štw, wu a srj 10:30 Oppenheimer: pj, so a nj 19:00 Equalizer 3 – The Final Chapter: pj, so a srj 19:45 MEG 2 – Die Tiefe: pj a so 16:30 a 22:40 | nj 16:30 Gran Turismo: pj a so 22.10 Die letzte Fahrt der Demeter: pj a so 22:30

Wojerowski CineMotion:

Do kina (28.09.23)

Donnerstag, 28. September 2023 geschrieben von:

28.9. – 4.10.2023

Budyski filmowy ­palast:

Wochenendrebellen : wšědnje 14:50 – štw), 17:20 a 20:00 | so 13:00 Paw ­Patrol: wšědnje 15:00 (nimo štw a so) a 17:30 | nj, wu a srj 12:30 | so 15:20 The Creator: wšědnje 14:30 (nimo štw), 16:40 a 19:30 | pj, so a pó 22:20 Sneak Preview: pó 20:00 Harry und Sally: wu 19:45 Checker Tobi und die Reise zu den Fliegenden Flüssen: nj 14:30 The Nun 2: wšědnje 17:40 a 20:15 | pj, so a pó 22:40 A Haunting in Venice: wšědnje 17:00 (nimo štw a pó) a 20:00 | pj, so a pó 22:20 Trauzeugen: wšědnje 17:30 Enkel für Fortgeschrittene: wšědnje 14:40 (nimo štw) | štw a pó 17:00 Neue Geschichten Vom Franz: srj 10:30 Equalizer 3 – The Final Chapter: wšědnje 19:45 (nimo wu) | pj, so a pó 22:10 Ponyherz: wšědnje 14:30 (nimo štw) | nj, wu a srj 12:15 Barbie: wšědnje 19:30 (nimo pó) | nj, wu a srj 12:15 Oppenheimer: wšědnje 19:15 (nimo štw a srj) MEG 2 – Die Tiefe: wšědnje 16:50 (nimo štw a srj) | pj, so a pó 22:50 Gran Turismo: pj, so a pó 22:30 Elemental: wšědnje 15:10 (nimo štw a nj) | srj 10:15 | nj 12:00 | wu 12:45 Lassie – Ein neues Abenteuer: srj 10:15 | nj a wu 12:30 | pj, so, nj a wu 14:40 Miraculous: Ladybug & Cat Noir: ­Der Film: srj 10:00 | nj, wu a srj 12:15 Arielle, die Meerjungfrau: srj 9:15 | nj, wu a srj 12:00 Die letzte Fahrt der Demeter: pj, so a pó 22:10

Wojerowski CineMotion:

Do kina (21.09.23)

Donnerstag, 21. September 2023 geschrieben von:

21.9. – 27.9.2023

Budyski filmowy ­palast:

The Nun 2: : wšědnje 17:00 a 19:30 | pj a so 22:45 A Haunting in Venice: wšědnje 17:10 a 20:00 | pj a so 22:20 Trauzeugen: wšědnje 17:30 a 19:45 (nimo pó a srj) Sneak Preview: pó 20:00 Over the Sky: wu 20:00 Das Nonenrennen: srj 19:45 Paw Patrol: nj 12:00, 14:30 a 17:00 Enkel für Fortgeschrittene: wšědnje 17:20 (nimo št a pó) a 19:30 (nimo wu) Neue Geschichten vom Franz: nj 12:30 | pj, so, nj a wu 15:10 My Big Fat Greek Wedding: pj, so, nj a wu 15:00 Equalizer 3 – The Final Chapter: wšědnje 17:20 (nimo nj a srj) a 20:00 | srj 17:00 | pj a so 22:30 Ponyherz: nj 13:00 | pj, so, nj a wu 14:50 | štw a pó 17:20 Rehragout-Rendezvous: pj, so a nj 17:00 Barbie: wšědnje 20:15 (nimo srj) | srj 20:30 Oppenheimer: pj, so a nj 19:15 MEG 2 – Die Tiefe: wšědnje 17:40 (nimo srj) | pj a so 22.50 Gran Turismo: pj a so 22:00 Elemental: nj 12:45 | pj, so, nj a wu 15:10 Lassie – Ein neues Abenteuer: nj 12:30 | pj, so, nj a wu 14:50 Miraculous: Ladybug & Cat Noir: ­Der Film: nj 12:30 | pj, so a wu 15:00 Arielle, die Meerjungfrau: pj, so a nj 14:40 Blue Beetle: nj 12:15 Die letzte Fahrt der Demeter: pj a so 22:00 Fast & Furious 10: pj a so 22:00

Wojerowski CineMotion:

Do kina (13.09.23)

Mittwoch, 13. September 2023 geschrieben von:

14.9. – 20.9.2023

Budyski filmowy ­palast:

A Haunting in Venice: : wšědnje 15:00 (nimo štw a wu), 17:30 a 20:00 | pj a so 22:50 Trauzeugen: wšědnje 17:00 a 19:45 Im Herzen jung: srj 14:30 The Nun 2: srj 20:00 Sneak Preview: pó 20:00 Enkel für Fortgeschrittene: wšědnje 17:30 a 19:30 Neue Geschichten vom Franz: nj 12:50 | pj, so a nj 14:50 | wu a srj 15:20 My Big Fat Greek Wedding – Familientreffen: wšědnje 17:20 Doggy Style: pj a so 22:50 Equalizer 3 – The Final Chapter: wšědnje 17:40 a 20:00 (nimo srj) | srj 19:30 | pj a so 22.30 Ponyherz: nj 12:30 | pj, so, nj a wu 14:50 | so a srj 17:20 Rehragout-Rendezvous: wšědnje 19:30 (nimo pó a srj) Barbie: wšědnje 20:15 | pj, so a nj 16:50 Oppenheimer: pj, so a nj 19:15 MEG 2 – Die Tiefe: pj, pó a wu 17:20 | pj a so 22:20 Gran Turismo: pj a so 21:50 Lassie – Ein neues Abenteuer: wšědnje 14:40 (nimo štw a pó) | nj 12:30 Miraculous: Ladybug & Cat Noir: ­Der Film: wšědnje 15:00 (nimo štw a pó) | nj 12:40 Elemental: wšědnje 15:10 (nimo štw a pó) | nj 12:40 | štw a nj 17:20 Arielle, die Meerjungrfau: pj, so a nj 14:30 Kannawoniwasein!: nj 12:30 Blue Beetle: nj 12:30 Die letzte Fahrt der Demeter: pj a so 22:00 Fast & Furious 10: pj a so 22:00

Wojerowski CineMotion:

Neuheiten LND